אילה זקס אברמוב ז"ל

אבלים: משפחות: אברמוב, גרץ, דולר ובן טובים, צוות העובדים בבית המשפחה: סילביה, גוואדה והאגוב. תתקיים התכנסות פרדה ביום ד' ה- 31.08.11, בשעה 15.45 בגן הפסלים במוזיאון ישראל ומשם תצא ההלוויה לבית העלמין בהר הזיתים. המנוחה הייתה בת 99 במותה ונפטרה בירושלים.

מוזיאון ישראל, ירושלים, מועצת המנהלים והעובדים מנחמים את המשפחה על פטירתה. המנוחה הייתה ממייסדי המוזיאון וחברת כבוד של מועצת המנהלים.

יד חיים וייצמן מנחמת את עדלי דולר, יו"ר מועצת המנהלים והמשפחה על מותה.

מוזיאון תל אביב לאמנות מנחם את המשפחה על פטירתה. המנוחה הייתה חברה בחבר הנאמנים, עמיתת כבוד ותורמת של המוזיאון.

הידידים בכריסטיס: סטיבן לאש, ג'ון למלי, מרי גילבן ורוני גילת-בהרב מנחמים את משפחות אברמוב, גרץ,דולר ובן טובים על פטירתה. המנוחה היתה פטרונית אמנות.

היברו יוניון קולג', מכון למדעי היהדות מנחם על פטירתה. המנוחה יחד עם זלמן ז"ל היו ממייסדי הקולג' בירושלים ועל שמם נקראת ספריית הקולג'.

מכון ויצמן למדע מנחם את המשפחה על מותה. המנוחה הייתה חברה במועצה הבינלאומית ודוקטור כבוד לפילוסופיה של המכון.

בצלאל, אקדמיה לאמנות ועיצוב, ירושלים, חבר הנאמנים, הוועד המנהל והנשיא מנחמים את המשפחה על מותה. המנוחה הייתה יקירת בצלאל, חברה בחבר הנאמנים ובוועד המנהל.

האוניברסיטה הפתוחה מנחמת את המשפחה על פטירתה. המנוחה הייתה חברת מועצת האוניברסיטה הפתוחה בעבר ועמיתת כבוד שלה, תרמה את ביתה כמרכז לפעילות תרבותית של האוניברסיטה עבור תושבי תל אביב.

האוניברסיטה העברית בירושלים, פרופ' מנחם בן שושן, נשיא האוניברסיטה, מיכאל פדרמן, יו"ר חבר הנאמנים מנחמים את המשפחה על מותה. המנוחה הייתה חברה בחבר הנאמנים של האוניברסיטה.

אוניברסיטת תל אביב ואגודת ידידי האוניברסיטה מנחמים את המשפחה על פטירתה. המנוחה הייתה חברה בחבר הנאמנים של האוניברסיטה.

Share Button

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here