ר’ ארווינג גרין ז”ל – Mr. IRVING GREEN

לחברתנו היקרה רייצ’ל גרין
תנחומנו הכנים במות עליה אביה היקר
ר’ ארווינג גרין ז”ל
לחברים המנחמים השבעה בביתה
רחוב דב פרידמן 7, דירה 16 רמת-גן
“הַמָּקוֹם יְנַחֵם אֶתְכֶם בְּתוֹךְ שְׁאָר אֲבֵלֵי צִיוֹן וִירוּשָׁלָיִם”

מנחם בן אמוץ ז”ל

המורה והמחנך
מנחם בן אמוץ
שהעמיד דורות של תלמידים בבית הספר התיכון החדש תל אביב הלך לעולמו
בן אמוץ היה מורה למתמטיקה שידע לחבב את המקצוע גם על תלמידי המגמות הספרותיות
יהי זכרו ברוך
משתתפים בצער המשפחה
עמותת בוגרי התיכון החדש.

אבלים: רעייתו: הדסה, בנו וכלתו: אורי ומיכל, בנו וכלתו: שאולי וסמדר, חתנו: צביקה בר, נכדיו וניניו.
ההלוויה תתקיים ביום ב’ ה- 10.06.13, בית עלמין ירקון. פרטים על מועד ההלוויה בטלפונים: 054-4954402, 054-4584864, 054-4397774.
יושבים שבעה בבית משפחת בן אמוץ, רחוב אלכסנדר פן 16, תל אביב.

חברת PwC Israel מנחמת את שאולי והמשפחה על מות האב.

רחמים רפאלי ז”ל

שרת המשפטים, נשיא בית הדין הרבני הגדול, נשיא מועצת הרה”ר לישראל, הדיינים, מנהל בתי הדין הרבניים והעובדים בבתי הדין מנחמים את גלינה רפאלי, עובדת בית הדין הרבני באר שבע, על פטירת בעלה.

פרופ’ בן אהרונסון ז”ל Prof. Ben Aronson

Mourners: Wife: Lilian, Children: Zvi & Kim Aronson, Michelle & Yanai Hayari, Jonathan & Anat Aronson, Grandchildren: Sivan, Royi, Amit, Noya, Keren, Lihi, Emily & Hannah.
The funeral will take place on Sunday 09/06/13, at 17.00, At Givat Shaul cemetery, Beit Hahesped Kehilat Yerushalaim, Jerusalem.
The Shiva will take place at Ahuzat Beit Hakerem, Avizohar 8/387, Jerusalem.

אבלים: אשתו: ליליאן, ילדיו: צבי וקים אהרונסון, מישל וינאי היערי, יונתן וענת אהרונסון, נכדיו: סיון, רועי, עמית, נויה, קרן, ליהי, אמילי והאנה.
יושבים שבעה באחוזת בית הכרם, רחוב אביזוהר 8, ירושלים.

גולדה חיימוביץ’ ז”ל

אבלים: בתה: לאה וקרול ליבוביץ’, בנה: יהודה וציפי חיימוביץ’, נכדותיה ובני ביתן, ניניה, המטפלת: אלנה.
ההלוויה תתקיים ביום א’ ה- 09.06.13, בשעה 17.30, בית עלמין באר שבע החדש.
המנוחה הייתה בתם של מאשה ומשה ליבוביץ’ ז”ל, אלמנתו של משה חיימוביץ’ ז”ל.

רבקה קופמן ז”ל

אבלים: בתה: דפנה וגדי הוד ובני ביתם, בתה: תמירה ואיתן בן דוד ובני ביתם, בנה: בועז ואסתי קופמן ובני ביתם.
ההלוויה תתקיים ביום א’ ה- 09.06.13, בשעה 13.00, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה בבית משפחת בן דוד, משק 59, מושב רינתיה.
המנוחה הייתה בתם של מנחם ורחל ז”ל.

מרים שמואלביץ ז”ל

אבלים: ילדיה: מוטי וגילה שמואלביץ, דבורה ז”ל ולוי הוד, אבי ורותי שמואלביץ, נכדיה: סהר, יער, אורן, עומר, אסף, אלינוער ונועה, ניניה: גיא, רביד, אריאל ויואב.
ההלוויה תתקיים ביום א’ ה- 09.06.13, בשעה 15.00, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה ברחוב חיים גלעד 4 א’, כפר גנים, פתח תקווה.
המנוחה הייתה רעייתו של ירחמיאל (מיליק) ז”ל ויקירת החקלאים בפתח תקווה.

מיכל יואלי לבית כנפי ז”ל

אבלים: בעלה: עודד יואלי, ילדיה: תמרה ונעם, הוריה: יגאל וגליה כנפי, אחיותיה: סנדרה וטלי לבית כנפי, אחייניה: עילי ואנה איבגי ומשפחת יואלי.
ההלוויה התקיימה ביום ו’ ה- 07.06.13.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב אלה 30, עומר.

השותפים והעובדים במשרד פלס, מוזר, שרמן, עורכי דין מנחמים את סנדרה כנפי ומשפחות יואלי וכנפי על פטירת יקירתם.

רחל וייל לנדסמן ז”ל

אבלים: בנה: יוסי לנדסמן וגלית אלפסי, אחיה: שמואל כהן יוחננוב, אחיה: משה ויולנדה כהן יוחננוב ובני ביתם, אחייניה: דני ואבי פילוסוף, נכדיה: יוסי, פולי, נעמי, שרון, נטלי, לינור ובני ביתם, ניניה: דניאל, אריאל, גיא, מתן, טל, דנה, דניאל, רומי, יונתן, אלה ולורי.
ההלוויה התקיימה ביום ו’ ה- 07.06.13.
יושבים שבעה בבית המנוחה, שדרות רוטשילד 129, תל אביב, בין השעות 10.00 – 13.30, 16.00 – 21.00.
המנוחה הייתה מבוני העיר תל אביב.

החברים: ג’ודי ובני ברק, רונית ורפי גרסטנר, רותי ונחום למדן, ליאורה ושמואל לסר, ברוריה ונתי נורנברג, אלונה ורוני קליימן, חנה ויוסי שמשי ומרגלית וגיורא שפיגל מנחמים את יוסי לנדסמן על מות אמו.

מוזיאון תל אביב לאמנות, מועצת המנהלים, חבר הנאמנים והעובדים מנחמים את יוסי לנדסמן על מות האם.

ברוריה אברמוב ז”ל

אבלים: בעלה, בנותיה, אחיה, חתניה, נכדיה והמשפחה.
ההלוויה תתקיים ביום א’ ה- 09.06.13, בשעה 11.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב סולד 29, רמת השרון.

יהודה טלמון ז”ל

ההלוויה תתקיים ביום א’ ה- 09.06.13, בשעה 13.00, בית עלמין ירקון שער גאולה.
שם האב: שמחה.

אבלים: אשתו: יהודית, בנו וכלתו: ערן וחוה, בתו: עדנה, אחותו: מרים, נכדיו: עמית, רעות ונועם.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב האשל 20 ב’, דירה 3, רמת גן.
המנוח היה בנם של שמחה והילדה טננבאום ז”ל.

אביבה היקרי ז”ל

ההלוויה תתקיים ביום א’ ה- 09.06.13, בשעה 14.00, בית עלמין ירקון שער החסד.
שם האב: יעקב.

אבלים: גלית היקרי לוי, אורן, שחר, נדב ותמר לוי, המטפלת: נימפה.
יושבים שבעה בבית משפחת לוי, רחוב קהילת בודפשט 3, תל אביב.

קרלוטה שוקין לבית זילבר ז”ל

ההלוויה תתקיים ביום א’ ה- 09.06.13, בשעה 11.30, בית עלמין קרית שאול.
שם האב: רפאל.

אבלים: ילדיה: יוסי ואורנה שוקין, אתי ואילת אורון, יעל קליינברגר, אחיה: יצחק ושושנה זילבר ובני ביתם, נכדיה, ניניה והמשפחה.
יושבים שבעה בבית משפחת שוקין, רחוב דב פרידמן 16/8, רמת גן.

Betty (Bayla Malka) Tward

Mourners: Children: Manny and Leny Tward, USA, Sarah (Henny) Guttman, Canada, Esther Petroff, Canada, Reisie and Ted Miller, Jerusalem, Grandchildren and great grandchildren.
The funeral will take place on Friday, 07/06/13, at 14.45, at Beit Hahesped Kehilat Yerushalayim.
The Shiva will take place at Reisie Miller’s home, 4 Aliat Hanoar, Ramot, Jerusalem.
The deceased lived in Toronto and Jerusalem.

אליעזר סגל ז”ל

אבלים: הרעיה, הבת, המטפל, אחיו: שלמה סגל ורעייתו, משפחות: בן שטרית ועדוי.
ההלוויה תתקיים ביום ו’ ה- 07.06.13, בשעה 10.30, בית עלמין מנוחה נכונה כפר סבא.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב גבע 14, גבעתיים.
המנוח היה בנם של יצחק ושרה ז”ל.

חברת אגד וארגון גמלאי אגד אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם.
המנוח היה גמלאי החברה מסניף תמח”ת.

פפי פנינה ובר ז”ל

אבלים: בניה: שלמה ומירי ובר, ברוך ואורנה ובר, נכדיה: דני ומיכל, אודי וקרן, אלון, יואב, מיכאל ויעל, ניניה: יונתן ונדב, המטפלת: ויולטה.
ההלוויה התקיימה ביום ה’ ה- 06.06.13.
יושבים שבעה בבית ברוך ואורנה ובר, רחוב שנהב 16 א’, נוה מונסון, יהוד.

צוות משרד ובר לאלו, עורכי דין, מנחם את שלמה ובר ומשפחתו על מות יקירתם.

חברת איגודן לתשתיות איכות הסביבה מנחמת את ברוך ובר על מות אמו.