אלכס קורנהאוזר ז"ל

אבלים: אשתו: אליזבטה (אסתר) קורנהאוזר, חמותו: אדית בלאו, ילדיו ומשפחותיהם: אנדראה, צבי, אמיתי, עלמה ואילה שלום קורנהאוזר, פטר, סיון, מיקה, גלעד ואילון קורנהאוזר.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 06.11.20, בשעה 12.00, בית עלמין נהריה (קיבוץ כברי).

חברת טאואר סמיקונדקטור, הדירקטוריון, ההנהלה והעובדים אבלים ומנחמים את אסתר, פטר, אנדריאה ומשפחת קורנהאוזר על מות יקירם, חבר דירקטוריון החברה.

העובדים בחברת אינטל וחטיבת הייצור אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם, עובד החברה.

Share Button

2 תנחומים

  1. ישראל

    למשפחה היקרה,

    זכיתי לעבוד לצידו של אלכס ז"ל מספר שנים כאיש משאבי אנוש. מצאתי בו אדם שהיכולת המדעית והכישורים הניהוליים לא כיסו על הרגישות והתובנה האנושית. ככל מי שעבד לצידו של אלכס ז"ל זכיתי לקבל ממנו שיעורים ענקיים ותובנות לכל החיים. אחד שבמיוחד זכור לי היה כשבאו לשוחח איתו על מהנדס בשם רוני שלומי ז"ל שחיל האוויר הציע לו להצטרף לטייסת הראשונה של האף-16. מטרת השיחה הייתה על איך להשאיר את רוני בחברה אך אלכס ז"ל "חתך" מייד ואמר "למדינת ישראל חשוב יותר מהנדס אף-16 ממהנדס באינטל"…
    יהיה זכרו ברוך ומי יתן ולא תדעו יותר צער
    שבת שלום

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.