אינג' מרדכי (מוטקה) פליישר ז"ל

אבלים: ליאורה ודורון פליישר, יפעת ועמירם פליישר, מירי ושי גרנוב, הנכדים, הנין, הגיסים והמשפחה.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 15.10.13, בשעה 16.00, בית עלמין גני אסתר, ראשון לציון הישן. נפגשים ליד שער מספר 3.
יושבים שבעה בבית משפחת פליישר, רחוב הכבאים 21, דירה 49, גן ערמונים, רמת גן, וביום ה' ה- 17.10.13, באחוזת ראשונים, רחוב הנחשול 30, דירה 064, בין השעות 10.00 – 13.00.
מסלול חייו של המנוח עבר בורשה – מידנק – ראשון לציון.

התזמורת הסימפונית הישראלית, חברי הוועד המנהל, המנהל המוסיקלי, המנכ"ל והנגנים מנחמים את עמירם פליישר, חבר הועד המנהל של התזמורת, על מות אביו.

עיתון גלובס מנחם את עמירם פליישר על מות אביו.

Share Button

5 תנחומים

 1. חגי

  צער גדול ניכר בי לשמוע…. אדם עם נשמה טובה היה מורי וממש כמו אב שלימד וחינך דרך ארץ תורה ובעיקר למדתי ממנו את תחום המים הגדול הטיפול והחשיבות לבריאות הציבור מוטקה היה לעזרתי בימים ובכל זמן לשאלה היה המנחה שלי בלימודי

  יהי זכרך ברוך ונשמתך בגן עדן

 2. אילן בן הרים

  הכרתי את מוטקה פליישר עוד כשהיה מהנדס תברואה מחוזי במשרד הבריאות. הוא היה תקיף בהתנהלותו, ואכף את נושא העמידה בתקנים על ספקי המים במחוז המרכז. מוטקה היה פעיל באגודות בנושא איכות המים והשפכים, ולכן היה נראה טבעי ששמואל קנטור הביא אותו למקורות מספר שנים לפני פרישתו לגמלאות. מוטקה היה פעיל במקצועו, וניהל את איכות המים שמקורות מספקת ביד רמה. אולם תמיד ידע לשלב את הקפדתו המקצועית עם אנושיות ולבביות. ידעתי שהשתתף במלחמת העצמאות והיה רב סרן "בתקופה שרב סרן היה קצין בכיר מאד". אולם עד היום לא ידעתי שהיה ניצול שואה, ועל פרק מיידנק בחייו. לאחר שהיה במקורות מספר שנים, יצא לגמלאות, ושמחתי לפגוש אותו בביקוריו בבית נטופה ולשמוע ממנו על עבודתו כיועץ בנושא איכות המים. מוטקה היה אדם חם ולבבי, וכך נזכור אותו. יהי זכרו ברוך.

 3. צמח אלישבע

  מצטערת ועצובה מאוד על מותו של מוטקה פליישר המהנדס המחוזי.
  עבדנו שנים רבות ביחד בלשכת הבריאות מחוז המרכז. היתה לי הזכות הגדולה להיות מזכירתו במשך 15 שנה.
  למדתי ממנו רבות. מוטקה היה מורי ורבי . מנהל נפלא שהיה לדוגמא לכל צוות המחלקה לבריאות הסביבה, בכל תחום שנגע בו.
  קלט במחלקה עולים חדשים רבים ועם ים של סבלבות הצליחו להשלים את החומר המקצועי החסר להם.
  היה שייך לדור נפלא שלא קיים וחבל מאוד.
  משתתפת בצער המשפחה שהיתה כה אהובה עליו ושהיה מאוד גאה בכם.

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.