אברהם יוסף פומרנץ ז"ל

אבלים: הבן: משה ואיתנה פומרנץ ובני ביתם, הבת: טובה ומיכא קלר ובני ביתם, הבת: מיכל ואמיר קדמון ובני ביתם, הבת: יעל ואלדד בן זמרה ובני ביתם.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 23.03.21, בשעה 12.00, בית עלמין קרית שאול, תל אביב.
יושבים שבעה בבית משפחת משה פומרנץ, רחוב שברץ 22, דירה 4, רעננה, למעט יום ו' ה- 26.03.21, בו כל אחד מהאבלים ישב בביתו.

קרן גילעד גמלאות לעובדים דתיים, הדירקטוריון, המנהלים והעובדים מנחמים את משפחת פומרנץ על פטירת יקירם, יו"ר דירקטוריון הקרן עשרות שנים.

הנהלת אוניברסיטת בר אילן מנחמת את משפחת פומרנץ על פטירת יקירם שהיה המזכיר האקדמי של האוניברסיטה במשך 35 שנים.

Share Button

תנחומים אחד

 1. איתיאל רובינשטיין

  ב"ה.
  שמי איתיאל רובינשטיין, בנו של אליעזר רובינשטיין שהיה מיודד עם מר אברהם פומרנץ במשך עשרות שנים. מכיוון שבעזרת השם אני נושא עמי נכות מסוימת, נאלצתי להזדקק לסיוע בעניין לימודי באוניברסיטת בר-אילן.
  מר פומרנץ התגייס למשימה זו כאילו היה מדובר בבנו שלו, והודות לו השלמתי את הלימודים. אבי נהג לומר שמר פומרנץ הושיט לי את עזרתו בלי קשר לחברויות בסיעות אלה או אחרות – לשמהּ, ממש!
  פעמים אחדות נפגשתי עם עו"ד אברהם פומרנץ גם בזמן שהיה מדובר בהשגת עבודה. מעולם לא נתן לי להבין כאילו זמן פגישתנו קצר, ותמיד האיר אלי פניו.
  צר לי מאד שאינו עוד עמנו, ולא אוכל להביע באוזניו את מה שאומר להלן:
  זמן מה אחרי פגישתי האחרונה עמו נזכרתי שמעולם לא גמלתי לו ולפחות – לשלוח לו ולוּ פעם, "פרחים לשבת".
  דבר זה כואב לי מאד.
  וזה היה "אסימון שירד" מבחינתי: נזכרתי, שקרוב לוודאי כי מעולם לא השבתי למר פומרנץ כגמולו הטוב, על פני תקופה ממושכת!
  והנה עלה בדעתי לנסות לאתר את עו"ד פומרנץ ולהשלים את החסר באופן שיהיה "לא-לוהים ולאנשים". פניתי פעמים אחדות לאוניברסיטה, לעיריית רמת-גן, בנוסף על שירות 144 של "בזק" – לשווא. החשש קינן בלבי, אך קיוויתי… עד שהערב, (ליל כ"ד באייר ה'תשפ"א), עלה בדעתי לנסות את הערך באינטרנט!
  מה ש"הכה בי כברק" – שאברהם פומרנץ זיכרונו לברכה נפטר לפני פחות מחודשיים, בעודי מחפש אחריו!
  לא נותר לי אלא לאחל לבני משפחתו ולכל האבלים עליו: 'המקום ינחם אתכם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים; לא תדעו עוד צער ולא תוסיפו לדאבה עוד'.

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here