אהובנו
מאיר פוחצ'בסקי
בן עשהאל ועדה ז"ל, יליד ראשל"צ
נאסף אל אבותיו שבע ימים ומעשים
הלוויה תתקיים ביום חמישי, 6.11.14, בשעה 14:30, בבית העלמין הישן גני אסתר, שער 3, ראשל"צ
רעייתו: יוספה
ילדיו: עצמון יניב, ורדית ויעקב רויטר, ירון ודורית יניב
הנכדים: אלעד עמרי ועמיחי, יעל ואליאב, ניר וקרן, נעם ומורן וערן, ניצן ודני, גלעד ורעות, סמדר ודניאל
הנינים והמטפלת המסורה כריסטינה
יושבים שבעה ברח' זד"ל 5, ראשל"צ
יום: 5 בנובמבר 2014
אורי אוריאל שמואל מינצר ז"ל
במלאת שנתיים לפטירתו של יקירנו
אורי אוריאל שמואל מינצר ז"ל
נתכנס ביום חמישי, כ' בחשון, 13.11.14, בשעה 16:15, בבית העלמין כפר נחמן, רעננה
בהמשך, נקיים לימוד לזכרו, בבית המשפחה, רח' לזר 22, רעננה
19:30 התכנסות ותפילת ערבית
19:45 ערבות הדדית – בניה מינצר
20:30 – על הדין ועל הפשרה "עשות משפט ואהבת חסד…", אשר קולא, שופט מחוזי
משפחות מינצר, ליכטנשטין, אופיר
תמר רווה (לבית שפילברג) ז"ל
סיגל מיזלף, יפעת רווה להב, חיים רווה, איתנה ברגמן ובני ביתם מודיעים כי טקס גילוי מצבה ליקירתם יתקיים ביום ו' ה- 07.11.14, בשעה 11.00, בית עלמין גבעת שאול, ירושלים. נפגשים ברחבת הכניסה לבית העלמין.
הדסה אדם (לבית לונדון) ז"ל
אבלים: בעלה: עזריאל אדם, בנה: צח ואורית אדם, יובל, גיל ונויה, בנה: שי ואורנה אדם, תמר, דריה ונעמה, המטפלת: דולמה שרפה.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 05.11.14, בשעה 15.30, בית עלמין קיבוץ החותרים.
יושבים שבעה בבית משפחת אדם, רחוב נח 7, רמת אביב, בין השעות 16.00 – 20.00.
גד בינטר ז"ל
התזמורת הפילהרמונית הישראלית וקרן התזמורת הפילהרמונית הישראלית אבלות על מותו.
המנוח היה מבעלי חברת פרסום "צורה".
נעמי רוגל ז"ל
אבלים: רענן (רני) ודורית, גילעד (גילי) ונאוה, רועי ונתלי, מעין ונטלי, נילי ויואב, גל ושיר, אורי ונועם.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 05.11.14, בשעה 14.30, בית עלמין פרדס חיים, כפר סבא (לכיוון כוכב יאיר).
המשפחה מבקשת להימנע מביקורי ניחומים.
המנוחה הייתה רעייתו של נקדימון (נקדי) רוגל ז"ל.
ברוך הינוך, יו"ר עמותת אשנב וחברי ההנהלה מנחמים את רני רוגל על מות אמו.
חנא חלו ז"ל
חברת אגד אבלה ומנחמת את חלו חליל וכמיל, גמלאי החברה, והמשפחה על פטירת יקירם.
המנוח היה גמלאי חברת אגד.
מרדכי (מורדוך) שטרית ז"ל
צוות ארגון גמלאי צה"ל (ע.ר.), המנכ"ל והעובדים מנחמים את יפה סולימן על מות אחיה.
אשתו ז"ל של דרור בר שלום
הנהלת משרד הביטחון, ארגון עובדי משרד הביטחון והחברים בעבודה מנחמים את דרור בר שלום על מות אשתו.
עודד וייספיילר ז"ל
המשפחה מודיעה כי במלאות 16 שנים לפטירת יקירם תתקיים אזכרה ביום ו' ה- 07.11.14, בשעה 10.30, בית עלמין רעננה הצבאי, פינת רחוב קלאוזנר ברעננה.
הנרייטה בן דוד ז"ל
רכבת ישראל, הדירקטוריון, מנכ"ל רכבת ישראל בע"מ, ההנהלה והעובדים מנחמים את אבי סייג על מות אחותו.
שולי אפטר גוליק ז"ל
אבלים: בעלה: אבשלום (פשי) אפטר, ילדיה: ערן ודורית גוליק, דן ושירה גוליק, דפנה גוליק ורפי בדר, נכדיה: לולה, רומי, קאי, אלכס ואמה, אחיה: אמנון ואני ברמן, קובי אפטר.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 05.11.14, בשעה 13.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב חובבי ציון 63, תל אביב, בין השעות 10.30 – 13.00, 17.00 – 21.00.
העובדים בחברת ד"ר גוליק אבלים ומנחמים את אורי, עוז והמשפחה על פטירת יקירתם.
אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה למדעי הרוח ע"ש לסטר וסאלי אנטין, בית הספר להיסטוריה ע"ש צבי יעבץ, המכון לחקר הציונות וישראל ע"ש חיים וייצמן, הדקאן, הסגל האקדמי והסגל המינהלי אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירתם.
מרטינו גודלי ז"ל
אבלים: המשפחה וקיבוץ נצר סירני.
ההלוויה התקיימה ביום ג' ה- 04.11.14, בית עלמין קיבוץ נצר סירני.
המנוח היה חבר הקיבוץ.
אחותה ז"ל של מאיה פרדילוב
הנהלת המוסד לביטוח לאומי ועובדי סניף רחובות מנחמים את מאיה פרדילוב על מות אחותה.
אילן כהן ז"ל – י״ב במרחשון תשע״ה
אבלים: המשפחה וקיבוץ בית השיטה.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 05.11.14, בשעה 15.00, בית עלמין קיבוץ בית השיטה.
המנוח היה חבר הקיבוץ.
דן אמיתי ז"ל
אבלים: בתו: חוה מיטלמן ובני ביתה, בנו: אהרוני אמיתי ובני ביתו, בתו: עדה גרוס ובני ביתה.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 05.11.14, בשעה 15.00, בית עלמין קיבוץ מעגן מיכאל.
יושבים שבעה בבית משפחת גרוס בקיבוץ מעגן מיכאל, טלפון: 04-6394429.
קיבוץ שריד אבל ומנחם את משפחות אמיתי, מיטלמן וגרוס על פטירת יקירן.
המנוח היה חבר הקיבוץ.
נחשון אופק ז"ל
אבלים: יצחק אופק ומשפחתו, תמרה אופק בוקמן ומשפחתה.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 05.11.14, בשעה 15.00, בית עלמין קיבוץ רמת דוד.
יושבים שבעה בבית האב בקיבוץ רמת דוד ובבית האם, רחוב דב הוז 29/1, כפר סבא.
המשפחה מודיעה כי במלאות שנה לפטירת יקירם תתקיים עליה לקברו ביום ו' ה- 06.11.15, בשעה 11.00, בית עלמין קיבוץ רמת דוד.
משה ראובני ז"ל – י״ב במרחשון תשע״ה
מקורות, חברת המים הלאומית, ההנהלה, העובדים והגמלאים מנחמים את משפחת ראובני על פטירת יקירם.
המנוח היה גמלאי חברת מקורות.
טינו (קוינטינו) מגנג'י ז"ל
אבלים: משפחות: מגן, מגנג'י ומובר.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 05.11.14, בשעה 15.00, בית עלמין הרצליה הישן, רחוב פינסקר.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב העצמאות 24/3, הרצליה.
נעים מנחם ז"ל
חברת ר.ס. יבוא ויצוא מזון בע"מ, ההנהלה והעובדים מנחמים את משפחת מנחם על מות יקירם.
המנוח עבד בחברה.
מלכה בלטרן ז"ל
אבלים: המשפחה וקיבוץ משאבי שדה.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 05.11.14, בית עלמין קיבוץ משאבי שדה.
המנוחה הייתה חברת הקיבוץ.
יוסף בליס ז"ל
אבלים: אשתו: צביה, בתו וחתנו: סיגל ואבנר אילון, בנו וכלתו: עדי ורוית בליס, אחיו: דוד וברוך בליס ובני ביתם, נכדיו: נועם, טוהר, בן, יונתן ואופק.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 05.11.14, בשעה 14.00, בית עלמין ירקון שער גאולה.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב הרכסים 5, קומה 5, דירה 21, רמת גן.
אינג' ישראל ענבי ז"ל
אבלים: רעייתו: שושי, בנו: רון, בתו: מאיה והמשפחה.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 05.11.14, בשעה 13.00, בית עלמין קרית שאול, תל אביב.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב בורלא 22, דירה 19, תוכנית ל', תל אביב.
צוות משרד תכנון ענבי-גוטליב מהנדסים יועצים בע"מ מנחם את שוש, מאיה ורוני על פטירת יקירם.
גיטה ז"ל אמו של בוריס וילסקר
מגדל חברה לביטוח בע"מ מנחמת את בוריס וילסקר על מות אמו.
סנדר אייזנקנג ז"ל
אבלים: אחיו: שמעון ויעקב אייזנקנג, אחותו: דבורה לוונשטיין, גיסותיו: הלנה, אניטה ונינה, אחייניו, אחייניותיו והמשפחה.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 07.11.14, בשעה 11.00, בית עלמין קרית שאול, תל אביב.
מרדכי (מוטקה) רוטשטיין ז"ל
אבלים: בנו: אורי רוטשטיין, בתו: טל מנדלר, בתו: ענת נייגו, אחותו: רותי קאופמן ובני ביתה, נכדיו: יותם, עומר, שרון, גיל, דנה, רן ולירון.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 05.11.14, בשעה 16.30, בית עלמין שדה יהושע כפר סמיר שער ברוש, חיפה.
יושבים שבעה בבית הבת, ענת נייגו, רחוב השפלה 5, דירה 31, רמת השרון.
יטה קוק לבית ירושלמי ז"ל
אבלים: בתה: דבורה קוק ארבל, בנה וכלתה: תדי קוק והלגה גוטסדינר, נכדיה: דיויד וקרן, דורית, דבי, דובי ואפרת, מיקי וטל, דין ונועה וגבי ובתאל, ניניה: רון, יהלי, רומי, מאיר, אסף, הילה, ישי, נדב, עדי, עלמה ושירה, המטפלת: גרייס.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 05.11.14, בשעה 14.00, בית עלמין קרית שאול.
יושבים שבעה בבית המנוחה, שדרות רוטשילד 127, תל אביב.
המשפחה מודיעה כי במלאות שלושים לפטירת יקירתם יתקיימו אזכרה וגילוי מצבה ביום ה' ה- 04.12.14, בשעה 15.00, בית עלמין קרית שאול.
המשפחה מודה לכל המנחמים.