אל"מ הרב שלמה פרץ ז"ל

החברים בחברת intel מנחמים את אריאל פרץ על מות אביו.

צוות ארגון גמלאי צה"ל (ע.ר.) אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם.
המנוח שירת ברבנות הצבאית והיה תושב נתיבות.

Share Button

8 תנחומים

  • ישראל גור

   למדתי יחד איתו בישיבת כרם ביבנה והיינו יחד בטירונות ובצה"ל בסדיר.

   תמיד זכורה לי דמותו הישרה והמסורה , כיהודי אמיתי החותר לעשות הכל-ממש הכל בשלמות ובהתמדה והכל מתוך ענווה מולמת וביטול העצמיות.

   ולוואי ויהיה מליץ יושר על כלל ישראל ומשפחתכם.

   שלא תדעו עוד צער.

 1. יוסף אדרי

  שמעתי בצער רב על פטירתו של הרב שלמה פרץ זצ"ל טרם עת.
  למדתי בישיבת כרם ביבנה בשנה א' והרב פרץ שהיה אברך צעיר עודד אותנו מאוד לסיים את המסכת הנלמדת בישיבה בסדר בקיאות ובזכותו סימנו את המסכת כתובות החברותה ואנוכי זה היה לנו סיום המסכת הראשון שלנו ועל כך יזכר לטוב ולא עוד אלא גם עודד ויזם את סיום המסכת שבו גם השתתף ואמר דברי תורה וחיזוק . אשריו ואשרי חלקו. חבל על דאבדין ולא משתכחין.

 2. עמוס שי

  למדתי עם ר שלמה פרץ בישיבה התיכונית בכפר הראה.כבר אז היה מיוחד ובעל מידות.מחברותיו היו המבוקשות ביותר בין החברה בשל איכות הסיכומים ורמתן.היה צנוע וענוותן וסייע לכולם .לא אחת מחברותיו נעלמו עקב הביקוש הרב שהיה להם והוא אף פעם לא הקפיד.אירח אותי בישיבת יבנה בתקופות החופשה שהיו לי מהצבא ותמיד במאור פנים ובשמחה.הלימוד הזה בישיבת יבנה היה עבורי תמיד מילוי מצברים לקראת המשך השירות.צר לי שלא זכיתי לשמור על קשר ולהפרד ממנו.צדיק מלידה היה וצדיק בחייו.יהי זכרו ברוך.עמוס שי

  • אבנר נחשוני

   מתגורר אני בשכנות עם הרב שלמה פרץ זצ"ל במשך כ-18 שנים. דמות מיוחדת במינה .אם אתחיל לספר בשבחו יכלה הזמן והמה לא יכלו, לכן אתמקד בשני דברים. נועם הליכותיו עם הבריות
   מעולם לא הרים את קולו , תמיד דבריו היו בנחת. תפילתו הייתה מתוך כיסופים ודבקות,
   על אדם מעין זה יאה לבכות, תהא נשמתו צרורה בצרור החיים ויהא מליץ יושר על כל המשפחה ועלינו אוהביו הדבים

 3. פחימה יהודה

  שמעתי בצער על מותו של מורי ורבי הרב שלמה פרץ.זכיתי לשרת תחת פיקודו כמש"ק דת במשך שלוש שנים תמימות במחנה נתן.היו אלה שלוש שנות שירות שלא אשכח בגלל יחסו החם אלי ואל שאר החיילים ,הרב שלמה נטע בי ערכים רבים. כל החיילים ביחידה העריכו אותו מאוד כאדם אוהב ואכפתי.תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

 4. אבי

  שמעתי בצער רב מאוד ובאיחור רב מידי. חשבתי על הרב השבת ורציתי לבוא לבקרו בסוכות אבל לצערי….
  הייתי משק הדת שלו בשיבטה. אדם משכמו ומעלה היה מסתדר עם כולם וללא יוצא מן הכלל. כולם אהבו אותו ושמחו כאשר היו רואים אותו או שומעים את קולו. היה מקיים מצוות קלה כחמורה והעניק מערכיו לכל הנמצא איתו במגע.
  אני שוב – כלכך מצטער שלא זכיתי להגיע אליו או לכל הפחות ללוויתו.
  יהי זכרו ברוך. למשפחה – תנוחמו מן השמים.

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *