אל"מ (במיל') עמיר שלג (חבש)

החברים במכבי תנועה עולמית והמכביה בארץ ובעולם ואמיר פלד, ראש התנועה, אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם.
החברים: גבי ורן מסד מבנימינה מנחמים את רותי, שיר, גילי ורני על מות יקירם.
רשת קלאב הוטל אבלה ומנחמת את משפחת שלג על פטירת יקירם.
החברים מהצנחנים: יאיר קליין, חמו, טולי, רן מסר, זאב גיא, זאב בונה, אורי סלונים, אלימלך, איציק וולף, ביא, גנני ודוד כהן אבלים ומנחמים את רותי והמשפחה על פטירת יקירם.

צוות ארגון גמלאי צה"ל (ע.ר.) אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם.
המנוח שירת בחיל הרגלים והיה תושב מושב ניר צבי.

Share Button

10 תנחומים

 1. מרדכי חיימוביץ

  חבש, כך כולם ביחידה קראו לו, היה איש חד, שנון ומצחיק. הייתה לו יכולת רטורית מהפנטת ותמיד עורר סביבו עניין.בכל כינוס, מפגש או התוועדות אקראית שלנו מדריכי הצניחה, מיד נטל לידיו את המושכות. חברנו, עו"ד אורי סלונים, כתב עליו פרק נוגע ללב בספרו 'בשליחות הלב'.
  יהי זכרו ברוך.

 2. אורי סלונים

  חבש חברי היקר מזה כמעט 6 עשרות שנים בשירות משותף בצנחנים, ובחברות אישית מרגשת! ניתנה לי הזכות לספר את סיפור חייך האישי המדהים ובמילותייך שלך בסיפרי בשליחות הלב בנושא שבויי ונעדרי צה"ל. מפקד וחבר מיוחד ואמיץ, יהי זכרך ברוך ואהוב!!

 3. דני אורן

  חבש יקר אחי הצעיר כפי שכיניתה אותי דמותך כשרונך וגבורתך לא תשכח אתה ורותי גידלתם שלושה גברים לדמותכם >את האמנות
  ספגו מרותי ואת הגבריות ואל פחד לקחו ממך. חבש יהיה זכרך ברוך תהיה מנוחתך עדן…..
  אוהבים אותך תמיד…דני אורן

 4. ירמי. אולמרט

  רק לאחרונה שוחחנו…… לאחר שהחליף אותי כראש אגף בבר במכביה , כמובן אחרי סיפור הגשר ……. אחרי תקופה ארוכה שלא דיברנו החלטתי להשיגו; החלטתי לאתר אותו ולאחר שמצאתי את מספר הטלפון , טילפנתי ושוחחנו….. הוא לא נשמע טוב, אבל התחושה היתה שהוא עדיין על שתי רגליים יציבות ; סיכמנו שנדבר בקרוב שוב , אבל הידיעה על פטירתו מעיקה עלי מאוד…… הכרנו לפני שנים מרובות במהלך השרות הצבאי ועתה נאלצים להפרד מחבר יקר ובעל מקצוע למופת . יהיה זכרו ברוך !

 5. אורי סגל

  למשפחת שלג,
  הכרתי את חבש במסגרת ההתגייסות להחזרת הביטחון של הקהילות היהודיות לאחר אסון הגשר במכביה.
  התנדבתי על פי בקשת ר' עירית רחובות יעקב סנדלר (הייתי אז מנכ"ל העיריה) להצטרף לוועדת הבטיחות, לקראת המכביה הבאה,בראשות ירמי אולמרט .מצאתי איש מקצוע מהמעלה הראשונה,נחוש ללא גבולות להשגת המטרה ,בקור רוח וחדות מחשבה שהקרין את תחושת השליחות שעטפה אותו במשימה לאומית זו.
  מאז ועד לפרוץ הקורונה נפגשנו מידי ששי במסעדת חליל ברמלה .פגשתי איש חם,מלח הארץ ,איש שיחה מרתק .ש"טיפטף" מעת לעת סיפורים מעברו הצבאי ועד מהרה מצאנו גם בסיס משותף לשיחותינו, עברו של כל אחד מאיתנו בצבא.
  חבש שיתף אותי מיד עם הוודע מחלתו .הוא שיתף אותי בשיחות קצרות בכל אחת משיחותינו על הטיפולים ומצבו.איש אמיץ המיישיר מבט אל המציאות ומתמודד בכבוד הראוי להערכה רבה מול האתגרים הלוא פשוטים.
  לכתו ישאיר חסר ,מעתה ואילך ,בתמונת שישי בבוקר שלי בכל שבוע.
  יהי זיכרו ברוך

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here