אסתר כרמלי ז”ל

אהובת ליבנו
אסתר כרמלי ז”ל
הלכה לעולמה
ההלוויה תערך ביום שני, ב’ בכסלו תשע”ה, 24.11.14, בשעה 14:00, בבית העלמין האזורי תל מונד, לב השרון
השבעה תתקיים ברח’ הרימון 18, תל אביב
אבלים:
בן זוגה: חנוך כרמלי
בתה: ליאת טלר ובן זוגה עדי
הנכדים: דניאל, אסף ורון טלר ומעין כרמלי
אחיה: יהושוע כפיר, בת זוגו חנה וכל משפחתם

מודעת אבל ידיעות אחרונות והארץ 24.11.14

תלמידותיה: טובה ברנר, רינה דייגי, נחמה דורי, רותי וימר, תלמה ויינברג, תקוה לובצקי, עדנה לרמן, נאוה מילנר, רותי מנור, ורדה ניסנסון, איה עזרילאנט, שרה פרידמן, אילנה שטיאט, חנה קאופמן, אהובה קינר, נורית רז, יעל בז’רנו, שרה גייגר, עדיה סוארי, כרמלה צרפתי ואמה שולמן אבלות על פטירתה.
המנוחה לימדה יוגה ושירה.

אוניברסיטת תל אביב, החברים בפקולטה למדעי החיים ע”ש ג’ורג’ ס. וייז ובמחלקה לביוכימיה וביולוגיה מולקולרית מנחמים את פרופ’ חנוך כרמלי על מות רעייתו.

איטה אלחנני, חנה ונסים ארניה, תמי ויורם ברוש, רותי וידידיה גורן, ליאורה ויצחק ויינבך, נאוה וראובן חושן, יעלה ואורי יחיאלי, עדנה ישראלי, מיה ויאיר כהן, עדנה וטוני לאודן, מירי ענבי ואלי אדמוני, נאוה פרי, רותי וגבי סגל, אפרת ומוטי סוקולוב, נגה ומתי רז ומיקי ויעקב שני מנחמים את נוחי, ליאת ואיתי על פטירת יקירתם.

דני ורבקה’לה אורסתיו, נעמי ודנצ’ו ארנון, רותי וחמי גוטמן, אורה וגדעון הולין, שרלי וזאב הירש, זיידה הנפלד וחינה, אשל ופלס זוסמן, גילה וצביקה זליקוביץ, ארנסט חורצ’ק, אהובה ועזרא יגיל, לילי שקד ואורי כץ, נירה ורן קידר, אילנה ומייק רומן, איציק שאולי, אביבה ואיציק שגב, חנה’לה  וילון שחורי ותלמה ויהודה’לה תמרי מנחמים את חנוך, ליאת ואיתי על פטירת יקירתם.

איילת מוטשן ז”ל

אבלים: עדנה וגדעון מוטשן, פנינה ואורי ניצן ובני ביתם, הדר ועופר מנשה ובני ביתם, גלית וגיא פייגין ובני ביתם, משפחות: מוטשן, סובול ודמבינסקי.
ההלוויה תתקיים ביום ג’ ה- 11.11.14, בשעה 14.30, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית ההורים, עדנה וגדעון מוטשן, רחוב הפרדס 10, מושב עין ורד.

סא”ל יעקב ריטוב ז”ל

אבלים: אשתו: רות, בנו: אהוד ורעייתו: תמי, בתו: ענת, נכדיו: גל, סיון, אלון ואורית, משפחות: ריטוב, צלנר, רכבי וקורצמן.
ההלוויה תתקיים ביום ג’ ה- 04.11.14, בשעה 14.00, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב חיים לבנון 89, תל אביב, בין השעות 09.00 – 13.00, 16.00 – 21.00.

צוות ארגון גמלאי צה”ל (ע.ר.) אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם.
המנוח שירת בחיל הים והיה תושב תל אביב.

רס”ן שוקי (יהושע) שקדי ז”ל

אבלים: המשפחה ומושב כפר הס.
ההלוויה תתקיים ביום ו’ ה- 24.10.14, בשעה 13.00, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית משפחת שקדי, רחוב הכרם 10, כפר הס.

צוות ארגון גמלאי צה”ל (ע.ר.) אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם.
המנוח שירת בחיל האוויר והיה תושב מושב כפר הס.

אל”מ (מיל’) צבי (צביקה) לבנון ז”ל

אבלים: תמימה לבנון, ארז לבנון, אילה ויורם ראב”ד, אורי ויעל לבנון, הנכדים והנינים.
ההלוויה תתקיים ביום ו’ ה- 24.10.14, בשעה 11.00, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב יעקב מרידור 17, תל ברוך צפון, תל אביב, החל מיום א’ ה- 26.10.14, בין השעות 11.00 – 14.00, 17.00 – 21.00.
המנוח היה מפקד הנח”ל לשעבר ויו”ר ארגון חברי ההגנה.

צוות ארגון גמלאי צה”ל (ע.ר.) אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם.
המנוח שירת בחיל הרגלים והיה תושב תל אביב.

העמותה להנצחת חללי הנח”ל אבלה ומנחמת את המשפחה על מות יקירם.
המנוח היה מפקד פיקוד הנח”ל.

צוות משרד ראב”ד, מגריזו, בנקל ושות’ מנחם את אילה ראב”ד ומשפחת לבנון על מות יקירם.

החברים, ממקימי קיבוץ תל קציר: ליאורה ויוסף אלון, בלה אלמוג, רוממה אמיר, אביבה וחיים בריסקמן, רותי גיל, בני וצפרא גלילי, אסתר דוידי, יוסי דרור, שירלי וזאב הירש, יונה (יוסיפון) וולפסון, דבורה ומשה יגר, נעמי ומנחם ים שחור, איה ושמעון לביא, זיוה להט, אהובה ומיכאל ישראלי, רינה ועוזי מיכאלי, סאני ואריק מקלף, מירה סיגל, דליה ומרדכי פרס, עדנה ואיתמר קוט, עדנה ושמאי קוטב, תמר ואלי קיש, רינה וחיים קמיניץ, אורה (סבירי) שחק, רבקה ואברהם שינטל ויעל ומרדכי שליט מנחמים את תמימה והמשפחה על מות יקירם.

המשפחה מודיעה כי במלאות שלושים לפטירת יקירם תתקיים עלייה לקברו ביום ו’ ה- 21.11.14, בשעה 13.00, בית עלמין תל מונד.

לינדה סאקסטין ז”ל

אבלים: יעל, מיכל, אביעד, לני, החתנים והנכדים.
ההלוויה תתקיים ביום ב’ ה- 20.10.14, בשעה 14.00, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה ברחוב בת חן 27, מושב חרות.

המנהלים והעובדים בחברת כרמית תעשיות ממתקים בע”מ מנחמים את משפחת סאקסטין על מות יקירתם.

ניסים בן תורה ז”ל

אבלים: בניו ובנותיו: שולה ואיציק שרון, ניצה ואלי אוברבאום, חיים ושושי בן תורה, דני ואורה בן תורה, נכדיו וניניו.
ההלוויה תתקיים ביום א’ ה- 28.09.14, בשעה 15.30, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית משפחת בן תורה, מושב חרות, גוש תל מונד, בין השעות 09.00 – 13.00, 15.00 – 20.00.

משה צדוק

בצער רב אנו מודיעים על פטירת אבינו וסבנו משה צדוק עובד סוציאלי מדופלם

היקר והאהוב
הלוויה התקיימה אתמול, בבית העלמין תל מונד
אבלים:
בנו וכלתו: דוד ואילנה
נכדיו: רועי, נועה, עידו, איתי ונועם

אהרון אבידוב (שיינבלום) ז”ל

בצער רב אנו מודיעים על פטירת אבינו וסבנו
אהרון אבידוב (שיינבלום) ז”ל
היקר והאהוב
הלוויה התקיימה אתמול, בבית העלמין תל מונד
אבלים:
בנו וכלתו: דוד ואילנה אבידוב
בתו: אילנה אבידב מור
נכדיו: רועי, נועה, עידו, איתי ונועם, רוני ולירן

מודעת אבל הארץ 24.9.14

מודעת אבל ידיעות אחרונות 24.9.14

אורי יותם דרור ז”ל

המשפחה אבלה.
ההלוויה התקיימה ביום א’ ה- 17.08.14, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית המשפחה, דרך ההתיישבות 34, כפר הס.
המנוח היה בנם של רון ואיילת דרור.

החברים והחברות במשרד אדם, עורכי דין, מנחמים את רון, איילת, אבנר, יונתן, מיכאל והמשפחה על פטירת יקירם.

עיתון ישראל היום מנחם את רון ואיילה דרור על פטירת הבן.

מנהל בתי המשפט, השופטים והעובדים במערכת בתי המשפט מנחמים את איילת דרור, עובדת בית המשפט המחוזי מרכז והמשפחה על מות בנה.

יוסף (יוסקה) הרפז ז”ל

אבלים: אשתו: שרה הרפז, בניו: אבי והדיה הרפז ובני ביתם, זיו ונורית הרפז ובני ביתם, בועז ועמית שדי אור והתושבים במושב חרות.
ההלוויה תצא ביום ד’ ה- 06.08.14, בשעה 14.45 מבית החבר במושב חרות, לבית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית משפחת הרפז, גני שרונים, רחוב השומרון 61, קומה 2, דירה 236, אבן יהודה

פרופ’ נעם קפלן ז”ל

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום א’ ה- 20.07.14, בשעה 16.00, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית נגה וערן רותם, רחוב הפרדס 52, מושב משמרת, בימים ב’-ה’ ה- 21-24.07.14, בין השעות 12.00 – 20.00, וביום ו’ ה- 25.07.14, בין השעות 10.00 – 13.00.

האוניברסיטה העברית בירושלים, הפקולטה למתמטיקה ולמדעי הטבע, מכון רקח לפיסיקה אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם.

מרסל (מרצ’ל) אברמוביץ ז”ל

אבלים: אשתו: זיוה, בתו: סיגי אברבנאל, בנו: גרי וכלתו: פאני אברמוביץ, נכדיו: רועי אקרמן, אלון אברבנאל, נועה וגאיה אברמוביץ.
ההלוויה תתקיים ביום ו’ ה- 06.06.14, בשעה 10.00, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב קוגלמן 1, פתח תקווה.

עיתון ישראל היום מנחם את גרי אברמוביץ’ על פטירת אביו.

עמותת גמלאי בזק וארגון גמלאי בזק מנחמים את משפחת אברמוביץ על מות יקירם.
המנוח היה גמלאי חברת בזק.

רחל שורץ ז”ל

אבלים: בניה: צבי שורץ ובני ביתו, חנוך שחם ובני ביתו, זהר שורץ ובני ביתו ותושבי מושב חרות.
ההלוויה תצא ביום ו’ ה- 04.04.14, בשעה 11.00 מבית החבר במושב חרות, לבית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית משפחת שורץ במושב חרות.

חברת סנו מפעלי ברונוס בע”מ, ההנהלה והעובדים מנחמים את זהר שוורץ ומשפחתו על מות האם.

גבריאל נויברגר ז”ל

אבלים: לאה נויברגר, נתי נויברגר נאות, מיכי אלמוג, רותי ריבלין, הנכדים והנינים.
ההלוויה תתקיים ביום ד’ ה- 12.02.14, בשעה 14.00, בית עלמין תל מונד.

החברים והגמלאים במשרד ראש הממשלה מנחמים את משפחת נויברגר על מות יקירם.

מרתה קוש לבית וולנר ז”ל

בצער רב אנו מודיעים על פטירת
מרתה קוש
לבית וולנר
ההלוויה תתקיים היום, בשעה 13:30
בבית העלמין תל מונד
נשב שבעה בבית משפחת קוש, פרוטיאה בכפר (דיור מוגן), דירה 531

מודעת אבל הארץ 22.1.14

שוקי (יהושע) מור ז”ל

כואבים על פטירתו בטרם עת של בעלי, אבינו, אחינו וחברנו היקר
שוקי (יהושע) מור
ההלוויה תתקיים ביום ה’, 14.11.13, בשעה 14:00
בבית העלמין בתל מונד (סמוך לכפר הס)
יושבים שבעה בירושלים, רחוב חלץ 3
אוהבים וכואבים:
אשתו אילנה אבידב מור
אחיו ומשפחותיהן: עובדיה וקובי מור
ילדיו: רועי, נועה ועידו
לפרטים: 054-2406228/29/30

מודעת אבל הארץ 14.11.13
מודעת אבל ידיעות אחרונות 14.11.13

דן גלר ז”ל

אבלים: אשתו: רחל, ילדיו: תמר ואורי עדן ובני ביתם, יפתח ואסתר גלר ובני ביתם, נכדיו וניניו ומושב כפר הס.
ההלוויה התקיימה ביום ו’ ה- 08.11.13, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית דן ורחל גלר במושב כפר הס.

המשפחה מודיעה כי במלאות שלושים למות יקירם תתקיים עלייה לקברו ביום ו’ ה- 06.12.13, בשעה 12.00, בית עלמין תל מונד.

סילביה אבידוב ז”ל

בצער רב ובכאב עמוק אנו מודיעים על פטירתה של אשתי, אמנו וסבתנו היקרה
סילביה אבידוב
אישה מיוחדת במינה
ההלוויה תתקיים ביום ג’, 22.10, בשעה 11:00
בבית העלמין האזורי תל מונד (כביש 553 שיוצא מכביש 4 צמוד לפנייה לכפר הס)
יושבים שבעה בדירת המנוחה, משען נאות אפקה, שלונסקי 6, רמת אביב, בניין דקל, חדר 510
בעלה – אהרון אבידוב
בנה וכלתה – דוד ואילנה אבידוב
בתה וחתנה – אילנה אבידוב מור ושוקי מור
נכדיה – איתי ורעיתו נועם, רוני ובעלה לירן, רועי, נועה ועידו

מודעת אבל ידיעות אחרונות 21.10.13
מודעת אבל הארץ 21.10.13

שלמה גולדמן ז”ל

אבלים: אשתו, בניו, נכדיו, נכדתו, אחיותיו, אחיו ובני ביתם.
ההלוויה תתקיים ביום ג’ ה- 24.09.13, בשעה 11.00, בית עלמין תל מונד.
אוטובוס יעמוד לרשות המלווים, בשעה 09.45, ליד בית המנוח, רחוב ורדיה 8, חיפה.

אבלים: צפורה פרלמן, אברהם ורבקה גולדמן, מרים ויהודה וייס, זהבה ומיכאל אל דור ובני ביתם.
המנוח היה בנם של דבורה ואליהו.

צבי חרות ז”ל

אבלים: אשתו, ילדיו, נכדיו ותושבי מושב חרות.
ההלוויה תצא ביום א’ ה- 15.09.13, בשעה 15.30, מרחבת האנדרטה במושב חרות לבית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית המנוח במושב חרות.

מועצה אזורית לב השרון, עמיר ריטוב, ראש המועצה, נבחרי המועצה, העובדים והתושבים אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם.
המנוח היה ראש המועצה לשעבר.

המכון לחקר ימים ואגמים בישראל מנחם את ברק חרות, מנכ”ל המכון, ומשפחתו על מות אביו.

אסתר כוכבי לבית גרול ז”ל

אבלים: בנה וכלתה: אבנר ובריג’יט כוכבי, בתה וחתנה: שולמית ופיני כהן, נכדיה: טל, רוני, דנה, אריאל, דוד ויואב.
ההלוויה תתקיים ביום ג’ ה- 30.07.13, בשעה 16.00, בית עלמין תל מונד.
המשפחה מבקשת להימנע מביקורי ניחומים.
המנוחה הייתה ילידת מונקאץ’, ניצולת מחנה ההשמדה אושוויץ בירקנאו.

יהודה פרנק ז”ל

אבלים: עמית שגב ובני ביתו, אפרת בן זאב ובני ביתה, נעמי ויהודה עזרא ובני ביתם ומושב כפר הס.
ההלוויה תצא ביום ב’ ה- 27.05.13, בשעה 16.00, מגן המגינים במושב כפר הס לבית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית משפחת פרנק במושב כפר הס.

משה (מיקי) כוכבי ז”ל

אבלים: אשתו: אסתר, בנו וכלתו: אבנר ובריג’יט, בתו וחתנו: שולמית ופיני, נכדיו: טל, רוני, דנה, אריאל, דוד ויואב.
ההלוויה תתקיים ביום ה’ ה- 07.03.13, בשעה 14.00, בית עלמין תל מונד.
המשפחה מבקשת להימנע מביקורי ניחומים.
המנוח היה ניצול מחנה הריכוז ראוונסבריק, יליד בודפשט.

יצחק (צחי) בן פורת ז”ל

חברת יפאורה תבורי מנחמים את מיכל, רוני, גיל, שירה ומשפחת בן פורת על פטירת יקירם.

המשפחה מודיעה כי במלאות שלושים לפטירת יקירם יתקיימו עלייה לקברו, התייחדות עם זכרו וטקס גילוי מצבה ביום ו’ ה- 05.04.13, בשעה 11.00, בית עלמין אזורי בית החיים לב השרון תל מונד.

שרה זילברמן לבית פילוסוף ז”ל

אבלים: אוסקר זילברמן, יפה ומאיר ברוך, ישראל וגלית זילברמן, הנכדים, הנינים והמשפחה.
ההלוויה תתקיים ביום א’ ה- 27.01.13, בשעה 13.00, בית עלמין אזורי לב השרון תל מונד צומת עין ורד.
יושבים שבעה בבית משפחת ברוך, רחוב יוכבד בת מרים 21/2, תל ברוך צפון, תל אביב.

דוד גרבי ז”ל

אבלים: אביבה, אילנה, אודי, יאיר, ליאור, דלית, גל, רונית, אורן, ליאת, יואב, ליה ומאיה.
ההלוויה תתקיים ביום ג’ ה- 15.01.13, בשעה 13.00, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב הרקפת 4, תל מונד.

חנן הר שן ז”ל

אבלים: משפחות: הר שן, לנזיני, קאדי ונוימן ומושב כפר הס.
ההלוויה תצא ביום א’ ה- 02.12.12, בשעה 13.00, מגן המגינים במושב כפר הס לבית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית המשפחה במושב כפר הס.

אלכס והעובדים בחברת יו.אף.בי. מנחמים את משפחת הר שן על מות יקירם.

אבי והעובדים בחברת אולטרפלסט מנחמים את רונית, הגר, אפרת, דוד ואסף על פטירת יקירם.

יצחק (שייע) ישועה ז”ל

אבלים: אשתו: נורית, בנותיו: נטע ורוני ירושלמי ובני ביתם, טלי ועמיעד סלטון ובני ביתם, זהרה ואלי בצון ובני ביתם, אחיותיו ואחיו ובני ביתם, החברים והתושבים במושב חרות.
ההלוויה תצא ביום א’ ה- 04.11.12, בשעה 15.00, מהאנדרטה במושב חרות לבית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית משפחת ישועה, רחבת ההרחבה, מושב חרות.

מרכז המועצות האזוריות בישראל, שמוליק ריפמן, יו”ר, ראשי המועצות האזוריות וצוות המרכז מנחמים על פטירתו.
המנוח היה מנכ”ל מרכז המועצות האזוריות ואיש ההתיישבות החקלאית.

קרית חינוך דרור, ההנהלה, סגל ההוראה, העובדים והתלמידים מנחמים את הרעיה נורית והמשפחה על פטירת יקירם.
המנוח ייסד את קריית החינוך.

מועצה אזורית לב השרון, עמיר ריטוב, ראש המועצה, הנבחרים, העובדים והתושבים מנחמים את נורית, נטע, טלי, זהרה, אחיו ואחיותיו ובני ביתם על פטירת יקירם.
המנוח היה ממקימי המועצה האזורית וראש המועצה בשנים 1988 – 2007.

מרכז השלטון המקומי בישראל, שלמה דולברג, מנכ”ל מרכז השלטון המקומי, שלמה בוחבוט, ראש עיריית מעלות תרשיחא ויו”ר מרכז השלטון המקומי, מנחמים את משפחת ישועה על מות יקירם.

החברה למשק וכלכלה, אביקם בלר, מנכ”ל, שאול מזרחי, יו”ר הדירקטוריון, הדירקטוריון, ההנהלה והעובדים מנחמים על פטירתו.
המנוח היה חבר דירקטוריון ומנכ”ל מרכז המועצות האזוריות.

החקלאים, נציגי הציבור, מועצת הצמחים, צבי אלון, מנכ”ל, מנחמים את משפחת ישועה על פטירת יקירם.

משרד וקסלר, ברגמן ושות’ מנחם את טלי סלטון ישועה על פטירת אבי המשפחה.

חברת אפריקה ישראל, לב לבייב, יו”ר, אברהם נונוגרוצקי, מנכ”ל, נדב גרינשפון, סגן יו”ר וקבוצת אפריקה ישראל השקעות מנחמים את עו”ד טלי סלטון ישועה על מות אביה.

המועצה האזורית מגילות, מוצי דהמן, ראש המועצה, מנחמים את משפחת ישועה על פטירת יקירם.

המועצה האזורית תמר, דב ליבינוף, ראש המועצה, מנחמים את שמפחת ישועה על פטירת יקירם.

התאחדות האיכרים בישראל, דובי אמיתי, נשיא ההתאחדות, מנחמים את משפחת ישועה על מות יקירם.

משרד כהן, וילצ’ק, קמחי ושות’, השותפים והעובדים מנחמים את נורית, נטע, טלי, זהרה והמשפחה על פטירת יקירם.

מועצה אזורית מטה אשר, יהודה שביט, ראש המועצה, מנחמים את שמפחת ישועה על פטירת יקירם.

מועצה אזורית גזר, פטר וייס, ראש המועצה מנחמים את משפחת ישועה על פטירת יקירם.

אלי ברכה, ראש המועצה, הנבחרים, העובדים והתושבים במועצה האזורית חוף השרון מנחמים את משפחת ישועה על מות אב המשפחה.

פורום ה- 15, רון חולדאי, ראש עיריית תל אביב יפו ויו”ר פורום ה-15, ראש הערים חברי פורום ה- 15, עו”ד איתן אטיה, מנכ”ל פורום ה- 15 מנחמים את משפחת ישועה על פטירת אבי המשפחה.
המנוח היה ראש מועצה אזורית ומזכיר מושב לשעבר.

המשפחה מודיעה כי במלאות שנה לפטירת יקירם יתקיימו עלייה לקברו והתייחדות עם זכרו ביום ג’ ה- 22.10.13, בשעה 16.00, בית עלמין תל מונד.
בשעה 17.00 יתקיימו התכנסות ותפילה בבית משפחת ישועה במושב חרות.