אינג' יגאל ינאי ז"ל

חברת טנסור מערכות בע"מ, ההנהלה והעובדים אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם, מייסד החברה ומחלוצי תחום מערכות אל פסק.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 07.10.18, בשעה 11.00, בית עלמין ירקון שער החסד.
המנוח היה בנו של יוסף.

Share Button

10 תנחומים

  1. רות רזניק-לסק

    שלום רב,
    היכרתי את יגאל כשהיה נער מתבגר, חבר קרוב של אחי, אמיתי לסק ז"ל, שנהרג בטיסה במטוס מוסקיטו ליד מודיעין עם חברו אלישע שמואלי, הטייס, ליד מודיעין, בחודש מרס 1956.
    הורי גרו באותה עת ברחוב המגיד 4א וסבך וסבתך התגוררו לדעתי ברחוב יהודה הלוי ממש בקרבתנו. יגאל הרבה לפקוד את ביתנו כנער. לימים, הייתי בקיבוץ ולאחר מכן בצבא. וכשחזרתי הביתה המשכנו להיפגש עם אמיתי . כאשר הנער הגמלוני שהכרתי הפך לגבר גבוה ותמיר ה צעיר ממני בשלוש שנים. זוכרת שהתעניין מאוד בחוברות הפלייבוי שרק החלו להופיע. הוא היה חריף ושנון וקצת ציני. נסעתי לאנגליה לשנתיים וחזרתי מיד כשאמיתי נהרג. כמובן שיגאל הירבה לפקוד את בית הורי ואותי. הוריו ששכלו את בתם נעמי, הבינו מה זה שכול והפכו לידידים קרובים מאוד של הורי. הייתי בהריון עם בני הבכור והחלטתי שאם זו תהא בת אקרא לה נעמה על שם קרובה אהובה ועל שמה של דודתך נעמי. ילדתי בן. אך לבתי הצעירה קראתי נעמה. אולי זה יהא לכם לנחמה פורתא.
    פגשתי ביגאל לפני שנים רבות כשכבר עסקתי בנושא של נשים קרבנות אלימות. ניסיתי לעניין אותו בתחום זה, אך הוא סיפר לי שיש לו עיסוקים אחרים. מאז אותה פגישה לא התראינו. זכורים לי היטב סבתא וסבא שלכם. חייתי בבית הורי עם אישי והתינוק שנולד תקופת מה, והם הירבו להתראות עם הורי…לא יצא לי להכיר את דודתך. מצטערת מאוד על אבדנכם. אגב, אחותי המתגוררת בקנדה, שלחה לי את ההודעה בדבר פטירתו של יגאל. יהא זכרו ברוך.

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *