אבי הלוי חברנו לעבודה
איתך באבלך הכבד
במות אביך ז"ל
בית רפאל
יום: 10 באפריל 2016
סוזאן קרבצוק ז"ל
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 10.04.16, בשעה 14.00, בית עלמין קרית שאול.
שם האב: מוריס.
שושנה סגלוביץ ז"ל
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 10.04.16, בשעה 13.00, בית עלמין קרית שאול.
שם האב: יעקב.
רחל בקל ז"ל – ב׳ בניסן תשע״ו
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 10.04.16, בשעה 16.00, בית עלמין חולון.
שם האב: מסעוד.
שלמה תורתי ז"ל
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 10.04.16, בשעה 15.00, בית עלמין חולון.
שם האב: משה.
אלה רויטבורד ז"ל
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 10.04.16, בשעה 14.30, בית עלמין ירקון.
שם האב: איאוייל.
מריה קושניר ז"ל
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 10.04.16, בשעה 12.00, בית עלמין ירקון.
שם האב: נאום.
חסיה שנידר גורדון ז"ל
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 10.04.16, בשעה 13.30, בית עלמין ירקון.
שם האב: חיים.
אביבה ביבי ז"ל
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 10.04.16, בשעה 16.00, בית עלמין ירקון שער גאולה.
שם האב: צלח.
צבי קורן ז"ל
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 10.04.16, בשעה 15.30, בית עלמין ירקון שער גאולה.
שם האב: שמואל.
חברת אגד וארגון גמלאי אגד אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם.
המנוח היה גמלאי החברה מסניף תמח"ת.
אמירה שכבר ז"ל
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 10.04.16, בשעה 13.00, בית עלמין ירקון שער גאולה.
שם האב: יחזקאל.
אהובה כהן ז"ל – ב׳ בניסן תשע״ו
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 10.04.16, בשעה 14.30, בית עלמין ירקון שער גאולה.
שם האב: זלמן.
אברהם ברכה ז"ל
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 10.04.16, בשעה 13.30, בית עלמין ירקון שער גאולה.
שם האב: משה.
משה בוארון ז"ל
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 10.04.16, בשעה 15.30, בית עלמין ירקון שער החסד.
שם האב: שלמה.
יצחק בן יהודה ז"ל – ב׳ בניסן תשע״ו
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 10.04.16, בשעה 12.30, בית עלמין ירקון שער החסד.
שם האב: יהודה.
טובה פשה מוס ז"ל
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 10.04.16, בשעה 16.30, בית עלמין ירקון שער החסד.
שם האב: שבתאי.
דוד קרוטורו ז"ל
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 10.04.16, בשעה 13.00, בית עלמין ירקון שער החסד.
שם האב: ברוך.
חיים חי ז"ל
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 10.04.16, בשעה 16.00, בית עלמין ירקון שער החסד.
שם האב: יעקב.
אברהם סעד ז"ל
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 10.04.16, בשעה 11.30, בית עלמין ירקון שער החסד.
שם האב: מאיר.
ברי גליק ז"ל
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 10.04.16, בשעה 14.30, בית עלמין ירקון שער החסד.
שם האב: דוד.
אלכסנדר פלדמן ז"ל
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 10.04.16, בשעה 11.00, בית עלמין ירקון שער החסד.
שם האב: אשר.
נטוהה אסרס ז"ל
רכבת ישראל, הדירקטוריון, ההנהלה והעובדים מנחמים את ברהנו אסרס על מות אמו.
רוזה (שוש) גרינברג ז"ל
רכבת ישראל, הדירקטוריון, ההנהלה והעובדים מנחמים את משה גרינברג על מות אשתו.
אביה ז"ל של דנית יונה
המרכז הרפואי ע"ש חיים שיבא, ההנהלה והעובדים מנחמים את דנית יונה על פטירת אביה.
גולדה ויינטראוב ז"ל
אבלים: משפחות: ויינטראוב ואדלר, נכדיה, ניניה ובני ניניה.
ההלוויה התקיימה ביום ו' ה- 08.04.16, בית עלמין קרית שאול.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב העליה השנייה 5, בני ברק.
זמני תפילות: שחרית – 07.30, מנחה – 18.45, מעריב – במועד.
המנוחה הייתה אלמנתו של משה ז"ל, תושבת עכו ובני ברק.
יונה זאב וייסברגר ז"ל
אבלים: משפחות: וייסברגר, שנק, דונט, פריינד, בלך ופרקש.
ההלוויה התקיימה ביום ו' ה- 08.04.16, בית עלמין הר המנוחות.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב האדמור מסדיגורא 17, רמת שלמה, ירושלים, בין השעות 10.00 – 13.00, 17.00 – 22.00, הוריו ואחיותיו ישבו ביום ג' ה- 12.04.16 בביתם, רחוב הר"ן 13/10, ביתר עילית.
המנוח נמנה על חסידי צאנז, תושב רמת שלמה ירושלים, בנו של הרב משה טוביה וייסברגר שליט"א, חתנו של יהודא אריה כ"ץ שליט"א.
ציונה פוסמן ז"ל
המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 11.04.16, בשעה 16.00, בית עלמין מנוחת עולם נתניה, כניסה מהכיכר המזרחית ברחוב בני רייך, קריית השרון, נתניה.
יושבים שבעה בבית פוסמן, רחוב הגר"א 3, רחובות, בימים ג'-ה' ה- 12-14.04.16, בין השעות 16.00 – 19.00, טלפון: יפעת – 052-4677243.
המנוחה הייתה בתם של רבקה ואליהו גרין ז"ל.
שולה גרנו פוגלר ז"ל
אבלים: בתה: אורית ובניה, אחותה: חוה קרוון ובני ביתה.
המנוחה נפטרה בלוס אנג'לס.
אבלין עזרא ז"ל
שר הפנים, מנכ"ל רשות האוכלוסין וההגירה ועובדי הרשות מנחמים את אבנר עזרא, עובד הרשות, על מות אמו.
שמעון שכטר ז"ל
משפחת נתנאל והעובדים בחברת חיים נתנאל בע"מ מנחמים את ברכה, קרן, דנה, רון והמשפחה על פטירת יקירם, עובד החברה.
שלמה מרקוביץ ז"ל – ב׳ בניסן תשע״ו
המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 10.04.16, בשעה 13.00, בית עלמין גני אסתר ראשון לציון.
יושבים שבעה בבית המנוח.
יעל אבירם ז"ל
אבלים: המשפחה וקיבוץ צרעה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 10.04.16, בשעה 16.00, בית עלמין קיבוץ צרעה.
המנוחה הייתה בתם של מרים ואיסר קוליק וחברת הקיבוץ.
רבקה להר ז"ל
אבלים: המשפחה וקיבוץ גבעת ברנר.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 10.04.16, בשעה 16.30, בית עלמין קיבוץ גבעת ברנר.
המנוחה הייתה חברת הקיבוץ.
שושנה גבריאלוב ז"ל
אבלים: בתה: חני, בנה: משה, נכדיה: אלון, רועי ונדב גבריאלוב ויונתן סטינמן.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 10.04.16, בשעה 18.00, בית עלמין רחובות.
יושבים שבעה ברחוב בשיסט 41, דירה 37, נווה עמית, רחובות, בימים ב'-ה' ה- 11-14.04.16, בין השעות 17.00-20.00.
אביו ז"ל של אייל קטן
חברת סקיי ליין, עגורנים וטכנולוגיות, מנחמת את אייל קטן על מות האב.
טלאל מנסור ז"ל
חברת נמל חיפה, הדירקטוריון, ההנהלה והעובדים מנחמים את מנסור מנסור וכרמל מנסור, עובדי החברה, על מות האב והאח.
קבוצת בזן מנחמת את אמל מנסור על מות האב.
דב צמיר ז"ל Bernardo Cymering
העמותה למורשת תנועת דרור מברזיל אבלה ומנחמת את המשפחה על פטירת יקירם.
ההלוויה התקיימה, בית עלמין קיבוץ ברור חיל.
המנוח היה מנהיג התנועה וחבר קיבוץ ברור חיל.
לאה קייזר לבית רוזנר ז"ל
אבלים: ילדיה: נאוה וזאב, צביקה ורוחלה, אודי ואורית, נכדיה וניניה בארץ ובחו"ל והמטפלת: מריאן.
ההלוויה התקיימה ביום ו' ה- 08.04.16.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב ז'בוטינסקי 14, גבעתיים.
בני רימלט ז"ל
המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 10.04.16, בשעה 15.00, בית עלמין קיבוץ עינת.
חברת המשרד הנקי מקבוצת נתון, משפחת גולדנברג ומשפחת נוראל מנחמות את רותי והבנות על מות יקירם.
מגדל חברה לביטוח בע"מ מנחמת את סיגל קליינשטרן על מות אביה.
ראומה צאירי ז"ל
אבלים: אמה: דרורה, אחיה: אבידר, אמיר, רננה ובני ביתם והמטפלת: מרים.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 10.04.16, בשעה 17.00, בית עלמין זכרון יעקב.
יושבים שבעה ברחוב החי"ל 10, זכרון יעקב.