יהודה ישי שץ ז”ל

אבלים: אשתו: איטה שץ לין, בתו: מיכל מרטן ובני ביתה, אחיו: גדיאל שץ ובני ביתו ובנו: אדם שץ ובני ביתו.
ההלוויה תתקיים ביום ב’ ה- 13.06.16, בשעה 12.00, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית משפחת שץ, פרוטיאה בכפר מושב בני דרור, בין השעות 09.00 – 13.00, 16.00 – 21.00, ומיום ד’ ה- 15.06.16 בבית משפחת הבן, אדם שץ, רחוב יסמין 14, הוד השרון.
המנוח היה בן המושבה מגדיאל.

טובה פינס ז”ל

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ד’ ה- 09.03.16, בשעה 16.00, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית משפחת פינס בפרוטאה בכפר.

שוקה (יהושע) טז ז”ל

אבלים: הילדים: עודד, תמר וסמדר, הנכדים, הנינים ומושב כפר הס.
ההלוויה תצא ביום א’ ה- 14.02.16, בשעה 14.00 מגן המגינים במושב כפר הס לבית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב השדרה, מושב כפר הס.
המנוח היה פלמ”חניק מלוחמי חטיבת יפתח.

אוסקר זילברמן ז”ל

אבלים: ישראל זילברמן ובני ביתו ויפה ברוך ובני ביתה.
ההלוויה תתקיים ביום ב’ ה- 08.02.16, בשעה 12.30, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית משפחת ברוך, רחוב יוכבד בת מרים 21, תל אביב.

פסח ברנע ז”ל

אבלים: אשתו, הבנות, החתנים, הנכדים ותושבי מושב חרות.
ההלוויה תצא ביום א’ ה- 31.01.16, בשעה 13.00, מבית החבר במושב חרות, לבית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב המייסדים, מושב חרות.

הנהלת משרד הביטחון וארגון גמלאי משרד הביטחון אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם.

יהודית (קוקי) מאירי רייכר ז”ל

אבלים: משפחות מאירי ורייכר.
ההלוויה תתקיים ביום א’ ה- 17.01.16, בשעה 14.00, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה ברחוב הבריכות 4, עין ורד.

עיתון מעריב מנחם את זוהר רייכר ומשפחתו על מות אמו.

אברהם אנדי קוש ז”ל

בצער רב אנו מודיעים על פטירת
אברהם אנדי קוש
ההלוויה תתקיים היום, בשעה 13:00, בבית העלמין תל מונד
השב שבעה בבית משפחת קוש, פרוטיאה בכפר (דיור מוגן), דירה 531

מודעת אבל הארץ 11.1.15

הדס בן טובים ז”ל

אבלים: המשפחה ומושב כפר הס.
ההלוויה תתקיים ביום ד’ ה- 16.12.15, בשעה 12.00, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב האסיף 8, מושב כפר הס.

אוניברסיטת תל אביב ואגף מחשוב טכנולוגיות מידע מנחמים את חגי בן טובים והמשפחה על מות אמו.

יעל שקל ז”ל

אבלים: בעלה: יצחק, ילדיה: דן, יאיר, אילן ואורנה, נכדיה: עדי, רון, אורי, רוני, ליאור, יובל, שני וניר, ניניה: עמית, עומר, יואב, יהלי ובן.
ההלוויה תתקיים ביום ד’ ה- 16.12.15, בשעה 14.00, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב ירושלים 20, בת ים.

ההנהלה והעובדים בחברת ספריטים סחר בע”מ מנחמים את דן שקל ומשפחתו על מות יקירתם.

עיתון ידיעות אחרונות מנחם את אורנה הדר על מות אמה.

גולדה אהרון ז”ל

אבלים: אחותה: שפרה כהן ובני ביתה, בתה: מירי ויענקל’ה ברגר, כלתה: שושנה אהרון, נכדיה וניניה, המטפלת: נטשה סנדו ומושב כפר הס.
ההלוויה תצא ביום ה’ ה- 03.12.15, בשעה 14.00 מגן המגינים במושב כפר הס, לבית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית משפחת ברגר במושב כפר הס.

דבורה גורי לבית לונץ ז”ל

אבלים: ילדיה ונכדיה.
ההלוויה תתקיים ביום ו’ ה- 20.11.15, בשעה 11.00, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בפרוטאה בכפר, דירה 712.

רס”ן יעקב שחורי ז”ל – ג׳ בכסלו תשע״ו

אבלים: המשפחה ותושבי מושב חרות.
ההלוויה תצא ביום א’ ה- 15.11.15, בשעה 11.00, מבית החבר במושב חרות לבית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית משפחת גולן, רחוב המייסדים, מושב חרות.

צוות ארגון גמלאי צה”ל (ע.ר.) אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם.
המנוח שירת בחיל הלוגיסטיקה והיה תושב מושב חרות.

שמשון שולומון ז”ל

אבלים: אשתו: פנינה פרידמן, בנותיו: שרה וישראלה שולומון ותושבי מושב חרות.
ההלוויה תצא ביום ו’ ה- 13.11.15, בשעה 11.30, מבית החבר במושב חרות לבית עלמין תל מונד.

יהודה חכם ז”ל

אבלים: נירה חכם; עדי, דורית, אסף, יובל, נדב ונועם חכם; הדס, אביעד, דנה, מאיה ועמית דיין.
ההלוויה תתקיים ביום ד’ ה- 16.09.15, בשעה 12.00, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בימים ד’-ו’ ה- 16-18.09.15, בפרוטאה בכפר, דירה 411 ובימים א’-ב’ ה- 20-21.09.15, בביתו של עדי במושב קדרון.

י.ב אחזקת מערכות
מרכינה ראשה במות מייסד החברה
יהודה חכם ז”ל
משתתפים בצער המשפחה
הנהלת החברה וצוות העובדים

מודעת השתתפות ידיעות אחרונות 18.9.15

עו”ד שמעון אלכסנדרוני ז”ל

אבלים: רעייתו: תרזה, בנותיו: אורלי ומיכל, נכדיו: דפנה, אלון ויואב, אחיו: אמנון אלכסנדרוני ובני ביתו.
ההלוויה תתקיים ביום א’ ה- 23.08.15, בשעה 16.00, בית עלמין תל מונד.
המשפחה מבקשת להימנע מביקורי ניחומים.

הנהלת משרד הביטחון, ארגון עובדי משרד הביטחון והחברים בעבודה מנחמים את אורלי אלכסנדרוני על מות אביה.

ד”ר יוסף קומרוב ז”ל

בצער רב ובכאב גדול אנו מודיעים על פטירת בעלי, אבינו וסבנו האהוב
ד”ר יוסף קומרוב ז”ל
יושבים שבעה ברחוב האנפה 83, תל מונד
אשתו: קומרוב רחלי
בנותיו: קומרוב שרון ועינת
הנכד: נדב

מודעת אבל ידיעות אחרונות 5.8.15

אבלים: האחיות: ד”ר הילה קומרוב, ד”ר רות לין קומרוב, ברוריה גזית ובני ביתן.
ההלוויה תתקיים ביום ב’ ה- 03.08.15, בשעה 15.30, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית ד”ר רות לין קומרוב, רחוב הנשיא 4, קרית אונו, משעה 16.00.

יהודית רייכר (אחינועם) לבית מדווה ז”ל

אבלים: בתה: לאה יניב, חתנה: יחיאל ובני ביתם, בתה: ורדית בר, חתנה: אילן  ובני ביתם, בתה: מיכל גל, חתנה: יוסי ובני ביתם, בתה: לירן רייך, חתנה: דני ובני ביתם, בנה: שי רייכר, כלתה: דפנה ובני ביתם, אחותה: אסתר ישראלי ובני ביתה, אחיה: יעקב מדווה ובני ביתו.
ההלוויה תתקיים ביום א’ ה- 05.07.15, בשעה 15.00, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית משפחת רייך, רחוב הדר 8, מושב בני דרור, בין השעות 10.00 – 22.00.

חברת טבע תעשיות פרמצבטיות בע”מ, ההנהלה והעובדים מנחמים את מיכל גל, עובדת החברה, והמשפחה על מות אמה.

אנג’לה, גלן וחברת יכין חקל מנחמים את שי רייכר והמשפחה על מות האם.

יצחק בר זיו (יבדוב) ז”ל

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ה’ ה- 02.07.15, בשעה 15.00, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב הדפנה 7, תל מונד.

חברת אגד וארגון גמלאי אגד אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם.
המנוח היה גמלאי החברה.

ירחמיאל (ג’רי) ינובסקי ז”ל

המשפחה אבלה.
ההלוויה התקיימה ביום א’ ה- 14.06.15, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בפרוטיאה בכפר, וילה 48, בני דרור, טלפון: 09-7756148.

כרמלה רייניץ ז”ל

אבלים: משפחות רייניץ, גלר, אידן ומושב כפר הס.
טקס פרידה יתקיים ביום ה’ ה- 11.06.15, בשעה 15.30, בגן המגינים, מושב כפר הס, משם תצא ההלוויה לבית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב הזיתים 4, מושב כפר הס.

הנהלת המכללה האקדמית בית ברל, הסגל האקדמי והסגל המינהלי מנחמים את ד”ר רינה אידן על מות אמה.

ראובן (וולי) נוה ז”ל

המשפחה אבלה.
ההלוויה תצא ביום ו’ ה- 22.05.15, בשעה 11.00, מבית הכנסת במושב בני דרור בדרכה לבית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית בנו, אלון נוה, רחוב הגלבוע 7, מושב בני דרור.

יוסף אוליצקי ז”ל

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ב’ ה- 04.05.15, בשעה 12.00, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית הבת, משפחת וילנר, רחוב יציאת אירופה 1, הרצליה.

חוה לסקו ז”ל

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ג’ ה- 31.03.15, בשעה 15.00, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית ההורים, רחוב רמב”ם 53 א’, חדרה.
המנוחה הייתה בתם של זינה ומרדכי, אשתו של אברהם אדלר.

לילי גינת ז”ל

המשפחה אבלה.
ההלוויה תצא ביום א’ ה- 29.03.15, בשעה 14.00, בית עלמין תל מונד.
יושבים שעה בבית משפחת גונן, רחוב חוחית 23, רמת השרון, בין השעות 17.00 – 21.00.
המנוחה הייתה מיוצאי המחתרת היהודית בצרפת.

נעמי גפני ז”ל

אבלים: המשפחה ומושב כפר הס.
ההלוויה התקיימה ביום ב’ ה- 23.02.15, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב איתנים, מושב כפר הס.

דורון חלבובסקי ז”ל

אבלים: אמו: חנה חלבובסקי, אשתו: אורית חלבובסקי, בתו: עדי שטרית ובני ביתה, בתו: שני שמשי ובני ביתה, בתו: רוני לוקר ובני ביתה, בנו: שחר חלבובסקי ואחותו: אירית אלמוג ובני ביתה.
ההלוויה תתקיים ביום ג’ ה- 17.02.15, בשעה 14.00, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב החרצית 5, תל מונד.

החברים: פיני ופנינית כהן, יעקב ורינה סגל, זאביק וגולי פרייס וצביקה וציפי שפרלינג מנחמים את אורית, עדי, שני, רוני, שחר והמשפחה על פטירת יקירם.

המשרד לביטחון הפנים, השר, המנהל הכללי והעובדים מנחמים את עדי שטרית, עובדת המשרד, על פטירת אביה.

אורי רווה ז”ל

אבלים: אשתו: נורית רווה, ילדיו: סמדר והרצל קרן ובני ביתם, יעל ותומר בן שלום ובני ביתם, רמי ואסנת רווה ובני ביתם ותושבי מושב חרות.
ההלוויה תצא ביום א’ ה- 08.02.15, בשעה 15.00, מבית החבר במושב חרות בדרכה לבית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב ההרחבה, מושב חרות.

ד”ר מוטקה לויסון ז”ל

אבלים: אשתו: עדי, ילדיו: מרב, נועה, ענת, זוהר ונדב, אחיו: שם טוב, חבקוק, לאה, יהודית, יצחק והלל ובני ביתם.
ההלוויה תתקיים ביום ד’ ה- 28.01.15, בשעה 14.00, בית עלמין תל מונד.

ארגון גני החיות בישראל, גן החיות התנ”כי – ירושלים, גן גורו – ניר דוד, גן החיות הלימודי – חיפה, חי פארק – קרית מוצקין והמרכז הזואולוגי (הספארי) – רמת גן, אבלים על מותו.
המנוח היה וטרינר גני החיות.

חיים רונן, מנכ”ל וחברת גני יהושע מנחמים את משפחת לויסון על מות יקירם.

מרגלית עמידור ז”ל

אבלים: המשפחה ומושב כפר הס.
ההלוויה תצא ביום ה’ ה- 18.12.14, בשעה 14.00, מגן המגינים במושב כפר הס לבית עלמין תל מונד.

יהודה לנדאו ז”ל

אבלים: רעייתו: בתיה, בנו וכלתו: עופר וליבית, בתו: נועה, בתו וחתנו: עינת ומאיר, נכדיו וניניו.
ההלוויה תתקיים ביום א’ ה- 07.12.14, בשעה 12.30, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית המשפחה במושב עין ורד.

אליהו (אליק) זרצקי ז”ל

בצער עמוק אנו מודיעים על פטירתו של
אליהו (אליק) זרצקי
מלח הארץ, אוהב אדם ודמות מופת לכולנו
ההלוויה תתקיים היום יום ראשון 7.12.2014 , ט”ו כסלו תשע”ה, בשעה 15:00
בבית העלמין תל מונד
יושבים שבעה בבית זיו זרצקי, רח’ המעיין, עין-ורד
המשפחה האבלה

מודעת אבל ידיעות אחרונות 7.12.14

אסתר כרמלי ז”ל

אהובת ליבנו
אסתר כרמלי ז”ל
הלכה לעולמה
ההלוויה תערך ביום שני, ב’ בכסלו תשע”ה, 24.11.14, בשעה 14:00, בבית העלמין האזורי תל מונד, לב השרון
השבעה תתקיים ברח’ הרימון 18, תל אביב
אבלים:
בן זוגה: חנוך כרמלי
בתה: ליאת טלר ובן זוגה עדי
הנכדים: דניאל, אסף ורון טלר ומעין כרמלי
אחיה: יהושוע כפיר, בת זוגו חנה וכל משפחתם

מודעת אבל ידיעות אחרונות והארץ 24.11.14

תלמידותיה: טובה ברנר, רינה דייגי, נחמה דורי, רותי וימר, תלמה ויינברג, תקוה לובצקי, עדנה לרמן, נאוה מילנר, רותי מנור, ורדה ניסנסון, איה עזרילאנט, שרה פרידמן, אילנה שטיאט, חנה קאופמן, אהובה קינר, נורית רז, יעל בז’רנו, שרה גייגר, עדיה סוארי, כרמלה צרפתי ואמה שולמן אבלות על פטירתה.
המנוחה לימדה יוגה ושירה.

אוניברסיטת תל אביב, החברים בפקולטה למדעי החיים ע”ש ג’ורג’ ס. וייז ובמחלקה לביוכימיה וביולוגיה מולקולרית מנחמים את פרופ’ חנוך כרמלי על מות רעייתו.

איטה אלחנני, חנה ונסים ארניה, תמי ויורם ברוש, רותי וידידיה גורן, ליאורה ויצחק ויינבך, נאוה וראובן חושן, יעלה ואורי יחיאלי, עדנה ישראלי, מיה ויאיר כהן, עדנה וטוני לאודן, מירי ענבי ואלי אדמוני, נאוה פרי, רותי וגבי סגל, אפרת ומוטי סוקולוב, נגה ומתי רז ומיקי ויעקב שני מנחמים את נוחי, ליאת ואיתי על פטירת יקירתם.

דני ורבקה’לה אורסתיו, נעמי ודנצ’ו ארנון, רותי וחמי גוטמן, אורה וגדעון הולין, שרלי וזאב הירש, זיידה הנפלד וחינה, אשל ופלס זוסמן, גילה וצביקה זליקוביץ, ארנסט חורצ’ק, אהובה ועזרא יגיל, לילי שקד ואורי כץ, נירה ורן קידר, אילנה ומייק רומן, איציק שאולי, אביבה ואיציק שגב, חנה’לה  וילון שחורי ותלמה ויהודה’לה תמרי מנחמים את חנוך, ליאת ואיתי על פטירת יקירתם.

איילת מוטשן ז”ל

אבלים: עדנה וגדעון מוטשן, פנינה ואורי ניצן ובני ביתם, הדר ועופר מנשה ובני ביתם, גלית וגיא פייגין ובני ביתם, משפחות: מוטשן, סובול ודמבינסקי.
ההלוויה תתקיים ביום ג’ ה- 11.11.14, בשעה 14.30, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית ההורים, עדנה וגדעון מוטשן, רחוב הפרדס 10, מושב עין ורד.

סא”ל יעקב ריטוב ז”ל

אבלים: אשתו: רות, בנו: אהוד ורעייתו: תמי, בתו: ענת, נכדיו: גל, סיון, אלון ואורית, משפחות: ריטוב, צלנר, רכבי וקורצמן.
ההלוויה תתקיים ביום ג’ ה- 04.11.14, בשעה 14.00, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב חיים לבנון 89, תל אביב, בין השעות 09.00 – 13.00, 16.00 – 21.00.

צוות ארגון גמלאי צה”ל (ע.ר.) אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם.
המנוח שירת בחיל הים והיה תושב תל אביב.

רס”ן שוקי (יהושע) שקדי ז”ל

אבלים: המשפחה ומושב כפר הס.
ההלוויה תתקיים ביום ו’ ה- 24.10.14, בשעה 13.00, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית משפחת שקדי, רחוב הכרם 10, כפר הס.

צוות ארגון גמלאי צה”ל (ע.ר.) אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם.
המנוח שירת בחיל האוויר והיה תושב מושב כפר הס.

אל”מ (מיל’) צבי (צביקה) לבנון ז”ל

אבלים: תמימה לבנון, ארז לבנון, אילה ויורם ראב”ד, אורי ויעל לבנון, הנכדים והנינים.
ההלוויה תתקיים ביום ו’ ה- 24.10.14, בשעה 11.00, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב יעקב מרידור 17, תל ברוך צפון, תל אביב, החל מיום א’ ה- 26.10.14, בין השעות 11.00 – 14.00, 17.00 – 21.00.
המנוח היה מפקד הנח”ל לשעבר ויו”ר ארגון חברי ההגנה.

צוות ארגון גמלאי צה”ל (ע.ר.) אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם.
המנוח שירת בחיל הרגלים והיה תושב תל אביב.

העמותה להנצחת חללי הנח”ל אבלה ומנחמת את המשפחה על מות יקירם.
המנוח היה מפקד פיקוד הנח”ל.

צוות משרד ראב”ד, מגריזו, בנקל ושות’ מנחם את אילה ראב”ד ומשפחת לבנון על מות יקירם.

החברים, ממקימי קיבוץ תל קציר: ליאורה ויוסף אלון, בלה אלמוג, רוממה אמיר, אביבה וחיים בריסקמן, רותי גיל, בני וצפרא גלילי, אסתר דוידי, יוסי דרור, שירלי וזאב הירש, יונה (יוסיפון) וולפסון, דבורה ומשה יגר, נעמי ומנחם ים שחור, איה ושמעון לביא, זיוה להט, אהובה ומיכאל ישראלי, רינה ועוזי מיכאלי, סאני ואריק מקלף, מירה סיגל, דליה ומרדכי פרס, עדנה ואיתמר קוט, עדנה ושמאי קוטב, תמר ואלי קיש, רינה וחיים קמיניץ, אורה (סבירי) שחק, רבקה ואברהם שינטל ויעל ומרדכי שליט מנחמים את תמימה והמשפחה על מות יקירם.

המשפחה מודיעה כי במלאות שלושים לפטירת יקירם תתקיים עלייה לקברו ביום ו’ ה- 21.11.14, בשעה 13.00, בית עלמין תל מונד.

המשפחה מודיעה כי במלאות שנה לפטירת יקירם תתקיים עלייה לקברו ביום ו’ ה- 16.10.15, בשעה 11.00, בית עלמין תל מונד.

לינדה סאקסטין ז”ל

אבלים: יעל, מיכל, אביעד, לני, החתנים והנכדים.
ההלוויה תתקיים ביום ב’ ה- 20.10.14, בשעה 14.00, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה ברחוב בת חן 27, מושב חרות.

המנהלים והעובדים בחברת כרמית תעשיות ממתקים בע”מ מנחמים את משפחת סאקסטין על מות יקירתם.

ניסים בן תורה ז”ל

אבלים: בניו ובנותיו: שולה ואיציק שרון, ניצה ואלי אוברבאום, חיים ושושי בן תורה, דני ואורה בן תורה, נכדיו וניניו.
ההלוויה תתקיים ביום א’ ה- 28.09.14, בשעה 15.30, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית משפחת בן תורה, מושב חרות, גוש תל מונד, בין השעות 09.00 – 13.00, 15.00 – 20.00.

משה צדוק

בצער רב אנו מודיעים על פטירת אבינו וסבנו משה צדוק עובד סוציאלי מדופלם

היקר והאהוב
הלוויה התקיימה אתמול, בבית העלמין תל מונד
אבלים:
בנו וכלתו: דוד ואילנה
נכדיו: רועי, נועה, עידו, איתי ונועם