אלף תנחומים אחרונים

  • 14.04.21 אורית גפני על עמוס קיפניס ז"לאבא היקר, היית חרוץ ודאגת לנו תמיד תודה לך מתגעגעת יהי זכרך ברוך
  • 14.04.21 אורית גפני על רות פכטהולט ז"לרותי היקרה, בת דודה של אמי בצלאלה ז"ל הית אישה מיוחדת ויפה טובת לב אימצה בת ונתנה לה חיים מאושרים. יהי זכרה ברוך
  • 14.04.21 אורלי סודאי אלקלעי על רעות אוריה ברזלי ז"ללמשפחת ברזילי משתתפת באבלכם הכבד. שלא תדעו יותר צער. לא ידעתי במקרה נודע לי על האסון שלכם.
  • 14.04.21 Oclp על חנן גליקמן ז"לאלוהים לא פרייר
  • 14.04.21 אסף שיאון על דב שיש ז"להכרתי היטב את המנוח דב שיש, כשהיה מנהל מוסד מכורה של חסות הנוער בשנות ה 60 ולאחר מכן מנהל ומפקח מעון גיל עם. איש נוח, נעים סבר, קשוב, סבלני, חייכן, מסייע. דב שיש מינה אותי בתחילת שנת 70 למנהל האגף הנעול, האגף הקשה והבעייתי ביותר של חסות הנוער. נערים השפוטים לתקופות מאסר בגין ביצוע עבירות, רצידיביסטים, ביצוע עבירות שוב ושוב. דב שיש המנוח, השקיע ימים ולילות בעבודה חינוכית שיקומית עד שמונה למנהל מחוז מרכז במשרד הפנים. פגשתיו פעם אחרונה, בחנוכת ביתו של ח"כ מיקי איתן בכוכב יאיר, אירוע אותו כיבד ראש הממשלה יצחק שמיר שהגיע במבוק. יהא זכרו ברוך ליד.
  • 14.04.21 מיכל בן עמי על שילה בהט ז"לרן בהט שלום, אני מיכל בן עמי חיילת שמשרתת בפיקוד העורף, הגעתי היום ביום הזיכרון לפקוד קבר בבית העלמין שמיר. בעודי מחפשת את הקבר אליו הגעתי, נתקלתי בקבר של שילה בסוף השדרה הכאובה הזו. הקבר שלה תפס לי את העין, התקרבתי אליו והתרגשתי, חיפשתי את הסיפור שלה והדמעות עומדות לי בגרון. משתתפת בצער המשפחה ושולחת חיבוק ענק ומחזק, מיכל בן עמי
  • 14.04.21 בנק ישראל על עובדי בנק ישראל ז"ל שנפלו במערכות ישראל ובפעולות האיבהביום הזכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה תשפ"א, אנו מכבדים את זכרם של עובדי הבנק אשר נפלו במערכות ישראל ופעולות האיבה: שמואל תמרי ז”ל, יוסף שחבר ז”ל, אבנר בן אליעזר ז”ל, נחמיה גנאור ז”ל, דוד טל ז”ל, יעקב טל (טואשי) ז”ל, מאיר ימיני ז”ל, דני ספרבי ז”ל, גדעון גמליאל ז”ל, ישראל לב ז”ל, אליעזר קרני ז”ל, דב וייס ז”ל ואסתר גאליה (עטיה) ז”ל.
  • 14.04.21 עיתון הארץ על עובדי עיתון הארץ שנהרגו בהפצצת בית הדפוס ב- 18.05.48 (ט' באייר תש"ח)ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה תשפ"א, עיתון הארץ מתייחד עם זכר עובדיו: דוד גזבר ז"ל, ישעיהו זקליקובסקי ז"ל, אסף כהן ז"ל, ישראל שולדינר ז"ל וליאו שחרל ז"ל, שנהרגו בהפצצת בית הדפוס ב- 18.05.1948.
  • 14.04.21 בנק הפועלים על עובדי בנק הפועלים ז"ל שנפלו במערכות ישראל ופעולות האיבהביום הזכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה תשפ"א זוכרים את עובדי הבנק שנפלו במערכות ישראל ובפעולות האיבה ומנחמים את המשפחות השכולות. ואלה שמות הנופלים: אבי יזדי ז”ל, אהוד אריאל ז”ל, איתן ארד ז”ל, איתן חממי ז”ל, אנג’ל קוהן ז”ל, אקטרינה ויינטראוב ז”ל, בלהה בוטין (יגודייב) ז”ל, בנימין כהן ז”ל, גדי זוהר ז”ל, דן (תיאודור) נכט ז”ל, דניאל שיפר ז”ל, זלמן קולס ז”ל, יאיר יעקב ז”ל, יורם קמינסקי ז”ל, ליאור נפתלי ז”ל, משה כהן ז”ל, עמירם זמורה ז”ל, פנחס ברוש ז”ל, צבי בן סירה (לוטקר) ז”ל, צבי (צביקה) לב ז”ל, שמעון דיכטר ז”ל וששון קרקוקלי ז”ל. מורשת הנופלים מתועדת באתר האינטרנט של הבנק: www.bankhapoalim.co.il.
  • 14.04.21 בנק דיסקונט על עובדי בנק דיסקונט שנפלו במערכות ישראל ז"לביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה, יום ד' – 14.04.21, נתייחד עם הנופלים עובדי הבנק ובני משפחותיהם: סרן אליהו אלוף – נפל במלחמת ההתשה, סמל מקס ממן – נפל במלחמת יום הכיפורים, סגן יצחק פלאומן – נפל במלחמת יום הכיפורים, סמ”ר יחזקאל ריימונד – נפל במלחמת יום הכיפורים, רס”ל יעקב חן – נפל במלחמת יום הכיפורים, רב”ט דוד סרוב – נפל בשרות מילואים ואיל יברבוים – נפל בפעולת איבה.
  • 14.04.21 המשפחה על רות איזקסון ז"לבמלאות 13 שנים לפטירת אמנו נעלה לקברה ביום א’ ה- 18.04.21, בשעה 09.00, בית עלמין נחלת יצחק תל-אביב.
  • 14.04.21 לינגל יוסף על דורון דיסקין ז"ללמדתי עם דורון ז"ל בביה"ס היסודי "משה הס", מחזור ד' - ילידי 1948. דורון גר בשיכון שלנו- שיכון עממי ג', בית מס' 6 (דרך השלום 83) תל-אביב. היה מקסים וכובש ונדהמתי ממה שכתב אחיו יובל דיסקין לזכרו. תנחומי למשפחתו. פרסמתי בפייסבוק את הכתבה, המידע יגיע לעוד עשרות חברים/חברות שלמדו עימו.
  • 14.04.21 מאיר גריניאסטי על ד"ר ראובן אמירתנחומים לנעם וחוה על מותו של ראובן היקר. ראובן היה איש חכם מאוד וסקרן ואנליטי אבל גם איש שהחיוך לא סר מפניו. מפגש איתו היה תמיד משמח. יהי זכרו ברוך!
  • 13.04.21 עופר גלבוע על פרופ' חיים אדלר ז"לאדם מסור לחינוך וטיפוח בני נער ומחנכים רבים. איש מיוחד, חכם , הגון וצנוע. העמיד דורות של תלמידים
  • 13.04.21 צבי קניג על ארנון חסון ז"לארנון ..ההיית חבר ילדות יקר ! תנצבה.
  • 13.04.21 אודי גלבמן על אלה גלבוע ז"לאלה היקרה אני חש שהפסדתי היכרות עם דמות מופת. אני מבטיח לך שכל עוד אנחנו פה - נשמור עלַ אישך שאהב אותך כל כך, כמיטב יכולתנו. בשם החברים : אודי
  • 13.04.21 מיכל על רס"ן ד"ר עוז תיבון ז"ליהי זיכרו ברוך, הייתי סמב"צית בחמ"ל בחברון ולעולם לא אשכח את האצילות שלו. אדם משכמו ומעלה. תהיה מנוחתו עדן.
  • 13.04.21 אופל מקס על רס"ב ויקטור מקס ז"לסבוש שלי היקר, מתגעגעים אלייך💔
  • 13.04.21 יצחק שלום על רס"ב אלי אמויאל ז"לאיש יקר, משכמו ומעלה, קראנו לו בשם נכס לאומי שרתנו באגד ארטילרי בצאלים
  • 13.04.21 סניצר (בוריסוב) ניקול על אל"מ אורן צ'יקו ז"למשתתפת בצערה של משפחת צי'קו על פטירתו בטרם עת של אורן. אזכור אותו כאיש שהיה לו חשוב לתמוך ולעודד להתנדבות חברתית בקהילה. מודה לו ולבתיה מאוד על שבחרו בי למצטיינת חברתית. טשרניחובסקי, מחזור ס"ח, 2014
  • 13.04.21 בנק לאומי על עובדי בנק לאומי ז"ל חללי מערכות ישראלביום הזכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה תשפ"א, בנק לאומי זוכר את עובדיו שנפלו במערכות ישראל ובפעולות האיבה: אדיר לירן, אהרונסון מרדכי, איזנגרט צבי, אנטר אברהם, בן נון אברהם, ברעם ישעיהו, גרוסמן ברוך, גרינבוים יצחק, ורקוני אוסקר, יובל מנחם, יום טוב יצחק, כהן בן ציון, כהן שלמה, לוי חנניה, מזרחי מנחם, מכלוף פיקי פרחיה, צוויגנבלום משה, ציגל שמואל, קורץ הנרי, קליין יעקב, קלר יעקב, קפלן אורי, רוזמן משה, שגיא שלמה ושחרור אמנון.
  • 13.04.21 המשפחה על זהבית חסידוף ז"לבמלאות שש שנים לפטירת יקירתנו נקיים אזכרה ביום ו' ה- 16.04.20, בשעה 10.00, בית עלמין קרית שאול.
  • 12.04.21 שרית על סא"ל רון סרג טימור ז"לאבא אהוב שלי
  • 12.04.21 דפנה קורמן על רות קורמן ז"לליאת אני זוכרת אותך ( מבית הספר גם) תודה רבה אכן אישה ואמא אצילה חסרה כל כך
  • 12.04.21 נורית שטיינהרט על פרופ' ארנסטו לובין ז"לפרופסור לובין, קודם לכל - האדם הרגיש, נעים ההליכות, החייכן, המרגיע ולאחר מכן - הרופא המקצועי, האחראי והטוטאלי. היה לי הכבוד להיות בין ראשונות מטופליו מגיל 12 ועד הפרישה לגימלאות מהמכון לרפואה גרעינית בבלינסון (עשרות שנים!). לפטירתו התוודעתי רק לאחרונה. אני שולחת את תנחומי למשפחתו המורחבת. 'איפה ישנם עוד אנשים כמו האיש ההוא'. חבל על דאבדין ולא משתכחין
  • 12.04.21 חיים על ניצן שרון ז"ליהי זכרו של ניצן ברוך. הכרתי אותו ועבדתי איתו מספר שנים בחברת רד. הצטערתי מאוד לשמוע על מותו. ת.נ.צ.ב.ה. חיים פרץ
  • 12.04.21 עמירם לייטנר על פרופ' מיכאל פרידלנדר ז"לרק עכשיו ראיתי זאת, לא מאמין שמיכאל נפטר כל כך צעיר, האם זה באמת הוא? למדתי אצל מיכאל פרידלנדר בתיכון חשמונאים בשנת 1966 ושנת 1967, כתה ט' וכיתה י' בתיכון שלא היתה בו עדיין חטיבת ביניים. הוא היה עדיין דוקטורנט בתקופה זו, ומורה מדהים לביולוגיה כפי שכתב עמיר. המגמות התחילו אז בכיתה י"א וכיוון שתכננתי ללמוד הנדסת מכונות עברתי למגמה המתמטית פיזקלית, למרות זאת זכרתי אותו כמורה הטוב ביותר שהיה לי בתיכון. בשנת 2005 חידשנו את הקשר, אני כבר מספר שנים רב אחרי סיום הדוקטורט והוא פרופ' במכון לחקר ימים ואגמים. מיכאל ערך לי ולאשתי סיור פרטי מרשים ביותר במכון וציין בצער שהוא מחויב לפרוש בעוד 3 חודשים בשל הגיל, שאלתי אותו אם הוא עדיין מלמד בתיכון והוא ענה שהוא מאוד נהנה מכך, אך עבר ללמד בפתח תקווה ומתכוון להמשיך גם אחרי גיל הפרישה. מיכאל היה לא רק מורה מזן מיוחד אלא גם אדם מזן מיוחד וזו אבידה גדולה מאוד לכולנו. יהיה זכרו ברוך עמירם לייטנר
  • 12.04.21 הבנות, המשפחה והחברים על עדה ברודסקי ז"לזוכרים ומתגעגעים במלאות 10 שנים לפטירת יקירתנו.
  • 12.04.21 ציפי ושרגא ז"ל שגיא מקרית ביאליק, כליל ומשפחתה משמשית על רינת ז"ל לבית שגיאבמלאות 37 שנים לפטירת יקירתנו, נעלה לקברה ונתייחד עם זכרה, ביום ד’ ה- 14.04.21, בשעה 15:00, בית העלמין צור שלום.
  • 12.04.21 משפחת גולן וקיבוץ גבים על סג"מ צור גולן ז"לביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל, יום ד' ה- 14.04.21, נתייחד עם זכר יקירנו, בשעה 11.00, בית עלמין קיבוץ גבים.
  • 11.04.21 שלמה פילו על צבי גלבוע ז"לתנחומי לכם משפחתו היקרה... לא ידעתי על פטירתו והיום ניסיתי להתקשר לברר אם תהיה ביום הזיכרון פגישה של ותיקי גדוד 53 , ולא הייתה תשובה. אבי ז"ל היה גם הוא בגדוד 53 פלוגה ב'. ביום הזכרון לפני שנתיים פגשתיו לאחרונה ולפני שנה שוחחנו בטלפון כי לא היה מפגש ונדברנו להפגש במשרדו ולעבור על תמונות מ-'48 . מאוד נהנתי מחברתו באותן נסיעות לגבעת הגדוד, מהסיפורים שלו והאישיות המקסימה שלו. מאוד מצטער ושולח לכם תנחומים כנים. אולי אשתף את התמונות אתכם.
  • 11.04.21 ניר על אל"מ גדעון עציון ז"לגדעון שינה את מסלול השירות הצבאי שלי, מרצון לעזוב בכעס את הצבא, להשלמת שירות מלא ועד יציאה לקצונה במילואים , איש יקר היה , פתוח ומוכן לעזור
  • 11.04.21 מורן מרום על גל גורשברג ז"לחבל מאוד שלא הודעתם לאבא שלי עכדיו אבא שלי כם נפטר בשער חסד .
  • 11.04.21 נחום רויכמן על רפי (רפאל) ברית ז"להשתתפותי באבלכם. נחום רויכמן1
  • 11.04.21 אברהם אמונה על יצחק אגסי ז"למשפחת אגסי דברים מרגשים נאמרו בעת ההלוויה על המנוח יצחק אגסי ע"י בני המשפחה. משתתף בצערכם ולא תראו עוד דאבה. כעובד משרד הפנים בלמעלה מ-35 שנה, הערצתי את המנוח, כבכיר בשירות הציבורי, כעיתונאי וכאיש אשכולות ובר אוריין. הייתה לו אוזן קשבת לפונים אליו, גם מחוץ למשרד. עם פרישתו מן המשרד, ליוויתי אותו בכהונתו בקדימה צורן.והסדרתי לו תנאי הפרישה. מידי פעם, אחרי פרישתו ביקש לדעת סוגיות שונות בנוגע לזכויותיו.. היה איש צנוע בהליכותיו. יהי זכרו ברוך.
  • 11.04.21 משה תירוש על אל"מ משה שחר ז"לעד היום אני כל יום זוכר ונזכר וכואב על מותו של אדם יקר זה
  • 11.04.21 הרב שמואל אידלמן על ד"ר ישראל גלזררק כעת רואה את פטירתו של הרופא הדגול שהיה נוח לבריות , וכאב את חוסר הרופאים בתחומו בעיר תא בקופות החולים , הגיע לו להגיע למנוחות בבתי העלמין בתא העתיקה כרום מעמדו , ברוך דיין האמת הכרתיו ושוחחנו רבות נעים שיחה ובעל ידע עצום הרב שמואל אידלמן
  • 11.04.21 משפחת פיצ'ו על סרן ג'קי (יעקב) פיצ'ו ז"לבמלאות שלושים ושלוש שנים לפטירת יקירנו נתייחד עם זכרו ביום ג’ ה- 13.04.21, בשעה 17:30, בבית העלמין הצבאי בקרית שאול.
  • 11.04.21 קיבוץ רמת הכובש על חללי רמת-הכובש ז"ל שנפלו במערכות ישראלביום ד’ ה- 14.04.21, בשעה 11.00 נעלה לקברם של בני הקיבוץ שנפלו במערכות ישראל ונקיים אזכרה בבית העלמין בקיבוץ רמת-הכובש.
  • 10.04.21 מוריה וייס על Dr. Sue Zohar Desheh z"lשלום לכולם, כבכל שנה, אנחנו מציינים את זכרו ונופלו של גלעד דשא ז"ל ביום הזכרון לחללי מערכות ישראל. לאורך השנים, האזכרות נוהלו ביד רמה על ידי אימו של גלעד, סו זהר ז"ל. לאחר פטירתה, בני המשפחה ממשיכים בקיום האזכרה בקבר בהר הרצל יחד עם חברים, לוחמים, בני משפחה ועוד. בשנה שעברה נאלצנו לוותר על מפגש עקב משבר הקורונה, וגם בשנה זו יש הגבלות על ההגעה להר הרצל, כך שגם הפעם נאלץ לוותר על המפגש. בשנה שעברה ביקשנו ממי שרצה לכתוב לכולנו, לשתף, לחלוק, לתאר, להיזכר- בכל דבר שקשור לגלעד ו/או לסו וכך ציינו את הזכרון יחד. גם השנה נזכור יחד את גלעד ואת סו וממש נשמח ממי שמעוניין- לחלוק איתנו כל דבר שיכול ללוות אותנו בזכרון. במשך שנים סו ניהלה את יום הזכרון באופן בו היה תוכן משמעותי משתנה לצד הרבה קטעי זכרון חוזרים. ובכל שנה מחדש קטעי זכרון אלה נגעו בלב. אנחנו מזמינים אתכם, כפי שסו נהגה לעשות, לשתף גם בזכרונות מוכרים. כמו כן, סו תמיד ביקשה לפתוח את האזכרות בציון שמות נופלים נוספים. נשמח גם לשיתוף זה ממי שירצה. ניתן לשלוח אליי קטעי זכרון, רגשות, סיפורים, חלומות, געגועים, שירים, שמות נופלים ועוד ועוד למייל האישי עד ליום שני הקרוב (12/4). ביום הזכרון נשלח לכולם את הדברים בצורה מסודרת ורצופה. לבסוף, אם אתם מכירים מישהו שהיה רוצה לקבל את המידע ואנחנו לא מכירים או שיתכן ופספסנו, אשמח שתעבירו הלאה את המייל. weiss.moriah@gmail.com
  • 10.04.21 דן על רס"ן יואב פז ז"למפקד,חבר יקר ! חלק מנוף החברים בצבא.... הידיעה על המוות שלך הגיעה אלי שנים אחרי התאריך המקורי ! וההלם הוא גדול.... דן.
  • 10.04.21 אירנה גרשנוביץ על אל"מ (במיל') עמיר שלג (חבש)חבש ואברהם צדקה היו באים עלינו בשנות השמונים לבוריס מעדני קאונס בראשון לציון היו חברים טובים וגברים שבגברים מלכי הארץ זיכרונם לברכה
  • 10.04.21 רותי ברזילי על עדנה דננברג ז"לאיתכם באבלכם על מותה של אמכם. בבניין ירושלים תנוחמו. יונה ברזילי ובנותיה
  • 09.04.21 אלה צמבליסטה ננצל על ד"ר אבי אור עד ז"לאתמול אמרתי לאיש שלי שנעבור אצל אבי לקחת כדור נגד קרציות ופשפשים משום שהמנה שנתן לנו הסתיימה. הוכתי בתדהמה לשמע החדשות. 20 שנה אנו מטופלים אצל אבי. נוצרה אהבה אישית ותענוג גדול להיפגש כל פעם מחדש. אבי ביצע כל טיפול בחיות הבית שלנו, במסירטת אין קץ ואף דיתף ולימד אותי בעשייתו. חבר טוב ורופא מופלא. לשימחתי הרבה הספקתי למסור לידיו ציור בצבעי מים של כלבי. אבי שמח על זה. מחבקת את המשפחה
  • 09.04.21 מאיר יפה על משה בורר ז"לליוכבד ולמשפחה תנחומים על משה ז"ל. משתתפים בצערכם על האיש שאיבדתם. ידיד חם ומחבק ואיש נלהב תמיד. מירה ומאיר יפה חולון
  • 09.04.21 המשפחה על יצחק רזין ז"לבמלאות שנתיים לפטירת יקירנו נעלה להתייחד עם זכרו ביום א' ה- 11.04.21, בשעה 17.00, ביער בן שמן.
  • 08.04.21 שוש ויצמן על בנימין (בני) ברנור ז"למשתתפת בצערכם .יהי זכרו ברוך! הכרתי אותו בשנים האחרונות במסגרת עבודתי כמדריכה לגידול רוסקוס. הוא כבר היה חולה ונלחם להמשיך לגדל . שוש
  • 08.04.21 מנחם על סנדרה סנדי שפע בכרך ז"ל2021. 4. 8 סנדרה טוהר אמונה כוח דבקות יסודיות תמיכה צמיחה עוצמה אמת עזרה יושר
  • 08.04.21 מאיר אריה-לי על רס"ב (גימ') בלה אריה לי ביטי ז"ללארנוו היקר.תודה רבה על הניחומים. כן. אמא נפטרה בפתאומיות והפתיעה את כולנו . מאיר אריה-לי 0522422927
  • 08.04.21 המשפחה על שרה לחמן ז"לבמלאת 40 שנים לפטירת יקירתנו נקיים אזכרה לזכרה ביום ו’ ה- 09.04.21, בשעה 09.30, בבית העלמין חולון דרום.
  • 07.04.21 שי הימן על אפרים הימן ז"ל💖🇮🇱🏵
  • 07.04.21 יובל עזרא על רס"ר (גימ') עזרא שושן ז"ליהי זכרו ברוך תנצב"ה "אמן"
  • 07.04.21 רמי רוזנצוויג על עירית עמיאל ז"לאוני דיתה צר לי לשמוע על מותה של אמכם זכיתי להכיר אותה ואת אביכם ז"ל אנשים מיוחדים חלק מחיי ילדותי שלא תדעו צער רמי רוזנצוויג
  • 07.04.21 בן צור אהוד על ד"ר בנימין לבר ז"לאחלה רופא, תמיד היה מוכן לעזור
  • 07.04.21 יזהר רגב על משה בורר ז"למשתתף בצער המשפחה. משה ז"ל קלט אותי בגף תיכון הנדסי ביא"א 22 בשנת 1970. למדתי ממנו הרבה. בפעם האחרונה ראיתי אותו בחגיגות יא"א 22. היה מקור להשראה בשל הידע והניסיון הרבים שלו. תנצב"ה.
  • 07.04.21 אוולין על גלית בכר ז"למתגעגעת
  • 06.04.21 משה על יצחק שדמתי ע"הברוך דיין אמת. מאיזו מחלה נפטר?
  • 06.04.21 מרדכי בביוף על פנחס בביוף ז"לאני מרדכי בביוף אחיינו של המנוח כאוב אחרי לכתו מאתנו מנהיג המשפחה, שהייתה ממיסדי אגד , איש טוב הגון חרוץ ונאמן
  • 06.04.21 אורי ותמר קופפרשמחדט על דפנה צמחוני ז"לקיבלתי בתדהמה את הבשורה הרעה, כלל לא ידעתי שדפנה ז"ל הייתה חולה. בשנים האחרונות נפגשנו לסירוגין, אבל היו גם שנים רבות של קשר הדוק, אקדמי וחברתי. הרבה שיחות, הרבה זיכרונות. גם בתחום המחקר המשותף, החוג באוניברסיטת חיפה , ולימודים באותו מוסד בלונדון, וחלקית אפילו אצל אותו פרופסור. למדתי הרבה מדפנה ז"ל, בעיקר מן המחקרים שלה אבל גם תובנות ועצות סתם (וחכמת-חיים), בנוגע לשדות המחקר השונים שעניינו אותנו. בוודאי שהמורשת המדעית שלה תישאר. כך נמשיך לזכור את דפנה. תמר ואני משתתפים באבל הכבד שלכם, ומאחלים לכם, לכולכם, כוח לשאת באבידה הגדולה, ובריאות מעל לכל.
  • 06.04.21 Hanna Doron, New York על עפרה דירון ז"לעופרה דירון היתה מורתי האהובה בכיתות י׳ ו-י״א בשנים 1963/1964. תמיד זכרתי אותה לטובה וחשבתי עליה הרבה. יהיה זכרה ברוך.
  • 05.04.21 טובה אקדמאי על פנחס בביוף ז"לאבדה גדולה, משתתפת בצערכם, ת.נ.צ.ב.ה. אמן
  • 05.04.21 גבי אלעד אדליסט על סא"ל כרמלה גרודסקי ז"למשה כ"ץ היקר, כל מילה שכתבת אודות כרמלה ז"ל חברתינו בנקח"ל, חקוקה בסלע. יהי זכרה ברוך לעולם עולמי עולמים. גבי אלעד אדליסט.
  • 05.04.21 משה כץ על סא"ל כרמלה גרודסקי ז"לכרמלה היקרה ז״ל. היתה לי הזכות לשרת איתה בנציב קבילות חיילים. היא היתה אשה מיוחדת. אשה חכמה ונבונה, קשוחה ועדינה. טובת החיילים היתה לנגד עיניה . לא היתה מוכנה להשלים עם כל עוול שנגרם לחייל. בכל שיחה איתה למדתי משהו חדש. הטיפול המסור דלה באמה, המלחמה שלה כדי לאפשר לאמה לקבל מטפלת, דבר שהיום הוא מובן מאליו, חייב אותה לעבור דרך קירות, והיא עשתה זאת. חברה יקרה ונאמנה, יהי זכרה ברוך.
  • 05.04.21 ורד קולק על יחזקאל זכאי ז"למשפחת זכאי היקרה, אנא קבלו את תנחומי על מותו של יחזקאל, היקר באדם. תמיד אזכור אותו בהוקרה ובהערכה רבה. ורד קולק קליפורניה
  • 04.04.21 חנה בר על יהושע (שוקי) בנימיני ז"להיכרת את שוקי?
  • 04.04.21 שלמה כרמי על יוסף (יוסק'ה) קריס ז"ללכל בני משפחת קריס, הצטערתי לשמוע על מותו של יוסק'ה, יחד עם חנה אשתו, היו חברים טובים ובמשך שנים רבות של הורי חיה ומשה כרמי ז"ל שחיו באביחיל. מאחל לכם ימים טובים יותר בהמשך. שלמה כרמי
  • 04.04.21 מרב על Steven Schwartz z"lשלום אנשי יד ושם היקרים, במידה ותרצו לתקן, נפלה טעות באיות שם המשפחה של מר שוורץ ז"ל Schwarz ללא האות t.
  • 04.04.21 נירה צפריר-בורשטין על צפרירה שמעוני ז"לתנחומיי באיחור רב. אבי, ברל'ה צפריר (צווילינגר) מהכשרת מעוז א, הפלמ"ח, אהב אותה מאוד. בשנים האחרונות הצלחנו להפגיש פעם אחת בינו לבין חגית ואמכם צפרירה, ואחר כך, עקב קוצר ראייה שאני מצטערת עליו, לא עשינו זאת שוב עד שאבי נפטר. אשמח להיות בקשר אתכן, בנותיו, גאיה ואיילת. מספר הטלפון שלי: 050-3336244 והדוא"ל: nirazb@yahoo.com שלכם, נירה.
  • 04.04.21 יונה שפירא-גל. 0508367771 על ענת נבו ז"למשתתפת איתכם באבלכם מעומק הלב,אמכם היתה גדולה מהחיים,אמיתית עד כאב,רגישה ועדינה באותה המידה,חשבתי שהיא בילתי מנוצחת.
  • 04.04.21 יונה שפירא-גל. 0508367771 על ענת נבו ז"לליבי איתכם,דרור ומומיק ומישפחותיכם,אבדה גדולה ומאד כואבת.היה לי הרושם שהיא בילתי מנוצחת ושהחיים קטנים עליה,היתה לכם אימא לביאה אמיתית אך גם חברה נאמנה.אישה גדולה וחסרת פשרות,אמיתית עד כאב.לב גדול ורגישות חסרי גבולות.רציתי לחלוק איתכם בשיחת טלפון אך שום מיספר שבירשותי לא עונה.בכבוד רב יונה.
  • 04.04.21 א.נ.א. על מאיר שי ז"לאיש הגון שקט אלגנטי ותמיד מעורר כבוד זכור לי (לטוב) מתחילת שנות ה 80 בחטיבת הביניים בהדר. זכרו לברכה. אין יותר מורים מהסוג המכובד הזה
  • 04.04.21 משפחות חשין, יצחקי וכהן על סא"ל אמיר שלום חשין ז"לאזכרה לזכר יקירנו תתקיים ביום ו' ה- 09.04.21, בשעה 10.00, בית עלמין קיבוץ חולדה.
  • 04.04.21 ענת, גבי ועידו ברון על רן ז"ל לבית ברוןזוכרים במלאות 18 שנים לפטירת יקירנו.
  • 03.04.21 אלכס על ד"ר ורד פינסק ז"לרופאה ובת אדם בחסד עליון! אשרנו שזכינו להכירה! רופאה מקצועית, אכפתית ואנושית! מי יתן ואורה יאיר לעד! יהיה זכרה ברוך לעולמי עד!
  • 03.04.21 דניאל על איתן ויטמן ז"לאתם קשורים לפורטונה ויטמן? זל
  • 03.04.21 ליאת שטיינר על רות קורמן ז"ללכבוד המשפחה המתאבלת, משתתפת בצערכם העמוק!שלא תדעו עוד צער. הכרתי את רות כילדה...שלמדה בבת דור, וביקרה הרבה בחנות מוצרי הבלט המקצועיים,'חוט השני' שניהלה במקצועיות ואהבה.. ובמשך השנים נפגשנו ותמיד חייכה והתהלכה באצילות ומאור פנים...🙏🙏🙏 תנחומי.
  • 02.04.21 משה כהן על משה (מרק) טיגרמן ז"ללדויד היקר ומשפחתו, שמעתי בצער על מות אביך משה. נהגתי לפגוש אותו ולברכו לשלום בעיקר כאשר נהג לבוא למשרדך בסמילנסקי 2 פינת הרצל 24, הנמצא בקומת משרדו של אחי. במסגרת מסעי באירופה , ביקרתי בתאריך 15.10.1981 בפעם הראשונה בחיי במחנה ההשמדה דכאו בגרמניה.להפתעתי על גבי ערימת נעלי ילדי הנרצחים היה מונח זר פרחים טרי ורענן עם הכיתוב "עיריית נתניה" .(מכתב בנושא זה שלחתי ללשכת ראש העיר ). ידוע לי כי אביך היה האחד משני ניצולים שהצליחו להינצל. מי ייתן ולא תדעו דאבה עוד. משה כהן נתניה.
  • 01.04.21 לנה על ד"ר גבריאל גבי איתן ז"לכל כך עצוב לשמוע. רופא קשוב, אנושי, נעים וסבלני. תהיה מאוד חסר לנו. תנחומיי
  • 30.03.21 מיא על ד"ר גבריאל גבי איתן ז"לבזעזוע עמוק קבלתי את הבשורה המרה כל כך מצטערת לשמוע זאת רופא יוצא מן הכלל איש נפלא חבר נפלא ליווה אותי מאז ומתמיד נתגעגע אליו כל כך
  • 30.03.21 גדעון אילת על רחל דיין ז"למשתתף בצערך נורית
  • 29.03.21 רחלי פורת, חולון על ד"ר צילה שמיר לייכטר ז"להייתי חברה טובה של צילה בבאר שבע. זוכרת אותה לטובה חייכנית ומוכשרת. רקדנו ביחד בחוג גאז ומאז ניינו חברות טובות. בביקור האחרון שלי אותה בבית החולים היא בקשה לא לבקר אותה יותר כיוון שהיא עוברת לגור אצל אחותה בחיפה (רחל). נזכרתי בה היום עם געגוע אחרי כמה שנים שהיא נפטרה. לא ידעתי מה קורה איתה. גם לא היה לי את מי לשאול. מצטערת לקרוא פה על מותה. אשמח לדבר עם משהו מהמשפחה שלה. יהי זכרה ברוך. רחלי פורת
  • 29.03.21 אלן אוטנקוב על יהושע (שוקי) בנימיני ז"לתנחומי. והיי
  • 29.03.21 אורית עוזיאל על רבקה שילה ז"לרבקה שילה לבית פלד גילמה בחייה את ההסטוריה של הארץ. ב-1935 בגיל שש עלתה עם משפחתה מפולין. ב-1948 התגייסה לצה"ל שזה עתה הוקם. מאוחר יותר נישאה לבני והקימה בעשר אצבעות חנות מצליחה למוצרי יופי. אבל גאוותה הגדולה ביותר היו ילדיה דורית ורונן. הם וילדיהם יזכרו אותה תמיד
  • 29.03.21 מרק על איליה שיפרין ז"להזכרה במלוא 5 שנה תהיה שבוע הבא.
  • 29.03.21 נעמי שלו על אריה שניפר ז"ללמשפחת שניפר היקרים ! אינכם מכירים אותי, אבל אביכם אריה ואחיו ראובן גרו בשכנות עימנו בנס - ציונה .עם הוריהם כמובן .. שלא תדעו עוד צער ודאוה! ממני נעמי שלו הבת של משפחת טווילי.
  • 29.03.21 חנה ליינר על רבקה שילה ז"לתנחומים לכם. היתה אישה נמרצת, חרוצה ומאירת פנים. יהי זכרה ברוך. חנה ליינר
  • 29.03.21 אשדוד עקלין על אמו ז"ל של ד"ר רמדאן אבו עקליןממתי לדוקטור רמדאן אכפת מדברים כאלה? הוא לא פגש את אימו במשך 20 שנה, הוא אפילו לא הכיר לאמא שלו את ילדיו. מבחירה. התבייש בה. אמא יקרה שלנו. עצוב שהאיש האפור מלא שנאה שקורא לעצמו אחי, עושה בילדי משחקי ציניות וזדון. עוול חסר תקדים. שנים של רדיפה עבור שקלים. למה אתה רעב אח יקר, מתי נהיית יצור שכזה? תעזור לבן שלי. זה האחיין שלך, תפסיקו לאכול ממנו. הרגתם אותי. רוצים להרוג לי גם אותו?
  • 28.03.21 אורנה ניסים על מיכה קסטכר ז"למשתתפת בצערכם .. מיכה היה אדם מקסים.. נהנתי לעבוד איתו אגרקסקו וגם ב"הדקלאים. יהי זכרו ברוך.
  • 28.03.21 ענת שלי שלום על כרמלה זייד ז"למשפחה יקרה, כרמלה היתה מחנכת שלי בכיתה ה, ואני זוכרת אותה רק לטובה! באתי לבקר את הורי לחג וראיתי את המודעה... משתתפת בצערכם ושולחת תנחומים ענת שלי
  • 28.03.21 חיים טל על ד"ר פרח לכיש ז"לחיים שלום, ראיתי את מודעתך לגבי ד"ר פרח לכיש. היא הייתה ידידה ובת כיתתי בירושליים , ובשלב מסויים "נעלמה ולא ביררתי למה. האם היית בקשר איתה לפני פטירתה ? יודע מה קרה לה. בברכה, חיים טל
  • 28.03.21 יוסי אהרוני על אפרים וחגי זיידל ז"למשתתף בצערם של המשפחה, בהחלט אבדה גדולה הן למשפחה ובכלל לכל התעשייה. בשנה שלפני הקורונה עבדתי בצמוד לאחים גדי ופסח יבדלו לחיים ארוכים והן עם חגי שעמד לרשותי בכל עת ונתן לי מענה בכל בעיה הן בעצה טובה והן במתן מענה טכני במלון. בהחלט יחסרו לי. מי יתן ולא תדעו עוד צער יוסי אהרוני מנהל אחזקה מלונות קראון פלאז'ה והרברט סמואל.
  • 28.03.21 יוסי עופר על עמוס כרמל ז"לנועה ואסף שלום רב, שמי יוסי עופר, אני היסטוריון ומאד מבקש ליצור עמי קשר בנוגע לסבכם לוי כרמל (ויניק). בתודה רבה וחג שמח. טל. 054-439445
  • 28.03.21 יאיר גולד על פרופ' שלמה רז ז"ליהי זכרו ברוך
  • 28.03.21 ימין כנען על כרמלה זייד ז"להילה היקרה ובני משפחת זייד! נעצבתי מאוד לשמוע על מותה .כרמלה, היתה מופלאה התייחסה אלינו המוסדניקים כבני המקום. מעולם לא חשנו שונים ,דומני שהדביקה גם אותכם ;הילה ורד אבישי בצניעותה הרבה .שלא תדעו עוד צער. ימין כנען (וקנין) תא"ל מיל
  • 27.03.21 Edeet Bergman על רוברט כהן ז"ללמשפחת כהן, אחרי חיפוש בגוגל מצאתי שרוברט נפטר לפני כשנה וחצי. בעיני תמיד היה החביב מבין הקולגות של אבי, איש תרבות, נעים ועדין. מענטש. חיבבתי אותו מאד. ראיתיו לאחרונה במאי 1999 בשבעה של אבא שלי . תנחומי. עדית ריפין ברגמן (בתו של פנחס -פיני ריפין ז״ל) ניו יורק
  • 27.03.21 נתן גדרון על חנן אכסף ז"לדברי הספד לזכרו של חנן אכסף ז"ל בעת לווייתו, ליד קברו, בבית העלמין ירקון, שער פ"ת, בתאריך: ב' ניסן תשפ"א, 15.3.21; ע"י נתן גדרון טל ובני משפחת אכסף היקרה, קהל נכבד! שמי נתן גדרון ואני עובד לשעבר של חברת מוטורולה (ישראל). הייתה לי הזכות לעבוד עם חנן עשרות שנים בחברה; להכיר אותו מקרוב, לעמוד על מעלותיו ולהיות אתו יחד בהרבה רגעים: גם קשים וגם מעוררים. אני באתי לחברה ב-1967, אחרי הטכניון, אחרי לימודיי בטכניון, פגשתי שם את חנן שהיה כבר שנתיים בחברה והיה ותיק ממני בשנתיים בה. הוא הגיע לחברה מקנדה לאחר שהשלים שם את לימודי התואר השני בהנדסה והחל לעבוד בחברה בפיתוח מוצרים. כשהגעתי אנוכי לחברה לא ידעתי דבר על פיתוח מוצרים...היום אנחנו שומעים שיש חברות היי-טק ואת אשר הן עושות. כשאני באתי לחברה, לא היה לי מושג שאני בא בעצם לחברת היי-טק.... ומי שהיה בין מניחי היסודות של פיתוח מוצרים בחברה, היה חנן אכסף! הוא בא עם הידע שלו כטכנאי בחיל האוויר והלימודים שלו בהנדסה, בטכניון ואחר כך בקנדה ועסק בפיתוח מוצרים. היות והוא שירת בחיל האוויר לפני כן, בין הפרויקטים הראשונים שהוא פיתח ועשה, היו פרויקטים לחיל האוויר. וכשבאתי לחברה, הוא נתן לי ספר של פרויקט שהוא הביא אותו לחברה שהוא זכה בו במכרז. פרויקט שלא נשמע כמוהו, אי אפשר לפרט, היה פרויקט ביטחוני. אמר לי: "קח את הניירות ותעבור עליהם – עכשיו אנחנו צריכים לבצע את זה!"...וישבתי, הייתה לי הזכות לשבת שולחן ליד שולחן אתו ביחד ולהבין ממנו; ולהבין את הפרויקט שהוא דיבר עליו, פרויקט חדשני מאד במונחי אותם הימים. וכמובן אחר כך, הוא התקדם בחברה והגיע להיות מנהל השיווק וסמנכ"ל החברה ואחר כך כמובן גם מנכ"ל ונשיא החברה. בכל הדברים שהוא עשה, הוא הביא חדשנות לחברה! הוא הוביל אותנו אחריו את כל האנשים שחלק גדול מהם נמצאים פה אתי, עשרות אנשים ממוטורולה. הוא הוביל אותנו, הראה לנו את הדרך, בין אם זה בנושא הטכנולוגי ובין אם בנושא של שיתוף הפעולה והחברות (בין העובדים) וזה שהעובד הוא הנכס היקר ביותר של החברה. וכך אנחנו גדלנו אתו והעברנו את זה הלאה ללקוחות שלנו שלו (לחנן) הייתה סיסמה: "הלקוח הוא המלך!". זה מה שהוא ידע להגיד וכך אנחנו למדנו ממנו. מי שמע על זה אז? על התכונה השירותית הזו שאנחנו צריכים לשרת את הלקוחות שלנו? הוא הטמיע בנו את הדבר הזה! לפני שנה, לצערנו, נפטר העוזר, אחד העוזרים העיקריים שלו, אליעזר לבנת אשר היה הסגן שלו, גם הספדנו אותו, היה שייך גם כן, עם חנן, לדור המייסדים של החברה שיחד עם המייסדים של החברה, משה בסין ולוי קציר, אשר למעשה, בנו מאפס את החברה הזו בארץ שהתחילה עם עשרות עובדים וגדלה לאלפי עובדים וקיימת עד היום! ואנחנו, כולנו פה, מאנשי מוטורולה, התברכנו ולקחנו אתנו את כל הדברים הטובים שחנן לימד אותנו ולכן אנחנו גם פה היום להוקיר אותו ולהנציח אותו ולהגיד לו: "חנן, נוח בשלום על משכבך ותהיה מליץ יושר עלינו, למעלה בשמים, כל טוב!"
  • 27.03.21 עמיחי ארז על יונה ליכטנשטיין ז"ללמשפחת ליכטנשטיין לדורותיה. איננו מכירים. לצערנו, לא שמרנו על קשר כל השנים. אבא היה בן דוד שני שלי. אביו היה בן דוד של אבי. קראנו בצער על פטירתו. משתתפים בצערכם. שלא תדעו עוד צער. עמיחי ארז ( טננבאום) בן שמואל ושרה טננבאום.
  • 27.03.21 יעל בלום על חיים פלג ז"למצטערת לשמוע שמתי רק ביום הבחירות יעל
  • 27.03.21 יעל בלום על חיים פלג ז"למצטערת לשמוע יעל
  • 27.03.21 כרמלה ומוטי שטרן על אריק בן ארי ז"ללכל משפחת בן ארי משתתפים בצערכם (צערנו) שלא תדעו עוד צער תמיד נזכור את אריק היקר באהבה כרמלה ומוטי שטרן קרית חשמל
  • 27.03.21 יששכר מדיני על אריק בן ארי ז"למשתתף בצערכם על מותו של אריק. חבר ילדות מקרית חשמל . זכרונות רבים לי מאריק בגיל צעיר ויחד עישנו את הסיגריה הראשונה שלנו. כאב לי מאד לשמוע על מותו. יהי זכרו ברוך.
  • 26.03.21 ariel bergner על אלה לורן למלבאום ז"לשלום אני שומע את השירים של אלה, מתמוגג מהקול ומהמוזיקה. יהא זכרה ברוך. כואב הלב. בחורה יפיפיה וזמרת אדירה.
  • 26.03.21 משה על אלכס סלע ז"למשפחת סלע היקרה את אלכס הכרנו בשנת 1977 כששרתנו בצבא. שמענו בכאב את הבשורה. למרות שלא היינו בקשר 40 שנה תמיד זכרנו את אלכס המחייך והאופטימי. משתתפים בצער המשפחה חבריו לפלוגת מחץ מאי 1977
  • 26.03.21 גדי זגגי על פרופ' דוד וייסרט ז"לבצער רב שמעתי על פטירתו של פרופ' וייסרט, מגדולי המורים שהכרתי.הוא היה מורי לשפה היוונית ומורה ומנטור לאשתי המנוחה, שאהבה והעריכה אותו לאין שיעור, פרופ' נטע זגגי. תנחומי למשפחתו. גדי זגגיגדי
  • 26.03.21 איתן בורשטיין על פרופ' דוד וייסרט ז"לSic transit gloria mundi
  • 26.03.21 יענקלה רגב בן סג'רה על גבי גרביה ז"לאילנה היקרה ללבי הסג'ראי!! לכל בנות ובני שבט גרביה היקרים ללבי!! נצבט לבי,גבי היקר הלך מאיתנו , שמי יענקלה רגב בן סג'רה. הנני בן דודו של לייזרקה חברו של גבי לנשק.!! גדוד 28 צנחנים ירושלים, לליזרקה ומורדי נהרגו בסמטת המוות האכזרית והמקוללת מחבקים אתכם בחום לוהט רעיתי יהודית (ניצולת שואה) ואנכי בן דודו של לייזרקה רגב היקר. אשמור עמכם קשר, החיים צועדים "קדימה" חג שמח (עצוב בלב) אוהבים 048718836 0523086135
  • 26.03.21 פרופ מ. קליני דר שטיין על סא"ל זאב דפני ז"לכבר כתבתי תנחומים על פטירתו של מר זאב דפני שהכרתי אותו בשרותי הצבאי האם ניתן לרכוש את הספר שהוצאתם עליו? פסח כשר
  • 26.03.21 קרן עירא לקידום עסקים, טכנולוגיה וחברה, פרופ' אהוד מניפז, יו"ר הקרן על סרן עירא להט גרצברג ז"למתייחדים עם זכרו של עירא, המהנדס והטייס, במלאת 48 שנים לנפילתו.
  • 25.03.21 ברק טל על כבוד השופטת סמדר אברמוביץ קולנדר ז"לסמדר למדה איתנו משפטים במחזור שסיים ב-1991. נדהמתי והצטערתי מאד לשמוע על פטירתה. לא היינו בקשר מאז אבל זוכר אותה היטב כסטודנטית מוכשרת, שמחה, טובת לב ומצחיקה. תנחומיי למשפחתה.
  • 25.03.21 מאירה בן טל על סא"ל זאב דפני ז"לשלום טובי מרגישה צער רב על מות אביך. לפני כשלוש שנים שוחחתי איתו בטלפון. איני יודעת אם את זוכרת אותי. כשהיינו ילדות המשפחות שלנו , שהן קרובי משפחה רחוקים, משפחת בלומנטל, היו מאוד קרובות. גרנו ברמת גן והיינו מבקרים אתכם לא מעט ואנחונ היינו משחקות יחד. הייתי גם בחתונתך והורייך היו בחתונתי. שלא תדעו עוד צער מאירה בן טל
  • 25.03.21 הפנר אבי על רחל פלד (הורוביץ) ז"לאמציה ואוו איזו יפיפיה הכרת ממש יפיפיה מהממת חג שמח אבי
  • 25.03.21 הפנר אבי על רחל פלד (הורוביץ) ז"לאמציה ואוו איזו יפיפיה הכרת ממש יפיפיה מהממת חג שמח אבי
  • 25.03.21 פנינה רז על שולי פלמור ז"למשתתפת בצערך יוסי ובצער המשפחה. עבדתי עם שולי בשרות מבחן לפני שנים רבות והצטערתי לשמע על פטירתה מבת דודתי תמי טל. יהי זכרה ברוך.
  • 25.03.21 אהרן עטיה על רס"ר ריקי בן נעים ז"למן השמים תנוחמו.אמן
  • 24.03.21 מיכאל לנדו על רפאלה (רפי) שיר ז"לחיפשתי מידע אודות האומנית שרישומיה המופלאים מופיעים בספרו של מאיר שלו "גינת בר" צר לי מאד שאינה עוד איתנו.
  • 24.03.21 מיכאל לנדו על רפאלה (רפי) שיר ז"לחיפשתי מידע אודות האומנית שרישומיה המופלאים מופיעים בספרו של מאיר שלו "גינת בר" צר לי מאד שאינה עוד איתנו.
  • 24.03.21 אבי על סא"ל מנוח זהבי ז"למוקי זהבי היה חבר ילדות - גרנו אחד ליד השני קרוב לים. מוקי הגיע לגדוד 890 והיה שליש של דן שומרון לאחר שנפצע. בליהוק לוחמים פגשתי את מוקי בכראמה והחלפנו כמה מילים. את אחיו שמעון זהבי פגשתי בלבנון בשרות המדינה. אחיו השני ישראל זהבי הכרתי בימי בית הספר העממי . יותר מאוחר הבאתי אותו לפאלו אלטו ן והכרתי לו את אשתו במשרדי ב999 שיהיה זכר בנימין,חסידה,ישראל,מוקי ושמעון לברכה
  • 24.03.21 אלעד על ד"ר משה אלבאוםמשה הכיר אותי מילדות , והאמין בי מאד וביכולותיי , בזמן שאחרים לא ממש האמינו וחשבו אותי לשונה כילד ביישן. גם בבגרות היה בינינו קשר הוא טיפל בי תקופה והיינו בקשר התכתבות. ורצה להזכיר לי מי הייתי כשהכיר אותי בילדות. תמיד הוא האמין בי באופן מיוחד ואהב אותי באופן יוצא דופן כך היה ניכר. משה האמין באדם וביכולת של האדם לצאת מכל מצב קשה. היתה בו אמונה ואהבה מדהימה לילדים , ולעולם שלהם, והאמין בהם. לפעמים בן אדם אחד כזה שמאמין בך , יכול להציל חיים. שמרתי את ההתכתבויות שלנו. אני זוכר בן אדם פשוט אמיתי, וחם ,וצנוע ובעיקר שאהב אותי. הוא טיפל גם ברב שלום איפרגן (הבבא שלום) בזקנתו. וסיפר לי עליו. והיה לו קשר למשפחה של הרב יעקב איפרגן ולאחיו דוד. הוא פיתח שיטה מעשית שאוהבת , מכבדת ומאמינה, באדם , שהוא קודם כל ילד. ואני מעריץ אותו על כך שתמך בילדים, כשבימים אלה, בשביל בצע אנשים פוגעים בילדים , גם בתרופות וגם בחוסר כבוד ואמונה באדם שבילד. מעשיו הוכיחו, שאהב את הבריות. ואת זה תמיד אזכור ואודה. חבל לי כל כך שהלך הוא היה איש מיוחד צנוע, ואמיתי.
  • 24.03.21 עודד ליזרוביץ על עו"ד משה זינגר ז"למשתתף בצערכם. הערכתי את משה לאורך השנים הרבות שעבדנו יחד, למדתי ממנו המון. שלא תדעו עוד צער.
  • 24.03.21 דן לאור על יעל פתיר לבית אוליצקי ז"ללדן פתיר שלום רב, הצטערתי עד מאוד לשמוע על פטירתה של יעל, שאותה הכרתי והוקרתי וחיבבתי, כל מפגש איתה היה גורם לי לשמחה גדולה. היא הייתה אישה שופעת אנרגיה ודורשת טוב, ובאומץ לב נדיר ידעה להתגבר על האסון שפקד אתכם. כל זה בצד מעמדה המקצועי המוערך כמורה בפקולטה והאהבה העצומה שתלמידי רחשו כלפיה. עוד אציין כי הוריי הכירו היטב את פרופ' ל.א. אוליצקי ואת אשתו זהבה, אבי, ד"ר אברהם לאופר ז"ל, היה עמית שלו בביה"ח הדסה, הם גם גרו בסמוך בשכונת רחביה בירושלים. כך שהקשר נמשך באיזשהו מקום מני אז. כיום קבריהם של בני הזוג אוליצקי ושל הורי נמצאים במרחק זריקת אבן בבית העלמין שעל הר המנוחות. קוריוז קטן: בכל פעם שהייתי פוגש את יעל היא הייתה מזכירה לי את ספר הבישול באנגלית שאמי העניקה לה ליום חתונתכם, שהיה שמור עמה לאורך כל הדרך. אני משער כמה קשה השעה הזאת גם לך וגם לבנות, ואין לי אלא לבטא את השתתפותי הכנה בצערכם ובאבלכם. בימים כתיקונם הייתי מגיע לביתכם לשבעה, אבל הימים עדיין אינם כתיקונם. בתקווה לימים טובים מאלה ולהתראות, דן לאור אוניברסיטת תל-אביב
  • 23.03.21 אילנה ליבנה על דודו פילס ז"לשנה... שנה חלפה וחברינו דודו פילס ז"ל כבר לא עמנו קהילת אפיק זוכרת ומחבקת את טל בית אפיק www.kibutz-afik.org
  • 23.03.21 דויד על יוחאי קטרון ז"ליוחאי היה איש ואינו עוד. איש ישר הגון וטוב, מקצוען אמתי שעשה הכל תמיד בחוכמה ובחוש הומור. תנחומיי העמוקים למשפחה. תחסר לאוהביך. יהי זיכרך ברוך ד.כ
  • 23.03.21 אבנר חיורוני על עו"ד יורם קפלן ז"לרותי יקרה ובני המשפחה זה עתה נודע לי על פטירתו של יורם היקר, אני לא מסוגל ברגע זה להמשיך ולנחם, אני איתכם באבלכם הרב. אבנר
  • 23.03.21 דוד אורן על אילן נובקוביץ' ז"לשלום סלה. שמי דוד. הכרתי את אילן בעת שעבדנו יחד במפעל "כתר" בירושלים. לפני כן "מפעל תרגומי המדע הישראלי בע"מ". גרתי בירושלים, במחנה אלנבי, ברחוב רבקה וברחוב הקצין סילבר בתלפיות. אני סורק תמונות בשחור לבן מאלבום ישן ובו מצאתי תמונה של אילן ז"ל ושלי. אפעיל על התמונה את מיטב יכולות הפוטושופ לנקות ולהעלים קרעים וכתמים. אשמח לשלוח לך. בריאות
  • 23.03.21 יואב שטרן על דב שטרן ז"לתודה רבה עזרא היקר על הדברים היפים, אכן היה צנוע ועניו...
  • 23.03.21 מזאריב מגדי על רחל דיין ז"ליהי זכרה ברוך שלא תדעו צער
  • 22.03.21 אסי יצחקי על דידי גת ז"ללמדתי איתו קורס המחזמר,מאז היינו משוחחים מדי פעם.איש נפלא ושחקן מוכשר.יהי זכרו ברוך
  • 22.03.21 דניאלה על ד"ר אהרון קנכט ז"לאת דר קנכט הכרתי לאחר שילדתי את בת הזקונים שלי ..לפני שעבד במכבי הוא עבד בקופח לאומית הופניתי אליו עם לחצי דם ...איש חכם רופא אמיץ יחד עזר לי לאזן את לחץ הדם לעולם לא אשכח אותו היום הייתי זקוקה לנפרולוג מיד חשבתי עליו לצערי הרב גיליתי שנפטר יהיה זיכרו ברול אדם מיוחד במינו רופא פורץ
  • 22.03.21 דורית נחמן על חנן אכסף ז"ללטל ולמשפחה, שמעתי בצער (ומאוחר) על מותו של חנן. רון נחמן, בעלי, כראש עיריית אריאל, נעזר בחנן להגשים את פרוייקט מחשב לכל ילד באריאל.כך שבנוסף לפועלו הרב תרם חנן גם לקידום חינוך דור העתיד-באריאל, וודאי במקומות רבים נוספים. תמיד נעריך, נזכור ונוקיר. תנחומינו, דורית נחמן, אריאל
  • 22.03.21 עזרא גמליאל על דב שטרן ז"לרק היום נודע לי על פטירתו של דב ז"ל...הכרתי את דב לראשונה בין השנים 1963-4 כשהייתי מגיע לשנלר בתוקף תפקידי, ובהמשך בעיריה.הן בצבא והן בעיריה בלט דב בצניעותו ובענוונותו...מילא תפקידיו על הצד הטוב ביותר ובאופן מקצועי ..יהי זכרו ברוך !
  • 22.03.21 מיכה כרמון על כרמלה זייד ז"ללכל המשפחה היקרה . אנחנו מלאי צער וכאב על מותה של כרמלה ז"ל אשה יקרה ואהובה מאד על כולנו . הרבה תנחומים לכולכם . מי יתן ולא תדעו עוד דאבה . בתיה ומיכה כרמון מירושלים וכל בני משפחתם .
  • 22.03.21 המשפחה על בן ציון פולק ז"לבמלאות שמונה שנים לפטירת יקירנו נקיים אזכרה ביום ב' ה- 22.03.21, בשעה 17.00, בית עלמין הרצליה הישן, רחוב פינסקר 5. לאחר מכן נפגש בבית משפחת פולק.
  • 21.03.21 ג'ניה על פטר להן ז"לתמר יקרה כמה עצוב לי לשמוע על פטר. חיבבתי מאוד אותו ואת הקקטוסים שלו. אין לי את הטלפון שלך. אשמח אם תצרי איתי קשר. שולחת לך חיבוק גדול ג'ניה 0542020696
  • 21.03.21 ... על ר/כ אמל חלבי ז"לأمل حبيب قلبي باعوك ................................
  • 21.03.21 לילך דנין לביא על אהוד דנין ז"לתודה נורית על המילים החמות. אבא הזכיר ודיבר עליכם וכן ציין ששמח לשוחח איתך ואיתכם בענינים שונים והרגיש את העומק והיופי שבקשר המשפחתי. תודה ת.נ.צ.ב.ה
  • 21.03.21 לילך דנין לביא על אהוד דנין ז"לתודה אורית ומשה וסליחה על תגובה המאוחרת. הרבה סיפורים שמענו מאבא על ההכרות שלכם והעבודה המשותפת ומקומכם בחייו. תודה ת.נ.צ.ב.ה
  • 21.03.21 דינה קלעי על ד"ר מיכאל קלעי ז"לתודה רבה מקרב לב לכל המנחמים. הלוויתו של מיכאל תיערך היום, יום ראשון 21 במרץ, בשעה 9 בערב שעון ישראל / 12 בצהריים שעון סיאטל. כלומר בעוד 4 שעות. היא תשודר גם ב"זום" ולכן אני מצרפת את הקישור פה למטה. תודה שוב, דינה קלעי (dina.kallay@gmail.com) https://us02web.zoom.us/j/81672899651?pwd=MXBmQ3dlVmptQnB0VWRUQzFsN3ZUZz09 Meeting ID: 816 7289 9651, Passcode: 667681 One tap mobile: +12532158782,,81672899651# US (Tacoma)
  • 21.03.21 טל על פרופ' ארנון גולדברג ז"להיה רופא הילדים שלי. רק טוב אני זוכר ממנו. כזה ששופע מלב מלא באהבה. ה' יתברך יגמול לו בטוב בעולם הבא.
  • 21.03.21 לילך דנין לביא על אהוד דנין ז"ללגמרי מפתיע שלמה. תודה על המילים החמות. אבא דיבר עליך רבות במהלך השנים בהערכה רבה. גם עבורנו הוא היה נבון, שקול ומתווה דרך והאובדן מפתיע וכואב וגם עבורנו הטיפול שלו באמא והדאגה למשפחה היה למופת. מצרפת את תמונה של המצבה עם הכיתוב - שמצאנו אותו מתאר את אבא במספר מילים ותמונה של ההורים ביום ההולדת של אמא לפני שנה וקצת.... תודה שלמה ת.נ.צ.ב.ה
  • 21.03.21 לילך דנין לביא על אהוד דנין ז"לתודה יורם ויעל וסליחה על התגובה המאוחרת שלנו. גם אנחנו חווינו אותו כאיש מיוחד להעריך ולכבד. סליחה על שאני לא מכירה, אתם מהחברים מהטיולים? "הירושלמים"? או מהמתנס? לילך - הבת האמצעית:-)
  • 21.03.21 מיכאל שולר על רותי כהן לבית סדנאי ז"למשתתף בצערכם על האובדן. שמי מיכאל שולר ורותי סדנאי ז״ל הייתה חברת ילדות שלי. האם רותי גרה בילדותה ברחוב בצלאל בחיפה (קרוב לרחוב גאולה והשילוח)? הייתה לה גם אחות בשם פנינה? סליחה על ההטרדה
  • 21.03.21 לילך דנין לביא על אהוד דנין ז"לתודה רבה פיני אפילו הספקת, אם אני זוכרת נכון, לבקר את אבא ואמא בשנה שעברה. אכן אכן סיפור החיבור בין ההורים בטיול לארבל, הוא כמו באגדות:-) הם סיפרו לנו עליך ועל החברות שלכם במהלך חייהם ובשנה האחרונה, סיפרו יחד וכל אחד לחוד מהזוית שלו. עברתם כברת דרך וחיים יחד. תודה על שכתבת ועל שהיית איתם ועבורם. ת.נ. צ. ב. ה לילך
  • 21.03.21 לילך דנין לביא על אהוד דנין ז"לתודה רבה פיני. אפילו הספקת אם אני זוכרת נכון לבקר את אבא ואמא בשנה שעברה. אכן אכן, סיפור הכרות כמו באגדות 😉 הם המשיכו לספר עליך - יחד וכל אחד לחוד. צעדתם כברת דרך ארוכה יחד. תודה על שכתבת ועל שהיית איתם ועבורם. אכן ת.נ.צ.ב.ה
  • 21.03.21 לילך דנין לביא על אהוד דנין ז"לתודה יהושע (או בשמך הידוע בחיבה, הערכה וידיעה שיש על מי לסמוך- ״בנעזרא״) הוא המשיך לדבר עליך ולהזכיר אותך ממש עד לאחרונה תודה
  • 21.03.21 לילך דנין לביא על אהוד דנין ז"לאכן איתן המשפט הזה שלך הולך איתי לא מעט. תודה
  • 21.03.21 מייק וצביה אגור על ד"ר מיכאל קלעי ז"ללדינה, בני, יוני, ג'קי, אריאלה ויתר בני המשפחה. הזדעזענו להבין שמיכאל הסתלק מאתנו. היינו חברים למעלה מחמישים שנה - מאז הגיעו למפקדת החטיבה המאובקת בביר גפגפא, דרך האוניברסיטה, ההפגנות, הנשואים, הילדים, המסיבות, האלגוריתמים ... ועד היום, והיינו יחד בהרבה צמתים חשובות בחיינו ובחייו. מיכאל היה אדם מקסים ואציל רוח. הוא ידע לתת לחבריו מעצמו, מכשרונותיו וממעשי ידיו ומוחו. אני מקווה שתתנחמו בזכרונות טובים של האיש היפה הזה. מייק וצביה אגור
  • 21.03.21 ורד קולק על ד"ר מיכאל קלעי ז"למשפחת קלעי היקרה, הצטערתי לשמוע על מותו של מיכאל ז״ל. הכרתי אותו כשהיה מורה שלי למתמטיקה בירושלים. זוכרת אותו בהוכרה ובהערכה רבה. יהי זכרו ברוך! ורד קולק, אינדיו, קליפורניה
  • 21.03.21 ברק קול על פרופ' ניר פרידמן ז"לעצוב לי לשמוע. ניר ואני שרתנו בצבא במקביל ובמדורים סמוכים בשנים 90-94. נפגשנו בקיץ 2005 בקיימברידג׳ מסצ׳וסטס, אז כבר עם משפחותינו הצעירות, במהלך המסלול האקדמי. בנוסף לחוזקו כחוקר ומפתח, אני זוכר אותו כחבר טוב וכאדם פתוח ולבבי, נעדר מסכות. תנחומיי. יהי זכרו ברוך.
  • 20.03.21 Ori על נרי (Wolf) כספי ז"ל Neri (Wolf) CaspiWe used to drive together on the bikes.we had some good times Neri,had some good times at the mash.(more halchol served her).RIP MY FRIEND. WILL ALWAYS REMEMBER YOU.
  • 20.03.21 Inbal Etz-Hadar על ד"ר מיכאל קלעי ז"לI'm writing in me and my mothers name, Dorit. My father is Michael's cousin. I didn't know him very well, but back in 97 we visited Seatle. Even though I was only 8 years old back then, I still have vivid memories of the trip and remember what a wonderful time we had, and all the fun adventures Michael took us on. We are deeply sorry for your loss, we'll always carry these fond memories with us.
  • 20.03.21 ארנה חריש על ינון מיכאלי ז"לשלום לכם, שמי ארנה אליעד חריש. ינון היה חבר ילדות קרוב שלי. דרכנו נפרדו, וכשניסיתי לאתרו, בהיותי כבר מעל שישים, מצאתי את מודעת האבל על לכתו בגיל כה צעיר. מאוד הצטערתי, ומכיוון שדווקא עכשיו כולנו מחדשים את הקשרים ומתחברים בחזרה לחברים היקרים שגדלנו אתם, כואבת לי עוד יותר המחשבה שאינני יודעת מה קרה לו, וביכלל שאני יודעת כל כך מעט על חייו. הוא עזב את החבורה שלנו ברמת אביב לאחר הסקנדל הקטן שהיה מעורב בו, ועבר לגת גלאון. שמרנו קצת קשר אחר כך ולאחרונה גם מצאתי מכתב ממנו אלי מתקופת הקיבוץ שבו הוא מתלונן שאינני מגיעה לבקר אותו שם. אשמח לשמוע עליו. זה יעזור לי לסגור חוט פתוח, שמכביד עלי. בברכה, ארנה
  • 20.03.21 איל לוי על ד"ר מיכאל קלעי ז"ללא יכול היה להיות לי חבר מאציל השראה וטוב יותר. למעלה מ30 שנים של חברות עמוקה וחוויות משותפות עם אישיותו היחודית.
  • 20.03.21 מאיר על רנ"ג (גימ') אפרים נבעה ז"לאפרים נוח על משכבך בשלום
  • 20.03.21 מנחם אלמשלי על יצחק שחרור ז"למנחם שיחרור היקר המכונה בפי יעקב גילר "שומשום" מנחם אלמשלי 0546702845 משתתך בצערך ובצער המשפחה
  • 20.03.21 שלמה כרמי על ישראל חסין ז"ללדליה והמשפחה, הופתענו ממותו הפתאומי של של ישראל. במהלך השנים הרבות שבהן עבדתי בכפיפותו במפעלים הפטרוכימיים וכרמל אולפינים, נוצרה אותה חברות שהפכה להיות גם אישית. שמרנו על קשר גם לאחר יציאתו לגמלאות. ישראל הצטיין בתכונותיו האישיות ובפשטותו וכמובן גם כמהנדס כימיה מעולה. הצער הוא רב אך מאחלים לכם זמנים מאושרים בהמשך. עדנה ושלמה כרמי
  • 20.03.21 מנשה בן מאיר על הרב פאול רויטמן ז"לרק היום נחשפתי לדמותו המופלאה של פאול רויטמן זל.חייבים לעשות מאמץ על להעלות את דמותו ומפעליו לידיעת הרבים. ההיוודעות אליו קרתה בזכות מעקב אחרי ספריה של בתו בטי רויטמן החיה ומלמדת בירושלים;הריאיון המעולה ב"מקור ראשון" והמאמר של ניצן רותם ב"הארץ" יהי זכרו של פאול רויטמן לברכה.
  • 19.03.21 איה על אלמוגית יולס ז"לאלמוגית הייתה מורה שלי בכיתה אלף ובית. היא הייתה המורה הכי טובה בעולם. היה בה קסם שלא היה באף אחד אחר. היה לנו קשר מיוחד. יכולתי לשפוך את הלב ולדעת שלא תספר. היא הייתה כל כך יפה נדיבה מתוקה מקסימה והמורה הכי טובה בעולם. שולחת לה מלא חיבוקים ונשיקות. איה.
  • 19.03.21 רוני קפלן על ישראל חסין ז"ללדליה היקרה, קיבלנו בצער רב את הידיעה על הליכתו לעולמו של ישראל היקר. עדיין לא מסוגלים לעכל זאת. ישראל היה הבוס שלי במפעלים הפטרוכימיים, הוא השפיע עלי, ולמדתי ממנו רבות. משתתפים בצערכם, דבורה ורוני קפלן.
  • 19.03.21 אביגדור סבו על חנן אכסף ז"לאיש משיכמו ומעלה יהי זיכרו ברוך
  • 19.03.21 יפה ודני גרייף על לאה אחי מרים (לבית ז'לזני) ז"להצטערנו לשמוע, משתתפים באבלם הכבד של סלעית ונגב וייתר בני המשפחה , שלא תדעו עוד צער יפה ודני גרייף
  • 19.03.21 יעל טלמון על אריאל שמעון בן ארי אטינגר ז"להמומים על לכתו של ידידנו אריאל בן ארי, איש אשכולות, שארגן הרצאות לקבוצה גדולה של ידידיו ב"אכסניה" בבית הכנסת "דורשי" כ"ס. ובתקופת בץהקורונה בזום. אשתו רוחלה הייתה שותפה פעילה. חבל דאבדין ולא משתכחין. יעל וברוך טלמון, כפר סבא
  • 19.03.21 תמי ויהודה רוה על ד"ר מיכאל קלעי ז"למצטערים וכואבים את פטירתו של מיכאל קלעי היקר תהיה נשמתו צרורה בצרור החיים ושלא תדעו עוד צער
  • 19.03.21 דן עץ הדר על ד"ר מיכאל קלעי ז"לקשה ואולי גם בלתי אפשרי להעביר רגשות ומחשבות במילים, במיוחד מיתוך כאב ותחושת אובדן עמוקים. בכל זאת אומר כמה מילים מנקודת ראותי האישית. מיכאל היה עבורי חלק מה"אני" שלי. איני יודע להסביר מדוע במיוחד כשהקשר ביננו היה, לאורך השנים, מקוטע לחלוטין. עכשיו, עם הסתלקותו, אני חש שהסתיים עבורי פרק בחיי. ממש כך. הזדהיתי והתחברתי לאישיות שלו, אדם עדין, רגיש, צנוע ובעל יושרה פנימית עמוקה. אדם המפיק חום טבעי ועדין. פשוט נפלא היה להמצא בקרבתו ולהנות מנוכחותו. אבד למשפחתו, למוקיריו ולי אדם אהוב, מוערך ללא תחליף. יהי זיכרו ברוך
  • 19.03.21 אהוד. על ד"ר מיכאל קלעי ז"לצר לי על פטירתו של מיכאל ז״ל. מי יתן ולא תדעו עוד צער.
  • 19.03.21 בית הנשיא על חיים הרצוג ז"לבמלאות עשרים וארבע שנים לפטירת נשיאה השישי של מדינת ישראל, תתקיים אזכרה ביום ב’ ה- 22.03.2021. בשל מגבלות הקורונה והנחיות משרד הבריאות האזכרה תתקיים בחוג המשפחה.
  • 19.03.21 המשפחה על ליאור זיו ז"לבמלאות 18 שנים לפטירת יקירנו, תתקיים אזכרה לזכרו ביום הד’ ה- 25.03.21, בשעה 16.00, בבית העלמין הצבאי בחולון. בשעה 19.00 נקיים תפילת מנחה באוויר הפתוח בהתאם להנחיות משרד הבריאות. www.liorziv.co.il
  • 19.03.21 Zehava Chen-Levy על ד"ר מיכאל קלעי ז"לנפלה הזכות בחלקי להכיר מקרוב ובמשך שנים רבות את מיכאל קלעי ומשפחתו. אדם צנוע, שלמרות חוכמתו וכישרונותיו המקצועיים, היה בעיקר איש משפחה חם ומסור, שמח בחייו ובחלקו ואוהב אדם. מיכאל האציל שלווה ורוגע על הסובבים אותו ולימדנו חכמת חיים מהי. אישיותו הנעימה והקורנות תחסר לי מאד, אבל אצילותו וחכמת חייו תיזכר ותחייה אחריו. יהיה זיכרו ברוך.
  • 18.03.21 אייל ארז על גבי דובינסקי ז"לחבר ילדות. היינו יחד בקןרס קצינים. ביטחום עצמי, ריש מתגלגלת ושמחת חיים. חבל דאבדין ! תנצבה
  • 18.03.21 שלמה הנר על אל"מ גרשון שפירא ז"לצר לי לשמוע על פטירתו של גרשון זכור לי כמפקד מחנה צמח בשנות השבעים של המאה הקודמת
  • 18.03.21 אריה סקופ על חנן אכסף ז"ללצערי שמעתי את הבשורה המרה רק עכשיו. הייתי לקוח של חנן לפני 40 שנה, ולאחר מכן עמית לעבודה במוטורולה. היינו בין מייסדי "מחשב לכל ילד", שהוא היה יושב הראש שלו עד 2005 ואז החלפתי אותו בתפקיד. היה חבר טוב כל השנים, בעל מזג נוח ויכולת ביצוע. תנחומיי לטל ולמשפחה.
  • 18.03.21 יעקב גרצמן על חנן אכסף ז"להכרתי את חנן אכסף לראשונה בשנת 1977 במסגרת השירות הצבאי , בשנת 1988 הצטרפתי לחברת מוטורולה ונפגשתי אתו פעמים רבות . איש מקסים ומנהל מוערך . יהי זכרו ברוך. תנחומיי למשפחתו . יעקב גרצמן .
  • 18.03.21 אורלי לוי על סא"ל שבתאי קו ז"לכאב וחלל גדול הותרת בליבנו
  • 17.03.21 אירית אביבה על נורית (שונמי) רייכמן ז"לאמנון ודניאל היקרים שלנו, מסרבת להאמין שאמא איננה עוד. ליפני כחודש איבדתי את בני ובעלי ב-1.2.2021 שנהם באותו יום, מנוחתם עדן אמן, בוודאי אתם שואלים מיזאת. זאת אביבה שהייתה המטפלת שלכם שהיתם קטנים, 02-6255469
  • 17.03.21 אירית על נורית (שונמי) רייכמן ז"לאמנון ודניאל היקרים שלנו, מסרבת להאמין שאמא איננה עוד. ליפני כחודש איבדתי את בני ובעלי ב-1.2.2021 שנהם באותו יום, מנוחתם עדן אמן, בוודאי אתם שואלים מיזאת. זאת אביבה שהייתה המטפלת שלכם שהיתם קטנים, 02-6255469
  • 17.03.21 אברהם ונציה על חנן אכסף ז"להיה כף להיות איתך מאז התיכון א'. תמיד מוצלח ורציני וחבל שזה נגמר. שהזכרונות ימשיכו בהרגשה טובה לכל החברים, עד 120.
  • 17.03.21 אברהם ונציה על חנן אכסף ז"להיה תמיד כף איתו, מאז שלמדנו יחד בתיכון. חבר נעים, מקצוען רציני, הכל היה מעולה. חבל שאין המשך טוב. ...
  • 16.03.21 אברהם שפיגלר על חנן אכסף ז"למעבר למפגשים בארועי החברה, כל מפגש שחנן הגיע אלינו לפריפריה היה אירוע מרגש ומיוחד, תמיד היה תענוג לשמוע את משנתו, יהי זכרו ברוך.
  • 16.03.21 פסח שחר על חנן אכסף ז"לבצער רב קראתי הידיעה על חנן! שירתתי בקשר חיל אויר. פרויקט ראשון עם מוטורולה להכנסת מכשירי רדיו לבסיסי ח״א עשיתי עם חנן שהגיע מארצות הברית ,. שנים רבות היינו בקשר רצוף והערכתי מאד את יכולתו המקצועית , יחסי אנוש נהדרים , ניהול ברמה גבוהה וראיה והערכה קדימה. בזכות אישיותו ויכולתו זכה למלא תפקידים חשובים! יהיה זכרו ברוך ותנחומים למשפחהה
  • 16.03.21 Avi Levy על חנן אכסף ז"לצר לי לשמוע על מותו של חנן מנכלינו הנערץ במשך שנים רבות פגשתי אותו באפריקה באחת מהתקופות ששהיתי שם בשליחות החברה והתרשמתי מאוד מאישיותו המרשימה יהי זכרו ברוך
  • 16.03.21 Gershon Giron שהיה פעם ביטבתה על ז'אן פרידמן ז"ל Jean Frydmanאני משתתף באבלכם, מי ייתן שלא תדעו דאבה עוד
  • 16.03.21 רחל מלאכי על מיכה קסטכר ז"להמומה וכואבת ,משתתפת בצער המשפחה על האבדה הקשה. כאשר ראיתי את מודעת האבל בעיתון וקיוויתי שזה טעות והתקשרתי לטלפון של מיכה....ולא הייתה תשובה. מלא חיים, נמרץ, ישר וחרוץ. השתתף אתנו, דיירי ז'בוטינסקי 148 בקידום פרוייקט פינוי בינוי. יחסר לנו מאוד. מחזקת אתכם. רחל מלאכי
  • 16.03.21 תרצה על בבה גלזר ז"למשתתפת באבלך יעל. מי יתן ולא תדעי עוד צער. תרצה לפידות
  • 16.03.21 רוני האן על חיים רחמים בן רחל ז"לאזכור אותו לעד כמדריך נערץ שהוליך אותי יד ביד ברזי התעופה המסחרית.
  • 16.03.21 אייל על עו"ד שלמה (סלומון) כנפו ז"למעציב מאוד להתבשר על פטירתו של אדם יקר, חבר מסור ויהודי גומל חסדים אשר השקיע את עצמו בקריירה שניה של לימודים משפטים מתוך רצון כנה לסייע לחלשים ומיעוטי יכולת במתן ייצוג משפטי, אך למרבה הצער לא זכה לממש את שאיפתו. יהי זכרו ברוך ונשמתו צרורה בצרור החיים.
  • 15.03.21 יהודית דוהן ענבר על ד"ר זיוון פורשנר ז"ליחד עם אימו אניצ'קה ואחיו חגי, זיוי היה חלק בלתי ניפרד מהמשפחה. חלק בלתי ניפרד מהחגים שלנו, מהשמחות שלנו חלקנו את אותו זיכרון משפחתי, את אותם בדיחות וסיפורים. תמיד היה כייף לדבר עם זיוי. אפשר היה לדבר איתו על כל נושא שבעולם. היה לו ידע עצום וזוית מיוחדת לבחון דברים, הוא לא היסס לאתגר אותי ואת החשיבה שלי . השיחות איתו היו רב מימדיות ומלאות בהומור. אני מלאת צער על לכתו ומתקשר לדבר עליו בלשון עבר. יהי זיכרו ברוך.
  • 15.03.21 הדס ויאיר לבסקי על ד"ר אבי אור עד ז"לאבי היה הוטרינר של גלורי הכלבה שלנו במשך 14 שנים, טיפל בה באהבה, ואף הציל את החתול שלנו ממש, מאד אהבנו אותו. יהי זכרו ברוך, מצרפים את התמונה של גלורי, משפחת לבסקי, טבעון.
  • 15.03.21 סנדי על רס"ל אלינור נונה ז"ללאליצור נונה היפהפייה רק היום דנה אלמקייס סיפרה לי מתפללת לעילוי נשמתך באהבה סנדי סלמן כיתה ו'2
  • 15.03.21 אליעזר קצנשטיין על אל"מ יהודה מורג ז"לאיש יקר. היינו נפגשים בבית כנסת "בבת עין" בראש העין. אהבתי לשוחח איתו על תקשורת צבאית בשנותיה הראשונות של המדינה. ת.נ.צ.ב.ה.
  • 15.03.21 שרית פישל , עו"ד על ברוך שמידט ז"להלב מסרב להאמין על האובדן של ברוך היקר בטרם עת ובמפתיע כל כך . איש נעים הליכות, מקצוען וגם חבר . תנחומים לכל מכריו, לבנו שאותו אהב כל כך, לאמו לאחותו ולכל בית ידיעות מנויים . איש יקר ואהוב. ת נ צ ב ה
  • 15.03.21 Zvi Rafael Marom על גדעון קוטלר ז"לדיאנה יקרה, משתתפים באבלכם על פטירתו של גדעון ז"ל - כל כך הרבה זכרונות משותפים יש לנו מתקופת הנעורים שלנו. צר לנו מאוד על לכתו - אילנה וריקי מרום
  • 14.03.21 דויד קופל על ד"ר אבי אור עד ז"למשתתף בצערכם. תהי מנוחתו עדן וזיכרו ברוך. מדויד קופל
  • 14.03.21 דר לאון דוד על ד"ר אבי אור עד ז"לברוך דיין אמת הוא היה וטרינר מהטובים שהכרתי דר לאון דוד רמת ישי
  • 14.03.21 מושנזון עדנה ונטורה על חנוך ונטורה ז"לשולחת תנחומי למשפחתו של חנוך ונטורה. חנוך היה בן דודי. עדנה מושנזון ונטורה ( בתו של שמעון ונטורה)
  • 14.03.21 נאוה ושמוליק מיכאלי על בתיה קנטור ז"ללדבר קנטור ובני ביתו משתתפים בצערכם העמוק עם לכתה של אם המשפחה בתיה המדהימה והמיוחדת. לזכר ימי החברות שלנו מהנסיעה לספרד .
  • 14.03.21 טלי לנצר על ד"ר אבי אור עד ז"לאטה משתתפת בצערך טלי
  • 14.03.21 המשפחה על גיא צ'יקו ז"לבמלאות 30 שנים לנפילת יקירנו בפעילות מבצעית ברצועת עזה, נעלה לקברו ביום ו’ ה- 19.03.21, בשעה 12.00, בבית העלמין הצבאי בנתניה.
  • 13.03.21 ענת וברוך על ירון גנין ז"למרגלית והבנות היקרות, המומים וכואבים את אובדנו של האיש היקר שזכינו להכיר! תנחומנו הכנים!!! ענת וברוך מרום
  • 13.03.21 יוסי ורובל , טל' 052-3793112 על תא"ל אהרון פלד (פדלה) ז"ללמשפחת פלד, נחשפתי רק עתה למודעה זו וברצוני להשתתף בצערכם על פטירתו של אב המשפחה אהרון פלד ( פדלה). הכרתי את פדלה בהיותי מדריך בקורס מפקדי טנקים ב-1966-7 והוא סא"ל מפקד הקורס בשבטה. במבצע "כראמה הוא שיבץ אותי כתותחן הטנק שלו ואת סג"מ דורון דיסקין כטען קשר שלו (דורון -אחיו של יובל דיסקין, לשעבר ר' השב"כ- הלך החודש לעולמו). על תפקודו המבריק במבצע (כמפקד כח בגודל של פלוגה)הוענק לו עיטור "המופת" כ"כ גם לי הוענק עיטור זה כתותחן הטנק אשר השמיד באופן אישי שמונה טנקי אויב. פדלה הצטייר בעיני כמפקד כאריזמתי וקשוח עשוי ללא חת. יהי זכרו ברוך!
  • 13.03.21 אנג' פלד זאב על ישראל קלר ז"למבקש לנחם את בני המשפחה על מותו של ישראל קלר, איש מקצוע וידיד שמורשתו ותרומתו לפיתוח מדינת ישראל, ניבטת על כל צעד ושעל ברחבי מדינת ישראל. יהי זכרו ברוך וצרור בצרור החיים.
  • 13.03.21 דניאלה על יהודית אוהד ז"לאמא
  • 12.03.21 שיר בוצ'לין על נעם בוצ'לין ז"לשמי שיר בוצ'לין, הבת של נעם. דרך חיפוש מקרי בגוגל הגעתי לאתר הזה ולתגובות המרגשות שלכם. זה מרחיב את הלב לשמוע כמה אבא עזר לאנשים והיה דמות עבורם. אין יום שהוא לא חסר לנו. תודה רבה על סיפורים היפים ונשמח לשמוע עוד כמובן. אגב, החברה הברזילאית הפכה לימים להיות אשתו והאמא המהממת שלי. מודים לכם מקרב לב, משפחת בוצ'לין.
  • 12.03.21 יעל סנה על ירון גנין ז"למרגלית היקרה שמעתי בתדהמה בצער ובכאב על לכתו של ירון. שלא תדעו צער
  • 12.03.21 שלמה גלברג על יצחק ויסבלך ז"למשתתף בצער של המשפחה על מות יצחק אדם יקר עבדתי איתו 31שנים לימד אותי המון דברים בכול התחומים כול צעד בחיים ובעבודה קיבלתי הצע טובה ממנו הזכור אוטו כול החיים
  • 12.03.21 אלי על עופר פייר ז"לעופר היה אדם משכמו ומעלה אין בנאדם שהוא לא עזר לו אם זה ביום חם ואם זה בגשם זלעפות. עופר תמיד יהיה איתנו בלב ובנשמה
  • 12.03.21 איציק גל על מיכה קסטכר ז"למשתתף בצער המשפחה. שנים של שרות משותף במילואים. רק זיכרונות טובים מאיש עם מזג טוב וחברות. שלא תדעו עוד צער
  • 12.03.21 ישי קציר על גבריאלה (גבי) בשן לבית אהרונסון ז"למשתתפים בצערכם .משפחת קציר. פלטיה , יובל וישי
  • 11.03.21 אנונימית על ד"ר טטיאנה שכטמן "לד"ר שכטמן הצילה את חיי כאשר הייתי מתבגרת. תמיד הייתה זמינה בטלפון בכל ניסיון אובדני שלי והצליחה לגרום לי לצאת מהבור השחור שהייתי בו.
  • 11.03.21 Zippy shstz על ד"ר שלמה יסף ז"למצטערת עם משפחת יסף יל מותו של שלמה. זכיתי לעבוד מולו מספר שנים. מלאת הערכה לפועלו ולאנושיות והחמלה שגילה כלפי מטופליו. צר לי מאג יל לכתו. שלא תדעו צער . ברוך דיין האמת
  • 11.03.21 יוסי גרשון על יורם שדה ז"ליורם ממקום מנוחתך האחרונ - בירכת החברים של האב היקר
  • 11.03.21 שלי זר-ציון על גדית חסון ז"למשפחה יקרה, אין מילים לנחם את האובדן הגדול. הכרתי את גדית כאשר בני למד בבית הספר בבבלי. מאור הפנים שלה והחום האינסופי שלה האירו על מפגש סתמי ואקראי באור מיוחד. כמה שנים לאחר מכן גדית עבדה בסופר מרקט שבו אני קונה. כל פגישה איתה חיממה את ליבי. היא פיזרה אהבה וטוב לכל עבר. ליבי איתכם, מי יתן ותוכלו להמשיך ולנצור את האור והחום הזה שלה בחייכם ובזכרונכם.
  • 11.03.21 יורם צור על ירון גנין ז"לשמעתי בצער עמוק על פטירתו ללא עת של ירון. תנחומי למשפחתו. היה איש מדהים, ישר ואמין בעסקים והיה לי כבוד לעבוד מולו בשנים עברו. יהי זכרו ברוך.
  • 11.03.21 Tal Eshel על אל"מ אריה אשל ז"לתודה רבה על המילים החמות והמרגשות
  • 11.03.21 Tal Eshel על אל"מ אריה אשל ז"לתודה על המילים החמות
  • 11.03.21 אסף על אל"מ מרדכי מורל'ה בר און ז"להכרתי את מורלה בקן בראשון אחותי תמר היתה איתו בגדוד יהי זכרו ברוך בתיה כהן גלוזמן
  • 11.03.21 אסף על אל"מ מרדכי מורל'ה בר און ז"לזוכרת אותו מהקן בראשון היה בגדוד עם תמר אחותי יהי זכרו ברוך בתיה כהן גלוזמן
  • 11.03.21 ארנית על אורי בנד ז"לדרור, ציפי ורובי,  תודה רבה על המלים התומכות והניחומים. ריגשתם אותנו מאד. זוכרים אתכם ואת ההורים שלכם לטובה. קבוצת הבתים בה גדלנו היתה מקבץ של שכנות טובה, חברות ואנושיות. תודה,טל, ניבה וארנית
  • 11.03.21 המשפחה על אורית אורנשטיין ז"לבמלאות 29 שנים לפטירת יקירתנו באסון אווירי, נתייחד עם זכרה, ביום ו’ ה- 12.03.21, בשעה 12.00, בית עלמין קרית שאול.
  • 11.03.21 יוסף על חנוך ברנר ז"לשלום יש לי משהוא חשוב בשביל המשפחה של משה ובנו חנוך ברנר. נא ליצור איתי קשר lonjew23@gmail.com
  • 11.03.21 מעיין ויהונתן על ד"ר ורד פינסק ז"למרגישה שהיא כמו שליחה שהגיעה לטפל בבן שלי יהונתן שאובחן על ידה עם קרוהן לפני 3 שנים. אני אישית מרגישה תחושת עצבות קשה על אובדנה. הקשב האישי,האכפתיות, הנשמה והלב הענק שהביאה לידי ביטוי יחד עם מקצועיותה הבלתי מעורערת הם שילוב שהפכו אותה כמי שנתפסה על ידינו כאלילת רפואה. היתה זמינה בווטסאפ לכל מאכל, תמיד ברוך , בחיוך, בחיבוק ובהמון אמפתיה. עצוב לנו מאוד ומשתתפים בצער המשפחה. אובדן ענק😢😢😢😢
  • 11.03.21 מעיין ויהונתן על ד"ר ורד פינסק ז"לרופאה בחסד עליון! מרגישה שהיא כמו שליחה שהגיעה לטפל בבן שלי יהונתן שאובחן על ידה עם קרוהן לפני 3 שנים. אני אישית מרגישה תחושת עצבות קשה על אובדנה. הקשב האישי,האכפתיות, הנשמה והלב הענק שהביאה לידי ביטוי יחד עם מקצועיותה הבלתי מעורערת הם שילוב שהפכו אותה כמי שנתפסה על ידינו כאלילת רפואה. היתה זמינה בווטסאפ לכל מאכל, תמיד ברוך , בחיוך, בחיבוק ובהמון אמפתיה. עצוב לנו מאוד ומשתתפים בצער המשפחה. אובדן ענק😢😢😢😢
  • 11.03.21 מעיין על ד"ר ורד פינסק ז"לרופאה בחסד עליון! מרגישה שהיא כמו שליחה שהגיעה לטפל בבן שלי יהונתן שאובחן על ידה עם קרוהן לפני 3 שנים. אני אישית מרגישה תחושת עצבות קשה על אובדנה. הקשב האישי,האכפתיות, הנשמה והלב הענק שהביאה לידי ביטוי יחד עם מקצועיותה הבלתי מעורערת הם שילוב שהפכו אותה כמי שנתפסה על ידינו כאלילת רפואה. היתה זמינה בווטסאפ לכל מאכל, תמיד ברוך , בחיוך, בחיבוק ובהמון אמפתיה. עצוב לנו מאוד ומשתתפים בצער המשפחה. אובדן ענק😢😢😢😢
  • 10.03.21 יאיר שרעבי על אסתר גרינברג בואסביין ז"ל ומודסטה ברנק ז"להיכרתי את משפחת ברנק בעליית המשפחה ארצה וכמוכן הייתי חבר קרוב של בן המשפחה יעקב ברנק תקופה ארוכה .כבר בהגיע המשפחה לשכונת ביצרון התחבבו בני המשפחה על תושבי השכונה שקיבלו אותם בידידות ומיד רכשו חברים רבים.חברי הטוב בנה של מודסטה והבעל חיים נפטר בגיל צעיר מאוד דבר שהעציב את כל חבריו ועד היום אנו מזכירים אותו וחוויות שהיו בחברתו. זכיתי לנסוע בחברתו לטיול באירופה מספר שבועות ולא אשכח חוויה זאת לעולם .יהי זכר משפחת ברנק ברוך .
  • 10.03.21 נסים עוזר על אירית גילורד (צ'צ'יק) ז"להמום כואב את פטירת האשה הנחמדה אירית שכל פעם שנפגשנו הייתי שואל לשלום הוריה .עד שאבא נפטר. לא מעכל שאסתר איבדה תוך שנה שניים יקרים. את אסתר תבל"א היכרתי מאיכילוב שם עבדתי 30שנה. תנצבה 0524262240 נסים עוזר
  • 10.03.21 אלי שפיר על בתיה קנטור ז"לדב היקר.משתתף בצערך וצער המשפחה כולה על פטירת אשתך.ידיד ותיק מהעבר הרחוק,אלי שפיר מאלביט.זוכר את הימים היפים שהיינו בקשר עיסקי וגם חברי.טל' 050-6471142.
  • 10.03.21 שרה ואלי קמפ על בתיה קנטור ז"לל דב ומשפחתו משתתפים באבלכם על מותה של בתיה הרעיה האם והסבתא
  • 10.03.21 עופר על רס"מ אדם גייצמן ז"לאוהב אותך מנכדך עופר
  • 10.03.21 Itzhak Manor יצחק (סימן טוב) מנור על רבקה בז'רנו ז"לאורנית והמשפחה שלום, משתתף אני בצערכם (רק עכשיו נודע לי), אישה מדהימה שבמשך כל חיי הייתה בעומק ליבי.
  • 09.03.21 אולי מרקוביץ לבית קונסטנטינובסקי תל אביב על חוה שפירא ז"להשתתפותי הכנה עם מותה של חוה שפירא. שלא תדעו עוד צער.
  • 09.03.21 אולי מרקוביץ לבית קונסטנטינובסקי תל אביב על חוה שפירא ז"להשתתפותי הכנה עם מותה של חוה שפירא.
  • 09.03.21 חברה תמיד על אלעזר צויבל בן דוד ז"לאזכור אותך תמיד,יהי זכרך ברוך
  • 09.03.21 אני על אלעזר צויבל בן דוד ז"לתנוח בשלום אלעזר
  • 09.03.21 חברה תמיד על אלעזר צויבל בן דוד ז"לתנוח בשלום אלעזר
  • 09.03.21 נאוה הראל-שושני על אל"מ מרדכי מורל'ה בר און ז"לאיבדנו אדם יקר ומיוחד, מאחרוני דור הנפילים של מדינת ישראל. תנחומים לאראלה ולכל המשפחה. נאוה וגדעון שושני, אלמגור
  • 09.03.21 אמיר עוז על אירית גילורד (צ'צ'יק) ז"למנחם את לילך וגיא על מות אמם ז"ל ומשתתף בצער המשפחה. המנוחה עבדה בעבר עם אמיר עוז בידיעות מינויים.
  • 09.03.21 אליצור בר-יוסף על ניצן סניפר ז"לגיורא יקר מירב ניחומים על האובדן הקשה של בן ! אני זוכר כמה הייתם קשורים האחד לשני עוד בילדותו !! עם כל הלב , אליצור
  • 08.03.21 Ruth Barak על אל"מ מרדכי מורל'ה בר און ז"למחבקים את כולכם באהבה רבה, שאול ורותי ברק
  • 08.03.21 ניצה על ד"ר ורד פינסק ז"לאישה מיוחדת במינה רופאה אדירה יהי זכרה ברוך
  • 08.03.21 ציפי על אורי בנד ז"לתנחומים מכל הלב. מדרור, ציפי ורובי שמרלינג, השכנים לשעבר ברמת יוסף. שלא תדעו עוד צער.
  • 08.03.21 יעל על יורם שדה ז"לשלא תדעו עוד צער. באהבה יעל ומשפחות אסמן ומנדלבאום
  • 07.03.21 הדר בן-ארי איב על נתן דונביץ' ז"ל, רותי דונביץ' ז"לרותי ז"ל, היתה האחות בבי"ס "תיכון חדש" בת"א כשאני הייתי תלמידה שם. היא היתה קרן האור שלי שםכששבעתי אכזבות מהמוסד שהיה מוסד משפחתי אבי יבדל"א, אמי ז"'ל, דודי יבדל"א, דודתי תבדל"א ואחותי הבכורה תבדל"א כולם סיימו את לימודיהם שם והיו להם סיפורים על מורים מסוג אחר ממה שהיו לי, למותר לציין שאני לא סיימתי שם א לימודייי....בכל רגע קשה כל שהייתי צריכה זה להגיע לחדרה של רותי, להתקבל אצלה עם החיוך התמידי שהיה פרוש על שפתיה והכל היה כלא היה. לימים עבדתי ברח, בר-אילן בת"א והייתי פוגשת אותה ברחוב ומתעדכנות במה שאירע.....כמה גאווה היתה לה במשפחה שלה, בהצלחות של שירה שבאותם ימים דיברו עליה במהדורות החדשות בשל תיקים שהיא היתה העו"ד המייצג וכמה נחת רוותה מהנכדים.... תמיד אזכור אותה באהבה.... צתנצלת שלא ידעתי בזמן ולא הגעתי להפרד כשהיא עזבה אותנו... אבל עדיף מאוחר מאשר לעולם לא.......
  • 07.03.21 שלום טטרו על כוכבית שני ז"למשתתף בצערכם ומביע, מקרב לב, תנחומי לכל המשפחה.
  • 07.03.21 דניאל גרץ על ציפורה פאר צוק ז"לחברי וחברות ארגון בני ברית ישראל משתתפים באבל המשפחה עם פטירתה של נשיאת בני ברית לשעבר - צפורה פאר - צוק ז"ל אישה שתרמה למען הקהילה ופעלה ללא ליאות לטובת החברה בישראל. תנצב"ה
  • 07.03.21 אברהם דיין על שמשון לימון ז"להייתי ילד כשאימי, נצחיה דיין, מחנכת כיתות נמוכות באשדוד, עברה אצלו סדנת תאטרון, והעלתה מחזה בסיוע שלו. המחזה עסק בילדים בזמן השואה. אני זוכר את הערצתה אליו, ושמו עלה בשיחות במשפחה.
  • 07.03.21 המשפחה על גילי שרף ז"לבמלאות שלושים ושש שנים לנפילת יקירנו בלבנון נקיים אזכרה לזכרו ביום ו’ ה- 12.03.21, בשעה 10.00, בבית העלמין הצבאי בחולון. ביום ה' ה- 11.03.21 יתקיים שיעור של הרב יעקב רוז'ה במסגרת החוג לתנ"ך לעילוי נשמתם של גילי שרף ז"ל ושמואל קלוגהפט ז"ל. השיעור יועבר בזום. פרטים להתקשרות לזום בטלפון: 052-5933324.
  • 07.03.21 המשפחה על ברוך דובדבני ז"לבמלאות שלושים ושבע שנים לפטירת יקירנו נעלה לקברו ביום ב’ ה- 08.03.21, בשעה 16.30, בית עלמין הר המנוחות, גבעת שאול.
  • 07.03.21 מיכה אבנימלך על פרופ' בן עמי צוקרמן ז"ללדניאלה והמשפחה, תנחומי על הפרידה מבן עמי היקר. עבדנו יחד במשרד האוצר ונפגשנו מסביב ובהמשך בצמתות החיים. מלבד היות בן עמי איש מקצוע מעולה ויסודי, היתה בו התכונה הנדירה - היה מאנטש, בן אדם לפני הכל. יהי זכרו ברוך. מיכה אבנימלך
  • 06.03.21 זיוה וחיים צסלר על מיכל (ברכה) קוצ'יק ז"ליוסי ונירית מזועזעים ממותה של אחותך האהובה מיכל. ז״ל אין לי מילים כדי להביע את צערי העמוק מי יתן ולא תדעו יותר מצער!! חברכם זיוה וחיים צסלר
  • 06.03.21 ענת על ד"ר גבריאל גבי איתן ז"לאני בהלם. היה רופא שלי יותר מעשרים וחמש שנה. אדם מקסים, מקצועי, רגוע וחבר של ממש. סיפר לי על חייו והתעניין בי ובחיי. כבר מתגעגעת ומוסרת תנחומים.
  • 06.03.21 חיים עמית על מנחם רבוי ז"למשתתף בצערך העמוק ועצוב איתך בלהה
  • 05.03.21 המשפחה על אל"מ עוזי יאירי ז"לזוכרים ומתגעגעים במלאות 46 שנים לנפילת יקירנו בקרב עם מחבלים במלון סבוי בתל אביב. השנה נתייחד עם זכרו בחוג המשפחה.
  • 05.03.21 מירי קרמר על שולי פלמור ז"לליוסי משתתפת בצערך העמוק בלכתה של רעייתך שולי שאותה הכרת עוד בגדוד להב צופי הלל הלכתם יד ביד ברחוב הלל עד לצריף שהיה בסוף הרחוב הייתם זוג ילדים נחמדים והמשכתם עד הלום. יוסי היה חזק כי החיים חזקים יותר למרות האבדה העצובה וכואבת. ממני מירי קרמר פעם מרחוב הלל אחר כך רפאל
  • 05.03.21 הגר על מיכל (ברכה) קוצ'יק ז"ליוסי נירית דרור תומר עומרי וטליה שולחת לכם בהרבה כאב מילות תנחומים. מתאבלת גם אני על עזיבתה של מיכלי היפה המצחיקה החמה. ככ לא הגיוני שהיא איננה. אוהבת אותכם הגר שור ומרטין פלטשר.
  • 04.03.21 אהוד לס על דורון דיסקין ז"להדרכנו יחד בקורס מפקדי טנקים בשבטה. היה קצין מצויין. מצחיק. מוראל גבוה. מקצועי ביותר. אהבתי אותו מאד.
  • 04.03.21 רותי על ד"ר זיוון פורשנר ז"לזיוון ז"ל. אדם ישר דרך, אציל וטוב לבב. יהי זיכרו ברוך. רותי אקר
  • 04.03.21 לאה פטרון על ציפורה בל ז"לקיבלתי את הודעתה של ריקי על מות ציפקה בלב כבד מאוד. בפעם האחרונה שהתראינו זה היה לפני שנה, במסיבת יום הולדתי ה-70. דקה לפני שפרצה הקורונה וגזרה על כולנו ריחוק חברתי, בידוד וסגר. היא סיפרה לי שלא הרגישה טוב, נסעה באמבולנס לשיבא ושם התגלה שמחלת הסרטן תקפה אותה שוב. מאז דיברנו בטלפון, כשהתאים לה מבחינת הכוחות וזמני הטיפולים. בכל שיחה היא שיתפה בכל מה שעובר עליה. בין השיחות היינו מתכתבות בוואטסאפ על המצב בארץ. ב-22 בפברואר היא שלחה לי הודעה אחרונה. אני ממש מצטערת שלא הספקתי לדבר איתה מאז. קיוויתי שגם הפעם היא תנצח את הסרטן ושנשוב להיפגש כשהקורונה תיעלם מהעולם. היתה לכם אמא גיבורה אמיתית. בגלל הקורונה היא נלחמה במחלה לגמרי לבד, אבל היא אף פעם לא התלוננה. רק הודתה לכל אחד. לכם - על הדאגה מרחוק לכל מחסורה, לרופא ולאחיות - על הטיפול המקצועי והמסור, לליאור וגל, הבנים של חיים אחיה על הליווי הצמוד למרות הקורונה, ולשכנים - על הארוחות שהביאו לה מדי יום בתיאום ביניהם. בגישה מעשית היא התמודדה עם המחלה ועשתה כל מה שנדרש. היא לא ויתרה לעצמה גם כשהיה קשה ולא איבדה תקווה שגם הפעם תנצח. תמיד שמרה על אופטימיות וחיזקה את האחרים. בחדר הטיפולים בשיבא היא היתה משתפת את החולות הצעירות בניסיונה הרב ועודדה אותן. גם כשהיה קשה, היא השתדלה לא להדאיג. רק סיפרה את העובדות מבלי להתלונן. כן, אמא שלכם היתה פייטרית. היא גם היתה פטריוטית אמיתית, ואהבה את ישראל בכל ליבה. כאב לה מאוד כשמישהו דיבר בגנות ישראל. צר לי על אובדנכם, ריקי ואדם יקרים. איבדתם אמא שהיתה גאה בכם. היא אהבה אתכם ואת המשפחות שהקמתם בכל ליבה. אין בעולם אהבה כמו האהבה והדאגה של אמא. מעכשיו אהבתה שמורה אצלכם בליבכם פנימה. שמרו על עצמכם ועל בני משפחותיכם. יהי זכרה של ציפקה, חברתנו היקרה, ברוך. בגן עדן תהא מנוחתה. היא תחסר לנו מאוד.
  • 04.03.21 ארנון הירש על רס"ב (גימ') בלה אריה לי ביטי ז"ללברוך ולמאיר - תנחומי על לכתה של בלה ז"ל. אמכם היתה חלק מנוף ילדותי. תמיד במאור פנים וחיוך. לפני כמה שנים צלצלה אלי. המספר לא היה מוכר. אבל לא ניתן היה שלא לזהות מייד את נגינת קולה הייחודית.
  • 04.03.21 טללי קאנץ על חוה שפירא ז"לליאיר לכל המשפחה משתתפת בצערכם אני רואה את חוה מולי עם החיוך הנצחי, טוב הלב ושמחת החיים. היינו קבוצת בוגרות תיכון ,חוילנו וגויסנו ללימודי סיעוד בתל השומר. התחלנו כ30 בנות וסיימנו 9. הפעם האחרונה שחוה יצרה עמי קשר היה בלנסות לארגן כנס של "שורדות"... אני בטוחה שחוה הייתה לכם אימא וסבתא נהדרת ואשת חיל ליאיר. זכרה ברוך
  • 04.03.21 צבילי בן משה על מיכל (ברכה) קוצ'יק ז"לליוסי ולמשפחה, אתכם באבלכם העמוק, על מיכל ז"ל מי ייתן ולא תדעו עוד צער דליה וצבילי בן משה
  • 04.03.21 וליד כרכבי על מיכל (ברכה) קוצ'יק ז"ללדרור יקר, קיבלתי בתדהמה את הידיעה על מותה של מיכל. בלתי נתפס. היכרתי אותה מלאת חיים ואופטימיות. לך לילדיה ולמשפחה מאחל בריאות טובה ואריכות ימים. יהי זכרה ברוך. אדר' וליד כרכבי חיפה
  • 04.03.21 רויטל (שחר) פלד על מיכל (ברכה) קוצ'יק ז"ללרוני, יוסי והמשפחה המורחבת האבלה, משתתפת בצערכם על פטירתה בטרם עת של מיכל. הכרתי אותה בשנותיה הצעירות... תמיד התפעלתי מיופיה החיצוני והפנימי ומהחן הרב שלה. רוני, למרות השנים הרבות שלא היה קשר....תמיד תמיד שמור לי מקום קטן ומאוד חמים בלב , לך ולכל משפחתך. יהי זכרה ברוך .
  • 03.03.21 בנו של המנוח על סא"ל שמואל ובר ז"להמשפחה מודה על תנחומיך זה לא המקום לשאלות מסוג זה המשפחה ככלל התחסנה וממליצה לכולם להתחסן ןלהקפיד על ההנחיות! משפחת המנוח
  • 03.03.21 עוזי ורדי-זר על פרופ' בן עמי צוקרמן ז"ללמשפחת צוקרמן, בן עמי יחסר לי. דוגמא לאדם מוכשר נעים הליכות צנוע וחבר. מצטער על הפרידה ממנו. עוזי ורדי-זר
  • 03.03.21 אלכס שוצמן על יעקב (קובה) הגלר ז"לשלום רב קובה הגלר היה חבר של אבא שלי עוד מלבוב כשעלינו לארץ ב 1951 התגייס לסייע לנו בתהליכי הקליטה.מאד עזר ךנו בתקופה הקשה ההיא. עד היום אני זוכר את החיבה וההערכה של הורי לקובה יהי זכרו ברוך
  • 03.03.21 נינה קול (קלקין) על פרופ' רוני (אהרון) אלנבלום ז"ללינור יקרה, בעודי חוקרת פרטים על אבא: אליהו לנקין, אני מגלה שאת אשתו של רוני זכרו לברכה. רוני שינה את עולמי. לימד אותי להרחיב עד בלי די את החקר סביב כל עובדה היסטורית עליה אני לומדת ומדריכה. התובנות המעמיקות שלו ייחסרו כל כך. בברכה, נינה מורת דרך.
  • 03.03.21 יוסף על אברהם יצחק יעקבי שווילי ז"לבוכה!!!
  • 03.03.21 יוסף על אברהם יצחק יעקבי שווילי ז"לבוכה!!!!!
  • 03.03.21 נח גונן. על ד"ר לסלי (קליב) קרפל ז"לחבל. איש טוב ומצחיק.
  • 02.03.21 אופק על עמית פורת ז"לנתינה אינסופית ללא אינטרס. לב טהור אמיתי!
  • 02.03.21 Ruth lowental על פרופ' בן עמי צוקרמן ז"ללמשפחת בן עמי צוקרמן, דניאלה הילדים והנכדים אכן עצוב להיפרד מאנשים מיוחדים. בן עמי ז"ל היה מי שקלט אותי בראשית שנות ה-60 במחלקת המחקר של מינהל הכנסות המדינה! אז - סטודנטית-כתבנית. הוא זה שדחף אותי לעזוב את לימודי ההיסטוריה והספרות וללמוד כלכלה... עברו מאז הרבה מים בירדן וכל אחד פנה לדרכו אך לאורך השנים עדיין שמורה בזכרון הרוח הטובה והמקצועית שבן עמי הקרין על כולנו. תנחומים ממני ומפרופ' עזרא סדן, שותפי מלווים את המשפחה. יהי זכרו ברוך. רות לובנטל סדן-לובנטל בע"מ
  • 02.03.21 יוסף סבג על עמית פורת ז"ליש לי כל כך הרבה מילים לתאר את האדם הטוב הזה שעשה עבורי בפרט המון פטירתו תפסה אותי שאני לא בארץ ומאז נשאר לי כתם בלב שלא ייסתם לעולם. עמית היקר מנוחתך עדן ויום אחד ניפגש למעלה נשב על קפה ותספר לי על כל תרומתך למקומות באהבת חינם ואהבת אחר ללא שום תנאי אוהב המון ומתגעגע כל כך ת.נ.צ.ב.ה אמן
  • 02.03.21 נימה על מיכל שני דור ז"לעודד קלרניטן הקסם? מיכל הזכורה לטוב ( יפה, צעירה ברסיטל הגמר המופלא, ככיבוד שלה, נוכחותה)? ואוליי ( הלואיי) אני טועה ולא היא. מודאגת, משתתפת, תוהה אייך ממה ולמה. זכורה גם מדבריך לה בזום שלך- אחד הראשונים בגילגול המגפתי הנוכחי. לבי אתך, אם אכן. נימה
  • 02.03.21 שלמה קב ונקי על יהושע לנגבורט ז"למשתתף בצערכם על מות אבי המשפחה יהושע , אנו משפחת קב ונקי לא נשכח את המעשה הנאצל שעשה לאבי יוסף לפני כ- 58 שנה (שהחליף אותו במקא"ל לימים סע שא ) נתן לא הלואה שהוציאה אותנו לעצמאות כלכלית.
  • 02.03.21 המשפחה על יהודה ארד ז"לזוכרים ומתגעגעים במלאות תשע שנים לפטירת יקירנו. בשל הקורונה לא נתכנס לאזכרה.
  • 01.03.21 ישראל זיסק על עמית פורת ז"לבס"ד, תיקון טעות: המעיל לספר תורה תרמו בני כיתתו של עמית ז"ל, מבית הספר המשותף בשדה אליהו, ולא כפי שכתבתי. ישראל
  • 01.03.21 נטלי על ד"ר גבריאל גבי איתן ז"ללא מפסיקה לבכות. לא רוצה להאמין. 26 שנה היית רופא שלי. בחיים לא ביקרתי אצל רופא אחר. סמכתי עליך בעיניים עצומות. למה עזבת אותנו מוקדם כל כך. כואב הלב. לא נקלט שלא נפגש יותר. מתגעגעת אליך, איש מדהים. תנחומיי למשפחה.
  • 01.03.21 חוי ואורית גור אריה על ד"ר רות עברון לבית הבר ז"למצטערים מאד לשמוע. רותי ליוותה ותמכה באבינו היקר שלמה ז"ל ( בן דודה) בימי מחלתו הקשים ואנו זוכרים אותה באהבה. משפחת גור אריה.
  • 01.03.21 ניסים דהן על ד"ר חיים גרוסמן ז"לד"ר חיים גרוסמן ז"ל . היום קיבלתי את השורה המרה...עבדתי וסחרתי אתו כ 25 שנה המונים של חומר ארץ ישראל הגיע מידי אליו ..עזר לי ותמך בי לא מעט פעמים איש טוב היה נשמתו בגן עדן אמן.
  • 01.03.21 אהרון תמיר על אהרון מגן ז"לאיש יקר. רבים מעשיו למען המולדת הסמויים יהי זכרו ברוך
  • 01.03.21 אפרים ירמנס על פרופ' בן עמי צוקרמן ז"לדניאלה היקרה, הצטערתי מאוד לשמוע על פטירתו של בן עמי ז"ל. היינו חברים לעבודה באוצר, חברות הזכורה לי לטוב. תנחומי לך ולמשפחה. אפרים ירמנס.
  • 01.03.21 nima dicker geffen על פרופ' (אמריטוס) יהודית כהן ז"לאייזו בשורת איוב! אבל אחריי חיים עתירים, פוריים ותורמים, נחמה פורתא. כנעולת מזיקה (מברוק עד בא- רוק משכבר; וברוק במיוחד, ובאך- מלך מלכיי המלכים במיוחד במיוחד) למדתי,קבלתי, נהנייתי מיהודית בפגישות מופלאות, מעשירות ומאירות. מלומדת, ידענית, יצירתית ונדיבה- במשך עשרות שנים, כאן עד עכשיו. חבל על דאבדין, אבל לא נשכחים. נימה
  • 01.03.21 סיגל כהנא על ד"ר גבריאל גבי איתן ז"לכמה עצוב ! הוא ליווה אותי 25 שנה ועד היום ..3 לידות הבת שלי גם מטופלת שלו אני פשוט כלכך המומה איש מדהים , מקצועי , נעים קשוב ורגיש נתגעגע אליך מאוד איש יקר ואהוב
  • 01.03.21 רמי נוידרפר על פרופ' בן עמי צוקרמן ז"להצטערתי מאוד לקרוא על פטירתו של בן עמי צוקרמן זכרונו לברכה. בן עמי היה סגנו של אבא שלי, משה נוידרפר ז"ל, שהיה הממונה על הכנסות המדינה במשרד האוצר וחבר טוב ואהוב של אבא. פגשתי אותו פעמים רבות, תמיד עם חיוך על הפנים. תנחומינו לדניאלה ולמשפחה רמי נוידרפר
  • 01.03.21 רפי האפט על פרופ' בן עמי צוקרמן ז"ללדניאלה, הילדים והנכדים, אתכם באבלכם הכבד על פטירתו של שכננו לשעבר בימים שכולנו היינו צעירים. רפי האפט
  • 01.03.21 רמי נוידרפר על פרופ' בן עמי צוקרמן ז"להצטערתי מאוד לקרוא על מותו של בן עמי צוקרמן זכרונו לברכה. בן עמי היה סגנו של אבא שלי, משה נוידרפר, שהיה הממונה על הכנסות המדינה, וחבר טוב ואהוב. משום מה אני זוכר אותו תמיד מחייך חיוך נעים. פגשתי אותו עשרות פעמים. דרכיהם הצטלבו לדעתי גם בהקמת המסלול האקדמי של המכללה למנהל. תנחומיי לדניאלה ולמשפחה
  • 28.02.21 ז'קלין על רס"ב דניאל יפרח ז"לתשע שנים והזמן לא עומד מלכת! איך חיים שלמים נגדעו ברגע! תמיד המחשבות נודדות ושואלות למה? אחי תמיד מתפללת לעילוי נשמתך ורוצה להאמין שאתה במקום טוב. אומרים שיש מלאכים בשמים ואני מאמינה כי אתה אחד המלאכים ששומר עלינו מלמעלה. דנידן אהובנו תנוח על משכבך לשלום אמן!,. אוהבת
  • 28.02.21 ז'קלין על רס"ב דניאל יפרח ז"לתשע שנים והזמן לא עומד מלכת! איך חיים שלמים נגדעו ברגע! תמיד המחשבות נודדות ושואלות למה? אחי תמיד מתפללת לעילוי נשמתך ורוצה להאמין שאתה במקום טוב. אומרים שיש מלאכים בשמים ואני מאמינה כי אתה אחד המלאכים ששומר עלינו מלמעלה. דנידן אהובנו תנוח על משכבך לשלום אמן!,. אוהבת
  • 28.02.21 אבי אלטמן על המורה יהודה כחלון ז"למורה ואדם מרשים. החתים אותי בחכמת ליבו
  • 28.02.21 ז'קלין על רס"ב דניאל יפרח ז"ל9 שנים
  • 28.02.21 רוני וגבי וינרב על משה בורר ז"להמומים וכואבים, ומשתתפים בצערה של יוכבד והמשפחה
  • 28.02.21 גדי יגיל על בבה גלזר ז"לאיש יקר ושכן יקר. בבה תמיד עם חיוך נשמה טובה איש שיח והקשבה. תחסר לי מאד. גדי יגיל.
  • 28.02.21 גלעד יוסקוביץ מלכה על זאב בשן ז"לחוויה מיוחדת היתה לי עם זאביק בזמן לימודי באוניברסיטת באר שבע. זאביק היה קצין של יחידת הגששים הבדואים. הוא הזמין אותי לחפלה בדואית. הכבוד שזכינו לו בזכות זאביק כשכבש נשחט ואני יושבת עם המון גברים כשכולם אוכלים עם הידיים. זו חוויה מיוחדת במינה. יהי זכרו ברוך🙏
  • 28.02.21 רות לובנטל, עזרא סדן על פרופ' בן עמי צוקרמן ז"למצטערים ומשתתפים באבל המשפחה. רות לובנטל ועזרא סדן.
  • 28.02.21 רותי אייזן על ד"ר עמוס גרושקה ז"ללמושיק תנחומים משתתפים בצערך רותי ואלי אייזן
  • 28.02.21 נירה כץ יניב על פרופ' בן עמי צוקרמן ז"ללדניאלה ולכל המשפחה אני, נירה כץ יניב משתתפת בצערכם בפטירתו של הבעל האבא והסבא בן עמי. מי יתן ולא תדעו עוד צער. עדינה אחותי מצטרפת לתנחומים.
  • 28.02.21 ברקאי דניאל על זאב בשן ז"למתאבל על זאב אנוכי חברו מבית הספר היסודי.ת.נ.צ.ב.ה.
  • 28.02.21 יאיר בר-קול על פרופ' בן עמי צוקרמן ז"לעצוב מאוד לפתוח את העיתון בבוקר ולראות שעוד חבר ותיק וטוב, הלך לעולמו. את בן-עמי הכרתי עוד בשנות ה-70 כששירתנו במשרד האוצר והוא היה סגן הממונה על הכנסות המדינה ואחר כך הממונה על הביטוח, החיסכון ושוק ההון. בן-עמי היה מעמודי התווך של מערכת המסים ועמד בראש הצוות שהכין והפעיל את חוק מס ערך מוסף. גם אחרי השירות באוצר נשמר הקשר עם בן-עמי, דרכינו הצטלבו שוב ושוב במסגרות שונות של השירות הממשלתי ובוועדות ציבוריות כאלה ואחרות. תמיד הוא היה לא רק מקצועי, ענייני, מסור ומשתף פעולה, אלא גם חם, לבבי ונעים הליכות. זכות גדולה וגם תועלת רבה היתה להיות במחיצתו ולהסתייע בתרומתו ובעצותיו בכל דיון ובכל פורום. במשך השנים שמחנו גם להיפגש לא פעם בערבי זמר והצגות בתיאטרון ירושלים ולהעלות זיכרונות מימים עברו. יהי זכרו ברוך! תנחומי למשפחה, יאיר בר-קול
  • 28.02.21 ברק הדס על יחיאל שולץ ז"ללכל משפחת שולץ משתתפת בצערכם שלא תדעו עוד צער.
  • 28.02.21 איריס איטר על אורי לוי ז"ל 27.07.1948 – 25.02.2021שרי יקרה משתתפת באבלך..שלא תדעי צער... חיבוק גדול
  • 27.02.21 משה שטיין על סא"ל זאב דפני ז"לשבוע טוב הבנתי שאבא ז"ל כתב ספר עת חייו והייתי מעוניין לרכוש אותו הגידו מה המחיר וכתובתי פרופ מ. קליני דר שטיין רחוב תורה ועבודה 5 קרית שמואל - חיפה תודה
  • 27.02.21 דר׳ ממרים מישורי על אל"מ בנימין קלנר ז"לבמקרה ניתקלתי בידיעה שבני קלנר הלך לעולמו. אני בהלם מוחלט.הוא היה מפקדי והייתה ביננינו הערכה וידידות הדדיים. טיפלתי בכמה מילדיו, הגדולים וגם הקטנים, ואחר כך גם הוא היה מטופל שלי. אני בהלם כי היה תמיד צעיר כל כך. ורד, קבלי את תנחומי העמוקים. מרים מישורי
  • 27.02.21 אורנה שובל על אסתר מנהיים ז"לאסתר היתה המחנכת שלי בכיתות א, ב, וזכורה לי, כאשיות שעיצבה אותי בשנותי הרכות. יהי זכרה ברוך!
  • 27.02.21 גבי קמין על אורה לבנטון (לבית הלמר) ז"ללעולם אזכור אותה כמורה ומחנכת גדולה. יהי זכרה ברוך.
  • 26.02.21 נורית אברבנאל על בבה גלזר ז"לליעל והמשפחה, משתתפים בצערכם על מותו של איש יקר הזכור לנו לטובה. קבלו את תנחומינו דידי, טוביה ונורית אברבנאל וינשטיין-גת
  • 26.02.21 אהוד וסופי גיתאי על אל"מ (במיל') אורי הר ז"ללאריאלה והילדים משתתםים בצערכם על לכתו מאיתנו של אורי. מעבר לקשר המשפחתי היה לי הכבוד לפעול במחיצתו של אורי באיגוד תעשיות האלקטרוניקה. אורי היה איש מדהים, נעים הליכות שידע לאחד ושלב את כולנו במחשבה צלולה משולבת בחיוך חברי. דמותו תחסר לנו.
  • 26.02.21 נירה גתאי על אל"מ (במיל') אורי הר ז"למשתתפים באבלה של המשפחה נירה ויעקב גתאי
  • 26.02.21 יואב קין על אייר וולפה ז"להכרתי את אייר. מאד אהבתי אותה. יואב
  • 26.02.21 זאב ברקוביץ על סא"ל זאב דפני ז"לכיוצא "מקהלת הרבנות" של השנים 1970 -1972 זכור לנו סא"ל זאב דפני כמארח שלנו בחזרות שנערכו בבסיס הרב"צ ביפו. איש נעים הליכות שהשתדל לעשות טוב לכל הסובבים אותו. יהי זכרו ברוך.
  • 26.02.21 ד"ר שלמה אלון על עמנואל קופלביץ ז"לברוך דיין האמת. עמנואל היה משכיל מאוד, מומחה דגול לתולדות הערבים והאסלאם. תרגם לעברית יצירות מופת רבות בערבית ובשפות אירופאיות. תרגומו ל"אקדמות למדע ההסטוריה" מאת אבן ח'לדון, אבי הסוציולוגיה, הפך נכס צאן ברזל לחוקרים רבים. היינו בקשר לאורך 35 שנה. נהגתי להזמינו לכנסים השנתיים של המורים לערבית בהם שימש אורח של כבוד, במשך 26 שנות שירותי כמפקח על לימודי ערבית ואסלאם. בעבר זכינו ללמד בחדרים מקבילים בחוג לשפה ולספרות ערבית, באוניברסיטת תל אביב. תרגומו האחרון, המכיל 590 עמודים, של הכרוניקה המופלאה של הכיבוש הצרפתי במצרים על פי אלג'ברתי, בשם "היום שבו התערערו חוקי בראשית", הוא מלאכת מחשבת, בהוצאת סדרת "מכתוב" של מכון ון-ליר וידיעות ספרים. יהי זכרו ברוך.
  • 26.02.21 גבי אקשטיין על בבה גלזר ז"לנאהב אותך תמיד. ונזכור אותך כמופת לאנושיות חיוביות ונשמה טובה.
  • 26.02.21 המשפחה על נעם מנחם בהגון ז"לבמלאות 18 שנים לנפילת יקירנו במערכה על הגנת המדינה, נקיים עצרת זכרון ביום ד’ ה- 24.02.21, בשעה 16.00, בית עלמין סגולה פתח תקווה, החלקה הצבאית, על פי כללי משרד הבריאות. בשל התקופה האזכרה תתקיים באמצעות הזום בשעה 20.30.
  • 26.02.21 המשפחה על עו"ד ענת רוזן וינטר ז"לבמלאות עשרים וארבע שנים להריגת יקירתנו בפיגוע טרור בערב פורים בקפה אפרופו בבית חנה בתל אביב, התקיימה אזכרה לזכרה בחוג המשפחה, בבית עלמין כפר נחמן רעננה.
  • 26.02.21 המשפחה והחברים על סמל דורון לב ז"לנתכנס לזכר יקירנו ביום ו’ ה- 05.03.21, בשעה 11.00, בית עלמין חולון הצבאי. האזכרה תתקיים לפי הנחיות משרד הבריאות.
  • 26.02.21 המשפחה על תא"ל ארז גרשטיין ז"לבמלאות עשרים ושתיים שנים לנפילת יקירנו נכבד את זכרו בחוג המשפחה המצומצמת בהתאם להנחיות.
  • 25.02.21 רחל ברוזה על פרופ' מאיר ברוזה ז"להיי ליאורה מעל 40 שנה עברו מאז הכרנו אתכם באמהרסט בשנת 1979. מאיר( ולא דוד) ואנוכי. הזוג הצעיר הבא לפוסט ומורה לנגינה בפסנתר. כבר 5 שנים שמאיר נפטר ואני חיה כיום במרכז אשמח אם תיצרי קשר- rbroza@gmail .com אתם עדיין בקונטיקט? ומה שלומכם תודה רחל
  • 25.02.21 משה שטיין על סא"ל זאב דפני ז"לזכרתי את סא"ל דפני משרותי הצבאי ברבנות הצבאית בחיל הים בחיפה . כשהייתי בא לבר"ץ 779 ביפו הייתי פוגש אותו. איש מקרין חיילות ולב טוב. היה נעים לשוחח עימו. כמדומני שגם הרס"ר האגדתי ברוך הלך לעולמו. בשיבת ציון ובישוב הארץ תנוחמו פרופ דר שטיין
  • 25.02.21 יעקב קרץ על יורם מור (יוּרֶק מייצ׳יק) ז"לשמי יעקב קרץ, הגעתי ארצה באותה הקבוצה הקטנה ומוזרה יחד עם יורק ולמחרת אנשי הסוכנות פיזרו אותנו כל אחד לדרכו. לפני עשרות שנים ניסיתי לאתר אותו ואת האחרים, ללא הצלחה. המוזר הוא שגם אני התחלתי את דרכי בחקאות בבית ספר חקלאי (המדריך לגידול פרחים ב1947 היה יוסף ברודסקי) ואחרי הצבא למדתי שנה בפקולטה, ואחר כך עברתי לגאולוגיה. האם יש לך קשר למישהו ממשפחתו? אם כן אשמח חשמוע מהם . יעקב קרץ נייד 0525685160.
  • 25.02.21 ורד קולק על סרג'יו נטרא ז"למשפחת נטרא היקרה, אנא קבלו את תנחומי על מותו של סרג׳יו ז״ל. הכרתי אותי לפני שנים רבות בהיותי מפיקת תחרות הנבל הבינלאומית, ועבדתי איתו בכל התחרויות שהפקתי, ושלהם גם עשיתי את כל יחסי הציבור. הוא היה נפלא! הוא ליווה את התחרויות באופן אדוק, עם יצירותיו, בשיפוט , וכן ביעוץ אמנותי למתחרים והמתחרות שהגיעו לתחרויות מכל רחבי תבל. תמיד עם חיוך וסבלנות עד אין קץ. לידו, פעמים רבות היתה סוניה, רעייתו ז״ל, שתמכה בו באהבה ובהערצה, ובהיותה אמנית בעצמה, היתה לה רגישות נפלאה לבאי התחרויות. עצוב. יהא זכרם ברוך. ורד קולק
  • 25.02.21 אלישבע חיימובסקי על אורה טריואקס ז"למשתתפת בצערך ובצער המשפחה אמא היתה אשה יקרה שתנוח על משכבה בשלום! אלי7
  • 25.02.21 אהרן סמט על עו"ד רנה מזרחי (אורון) ז"לאשמח לקבל התיק שהיא טיפלה
  • 25.02.21 משפחת פרידמן ורשת המקומון מעריב על אודי פרידמן ז"לבמלאות שלוש שנים לפטירת יקירנו נעלה לקברו ונתייחד עם זכרו ביום ו' ה- 26.02.21, בשעה 11.00, בית עלמין כוכב יאיר. לאחר מכן נתכנס בבית המשפחה, רחוב גלעד 17.
  • 25.02.21 מירב על רפאלה כהן ז"לרפאלה אישה יקרה וחמה היתה אחות אחראית מסורה ומתחשבת אישה אנרגטית מלאת שמחת חיים וחיוניות אישה אמיתית שאוהבת לתמוך ולתת אוזן קשבת. מנחמת את המשפחה מכל הלב שלא תדעו עוד צער ת נ.צ.ב.ה
  • 25.02.21 אמיר על איל לוין ז"לת
  • 24.02.21 ברוך רבינוביץ ביאלא הר יונה גליל על אדריכל צבי ברנדס ז"להמקום ינחם אותכם בתוך שאר אבילי ציון וירושלים
  • 24.02.21 אורי שיחור על סיגל ונגר אגינסקי ז"לרחל היקרה, שלא תדעי עוד צער. שיהיה לך הכוח להמשיך לצעוד קדימה. אוהבים ומתגעגעים, משפחת שיחור
  • 24.02.21 תקווה (פרג) לוין על אמה ז"ל של דינה אשדינה אש- תנחומיי. האם שירתנו יחד בצה"ל? (אבד לי הקשר איתך אשמח לחדשו
  • 24.02.21 עמי רן על אדריכל דרור סופר ז"לאדריכל דרור סופר נדרס למוות על ידי רכב בעת שהפגין עם דגל שחור בצומת סביון. דרור, בוגר הטכניון, היה אדריכל מוכשר שעבד במשרדו כמעט לבד או עם עזרה מועטה. הקריירה המקצועית שלו החלה כאשר זכה יחד עם שותפו דאז אדריכל יוסף קולודני בתחרות הראשונה לתכנון בית המשפט העליון. אולם, לאחר שהפרויקט תוכנן עד לשלב תוכניות העבודה, הוחלט על בניית בית המשפט במיקום אחר והוכרזה תחרות בינלאומית שהתקיימה בשני שלבים. לאחר שהשניים לא הוזמנו להשתתף בשלב המוזמנים, דרור וקולודני נפרדו, והוא המשיך את עבודתו במשרד משלו, בו הוא תכנן מבנים חשובים, ביניהם בית משפט השלום באשדוד, דיור מוגן בנתניה, מספר מבנים של התעשייה האווירית, ומבנה של חברת אלתא. דרור, איש צנוע, נדיב וסקרן נפל על עקרונותיו והוא בן 82 בלבד. והנחמה - אדריכלים אינם מתים, הם רק עוברים דירה!
  • 24.02.21 אברהם גוטפריד ראש פינה על סא"ל יהודה איש הורוביץ ז"לזכרונות מאיש מקסים נעים הליכות ושופע חכמה
  • 23.02.21 נועה על ד"ר עזרא (אדי) טל ז"לאני יודעת שאני משיבה אחרי זמן רב אבל אני מרגישה שאני חייבת... אני הנכדה שלו ואני מאוד התרגשתי לשמוע שהוא עזר לאימך.. אמנם עברו שנתיים אבל עדיין הכאב רק גדל וגדל.. את ריגשת אותי תודה לך!
  • 23.02.21 משפחת עוז על אילן שמרת ז"ללרוחמה , עדי , עומר ועמית היקרים , משתתפים באבלכם הכבד מנשוא לא מאמינה , אילן ז״ל איש יקר ואהוב על כל הבריות , כואבים את לכתך , יהי זכרך ברוך, משתתפים בצערכם משפחה אהובה מאוד.
  • 23.02.21 מיקי פופר על אלכס פרידמן ז"לבתדהמה ובצער רב שמעתי על פטירתו של אלכס. היינו חברים מאוד קרובים בתקופת ביה"ס היסודי ביאליק בחיפה. אומנם לא הצלחנו לשמור על הקשר אבל הזיכרונות הטובים נשארו. אני בשלב זה מתגורר בחו"ל אבל אשמח להיפגש עם משפחתו הקרובה של אלכס בהזדמנות הקרובה כשאגיע לארץ באם תשאירו פרטים. משתתף בצערכם ושלא תדעו עוד צער.
  • 23.02.21 מנאוה ונרי רביד על אהובה (לובה) מנלזון ז"ללכל בני המשפחה- אתכם באבלכם ובצערכם העמוק על לכתה של סבתא לובה שנפטרה בשיבה טובה וזכתה לנחת מכל המשפחה המורחבת.
  • 23.02.21 גילי גמליאלי על יחיעם מרדכי פדן ז"למה בער לך, פדניאנאידס? מסור ד"ש וצפה לבאים.
  • 23.02.21 חברת אגד על חללי מעלה העקרבים ז"לביום השנה ה- 67 לנפילת חברי אגד ז”ל תתקיים אזכרה לזכרם ביום ד' ה- 24.02.21, בשעה 10.30, בית עלמין נחלת יצחק.
  • 22.02.21 רני גינוסר על רוני ויסלר ז"להכרתי את.רוני מגיל מאוד צעיר בהיותו בחיפה .בלונדי .. אתמול שמעתי והיתי המום שאיננו
  • 22.02.21 אברהם בוסקילה על רס"ב מכלוף בוסקילה ז"לתודה רבה לך. אשמח לדעת איך הכרת את המנוח.
  • 22.02.21 אביגיל גרינברג על שולי פלמור ז"לליוסי ולמשפחת פלמור היקרה משתתפים בצערכם הכבד מנשוא, המומים וכואבים, מחבקים ומנחמים 🙏 יהי זכרה ברוך אביגיל וראובן גרינברג
  • 22.02.21 משה פישהנדלר על אברהם ריקלין ז"לשלום לך. אבי פישהנדלר אלחנן נלחם בפלוגה 3 גדוד 12 , במצור בטבריה , בצמח , והגשר , ובסגרה- אילניה. אשמח באים נשארו צילומים מאותה תקופה. ומידע על יומנו האישי של אברהם ריקלין. בתודה , פישהנדלר משה fishendler@ yahoo.com
  • 22.02.21 משה פישהנדלר על אברהם ריקלין ז"לשלום לך. אבי פישהנדלר אלחנן נלחם בפלוגה 3 גדוד 12 , במצור בטבריה , בצמח , והגשר , ובסגרה- אילניה. אשמח באים נשארו צילומים מאותה תקופה. ומידע על יומנו האישי של אברהם ריקלין. בתודה , פישהנדלר משה fishendler@ yahoo.com
  • 22.02.21 פישהנדלר משה על אברהם ריקלין ז"לאדם מיוחד מאוד , פיקד על אבי בפלוגה בגולני , בקרבות הקשים ביותר. יהי זכרו ברוך. נ.ב. באים מישהו יודע על יומנו האישי בקרבות, שקראתי מספר קטעים ממנו. שיצור קשר איתי. בתודה. פישהנדלר משה בנו של אלחנן.
  • 22.02.21 ארדרייך ריקה על עליזה סלפטר ז"למשפחת ארדרייך משפחת בורג אבלים יחד איתכם על מות עליזה ז"ל. אנחנו קורבי משפחה מצד הסבא של חיים שהיה אח של סבא של אימי. סבא יוסף ואשתו דבורה. אומנם חלפו כמה שנים אבל הקשר נותק. לא בריב חלילה . בגלל תחומי עיסוק שונים. יהיה זכרה ברוך כמו זכרו ש חים ואלי שנספה באסון צור. ארדרייך ריקה
  • 22.02.21 משה טור על פרופ' ניר פרידמן ז"לצר מאוד היה לי לשמוע על לכתו ללא עת של ניר. ניר עשה את עבודת המסטר שלו בהנחייתי. הערצתיו על אומץ ליבו ויכולתו לבצע תפניות ענק בהתענינותו המחקרית. מסטר בלייזרים מסיבים אופטיים, דוקטורט בקוונטים וקריירה מרשימה במדעי החיים. חבל על דאבדין ולא משתכחין. תנחומי למשפחה. יהי זיכרו ברוך.
  • 21.02.21 איציק על הילל משארקה ז"להשם יקום דמו
  • 21.02.21 ללה פבלוביץ על קלמן סקר ז"לאתי והילדים היקרים,גליתי זה עתה את הבשורה הקשה מנשוא על מות קלמן אהוב נפשי.אין לי מלים להביע את צערי העצום,רק משתתפת בכל לבי בכאב האבדן הרב. מקווה שאתם שומרים על עצמכם בתקופה קשה זו,מאחלת כל הטוב שבעולם ושלא תדעו עוד צער. ללה😪
  • 21.02.21 ערן נאורי על שי בוקוב ז"לשי היה המדריך שלי בצופים לפני למעלה מ-40 שנה, היינו קבוצה 'לא מהקלות', ושי לא אמר נואש בשום מצב, הרגישות שלו לבני אדם והלב החם ניכרו בכל. יצא לי לפגוש אותו לפני מספר שנים בנסיעה באוטובוס שהוא נהג, מבית הקרנות לאחוזה, העלינו זיכרונות וצחקנו, וכרגיל הוא היה קשוב ומלא רגש לסביבה. רק עכשיו נודע לי שהוא איננו. כמה הוא יהיה חסר בעצותיו הטובות, וביחס המופלא שהוא היה נותן לכל אדם. יהי זכרו ברוך.
  • 21.02.21 אלי שיחור על שולי פלמור ז"ליוסי פלמור, משתתף בצערך וצער משפחתך על מןתה של שולי זכרונה לברכה. שלא תדעו עוד צער. מאלי שיחור
  • 21.02.21 גדעון יצחק הלוי על טובה כהן ז"לתנחומים למשפחתה של טובה כהן המנוחה, שלא תדעו עוד צער, עבדתי באפיקים הכרתי את טובה, אישה טובה מאוד כשמה היא טובה, היתה מעצבת את זרי הפרחים, פעם אחת ביקשתי מימנה לסדר לילד זר פרחים ליום הולדת נענתה בחיוך ובחיוב, ביקשה לקנות את הפרחים, תמיד שפגשתי את טובה היתה מחייכת לא אשכח את הנתינה שבה, תנוחי על משכבך בשלום.
  • 21.02.21 מירי אומידי פולני על ד"ר גבריאל גבי איתן ז"לתנחומיי הכנים למשפחה, זה ממש שוק טוטאלי, היום ניסיתי לקבוע אליו תור והידיעה המצערת הזאת נמסרה לי. דר איתן היה הרופא שלי קרוב ל20 שנה, רופא מהדור שמתסתכל על האדם שמולו ולא על המחשב, מתעניין בכנות ומטפל נהדר.. צר לי ועצוב על מותו.. יהי זיכרו ברוך
  • 21.02.21 מירי אומידי פולני על ד"ר גבריאל גבי איתן ז"לתנחומיי הכנים למשפחתו, היה הרופא שלי קרוב ל16 שנה, רופא מדהים, איש מקסים, קשוב מהרופאים שמדברים אתך, מתעניינים בך ובשלומך בכנות.. שוק טוטאלי שהוא איננו.. יחסר מאוד. יהי זיכרו ברוך.
  • 20.02.21 חנה שלומית וזאב שלוסברג על פרופ' ברנרד לאון ז"ל Prof. Bernard Lownהצטערנו לשמוע על פטירתו של ברנרד בן דוד של אבי זאב שלוסברג
  • 20.02.21 ולדימיר מלניקוב על יפרח זילברמן ז"ליעל יקרה, דר זילברמן בשבילי .... חיפשתי אודותיך וראיתי את ההודעה באיחור של שנים. אני אחד המסטרנטים הרבים שגידלת, אני שומר בעדינות על זיכרון מדהים מהתקופה ההיא.
  • 20.02.21 עמי שלח על איתן בן נתן ז"לבהלם שמעתי היום על פטירתו של איתן, ידיד כאדם, כאיש מוסיקה וכתעשיין. תנחומי למשפחה. עמי שלח
  • 19.02.21 לינה אנדה על לינה אנדה ז"ל״אשת חיל מי ימצא״. אמנית ועקרת בית מופלאה אני מצאתי בעלה מיכאל אנדה אמן
  • 19.02.21 ה.ח. על ר/כ אמל חלבי ז"לאמל הנשמה האהובה .. תמיד החיים נראו קטנים עליך.. מה קרה שהלכת ועזבת...מתגעגעים המון, מרגיש שעזבת רק אתמול.. אבא עזב כמה ימים לפניך ..כאבתם שניכם.. אתה יודע כשאבא ידע שאתה הולך לעזוב לא יכל לשאת את הכאב ששרר בלבו..היו רגעים שאי אפשר לתאר..נחנק ..דמם ..כולנו ידענו שהוא לא ירשה שאתה תלך והוא ישאר בחיים..המחשבה הזאת חנקה אותו..אתה בטח ידעת.. השארתם אותנו עם הרבה געגועים..ריק גדול וחיים לא מובנים..אוהבין אתכם
  • 19.02.21 מיכאל שמידט על מורל קאהן ז"לעירית יקרה, משתתפים בצערכם הגדול . קבלו את תנחומינו. יהי זכרו ברוך. שרהל'ה קלמוביץ וב.ב מיכאל שמידט וב.ב חיפה.
  • 19.02.21 המשפחה על סא"ל פיני (פנחס) עבו ז"לבמלאות 26 שנים לנפילת יקירנו תתקיים אזכרה לזכרו ביום ג' ה- 23.02.21, בשעה 17.30, בבית הכנסת “היכל מאיר”, המורדות, טבריה. ביום ד' ה- 24.02.21, בשעה 11.00, נעלה לקברו בית עלמין הצבאי חולון.
  • 18.02.21 חיים מוסקוביץ על ראובן שגיא ז"למשתתף בצערכם
  • 18.02.21 gidi shoshani על לאה בכר ז"ל – כ״ג במרחשון תשע״אאישה מופלאה . ניצולת שואה שהיתה לחברת גבעת ברנר מ-1954. לאה בכר לבית כהן בת גזלה ווולף נולדה ב-1928 בכפר טיסא בהונגריה . אביה וולף כהן נפל בשבי במלחמת העולם הראשונה ושב לחיק המשפחה רק ב- 1922 . ב- 1936 נפטר האב . ב-1944 אחותה הבכורה רחל נרצחה ע"י המשטרה הפרו נאצית מכיוון שנמצאה ענודה בתכשיטים ולא השיבה אותם לשלטונות . בהמשך שנה זו נשלחה עם אמה גזלה לאושוויץ . באושוויץ שהתה 4 חודשים . משם נשלחה לעיר ברמן בגרמניה שם ניקתה את הכבישים לאחר הפצצות בעלות הברית את העיר . לאחר מכן נשלחה לברגן בלזן . באפריל 1945 שוחררה ע"י בעלות הברית . עלתה לישראל ב- 1948 . גרה עם אחיה יצחק ברחובות וחיפה . נישאה ליוסף בכר ב- 1950 . בשנה זו התיישבו במושב משמרת . ב- 1954 עברו לגבעת ברנר . ללאה ויוסף שלושה ילדים . אסתר ז"ל נולדה ב- 1950 , טובה נולדה ב- 1953 וזאב שנולד ב- 1955 . יהי זכרה ברוך
  • 18.02.21 איתן יזהר הנדסה וקבלנות בע"מ על אפרים וחגי זיידל ז"למשפחת זיידל וחברת אורן המום על לכתם של חגי ואפרים אין עוד אנשים כמו האנשים הללו. עשרות שנים של היכרות שהחלה עוד בשנות השבעים מהיכרותו המקצועית של אבי, אלעד ז"ל, איתם ובהמשך איתי - סמל ליושרה, הגינות ומקצועיות. מי ייתן ותמשיכו במורשת המפוארת שהנחילו ההורים. שלא תדעו עוד צער. איתן יזהר יזהר הנדסה וקבלנות בע"מ
  • 18.02.21 מיכאל אייזינגר על יורם מור (יוּרֶק מייצ׳יק) ז"לעצוב היה לשמוע על פטירתו של ד"ר יורם מור.יורם היה עמית לעבודה וחבר. היינו יחד שנים רבות מדריכים לגידול וורדים -והוא אח"כ מנהל אגף הפרחים במשרד החקלאות בשנים בהן היה ענף הפרחים - ראשון ביצוא החקלאי. ליורם הייתה תרומה רבה בהישג זה. היינו בקשר טלפוני בכל השנים האחרונות ואף יזמתי פגישת חברים אצלו במשכנו. יורם היה מנהל עיקש , חדור מטרה ,שפיו ולבו היו שווים. לפני כמעט עשור נפטרה רעייתו תמר, בייסורים רבים, היא הייתה אישיות רבת פעלים בפני עצמה. היא כבר אז -והוא כל השנים האחרונות דאבו " על המצב בארץ". למרות זאת הספיקו עוד לתור בעולם. תנחומי לשלושת ילדיו ולמשפחה המורחבת. יורם ייזכר לטובה ע"י רבים מחבריו.
  • 18.02.21 רבייב טטיאנה על ד"ר גבריאל גבי איתן ז"ללא מצליחה לעקל.רציתי לקבוע תור וקבלתי בשורה הזו.ממש בהלם.הוא היה רופא מדהים,בן אדם מעולה.תמיד היה נעים לבוא עליו לביקורת.העביר לי 5 הריונות שלי.ולא נקלט אצלי עדיין שהוא לא איתנו יותר.יהיה זיכרו ברוך.תנחומיי למשפחתו.
  • 17.02.21 Ron Gilo על יעל בן מרדכי ז"למוטי והמשפחה, אולף מגרמניה ואנחנו משפחת גילה כואבים את לכתה של יעל הזכה. זכינו להכירה כמדריכה, כחברה ותמיד הזמן עימה היה איכותי ונפלא. משתתפים בצערכם העמוק
  • 17.02.21 ינון נקאש על רס"מ אברהם נקאש ז"לאבא אברהם בקבלת דרגות
  • 17.02.21 רמי ארטמן על מורל קאהן ז"לעירית יקרה שמענו בצער על פטירתו של מורל קבלי תנחומינו הכנים בתיה ורמי ארטמן
  • 17.02.21 יזהר ברלב על סא"ל עמוס גבעול ז"לחנה'לה, איריס וארנת אתכן באבלכן הכבד על מותו של עמוס יזהר בן דני ושועיק ברלב
  • 17.02.21 דינה גל על מורל קאהן ז"לעירית יקרה, קראנו בצער על פטירת בעלך. הכרנו אותו במהלך השנים בקנטרי. פגשנו איש חם, מלא שמחת חיים ואהבת אדם. משתתפות באבלך ובאבל משפחתך. שלא תדעי עוד צער. חנה ברקאי דינה גל
  • 17.02.21 המשפחה על הטייס דן בלקין ז"לביום ד', ה' באדר תשפ"א, אנו מתייחדים עם זכר יקירנו שנפל במילוי תפקידו.
  • 16.02.21 רמי גביזון על מורל קאהן ז"לעירית יקרה, אנא קבלי את תנחומיי על מות בעלך. שלא תדעו עוד צער
  • 16.02.21 רמי גביזון על מורל קאהן ז"לעירית היקרה. קבלי תנחומיי. שלא תדעו עוד צער
  • 16.02.21 נאוה טיבט על שושנה מור ז"לשושקה דודתי האהובה והיקרה ז״ל, הכל היה כל כך מהר ובלתי נתפס שאת כבר לא איתנו ולא אוכל לשוחח איתך מדי יום ולשאול לשלומך ואם את זקוקה למשהו ולכל עזרה שהיא , ולא נוכל לטייל יותר בנופים הירוקים שכה אהבת, ולא נוכל לבקר ולאכול יחדיו במסעדות שאותן אהבת ולהתענג מכל ביס וביס, ולא נוכל לצחוק יותר יחדיו ,, ולא נוכל ללכת לצפות בסרטים בבית הקולנוע ביחד , ולא אוכל לשמוע יותר את ההומור הציני שלך שבכל הומור היה סוג של מסר , ואת תמיד אמרת לכולם שאת בסדר גם כשאני ידעתי שזה ממש לא בסדר , אותי את שיתפת ברגעי הכאב והדיכדוכים והכאבים שהיו באים והולכים ,כך נעלם לנו כל הביחד שהיה לנו עד עכשיו , אבל הזכרונות והחוויות יישארו עימי לעד וילוו אותי בכל רגע ורגע . את שעותייך האחרונות בחיים היתה לך תקווה שעוד תחיי!! חיכית לנס , אבל לנגד עיננו הוא התמוסס , ואת הלכת מאיתנו כשאת שוכבת לישון במיטתך בחדרך , והנחמה היחידה היא שלא סבלת ברגעייך האחרונים אבל רצית מאוד להמשיך ולחיות כי אהבת את החיים וכעת הכל נגדע בעבורך . הלב בוכה , הנשמה כואבת ומסרבת להאמין . הלוואי והיית איתנו לעוד שנים רבות ,, והיינו נוצרים עוד חוויות וזכרונות , ודאגות ואהבות ,, הלוואי😥😓 נוחי על משכך בשלום דודתי האהובה עם הנפש הצעירה והמראה הצעיר,, ארור הוא הסרטן שלקח אותך מאיתנו. יהי זכרך ברוך . כבר מתגעגעת ואוהבת המונים♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
  • 16.02.21 בני ברק על נחמה ברוק לבית לייבוביץ' ז"לראויה יקרה תודות ורק בשורות טובות
  • 16.02.21 סימה לב על סא"ל עמוס גבעול ז"ללחנה היקרה, איריס וארנת, משתתפים באבלכם הכבד על מותו של עמוס בטרם עת. שיהיה זיכרו ברוך ונשמתו צרורה בצרור החיים. סימה לב ומשפחתה
  • 16.02.21 יעקב רבין (שבטוב) על מינה מיכל לבבי ז"לאישה יקרה מאוד, שהחברות בינה לבין משפחתי הייתה עמוקה ושורשית. מיכל וסבתא שלי, לילי שבטוב, היו גננות יחד ברמלה. מאז החברות רק גדלה והמשיכה עם הדורות. הייתי מתקשר אליה מידי חג עד שלצערי, לפני מספר שנים יהודה ז"ל ענה לטלפון (מקרה חריג בפני עצמו) והודיע לי על פטירתה. מאז אין יום שהיא לא חסרה, הייתי נוהג להתייעץ עמה רבות עד כמעט ימיה האחרונים. אשה צדקת וישרה שהרבתה טוב וחסד עם כל סובביה. יהי זכרה ברוך ונשמתה בצרור החיים.
  • 16.02.21 נילי ארנרייך יונאי על ד"ר ג'וסי פקטור ז"לברברה וילדיך היקרים. צר לי לשמוע על לכתו של ג׳וסי ז״ל. לא תדעו צער.
  • 16.02.21 מתי על יצחק חרותי ז"ליצחק חרותי לא הדקורטור(חנות וילונות)... לשם הבהרה 🙏
  • 16.02.21 איסר ותמיר זקס על פרופ' יהודה קנובלר ז"ללמשפחת קנובלר היקרה. רק עכשיו נודע לנו על פטירתו בשיבה טובה של אביכם ז''ל . אנו זוכרים היטב את הוריכם היקרים י'הודה ורינה ז''ל. כילדים חיפאים (גרנו בקרית חי'ים) נסיעה לירושלים היתה בשבילנו ביקור אצל משפ' קנובלר, עם חוויות משותפות. אנו נושאים בקרבנו זכרונות טובים מידידות ארוכת שנים שלכם עם הורינו זאב ורותי זקס ז''ל . מי יתן ולא תדעו עוד צער. איסר ותמיר זקס
  • 16.02.21 איסר ותמיר זקס על פרופ' יהודה קנובלר ז"ללמשפ' קנובלר היקרה. רק עכשיו נודע לנו על פטירתו בשיבה טובה של אביכם ז''ל. אנו זוכרים היטב את י'הודה ורינה ז''ל . כילדים חיפאים, נסיעה לירושלים היתה בשבילנו ביקור אצל משפ' משפ' קנובלר והערכנו מאד את הקשר ואת שימור זיכרון השואה. מי יתן ולא תדעו עוד צער. איסר ותמיר זקס. (בני זאב ורותי ז''ל)
  • 16.02.21 ראלי רבינוביץ על אלוף (בדימוס) אביגדור (יאנוש) בן גל ז"לבמלאת חמש שנים למותו של יאנוש מרגישה שהגיע הזמן להנציח את שמו כמפקד שהכריע את המשך קיומה של מדינת ישראל וכמופת למנהיגות . במידה וחושבים להקים צוות חשיבה -אשמח להצטרף. יאנוש במרומים-קיבלתי לאחרונה מהבן שלי ספר על חייך..עדיין קשה לי לקרוא ולהאמין שהלכת לבלי שוב. למדתי ממך על ניהול ומנהיגות ,על פרפקציוניזם ועל צניעות ,על חזון ומעשה,על מקוריות ,יצירתיות ופטריוטיות. נוצרת את זכרך לנצח . ראלי רבינוביץ (רלש"ית של יאנוש במלחמת יום כיפור)
  • 16.02.21 המשפחה על אלוף (בדימוס) אביגדור (יאנוש) בן גל ז"לבמלאות חמש שנים לפטירת יקירנו נכבד את זכרו במתכונת משפחתית מצומצמת.
  • 16.02.21 שרה, אילן, יובל ורון על ניר דובב ז"לבמלאות עשרים ושמונה שנים לנפילת יקירנו בפעילות מבצעית בלבנון, נעלה לקברו, ביום ה’ ה- 18.02.21, בשעה 14.00, בית עלמין חולון הצבאי. האזכרה תתקיים על פי הנחיות משרד הבריאות.
  • 16.02.21 יעקב זיגלמן על יעקב שקד ז"לוואי.. שמעתי בצער רב על לכתו בטרם עת של יעקב שקד, מורי בבסמ״ת חיפה בעת שלמדתי בשנות השבעים הנדסאות בניה. נפגשנו מס׳ פעמים גם בתחום הפרויקטים ואכן האיש מיוחד, מקצועי, אמין ואנושי. יהי זכרו ברוך!
  • 15.02.21 אורי שטינמץ על חללי מערכות ישראל שמקום קבורתם אינו נודע ז"לאנא , לפחות תכתבו את התאריך העברי של הטקס , שהוא ז' באדר ה'תשפ"א , שהינו יום פטירתו של משה רבנו שמקום קבורתו לא נודע , וזאת בציווי הבורא.
  • 15.02.21 דנה יורה על אלה גרימברג ז"לאתמול נשכח לעבר והנה קורץ לו המחר. תמיד אפשר לשפר את היום בחיוך אמיתי בכל מקום, בלב בנפש ובנשמה באש במים וברוח, אתן לנפש גם לנוח, מכל מחשבה מכל געגוע אלייך *אמא*. איך נגדעו חייך כשעודני צעירה האמת ביקשתי מה' שיקח אותך חזרה. כי הרגשתי שהזקת לנו, הזקת לעצמך. על זה מבקשת סליחה . ועכשיו נשארה בי מחשבה, האם היית עדיין אוהבת אותי עד כלות נשמתך כמו שאהבת? האם היית אוהבת את בעלי ואת ילדיי כמו שאני? את יודעת שיש לו כיפה סרוגה?😅 זה מה שביקשת לה' למעני אחד שיגן עליי מכל רע. רצית שאתחתן עם רמבו שילחם את כבודי.💪🏻 ה' בהחלט מילא את מבוקשך, תודה אמא שרצית את הכי טוב בשבילי💙 ונכדייך.... מתוקים...הם גדלים לתפארת בלי עין הרע. אני אוהבת אותך אמא יקרה איפה שלא תהיי. רק רציתי להגיד סליחה. *אני דיי.....* *----מתגעגעת-----* סולחת לך בלב שלם תנוחי על משכבך בשלום. על החתום *:* *דנה* הבת הבכורה שלך...
  • 15.02.21 קפרא עלי על שפרה פרידמן ז"לנוחי בשלום על משכבך וינעמו לך רגבי עפרך שנזכה לראותך קמה עם מתי ישראל במהירה , אמן
  • 15.02.21 ציפי קרן-לרר על יונה לרר ז"לנחמה היקרה תודה על תנחומייך וצר לנו על לכתו של בעלך. אמא תשמח להיות איתך בקשר. אשמח אם תכתבי לי לאימייל tsipikerenlehrer@gmail.com ציפי (הבת של יונה ואתי)
  • 15.02.21 ציפי קרן-לרר על יונה לרר ז"לציונה היקרה קראנו את תנחומייך בהתרגשות רבה וגם התמונה לא היתה בידינו קודם. אמא תשמח להיות איתך בקשר. אשמח אם תכתבי לי לאימייל tsipikerenlehrer@gmail.com ציפי (הבת של יונה ואתי)
  • 15.02.21 קרין על נגה אשל ז"לאהבתי אותה מאוד. אישה יוצאת דופן.
  • 15.02.21 פרופ' גילה חן על פרופ' שלמה לוי גרוסמן ז"לאיפה ישנם עוד אנשים כמו האיש הזה? צנוע, סובלני, עניו ואוהב בריות. חבל על דאבדין ואין משכיחין. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים. אמן!
  • 15.02.21 דליה ודני שרון על אדריכל צבי ברנדס ז"לאנו משתתפים מעומק הלב באבל המשפחה על הילקחו של צבי ז"ל היקר. שלא תדעו עוד צער.
  • 15.02.21 צילה טוביאנה על מורל קאהן ז"לעירית יקרה, צר לי כל כך על לכתו של מורל, האיש המיוחד במינו והמקסים באישיותו ובנפש האומן שלו. אני משתתפת בצערך ובצער המשפחה ושולחת לכם מכאן את תנחומיי. צילה
  • 15.02.21 הראל עזרא על ד"ר יואב בן דב ז"להתייחסתי לתרומתו הגדולה של ד"ר יואב בן דב בחקר המדען הגדול סר אייזיק ניוטון. המפגש העוצמתי בין המדע והנבואה https://fliphtml5.com/ginu/iqsi/basic ראו במיוחד עמודים 47 - 44. בברכה עזרא הראל 0525514429
  • 15.02.21 שמואל שרון על יוסף יוספוב ז"להצטערתי מאוד לשמוע על פטירתו. היכרתי אותו בשנות עבודתי הרבות במשרד מבקר המדינה, עד ליציאתי לגימלאות. יהי זכרו ברוך. ניחומי למשפחה
  • 15.02.21 בני כפיר. על יעל בן מרדכי ז"לבצער כבד נודע לי כי יעל נפטרה. מאחל למשפחתה : שלא ידעו צער יותר. יהיה זכרה לעד. בני כפיר : חבר , מורה דרך ושותף לעבודה שנים רבות.
  • 14.02.21 אילן קלמר על אפרים וחגי זיידל ז"ללמשפחת זיידל פסח,גדי ירון, עודד וכל בני משפחת זיידל. משתתף בצערכם על פטירת ראשי משפחותיכם אפריים וחגי . כואב הלב לשמוע על שני אחים ישרים והגונים ,אנשי תעשייה ועשייה אשר היושרה שימשה נר לרגליהם. בחייהם ובמותם לא נפרדו ושימשו דוגמא ומופת לכולם. תנוחמו במורשת שהשאירו לכם ושלא עוד תדעו צער. אילן קלמר
  • 14.02.21 הניה על שפרה פרידמן ז"לממושה שלי😥😥😥
  • 14.02.21 קפרא עלי על שפרה פרידמן ז"לליצחק והניה היקרים ! אמכם היקרה הייתה לי אמא לא פחותה מאמי הביולוגית. דאגה לי תמיד , טיפלה בי ובתחלואי ומכאובי והעניקה ראש שקט לאמי שעבדה והייתה בוטחת בידיים של המטפלת המסורה והאחראית. אמא זכרה לברכה זכתה לאריכות ימים בזכות מעשיה הטובים עלי אדמות. מאחל גם לכם ילדיה היקרים בריאות וחיים טובים ללא חולי ומכאוב.
  • 14.02.21 שלום סופר על גיורא באר ז"למתגעגע לחבר ילדות
  • 14.02.21 ניר ולך על גיורא באר ז"לנודע לי רק כעת על מותו של גיורא. חבר יקר מתחילת שנות ה-80 כאשר עדיין גרנו אצל ההורים בצפון ת"א. ההורים שלו- אהובה ושאול ז"ל ןההורים שלי- היו חברים טובים וכך הכרתי את גיורא. היינו יוצאים יחד למסיבות המפורסמות בוילות בסביון, מבלים עם בנות ועם חברים נוספים. תקופה ניפלאה שלא תחזור. בהמשך ,עקב נסיעתי לחו"ל, ניפרדו דרכינו. שמעתי כי היה נהג באגד( כמו אבא שלו) ואח"כ די ג'יי מצליח. הייתי בקשר עם אחותו הצעירה כאשר עברה להתגורר בראשון לציון בה גם אני התגוררתי והיינו שכנים למשך תקופה מסוימת. לא הכרתי את אישתו והילדים. זה כבר שיך לתקופה בה לא היינו בקשר. אשמח מאוד לפגוש את משפחתו שלא הכרתי. חבל רק שבנסיבות מצערות שכאלו. אשמח אם יוכלו ליצור איתי קשר דרך אתר זה. אני מבין שכבר עברו 5 שנים מאז שניפטר אך לגבי זה כאילו קרה היום. ובאמת שלא נדע יותר צער ניר
  • 14.02.21 ניר ולך על גיורא באר ז"לרק עכשיו נודע לי על מותו של גיורא. חבר ילדות יקר מתחילת שנות ה-80 כאשר גרנו(עדיין אצל ההורים) בצפון תל אביב. ההורים שלנו אהובה ושאול ז"ל- וההורים שלי -היו חברים טובים ,וכך יצא לי להכיר את גיורא. (וגם הכרתי את אחותו הצעירה כאשר עברתי להתגורר בראשון לציון והיינו שכנים למשך תקופה מסוימת.) היינו הולכים יחד למסיבות המפורסמות בוילות בסביון יצאנו ביחד עם בנות ועם חברים נוספים. היתה תקופה ניפלאה שלא תחזור. בהמשך, עקב נסיעה לחו"ל ניפרדו דרכינו ושמעתי כי היה נהג באגד( כמו אבא שלו) ואח"כ די גיי מצליח. רק היום גיליתי כי ניפטר כבר לפני 5 שנים. לא הכרתי את אישתו ואת הילדים- זה כבר שייך לתקופה בה לא היינו בקשר. הייתי מאוד שמח לפגוש את המשפחה שלו שלא הכרתי, חבל רק שבנסיבות מצערות שכאלו. אם יוכלו ליצור קשר איתי דרך האתר אז אשמח מאוד.
  • 14.02.21 Daniel Glickman על יוסי מור ז"לנוח בשלום יוסי היקר. חבר טוב ודוד כל חיינו ועוד הרבה לפני. נזכור אותך הרבה אחרי.
  • 14.02.21 דוד סיטבון על אברהם אברהמי ז"לעצוב !!! כמה שהיה גדול בגוף היה ענק בלב ובנפש . נוח לבריות ,מקצוען בעבודה, חייכן . אהבתי אותו תמיד !
  • 14.02.21 שרה על יהודה צוקרן ז"לצילה, באיחור של למעלה משנתיים ראיתי בהלם את המודעה תנחומי לך ולילדים, שלא תדעי צער עוד
  • 14.02.21 ofer על רס"ן ניסים בן יוסף ז"לשלום רב למשפחת בן יוסף. אני קורא בעצב וצער עמוק מודעה זו. ניסים (או בכינויו בנג'ו) היה מפקדי בחיל האוויר לפני עשרות שנים. איש מיוחד, מדהים בהתנהגותו, חכם ועדין ומעל לכל, היה אדם במלוא מובן המילה. אני יודע שאחרי שמישהו נפטר תמיד אומרים רק דברים טובים וכדו. במקרה זה, כל מילה שכתבתי אני עומד מאחוריה. היה לי העונג והזכות לעבוד איתו וללמוד ממנו המון. אני חש החמצה קשה שלא נפגשנו מאז שחרורי מהצבא כי, בודדים האנשים שהערכתי כמו ניסים. בצבא מסתבר, אין הרבה כמוהו. שלא תדעו צער וניסים היקר, אני לא שכחתי אותך ואת עצותיך אף פעם. יהי זכרך ברוך.
  • 14.02.21 המשפחה על מנשה בנימין שרפסקי ז"ל, אחיעזר (אחי) ומיכל שרפסקי ז"לבמלאות שלושים ואחת שנים לפטירתו של יקירנו מנשה בנימין שרפסקי וחמישים שנים לפטירתם של יקירינו אחיעזר (אחי) ובתו מיכל שרפסקי, אנו זוכרים בערגה ובאהבה.
  • 13.02.21 אילנה בן-דב על ד"ר יואב בן דב ז"ליורם יקר, ריגשת אותי מאד בדבריך. האבדן, הגעגוע והצער אינם פוחתים עם הזמן... תודה לך. מאחלת לך כל טוב, בריאות, שמחה וחיים ארוכים וטובים. אילנה בן-דב, אמא של יואב ז"ל
  • 13.02.21 משה על אבינעם (אבי) קורן ז"לת.נ.צ.ב.ה🥀
  • 13.02.21 יורם גואטה תל אביב על ד"ר יואב בן דב ז"לגרנו באותו רחוב , הגפן ,פגשתי אותו ללחיצת יד קצרה במפגש בוגרים של בי"ס אורנים רמה"ש לפני כמה שנים לכבוד הוא לי , תנחומי למשפחתו הקרובה. אמנם צעיר ממנו בשכבת הגיל גם במקור מרחוב הגפן ובית ספר אורנים האהוב.
  • 13.02.21 דליה גוטליב טנקה על סא"ל אליהו תמיר ז"לאלי היה אחד המפקדים שלי בחיל הים. ליבי נשבר. דליה
  • 13.02.21 גאולה שפר על יהלומה נחמן ז"למשתתפת בצערכם על מות חברה לשעבר ועל מות יקירתכם ולשמוע מכם גאולה שפר 0547604720
  • 13.02.21 משרד הביטחון, אגף משפחות הנצחה ומורשת על חללי מערכות ישראל שמקום קבורתם אינו נודע ז"לביום ה’ ה- 18.02.21, בשעה 11.00, יתקיים טקס אזכרה ממלכתי לזכרם, בהיכל הזיכרון הממלכתי לחללי מערכות ישראל, בית עלמין הר הרצל, ירושלים. הטקס יתקיים ללא קהל על פי הנחיות משרד הבריאות. הטקס ישודר בעמוד הפייסבוק וביוטיוב של משרד הביטחון. לינק לפייסבוק: https:// www.facebook.com/MODIsrael/live/ לינק ליוטיוב: https://youtu.be/xeg2CyD16oQ ובשידור ישיר בערוץ הכנסת (אפיק 99) ובאתר ערוץ הכנסת Knesset.tv
  • 13.02.21 אורית ווהזה על אביו ז"ל של אשר בן שושןלאשר שלום רב מה שלומךשךחתי את תנחומיי על מות אביך זל האם קיבלת אורית ווהזה 0502145441
  • 12.02.21 הדס אהרוני פוירשטיין על זלפה קליין ז"לשלום
  • 12.02.21 הגר טאוב אפיל על ד"ר רות עברון לבית הבר ז"ליאיר, בשם הטאובים הצעירים משתתפים בצערך גדי, הגר ונירה ונועה
  • 12.02.21 לאה חקלאי על אורה הראל ז"לתנחומי למשפחה , נזכרתי בה השבוע אחרי 50 שנה כשנתקלתי בתמונה שלה מיום חתונתי , עבדנו יחד בצעירותינו בתל אביב .העיתוי מצמרר ומרגש . יהיה זכרה ברוך לאה חקלאי
  • 12.02.21 תרצה ושמעון זנדבנק על ד"ר רות עברון לבית הבר ז"למצטערים צער רב על מותה של רותי
  • 12.02.21 שאול המתגורר בלונדון על מנחם דותן ז"לצר לי להתבשר על כך. היה חבר שנים רבות.
  • 11.02.21 Yosi Aizenkot על רס"ר אלברט אזנקוט ז"ללשנה שאבא איננו: אבא היקר והאהוב, עומדת כל המשפחה הקרובה שאוהבת אותך ללא תנאי, אנחנו כאן חיים גם בשבילך ואתה מתחתינו באדמה הזו. ליבנו מתמלא בעצב וגעגועים אבל גם הזמן מעצב את מה שחסר ומה שחסר הוא לחבק אותך ולראות אותך מאושר, שנוכל לקחת אותך הבייתה ושתהיה לידינו. אומרים שהגעגוע וחסרונך הולך ודועך ככל שעובר הזמן אבל מסתבר שזה בדיוק ההיפך, שבוע שבוע בשנה האחרונה ראינו עד כמה מתגעגעים יותר ויותר ומבכים את לכתך לעולם שכולו טוב, אומרים גם שלומדים להעריך בן אדם אחרי לכתו, אנחנו למדנו להעריך אותך ולאהוב אותך עוד הרבה לפני ועוד יותר אחרי. אבא דברים השתנו הזמן כמעט עצר מלכת אחרי שהלכת כאילו נתת פקודה שהכל ייעצר עם הקורונה ואנשים יעשו חשבון נפש. הרבה דברים השתנו אבל לא הערכים שהנחלת לנו הצניעות האהבה למשפחה הדאגה החמלה לאנשים באשר הם. אנחנו מקיימים את מה שהבטחנו: להיות ביחד ולדאוג להזכיר אותך ואת המורשת שלך גם בדברים הקטנים ביותר. אבא היקר, אמא עומדת כאן ומבכה אותך שבוע אחרי שבוע אולם יודעת שאתה הענקת לה ולמשפחה חיים יפים מלאים ועל כך לא נוכל להודות לך לעולם. הזיכרון שלך באורח פלא תמיד ממלא אותנו בכוח מופלא שמעניק עוצמה נפשית ועל הדרך גם מאחד את המשפחה. אנחנו כאן נישאר חזקים בשבילך ובשביל המשפחה בין השאר כדי שיהיה לנו כח לבוא שבוע שבוע לפה על מנת לבקר אותך ולדבר איתך. זכרונך ישאר איתנו תמיד ואתה תחייה בלבנו לנצח, יהי זכרך ברוך.
  • 11.02.21 דוד ווייסברג על מרדכי (מוטי) בן חורין ז"ללצערי נודע לי רק היום,11/2/2021, על פטירתו של מוטי בן חורין(גינזבורג)ז"ל,מקריאה ב-gplanet של ד"ר גיא בכור,שמוטי ז"ל ליווה אותו בתגובותיו שנים. כיליד ארץ ישראל 27/02/1938 בפתח תקווה, שבה גדלתי ברחוב קיטרוני 10 וכך גם הכרתי את משפחת בן חורין(גינזבורג) שביתה היה אם אינני טועה ברחוב אהרונסון ובתה אמיצה למדה בבית ספר"נצח ישראל"בנות והייתה חברתה לכיתה של אחותי. אינני שוכח עד היום,כשבהיותי ילד בעומדי ברחוב קיטרוני(כך היה אז,כאשר את רוב הזמן הפנוי מלימודים והכנת שיעורים בילינו במשחקים ברחוב מגורינו ובמגרש הגורן,שהיה מול ביתו של פסח קופלמן ז"ל)עבר לידי מוטי ז"ל עם אופנועו וביקשני להובילו לביתו של בלומברג(שעבד כנראה במשרד האדריכלים כנער ולימים היה קצין בחיל הנדסה שבו שירתי גם אני במילואים עד שנת 1991שבה השתחררתי משירות המילואים).שמחתי מאוד להזמנתו לעלייה לאופנוע,שבו הסיע אותי עד לביתו של בלומברג(אינני זוכר את שמו הפרטי)ואינני שוכח את חיוכו ואת דיבורו של אדם אוהב אדם זה,שעקבתי אחרי תגובותיו בעיתונות לנושאים לאומיים שחפפו את דעותי שאותן הבעתי גם בהשתתפותי הרבה בהפגנות של הגופים הלאומיים ובין השאר בהפגנה הגדולה בכיכר ציון ירושלים. חבל על דאבדין ולא משתכחין יהי זכרו ברוך!!!!!!!!!!!!!! דוד ווייסברג
  • 11.02.21 המשפחה על יצחק לבני ז"לביום השנה הרביעי לפטירת יקרינו, ביום ו' ה- 12.02.21, זוכרים ומתגעגעים.
  • 11.02.21 המשפחה על אברהם בר ציון ז"לבמלאות שנתיים לפטירת יקירנו נקיים אזכרה ביום א' ה- 14.02.21, בשעה 10.30, בית עלמין קרית שאול.
  • 11.02.21 יאיר יד לדל על בלהה גיבשטיין ז"להנהלת עמותת יד לדל ראשון לציון מבכה ומשתתפת באבלם של מכובדנו עו"ד חנניה גיבשטין הי"ו וב"ב על לכתה למנוחת עולמים של הרעייה הסבתא מרת בלה בלהה גיבשטיין ע'ה " פיה פתחה בחכמה ותורת חסד על לשונה" אשת חיל " הנהלת העמותה שולחת כסא דנחמתא למשפחה המקום ינחם אתכם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים ולא תוסיפו לדאבה עוד בבניין ציון וירושלים תנוחמו הנהלת העמותה
  • 10.02.21 קארין ארז אזולאי על צבי ארז ז"להצבי ישראל על במותיך חלל איך נפלו גיבורים אבא הותרת חלל עמוק בליבנו נתגעגע כל כך כל מלחמות ישראל עברת ולוירוס הנורא לא יכולת 😥💔😔
  • 10.02.21 קארין ארז אזולאי על צבי ארז ז"לאבא שהיה איש עם לב ענק.. תמיד מוכן לעזור לכל מי שנזקק. איש עם אהבה לטבע ולמדינה. לחם את כל מלחמות ישראל ושרד רק לוירוס הארור לא יכל. חור ענק נפער בליבנו. 'הצבי ישראל על במותיך חלל איך נפלו גיבורים ' 😔💔😥
  • 10.02.21 ראויה שירן (לבית בוכמן) על נחמה ברוק לבית לייבוביץ' ז"ללבני ולורדה ליבוביץ (כך אני היכרתי אתכם מילדותכם ברח' יהודה הלוי) קבלו את תנחומי העמוקים על מותה של נחמה, שהייתה יקרה לי. כמו גם הרצל ז"ל. סיבה רפואית מקשה עלי לבוא ולנחמכם אישית. כדי להזדהות : שמי ראויה לבית בוכמן. אולי אתם זוכרים את אבי שלמה בן-ציון. בשעתו הייתי באה הרבה לבקר את ליבע ז"ל, ונחמה כשהיתה גרה אתה, ואסתר שישבה רבות בקיוסק למטה. ושוב, קבלו תנחומי, ראויה
  • 10.02.21 תומר גולומב על דוד דודיק גולומב ז"לץ
  • 09.02.21 יגאל רוט על מיקי קדרון ז"לתנחומנו ליהודית,אנחנו בהלם מוחלט איך לא ידענו!!!
  • 09.02.21 תלמיד לשעבר (ד״ר) גלעד על מאיר שי ז"למורה ומחנך דגול. האיש שינה את חיי. בכיתה י׳ איבחן שיש לי בעיה בסיסית במתמטיקה ועזר לי לתקן אותה. בזכותו סיימתי 5 יחידות בהצטיינות.
  • 09.02.21 עידו על פרופ' רישרד נקש ז"לאדם יקר מאד. טיפל בי למופת ממש בשנותיו האחרונות. יהי זכרו ברוך.
  • 09.02.21 פנונו מרים על אברהם פרדקין ז"לאברהם ז''ל היה אדם יקר, ביצע את תפקידיו בחברת "דלק" כמנהל המסחרי שלה, תמיד בשלווה. כיבד את האחר ולפחות איתי שמר על קשר מספר פעמים בשנה. יהיה זכרו חרות תמיד בליבי. מנחמת מרים פנונו מזכירת מחוז חיפה של חברת דלק לשעבר.
  • 09.02.21 גדעון על אברהם בן הר ז"לאיש רב מעללים , יהי זכרו ברוך . נולד לשמואל בן אברהם ב-1928 . היתה לו הוצאת ספרים . פגשתי אותו בשבוע הספר ב-2010 בכיכר רבין . לוחם לח"י שנידון למוות בכלא עכו . יהי זכרו ברוך .
  • 09.02.21 טלי יער קוסט על חגית אדיב ג'יניאו ז"להצטערנו מאד לשמוע על פטירתה של חגית. עבדנו יחד בעשור האחרון על תכנית מתאר נתניה. חגית היתה אשת מקצוע, אסרטיבית וחיונית שידעה להשיג את מבוקשה תמיד בנעימות וחיוך. חגית תחסר לכולנו, תנחומינו הכנים למשפחה. טלי וכל צוות התכנית.
  • 08.02.21 פרידמן נחום על דורון איטר ז"לדורון לא ידעתי שהלכת לעולמך לא אשכח את השרות הצבאי שלנו ביחד איך היית תמיד דואג לכל חיל וייל במחלקה לא נשכח מה עשית למעננו נזכר אותך לעד
  • 08.02.21 עדנה טמיר לאופר על רס"ב (גימ') ששון פז ז"לדודי היקר ואהוב לי ששון, אתה הדוד שתמיד מלא שירים וניגונים ממפוחית הפה וגם החליל תמיד עם חיוך וחוש ההומור המיוחד רק לך יהיה זכרך ברוך ונשמתך צרורה בצרור החיים. תשכב במנוחה ובשלום. לעד אשא את הזכרונות בליבי! אמן🙏🏻🙏🏻🙏🏻
  • 08.02.21 אביבה משה על רס"ב (גימ') ששון פז ז"לדודי היקר והאהוב ששון, אהוב על כולם תמיד עם מילה טובה וחיוך. אהב מוזיקה והיה אלוף התשבצים! יהי זכרו ברוך ותהי נשמתו צרורה בצרור החיים ומנוחתו עדן אמן!
  • 08.02.21 Shoshana Shalev-Minuk על רס"ב (גימ') ששון פז ז"לכמה אהוב על הבריות היה אחי היקר ששון ז״ל. אחי השאיר חלל ריק בליבי. תהיה נשמתו צרורה בצרור החיים. משתתפת בצער כל המשפחה. יהי זכרו ברוך וינוח על משכבו בשלום. אמן 🙏🏻 אחותך שושי
  • 08.02.21 קאטי ארגמן על ראובן שגיא ז"לעצוב ממש.
  • 08.02.21 ירוחם. קשת. הגולן על יוסי לב ארי ז"לשלום. את יוסי למדתי להוקיר ולהכיר בשנות ה-70 עם אנשי צוות ביס"ש קשת יהונתן. יוסי היה בחבורה שהכניסה אותי ליסודות וסודות ההדרכה בתחום ידיעת הארץ בחרמון בגולן ובגליל. מתוך סבלנות אין סופית ובסיוע אופיו מלא טוב לב ואלף חיוכים הכניס בנו - אז צעירים - את התורה החשובה זו. ומתוך היותו מאותם מדריכי על יודעי הכל על הכל , היה לנו לאחי סמך בכל שאלה מקצועית שעלתה במוחנו. שנים רבות למדתי לנצל את אוצר ידיעותיו ואת חידושיו שמעולם לא פגו. שמח שהייתה לי ההזדמנות , אחרי שנודע לי על מחלתו, לארגן עבורו - מתוך הערכה והוקרה עמוקה - ביקור ייחודי באתר ברית הבתרים. תהא נשמתו צרורה בצרור הנשמות של אותם ענקי רוח שתרמו להאהבת הארץ על מטייליה.
  • 08.02.21 ירוחם. קשת. הגולן על יוסי לב ארי ז"לשלום. אני כנראה מומחה בהחמצת ידיעות חשובות באמת.פטירתו של יוסי היא ידיעה מהותית לי , כמדריך לידיעת הארץ בכלל והגולן וצפון הארץ בפרט. יוסי היה מבין המדריכים הכל יודעים שהכניס אותי ,בתוך צוות ביס"ש קשת יהונתן , לתוך רזי המקצוע. אופיו החייכני, טוב הלב והאין סופי של סבלנות גרם לנו להתאהב קשות באיש.. למעלה מ40 שנה , יוסי היה מקור סמכות של מידע של ענפים רבים בתחום מדעי כדור הארץ. שמח שעלה בידי , כשנודע לי על מחלתו , לארגן -מתוך מחווה והכרת תודה עמוקה-ביקור מיוחד עבורו באתר ברית הבתרים. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים עם כל נשמות חברינו שתרמו להאהבת הארץ על מטייליה. ,
  • 08.02.21 ורדה ליברמן על חיה קלדרון ז"לשלום לכל משפחת קלדרון, שמי ורדה ליברמן. אמי, זהבה (תבל"א) ואבי, שמואל (ז"ל) גרייף היו חברים קרובים של נחום וחיה ז"ל בימי חולון העליזים, בשנות החמישים. אני כילדה זוכרת את שניהם בבהירות. השבוע, אימא חלמה עליהם וביקשה שאאתר לה אותם. הגעתי לנגריה ולטלפון שם, אך הוא מנותק. ואז בפשפוש נוסף באינטרנט גיליתי ששניהם נפטרו. תנחומיי לכל המשפחה. אימא מאד הצטערה לשמוע ואמרה שתשמח לדבר עם מי מהילדים/נכדים שיכול ומוכן. אם כן - אשמח אם תשלחו לי פרטים של מי שמעוניין. יש לנו זיכרונות רבים ונהדרים מהם. הנייד שלי הוא 0544-314628 והמייל: liberman@idc.ac.il שלכם, ורדה
  • 08.02.21 הגר ערן על פרופ' אמריטוס אברהם (רמי) פרידמן ז"ללמשפחת פרידמן, משתתפת באבלכם. רמי הנחה אותי בכתיבת התיזה למ. א. בפסיכולוגיה בנושא יחסי עבודה ובהמשך גם עבדתי במחקר שערך באוניברסיטה בתחילת שנות ה-80. הכרתי אדם נהדר, חכם, נעים, אכפתי, לבבי ובעל חוש הומור. הגר ערן
  • 08.02.21 נתן רועי על ניצה שטרנהיים ז"לבאיחור נודע לי על מות המורה ניצה שטרנהיים שלימדה אותנו הסטוריה, עם זכרון פנומנלי, בבית הספר תיכון חדש בחולון (לפני שעברתם לסלעית וכשעוד לא קראו לו תיכון אילון ). אין נחמה אבל לפחות דעו שהתרשמנו ממנה מאד וכיבדנו אותה מאד.
  • 08.02.21 פרופ' דר שטיין על אל"מ יצחק קט ז"לשרתי תקופה קצרה על המשחתת אח"י יפו כשפיקד עליה בתקופה כשהוטבעה אחי אילת האומללה. איש ים אמיתי. מקצוען. הערכתי אותו מאד. תנחומי למשפחה
  • 08.02.21 ורד קולק על רות דיין ז"ל Ruth Dayanראומה, יעל וכל המשפחה, אנא קבלו את תנחומי על מותה של רות היקרה, שתמיד הוותה מקור השראה, אומץ ודרך ארץ. זוכרת את ידידותה עם הורי, ז״ל, נעמי ויוסף קולק. את חנות משכית הראשונה בירושלים, ולאחר מכן כשעברו לרחוב אחר, היה כמו מהפכה בעיר, מהפכה נהדרת של שגשוג ואופטימיות, מלווה בצניעות ועשיה מלווה בענווה. משכית, לא היה רק חנות, היא הוותה מקום מפגש לנשות העיר, לתיירים, לילדות כמוני, דאז. היא הפכה למרכז עשיה וחברתיות. כשרות היתה מגיעה העירה, לירושלים,תמיד היתה התגודדות סביבה, היא דיברה עם כל אחד ואחת ונתנה תשומת לב והתעניינה בכולם. איזו אישה ! איזו דוגמא! איזו עצמה פנימית! תמיד אזכור אותה!
  • 08.02.21 איציק על ג'קי אלאל ז"לג'קי ואני עברנו יחד טירונות נ"מ בפלמחים בתחילת 1978. אני זוכר אותו בתור חבר חייכן ורגוע, ותמיד משרה ביטחון. בטקס סיום הטירונות אחותו קורין אלאל הופיעה בבסיס יחד עם מיקי גבריאלוב, היה טקס סיום מדהים. חשבתי עליו פעמים רבות, והיום לאחר שראיתי תמונה שלו כילד לצד אחותו (בתוכניתו של יואב קוטנר 'מתעדים יוצרים') החלטתי לחפש את ג'קי באינטרנט, ואני המום לשמוע שהוא נפטר ממחלה לפני עשר שנים. יהי זכרו ברוך.
  • 07.02.21 מוריה על שמעון יהודה שטרית ז"לאני מוריה שטרית ואני מאוד עצובה שסבא שלי נפטר שמעון יהודה שטרית אבל הוא סבא שלי וכשיגיע המשיח אני אראה אותו ואת כל מי שנפטר
  • 07.02.21 משה שי על רות דיין ז"ל Ruth Dayanדות דיין ז"ל,האישה והאגדה,הייתה אייקון הצברית החדשה,מודל לנשות דורה,ואשת אשכולות בעשייה אמנותית ,התעקשה לנהוג גם בגיל מבוגר,ונתנה גב חזק לאסי ואודי ז"ל. ת.נ.צ,ב,ה.
  • 07.02.21 אילן לוין על ברוך סנדלר ז"לשלא תדעו צער תנחומי
  • 07.02.21 שמריהו נחום על תא"ל (מיל') עודד ארז ז"לאיש מקסים זכיתי לשמש מנהל מפעל בכפיפות אליו בחברת מקסימה בה היה מנכ"ל כ 4 שנים.
  • 07.02.21 נועה על שמעון יהודה שטרית ז"ליפעת חדד שטרית היא דודה שלי ואבא שלה הוא סבא שלי
  • 07.02.21 הגר אלכסנדרוני שיין על גיטה אלכסנדרוני ז"לעודד שלום, מחמם את הלב לדעת שאמא שלי נגעה בליבך, אחר שנים כה רבות. את "ילדי" קבוצת שחף אני זוכרת מצוין וכמה אמא החשיבה כל אחד ואחת מכם ונתנה את התייחסותה לכל ילד על פי צרכיו ואופיו. עבורה החינוך היה ערך עליון ומשימתי. תודה רבה לך, הגר.
  • 06.02.21 אורה פלקס על גינה סיידל (לבית ארליך) ז"ללמשפחת סיידל, משתתפת באבלכם הכבד על פטירתה ללא עת של גינה בת כיתתי החמודה עם גומות החן והצחוק המתגלגל. עצוב עצוב! אורה פלקס
  • 06.02.21 צביקה מיטל על אל"מ ד"ר ראובן נאמן (ארליך) ז"לאנו דיירי בניין ריינס 3 משתתפים בצער המשפחה והמומים מלכתו בטרם עת של ראובן ארליך. מהכרותי איתו בפעמים שנפגשנו, בישיבות ועד ובמעלית, הכרתי אדם שקט, צנוע ועברו הרחוק והקרוב לא היה ידוע לי בכלל. כשאני קורא את ההיסטוריה שלו בדפי האינטרנט אני נדהם ונפעם. ראובן מלח הארץ, יהי זכרך ברוך
  • 06.02.21 בצלאל על סג"ד ד"ר מקס פוטישמן ז"לבציעירותי טיפל במישפחתי , הוא ואישתו אלה אנשים מדהימים ומיקצועים מישתתפים באבלם. משפחת מייר.
  • 06.02.21 אמנון לוי על אל"מ (מיל') יוסי יוסף האס ז"ללמשפחת האס היקרה, הורי המנוחים אניטה ומייק לוי אהבו את יוסי ודברו מפעם לפעם בשבחו. קבלו נא תנחומיי
  • 06.02.21 רפי יעקבסון על נוני יעקבסון ז"לאלון, מאד התרגשתי לקרוא את מה שכתבת על סבתא. אכן, כל מילה בסלע. עד היום אני מצטט מאימרות פיה כמו זו המפורסמת שגם אתה, אפרת ואמיר שומעים לא פעם: "אל תלך איפה שלא צריך" ועוד כהנה וכהנה. אחד הדברים שאף אחד לא יכול לקחת מהשני הוא זיכרונות ואכן היו וישנם כאלו למכביר. שוב תודה על מילותיך החמות. אבא.
  • 05.02.21 רותי בודילבסקי על כרמלה פלד (לבית נויפלד) ז"למשתתפת בצערכם. רותי בודילבסקי. הבת של בודי.
  • 05.02.21 אמסיס אלפרד על דוד עוזיאל ז"למשתתף בצער המשפחה יהי זיכרו ברוך
  • 05.02.21 נחמני דניאל על דוד עוזיאל ז"להיה מנהל משכמו ומעלה ואדם יוצא מן הכלל. יהי זכרו ברוך.
  • 05.02.21 אהובה בלומר / רוזנשטראוך על אל"מ אורן צ'יקו ז"לגם אני הכרתי את ממ"ק צ'יקו אורן בשלישות הראשית בתחילת שנות ה- 70. ופתאום בין רשימת נפטרי הקורונה של רינו צרור, עולה לי דמותו איש עניו, שקט ורגוע. יהי זכרו ברוך. עצוב.
  • 05.02.21 אהובה בלומר / רוזנשטראוך על אל"מ אורן צ'יקו ז"לגם אני הכרתי את ממ"ק צ'יקו אורן בשלישות הראשית בתחילת שנות ה- 70. ופתאום בין רשימת נפטרי הקורונה של רינו צרור, עולה לי דמותו איש עניו, שקט ורגוע. יהי זכרו ברוך. עצוב.
  • 05.02.21 ברוך סבג על רס"ב מכלוף בוסקילה ז"למשתתף בצער המשפחה . מכלוף ז"ל היה אדם עם לב ענק ללוחמי שייטת 13 תמיד אמר כן ותמיד תמיד לא סירב לאף בקשה של חייל
  • 05.02.21 אלון על נוני יעקבסון ז"לסבתא יקרה שלנו, כל כך הרבה שנים, כל כך הרבה זיכרונות. איפה שלא תהיי, מקווה שטוב לך. השארת אותנו אוהבים ומתגעגעים.. תישארי בלב של כולנו לתמיד.
  • 05.02.21 רובינסון סנדלר על דוד עוזיאל ז"ללמשפחת עוזיאל שכנים יקרים מרח' עלומים ברמת גן הצטערנו לשמוע על מות דוד ז "ל. מהשמיים תנוחמו מרינת-יה רובינסון וחפצי-בה סנדלר בנות משפחת גורודנצ'ק מרח עלומים 24 רמת גן
  • 05.02.21 רובינסון סנדלק על דוד עוזיאל ז"ללמשפחת עוזיאל שכנים יקרים מרח' עלומים ברמת גן הצטערנו לשמוע על מות דוד ז "ל. מהשמיים תנוחמו מרינת-יה רובינסון וחפצי-בה סנדלר בנות משפחת גורודנצ'ק מרח עלומים 24 רמת גן
  • 05.02.21 אורית קריפס על ד"ר גבריאל גבי איתן ז"לממש עצוב הלם!!!
  • 05.02.21 משפחת מועלם על סא"ל משה מועלם ז"לבמלאת עשרים ושלוש שנים לנפילת יקירנו באסון המסוקים בדרכו לפעילות מבצעית בלבנון, נקיים אזכרה לזכרו ביום ד’ ה-10.02.21, בשעה 16:30, בית עלמין צבאי חיפה. האזכרה תתקיים על פי הנחיות משרד הבריאות.
  • 05.02.21 יהודית, מאיר, רותם, אורי, רעות ואייל על סמ"ר עומר שליט ז"לזוכרים ומתגעגעים במלאות עשרים וארבע שנים לנפילת יקירנו באסון המסוקים. אתר הנצחה לזכרו – www.omershalit.com
  • 05.02.21 דן ונטורה על קרן (קני) הרשנזון ז"למשפחת הרשנזון היקרה, שמי דן ונטורה, אינני יודע אם אתם זוכרים אותי, עברו הרבה שנים. קרן ואני היינו בבית הספר ביחד, והייתה ביננו חיבה הדדית. לפני מספר שנים התחברנו והסתבר ששנינו חולקים תחביבים כמו ספורט ורכיבת אופניים. צילמתי מספר תמונות מההתכתבויות ביננו. ליבי כואב את האובדן האדיר, ואני שולח לכם חיבוקים. שלא תדעו עוד צער.
  • 04.02.21 ישראל זיסק על דבורה טושינסקי ז"לבס"ד, שלום וברכה. דבורה טושינסקי ז"ל הייתה מורה לציור בבית הספר "צאלים" בשכונה ד' בבאר שבע בראשית דרכו. יחד עם מנהלת בית הספר ריטה בינה ז"ל הם ציירו את סמל בית הספר שני עצי צאלה. שבת שלום. ישראל זיסק
  • 04.02.21 Ruth and David Posner על חיים מינץ ז"לSo sorry to hear this. To Vivienne and family המקום ינחם אתכם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים
  • 04.02.21 דלית אבן אור על שרה זוסמן לבית דיסקין ז"להצטערתי לשמוע על פטירתה של שרה. היא זכורה לי ממיפגשי החברים של הורי ומהטיולים שעשינו יחד בילדות. אשה מלאת חיים, תוססת, תמיד זכרתי שהיתה לבושה באופן אלגנטי ומרשים(עם אמא היינו מדברים על בגדי מיס לגוט, כשעוד לא היו כל כך הרבה בגדי יוקרה בארץ). יוסקה יקר וכל המשפחה, שלא תדעו צער. דלית, הבת של אהובה ויצחק בן משה.
  • 04.02.21 בוריס ספוז׳ניקוב על חנה מילר ז"לתנחומים למשפחת מילר האבלה. שלא תדעו עוד צער. הכרתי את חנה ז״ל בימים הראשונים שלי בארץ, שעזרה ותרמה רבות לקליטה והשתלבות שלי ושל משפחתי. יהיה זכרה ברוך.
  • 04.02.21 טלי פיניש, איתי גרינשפן על פרופ' אמריטוס אברהם (רמי) פרידמן ז"ללמשפחת פרידמן, הצטערנו מאוד לשמוע על פטירתו של רמי. הכרנו את רמי כשהיה המנהל שלנו במכון ירושלים לחקר ישראל. הוא היה אדם נעים הליכות, מעורר השראה, ומנטור. למדנו ממנו רבות, נהננו בחברתנו ומעבודתנו המשותפת. משתתפים באבלכם הכבד, נזכור אותו לטובה.
  • 04.02.21 אמציה איל על ד"ר אבי (אברהם) ארבל ז"להיי אבי האם באמת נחפזתה מה בוער. איזו אבדה .וכבר אנחנו מתקרבים ליום מותך.כמה שזה עצוב כמה חבל שזה קרה. אי אפשר להשתתף בצער משפחתך. כול אחד הכאב שלו והצער שלו. אם יש מקום גן עדן זכור ביקשתי ממך לשמור לי מקום לידך.
  • 04.02.21 רפי יעקבסון על נוני יעקבסון ז"ל – כ״א בשבט תשע״חבמלאת 17 שנים לפטירתה, זוכרים בכאב, באהבה ובגעגועים אין קץ, ילדיה דני ורפי וב"ב.
  • 04.02.21 אביבה דזיאלושינסקי (לשעבר לוי (פוליוקן) על אריה אברמצ'יק ז"להיי שמי אביבה דזיאלושינסקי , ילידת 1948, שם משפחתי לפני הנישואים היה: לוי (פוליוקן) גדלתי במושב בית הלל, הוריי המאמצים מאיר ורבקה ז"ל אימצו אותנו אותי ואת אחותי מרים בתחילת שנות השישים. לאימי הביולוגית היתה אחות בשם רחל שנישאה ולימים הפכה לאברמצ'יק, גרה בכפר סבא, הכרנו אותה ואת שלושת ילדיה , חנה מירה וארקה ז"ל. בנוסף היה לאימי גם אח בכפר מנחם בשם משה אסף (כנראה עברת את שמו) נשוי לבת שבע ולהם שלושה בנים, אורי חגי וצביקה ז"ל, שאגב יש לי כמה מציוריו המדהימים שצייר.אורי ובתיה גרים בגן יבנה, וחגי ואבישג בעין יהב. היות והחלטתי לפתוח את תיק האימוץ שלי, ואני כרגע בתהליך, הייתי מאוד רוצה ליצור קשר אתכם ושאלתי היא האם נוכל להיפגש? אני גרה ביבנה מאז 1992 ועד היום נשואה לפרדי, ויש לנו בן אחד המתגורר בקליפורניה עם משפחתו. היות ולא הצלחתי לקבל מספרי טלפון נכונים, אשמח אם תוכלו ליצור עימי קשר . הנייד שלי: 052-8685015 והנייח: 08-9430811. תודה מראש.
  • 04.02.21 איתמר על סא"ל יצחק גדות (ביגר) ז"ללאריה תנחומנו על מות אחיך יצחק ז"ל ולא ישמעו עוד שוד ושבר בגבולנו,ובנחמת ציון וירשלים תנוחם,עדי נוושע במהרה בתשועת עולמים,בבוא גואל לציון בב"א איתמר גיא ואורנה רוטמן
  • 03.02.21 Ayalah Podwal על נורית (שונמי) רייכמן ז"לאמנון ודניאל היקרים נורית והוריה גרו בדירה מולנו ברחוב מטודלה 6. היינו חברות עד שהשנים והמרחקים הפרידו ביננו. נפגשנו שוב בהרצאה וחידשנו את הקשרים. מצטערת מאד מאד, אהבתי את נורית ופגישותינו הן בלאס וגאס בניו יורק ובדרך כלל בדירתה בירושלים. שיחותינו סבבו על חיי משפחותינו, על ספריה שאת כולם קראתי על תכשיטים שנורית כל כך אהבה ועל החיים. אשמח לשמוע מכם. אילה
  • 03.02.21 אלכסנדר מנחם על עמוס מזרחי ז"לערב טוב אני תלמיד של אבא עמוס במרכז ההכשרה במירון אביכם מהבונים ומהמעצבים בחינוך בגליל אולי המעצב אשמח להכיר אתכם הילדים אמא מכירה ואולי זוכרת אלכסנדר מנחם (כרמיאל היום)מדלתון בעבר
  • 03.02.21 ציונה על יונה לרר ז"לאתי והילדים, בכאב רב ראיתי את המודעה על לכתו של יונה. קשה לי להפנים זאת, ואפילו לדבר עליו בלשון עבר. יונה היה חבר קרוב ביותר שלי במשך כל שנות התיכון, במרביתן חלקתי שולחן אחד אתו. וגם לאחר מכן נמשך הקשר. יונה היה חבר נפלא, איש אמת, חרוץ ומוכשר. במהלך השנים הכרתי גם אותך, אתי המקסימה ונפגשנו רבות. צר לי שבלי כל סיבה התנתק הקשר במהלך השנים. אך הוא יישאר בליבי לנצח. כואבת אתכם. ציונה
  • 03.02.21 רן נאמן על אל"מ ד"ר ראובן נאמן (ארליך) ז"לתודה מאיר ואריה על המילים המנחמות. ציפי (אישתו) ורן (בנו)
  • 03.02.21 אברהם יעקב הכהן רוזובסקי על תמר כרמי (לבית במברגר) ז"ל 1939-2020בס"ד משפחה נכבדה. את הבית ברח' אתיופיה אני מכיר שנים רבות. על ראש המשפחה ורעייתו, "גדעון ותמר" שמעתי רבות מחמי ז"ל מר חיים פיליפ (הנגר). שלא תדעו עוד צער, ומן השמים תנוחמו. (בהלכה, על אבל של הורים מנחמים כל השנה)
  • 03.02.21 יורי ואלה פרלמן על משה אליקים ז"לליקירנו - עדה, אלי וקולט, דגנית וכל בני המשפחה, לצערנו נסחבות רפואיות מונעות מאתנו לבוא להלוויה אבל אנו בהחלט חולקים אתכם את צערכם העמוק. מה שקרה, נטפס כדבר בלתי מתקבל על הדעת ובלתי מתקשר עם אישיותו של משה. תמיד התייחסנו בהערצה לדרכו המקצועית שלו - מנער במפעל קטן לאמבטיות לתעשיין מבריק שהעלה את מפעלו לקונסטרוקציות פלדה עד לרמה בין-לאומית. עם זאת, רחשנו לו כבוד עוד יותר גדול על היותו מנהל שדואג לעובדיו ומתחשב בהם ובראש ובראשונה על היותו אדם רגיש, מוכשר, חכם, מעניין מהיבטים רבים. אני, יורי, ממש מאושר שיצה לי לעבוד אתו כל כך הרבה שנים ושהקשר ביננו נמשך גם אחרי שסיימתי לעבוד. משה היה ונשאר בשבילנו אדם יקר ומיוחד. שלכם, יורי ואלה פרלמן.
  • 03.02.21 יוכי מילר (טולדנו) על שמואל כהן ז"למשתתפת בצערכם .שלא תדעו עוד צער. יוכי(הבת של דוד סידי)
  • 03.02.21 מרכוס ראובן על יונה לרר ז"ללמשפחת לרר היקרה הייתה לי הזכות להכיר ולעבוד עם יונה שנים רבות וכך למדתי לכבד אותו כאדם יסודי מאוד, שקול בדעתו ,איש עבודה למופת. מאוד התעצבתי לשמוע על הלכתו. יהי זכרו ברוך ראובן מרכוס לשעבר "שפירא-מרכוס-גרינברג מהנדסים בע"ם"
  • 03.02.21 דבורה אנקרי על משה אליקים ז"לאלי היקר, היה הלום ונורא לשמוע על מות אביך והאובדן הגדול שלכם. איתכם בכאבכם הגדול ומביעה את האהדה הכנה שלי אליך ולמשפחתך. מחבקת אתכם מעומק ליבי בשעה קשה זו. תנחומיי.
  • 03.02.21 עמיקם נתיב על טוביה גרנות ז"להיצטערתי לשמוע . הכרנו אחד את השני בתחילת שנות השמונים. הוא היה בין היחידים שיעוץ איתו הוליד פיתרון. גם הפעם אני בבעיה ואמרתי לעצמי רק טוביה. ולצערי נודע לי . אדם מישכמו ומעלה , הגון מיקצועי , תומך ועוזר גם אם לא תקנה ממנו . מפרגן לאנשי מקצוע. אין שני לו. צער גדול . יהי זכרו ברוך. עמיקם נתיב אלמור.
  • 02.02.21 ורד דגן-טל על פרופ' אמריטוס אברהם (רמי) פרידמן ז"לחנה והמשפחה היקרה, צר לי מאוד לשמוע על פטירתו של רמי, אדם מקסים! הייתי תלמידתו של רמי באוניברסיטה העברית בסוף שנות ה-80 בלמודים לתואר שני בבי"ס למנהל עסקים - התנהגות ארגונית ויחסי עבודה. נהניתי מאוד להכיר אותו ולהיות תלמידתו, והשכלתי מאוד מזוית הראייה המיוחדת שלו . זכיתי אף יותר מכך שרמי לקח אותי לעבוד איתו כעוזרת הוראה ומחקר בקורסים שלימד, ובנוסף כעוזרתו בוועדת קוברסקי, בוועדת משנה שהוביל בתחום יחסי עבודה. הרגשתי תמיד שזכיתי להכיר אדם מיוחד, אותנטי וחביב, בעל חזון ותפיסת עולם מוצקה ובעל יכולת ניתוח מדהימה. היה מאוד נעים לעבוד איתו ושמרנו על קשר לאורך שנים. תמיד היה מרתק להקשיב לו וללמוד ממנו. חבל שנלקח מאיתנו. איפה ישנם עוד אנשים כמו האיש הזה. תנחומים מכל הלב תנחומים מכל הלב
  • 02.02.21 חנה גלבוע. על רות כהנים ז"למשתתפת בצער המשפחה. הקשר בינינו היה לאחרונה, רופף, בלשון המעטה, אבל צר לי לשמוע על לכתה. תנוחמו במשפחתכם הגדולה. חנה גלבוע, עשרת.
  • 02.02.21 אביבה קרטון על אל"מ ד"ר ראובן נאמן (ארליך) ז"לראובן היה ידיד נעורים שלי. לימים נםגשנו על רקע מקצועי. תמיד מאיר פנים ונעים הליכות. אבדה גדולה. משתתפת בצער המשפחה. יהי זיכרו ברוך. אביבה קרטון
  • 02.02.21 אביבה קרטון על אל"מ ד"ר ראובן נאמן (ארליך) ז"לראובן היה ידיד נעורים שלי בימי הלימודים באוניברסיטה. לימים נפגשנו גם על רקע מקצועי. תמיד מאיר פנים ונעים הליכות. אבידה גדולה. הכאב גדול. משתתפת בצער המשפחה. אביבה קרטון
  • 02.02.21 נימה על פרופ' (אמריטוס) גדעון אלכסנדר ז"לעוד ענף עתיר נגדע. לא עוד פגישות במעלית, חזרה לחדרה של ימיי ילדותי, מתקן אותי. ממשיכים בשיחת ותיקין, אוניברסיטה ושאר חיים כאן, עכשיו. חסר (מאז פגישות אחרונות), לנצח- מעכשיו; חיים עתירים לו- נחמה פורתא. חבל על דאבדין, אתכם באבלכם נימה
  • 02.02.21 יצחק על אל"מ ד"ר ראובן נאמן (ארליך) ז"ליהי זכרו ברוך
  • 02.02.21 נחמה השילוני על יונה לרר ז"למצטערת לקרוא את המודעה .גם אני איבדתי את בעלי הקיץ.אבל הם ימשיכו לחיות איתנו ... זוכרת את יונה חבר נעורים מהתיכון גבוה מרשים חכם נעים ומה לא? נחמה טופול- השילוני
  • 02.02.21 אידה ויורם גולדרינג על יוסי לב ארי ז"לאין מילים בפינו, הצער עמוק משאפשר לבטאו במילים. את יוסי הכרתי לראשונה בשנות השישים הראשונות כשהייתי מדריך בבית ספר שדה אילת ויוסי הגיע אילנו עם הכיתה בה לימד טבע. מהרגע הראשון נוצרו בינינו קשרים טובים מאוד. כך יצא לי להדריך גם את הכיתות בשנים הבאות וכן אחרי מלחמת ששת הימים להדריך אותם גם בסיני. לאחר נישואי בשנת 69, ולהזמנת החמה של יוסי עשינו את ירח הדבש אצל רחל ויוסי בקיבוץ, כאן יצא לנו להכיר גם את רחל הנפלאה. מאז יצא לנו להפגש לעיתים די רחוקות בכנסים, טיולים וגם בהלוויות. לפני כחודש נודע לי דבר התגברות מחלתו של יוסי, מיד התקשרתי, יוסי לא ענה לטלפון, ענתה לי ביתו שבדיוק הייתה עם רחל בביקור אצל יוסי בבית החולים. השיחה הזאת נשמעה לי אופטימית, יוסי בדיוק אז יצא מטיפול נמרץ והכיוון נראה חיובי. רק היום נודע לי דבר פטירתו, הצער עמוק מאוד. רחל והילדים קבלו את תנחומינו באבלכם הכבד.
  • 02.02.21 אדית על סא"ל שמואל ובר ז"ליהי זכרו ברוך! תנחומים למשפחה. האם שמואל ז"ל נפטר לאחר חיסון נגד קורונה? מידע חשוב לציבור. אנא תשובה.
  • 02.02.21 ענבל על אל"מ ד"ר ראובן נאמן (ארליך) ז"למשתתפות בצער המשפחה, היינו פקודות של רובק'ה בתחילת שנות האלפיים. היה איש משכמו של מעלה ומפקד נערץ. יהי זכרו ברוך.
  • 01.02.21 דורית סיוון על פרופ' אמריטוס אברהם (רמי) פרידמן ז"לחנה והמשפחה הצטערנו לשמוע על לכתו של רמי. אנו זוכרים אותו כאיש נעים הליכות וידען . זוכרים לטובה את המפגשים המשפחתיים הנעימים שהיו כאשר אבא אמא וראובן עוד היו בחיים. זיוה אחותי מצטרפת מוושיגטון לתנחומים. שלא תדעו עוד צער. דורית(שוורץ) ואריק סיון
  • 01.02.21 מאיר אינדור על אל"מ ד"ר ראובן נאמן (ארליך) ז"לתנחומינו למשפחה ולעם ישראל . שאיבד לוחם נאמן נגד הטרור. האתר שהקים מעיד על יוצרו. חבל על דאבדין. מאיר אינדור -יו"ר ד"ר אריה בכרך -אב שכול
  • 01.02.21 רונית רבינוביץ על ציפורה (ציפי) יששכרוף ז"ליהי זכרה ברוך, ושלא תדעו עוד צער. עבדתי יחד עם אמא בעזרת נשים (הרצוג) בשנים 1970 - 1975
  • 01.02.21 רונית עופר (הירש) על מלה ונדרוב ז"ללדנה ובני ביתה למרילה יגאל ורוני בצער רב שמעתי על מותה של מלה . משתתפת בצערכם , מלה תיזכר בליבי כאשה אצילית נדיבה ומיוחדת יהי זכרה ברוך רונית עופר(הירש)
  • 01.02.21 עמנואל תמיר על פרופ' אמריטוס אברהם (רמי) פרידמן ז"למשפחת פרידמן יקרה, נעצבתי מאד לשמוע על מותו של רמי. רמי היה מנחה בעבודת הדוקטורט שלי (יחד עם דן ענבר). זכורות לי שיחות משמעותיות רבות עמו שבהן הרחיב את דעתי, באכפתיות, בחוכמה ובנדיבות. בתודעתי הוא ממשיך ללוות אותי בהגיגיו. תנחומיי, עמנואל תמיר
  • 01.02.21 חדוה עמר על פרופ' אמריטוס אברהם (רמי) פרידמן ז"למשפחת פרידמן היקרה קבלו את תנחומיי הכנים על האובדן הגדול. זכיתי לעבוד עם רמי מספר שנים בוועד הישראלי לאונסקו כשמילא תפקיד יו"ר ועדת האדם והחברה. זכיתי להכיר איש נעים הליכות, חכם ומבריק, צנוע, איש משכמו ומעלה. אין מילים לתאר את הכאב והצער שאני חשה עכשיו. ת.נ.צ.ב.ה
  • 01.02.21 דניאל בר-אלי ביטון על פרופ' אמריטוס אברהם (רמי) פרידמן ז"ללחנה תומר ורקפת מצטער לשמוע על לכתו של רמי היקר רמי היה יו"ר הוועדה למדעי החברה של הוועד הישראלי לאונסקו. שירת בהתנדבות 12 שנה כחבר הוועד הישראלי לאונסקו. השתתף בכל דיוני הוועד וייצג את ישראל בדיוני הוועידות השנתיות והמקצועיות באונסקו. קידם את רעיון שוויון לכל בחברה האזרחית. יעץ וסייע בידי הוועד בנושאי אונסקו. חבר יהי זיכרו ברוך דניאל בר-אלי ביטון מזכ"ל הוועד נישראלי לאונסקו
  • 01.02.21 חיים על מודי מאור ז"לברוך דיין האמת ... לב ענק שנדם
  • 01.02.21 ריקי שפי ורד על עו"ד יהודה הרפז ז"ללברכה, רנן וגלי, אתכם בצערכם הכבד על מותו של חברנו היקר יהודה. קבלנו את תנחומינו הכנים, כתה י״ב 3 תיכון עירוני ט׳ 1966
  • 01.02.21 נחמה (ברוכיאל) רביבו על מנשה ברקוביץ ז"לבס"ד.. כבת אחותו הגדולה.. מביע זעזוע וכאב עם נלב"ע הדוד היקר שלי.. שהיה הכי הכי .. הכי צנוע הכי צדיק הכי ענו.. הדטד הכי הכי.. חטםנו מכה קשה ביותר.. מרגישים חלל ריק בלב . לא התאוששתי במות אימי היקרה.. שהיוותה אימו השניה של דודינו היקר.. ועכשיו 4 חודשים.. 2 אנשים יקרים.. ומי יתן תמורתם!! תנצב"ה
  • 01.02.21 ברוריה וכל משפחת שחם על פרופ' אמריטוס אברהם (רמי) פרידמן ז"לחנה היקרה, הילדים והנכדים, ומצטערים מאוד לקרוא על מותו של רמי. נשתדל להגיע. באהבה ברוריה וכל משפחת שחם
  • 01.02.21 אמיר חלפון על אלמוגית יולס ז"לאלמוגית המחנכת הראשונה של בתי נעמה חלפון בכיתות א' וב' . חוץ מהיותה מורה מדהימה עם המון השראה היא הייתה גם מורה ומדריכה להורים שהכניסו את ילדיהם בפעם הראשונה לכיתה א . בהכוונה ביעוץ בתמיכה שינתה את חייה של נעמה בכך שהאמינה בא להיות בכיתת מחוננים ודחפה אותנו ואותה להאמין ולעשות כל מה שצריך שזה יקרה . ואכן כך קרה . עצובים והמומים מאוד מלכתה . משתתפים בצער המשפחה יהי זכרה ברוך.
  • 01.02.21 יואב שטרן על דב שטרן ז"לתודה רבה מוטי, תודה על המילים היפות
  • 01.02.21 עמנואל תמיר על פרופ' אמריטוס אברהם (רמי) פרידמן ז"למשפחת פרידמן יקרה, נעצבתי מאד על לכתו של רמי. רמי היה מנחה שלי בעבודת הדוקטורט (יחד עם דן ענבר). זכורות לי לעומק שיחות טובות עם רמי. לצד חכמה, נדיבות ונועם הליכות שאפיינו את המפגשים שלנו, הוא השאיר אצלי חותם בחשיבה, בפרשנות של המציאות. בתודעה האקדמית שלי רמי ממשיך להיות נוכח. עמנואל תמיר
  • 31.01.21 שני על עומר לונדון ז"לעומר חסר לכולם ותמיד קשה לי לראות את טל בוכה שהוא קורא על עומר כי היה להם קשר טוב אוהבת את משפחת לונדן
  • 31.01.21 מוטי אזולאי על דב שטרן ז"ללמשפחת דב שטרן ז"ל תנוחמו בין אבלי ציון וירושלים ולא תוסיפו לדאוה עוד.שרתתי עם דב בשנלר,וקבלתי אותו לעבודה בעיריה,שנים עמדנו ב קשר ובימי העצמאות בפרט. דב'לה היה איש מיוחד נחבא הגון וישר דרך,קשה היה לי לשמוע ,במקרה כשחיפשתי לדעת עליו שיום קודם נפטר, תהה נשמתו צרורה בצרור החיים.
  • 31.01.21 דניס ניקיטין על יונה לרר ז"למשתתף בצער המשפחה. שיהיה זכרו ברוך!
  • 31.01.21 גיא אפשטין על אלמוגית יולס ז"לאלמוגית היתה המחנכת של בני בכיתה א ו-ב. מורה מדהימה, איכפתית, רגישה, מיוחדת במינה, משקיענית - עשתה הכל בשביל הילדים, האמינה בדרכה המיוחדת. הכינה ביחד עם בעלה, בזמנה החופשי בחופשת הקיץ (כמו כל חופשת קיץ), כיתה מיוחדת שעטפה את התלמידים בהמון הנאה ואהבה. לא פגשתי מורה כמוה, כל-כך התאימה להיות זאת שקולטת ועוטפת את התלמידים בשנותיהם הראשונות בבית הספר, מילאה אותם בעניין וגירתה להם את הסקרנות. בני זכה למורה שכזאת. מאחל למשפחה היקרה שלא תדעו עוד צער. משתתף בצערכם ומחבק אתכם !
  • 31.01.21 מיכאל בן דרור. קיבוץ שדה-נחמיה. 052-3222342 על יוסי לב ארי ז"ללרחל, עודד ולמשפחה האבלה. שמעתי בצער רב על לכתו של יוסי לב ארי. הכרתי אותו מצויין, מאז הדרכותיו (והדרכותי) במרחבי סיני בשלהי שנות השישים. בטחונו העצמי, מעין הידע שנבע ממנו, ודיוקו בכל פרט, הציבו אותו כמאור גדול. בהמשך, כאשר הצטמצמנו, שנינו, במחוזותינו הצפוניים, הסתייעתי בו תדיר. הוא היה, לגבי, "מר חרמון", כמו גם "מר גליל" ו"מר גולן". היו אלה שני המאורות הגדולים. - מייק לבנה ויוסי. מייק נפטר זה מכבר ועתה גם יוסי איננו. ליוויתי אותו גם כאשר היה כבר מוגבל מעט בשל המחלה. אך לגבי הוא היה ממש אלמותי. שלוותו והבטחון שנסך בכל כאילו אמרו, - טוב. אל חשש. לי זה לא יקרה. נזכור את יוסי תמיד. חד, בהיר וחייכני. יהי זכרו ברוך.
  • 31.01.21 ריקי קרטן (מנהיים) על ד"ר יריב (פגריסיו) מלימובקה ז"למשפחת מלימובקה היקרה, הצטערנו מאד לשמוע על לכתו של ראש המשפחה, שהיה חלק מרתק, מיוחד ואהוב בנוף ילדותנו. כחברו הקרוב של של אבי , משה מנהיים. נזכור אותו תמיד. יהי זכרו ברוך משפחת מנהיים.
  • 31.01.21 גילה שיריזלי על עו"ד יהודה הרפז ז"ללברכה רנן וגלי והמשפחה קבלו את תנחומינו בשעתכם הקשה. מחבקים ומנחמים. גילה שיריזלי רונן, אורית ושרון
  • 31.01.21 נעמי גנין אפשטיין על זהבה כרמלי ז"למשתתפים בצערכם, זוכרים את זהבה לטובה. שלא תדעו עוד צער. יפה גנין והבת נעמי (של צבי גנין ז"ל, השכן מרחוב ה). תנחומינו!
  • 31.01.21 בת שבע גולד כהן על פרופ' יצחק בליקשטיין ז"ללמשפחת בליקשטיין היקרה הרבה ניחומים וצער על אבדן של בן אדם כה אנושי כה מושלם כמו פרופ בליקשטיין יצחק זצ"ל , פרופ יצחק בליקשטיין איזה בן אדם טהור בעל נשמה יהודית כשרה בשבילי הוא הצדיק המושלם . קשה למצוא אנשים טובים ורופאים מקצועיים בעולמינו.. את פרופ בליקשטיין פגשתי לביופסיה לפני כ 26 שנים אני גרה בניו יורק ועקב הקורונה נשארתי בעיר רחובות -בא"י , עליי לעשות ביופסיה וניסיתי לחפש את הטלפון של פרופ בליקשטיין לפני יומיים כדי לקבל המלצה על איזשהו רופא בקפלן ולצערי הרב והכאב הגדול במקום את קולו של בליקשטיין קראתי הספדים , אני בשוק ... פרופ יצחק בליקשטיין בן אדם מיוחד , אנושי מאוד לא מתנשא ולא מתרברב מכבד כל אדם , מאוד מסור ,אחראי אכפתי מאוד רגיש ומאוד מקצועי . אני אדם מאוד פדנטי בכל ויש לי כישרון שיפוט מהיר לגבי אנשים לא נתתי לשום רופא לעשות לי ביופסיה כשבקרתי את פרופ בליקשטיין מייד ידעתי שאני בידיים נאמנות ומקצועיות. איזה רופא ובן אדם נפלא !כמה חבל כל הפרחים היפים המפיצים ריחות נעימים במעשיהם היפים ותרומתם הרבה לאדם ולסביבה בצניעות בסבלנות וסובלנות בנועם בדרך ארץ ובאכפתיות ביושר ומוסר וערכים ונאמנות רבה הולכים טרם עת . פרופ בליקשטיין שייך לקבוצת האנשים המיוחדים והבודדים שקיימים בכל תחום ונולדו למקצוע , בעלי אישיות נעלת תכונות יפות תמיד חייך תמיד מקבל כל אדם בברכה ללא התנשאות , תמיד אנושי וסבלן ותמיד מצא הזמן לטפל בכל חולה אף פעם לא השיב חולה ריקם ואף פעם לא סירב וכל עשייתו ביידע ומקצועיות רבה ,באחריות ובאנושיות .אני בטוחה שיצחק היה דמות מוערצת והרבה היה ללמוד מאישיותו ומהידע שלו ותרומתו לאדם ולעולם . מי יתן וירבו כמו פרופ יצחק בליקשטיין בא"י ובעולם כולו. MAY G-d confort you among the mourning of Bene Israel May he rest in peace in Gan Eden in the higest Heaven he is the rightous doctor i have ever met in Israel שפרופ יצחק בליקשטיין ינוח בגן עדן ברקיע הכי עליון אמן סלה. ולאשתו ולילדותיו וכל משפחתו תנוחמו משמיים בתוך אבלי ציון אמן סלה.(אבדה גדולה וכואבת כבעל כאב וכרופא הרבה חולים נצרב לבם כי אין הרבה כמוהו) בת שבע גולד - כהן
  • 31.01.21 יודי יובל רקנאטי על פרופ' אמריטוס אברהם (רמי) פרידמן ז"לחנה יקרה, משפחה יקרה, בשם עמותת נט״ל, נפגעי טראומה על רקע לאומי, תנחומינו הכנים לכם, בני משפחתו. רמי ז״ל היה חבר עמותה, ומילא תפקיד חשוב כחבר בועדת הביקורת של העמותה. הביא מנסיונו הרב, ומהיכרותו עם התחום בו אנו עוסקים. רמי יחסר לנו מאוד, יודי יובל רקנאטי , מייסדת ויו״ר אפרת שפרוט, מנכ״ל
  • 31.01.21 הלל שמיד על פרופ' אמריטוס אברהם (רמי) פרידמן ז"לחנה היקרה, הילדים והנכדים, משתתף בצערכם העמוק על מותו של רמי ז"ל שמותו הפתיע אותי ורבים אחרים.רמי היה המורה והמנחה של בלימודי הדוקטורט.זכיתי לההנות מחוכמתו, ניסיונו והרצאותיו המעניינות והמאתגרות.לימים זכיתי לשתף עמו פעולה במספר תוכניות ולפגוש אותו באירועים שונים.לרמי היו תרומות רבות בתחומים רבים.הסתלקותו משאירה חלל עמוק באותם תחומים בהם עסק,למד וחקר.יהי זכרו ברוך. הלל שמיד
  • 31.01.21 איריס טבעון על ד"ר יריב (פגריסיו) מלימובקה ז"למשתתפת בצער המשפחה. איריס טבעון
  • 31.01.21 אילן על רס"ר יוסף קסטין ז"לאיש יקר זכור לי מבה"ד 6, כאשר הגעתי לקורס נהיגה בשנת 63. ומאוחר יותר בשנת 65 בהגיעי להשתלמות קציני הספקה. יהי זכרו ברוך
  • 31.01.21 עמי פדרמן על פרופ' אמריטוס אברהם (רמי) פרידמן ז"למשפחת פרידמן היקרה , בצער רב שמעתי על פטירתו של רמי ז״ל. תנחומיי הכנים ומי יתן ולא תדעו עוד צער . הייתי תלמידו של רמי באוניברסיטה העברית בתחילת שנות ה-70 ,שמרנו על קשר ואף שיתפנו פעולה בעבודות שונות בשנים מאוחרות יותר. הנני מלא הערכה לפרופ’ פרידמן ותמיד שמורה לו פינה חמה בליבי. תנחומיי, עמי פדרמן
  • 31.01.21 תומר כהן-פרידמן על פרופ' אמריטוס אברהם (רמי) פרידמן ז"לתודה יובל. התרגשנו לקרוא את הדברים היפים שכתבת. אשתו חנה וילדיו רקפת ותומר
  • 31.01.21 זאב קינן על יובל חגואל ז"ל Yuval Hagoel z"lמוסד ביאליק, הדירקטוריון, המנכ"ל וצוות העובדים משתתפים בצערו הכבד של מר יעקב חגואל בהילקח אחיו יובל ז"ל. בעל הנחמות ינחם אתכם זאב קינן מנכ"ל מוסד ביאליק הדירקטוריון וצוות העובדים
  • 31.01.21 מאיר רומם על ד"ר יוסי יוסף הדס ז"למשפחת הדס היקרה זכיתי להכיר את יוסי שהיה גם ממונה עלי במחלקת החקר. הוא היה איש חכם ובוס נהדר. אין הרבה אנשים מקסימים כמוהו. היה לנו קשר במשך שנים רבות. תמיד נזכור אותו בחיבה רבה. לבנו עמכם. בהוקרה ובכבוד רב גם מרעיתי . מאיר רומם
  • 31.01.21 מאיר רומם על ד"ר יוסי יוסף הדס ז"למשפחת הדס היקרה זכיתי להכיר את יוסי שהיה גם ממונה עלי במחלקת החקר. הוא היה איש חכם ובוס נהדר. אין הרבה אנשים מקסימים כמוהו. היה לנו קשר במשך שנים רבות. תמיד נזכור אותו בחיבה רבה. לבנו עמכם. בהוקרה ובכבוד רב גם מרעיתי . מאיר רומם
  • 31.01.21 ציפי על יונה לרר ז"לההלוויה ב 13:00.
  • 31.01.21 קותי פאר על אמיר אורן ז"ללמשפחת אורן היקרים, משתתפים בצערכם הכבד על האבדה הכל כך יקרה. איש נעים הליכות, תמיד קיבל כל אדם באשר הוא... בסבר פנים מחייכות. אדם שהיה יפה מבחוץ ומבפנים. שלום לך חבר יקר. תהיה נשמתך צרורה בצרור החיים. ולמשפחה היקרה שלא תדעו צער לעולם.
  • 31.01.21 אלי גולד על אמיר אורן ז"למשתתף בצער המשפחה על לכתו המוקדמת והכל כל לא צפויה של אמיר, הכרתי אותו בעת עבודה משותפת בתעש ״יצחק״ ולמדתי להעריך אותו. עצוב וכואב, מי יתן ולא תדעו עוד צער, אלי גולד נוף הגליל
  • 31.01.21 זיוה צקלג על עו"ד יהודה הרפז ז"ללברכה,רנן וגלי היקרים. אתכם באבלכם הכבד על מותו של יהודה ז"ל. לא נשכח לעולם את השנים שבהם חיינו זה לצד זה בשמחה ובאושר וגידלנו את הילדים. היינו חברים בלב ובנפש.מי יתן ולא תדעו יותר צער. מכל משפחת צקלג- זיוה ויהודה,קרן,ברק ואבישי.
  • 31.01.21 ריקי חזן על אל"מ אורן צ'יקו ז"ללמשפחת צייקו היקרה משתתפת בצערכם העמוק. אהבתי מאד את אבא שהיה מפקדי פעמיים וחבר יקר.
  • 30.01.21 לימור לדלסקי קסלר על פרופ' אמריטוס אברהם (רמי) פרידמן ז"לחנה יקרה, אני משתתפת בצערך ובצער המשפחה. איבדתי מנטור, מנחה, חוקר משותף ואיש יקר!. מבטיחה להמשיך את המורשת האקדמית שלו ואף ללמד בדרכו. הוא מאוד יחסר. יהי זכרו ברוך. לימור
  • 30.01.21 משפחת שייך עודה על ד"ר אליהו ארדיטי ז"לרופא בחסד עליון, אציל לב ונפש שתמיד נרתם לסייע למצוקות השכנים, אובדן כבד של אדם מיוחד ולצערנו נדיר . משתתפים ביגון המשפחה מן השמים תנוחמו.
  • 30.01.21 אורית אפללו על רס"ר דב שטרן ז"ללמשפחת שטרן היקרה, משתתפת בצערכם. אדם הזכור לי בזכות חברות נאמנה עם אבי יעקב עובדיה ז"ל ששירת עימו בחיל הקשר בירושלים, זכור לי כאדם עם ידע נרחב וחוש הומור משובח. דבר מותו נודע לי ע"י אימי זלדה עובדיה שמוסרת תנחומים. בשורות טובות אורית עובדיה- אפללו
  • 30.01.21 שלי גינת על אל"מ שמואל ברנע ז"לשלום רב, אנו משתתפים בצער המשפחה. הכרנו את המנוח מתקופת השירות הצבאי. נודה לכם אם תוכלו למסור לנו את שם אימו לצורך אמירת קדיש ואשכבה. אפשר ליצור קשר בנייד 0504063795 שלי גינת.
  • 30.01.21 הודיה הופמן על אלכס קורנהאוזר ז"לשמי הודיה ואני כותבת ספר על אלכס קורנהאוזר ז"ל. אשמח לשוחח עם האיש שעבד עם אלכס כאיש משאבי אנוש וסיפר את הסיפור על רוני שלומי ז"ל. אשמח אם יוכל ליצור עמי קשר או לקשר בינינו. תודה רבה! hodayahoffman@gmail.com הודיה
  • 30.01.21 תמר ישראלי על אל"מ אורן צ'יקו ז"ללבתיה יקרה. אני המומה לפטירתו של אורן זל. מחבקת אותך חזק. ומשתתפת בצערך . עצוב ומאד תמי ישראלי (קירנברג)
  • 30.01.21 יובל רכלבסקי על פרופ' אמריטוס אברהם (רמי) פרידמן ז"ללמשפחת פרידמן הידיעה על פטירתו של רמי הועברה אלי ממשרד האוצר וחשבתי על כך שהסגרים אינם מאפשרים מפגשים ואף לא נוכחות פיזית בהלוויה ובפרידה מאדם יקר וקרוב . הכרתי את המרצה האהוד ליחסי עבודה , בהיותי סטודנט צעיר בלימודי התואר השני במינהל עסקים, באוניברסיטה העברית. בימים ההם לא חשבתי על השפעתו של פרופ' פרידמן על דרכי המקצועית בשירות הממשלתי . כשני עשורים מאוחר יותר, בתפקידי הבכירים כמ"מ נציב שירות המדינה והממונה על השכר והסכמי עבודה במשרד האוצר נכנסתי לנעליו הגדולות של רמי. לאורך כל הדרך הוא היה נוכח בועדות , בסיעור מוחות ובעצות מקצועיות ואקדמיות. לא תמיד הסכמנו אך הויכוחים רק העצימו את הקשר איתי ועם חברי באגף הממונה על השכר .כאשר רמי פרש מהוראה באוניברסיטה העברית בקשני להחליפו בקורס מבוא ליחסי עבודה במסגרת לימודי התואר הראשון בחוג למינהל עסקים . קפצתי למים ושמרתי על מתכונת הרצאותיו ולימדתי מודלים ביחסי עבודה (המודל הדואלי כלכלי- פוליטי ) שהוא פיתח והתמחה בתחום. כולנו כבדנו ואהבנו את האיש החכם שהיה משכמו ומעלה. יהי זכרו ברוך. יובל רכלבסקי
  • 30.01.21 עוזר כרמי על פרופ' אמריטוס אברהם (רמי) פרידמן ז"לחנה יקרה, איבדתי חבר יקר, מאד אהבתי והערכתי אותו. יחסר לי מאד, אוהב אותך, עוזר
  • 30.01.21 חנה שביט על ד"ר יריב (פגריסיו) מלימובקה ז"למשפחת מלימובקה משתתפת בצרכם על פטירתו של דר מלימובקה משמים תינחמו יהי זכרו ברוך . חנה שביט מגבעתיים
  • 30.01.21 תמי אלמוג על אסף ולדן ז"לעוד מאט שנתיים לפטירתו של פופי, שאהבת כל כך, עדיין הלב ממאן להשלים עם מותו. אין מילים לנחמה, ולא יהיו, אתם לבטח יודעים מה כמה אני אבלה על מותו. חיבוק אוהב, תמי אלמוג.
  • 30.01.21 שאול אהרון על תנ"צ (גימ') מאיר שדה ז"לאני משתתף בצער המשפחה על מות יקירם. יהי זיכרו ברוך.
  • 29.01.21 שמואל שפר על רות ז"ל אמו של איתן שמיאיתן.תנחומים מעומק הלב. שמואל(מולי)שפר,זוכר?! צור קשר. 2molish@gmail.com
  • 29.01.21 יובל משעל על עמוס אופיר ז"להייתי עם עמוס בקורס מורי דרך. עמוס היה איש מיוחד , מלא באנרגיות ומעורר השראה בידע הרב . תנחומיי משעל יובל
  • 29.01.21 מוטי ירד על אל"מ אורן צ'יקו ז"ללבתיה ומישפחתה- תנחומי הכנים על פטירתו של אורן היקר- נידהם והמום - זה עתה נודע לי מי יתן ולא תדעי עוד צער
  • 29.01.21 ירד מוטי על אל"מ אורן צ'יקו ז"ללבתיה ובני מישפחתה ....בתדהמה נודע לי על פטירתו של אורן. קבלי השתתפותי העמוקה ושל ילדי באבלך. מי יתן ולא תדעי עוד צעא
  • 29.01.21 נעמי אפשטיין על חיים (חיוס) יונאי ז"למשתתפים בצערכם ושולחים תנחומים מרחוק. יפה גנין והבת נעמי אפשטיין
  • 29.01.21 דר נעמי נירנברג אונגר על ד"ר נורברט הרשקו ז"לשלא תדעו עוד צער. איש משכמו ומעלה
  • 29.01.21 ביאטריס ואהרן עוזיאלי על פרופ' אמריטוס אברהם (רמי) פרידמן ז"לחנה יקרה, הופתענו והצטערנו מאוד לקרוא. איש יקר ומוערך מאוד בעינינו. לפני כמה חודשים עוד טרח מיוזמתו להתקשר ולשאול לשלומנו. גם התמונה שקיבלנו מכם (עודד פיינגרש) מככבת בחדר האורחים... מאחלים לך בריאות ונחת מהסובבים, במידת האפשר, בימים טרופים אלה. ביאטריס ואהרל׳ה עוזיאלי
  • 29.01.21 אהרון (אורי) אמויאל על אימה ז"ל של אורלי אמויאלשלום אורלי, מחפש דרך קשר אליך והגעתי בגוגל למודעה זו. אמנם חלפו עשור ,ובכל זאת צר לי לשמוע אודות אמא יקרה שנפטרה. אני , אהרון אמויאל, גר בירושלים, יליד אוג'דה ,מרוקו, עליתי ארצה כילד קטן ב-1956, נמצא בעשייה מאומצת לאתר עוד ועוד שורשים למשפחות אמויאל. אשמח לקשר . הנייד שלי 052-3678511. יום טוב, שיהיו תמיד רק בשורות טובות, שבת שלום.
  • 29.01.21 רותי, אמנון, שגיא וטל על סגן ניר שרייבמן ז"לבמלאת עשרים וארבע שנים לנפילת יקירנו באסון המסוקים נעלה לקברו ביום ה’ ה- 04.02.21 בשעה 16.30, בית עלמין צבאי כפר סבא. האזכרה תתקיים תוך הקפדה על הנחיות משרד הבריאות.
  • 28.01.21 גן גפן על מרינה ליפשיץ ז"ללקרוא ולא להאמין, גננת שנתנה כול כך הרבה אהבה וחום לילדים כמה נילחמנו כדאי שהילד שלנו יהיה בקבוצה שלה הלב נשבר
  • 28.01.21 מיכל על ד"ר גבריאל גבי איתן ז"לאני בהלם. ניסיתי לקבוע תור וראיתי את מודעת האבל. כולנו המומים. מה קרה??
  • 28.01.21 אסתר שושן על אלכס סלע ז"ללמשפחת סלע אני בעלת הדירה בה אלכס גר כמה שנים. הוא היה אדם ישר, הגון, טוב לב ונעים הליכות זו זכות למצוא דייר כמוהו. הצטערתי לשמוע על פטירתו בטרם עת. משתתפת בצער המשפחה אסתר
  • 28.01.21 תומר בלומקין על פרופ' אמריטוס ישראל לוסקי ז"לחיה יקרה, עצוב לי מאוד על ישראל היקר עליו השלום. הוא היה ראש המחלקה שקיבל אותי כחבר סגל צעיר. תמיד קשוב לשאלות שלי. תמיד מספק עצה חכמה. ישראל היה אדם נדיב ורגיש. איש עם עקרונות. אני מאחל לך, ולדור ההמשך - שתדעו רק טוב והרבה בריאות! תומר בלומקין נב אהיה בקשר כמובן. תהיי חזקה!
  • 28.01.21 יעל שטדלר על שלמה אלטר ז"למשתתפת בצער המשפחה על לכתו של שלמה. איש יקר מוכשר ועדין. ציוריו מעטרים את קירות ביתי לעד.
  • 28.01.21 ראובן דונגי על שלמה אלטר ז"לאבקש להביע את תנחומי למשפחה. בעבר, היו לנו מפגשי עבודה משותפים. בשנים האחרונות היינו נפגשים בעיקר בערבי חג. צר גם לי מאוד כי אילו כבר נגדעו.
  • 28.01.21 מנחם על אל"מ אורן צ'יקו ז"להכרתי את צ'יקו כששרתנו יחד בשל"ר, האיש היה מבריק ובעל השכלה משפטית,וכששאלתיו למה אינו פונה לשוק האזרחי , ענה, אני חולה על הצבא ת.נ.צ.ב.ה
  • 27.01.21 לוי מרים (מירי) על אל"מ אורן צ'יקו ז"להזדעזעתי לשמוע על פטירתו ללא עת של ראש אגף השיקום לשעבר צ׳יקו אורן. חלקנו תקופת עבודה משותפת בהיותי מפקחת ארצית לשירותי השיקום. שולחת תנחומים למשפחה, מי יתן ולא תדעו עוד צער. ממירי לוי
  • 27.01.21 עוזי רן על עמוס אופיר ז"לתנחומים מעוזי רן יחידת התקווה. מתנדבים למילואים נוספים ומיוחדים. עמוס היה חבר יקר ואיש לבבי ומיוחד במינו. הוא חסר לנו. סא״ל מיל. עוזי רן 054-9788080
  • 27.01.21 לייבעלע פרידמן על יוסי לב ארי ז"לחובב טבע מושבע, אוהב את הארץ, פשוט ונעים הליכות, מרצה בחסד, נמרץ, טוב לב. בלוויתו עליתי על החרמון פעם ראשונה לפני 30 שנה.היה לי הכבוד לקבל ממנו עזרה בעבודתי. תודה לך יוסי, איש יקר, יהי זכרם ברוך.
  • 27.01.21 גילה על אל"מ אורן צ'יקו ז"להכרתי את ציקו כשירתתי בצבא בקריה . אוהוו אני ממש המומה . רואה את דמותו מול עיני . היה קצין מצטיין ובולט . יהי זכרו ברוך . עצוב
  • 27.01.21 יואל אברהם על אלכס סלע ז"ללמשפחת סלע היקרה! שמי יואל אברהם. עבדתי 15 שנה מטעם בזק בינלאומי בקרית הממשלה בת"א. הכרתי את אלכס במהלך השנים כאדם שכיף לעבוד אתו, תמיד עם חיוך ואיש שיחה נעים. מאוד הצטערתי על לכתו בטרם עת. משתתף בצערכם
  • 27.01.21 טוביה לרנר על אפרים וחגי זיידל ז"לבס"ד הרגשתי כאב עמוק לשמוע תחילה שחגי ואפרים היקרים זצ"ל מאושפזים במחלקת קורונה, ואחר כך לשמוע את הבשורה המרה על לכתם בזה אחר זה. גם עכשיו אני עדיין לא יכול להירגע ונזהר שלא להרוות בדמע את המקלדת בכתבי שורות אלו. זה כאב כמו שזה היה משפחה קרובה, לאחר למעלה מ-40 שנות היכרות. היכרות עם יושר, הגינות, רגישות ונכונות לעזור תמיד בכל עת שהתגלמה בדמויות האחים זיידל. זה לא היה יחסי ספק לקוח, זה גלש לידידות עמוקה וחברות אמת שמעבר לעסקים. הרבה מעבר. עמוק יותר מכל מה שהיה אמור להיות בין ספק ללקוח, וזה לא מובן מאיליו. כולנו התמכרנו ליושר בלתי מתפשר של הזיידלים מ"אורן". כולנו התרגלנו לסמוך עליהם בעיניים עצומות. תמיד ידענו שכל מה שהם מוכרים לנו, הם בדקו היטב במעבדות שלהם ולא בוחנים את איכות המוצר בבית הלקוח. כולנו הרגשנו את זה בפער אדיר בקריאות שירות ותקלות בין "אורן" למתחרים. כולנו עדים שמוצרים שעדיין עובדים היטב בבתים שלנו, השכנים כבר החליפו פעמיים ויותר בתקופה המקבילה. ייעוץ טכני תמיד היה לטובת הלקוח בראש וראשונה, ולאו דווקא לטובת הרווח של המייעץ. תמיד קיבלנו בדיוק מה שצריך ותמיד התאהבנו בתוצאות שתאמו את הציפיות בשלמות נדירה ובדיוק מפליא. וכל זה היה כי הייתה ידידות אמת ואהבת הזולת, שהאמון המלא היה התוצאה הטבעית של תכונות אלו של זיידלים. והאמון בהם מעולם לא הכזיב. כידוע השאלה הראשונה שנשאל האדם בבית דין של מעלה - "האם נשאת ונתת באמונה". כל השאר בא אחר כך. כי זה היסוד האיתן שצדיקים עומדים עליו ובהיעדרו כל השאר לא שווה הרבה. בשאלה זאת חגי ואפרים זצ"ל הם צדיקים גמורים שלוואי ונזכה להתקרב ולעמוד במחיצתם. וכולנו תפילה שזכותם תעמוד לכל המשפחה, לכולנו ולכל עם ישראל. יהי זכרם ברוך.
  • 27.01.21 איתן קולסקי על רחל (מדי) וולך לבית כרמי ז"למשתתף בצערך
  • 27.01.21 יואב קיוה על חנה ליבון ז"ללדן ורוני ומשפחת ליבון תנחומים עמוקים וכנים על מותה של אמא. אישה מקסימה ולבבית. יואב קיוה
  • 27.01.21 אסתר שפיטלניק עילם על רחל וינמן ז"לאפרת נא כתבי לי במייל eilamesti@walla.com דרך ההודעה הזו שכתבת כאן איני יודעת מי את, על מי בדיוק מילאתי דף עד שגילית כעת וכו'. כתבי לי למייל ואשמח להגיב לך. בנוסף להיותה מורתי, היא גם היתה בת דודה של בן ובנות משפחה שלי, משה רחל ויהודית לבית רפל, וכך נכנסה למחקר המשפחתי שלי. כל פרט נוסף - רק באופן אישי. בברכה אסתי
  • 27.01.21 נעים יעקב על הרב עו"ד שמואל אלטלף ז"לאני נדהם לקרוא את המודעה היה איש ענק מכיר אותו מילדות התפללתי בבית הכנסת ביהוד ע"ש אחיו ז"ל מאיר, משפחה למופת אביו היה ראש המועצה הראשון ביהוד, למדתי עם אחותו בשם שרה גאונית נכיתה יהיה זכרו לעד מנוחתו עדן איש צדיק
  • 27.01.21 איציק דותן על אל"מ אורן צ'יקו ז"לאוהב אדם , קצין וג'נטלמן , הצטערתי לשמוע על פטירתו בטרם עת , משתתף בצער המשפחה , יהי זכרו ברוך !
  • 27.01.21 אפרת על רחל וינמן ז"לשלום אסתר שמי אפרת בבואי לאתר דף ביד ושם, גיליתי שמילאת דף הזהה בפרטיו לזה שאבי מילא רק שנת הלידה אינה תואמת אשמח לשוחח איתך אפרת
  • 27.01.21 רבקה מיכאלי על גדי דגון ז"ללמשפחת דגון, משתתפת בצער הפרידה מגדי,צלם מחונן ומאיש נהדר- רבקה מיכאלי
  • 27.01.21 עופר עטייה על פרופ' שמואל ניסן ז"לאני הגעתי אליו בשנת 1967 מתל השומר ילד בן שנתיים גמור ושאף אחד לא ידע מה לעשות איתו .(אחרי שתיית סודה קאוסטית ששרפה את כל הושט קיבה וצילקה את כל האיזור ) ורק פרופסור ניסאן וד"ר ברמאור הצליחו להציל ועד היום רופאים שרואים את הסיטי שלי לא מבינים איך לפני 50 הצליחו לעשות עבודה כזאת ....וכשאמא שלי הביאה אותי לעפולה מיואשת ובוכיה ...הוא הבטיח לה שאני יהיה בריא וחזק ואפילו חייל בצהל .... תודה לך על האופטימיות ועל הצלת חיים של אלפי ילדים
  • 27.01.21 המשפחה על יצחק הורוביץ ז"ל – ט׳ בשבט תשע״זבמלאות ארבע שנים לפטירת יקירנו נקיים אזכרה לזכרו ביום ו' ה- 29.01.21, בשעה 09.30, בית עלמין קרית שאול.
  • 27.01.21 רמי על רס"ב (גימ') עוקלה אל פאר עלי ז"להמנוח היה בנאדם עם לב טוב תמיד עזר לכולם שיהיה זכרו ברוך
  • 26.01.21 יולנדה פרידמן על יולנדה קימל ז"לאשה יקרה וטובת לב. אשת חייל. עדינה אצילית ואהבה מאוד את בעלה ז"ל. הכרתי אותה שנים והיה לנו קשר מיוחד היא אהבה אותי מאוד ואני אותה. נהנתי לשוחח איתה, אישה אינטיליגנטית מאוד. לימים עברה מביתה לבית האבות משען בגבעתיים. ושם נפטרה. יהי זיכרה ברוך. על משכבה יהיה שלום. תנצבה.
  • 26.01.21 עוקלה זינב על רס"ב (גימ') עוקלה אל פאר עלי ז"לנשמתך צרורה בגן עדן דוד מיוחד ונדיר אהבנו אותך יהיה זכרך ברוך 😢
  • 26.01.21 אנואר עוקלה על רס"ב (גימ') עוקלה אל פאר עלי ז"לעלי היה אדם צדיק שנתן את כל כולו לבטחון המדינה במשטרת ישראל שכלכך אהב ,היה תמיד צנוע איש שלא מרבה בדיבורים וגדל משפחה לתפארת עלי היה האח החבר שדואג לכל האנשים סביבו ואהב לעזור לכולם יהי זכרו ברוך
  • 26.01.21 נאדיה על רס"ב (גימ') עוקלה אל פאר עלי ז"להוא היה איש נאמן וצדיק וצנוע ששרת במשטרת ישראל בנאמנות הרבה שנים יהיה זכרונו לברכה ותודה מכל הלב על התנחומים ממשפחת עוקלה
  • 26.01.21 אסף על דב זעירא ז"ללניצן היקר תנחומים ממני על מות אביך אסף
  • 26.01.21 רותי ברורמן על אריה פוזנר ז"למשתתפת בצערכם הכבד על מותו של אדם יקר רותי ב מוותיקות הטל' החינוכית
  • 26.01.21 וכט - אביצור על חנה ליבון ז"לדן רוני ומשפחת ליבון תנחומינו העמוקים והכנים ביותר על מותה של אמא - אישה מקסימה ולבבית שתמיד ידעה לומר מילה טובה משפחת וכט - אביצור
  • 26.01.21 חיים אלפיה על סא"ל שמואל ובר ז"למשפחת ובר היקרה קבלו את תנחומינו חבר יקר ואמיץ לב מכל החברים מחוג הטאי צי בית הלוחם ירושלים רונית וחיים אלפיה
  • 26.01.21 יעל אלמוג על עזרא נאווי ז"לעזרא נאווי זיכרונו לברכה היה איש שהתנגד לכיבוש בגדה המערבית בשטחים הכבושים שנכבשו ב1967. היה סייע לפלסטינים במאבק נגד המתנחלים הניאו נאצים. אמנם הוא היה קיצוני מדי ביחס לחיילי צהל. אבל כל חייו לא היה מוכן להישאר אדיש לגבי זה שאנחנו כובשים מדכאים עם אחר. יהי זכרו ברוך.
  • 26.01.21 אורנית על ד"ר ערן לין ז"לבתדהמה גדולה נודע לנו שד"ר ערן לין נפטר, צער רב מילא את ליבנו. שלא תדעו יותר צער.
  • 26.01.21 שמעון דרור על חיים (חיוס) יונאי ז"לחביבה בצער רב קראתי את מודעת האבל על הליכתו של חיים. משתתף בצערכם -שמעון דרור
  • 26.01.21 ירון דסה על אל"מ אריה אשל ז"לירון דסה חתנו של אריה בשבילי אריה היה אבא שיכולתי לשתף ולספר לו כל דבר ולהתייעץ איתו אריה היה אדם עם לב זהב שתמיד עזר ותמיד היה נותן אוזן קשבת והיה תמיד בשביל המשפחה שלו איש חכם פטריוט אמיתי איש משפחה סבא למופת איבדנו איש יקר ואהוב מאוד יהי זכרו ברוך
  • 26.01.21 ירון דסה על אל"מ אריה אשל ז"לירון דסה חתנו של אריה אשל ז"ל בשבילי הוא היה האבא שלא היה לי תמיד היה כאן בשבילי לכל שאלה וכל יעוץ אריה היה אדם משכמו ומעלה אדם יקר חכם מאוד פטריוט אמיתי אין עוד אנשים כאלה היום אבד לנו אדם אהוב ויקר יהי זכרו ברוך
  • 26.01.21 פזית בכר על אל"מ אורן צ'יקו ז"לאדם משכמו ומעלה. איש יקר, היה שלום. עצוב נורא.
  • 26.01.21 אדם , יצחק גקשון על גיטה אלכסנדרוני ז"לאדם גרשון(איציק)קבוצת להב , מוסד מעיין 1973-1977. מורתי, חונכת, אם מאמצת, אשה יקירה ויקרה. אשה מלאת אור ואהבת אנוש. תמיד את איתי בלב. הייתה לי זכות גדולה לבקרך ביום זה, שלוש שנים אחורה. יהי זכרך לברכה.
  • 26.01.21 צביקה ניר על אל"מ אורן צ'יקו ז"לקראתי בכאב רב על פטירתו של אורן צ'יקו. הגורל האכזר מכה שוב. נפגשנו לא פעם. גיא בנו נפל ברצועה יחד עם שחר בנו של יוסי גינוסר ז"ל שהיה חברי לספסל הלימודים.
  • 26.01.21 משה שי על גדי דגון ז"לגדי דגון ז"ל,מראשוני הצלמים שהפך את הצילום לאמנות,ועבודות המאסטר פיס שלו התפרסמו בכל עיתוני הפרינט, והמגזינם היוקרתיים,וכמובן השתתף בהרבה תערוכות יוקרתיות, זכה להקים דור של צלמים צעירים שקיבלו השראה מהעבודות הנפלאות שלו. ת.נ.צ.ב.ה.
  • 26.01.21 סרג'יו ליבנה על אל"מ אורן צ'יקו ז"לצ'יקו היה אדם מקסים ו מאוד לבבי...תמיד דאג לכולם...יהיה זיכרו ברוך ז"ל סרגיו ליבנה ( ליבמבוק)
  • 26.01.21 נעמי אוז'לבו עקה על רס"ר יהושע עקה ז"לאיתכם באבלכם על פטירת דודנו היקר יהושע ז"ל משפחות עקה ועוז וב"ב
  • 26.01.21 עמוס מורד על אל"מ אורן צ'יקו ז"לאבדה גדולה. איש יקר . מסייע לזולת. דאג לנכה צהל.. ידיד אמת. יהי זכרו ברוך
  • 26.01.21 לילי נורי על אריה פוזנר ז"למשתתפת בצער המשפחה על האובדן היקר מכל. בעל, אבא וסבא אריה פוזנר במשך שנות עבודתינו המשותפת בטלויזיה החינוכית התוודעתי לאדם חם ולבבי , בעל שקט נפשי, סבלנות וסובלנות המוכן בכל עת לעזור לזולת. איש יקר וחביב. יהי זכרו ברוך.
  • 26.01.21 אודליה סוירי על ענבר רחל ברושי ז"למשתתפת בצערכם שנגדעו חיים בדמי ימיה של ענבר! מאחלת לכם שלא תדעו צער! תנוחמו מהשמיים!
  • 26.01.21 המשפחה על הטייס רס"ן עמרי (צ'יטה) צ'יטיאט ז"לבמלאות עשרים וחמש שנים לפטירת יקירנו, נתייחד עם זכרו ביום ו’ ה- 29.01.21, בשעה 11.00, בית עלמין קרית שאול הצבאי. בשל הקורונה טקס האזכרה יתקיים במתכונת מצומצמת. לאחר האזכרה תתקיים חנוכת עמדת החייאה חכמה בהפעלת מד"א, על שמו ולזכרו של עמרי בצמוד לבית מספר 45, רחוב ביאליק, רמת השרון, סמוך לבית ספר אוסישקין.
  • 26.01.21 מיטל על ד"ר סער עזרא ז"ל Dr. Saar Ezraתודה רבה, נעמי. אמסור למשפחה. מיטל.
  • 26.01.21 מיטל על ד"ר סער עזרא ז"ל Dr. Saar Ezraתודה רבה, נעמי. אמסור למשפחה. מיטל.
  • 26.01.21 בשם השכנים בשד' הרצל 120 על אלכס סלע ז"להמומים מלכתו של אלכס, שכננו היקר ו"טוב שכן קרוב מאח רחוק" תנחומינו הכנים... בצילום אלכס יוצר, קמפיין דינמי בסוכתנו
  • 25.01.21 נ. על נגה אשל ז"לאישה יוצאת דופן. שינתה את חיי.
  • 25.01.21 אמיר עוז על רס"ר יעקב אלקובי ז"למנחם את שחר אלקובי במות אביו ז"ל ומשתתף בצער המשפחה
  • 25.01.21 נימה על נגה אשל ז"להולך ופחת הדור, אילן ועדינה ( בטח כמותית), אתכם עם מות נגה, עם משפחתה. הכרתיה, ביקרתיה עם בת כתתי, חברתה רחל פרידמן מזרחי ( ז״ל מזמן, בפריז), עכשיו: על דאבדין וגו. (בשייבה (!) טובה, מקווה). נימה
  • 25.01.21 דרור שפיר על ישראל לחמן ז"לאתכם באבלכם על לכתו של ישראל בטרם עת... נפש טובה ויקרה. ישראל עבורי היה ועודו חבר, שותף ומורה דרך במשך שנים רבות. צער הוא חלק לא קטן מחיינו ואם לא הוא לא היינו יודעים שמחה מהי. מי ייתן ותדעו הרבה יותר שמחות מצער. דרור
  • 25.01.21 רוית על גילי גולדשטיין ז"ליהי זכרו ברוך. געגועים
  • 24.01.21 עמירם אמיתי על רס"ר ניסים רומן ז"לברוך דיין האמת ניסים ז״ל היה איש יקר ומאוד חביב יהי זכרו ברוך ותהא נשמתו צרורה בצרור החיים
  • 24.01.21 ערן ורינה מרגלית על אריק סמסון ז"ל Eric Samsonג'ף - ג'פרי ואילנה וכל המשפחה, תנחומים מאתנו ערן ורינה הבן של טוביה ז"ל ועליזה, שלא תדעו עוד צער. זכיתם באבא שהיה איש של חסד ונתינה ולו זכויות רבות. מן השמים תנוחמו.
  • 24.01.21 תמי על יוסף (יוסקה) קדם ז"לשלום לאה יקרה קבלי את תנחומי הכנים מעומק הלב על מות יוסקה . איך לא ידעתי... ועבר זמן כה רב... היינו יחד בבריסל, תקופה מיוחדת.. ביתכם תמיד היה בית חם ופתוח ולא מעט חגים ביליתי אצלכם. תמיד אזכור אתכם כמשפ חמה ונהדרת. יותר מפעם הזמנתם אותי לרח חניתה 25 ולא יצא לי.. מקווה שאת בקוו הבריאות. שמרי על עצמך. חבוק תמי
  • 24.01.21 תמר ליבנה על יוסף (יוסקה) קדם ז"ללאה אהובה ממש לא ידעתי שעוסקת נפטר. קבלי את והמשפ׳ את תנחומי ( המאוחרים) מעומק לב. שרתנו יחד בשליחות בבריסל וביתם משפ חמה , לא אשכח את הסיוע שלך ושל יוסקה ז״ל. מקווה שאת בקו הבריאות. חבוק תמי ( שהיתה בתקופת עם בשליחות בבריסל)
  • 24.01.21 מימי אילן על פרופ' עופר קפלן ז"לכואבת את לכתו של רופא ואדם מופלא. אחותי היקרה חלתה בסרטן המעי הובאה במצב של חוסר הכרה לבית חולים איכילוב ד"ר קפלן ניתח אותה והצילה. יחסו , האנושיות והחום , עודדו אותה והפיחו בה חיים. על אף מצבה הגופני הקשה . ניתוח נוסף שעברה, בה השקיע את כול יכולתו כרופא כירורג מעולה הצליחו לתת לה עוד 4 שנים . בפעמים שהגענו אליו לביקורת, עיניה אורו משמחה ויצאנו תמיד מעודדות ומרוגשות מאישיותו . אין לי ספק , כאחותה שליוותה אותה רבות שבזכותו , שנותיה האחרונות בה נשאה עימה כאב וסטומה... היו מלוות גם בהתרגשות ושמחה . וכאישה שמרבית חייה היו קשים וחשוכים . בשנותיה האחרונות בה זכתה להכירו, זכתה בניצוצות של אור ... ציינתי אותו גם בדברי ההספד שלי בהלוויתה. השנים חלפו והנה ליבי החסיר פעימה כשנודע לי שהוא איננו. עצב ממלא אותי על לכתו של אדם כה יקר העצב הזה והזיכרון בחסד המופלא שגרם לאחותי. הניע אותי לכתוב שורות אלו. זכרו ברוך הוא !
  • 24.01.21 משה שי על הרב מנחם מנדל משי זהב ז"לליו"ר זק"א הצדיק יהודה משי זהב, תנחומים על אובדן האב הרב מנחם מנדל זצוק"ל,שלא תדע עוד צער,ובבניין ירושלים ננוחם.
  • 24.01.21 שי שמש על אריה (לייבלה) גורביץ ז"לאריה גורביץ' ז"ל וסבי דני שמש ז"ל בגבעת ברנר
  • 24.01.21 צבי מוריק על קובי לויטה ז"לשירתי עם קובי לויטה המנוח במשך שנים לא מעטות בגדוד הקשר של אוגדת 252. במלחמת יום הכיפורים עלה בגורלי להיות יחד אתו בצוות קטן של ממסר הקשר שמוקם מעל מעבר המיתלה בסיני, שם בילינו ארבעה וחצי חודשים, יחד עם עוד ארבעה אנשי מילואים. נהניתי מאוד לשמוע את סיפוריו על משפחתו, על "הפועל" כפר-סבא, שהייתה בבת-עינו, על מאפיית "דורית" שניהל (וגם ביקרתי אותו שם לאחר המלחמה) ועוד. הוא היה תמיד אדם הוגן, חבר טוב ואיש משפחה. הצטערתי מאוד לשמוע על פטירתו. יהי זכרו ברוך.
  • 24.01.21 שמיר קמינסקי על ישראל לחמן ז"לקשה לי לכתוב על ישראל בלשון עבר, עיניי מלאות בדמעות וקשה לי להכיר בעובדת לכתו מאיתנו. ישראל לחמן היה ועודנו חבר שלי.... אדם רציני, אמין, מקסים וגם מצחיק (מצחיק מאד....). כל זה מעבר להיותו בעל מקצוע מהמעלה הראשונה. לצערי, בשנים האחרונות נפגשנו מעט אבל התכתבנו ושוחחנו טלפונית. ילדיו היו לו למקור גאווה ושוחחנו עליהם בכל אחת מהפעמים. הישגיו המקצועיים ראויים להערכה והיו עבורו מקור לסיפוק רב. עוד נאכל חומוס ביחד..... על זה שנינו לא נוותר. אוהב, שמיר
  • 24.01.21 איל מנחם על עו"ד שלמה אבני ז"לשלמה אבני היה עורך דין דגול שזיכה אותי לחלוטין מהאשמת שווא ונלחם עבורי ובשמי למען חפותי. האישיות שלו והכריזמה שלו והחכמה שלו כבשו אבל מעבר לכל הוא היה בן אדם שאני חב לו את עתידי. נדהמתי לגלות דבר מותו באקראי והיגון שלי כבד. אני בטוח שימשיך לפקוח עין ולסייע לישראל מגן העדן.
  • 24.01.21 יוסי על שושנה לביא ז"לhttps://youtu.be/mVki60a6YGc
  • 24.01.21 ריקי ואיציק שגיא על יוסי לב ארי ז"ללנילי עודד ולכל המשפחה האבלה אתכם באבלכם הכבד שלא תדעו יותר מצער
  • 23.01.21 יפעת זינר על עו"ד שולמית אמיר ז"לשולה יקרה , בכאב רב קראתי על לכתה. הייתה לי דוגמא, בשנים הראשונות בהן התהלכתי במישעולי עולם המשפט. הייתה פשוטה, ישירה, חכמה ומסבירת פנים. יחד עם בעלה אמנון ז"ל, אשר האירו לי את הדרך, ולימדו אותי את השפה החדשה. את הזכות ללמוד משולה, קיבלתי דרך קרבת המשפחה עם אימי, איילה, שתבדל"א. סבתי, שרה, היתה האחות היחידה של מלכה, אמה של שולמית. גם אני שמעתי בילדותי, רבות על האב המופלא אהרון, שבחר ללוות את בתו החולה, אפילו דרך חלון בית החולים, כשהגישה פעימה נמנעה, בשל המגיפה. מסירות אב מיוחדת במינה. מהיכרותי עם המשפחה, שולה היתה העצמה נורה מופלא ואוהב, מרעיף ומכיל. איתכם באבלכם. יהי זכרה ברוך
  • 23.01.21 שלמה כהן על אשר שטיינמץ ז"לשלומית היקרה צר לי מאוד על לכתו של אשר בטרם עת. אזכור אותו כרוח החיה בין החברים לעבודה בתע"א. לא אוכל לשכוח את אישיותו המיוחדת והמעניינת וכן את הידע הרחב שלו בתחומים רבים. אשר הישרה על סביבתו רוח טובה כשהוא מתבל את דבריו בבדיחות ובחידודי הלשון שהעלו לעיתים קרובות צחוק וחיוכים. מי ייתן ולא תדעו עוד צער. שלמה כהן בית שמש
  • 23.01.21 אבי קידר (קלבריה) על ארנה גרינברג ז"להי טלי ראיתי את זה רק עכשיו באיחור קבלי את תנחומי עברו הרבה שנים אבל אני זוכר היטב את אימך אשה מרשימה ואצילה אבי קידר(קלבריה)
  • 23.01.21 דוד רובינשטיין על רב חובל אדיר כרמי ז"להייתי תלמיד של אדיר ז"ל בבית הספר הימי זבולון בשנת 1967 בערך . אדם ומחנך משכמו ומעלה כשביקשתי המלצה על ספר נתן לי לקרוא את הספר,, הים האכזר " .וכששאלתי על אביזרי מין שהופיעו בספר אדיר העביר לנו שיעור על נושאי מין . כל כך הייתי מושפע מאדיר שאף ניסיתי לדבר איטי כמוהו . אהבתי והערכתי אותו מאוד . יהא זיכרונו ברוך .
  • 23.01.21 יואב שטרן על דב שטרן ז"לתודה דוד על הדברים
  • 23.01.21 פסח שחר על אל"מ אריה אשל ז"לעצוב ומשתתף באבל המשפחה. נולדנו וגדלנו יחד בבראילה רומניה. למדנו באותה כיתה . עלינו ארצה באותה עליה- הוא נשלח לעליית נוער בנחלת יהודה אני במשמר השרון. סיימתי שרות קבע ארוך בחיל אויר בדרגת אל"מ. נפגשנו שוב כאשר בני פלד הביא אותי לאלביט ואז פגשתי את אריה שוב. איש מוכשר ,מצליח ומוערך.יהיעה זכרו ברוך.
  • 23.01.21 נעמי מאירשטיין על ד"ר סער עזרא ז"ל Dr. Saar Ezraליוספינה סיגל ומיטל שלום הצטערתי מאד לשמוע על מותו של עזרא ונזכרתי בשנות העבודה המשותפת שלנו במכון לחקר הנגב משתתפת בצערכם הרב נעמי מאירשטיין
  • 23.01.21 יהודית מסד על יוסי לב ארי ז"להכרתי את יוסי כסטודנטית צעירה , תושבת חחדשה בגליל. הלכתי שבי אחריו.... איש אשכולות מורה דרך מעולה ומדריך שאף פעם לא נלאיתי מלהקשיב לו... עצוב ... אבדה גדולה לכל חובבי הטבע
  • 23.01.21 בתיה הבת של יהושוע ורחל ז"ל מנוחתם עדן בשערי הגאולה שלמעלה .... על שושנה לביא ז"לשושנה לביא ז"ל אשת חיל אמתית מי ימצא ? נפטרה ב 15.01.21 שושנה ייחודית באישיותה היתה אוהבת אדם מחבקת נאהבת ואוהבת את בני משפחתה ואת והסביבה הקרובה והרחוקה שושנה דמות למופת שורשית ערכית רודפת צדק נערצת בעלת ערכי מוסר אישי גבוה אשת משפחה לדוגמא הלכה לעולמה בגיל מופלג... שושנה דמות כרזמתית בעלת אור שמחה ואהבת החיים המקדשת את ערכי מסורת ישראל ...יוזמת מצוות ונתינה שבסתר ובגלוי \אישיות שורשית עם עוגן מוצק ויציב המחובר ולקרקע האדמה אישה יפה פנימית וחיצונית שושנה היתה לוחמת גנרלית כדי להשיג את החלומות שלה ומטופחת גם בשעותיה הקשות היא נלחמה לשרוד ולנצח עד להודעה הקשה מנשוא ... היפה ביותר שבשושנים השאירה אחריה מורשת משפחה אוהבת לאחר עמל רב לאורך כול השנים כולם מבני משפחתה וכדומה משתתפים בצער לכתה ומתגעגעים יהי זכרה ברוך ומנוחתה עדן היא כנראה תזכה לחיבוק גדול חם ואוהב מכול בני משפחתה שנפטרו ועלו לשמים .... לאור אילוצי הקורונה וההגבלות נבצר להגיע ולראות את כולם ולקיים טקס שבעה ועליה לקבר כפי שהיה מקובל מלפני הקורונה יהי זכרה ברוך בצרור החיים שערי גן עדן פתוחים בשבילה אוהבת אותך שושנה אין לי יכולת להשמיע לך שירי לאדינו ואת הבוסתן הספרדי ב ת יה !!!!!!!!
  • 23.01.21 עמרם סלע על אילן אורן ז"לאילן היה ידידי משכבר הימים תענוג רב היה לשוחח איתו בעל ידע רב יהיה זכרו ברוך.
  • 22.01.21 נילי בילו על שמן (זאב) הלפרין ז"לנזכרתי בשמן. אדם מדהים. גדול. חיוך תמידי על פניו. אירגן מסיבות פרטיות אחלה. הייתי בת 30. היום..... בת 70. עשה מסיבה ענקית טצל עמוס גרינשפן ברחוב השקד בקיסריה..... כל המי ומי הגיעו. איש ענק. מקסים. טוב לב. מתגעגעת. נילי בילו. 0505458391. איני מוצאת תמונה של האיש המקסים הזה שידע לעשות שמח ולהלהיב את החבר'ה.
  • 22.01.21 פרופ' (בדימוס) יצהל ברנר על פרופ' הרברט (ברטי) פרוינד ז"למשתתף בצער המשפחה. ברטי היה מחלוצי התזונה הקלינית בארצות הברית,באירופה וכמובן בארץ. תרומתו למקצוע בהקמת המסגרת הראשונה בארץ להזנה תוך ורידית עם פרופ' גימון, והטמעת נושא התזונה בטיפול הכירורגי לפני ואחרי הניתוח, הנה חלוצית ורבת משקל. זאת, בנוסף לתרומתו לכירורגיה ולהוראת הרפואה. מעמדו הרם בתחום הכירורגיה סייע מאד למעמדה של החברה לתזונה קלינית בהסתדרות הרפואית בישראל שהוקמה בשנת 1999. הוא היה איש עקרונות בתחום המקצועי והחברתי ואנשים כמותו חסרים היום. זכיתי להכירו ולהשתתף אתו בבניית החברה לתזונה קלינית. הוא חסר לכולנו. פרופ' (בדימוס) יצהל ברנר
  • 22.01.21 אורי דימנד על יוסי לב ארי ז"לבצער רב שמעתי על לכתו של איש יקר, יוסי לב ארי - חבר קיבוץ דן, ממייסדי בתי ספר שדה גולן וחרמון, איש חינוך ושמירת טבע, מחוקרי החרמון הגליל והגולן שחינך ולימד דורות של מדריכים בחברה להגנת הטבע הייתי במחיצתו פרקי זמן שונים, משתתף באבלה של המשפחה ואבלה של החברה להגנת הטבע, אורי דימנד הגושריםן
  • 22.01.21 רן אריאלי על יוסי לב ארי ז"למשתתף אתכם בצער. לאורך שנים היינו בקשר קרוב שאמנם ניתק לכמה עשורים. בשנים האחרונות שוב נפגשנו בטיולים האיזור. ליוסי זכות גדולה בשמירת הטבע והחינוך לטבע. יוסי גם הכיר לי את גרושתי זיכרונה לברכה. מורשתו באהבת הטבע תמשיך אחריו. היו חזקים ואתם יכולים להיות גאים ביוסי. שוב משתתף בצערכם רן אריאלי
  • 22.01.21 רבקה מיכאלי על דב זעירא ז"ללמשפחת זעירא, שותפה לצער הגדול עם מותו של דב היקר, הכרנו בשנת 1960 בחיפה! כמובן שהייתי עדה לכל מפעלותיו במרוצת השנים שעברו ועל תרומתו הנפלאה לזמר העברי. ת.נ.צ.ב.ה רבקה מיכאלי
  • 22.01.21 דניאל וקס על פרופ' הרברט (ברטי) פרוינד ז"ללמשפחת פרוינד היקרה. אינכם מכירים אותי, אבל רעייתי חיה ז"ל ואנוכי, היינו ממעריציו של פרופ' הרברט פרוינד ז"ל, בשנים 1983-1993, מהניתוחים הרבים שביצע להסרת הגידול הסרטני העקשן מסוג סרקומה , שחזר מידי פעם, והיה צורך בהתערבות כירורגית, והפרו' הואיל לקבלנו בסידור מיוחד בהדסה הר הצופים. ההכרות הראשונה שלנו עמו הייתה בתחילת 1983, כאשר שבנו מניתוח וטיפול ביוסטון, טקסס, ולאחר סדרה של כימותרפיה היה צורך להוציא את הצינור (Long line) שהושתל בגופה לצורך הטיפולים, לא היה מוכר בישראל, ולא נמצא רופא ב"הדסה" שידע לטפל בכך, עד שהגיע ד"ר פרוינד וטיפל בקלות ומאז נקשרנו עמו. לצורך הניתוחים היינו מגיעים לפנות בוקר מרמת השרון, כדי לחסוך יום אישפוז, ובאחד המקרים, בגלל עומס עבודה ואירועים, לא יכל לקבלה לניתוח עד אחר הצהריים. חיה ז"ל הייתה בצום מיום קודם וכאשר הרעב הציק לה לגמה מהמרק שהגישו בצהריים בבית החולים. לפני הניתוח כאשר נודע לו כי אינה בצום בגלל המרק, כעס, ובבדיחותא אמר: מילא שלגמת מרק, אבל של "הדסה" ?! הוא היה מקצוען ואנושי, ומאז שרעייתי ז"ל נפטרה ב-1993, לא התראינו, למרות שלעיתים עברתי ליד ביתכם (כאשר ביקרתי את שכנכם, עו"ד שניאור ואריאלה פונדמינסקי ולידם עו"ד רוזן), אבל זיכרוני הטוב ממנו לא מש. והנה, שמו נגלה לעיניי, במודעות האבל, שהוא נקרא כנראה, לטפל גם בחולים שבמרומים, וודאי יביא תועלת בכל מקום שימצא. "יינחמכם המקום בתוך שאר אבלי ציון, בבניין ירושלים תנוחמו, ולא תדעו דאבה עוד". דניאל וקס, עו"ד.
  • 22.01.21 אלעד על יוסי לב ארי ז"למגיבורי קרב ההגנה של קיבוץ דן במלחמת ששת הימים מול הסורים הנהיג באומץ ובפקחות את החברים מול צבא מקצועי ועשה את העבודה של צה"ל באמצעים דלים תהא נשמתו צררה בצרור החיים
  • 22.01.21 עליזה זלינגר על יוסי לב ארי ז"ליוסי היה מדריך הציפורים שלי שהחל בשנות ה80 למאה 20 אדם מקסים מדאיך מעולה ,אהב טבע בנשמתו ,משתתפת בצער המשפחה עליזה זלינגר
  • 22.01.21 נחום בן יהודה על פרופ' אבישלום מראני ז"לפרופסור מראני ז"ל היה חלוץ במחקר גידול פשתן (לסיבים) במדינת ישראל הצעירה תחת הנחייתו של פרופסור מנקו פלאוט. אכן, אחרי שהתברר שאין עתיד מזהיר לגידול הזה הארץ (גם היה שפל בביקוש העולמי באותה תקופה), הוא עבר למחקר הכותנה. לפני כ-10 שנים גילית כל זאת וביקשתי לקבל ממנו הדרכה למחקרי הפשתן שלי. הוא קיבל אותו בנועם רב בביתו ושוחחנו ארוכות בנושאים אלה. הוא היה אחד מאחרוני דור הנפילים, שעלו מאירופה וקוממו את ענפי המדע והחקלאות של מדינתו. חבל על דאברין.
  • 22.01.21 משפחת קרול על אריה יעקב קרול ז"לביום השנה ה- 38 לנפילתו בפעילות מבצעית של יקירנו הצנחן נתייחד עם זכרו ביום ב’ ה- 25.01.21, בשעה 16.00, בית עלמין נחלת יצחק. סרט לזכרו בכתובת https//youto.be/wKGdosDdwCc
  • 21.01.21 מנחם פוקס על דב שטרן ז"להייתי פקוד של דב בחטיבה 16 בשנלר בין השנים 1969 עד 1971. הערצתי את דב ולמדתי ממנו הרבה .דב היה נערץ על ידי כל החיילים בפלוגת הקשר בשנלר. יש לי זכרונות כדי לחלוק איתכם. אשמח ליצור אתכם קשר . הטלפון שלי הוא 0546756014
  • 21.01.21 דוד גלסברג על דב שטרן ז"למשתתף בצערכם. אחד החיילים ששרתו תחתיו בחיל הקשר במעבדה בשנלר . אמי סטלה גלסברג חילקה תה ועוגות לכל העולים להר הצופים במעבר מנדלבאום במשך כל השנים עד לשנת 1967. בשירותי בשנלר אחת המשימות היה להעביר דואר למשרד החוץ שאת עבדת שם . שנשמע רק דברים טובים ורק בריאות. בנוסף שמעתי אותו בערב מספרי סיפורים על הר הצופים לפני כמה שנים ואז הייתה פגישתנו האחרונה. היום קראתי את קורות חייו שהרשימו מאד וזה הזכיר לי הרבה דברים מהחיים שלי.
  • 21.01.21 שושנה ועקנין על נוריאל שרים ז"לשלום לכל השרימים ובמיוחד לעודד זו שושנה בתו של חכם יעקב בן שושן החזן ב"שרים" אז ראשית נחמה גדולה ויה"ר שנתנחם כלנו בבנין ציון וירושלים. זוכרים אותו היטב בפעלו בשרין ברענון ביה"כ ועצם היותו מעורה בו בנפשו ומאודו.זוכרת את תפילותיו וסמיכותיו במיוחד זוכרת הקטע משנאנים שאננים "ונוריאל שר האל עומד להם לתלפיה"שהיה מרנן ברגשי שייכות עצומים.זוכרים אותו לטוב. שושנה
  • 21.01.21 שלומי על תנ"ץ (גימ') יורם גונן גורביץ ז"לרוחלה ושלומי קומבור משתתפים בצערה של יונינה והמשפחה כולה,עם לכתו של יורם .יהא זכרו ברוך.תנוחמו מן השמיים.
  • 21.01.21 ליאור מרגולין על אל"מ אריה אשל ז"להיה מפקד קורס מתקדם כשהייתי חניך. היה מפקד וג’נטלמן. הערכנו אותו מאד! יהיה זכרו ברוך.
  • 20.01.21 איל תמוז על שבתאי בן ארויו ז"לשפסל'ה יקר כפי שקראה לך אמא שכל כך אהבת, הלכת מאיתנו בחטף לאחר שנה של מגפה שמנעה מאיתנו להיפגש, מדי פעם שוחחנו בטלפון ותמיד נשמע קולך אופטימי ומצפה לבאות. היו לך עוד תכניות רבות וביניהן לסיים את הציור של אמא, זה כבר לא יקרה, יש לי זכרונות יפים ונעימים ממך, יחסר לנו קולך המתנגן, החיוך הקורן, וכמובן האהבה שלך. מקווה שגם במקום שאליו הגעת יש מכחול ותוכל להמשיך וליצור. אומרים באופרה שעד שהגברת השמנה לא שרה זה לא נגמר, כנראה בשבילך היא כבר שרה, היי שלום, יהי זכרך נצור בליבנו.
  • 20.01.21 פיינמסר מאורה ורפי על פרופ' הרברט (ברטי) פרוינד ז"לרותי היקרה . מאורה אשתי ואני משתתפים בצערך ובצער המשפחה ברטי היה כירורג גדול מורה בחסד והיה דוגמא ומופת לדור שלם של כירורגים אותם הדריך וחינך. חסרונו יהיה משמעותי עבור כל תלמידיו וממשיכי דרכו. שלא תדעי עוד צער מאורה ורפי פיינמסר
  • 20.01.21 דלית סמסון על אריק סמסון ז"ל Eric Samsonמשתתפת בצער המשפחה שלו. תדעו יותר צער גפרי היקר משתתפת בצערך מכל משפחת שטרן רינה ושלמה אבן יהודה ישראל
  • 20.01.21 Rabbi Adi Sultanik על אריק סמסון ז"ל Eric SamsonI am deeply saddened at the passing of Eric and extend to Sheila and the entire Samson family my . heartfelt condolence. While I was in Capetown as Rabbi and IUA on behalf of Keren Hayesod Eric was a source of encouragement and a role model as a loving family man and communal leader but most a .mentch How I loved him.
  • 20.01.21 רחאל על אריק סמסון ז"ל Eric Samsonעצוב מאוד... מי ייתן ויזכה לגמול עצום העולמו החדש על כל הטוב שעשה בעולמנו . משפחה יקרה עם נתינה אין סופית .
  • 20.01.21 ליאת על פרופ' יוסף ויסמן ז"לפרופ׳ ויסמן היה רופא אגדי. הוא טיפל בשלושת ילדנו שכיום חלקם נשואים ואף הורים לילדים . היה רופא מקצועי אמפטי ואכפתי , תמיד זמין לשאלות , עם לב זהב. אנחנו מצטערים מאוד על האובדן ומשתתפים בצער הכבד של המשפחה.
  • 20.01.21 נאוה שגב על זיוה אקרמן ז"להיי, זיוה לימדה בעבר בבית ספר עתיד ברמת גן ? גרתם ברמת חן ?
  • 19.01.21 בבא כהן על הרבי מפלוצק זצ"לסבתא שלי, ה״יד, היתה אחות של הרבי מפלוצק. אני מעוניינת ליצור קשר עם חיים דקל שמוזכר בכתבה. כילדה היינו נוסעים לבת ים לבקר את אמא שלו, ששמה הלועזי היה פולה.
  • 19.01.21 בילקוביץ אריה על משה לגיל ז"לעצוב לי מאד הכרתי אותו עוד כששיחק כדורסל במבי רמת גן כרכז ענק וככדורידן ב11 במגרש גלי גיל וכמובן במשח ה 7 גם עבדתי עימו בתעשיה האווירת וכשהיה שחקן חובבן הי היה מסיים עבודתו על חשבונו כדי שיספיק למשחק רענן צר לי שלו מוקירים אותו בעתוני הספורט מקווה שידעו להוקירו בעירינו ומשתתף בצער משפחתו .
  • 19.01.21 גדעון על חנן שיקלר ז"ליהי זיכרו ברוך הצטערתי מאד לשמוע על פטירתו הוא יצג בתיק שלי אישית את הצד השני אדם צנוע וישר תנחומים למשפחה גדעון
  • 19.01.21 Matza על ד"ר גבריאל גבי איתן ז"לYou will be missed. We were so luck to have you as a doctor and to have the pleasure to know you. RIP
  • 19.01.21 אפי זוסמן על ד"ר דב פרידלנדר ז"ל״משפחה אהובה. עפוף אני צער עמוק על לכתו מאתכם של אבא, וממני - חברו הטוב ומושא הערצתי. יודע מנסיוני הקרוב והכואב שאין מילים היכולות באמת לנחם ברגעים כה קשים, בין היתר בשל כך שהאובדן קרה במהירות- כפגיעת ברק. אוכל אולי לנחמכם ב ״נחמא פורתא״ כלשהי, בכך שהדרה׳לה היקרה לי, וכולכם, אולי תמצאו מנוחה כלשהי במחשבה שבהעלמותו המהירה של אבא היה משום ״מיתת נשיקה״ ואולי גאלה אותו מסבל בל ישוער. כואב עמכם. אפי
  • 19.01.21 דוד על אריה לנדמן ז"לאל״מ (מיל) חני כספי היקרה משתתפים בצערך על פטירת אביך ז״ל. מי יתן ומשפחת כספי וכן כל משפחת לנדמן, לא תדעו עוד צער. שולחים לך חיבוק וירטואלי ומחזקים אותך. דוד וצוות אקו.
  • 19.01.21 יעקב שריד (יאנק) על סא"ל עמית קידר ז"למשתתפים בצער המשפחה. הכרתי את קאז'יק לפני שנים ונפגשתי איתו מידי שבוע. לצערי לא נפגשנו בתקופת הקורונה אך הקפדנו לשוחח בטלפון. היינו חברים טובים ואני כואב את לכתוב.
  • 19.01.21 פיני וולך על יעקב שקד ז"לקבלתי היום בהפתעה גדולה את הידיעה. גם אני הכרתי את יעקב בזמן הלימודים בטכניון ולמרות שלא היה קשר רציף נשארנו ידידים. לאחרונה (קצת לפני פרוץ הקורונה) פגשתי אותו באקראי ומייד קבענו ונפגשנו בקפה לצורך "השלמת" פערים של תקופה ארוכה. אכן, קשה להאמין... יהי זכרו ברוך !
  • 19.01.21 קלרה סבג על ד"ר דב פרידלנדר ז"לאיש מאוד משמעותי בחיי, בתקופת הקליטה הראשונית שלי בישראל. הכרתי אותו הנערה צעירה בת 17.היום במבט של 45 שנה אחורנית, תמיד אזכור אותו כאדם חיובי עם הרבה אמונה בי, ועם לב רחב
  • 19.01.21 יצחק ברוק על פרופ' הרברט (ברטי) פרוינד ז"לתנחומי למשפחה מבן כיתתו של ברטי בביס הראלי דר יצחק ברוק
  • 19.01.21 רבקה ולני על אשר שטיינמץ ז"ללשלומית, יעל, שירה, מאיה, עזרא, יגאל ודני היקרים, הצטערנו לשמוע על פטירתו של אשר. אני זוכר אותו לטובה מהתקופה שעליתי והוא עזר לי להיקלט בארץ (הוזמנתי עליכם בחג סוכות בשנה הראשונה שלי בארץ) ובתעשייה האוורית. מי ייתן שלא תדעו עוד צער. לני ורבקה
  • 19.01.21 פיני קבסה על מייק (מיכאל) נוימן ז"למשתתף בצער המשפחה על פטירתו של מייק, מיכאל נויימן . אדם יקר ומיוחד שזכיתי להכירו במשך שנים רבות. יהי זכרו ברוך.
  • 19.01.21 חיימוב אהובה וזלמן. על אילן אורן ז"להניה יקרה ולכל בני משפחת אורן. נדהמנו לשמוע על פטירת אילן. אילו שהה בסביבות המות פעמים רבות בשרותו הצבאי המתמשך והצליח לשרוד.אילן שרד גם את מחלת הסכרת מס' שנים ולבסוף נדם ליבו. תמיד נזכור את אילן לטובה. עוד מימי קיבוץ אלומות. כשאילן שאף להכניס טהבת מולדת וטבי לקבוצת החיילות שהגיעו לקיבוץ, ובתוכם אהובה. בכל פגישות הגרעין היה נעים לשוחח עם אילן, ללמוד ממנו ולהינות. משתתפים בצערכם העמוק אהובה וזלמן חיימוב.
  • 19.01.21 פרופ' יוליה מירסקי על ד"ר דב פרידלנדר ז"ללהדרה ולכל המשפחה, משתתפת בצערכם על לכתו של דב. אני זוכרת אותו כמנהל נבון ומלא אנרגיה של שירותי הייעוץ, שם עבדתי שנים רבות. ומקום מיוחד בלב שלי יש לו בזכות האנושיות והרגישות שגילה כלפי כמנהל כאשר התמודדתי עם המחלה והמוות של אבי. הוא תמך ואפשר לי להיעדר מהעבודה על מנת לסעוד את אבי, אבל ידע גם ברגע המתאים לומר לי שהגיע הזמן לחזור לעבודה ולחיים. אני נוצרת בליבי את התקופה בה הנחה אותי בדוקטורט, שעה שהוא עצמו התמודד עם מחלה וקריאת הדוקטורט שלי במקביל להקלטה, נתנה לו את הצעדים הראשונים לשיקום. אתכם באבלכם. יוליה
  • 19.01.21 צבי ואורנה בליץ על תג"ד מיכל ברק ז"להבשורה היכתה אותי בתדהמה. אני בן דוד שלצערי לא הייתי בקשר זמן רב. אני זוכר את מיכל כילדה כשהייתי מתארח בביתם עם ההורים ואמירה המקסימים. לפי התגובות שקראתי היא ירשה את התכונות הנהדרות של אביה שהיה איש חסד ונועם שתמיד היה מוכן לעזור לזולת. שיהיה כח לאמא, חוה, לאחותה אמירה, ולכל המשפחה לעבור את התקופה הקשה הזו ולהתנחם ככל האפשר מכל הטוב שמיכל הביאה לעולם.
  • 19.01.21 יצחק ( צ'קלה ) גולדפינגר על ד"ר אברהם וילדר ז"לתנחומיי הכנים על לכתו מאיתנו של ד"ר אברהם וילדר . רופא ילדים מעולה וחבר יקר. היה רופאם של ילדיי וחבר מועדון רוטרי חדרה בו גם אני חבר. אדם דעתן, חביב על כולם ומשפיע לטובה על כל סביבתו. יהי זכרו ברוך.
  • 18.01.21 גלי בן שלמה על תג"ד מיכל ברק ז"למצער ומפתיע. לפני 3 שבועות היא טיילה עם כולנו בחיוניות רבה טיול בטבע בתובל שבצפון ודיברנו על עברה בשבס. לא הבנתי שסופה קרב. מעציב. גלי
  • 18.01.21 חיים קסלגרוס על פרופ' פסקל (פפה) טיברין ז"למשפ' טיברין היקרה, שם המשפחה שלכם היה נרדף למלאך ה': חכם, מקצוען, טוב לב, מחזק, מנהיג. אחי נפצע במהלך פעילות צבאית בשנת 1975, הוא אושפז אצל אבא במח' הנוירוכירורגית. אבא ליווה את הורי בכל האספקטים במשך כל תהליך השיקום הארוך, המייגע והמייאש אך המוצלח ביותר. המשפטים הכי מרגיעים ומחזיקים באותם ימים התחילו ב"פרופ' טיברין אמר". תהיה נשמתו צרורה בצרור החיים!
  • 18.01.21 אלן קדר כהן על תג"ד מיכל ברק ז"ללמדתי עם מיכל שלכם היקרה בתיכון...בשנים הארונות הייתי מתקשרת אליה כל שלושה ארבעה חודשים ותמיד שמחה לתרום כסף לנזקקים.אמרתי לה שהכסף עובר ישירות...אך לא עניין.לא היו חקירות.לא היה היסוס בנתינה שלה.סמכה ונתנה. לפני שבוע התקשרתי והיה קשה לדבר. מיכל שלכם-כולה לב. כה משתתפת בצערכם ועל האבידה העצומה.שולחת חיבוק ומתפללת עליה.
  • 18.01.21 ענת שראל על יוסף (יוז'י) ונקרט ז"לשלום לכם רותי, עוזי ודפנה, שמי ענת שראל ( ראם), הבת של שמואל והדסה ראם. יש קשר משפחתי בין אמי לאביכם, והיו גם קשרים מסוימים בין הורי ז"ל למשפחתכם. בחיפוש מידע על המשפחה שלי למען עריכת עץ משפחתי גיליתי את מודעת האבל של יוסף, והצטערתי ללמוד שנפטר באוגוסט. משתתפת בצערכם. אשמח להיות בקשר כדי לנסות להבין את החיבור בין המשפחות, שכן מהצד של אמי יש לי מעט מאוד מידע. תודה , ענת שראל sareladrzm@gmail.com 0503121932
  • 18.01.21 ניצן למפרט, יד אליהו על פרופ' יוסף ויסמן ז"לרופא שהוא גם אדם, היה מקצועי מחד ולא מאבחן יתר מאידך... ידע מתי לשלוח הורים לחוצים הביתה אחרי הקשבה זריזה לריאות, ומתי להמשיך בבירורים. אבידה גדולה. תנחומי.
  • 18.01.21 אולגה משיח על רפי פלד ז"לבצער רב שמעתי על פטירתו של רפי פלד. עבדנו בעבר הרחוק באותו מקום עבודה. תנחומי מעומק הלב . שלא תוסיפו לדאבה עוד.
  • 18.01.21 תושבת שכונת תל חיים על פרופ' יוסף ויסמן ז"לרופא בחסד עליון , אדם גדול בעל נתינה ענקית , רגיש ואנושי, קסם של אדם, טיפל במסירות בילדים, היה אדם חכם מאוד ' צנוע ועניו, איש נעים הליכות, כולם היו ילדיו , דאג וטיפל במסירות תהא נשמתו צרורה בצרור החיים , תנחומי הכנים לאשתו וילדיו אבידה ענקית לשכונת יד אליהו
  • 18.01.21 איתן ברגבאום על יעקב שקד ז"להידיעה העצובה התקבלה בהפתעה גמורה . איך יכול להיות כדבר הזה ? קשה להאמין ולהבין שיותר לא תהיינה השיחות האישיות בינינו. הכרתי את יעקב בלימודינו המשותפים בטכניון ומאז הצטלבו דרכינו ונהגנו להיפגש מפעם לפעם ולעדכן אחד את השני בכל מיני נושאים. קשה להאמין שאיש רב פעלים ומלא מרץ הלך מאתנו בכזו פתאומיות ובטרם עת . משתתף בצער הגדול של המשפחה . יהיה זכרו ברוך !
  • 18.01.21 מיכה קורמן על תג"ד מיכל ברק ז"לב.ד.א. כמה עצוב ! תמיד פגשתי אותך על שביל האופניים, מחייכת, או בצעידות נמרצות עם בן זוגך נחמיה, או בהלכות נינוחות מלווה את אמך. תמיד עם חיוך. חבל על דאבדין ולא משתכחין
  • 18.01.21 תמר גרון(הרוסי) על גד בנימין זאב רייך ז"לגדי יקר ואהוב.תבנית נוף מולדתנו.זיכרונך מתערבב בתכלת שוקטה ובתום....של כינרת,של חורשת אקליפטוס ומי קרח צפונה משם..רוחות של חופשה,של קיץ ,של ילדות מתוקה.ואתה- גבוה,נישא,חיוך על שפתיך תמיד,ואיתך משפחה חזקה ויפה והרבה הרבה צחוק מסביב. אוהבים אותך תמיד.אוהבים אתכם תמיד. זיכרון ילדות לעולם לא נשכח הוא... תמי קובי ונורית הרוסי
  • 18.01.21 אורי מוזס על משה לגיל ז"לשמעתי בעצב על פטירתו של משה ז"ל,זכורני כילד הגר בסמיכות לבית הפועל עקבתי אחרי קבוצת הכדוריד והערצתי במיוחד את משה ואת ביצועיו המדהימים,במיוחד זכורות לי הטעיות הגוף שלו ומעל לכל את השערים שהבקיע במטחים צמודי קרקע תוך הטיית מבט הצידה,למרות חלוף השנים אני כל כך מתגעגע לצפייה באימונים ובמשחקים של משה שהיה עבורי גבור ילדות שחלפה ואיננה,יהי זכרו ברוך!
  • 18.01.21 שרה קמפ על רפי פלד ז"ללעדה ומשפחתה משתתפים באבלכם על מותו של רפי בעל ואבא וסבא שרה ואלי קמפ
  • 18.01.21 שלמה טהרני על תג"ד מיכל ברק ז"למיכל ברק - חברה כאחות לי , נפגשנו בצמתים לא מעטים במסגרת השרות המשותף שלנו , תמיד עם חיוך , סבלנות וסובלנות , רגישות ואהבת האדם . לא אשכח את יום הגיבוש והבת הקטנה שלא הפסיקה לבכות כשמצאה את החתלתול העזוב ולא רצתה להפרד ממנו - היא ירשה ממך את הרגישות והאהבה לכל חי ולא רק זה . קצרה היריעה יקירתי , קיבלתי אתהבשורה המרה בשברון לב . עצוב לי בנשמה , מה אומר / נאמר ואיך ננחם ברגע כה קשה וכואב כאשר הרגשות ממש עולים על גדותיהם והתחושה היא ששום דבר לא משתפר ולמען האמת זה רק מחמיר והולך זה הזמן לרגשות לתת ביטוי לאפשר להם להיות באופן גלוי רק כך אפשר להתמודד עם העצב לתת לו מקום ואת הזמן והקצב נחמה היא לא דבר פשוט לוקח זמן להבין מה חשוב אני אוהב אותך ותמיד יש לך לא רק פינה בליבי בראש מורכן חברה כאחות לי שלמה טהרני
  • 18.01.21 אורלית על פרופ' יוסף ויסמן ז"לשמי אורלית גדלתי בשכונת יד אליהו לבית משפחת זהביאן הרופא הזה היה הרופא השכונתי שלנו אני מכירה אותו מגיל ככ קטן הוא היה המלאך בשכונה ומן הסתם במרפאות נוספות ובתי חולים היה רופא בחסד עליון אהבנו אותו ככ עצוב לנו ולכל השכונה אני מאוד מאוד משתתפת בצערכם שלא תדעו עוד צער ומכאוב תהא נשמתו צרורה בגן עדן אמן
  • 18.01.21 יגאל בקר על חנה אנטין ז"ללא שוכח את חנל׳ה
  • 18.01.21 מרגלית משעני על רפי פלד ז"לנדהמתי והצטערתי מאד לשמוע על פטירתו של רפי שהיה איש מיוחד במינו, יוצא דופן ביושרו, צניעותו וחוש ההומור הדק שלו. משתתפת בצערך עדה ובצער כל המשפחה. יהי זכרו ברוך מיקי משעני
  • 18.01.21 איתמר על חנן שיקלר ז"להשתתפות תנחומים איתמר
  • 18.01.21 אבי קשת (טנצ'ה) על מרגלית לאופר ז"לעצוב, עצוב מאד, מרגלית בת כיתתי ביסודי ושכנתי בקרית עמל, זכורה לי כי כבחורה עליזה, ידידותית מאד. תמיד אזכור אותה. ת.נ.צ.ב.ה.
  • 18.01.21 רייכספלד ראובן ועפרה על רפי פלד ז"ללעדה ולכל המשפחה משתתפים בצערכם
  • 18.01.21 דפנה סנדרס על תג"ד מיכל ברק ז"למשתתפת בצערכם על לכתה בטרם עת של מיכל המקסימה. הלב כואב. הלוואי ולא תדעו עוד צער
  • 18.01.21 שלומי שגיב על אפרים וחגי זיידל ז"ללמשפחת זיידל ולחברת אורן בזעזוע עמוק נתקבלה הידיעה, הבלתי נתפסת, על לכתם של האחים חגי ואפרים. אנשים אהובים וישרי דרך, מופת לחוכמת מעשה ונעם הליכות. דוגמה לאנשים טובים, הגונים שלא נתנו לחיי המסחר לפגוע בהיותם "מענטשים". מי ייתן ונלמד מהם כולנו איך עושים את זה. מהי צורת אדם. כבר בחייהם היו אנשים נדירים והם כבר חסרים לנו, מכריהם ומוקיריהם. שנזכה לשמר את מורשתם האנושית. יהי זכרם ברוך שלומי שגיב בשם חברת מיטל הנדסה ושירותים בע"מ
  • 18.01.21 אורית מיכאלי יצחק על פרופ' מרדכי שליט ז"לפרופסור מרדכי שליט ז"ל יהי זכר ברוך משתתפת לשמוע רק בשנת 2021 הפרופסור הציל את חיי שהייתי רק בת 22 ללא רצון מצידו לקבל תשלום . יהי זכרך ברוך.
  • 18.01.21 ג׳ואל על ד"ר גבריאל גבי איתן ז"ל‏ ‏צער גדול . דוקטור מצוין ‏ואיש מדהים הלך לעולמו. יהיה זיכרו ברוך. ‏תנחומיי למשפחתו.
  • 18.01.21 זאב רונן על חנן שיקלר ז"ללמשפחת שיקלר - איתכם באבלכם על לכתו של חנן איש יקר פולי
  • 18.01.21 מיקי על חנן שיקלר ז"לרותי כואב לי הלב .מיקי
  • 17.01.21 יוסי שולץ על יעקב שקד ז"להייתה לי הזכות הגדולה להכיר את יעקב בתקופה ששימש מורה בהצלחה גדולה ועם אהבה גדולה מצד התלמידים ועמיתיו להוראה. בהמשך נפגשנו כאשר ניהל בצורה מצויינת פרוייקטים בניה. היה בו צירוף של יושר עם שכל ישר וידע הנדסי נרחב. ידע. להתמודד עם בעיות מורכבות ועשה את זה בהצלחה ועם חיוך. משתתף בצער הכבד של משפחת שקד. יהי זכרו ברוך
  • 17.01.21 משה שי על הברון בנג'מין דה רוטשילד ז"ל Baron Benjamin De Rothschildהברון בנג'מן דה רוטשילד ז"ל , המשיך את מסורת המשפחה לתרומות והעצמת מדינת ישראל,משתתף בצער המשפחה.
  • 17.01.21 דן אורדן על יעקב שקד ז"לישנם דברים שאסור לדחות. לפני ימים אחדים ראיתי ששיפוץ ביה"ס חוגים. אמרתי בלבי שאתקשר ליעקב וכשיגיע לאתר אזמין אותו אלי לקפה במגדלי אלישע… היה לי הכבוד לעבוד עם יעקב, בין מנהלי הפרויקטים הטובים שזכיתי. תמיד קשוב זמין חכם ושקול- אדם יקר. מלי המשפחה איתכם באבלכם הכבד. " שִירו נָא לַמֵּתִים בְּטֶרֶם יָמוּתוּ כִּי מַה בֶּצַע בְּשִירְכֶם לָהֶם וְהֵם חֵרְשִים מִשְּמעַ וַאַטוּמִים מֵהָבִין " .
  • 17.01.21 דוד כהן על שלדון (גדליה) אדלסון ז"ל Sheldon G. Adelsonהעיתוי של הפטירה שלו מוכיח ללא ספק על רוח הציונות שהיתה איתו כל חייו. הוא נפטר ברח שבט. כ15 יום לפני טו' בשבט. יום שבו נוטעים נטיעות כדי ליישב את ארץ הקודש. יהי זכרו ברוך לעד! ותנצב"ה
  • 17.01.21 משה חלד על חנן שיקלר ז"ליהיה זכרו ברוך אדם צנוע ואוהב אדם הכרתי את חנן לפני כ12 שנה .היתי לקוח שלו. ת.נ.צ.ב.ה.
  • 17.01.21 יפעת מילר על רס"מ רביע טריף ז"לאיש יקר עם חיוך אביבי, יחיד ומיוחד. נוח על משכבך בשלום, אתה בליבנו לעד.
  • 17.01.21 איתן יריב על חנן שיקלר ז"לחנן שיקלר, קצין וגנטלמן, חבר יקר עזר תמיד לאחרים. צנוע וישר יהי זכרו ברוך
  • 17.01.21 ריקרדו לפין על אבי קומרוב ז"לכתבתי את המקור בספרדית ואיפה שהו נפל טעות מרה, כי הכוונה היה לנחם את המשפחה ולהגיד " ולמירה וכל המשפחה שלא תדעו עוד צער". סליחה ומחילה אם פגעתי.
  • 17.01.21 גבי ורפי ווגו על חנן שיקלר ז"ללרותי ולילדים, מצטערים מאד על פטירתו של חנן. זוכרים אותו ואתכם ובנוסטלגיה לימים רחוקים של שכנות טובה בצה"ל 4. איתכם באבלכם הכבד, גבי ורפי ואגו
  • 17.01.21 אורנה צרפתי על יהודה שטרנפלד ז"לאורנה יקרה, הצטערתי לקרוא על מות אביך, איש יקר ורב זכויות ושולחת לכם את תנחומיי מעומק הלב וחיבוק גדול. אורנה צרפתי 052-8904040
  • 17.01.21 יהודה ארידור על יעקב שקד ז"להידיעה הגיעה ביום ששי בהפתעה, קשה היה להאמין שאכן מדובר ביעקב, איש יקר, צעיר ורב פעלים, ואיש מקצוע מוערך מאוד, משתתף בצער המשפחה והחברה, חבל על דאבדין, ובטרם טרם עת,
  • 17.01.21 משפחות: גולן, גל ורבן על אבישג ז"ל לבית גולןזוכרים ומתגעגעים ביום השנה לפטירת יקירתנו. בשל הסגר לא נוכל להיפגש בבית העלמין.
  • 17.01.21 גיא וולפין על ינה לבנון (טבק) ז"להסבתא האהובה והמדהימה שלי מתה. לבי נשבר
  • 16.01.21 ברוריה ומשה קוחנובסקי על ד"ר קלוד גומז ז"ללברוריה היקרה ולכל משפחת גומז נדהמנו לשמוע על פטירתו של קלוד היקר הערכנו ואהבנו אותו מאד ואנו כואבים על פטירתו בטרם עת. משתתפים בצערכם העמוק ברוריה ומשה קוחנובסקי
  • 16.01.21 ברוריה על רס"ן שלמה פוגל ז"ללאלי אברהמי , מנפלאות הטכנולוגיה. אכן , שלמה פוגל שירת עימנו וגם היכרנו את אשתו שושנה ואחיה רפי אלבוחר, ששירת ביחידתנו גם . יהי זכרו ברוך ושמור בצרור החיים🌹 ברוריה
  • 16.01.21 אלי אברהמי על רס"ן שלמה פוגל ז"לאני בהלם ששמעתי ממכם שפוגל שלומו נפטר הוא חבר טוב שלי היה ורק שחיפשתי לדעת מה קורה איתו נפלתי על המודעה שלכם
  • 16.01.21 דניאל קופלר עו"ד על עו"ד ישראל ענבר ז"לתנחומינו הכנים לרחל ומשפחת ענבר. למדנו על לכתו של ישראל ואנו מבכים את מותו. עו"ד דניאל קופלר וד"ר מיקה קופלר.
  • 15.01.21 מיכאל קומיסר על עו"ד ישראל ענבר ז"לתנחומים על פטירת ישראל זכרו לברכה. מיקי קומיסר
  • 15.01.21 דוד רייכרט על נעמי נגה חבשוש ז"למשתתף בצער צפנת והמשפחה.
  • 15.01.21 מיודובניק יהודה על שאול שימקין ז"ליהיה זכרו ברוך
  • 15.01.21 מרגלית פרץ על אחותו ז"ל של אבי מורדואבי יקר, כל כך עצוב, על כך הרבה שנים של סבל. תנחומי לך ולכל בני המשפחה מרגלית פרץ
  • 15.01.21 גולדברגר יהודה על אריה ארד (זינגר) ז"לעצוב
  • 15.01.21 אמיל עטילה על חנן ורביצ'יק ז"לחנן וריביציק היה איש מיוחד מאוד, עם המון נסיון וידע בכלל ובתחום תעשיית העץ בפרט! הוא עזר למאות משפחות להתפרנס! הוא היה ממש דמות לחיקוי ומקור להשראה ולכוח אבידה כבדה לכולנו! הנוכחות שלו תישאר חרוטה בלבנו ובראשנו לעד, ותצעד לצידנו בכל יום מרכינים ראש ומשתתפים בצער המשפחה ובאבלם הכבד יהי זכרו ברוך
  • 15.01.21 ערן מרום על עו"ד ישראל ענבר ז"למשתתפים בצער המשפחה.. שלא תדעו עוד צער🙏.משפחת מרום ומשפחת אהרוני
  • 15.01.21 נדב על תת אלוף (מיל') אלכס פארן ז"לצח שלום, ראשית, משתתף בצערך אף שאיננו מכירים. שמי נדב, ובימי קורונה משוגעים אלה אני חבר במיזם חברתי שמטרתו לאפשר למשפחות של נפטרים לזכות ל"ניחום אבלים" וירטואלי - אתר אינטרנט בו חברים ומשפחה יוכלו לשתף בסיפורים, תמונות וחוויות משותפות עם הנפטר. אתר זה יוכל לשמש כהנצחה ומקום ל"השלמת פערים" על ידי שליחת קישור פשוט למכרים וקבוצות רלוונטיות - ממש כמו שכתבת למיכה על רצונך ללמוד על תקופת הזוהר של אביך בהפועל חדרה. הנה דוג' שהכנו עבור אביך ז"ל. https://memorzal.wixsite.com/alex-faran ניתן לשנות תמונות ותכנים על פי בקשת המשפחה. חברים ומכרים יכולים לכתוב ולשתף דברים משלהם.. כל השינויים והתוספות הינם בחינם לגמרי, השירות מוגש כעזרה לציבור. אנו רק לא מבטיחים שהכל יהיה מאוד מהיר.. עדכן אותנו אם ברצונך לגנוז את האתר ונבצע זאת מיידית. תודה רבה, נדב 0523-271729 leshem83@gmail.com
  • 14.01.21 מרדכי קוקילוב על ויקטור בלולו ז"ליהי זכרו ברוך חבר יקר
  • 14.01.21 מרדכי קוקילוב על משה בדיחי ז"ליהי זכרו ברוך
  • 14.01.21 מרדכי קוקילוב על יעקב כהן ז"ל – ז׳ באדר א׳ תשע״טאיש שהיה דוגמא יהי זכרו ברוך
  • 14.01.21 רחל צדקה על רס"ן חנוך אהרוני ז"ל"אבויה" כך קראנו לך כולנו עוד מימי היותנו יחד במר"א (בית הספר לצניחה) אהבנו אותך צדקה ז"ל ואני .....תמיד היית חבר נאמן ומוכן בכל שעה לבוא ולעזור ובמיוחד בשעת משבר. גם אחרי מותו של צדקה התקשרת מידי שבוע באופן קבוע לשאול האם אני צריכה עזרה..ובערבי חג לברך "חג שמח" תמיד זכרת ואף פעם לא שכחת. ועכשיו הצטרפת למלאכי השרת יחד עם חבריך ממר"א שגם נעלמים לנו.. עצוב ...ועוד אנקדוטה לסיום,, באחד הצניחות שלי היית המשלח שלי ושאלת אותי "את רוצה לדבר עם הטייס" כן, עניתי, ואתה נותן לי את המשפך שהצנחנים בשעת לחץ משתינים ¥¥¥ " דברי" אמרת ... יהי זכרך ברוך חבר יקר...ולכם הדסה, מירב יניב ויוגב,,, שלוחים תנחומי.,,, אוהבת רוחלה...
  • 14.01.21 איידה על ד"ר מלכה (מילה) לובודה ז"ל40 שנה חלפו מאז הפעם הראשונה שפגשנו את ד"ר לובדה, רופאה מדהימה שטיפלה במשפחתי במסורה. ד"ר לובדה נתנה הרגשה שאתה מגיע לבדיקה אצל אמא מקצועית, אכפתית ואוהבת. לצערי רק היום קראתי על פטירתה, דבר שהעציב אותי נורא. משתתפים על אובדן יקירתכם ועל אובדן לכם ישראל. יהי זכרה ברוך
  • 14.01.21 חני על ד"ר אבי אברהם הרלב ז"לאחת האבדות הגדולות אחרי אינסוף רופאים שניסו לעזור לי להרות שוב אחרי 9 שנים, ד"ר הרלב, שליח הקב"ה הצליח לעשות את הבלתי אפשרי. והכל בנועם וברגישות, תוך מקצועיות מדהימה וללא התנשאות כלל. הפסדנו אדם ורופא מבריק ובעל נשמה גבוהה. באחת השיחות שלנו, אמר שהיה רוצה להמשיך לפרופסורה, אך נשאר רק בשביל לעזור לזוגות להתברך בילדים... העזרה לזולת להשיג את היקר מכל- ילדים, זה מה שאפיין אותו. יהי זכרו ברוך. חיזוק ענק למשפחה ושלא תדעו עוד צער.
  • 14.01.21 ניסנה ואורי קיזלר על עו"ד ישראל ענבר ז"למשפחת ענבר היקרה, משתתפים באבלכם הכבד על פטירתו של יקירכם ישראל ענבר ז"ל ניסנה ואורי קיזלר
  • 14.01.21 רות ארז על סא"ל דניאל רייזל ז"למי יתן.
  • 14.01.21 רות ארז על סא"ל דניאל רייזל ז"ללרותי שלום. ראשית אציג עצמי שמי רותי ואני בתה של ויקסי. אמה של ויקסי היתה אסתר רייזל לרנר.כילדה הייתי בחתונתכם ושנים קודם בקרקע את דני וגדעון בקיבוץ כשעלו ארצה. בקרתי. ראיתי את המודעה בתאריך הפטירה אך לא הייתי בטוחה זה אכן דני. היום ראיתי תמונה ואת הדמיון לפני ובנימין. משתתפת בצערכם הגדול ובצער הילדים... רותי ארז 050 4443659. מי יתכן ולא תדעו עוד צער.
  • 14.01.21 איתן אלעזר על עדנה אלעזר ז"לזכרונה לבדרכה
  • 14.01.21 דר דיצה גרוס על פרופ' שמאי קוטב ז"לתנחומי על איש יקר ואמיתי ומקצוען ברמות תודה שקיבל אותי ליחידה לטיפול נמרץ לפני שנים רבות כשחזרתי מלימודים בקנדה יהי זכרו ברוך
  • 14.01.21 אלכס שטלברג על ניר טויב ז"לאני פונה אלייך גלית ליבר באיחור רב אבל זה עדיף על לא כלום. אני מביע צער עמוק על לכתו של ניר שהיה לי הזכות הגדולה להיות בחתונתכם בנהריה ברחוב שביל השקמה אוהב אלכס בן דודך
  • 14.01.21 המשפחה על יהודה (גולי) גולן ז"לבמלאות שבע שנים לפטירת יקירנו נעלה לקברו ביום ב’ ה-18.01.20, בשעה 14.00, בית עלמין הרצליה החדש.
  • 14.01.21 מיכאל רביד על חנן ורביצ'יק ז"לבצער רב אנחנו מודיעים על פטירתו בשיבה טובה של אבינו חנן ורביצ׳יק. רק שנה וחודשיים עברו מאז פטירתה של אמנו מרים ועתה הלך לעולמו בעלה. הם חיו חיי נישואין מאושרים למעלה מ-73 שנה. אבא סבל לאחרונה מאי ספיקת לב ובעיות בריאות אחרות. הוא אושפז בבית החולים רמב״ם. לאחר כ-10 ימי אשפוז התגלה כחיובי לקורונה (למיטב הבנתנו הוא נדבק בבית החולים). הוא אושפז במצב קשה במחלקת הקורונה. למרות שהיה צלול ועצמאי עד כמה שאפשר עד הרגע האחרון, גופו נחלש מאד מאד עד שנפטר ביום ראשון בלילה - 10/1. יהיה זכרו ברוך. כואבים: הבנים בני ומיקי, הנכדים והנינים. טלפונים לניחומים: +972 52-612-6586 Benny +972 53-490-6677 Miki
  • 13.01.21 א על רס"ב (גימ') יצחק ענקי ז"לגימלאי ירד לי האסימון.
  • 13.01.21 אביבה אשתו על רס"ב (גימ') יצחק ענקי ז"למתגעגעים
  • 13.01.21 אביבה על רס"ב (גימ') יצחק ענקי ז"לחבל עליו. אנו כואבים את מותו אדם שלא הזיק לאיש. ישר ותם מאין כמותו. הוא חסר לי מאוד. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים אגב, לא ידוע לי שהיה לו כינוי ג'ימ או כל כינוי אחר.
  • 13.01.21 גולן גיל והחברים מתנדבי התנועה בחיפה על משה סלוטקי ז"למשתתפים בצער המשפחה על מות האיש היקר , שהיה מפקדי בית"מ נו"ש גולן גיל
  • 13.01.21 משה שי על שלדון (גדליה) אדלסון ז"ל Sheldon G. Adelsonשלדון אדלסון ז"ל,מאז ימי השר מונטיפיורי לא קם למדינת ישראלתומך כה מסור,הן במפעל התרומות הנדיב,והן במישור הפוליטי למען חיזוק מעמדה הגלובלי של ישראל בעולם,וכמובן הפעלת לובי חזק למען העברת שגרירות ארצות הברית לירושלים,והקמת העיתון רב התפוצה ישראל היום ששינה את כל המדיה במדינה, ת.נ.צ,ב,ה.
  • 13.01.21 גלית קוגיאל על ד"ר עקיבא פרדקין ז"לזהו? זה מה שיש לך להגיד? צריך לעשות קריעה על אבידה שכזאת אבד מלאך מן העולם
  • 13.01.21 דינה חינקיס על שלמה אלברט ז"לשלמה אלברט האחד והיחיד. חבר שאהבתי לפגוש בין אירועים משפחתיים ועם החברים הקרובים. תמיד הצחיק אותי בהומור מפתיע. כשרוני ויצירתי בתחומי אמנות ובימוי. יהי זכרך ברוך. לאה, יעל ונעמי, מי יתן וזכרו ישרה עליכן אהבה ושמחת חיים, ושלעולם לא תדעו עוד צער. דינה חינקיס.
  • 13.01.21 מירב על ד"ר אברהם וילדר ז"להוא היה הרופא שלי שהייתי ילדה. בנאדם מקסים עם אישיות גדולה. שולחת תנחומים למשפחה יהי זכרו ברוך
  • 13.01.21 אלי רכס על ד"ר נחמן טל ז"ללמשפחת טל, קבלו את תנחומי על מות נחמן, ידידי וחברי עוד מימי בסיס ב', אלי רכס, שיקאגו/תל אביב
  • 13.01.21 עירית ארבל מנהלת באיאות ורווחה על ד"ר אברהם וילדר ז"לבית גבעת חיים איחוד רוצה להשתתף בצער המשפחה. ד"ר וילדר יזכר כרופא ילדים מיתולוגי ומסור. דורות של ילדים הורים וסבים זוכרים ומוקירים את ד"ר וילדר. הנחמה היא במורשת שהשאיר אחריו ובאהבה שרכשנו לו.
  • 13.01.21 בצלאל בן משה על רס"ב (גימ') ששון פז ז"לששון . אהוב על כל יודעיו ומכריו, אופי נינוח , חבר טוב לכולם. שירתנו יחד בסמוייה ולאחר מכן בבילוש חיפה. יהא זכרו מבורך לעד. ת.נ.צ.ב.ה
  • 13.01.21 עוזי בן צבי על יעקב בלפר ז"ליענקלה ז"ל היה המ"פ של פלוגת החרמ"ש על זחל"מים (ילין) של גדוד 142 ( נתן פירעם ז"ל) מחטיבה 217 של נתקה ז"ל במלחמת יום הכיפורים, ב 10 לאוקטובר, צורפה מחלקת הנגמ"שים שלנו ( צנחני גדוד 66) לפלוגתו של בלפר, בתור 2 של ילין, מכיוון שהיינו מנוגמשים, הפכנו לכוח צמוד מג"ד, אבל מעת לעת, חברנו לפלוגה, הכרנו את בלפר, כמ"פ כריזמטי, שהצליח להפוך פלוגת חרמ"ש די מבוגרת לכוח לוחם...כבוד, חבל על דאבדין
  • 13.01.21 לילי סגל והדר סגל על פרופ' זאב סגל ז"לזוכרים ומתגעגעים במלאות עשר שנים לפטירת יקירנו ו- 74 שנים להולדתו.
  • 12.01.21 דן דורנאי 0522696484 על רס"ב (גימ') ששון פז ז"לאתי יקירתי, משתתף בצערכם , אהבתי את ששון, אהבתי את אופיו השקט, רוחו הטובה בכל מצב והוא גם היה מורי ורבי בתחילת צעדיי בבילוש בבואי מהסמויה. לפני מספר ימים חשבתי עליכם אך לא מצאתי את הטלפון...... .....לא נשכח את הימים השמחים "אילל אללתך" ואיך חפץ (עליו השלום) היה שר "הלילה לילה לילה, שמחה גדולה....." אוהב אותך וזכרו ישאר אצלי לעד ....
  • 12.01.21 דני וצפור שפירא על אפרים פרידהבר ז"לקבלו את תנחומינו הכנים דני וצפור שפירא
  • 12.01.21 צפור ודני על אביגדור (ויגי) ליבנה ז"ללאורנה היקרה ולבנים גיל ורן הצטערנו צער רב לקבל הידיעה קבלו את תנחומינו צפור ודני שפירא רעננה
  • 12.01.21 רונית על ד"ר גבריאל גבי איתן ז"לאני המומה. לראשונה רואה את הבשורה הקשה, בעודי מבקשת לתאם תור . הייתי מטופלת שלו. רופא ואדם מיוחד! עם חוש הומור, יושר ואכפתיות. משתתפת בצער המשפחה!
  • 12.01.21 אילנה ואהרן גלפר על אסתר בריג'יט הורגן ז"ללבנג׳י ולכל המשפחה קבלו את השתתפותנו מעומק הלב על הילקחה הנפשע של אם המשפחה מי יתן ולא תדעו צער עוד
  • 12.01.21 אברהם פריד - פריצי על גדעון ריבלין ז"ללבית כנס, למשפחת ריבלין וידידיו. קבלו תנחומי והשתתפותי בצער המשותף על פטירתו של גדעון, אדם שהיה בן-אדם במלוא מובן המילה, איש נעים, הגון, שהעבודה עימו, כמו גם כל מפגש או שיחת אקראי, היו נעימים והותירו טעם טוב. חבל על דאבדין ולא משתכחין. אברהם פריד - פריצי
  • 12.01.21 ד"ר דוד יששכרי ק. קשר. על תא"ל במיל' יהודה כהן ז"להיה מגד שלי ב- 271. הערכנו מאוד איש את רעהו.
  • 12.01.21 אודי מנור על תת אלוף (מיל') אלכס פארן ז"לאלכס פארן היה הבוס שלי שנים רבות ודרכנו בחיל הים הצטלבו 3 פעמים: כשהיה רע"נ מענ"ש ( ואני רמ"ד טילים בענף) כשהיה מפקד מספנות חיל הים ( ואני מפקד במט"מ ) וכשהיה רמצ"ד (ואני רע"נ מענ"ש. ) אלכס התברך בשכל טוב : זיכרון מדהים הגיון חד כתער והבנה מערכתית מעולה היה כיף לעבוד איתו מצד אחד נתן לך בוש וחופש פעולה מצד שני שמר על קירבה לענינים כדי שיוכל לישר אותך אם צריך. משיכמו ומעלה גבוה מכל העם" חבל על דאבדין אודי מנור "
  • 12.01.21 אודי מנור על תת אלוף (מיל') אלכס פארן ז"לאלכס פארן היה הבוס שלי שנים רבות ודרכנו בחיל הים הצטלבו 3 פעמים: כשהיה רע"נ מענ"ש ( ואני רמ"ד טילים בענף) כשהיה מפקד מספנות חיל הים ( ואני מפקד במט"מ ) וכשהיה רמצ"ד ) ואני רע"נ מענ"ש. אלכס התברך בשכל טוב : זיכרון מדהים הגיון חד כתער והבנה מערכתית מעולה היה כיף לעבוד איתו מצד אחד נתן לך בוש וחופש פעולה מצד שני שמר על קירבה לענינים כדי שיוכל לישר אותך אם צריך. משיכמו ומעלה גבוה מכל העם" חבל על דאבדין אודי מנור "
  • 12.01.21 אודי מנור על תת אלוף (מיל') אלכס פארן ז"לאלכס פארן היה מפקדי במשך שנים ודרכנו הצטלבו 3 פעמים כשהיה רענ מענ"ש ( ואני רמ"ד טילים) כשהיה מפקד מספנות חיל הים ( ואני מפקד במט"מ)וכשהיה רמצ"ד( ואני רענ מענ"ש) אלכס התברך בשכל טוב: היה בעל זיכרון מדהים הגיון חד כתער והבנה מערכתית מעולה היה כיף לעבוד אצלו. כמפקד נתן לך "בוש" אבל הקפיד עליך הקפדה צמודה "משכמו ומעלה גבוה מכל העם" חבל על דאבדין
  • 12.01.21 אורן על חיים בן אורי ז"לבס"ד שלום וברכה, מבין שפספסתי בכמב שנים ובכל זאת. האם מדובר בחיים בן אורי שהיה במחנה בעתלית? במידה וכן אשמח שתיצרו איתי קשר
  • 12.01.21 מרים דובי חזן על אביבה שניידר ז"ל Aviva Schneiderמשתתפת בצערכם מרים דובי חזן מייסדת דוקוסטורי כתיבת ביוגרפיות וספרי זיכרון ואכן הולנדית אבירה ממלכת הולנד 0547400068
  • 12.01.21 דפנה כהן על פרופ' רוני (אהרון) אלנבלום ז"ללינור, גלי, יובל ומיה יקרים, בעצב גדול ובכאב קראתי על מותו בטרם עת של רוני. לימדתי בגאולים והייתי מחנכת של גלי, מאוחר יותר לימדתי בכיתה של מיה. בעשרות שנותי כמורה ומחנכת לא פגשתי אדם מיוחד, רגיש, מלא שמחת חיים ומרץ כמו רוני. באחד הפעמים, הייתי אחראית על נושא הטיולים בבית הספר, חוץ מבחירת מסלול, זאת עבודה בירוקרטית, המון מסמכים ואישורים, בעודי מתרוצצת במזכירות בין הטלפון לקבלת האישורים בפקס, הגיע לפתע רוני, מחוייך ונמרץ, עזבו הוא אמר, אני אדריך את כולם, בואו נצא, זה טיול נפלא. כמה קשה היה להסביר לו את כל הבירוקרטיה שמוטלת עלינו וכמה חיוכים החלו פתאום באמצע הסידורים. החשוב מכל, רוני היה אדם במקום שלא תמיד יש אנשים, מעולם לא שכח להגיד תודה, תודה שאת מסתדרת, איך יש לך זמן להקשיב לכולם? אין הרבה הורים ששואלים זאת. לפני שנתיים בערך פגשתי אותו בקופת חולים, מופתעים לגלות שיש לנו אותה רופאה, לפני שהלכנו אמר, אני זוכר, תודה...אני חושבת שבעיני נצצה דמעה. משתתפת בצערכם, שיהיה זכרו נצור באהבה בלב יקריו.
  • 12.01.21 עמוס על גדעון ריבלין ז"ללטל ומשפחת ריבלין כואב את הליכתו של גדעון זל,אביכם. גדעון מראשוני קציני הצנחנים,הוריש מורשת של עשייה,התנדבות,ואצילות נפש. יהי זכרו ברוך!
  • 12.01.21 הוריו: אילנה ורם אשר, אחיו: גל וג'ינג'ר אשר, אחיותיו: לילך ומרק טופילסקי, נעה ורועי גרמן, ואחייניו על סרן אסף אשר ז"לזוכרים ומתגעגעים במלאות עשרים ושבע שנים לנפילת יקירנו ב- 12.01.1994. האזכרה תתקיים בחוג המשפחה.
  • 12.01.21 ורד קולק על יוסי אופק ז"להצטערתי מאד לקרוא על פטירתו של יוסי ז״ל. תמיד עם חיוך ענק, תמיד עם עצה חכמה ורוגע. אם ביום ברחוב או בבית קפה בירושלים, או בערב ובלילה ב״חצר״ או ב״גלריה הקטנה״, באגרון, בשיחה או בשירה. תמיד, בנעימות ובמבט ענק וטוב. ירושלים בלעדיו ? עצוב. ורד קולק
  • 12.01.21 ורד קולק על גדעון ריבלין ז"למשפחת ריבלין היקרה, ובית כנס, אנא קבלו את תנחומי על מותו של גדעון. הכרתי אותו בתחילת דרכי המקצועית, כשעבדתי בהוצאה לאורשל אבי ז״ל, הישראל אקונומיסט, קולק ובנו , שם הדפסנו עבור הכנסים את הקטלוגים, נייר המכתבים ועוד. לימים עבדתי כמפיקה עצמאית, וגם כן נפגשו דרכינו בהפקת כנסים ואירועים בינלאומיים. הוא תמיד היה רץ ממקום למקום, אבל לא מחסיר ברכת שלום. יהא זכרו ברוך. ורד קולק
  • 11.01.21 אורית דביר על חגית אדיב ג'יניאו ז"לכואבים אתכם את מותה בטרם עת של חברתנו, חגית. הכרנו אותה במפגשים החברתיים שלוו בשמחה ולעיתים בעצב. חגית היתה אישה נעימה ונבונה. "אחרי מותי סיפדו ככה לי:היה איש- וראו :איננו עוד:קודם זמנו מת האיש הזה , ושירת חייו באמצע נפסקה , וצר! עוד מזמור אחד היה לו - והנה אבד המזמור לעד, אבד לעד!" משתתפות בצערכם החברות מאבן יהודה
  • 11.01.21 אורית דביר על חגית אדיב ג'יניאו ז"לכואבים אתכם את מותה בטרם עת של חברתנו, חגית. הכרנו אותה במפגשים החברתיים שלוו בשמחה ולעיתים בעצב. חגית היתה אישה נעימה ונבונה. "היה איש -וראו:איננו עוד, ושירת חייו באמצע נפסקה, עוד שיר מזמור אחד היה לו, והנה אבד המזמור לעד, אבד לעד!" {חיים נחמן ביאליק} משתתפות בצערכם החברות מאבן יהודה
  • 11.01.21 יעל גרינבוים על חגית אדיב ג'יניאו ז"ללזוהר וענבל היקרים. הצטערנו מאד לשמוע על פטירתה של חגית. אין מילים. זכות גדולה היה להכירה ולבלות בחברתה צביקה ויעל גרינבוים
  • 11.01.21 אסנת ואיתן פריימן על חגית אדיב ג'יניאו ז"לזהר ,משתתפים בצערך ובכאב.זוכרים את חגית כאישה מלאה חיוניות ,ואנרגיות טובות ,אשת שיחה נעימה עם חיוך ומצב רוח טוב . מקווים שהזכרונות הטובים יהיו לך לנחמה ת.נ.צ.ב.ה אסנת ואיתן פריימן ,מהחבורה של אבי ואיה לביא
  • 11.01.21 יוסי אוחנה על פרופ' רוני (אהרון) אלנבלום ז"לכבר כמה שבועות שרוני השכן משכונת בקעה שלנו לא עבר ברחוב אפרים, ועצר כתמיד לומר שלום ולהחליף כמה מלים, ופתאום אני שומע על לכתו ומרגיש צער עמוק. רוני איש יוצא-דופן בעולמנו, איש חם מעניין ומתעניין בזולת, לפני הרבה שנים היינו יחד עמו, אני ואשתי בקורס צרפתית באונ'העברית, והגורל גלגל לשכנות. הלב דואב כי באמת אין הרבה עם מעלה אנושית כשלו אוהבי רב-תרבותיות אמיתיים. יהי זכרו ברוך.
  • 11.01.21 אלברט יונה על דני גזית ז"ל 01.11.1944 – 09.01.2021בצער רב שמעתי על פטירתו של דני. זכיתי להיות מנהלו במהלך שנותיו הראשונות ביבמ, . דני היה ג'נטלמן ומעל לכל- טהור לב וחבר. עצוב וכואב. אתכם באבלכם הכבד. אלברט יונה
  • 11.01.21 פז עינת על יואב בן צבי ז"למשתתפים בצערכם. יואב היה חבר ותיק באיגוד לקומפוזיציה שחמטית לישראל ובשנים האחרונות חזר לחבר ולתרום מאמרים ובעיות. נרצה לכתוב עליו בחוברת הקרובה שתצא באפריל ואשמח אם תהיו איתי בקשר.
  • 11.01.21 יעלי קליין על ד"ר אני יעקובי ז"לצהריים טובים, אתם בוודאי לא מכירים אותי אבל את אימכם היקרה, ד"ר יעקב הבלתי נשכחת א"א שלא לזכור אני כבר בת 36 עמו"ש ואת זכרה של רופאת הילדים המופלאה זוכרת כל משפחתי עמוק וחזק. והעובדה שאני ומשפחתי משפחת ורשביאק , הורי וכל אחי ואחיותי לא שוכחים אותה, את רופאת הילדים שלנו מסירות כזו לא משהו בנמצא! עדינות מחד וידע ואחריות מאידך זכיתם באמא ובסבתא מופלאה עד לפני לא שנים רבות, הקפיד אבא שלי להתקשר אליה ולשוחח עימה, כתודה על מסירותה הרבה כל השנים יהי זכרה ברוך ומן השמיים תנוחומו ולא תדעו מצער
  • 11.01.21 ילי דביר על גדעון ריבלין ז"לטל דני חן ורמי, משתתפים באבלכם ובצערכם על לכתו של גדעון. משפחת דביר. אביבה ילי ואורנה
  • 11.01.21 לאה ואהרון זילברשטיין על רותי ליכטמן ז"ללמשפחת ליכטמן היקרה משתתפים בצערכם העמוק ושולחים את תנחומינו הכנים למשפחה כולה, על פטירתה של חברתנו היקרה והאהובה רותי. שלא תדעו יותר צער. לאה ואהרון זילברשטיין
  • 11.01.21 אילנה קפיטולניק על גדעון ריבלין ז"לאתכם באבלכם, אילנה ועודד קפיטולניק
  • 11.01.21 רחל ודניאל בן גדליה על אדוה ז"ל רעייתו של אורי נווהאורי היקר, בעצב רב התבשרנו על פטירתה של אדוה. אישיות מובילה, מקרינה ולוחמת למען ההתיישבות בארץ ישראל. זכות גדולה נפלה בחלקנו, להכירה ולהיות חלק מחבריה הרבים. המקום ינחמכם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים ולא תוסיפו לדאבה עוד. דני ורחל בן גדליה ראשון לציון.
  • 11.01.21 מתי הראל על גדעון ריבלין ז"לתהא נשמתו עדן. היכרותינו מעבודתנו המשותפת בהילטון תל אביב מעלה זכרונות יפים מתקופה מוצלחת מתי הראל
  • 11.01.21 עדי בן צבי על יוסי אופק ז"להטיול האחרון.
  • 11.01.21 יוסים אלכסנדר על גדעון ריבלין ז"ללדני ומשפחת ריבלין וכל משפחת כנס. אנו איתכם באבליכם הכבד עם לכתו של גדעון. תמיד נזכור את אישיותו הכובשת ונועם הליכותיו. יהיה זכרו ברוך. ד"ר אלכס ופאיה יוסים
  • 11.01.21 תמר שבק על גדעון ריבלין ז"להי דני תנחומי לך ולמשפחה. סוכרת את אבא שלך מהילדות, כשהייתי באה אליכם הביתה וגם מהפעמים שעבד עם ״ארגונית״ ועם אבא שלי, יהודה. גדעון תמיד היה איש מרשים. שלא תדעו עוד צער
  • 11.01.21 uzi yalon על גדעון ריבלין ז"ללדן ריבלין , למשפחה ואנשי קבוצת 'כנס' איתכם באבלכם על לכתו של גדעון ז"ל ,אדם יקר ואש תיירות למופת , בעל חזון. הייתי איתו בקשר עשרות שנים ומוכיר את מפעליו. ינוח על משכבו בשלום.
  • 11.01.21 יגאל ירדני על גדעון ריבלין ז"ללדני והמשפחה. הצטערתי לקרוא הידיעה הבוקר על פטירתו של גדעון ז"ל. קבלו את השתתפותי בצערכם. הכרתי את גדעון עוד לפני כ -60 שנה. (במשרדו ברחוב ארלוזורוב). צעדנו זה בצד זה כברת דרך ארוכה מאד בתחום ארגון הקונגרסים. כ-25 שנים, אין כל ספק שגדעון היה הרבה שנים הדמות המובילה והדומיננטית בתת הענף התיירותי והחשוב שלנו . היה איש יוזם, חדשני, נועז, שאפתן וקפדן בתחומים בהם עסק. יהיה זכרו ברוך. יגאל ירדני - לשעבר מייסד ומנכ"ל קופל קונגרסים
  • 11.01.21 יובל אשדת על גדעון ריבלין ז"ללדני, למשפחה ולקרוביה. שמעתי בצער על פטירתו של גדעון, שבשותפות עימו ובעזרתו אורגנו בהצלחה חמישה כנסים מדעיים בינלאומיים גדולים החל משנות השמונים של המאה הקודמת. גדעון היה דמות המפתח בהפיכתה של ישראל למרכז בינלאומי בתחום הכנסים המקצועיים. זאת, בנוסף לאישיותו הנעימה, המוכשרת והמקצועית לכל דבר, אותה תמיד נזכור. יהי זכרו ברוך. משתתף בצער הקרובים לו וידידיו הרבים ומאחל בריאות לכולם. יובל אשדת
  • 11.01.21 דני יעקובי על ד"ר אני יעקובי ז"לקישור לאתר לזיכרה של ד"ר אני יעקובי (1931 - 2021): http://pmemorials.com/m/%D7%99%D7%A2%D7%A7%D7%95%D7%91%D7%99_%D7%90%D7%A0%D7%99?ID=0
  • 10.01.21 דני שחר על תת אלוף (מיל') אלכס פארן ז"לאהבתי לעבוד במחיצתו מספר שנים כשכיהן מספר שנים כמנכ"ל שירות התעסוקה. איש יקר. עצוב תנחומי למשפחה.
  • 10.01.21 מיכה יונגר על תת אלוף (מיל') אלכס פארן ז"לצחי היקר,קראתי את דבריך וכמה הבנתי את רצונך לדעת עוד על אביך.בסץ הכל היינו ילדים שגדלו בשכונה מקסימה וכדורגל היה חלק נכבד מחיינו והמקום הטבעי והקרוב ביותר היה המגרש של הפועל חדרה,אליו הלכנו רגלית חורף וקיץ לראות את האלילים שלנו כמו ,טיטלמן ,בלנרו ואלכס אביך.אלכס בלט ביותר בהופעתו ,גבוה,חזק ונאה והיה בלם שאיך אמרו תמיד,היה התחנה האחרונה במגרש.אוכל לספר לך אנקדוטה מיוחדת בשבילי ותוכל לחייך.היה משחק בין מכבי שעריים לחדרה וכמו משחקים רבים אז,בזמנו התחילה מהומה ,צעקות ומכות ולפתע ,ראית מעגל של מספר שחקני שעריים סביב אלכס,שהיה גבוה מהם והתחילו להתעופף השחקנים האלה כפיסות נייר כשאלכס באמצע עושה סדר .אגב ,זה היה משחק כדורגל ראשון שאני ואחי,הלכנו עם אבינו ז"ל ,שנשבע לא ללכת יות לכדורגל.אלכס היה האליל שלנו באותה תופה יפה של ילדות מדהימה שמעוררת המון נוסטלגיה וגעגוע.אגב,משפחתו של אביך, בתחילת דרכם ,היתה שכנה ,צריף ע"י צריף בשכונת ברנדס ולימים פגשתי את אלכס כשיינו בחיפה וזה היה כמו לפגוש אליל ילדות,כי זה בעצם מה שהיה אלכס לגבינו ,הילדים.יהי זכרו ברוך
  • 10.01.21 אסתר לוינסון על חגית אדיב ג'יניאו ז"לעבדנו יחד בצוות תכנית מתאר אשקלון. חגית אישה נעימה ואשת מקצוע מסורה ויסודית. צר לקרוא על לכתה, שולחת תנחומים.
  • 10.01.21 רפי הרפז על רחל הרפז ז"לתודה רבה מקרב לב. מאוד מרגש. רפי הרפז
  • 10.01.21 אירית צ'רניאבסקי על חגית אדיב ג'יניאו ז"להצטערתי מאד לראות את המודעה על פטירתה של חגית. היו לי קשרי עבודה טובים ונעימים אתה., אשת מקצוע מצטיינת. בשנים האחרונות הקשר איכשהו נותק. תנחומי למשפחה.
  • 10.01.21 דוד ווייסברג על אדוה ז"ל רעייתו של אורי נווהבצער רב,ראיתי וקראתי את מודעת האבל על פטירתה של אדווה נווה ז"ל בעיתון"מקור ראשון". הכרתיה כלוחמת בלתי נלאית למען עם ישראל וארץ ישראל בהפגנות שבהן השתתפנו ומקריאת תגובותיה בעיתונות שבהן הביעה דעותיה הנחרצות והנכונות למען עם ישראל וארץ ישראל. חבל על דאבדין ולא משתכחין. יהי זכרה ברוך דוד ווייסברג,פתח תקווה.
  • 10.01.21 אריה קורן על צבי גלבוע ז"לתמי צרי איתי קשר יש לי ציור שצייר אביך בילדותו אריה 0505372576
  • 10.01.21 אילה קרמר על תת אלוף (מיל') אלכס פארן ז"לנעמי היקרה וב"ב, איתכם באבלכם הכבד בפטירתו של אלכס, הייתי המזכירה שלו בלשכה בת"א בעת שכיהן כמנכ"ל ש.ת. אלכס אדם מדהים, חייכן ואמפטי שרואה כול אדם בגובה העיניים, אישיות כובשת, שממנו למדתי והושפעתי המון. שולחת תנחומים מעימקי ליבי, שלא תדעו עוד צער. יהי זכרו ברוך.
  • 10.01.21 אהרל'ה על תת אלוף (מיל') אלכס פארן ז"לאלכס היה "מאנש'" נתו יונתן שלמה ארצי "איפה ישנם עוד אנשים כמו האיש ההוא.אשר היה כערבות הבוכיות". אהרל-ה
  • 10.01.21 אילה קרמר על תת אלוף (מיל') אלכס פארן ז"לנעמי היקרה וב"ב, איתכם באבלכם הכבד בפטירתו של אלכס, הייתי המזכירה האישית בלשכה בת"א בעת שכיהן מנכ"ל השירות, הוא בן אדם מדהים, אציל נפש ורואה כול אדם בגובה העיניים, הייתי גאה לעבוד במחיצתו למדתי והושפעתי ממנו המון. שולחת תנחומי מעימקי ליבי על לכתו של אלכס. " איפה ישנם עוד אנשים כמו האיש ההוא" יהי זכרו ברוך.
  • 10.01.21 אילה קרמר על תת אלוף (מיל') אלכס פארן ז"לנעמי היקרה וב"ב, איתכם באבלכם הכבד בפטירתו של אלכס, הייתי המזכירה האישית בלשכה בת"א בעת שכיהן מנכ"ל השירות, הוא בן אדם מדהים, אציל נפש ורואה כול אדם בגובה העיניים, הייתי גאה לעבוד במחיצתו למדתי והושפעתי ממנו המון. שולחת תנחומי מעימקי ליבי על לכתו של אלכס. " איפה ישנם עוד אנשים כמו האיש ההוא" יהי זכרו ברוך.
  • 10.01.21 סילווה זלמנסון על יצחק ז"ל אביו של בן כספיתאני רוצה להביע את צערי העמוק ביותר על מותו של יצחק כספית, מלח הארץ. דאגתו לאסירי ציון בימים הראשונים בישראל לאחר שחרורם תישאר לנצח בזכרוני. אהבתו למדינה ולאנשים מסירה את כל הספקות לגבי חובה אנושית. יהי זכרו ברוך
  • 10.01.21 יעל נבון פורמן על פרופ' רוני (אהרון) אלנבלום ז"לאין מילים לתאר את העצב הרב. הכרתי את רוני לפני שנים רבות, עוד מימיי בחברה להגנת הטבע, בבית ספר שדה כרמל. פה ושם - לאורך השנים - זכיתי, ודרכינו נפגשו. איש מדהים, מעורר השראה, חוקר, מחנך, אוהב טבע ואדם. תודה על החותם והמורשת שהותיר, שלא יסולאו בפז. משתתפת מעומק ליבי בצער בני המשפחה- שכל כך אהב ודאג ותמיד הזכיר. יהי זכרו ברוך.
  • 10.01.21 זאב שנקמן על פרופ' שמאי קוטב ז"לשמאי קוטב ז"ל, אדם טוב לב, מסור. רופא טיפול נמרץ ברמ"ח אבריו. היה הבוס הראשון שלי בהרדמה. לימד אותי הרבה. יהי זכרו ברוך.
  • 10.01.21 אריה לאור על תת אלוף (מיל') אלכס פארן ז"למשתתף בצערכם
  • 10.01.21 אלמוג אהרוני על טל שורץ ז"לטל היקרה שלנו, מילים לא מתחילות ולא נגמרות באיזה בן אדם היית ואיזה מורה היית. כל שיעור איתך ידעת להביט אל נפש התלמיד, ולהגיד מהמטבח שהכתף לא משוחררת ושהידיים לא מגיעות אל תוך הפסנתר. בליבי נצורים כל כך זכרונות, איך שהגינו אליך לשיעור ראשון ואספנו אותך מכפר המכביה, שנצחת אותי בהורדות ידיים, שעשינו שיעור כל יום עד לבחינות של מגמת המוזיקה, כל הסדנאות הנפלאות עם פיצה ותופים ברזילאים, שאמרת לי שאת גאה בי על זה שלמדתי עמוד מפוגה של באך, שהלכנו יחדיו לשלבים של תחרות רובינשטיין ולרסיטל של מארי פרחייה ועוד המון המון רגעים יפהפיים. היית כולך לב זהב, נותנת לכולם, אהובה על כולם. הדמעות שלנו בימים האלה מהולות בשמחה ובחיוך המדבק שלך. במחשבות ובצלילים את חיה איתנו לנצח. באהבה רבה אלמוג
  • 10.01.21 ד"ר אמיר שורץ על אדוה ז"ל רעייתו של אורי נווהאורי שלום היכרתי את רעייתך היקרה מהעבודה במשרד הרווחה. אשה מקסימה עובדת נאמנה אחראית מסורה ועינינית. לא נמצא כאילו עובדות היום. אני מאחל לך ישוב הדעת, הרבה בריאות עם הצער שנגרם בגין פטירתה. שלא תדעו לדאבה עוד ת.נ.צ.ב.ה.
  • 10.01.21 עדנה לוי על קלרה לנדאו בונדי ז"לקלרה ז"ל, הייתה אחת מאושיות ילדותי.ממנה ספגנו יציבה נכונה, תנועתיות שהשתדלה לצקת בה כל כך הרבה חן ומשמעת. ההופעות בימק"א עם התלבושות המיוחדות שנתפרו, שמלות בכחול לבן ,צעיפים צעיפים, שכשלעצמן הפכו אותנו ל'פרימדונות'.שום דבר לא היה ב'חפיף'. הכל היה הכי מוקפד עם האהבה והאכפתיות שהרעיפה על תלמידותיה. גם כיום כשאני סבתא לנכדות,ההטמעה של קלרה בתודעה עומדת בעינה. אחד הדברים הראשונים שאני עומדת עליהן נרגע שלמדו לעמוד: פלייה, רלווה....ונידנוד בלתי פוסק שילמדו ריקוד. וזה עזר לשמחתי.ה ייתי רוצה לתת לה חיבוק אחרון ולאמר לה שהמורשת שלה עוברת הלאה דרך כל כך הרבה תלמידות ושמה עולה כל כך הרבה פעמים. יהיה זכרה ברוך
  • 10.01.21 צח פארן על תת אלוף (מיל') אלכס פארן ז"למיכה שלום, אני צח, בכורו של אלכס (סנדו). ממרום גילי, התאפשר לי ללוות אותו בכל תחנותיו החשובות בחייו, אך מפאת גילי הצעיר, בעת היותו בלם הפועל חדרה, תמיד חשתי חסך וצימאון למידע נוסף. התרגשתי לקרוא את דברייך. כאחד שאביו הנחיל לו את אהבת הכדורגל, הנושא יקר לליבי. במהלך השנים אספתי רסיסי מידע וזכרון בקשר לכך: לפני כשבועיים, שוחחתי עמו והזכרתי לו, שבמשפחה, בילדותי, עבר סיפור, כי את חימת עלומיו על המגרש, לא היה ניתן לרסן. היחיד שהצליח בכך, היה מאמנו, באחת העונות, יצחק שניאור הזכור, שתפס אותו ועצר בעדו. לאחרונה, יש לי קשרים ידידותיים, עם מגן העבר, נמרוד דרייפוס, שאת תחילת דרכו, מתברר, עשה בהפועל גבעת חיים. באחת משיחותינו, ריגש אותי לשמוע ממנו, שבהיותו צעירי בנוער, הקבוצה היתה משחקת נגד הפועל חדרה ולחדרה היה בלם, שאינו יכול לשכוח, בשם פרנקל. בכיתי מהתרגשות וציינתי כי זהו אבי. זכורים לי בתור ילד קטן, הכבוד וההערכה שהיו רוחשים לו, הסדרנים ואוהדי הקבוצה, כשהיינו מגיעים לעיתים קרובות, למשחקי הבית בשבתות. איני יודע אם יש דרך, להאיר לי פרטים נוספת על תקופת זוהר זו בחייו, אבל אשמח לכל פרט. בכבוד, צח פארן.
  • 10.01.21 צביקה מינץ על חגית אדיב ג'יניאו ז"להייתה לי זכות לעבוד יחד עם חגית , אישה אצילה ששמחה תמיד לחלוק את הידע המקצועי שלה עם אחרים. משתתף בצערכם ושלא תדעו עוד צער
  • 10.01.21 מלכה גרבלר על תת אלוף (מיל') אלכס פארן ז"לנעמי יקרה לפני 22 שנים פניתי אליך במצוקתי כאשר בעלי חלה והיה במצב קשה. הפנית אלי את בעלך .הוא התקשר וסייע לי יותר מכל בן משפה קרוב. אני לא שוכחת את האישיות והחום שקבלתי מאדם שמעולם לא ראה אותי. משתתפת באבלכם על אובדן יקר מלכה גרבלר
  • 10.01.21 אודי בן משה על רות אפרת ז"לצר לי שנודע לי כה באיחור על לכתה של רות היקרה. רות היתה מורתי לפסנתר כשהייתי בן 13-16 אבל למעשה הרבה יותר מזה. היא היתה זו שחשפה אותי למוזיקה באופן עמוק ומרגש. זכיתי להכיר מורה ואשה נפלאה, סבלנית, חכמה ומלאת אהבה להוראה ויכולת לעורר השראה. עד היום נותרו בי זכרונות של המפגשים שלנו. נדירים ונהדרים. יהי זכרה ברוך.
  • 09.01.21 מיכל שטרן על ערן רוזן ז"לשמי מיכל אמא של אביעד ביטון מדימונה. הצטערנו לשמוע וכמה כאב לנו.... החל משנת 2003 בה הכרנו את ערן הוא הקפיד לשמור על קשר עם אביעד...כל חג היה מתקשר לאחל חג שמח... ואפילו זכינו לראותו מגיע ומשתתף בחתונתו של אביעד....וכמה שמח לשמוע שלאחר שש שנים נולדה לאביעד בת...ערן יחיד ומיוחד לעד נזכור אותך.. יהי זכרך ברוך....
  • 09.01.21 מירב מועלם דוגה על קלרה לנדאו בונדי ז"לשמי מירב ואני תלמידה של קלרה אמי בת 50 זוכרת אישה חזקה חכמה ורקדנית , היא לימדה אותי בלט , ובסוף שח שיעורר הראתה לנו את במספר על היד שלה מהשואה.
  • 09.01.21 נגה קופלביץ על רחל הרפז ז"להכרתי את רחלה היקרה כאשר רחלה וניסן היו זוג צעיר והתגוררו באותו בניין שבו בתגוררתי, הם בקומה הראשונה ואני בקומה השלישית. כאשר חגית נולדה הייתי בכיתה אלף ומאוד אהבתי להסתכל על רחלה האם הטרייה מחזיקה את חגית. בהמשך גם הם וגם אנחנו עברנו דירות. כאשר פורסם הספר "ענדי לך שרשרת ברזל" מאוד התלהבתי מקריאתו ולכן טלפנתי לרחלה וביקרתי אותה בביתה לשוחח על הספר, על הכתיבה ועל החיים בכלל. מאוד הצטערתי לשמוע על פטירתה. בקריאת המודעה למדתי שחגית כבר נפטרה, לא ידעתי על כך. מאחלת למשפחות הרפז ואופיר בריאות, המשך הצלחה ונחת. נגה קופלביץ
  • 09.01.21 דליה לוינסון על פרופ' רוני (אהרון) אלנבלום ז"לאיש מדהים עצוב לאבד הסטוריון גיאוגרף אדם מרתק העביר לנו מדריכי בית ספר שדה שורק השתלמויות מאלפות על נצרות ומה לא בזכותו למדתי שעור או שניים בהסטוריה אומנות גיאוברפיה ולמדתי ממנו את יופיה של ירושלים. איש הארץ הזאת רוני אלנבלום אותו לא נשכח.
  • 09.01.21 אורי פרוינד על פרופ' שמאי קוטב ז"לצער וכאב רב על הליכתו של שמאי, חבר, ידיד, רופא, מרדים מצוין ומעודכן תמיד. שמאי היה מחבורת רופאים נפלאים ב"הדסה" עין כרם. ראינו שליחות אמיתית בעבודתנו והכול הוקדש למה שהוטל עלינו וקיבלנו ללא ערעור. ניחומים לעדנה ולמשפחה מחברים טובים.
  • 09.01.21 יצחק פלד על פרופ' שמאי קוטב ז"לחברה שלי , רופאה מרדימה מהולנד עשתה אצלו התמחות בשנות השבעים. הוא היה דוגמה ומופת במקצוענות וביחס אמפאטי לכל הסובבים אותו. יהא זכרו ברוך.
  • 09.01.21 יצחק פלד על פרופ' שמאי קוטב ז"לחברה שלי , רופאה מרדימה מהולנד עשתה אצלו התמחות בשנות השבעים. הוא היה דוגמה ומופת במקצוענות וביחס אמפאטי לכל הסובבים אותו. יבא זכרו ברוך.
  • 09.01.21 אורי דרורי על אפרים זידל ז"לפסח, גדי ומשפחת זיידל היקרה משתתף בצער המשפחות על אבדן אנשי עמל "מלח הארץ" שהי מעמודי התווך של תעשיית החימום בישראל חיזקו ושלא תדעו עוד צער אורי דרורי
  • 08.01.21 נילי וישי בן אמוץ על תת אלוף (מיל') אלכס פארן ז"לנעמי יקרה, תנחומים כנים על לכתו של אלכס.
  • 08.01.21 רמי מנדל על תת אלוף (מיל') אלכס פארן ז"להיה המנכל שלי בשרות התעסוקה בתפקידי כמנהל מחוז ירושלים אחלללה בן אדם אישיות מדהימה יהיה זכרו ברוך
  • 08.01.21 דב על פרופ' אברהם הוכברג ז"ללמד בבית ספר עממי ג בחיפה.אמו שושנה היתה מהמורות המוכשרות בבית הספר זכורה לטוב
  • 08.01.21 אילן שכטר תומא על תת אלוף (מיל') אלכס פארן ז"להייתי נהגו של אלכס. נהנתי לעבוד עם אדם הגון וישר דרך, אבא גאה ובעל מאושר. אלכס אתה בליבי לנצח. נוח על משכבך בשלום.
  • 08.01.21 משה נעים על תת אלוף (מיל') אלכס פארן ז"לאלכס פארן בשבילי, איש, אישיות אמתית. מאריות הים, תרתי משמע. כדורגלן (בלם) עבר ראוי ומצטיין, הכרתי אותו אישית מהרגע שבה בחר להיות מועמד לראשות העיר חדרה, אז ליוויתי אותו 24/7 חודשים ארוכים. מילה שלו הייתה מילה. משתתף בצער המשפחה העמוק; נעמי, ילדיו: צח, אסף ולילך, נכדיו: דר, עילי, אמה, מיקה, גילי ורותם ונינו: אלון . יהי זיכרו ברוך לעד.
  • 08.01.21 שומרוני חסי ואבנר על אדוה ז"ל רעייתו של אורי נווהמשפחה כלכך יקרה המומים, כואבים, מזועזעים ומסרבים להאמין. אוהבים אתכם כתמול שלשום. האם זן הקורונה האיומה? חסי ואבנר
  • 08.01.21 גדעון ביגר על פרופ' נחום מגד ז"לנחום מגד, מלומד, צנוע, אדם טוב. מרצה מעולה וחוקר בקי. איש דרום אמריקה שהקדיש חייו לחקר התרבויות האינדיאניות במרכז ודררום אמריקה. ידיד נאמן. יחסר למשפחתו, למכריו ולעולם המחקר. יהי זכרו ברוך.
  • 08.01.21 מיקי מוג'ה על פרופ' שמאי קוטב ז"למשתתפים באבלכם, שמאי היה מורה שלי, בזמן הסטאז' וההתמחות בכירורגיה. הערכתי מאד את הידע שלו והמסירות למטופלים. הוא סייע לי מאד בהמשך דרכי כהייתי מועמד לניהול מחלקה לכירורגיה. מיקי מוג'ה
  • 08.01.21 מיכה יונגר על תת אלוף (מיל') אלכס פארן ז"לרפרפתי ככה בעיתון,יום שישי בבוקר ולפתע קפצה מודעת אבל ,אלכס פארן ז"ל,בשבילנו,הילדים הצעירים זה היה אלכס פרנקל,הבלם האגדי של הפועל חדרה בתקופתה היפה ,שאלכס היה אחד מסמליה,הלכנו בשבתות ,קילומטרים ,רגלית מהשכונה שגרנו,בית אליעזר ,לראות את אלכס הבלם האגדי,גבה קומה,יפה והיה התחנה האחרונה בהגנה.עצוב,עצוב יום כזה ומשתתף בצער המשפחה ובצערם של הרבה אוהדים שבטוחני שזוכרים את אלכס,יהי זכרו ברוך
  • 08.01.21 דן אימרל על פרופ' שמאי קוטב ז"למתאבל על לכתו מאיתנו.רופא, מורה וחוקר, מחלוצי הטיפול הנמרץ בישראל. תלמידו,דני אימרל.
  • 07.01.21 דורון על רס"ב לאון קאיה ז"לאמור להיות בן 65 במותו. יהי זכרו ברוך.
  • 07.01.21 עפר דגן על אדוה ז"ל רעייתו של אורי נווהאורי היקר איתך באבלך על פטירתה של רעייתך אדווה. צר לי שבעת הזאת לא ניתן גם לבוא ולנחם. המקום ינחם אתכם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים עפר דגן
  • 07.01.21 אבי ויס על אדוה ז"ל רעייתו של אורי נווהאורי היקר, נדהמנו. קאינו בעצב רב את המודעה על פטירתה של אדווה, אותה היכרנו בעיקר בטיולנו המשותף לפרו כאישה נעימת הליכו , סקרנית, תאבת דעת ומעורבת. המקום ינחם אותך ואת משפחתכם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים ולא תוסיפו לדאבה עוד. מרים ואביעזר ויס
  • 07.01.21 אורה נבנצאל על אדוה ז"ל רעייתו של אורי נווהאורי ומשפחה יקרה בצער רב קראתי על פטירתה של אדוה. בימים אלו כאשר כולנו מנועים מלבקר ביקור תנחומים אוכל רק להביע את תנחומי מרחוק: "המקום ינחם אתכם עם שאר אבלי ציון וירושלים ולא תוסיפו לדאבה עוד." בהוקרה רבה דר' אורה נבנצאל
  • 07.01.21 חיים ברנד על אפרים וחגי זיידל ז"למשפחות זיידל היקרות. אני המום למשמע הבשורה המרה, מכיר את. חגי ואפרים משנות השבעים, עת עבדתי במפעל, ועד היום שאני בקשר מקצועי חם ויעיל. תמיד עם חיוך ונכונות לסייע. מצטער בכאב המשפחה. חיים ברנד.
  • 07.01.21 אורית צור על אדוה ז"ל רעייתו של אורי נווהאורי יקר.שמעתי מההורים, חגי ועמליה אדר, על פטירתה של אדוה.אנחנו המומים ממש.איך..לא ידענו שהיתה חולה..היינו רוצים להגיע לנחם...אבל לא ברור אם אפשרי..בכל מקרה נגיע אליך כשיתאפשר. חיבוק חזק אורית וישראל צור חגי ועמליה אדר
  • 06.01.21 מאיר טובי על רס"ן דב בר און ז"ליהי זכרו ברוך דב היקר עשינו דרך ארוכה יחד בחברות הרכב במשך עשרות שנים ותמיד הייתה לצידי לא אשכח אותך לעולם
  • 06.01.21 עו"ד רזי בטט על עו"ד זאב וייל ז"ללנעמי ולכל המשפחה. רק עתה שמעתי ממזל על פטירתו של זאב היקר.הקורונה הארורה הזאת שיבשה לנו את כל החיים. מזה זמן רב לא הייתי במשרד ולכן לא יכולתי לשמוע מאף אחד על הפטירה. זאב היה חבר וידיד קרוב משפטן מבריק שנהגתי להתייעץ אתו מדי פעם. כמו בכל מקצוע יש עורכי דין טובים וטובים פחות,ולא זה העיקר,העיקר שזאב היה בן אדם. חבל על דאבדין ולא משתכחין.תהיה נשמתו צרורה בצרור החיים אמן ושלא תוסיפו לדאבה עוד.
  • 06.01.21 עובדיה זורע על מפקח (גימ') דוד ברביבאי ז"להיה קצין וג'נטלמן. עבדתי במחיצתו איש ישר לב אדיב ומסור. מעולם לא הזעיף פנים ולא העמיד חבר או פקוד במבוכה הכרנו מקרוב את אשתו הנפלאה שתבדל לחיים ותחלים במהרה אמן . יהי זכרו ברוך. בכבוד לזכרו סנ"צ גי'מ עובד זורע וצפרירה.
  • 06.01.21 מילכה אורן שור על הגננת דבורה קוזוינר ז"לאני הבת של עליזה קוזוינר שור מנתניה שמי מילכה מיקי הנכדה הבכורה בשבט קוזוינר נכדה של אליעזר והניה קוזוינר . אני כותבת בשם אימי עליזה שהיא כיום באלצהיימר מתקדם לא מזהה ולא יודעת ובשמנו ילדיה הישתתפות בצער על מותה של דבורה קוזוינר ז"ל שלא תדעו עוד צער. והמקום ינחם אותכם.
  • 06.01.21 אילן על תא"ל יורם כהן ז"לזכור לי מתקופת השהייה בסיני, היה באוגדה 252 בביר גפגפה(רפידים). הייתי נוע אליו מ'בלוזה' לעניני עבודה. היה איש שלא מתעייף. יהי זכרו ברוך
  • 06.01.21 וינטר מערכות חימום על אפרים זידל ז"למשתתפים בצער המשפחה
  • 05.01.21 רבקה על יסכה ענבל שועה ז"לעצוב. יסכה שכנתי בעבר בשכונת רמות. ולקוחה אצלי ברפואה משלימה תמיד אוהבת לעזור ולתת ולעשות חסד הכל במאור פנים ובחיוך אופייני לה. כואב הלב והדמעות זולגות קשה לעכל . לא מאמינה ומחכה כבר למשיח בחסד וברחמים רבקה אליסון
  • 05.01.21 רועי יניב על פרופ' אמריטוס מיכאל עובדיה ז"לעשיתי אצל מיכאל פרויקט בזמן התואר הראשון. הוא תמך והסביר ולימד אותי רבות. נתן לי חופש פעולה אבל עדיין היה כשהייתי צריך. היה מרצה משכמו ומעלה. ותמיד שמח לשוחח איתי על הרעיונות שלו למחקר ומקורם. תנחומיי למשפחתו ולכל מי שהכירו.
  • 05.01.21 עמירם על אמו ז"ל של עמירם מלמשתתף בצערך על מות אמך.אשה יקרה אשר הכרתי בילדותי ועזרה לי רבות
  • 05.01.21 מרגלית נמני על הרוקחת מגר' שרה מל ז"לנועה יקרה, צר לי לשמוע על מותה של האמא שרה, משתתפת בצערכם. אהבתי את שרה! מרגלית נמני (אמא של רן "הילד")
  • 05.01.21 מרגלית נמני על הרוקחת מגר' שרה מל ז"לנועה יקרה, צר לי לשמוע על מותה של האמא שרה, משתתפת בצערכם. מרגלית נמני (אמא של רן "הילד")
  • 05.01.21 גידי לכמן על מודי מאור ז"לצער רב על לכתו של מודי בטרם עת , תנחומי. גידי לכמן
  • 05.01.21 מלכה יששכר על דליה הלרמן ז"להצטערתי מאוד לשמוע ולראות את הכתוב על דליה , לא להאמין. כדליה רויזמן היתה חברתי לספסל הלימודים בתיכון . היו ימים יפים ונעימים בימי בגרותנו. ולאחר מכן ניפרדנו דרכינו. יהי זיכרה ברוך !!
  • 05.01.21 נאוית אדר על אמיר נאמן ז"להאיגוד הישראלי לניהול שרשרת האספקה ISCMA על כל מאות חבריו ונאוית אדר- משתתפים בצער רב על מותו של אמיר נאמן - איש מקצוען בתחומו, מנהל אגף תכנון בשטראוס, נעים הליכות, רציני בכל דבר שעשה ואמר. תרם בידע הרב שלו וניסיונו בפעילויות ומפגשי ISCMA. זוכרים והמומים. יהי זכרו ברוך!
  • 05.01.21 רחל על ד"ר גבריאל גבי איתן ז"לברוך דיין האמת מצטערת מאוד לשמוע, משתתפת בצער המשפחה. היה אדם מיוחד אנושי ומאוד מוערך.
  • 05.01.21 המשפחה על אייל (בן ציון) פלד ז"לבמלאות עשרים ואחת שנים לפטירת יקירנו, בן אליהו ורינה פלד ז”ל, נעלה לקברו ביום ד’ ה- 06.01.20, בשעה 16.00, בית עלמין סביון, רחוב החורש.
  • 05.01.21 סולי קופפרברג על זהר גורן ז"למן השמיים תנוחמו
  • 05.01.21 יוסי עופר על יום טוב מוטולה ז"ללגב' חוה מוטולה היקרה ! קראתי בצער רב על מותו של יום טוב חברי, לוחם תש"ח ואדם נפלא מכל בחינה. מכיוון שנבצר ממני לעשות אחרת, אני מעביר לך ולמשפחתך את תנחומי הכנים. יוסי עופר, היסטוריון, תעוד "דרך עיני לוחמים".
  • 04.01.21 שלומית יהב על לוי הרשקוביץ ז"למלה שלום רק היום וכחלוף שנה, מים שנאסף אל אבותיו; נודע לי על פטירתו של לוי - אישך. אני משתתפת בצערך ובצערם של מוני ודני . הוא יישאר חקוק בליבי תמיד, כאיש חכם; שליו, בר אוריין ומסביר פנים. מנוחתו עדן לילי ( הבת של סוריקה, אחות של נטע)
  • 04.01.21 איתמר על איתן בן נתן ז"ללמשפחת בן נתן אתכם באבלכם על איתן ז"ל.מן השמיים תנוחמו איתמר רוטמן
  • 04.01.21 דניאל קופלר עו"ד על איתן בן נתן ז"לצער רב התעטפתי למקרא מותו של איתן בן נתן ולכתו מאתנו. תנחומים למשפחתו.
  • 04.01.21 ערן גזית על אבי אהרונסון ז"לאין כמעט אנשים כמו אבי אהרונסון. הכרתי אותו בארכיון יד טבנקין. היה יושב אצלנו במשך ימים שלמים, חוקר ורושם את מה שחקר. אבל, היה אדם שיכל לדבר אתנו תמיד. להתעניין מה קורה אצלנו. מספר גם על עצמו. מאוד צנוע, חברותי מאוד. חכם. זכיתי להכיר אותו. עצוב מה שקרה לו בסוף, ממש. יהיה זכרו ברוך ערן
  • 04.01.21 קיזלר ניסנה ואורי על איתן בן נתן ז"למשתתפים באבלה הכבד של משפחת בן נתן על הליכתו ללא עת של איתן בן נתן ז"ל
  • 04.01.21 שולמית צמח-טנדלר על דניאל מגידו ז"להכרתי את דני כשעבדתי בשגרירות גרמניה. איש יקר. תנצב"ה
  • 04.01.21 יוסי פרימר על רס"ן חנוך אהרוני ז"לחנוך אהרוני חבר יקר. שנים רבות עבדנו יחדו בחברת "אגרקסקו" תנחומינו למשפחה. שלא תדעו צער עוד.
  • 03.01.21 הראל (הרצל) סולטן על רס"ב דני חטואל ז"ליהיא זיכרון ברוך ברוך דיין אמת איש יקר וטוב לב אהב את הבריות
  • 03.01.21 דוד סימן טוב על אפרים זידל ז"לעודד היקר, משתתפים בצערך על מות אביך אפריים. איש עבודה צנוע שתמיד עזר לנו בעצה ובמילה טובה ונתן לנו השראה. מאחלים בריאות לחגי ולכל המשפחה. מסימן טוב דוד וסימן טוב שלמה
  • 03.01.21 מיכל רוט וינריב על אסתר וינריב ז"למשתתפת בצערכם. היום ( כ' טבת) זהו יום פטירתו של אבי, מנחם וינריב, שאף הוא קבור בחולון. נפטר ב1993. אבי הגיע מפולין. הוא שרד את השואה כנער, יחידי ממשפחתו שנותר בחיים. גרו בגניבשב והיו עם משפחה בלודז'. כל חייו חיפש קרובי משפחה הנושאים שם זהה. האמצעים שהיו אז לא איפשרו. אם גם מוצא משפחתכם מהסביבה הזו אשמח אם תיצרו קשר. אין לנו כל כוונה מלבד מציאת קרובים. אבי ז"ל הותיר צוואה, שנותרה פתוחה והנה: נתקלתי במקריות בשם אסתר זכרה לברכה, כשחיפשתי את תמונת המצבה של אבי... (מאחר ובגלל הסגר זו לנו השנה הראשונה שבה איננו עולים לקברו). מאחלת לכם שמחות רבות בהמשך, מיכל רוט ( וינריב לשעבר) 0544520766 כפר סבא
  • 03.01.21 משה נוביץ על אהוד דנין ז"למשתתפים בצערכם על פטירת אהוד אורית ליבוביץ נוביץ ומשה נוביץ
  • 03.01.21 דינה גלט על פרופ' (אמריטוס) גדי מורן ז"ללפני כשנה גיליתי בצער רב מאוד כי גדי כבר לא כאן, ורישום המועד בראשי החזיר אותי לאובדנו גם השנה. כמו שאתם מבינים, ולוא רק מעיתוי המכתב, ההכרות שלי עם גדי לא היתה הכרות עמוקה, ורק בעת שחיפשתי הרצאות באלגברה ברשת, נתקלתי לפתע בידיעת מותו. גדי לימד אותי שנתיים במסגרת לימודי לתואר הראשון בחוג למתמטיקה, בשנים 1978-1980, ובמקביל למדתי בחיפה פסיכולוגיה לתואר ראשון, ובהמשך גם לתואר שני ושלישי. מאחר ו"הסתובבתי" באוניברסיטה שנים רבות, כתלמידה וגם כמורה, זכיתי לפגוש אותו מדי פעם במסדרונות, ותמיד שמחתי על המפגשים הללו, ועל ברכת השלום ההדדית. גדי רשום בליבי בחום רב, כמורה מיוחד במינו, וניכר היה בעיני שאכפת לו מהתלמידים, וחשוב לו שנבין את החומר הנלמד. אני זוכרת אותו הולך הלוך ושוב בכתה בניסיון לפתור עניין שבו נתקל, זוכרת אותו כותב שעורים שלמים על הלוח מבלי צורך להשתמש בדף כתוב בכדי לארגן לעצמו את החומר, מופיע תמיד במכנס הקצר ובסנדלים, עם עיניו הטובות, ונכון תמיד לענות על כל שאלה במהלך השעור, ואף להישאר בסוף השיעור בכדי להבהיר ולענות על שאלות שעלו מתוך השעור. כשסיימתי לימודי והייתי זקוקה להמלצה להמשך הלימודים בתואר שני בפסיכולוגיה, פניתי אליו לקבלת המלצה. זה היה בהחלט יוצא דופן במונחי החוג לפסיכולוגיה, אבל נבע מתחושה שמבין המורים שלימדו אותי לתואר הראשון, הוא "מכיר" ויוכל להמליץ. בהחלט לא מובן מאליו ומעיד בעיקר על תחושת הקרבה שיצר. עברתי על דברי הניחומים שפורסמו לזכרו, ראיתי את הסרטון לזכרו המופיע ברשת, והבנתי בחיוך שהביישנות והזהירות שלי הן כנראה הסיבה המרכזית לכך שההכרות שלי איתו היתה שטחית ביותר. ולמרות זאת, הוא רשום עמוק בליבי. לקראת לימודי התואר השני הגעתי לאוניברסיטה עם בני שהיה אז תינוק, ופגשנו בו במסדרון. גדי בקש להחזיק אותו, והתעניין בחום בדרך שאני הולכת בה. נדמה לי שבפעם האחרונה פגשתי בו בהרצאה בטבעון לרגל ספר שהוציא המתמטיקאי רון אהרוני, וניגשתי אליו בזהירות, לא בטוחה בכלל שהוא עדיין זוכר אותי לאחר שנים ארוכות שלא נפגשנו בהן. גדי הגיב בתגובה כל כך מחממת לב, כשאמר למי שהיה לצידו, "אתה רואה, זאת מתמטיקאית". אני במהלך השנים הפכתי "פסיכולוגית" וגם "אנליטיקאית", אבל ההערכה מצידו על מה שנשאר עבורי בגדר תחביב אהוב, נשארה רשומה בי בשמחה עד היום. כמו שאפשר להבין היו לי רק מעט נקודות השקה עימו, להוציא השנתיים בהן למדתי אצלו אלגברה לינארית ואלגברה מודרנית. ובכל זאת הידיעה על מותו צערה אותי מאוד. איני יודעת מה היו הנסיבות, אני מבינה שנהרג בתאונה. אני מרגישה צורך לשתף בעובדה שגדי רשום בליבי באהבה ובחום, על מי שיכולתי להרגיש שהוא- אדם יוצא דופן באנושיותו כלפי האחר, בהיותו מכבד, נעים הליכות, בהחלט יחיד ומיוחד בטוב שהקרין... אני מבינה שמותו היה זעזוע מטלטל לכל הקרובים לו. יכולה לספר שהידיעה טלטלה גם אותי, במרחק. רציתי לשתף בכך שבליבי (וכמוני ישנם בוודאי תלמידים רבים שלימד לאורך השנים) הוא מוחזק עדיין ויוחזק תמיד בחום על נפשו הנדיבה, החיוך המאיר ועיניו הטובות....
  • 03.01.21 נורית ישראלי על אהוד דנין ז"לאתכם באבלכם על מות אהוד ז"ל, אדם חכם, ערכי וכריזמתי, איש משפחה למופת. יהי זכרו ברוך. נורית (נכדתה של שרח) ואבי ישראלי
  • 03.01.21 משה שי על ליאור ייני ז"לליאור ייני ז"ל, זמר ענק מוותיקי להקת התרנגולים,משתתף בצער המשפחה ת.נ.צ.ב.ה.
  • 03.01.21 יאיר גוטמן על יהושע מצא ז"ללרחל ולכל המשפחה. קשה לתאר כמה שזה כואב. שנים של ידידות ומסירות הדדית ללא קץ. יהושע החבר, תמיד אופטימי, תמיד חיובי, תמיד נמצא עבורך בכל סיטואציה. הוא כבר כל כך חסר לי!!! יאיר גוטמן. נ.ב. אני בן 83, מרגיש צורך חזק לבוא לראות אתכם אבל מבין שבגלל המצב זה יכול להיות מסוכן ואולי אצטרך להחליט, בכאב גדול, לא להגיע.
  • 03.01.21 אפי על סא"ל (במיל') ד"ר ארנון טמיר ז"לשלום יוסי, כחברו הקרוב והאוהב של ארנון, הכרתי רבים מבני משפחתו. נראה לי שאין קשר בין ארנון לארז.
  • 03.01.21 רובי על לנג נתן ז"ל – רב חובלכבר שש שנים מיום לכתו של אבי. נזכור לו את רגעי החסד . וכבר נוספו עוד ארבעה נינים ועוד מעט נספור שנה ללכתה של אימי האצילה בנשים. אומרים שאחרי שלשה דורות אדם ומעשיו מהיישוב נשכחים. לפחות גדלה ומתפתחת השושלת המדהימה שאימי השאירה לדורותנו.
  • 03.01.21 שאול טל על ד"ר רותי אלון ז"ל Ruthy Alonצר לי על מותה של רותי אלון. היכרתי אותה בשנים האחרונות וזכיתי לראות אישה נמרצת, אנרגטית, חייכנית, מלאה בתוכניות לעתיד, שנראתה יפיפיה והתנהגה כבחורה צעירה. הוצאתי בעברית את ספרה "חזרה לתנועה טבעית בשיטת פלדנקרייז", שתורגם ל-14 שפות ולאחרונה חיכיתי להוציא לה את הספר הבא שהבשיל במוחה. אישה יקרה, צר לי על לכתך מאיתנו. יהי זכרך ברוך. שאול טל, הוצאת פוקוס.
  • 03.01.21 ורד קולק על יהושע מצא ז"למשפחת מצא היקרה, משתתפת בצערכם העמוק על פטירת יהושע היקר. יהא זכרו ברוך! ורד קולק
  • 03.01.21 רבקה מיכאלי על אברהם טל ז"ללרינה , דלית ,זוהר ובני משפחותיהם- אנו שותפים לצער הגדול על מותו של אברם ז״ל, איש יקר וטוב. רבקה וראובן- מיכאלי- שרוני.
  • 03.01.21 גילי שליטין על אפרים זידל ז"להיה שכן שלנו בגבעת המבתר, אדם מקסים, משפחה מקסימה, כל כך מצער לשמוע. יהי זכרו ברוך ותנחומים עמוקים למשפחת זיידל.
  • 02.01.21 יוסי על סא"ל (במיל') ד"ר ארנון טמיר ז"למישהו יודע אם יש לו קשר לארז טמיר ז"ל שנפטר בשנות ה-80 בהיותו קצין צה"ל צעיר בן 19 או 20?
  • 02.01.21 עדנה קפלן- הגלר על אהוד דנין ז"לכואבת על לכתו של אהוד. חבר ישר דרך ומחשבה, בעל מסור ללילי המקסימה ואב גאה בבנותיו. לא התראינו כבר תקופה אבל היה נוכח במנין חברי. יחסר לי ברקע החיים ושיחות שכבר לא. תנחומים לבנות הכואבות. עדנה קפלן-הגלר.
  • 02.01.21 חנה גואטה על ד"ר משה שניידר ז"לתנחומיי למפקח האגדי. לאדם האנושי שהכשיר מורים רבים בתבונה ובהכוונה נכונה. מודל לחיקוי. יהי זכרו ברוך.
  • 02.01.21 נימה דיקר גפן על ד"ר רותי אלון ז"ל Ruthy Alonפריי היסטוריה: רותי, שעוריי פלדנקרייז לפנות ערב (אחריי יום עבודה, ביית ילדים לנו תלמידיה, לה- עדיין) במרתף רקנטי באוניברסיטת תל אביב: מקסימה, מעוררת השראה, שמחה ובריאות מאז ועד היום. עשרות שנים אחר כך: עם דן דה מדינה (זכור לטוב) ארוחה בקסם בייתם בעיין כרם (עם שפרה, עוד אורחת, מפקדת כתתי בחג״ם בתיכון עירוני א בתל אביב), חיים יפים ועתירים- רותי המקסימה- רצון ותקווה לפגישה מחודשת, לא עוד. חיים עתירים היו, ממשיכים להאיר. נימה
  • 02.01.21 נאווה על ד"ר גבריאל גבי איתן ז"לאדם עניו וצנוע, רופא מקצועי ומסור. אבידה גדולה.
  • 01.01.21 סמדר אייל על ד"ר רותי אלון ז"ל Ruthy Alonקשה קשה אישה כל כך יקרה מיוחדת ידע עצום ונתינה אין סופית עבדתי איתה קצת והיה תענוג סמדר אייל מנהלת המרכז הארצי להתעמלות בונה עצם תנחומיי למשפחה
  • 01.01.21 א על יצחק (איצה) מזא"ה ז"לזכרונו ברוך!!! איש יקר ומיוחד במינו!!
  • 01.01.21 יגאל וילדשטיין על אברהם טל ז"ללרינה ומשפחת טל,משתתפים באבלכם במותו של אברהם היקר,אב המשפחה.היכרנו את אברהם שנים רבות,צר לנו מאוד במותו. שלא תגעו עוד צער, יוכי ויגאל וילדשטיין
  • 01.01.21 פרופ dov אהרונוב על פרופ' אהרון עצמון ז"לתנחומי למשפחת עצמון על מות אהרון.עבדנו יחד ומאוד התפעלתי מרעיונותיו המקוריים.היה מתמטיקאי מעולה וחבר טוב. יהי זכרו ברוך.
  • 01.01.21 Nisim על גסיה קמייסקי ז"לזכיתי להכירה בעבודתי בחינוך הפנימייתי אדה אצילה דמות מופת תמיד תמיד לטובת החניך ,הילד בפנימיה כל בקשה לקבל ילד לעליית הנוער תמיד תמיד נענתה בחיוב אהבתי אותה אהבת נפש !גם במרחק הזמן היא חרטה את דמותה בנפשי,זכיתי להכיר אדה דגולה
  • 31.12.20 רותי מילטאו על עודד מילטאו ז"לאילן, תודה על התנחומים. עודד נפטר לפני 6.5 שנים. זו היתה זכות גדולה להיות בת זוגו לחיים ויחד להקים משפחה. התרגשתי, שקראתי את אשר כתבת משנודע לך על מותו. תודה, רותי מילטאו
  • 31.12.20 רועי מילטאו על עודד מילטאו ז"לאילן שלום, תודה על התנחומים. אני רועי מילטאו בנו של עודד, אשמח ליצור קשר ולשוחח. Roy.Miltau@gmail.com, 0547780587. רועי.
  • 31.12.20 דוד חבשוש על אפרים זידל ז"לשמעתי בצער רב על האסון הכבד שפקד את המשפחה היקרה יהי רצון שלא תוסיפו לדאבה עוד ולא תדעו עוד צער ומחה השם דמעה מעל כל פנים נחומי לכל המשפחה האבלה האשה היקרה הבנים והבנות האחים והאחיות וכל שאר הקרובים ונזכה לראות את הגאולה השלימה במהרה בימינו אמן.
  • 31.12.20 רן בית אור על אברהם טל ז"ללרנה זוהר דלית וכל משפחות טל וספיר משתתפים באבלכם הכבד במותו של אברם היקר ז״ל. רן וענת בית אור וכל המשפחה
  • 31.12.20 יואב עבהאל על אפרים זידל ז"ללמשפחת "אורן" משתתפים באבלכם הכבד בהילקח מכם אחיכם אפרים זיידל שותף לדרך ולעשייה. יואב עבהאל הנדסת מיזוג אוויר בע"מ
  • 31.12.20 חבר קרוב על יאירה גנוסר ז"ליוצרת ספרות, חוקרת ספרות, ובת לדור נועז של מקימי המדינה העברית, ומחתרת הלח"י. יהי זכרה ברוך
  • 31.12.20 יוסי כץ על אסתר (אתי) בן יוסף ז"למשפחתה של אתי היקרה, קיבלתי בתדהמה ובצער את הבשורה המרה על פטירתי של אתי ז״ל. עבדנו ביחד כאשר כיהנתי כיושב ראש ועדת הכנסת אבל מה שחשוב מכל הוא ששמרנו כל הזמן על קשר ולא היה מצב שאבקר בכנסת מבלי להיכנס ללשכתה ולקבל בשמחה ובגאווה פרטים על ילדיה המוכשרים ועל הולדת הנכדים בליווי תמונות מקסימות. חלקנו את אות יום הולדת ב- 19 באוגוסט.... וכל שנה היינו מאחלים זה לזו ״מזל טוב״. אשה יקרה, צנועה ואוהבת אדם. אני חש כאב על כך שאתי נפרדה מן העולם שכה אהבה טרם מיצתה את ההנאה כפנסיונרית אבל אני בטוח שבלב כולנו תישאר תמיד דמותה המחייכת ושמחת החיים שלה. אתכם באבלכם יוסי כץ
  • 31.12.20 אודי בהט על דניאל אנגלסרט ז"למלי, אורה ועמוס ובני ביתכם, משתתפים באבלכם , חבל על דאבדין. אודי ואמירה
  • 31.12.20 יהונתן בסיק על אבי אהרונסון ז"לאדם משכמו ומעלה אין אנשים כאלה טוב לב עזרה לזולת ידע בהיסטוריה ארץ ישראל מדהימה
  • 31.12.20 ד"ר גבי סייג על ניסים מזרחי ז"ללנסים מזרחי ז"ל שמורה אצלי פינה חמה בלב. את נסים היכרתי בצעדי הראשונים של הקריירה האקדמית שלי. ימי חמישי בבית הספר למדעי המדינה היו הימים המעניינים במהלך השבוע מכיוון שנפגשתי ושוחחתי לעתים קרובות עם נסים וכמובן עם ]'רןפאשר פרידברג ז"ל . נסים ואשר הובילו תכנית לימודים בתחום הביקורת הפנימית והציבורית והפכו אותה ליוקרתית ומובילה בתחום. התייעצתי רבות עם נסים במהלך הדוקטורט שלו והוא כיוון והדריך אותי. נסים היה מרצה שהצטיין כל שנה, איש נעים וערכי מאוד. הוא העביר אלי את ניהול התכנית באמצע שנת הלימדים כשהוא חש שזכרונו בוגד בו . עד היוום ספריו המלומדים של נסים מכהנים בספרייה שלי ומשמשים את התלמידים שלי. נסים איש יקר , אזכור אותך לעד ונח על משכבך בשלום.
  • 31.12.20 חנה גלבוע - קרני (קורנרייך) על דניאל אנגלסרט ז"ללמשפחת אנגלסרט, שלום! שמעתי היום על לכתו של דניאל ז"ל לעולמו, ואני מביעה בזאת את השתתפותי בצערכם. אמנם , הקשר בין משפחותינו לא היה חזק , בלשון המעטה, בשנים האחרונות, אך יש לו פינה חמה בלבי. לפני שנה נפטר גם יעקב, אישי היקר, שבזמנו נעזר ע"י דניאל, שהביאו לרוגוזין, כשיצאנו מהקיבוץ( לפני כ-60 שנה). ביקרתיו בבית בירקונה, פעם, כשנכדינו היו יחד בגן, בגני-עם, עם כלתי דלית. יהי זכרו ברוך. 31.12.2020
  • 31.12.20 יעקב שקד על אינג' אלישע ימינאל ז"לאיש יקר ואהוב, בעל ידע וזכרון שלא נס ליחם עם השנים, הערצתי אותו בכל פרויקט מחדש, תנחומים להילי בתו ולשלמה שותפו לאורך שנים רבות. שלא תדעו צער.
  • 31.12.20 קורנה שרייבמן על ורדה יהל31.12.20 - קורנה שרייבמן בצער רב מאד שמענו על פטירתה של ורדה ז"ל, שהייתה בעיני סמל האישה הניפלאה - כל כך טובה, מיוחדת ומדהימה, צנועה וצדיקה. כנכדתו של הרב יעקב ברמן ז"ל, ורדה הייתה לי מעין "בת דודה" בוגרת, במיוחד לאחר מותה של בת דודתי האהובה יהודית פנקס לובצקי, שהייתה גם בת דודתה השניה וגם חברתה הטובה של ורדה. ורדה הייתה גם מאד אהובה ומוערכת על ידי אימי שושנה ברמן - עין-גד ז"ל, כמו גם על ידי דודי יצחק ברמן ז"ל ודודתי לאה-לוסי פנקס. היא הייתה שם תמיד בשבילם ממש ממש עד סוף ימי חייהם. תמיד תמיד הגיעה לכל ארוע משפחתי - הן למשמחים והן למשמחים פחות ותמיד כל כך שמחתי להתראות עימה ולפגוש אותה. צר לי מאד מאד שניבצר מעימנו ללותה בהלוויתה. תהא נישמתה צרורה בצרור החיים. ו ורדה השתתפה גם בכל השמחות של המשפחה והייתה חלק חשוב במשפחתנו עשרות שנים. אנחנו כואבים את פטירתה ומצטערים מאד כי לא השתתפנו בלוויה. תהא נשמתה צרורה בצרור החיים ותהיה מליצת יושר על כל משפחתה ומכריה.
  • 31.12.20 יהודית בראון על רס"ב דורית בן אפריים ז"לשלום רב לילדים ולאח של דורית. הזדעזעתי לגלות על פטירתה טרם עת של דורית. היינו בנות כיתה בבת גלים וחלקנו זכרונות . שלא תוסיפו צער והצלחה בהמשך החיים. יהודית בראון
  • 31.12.20 רחלי על פרופ' יצחק בליקשטיין ז"לפרופסור בליקשטיין , ליווה אותי ב2 הריונותיי שהיו בסיכון. איש מקסים, נעים, מקצועי השרה עליי ועל בעלי תחושת בטחון ובזכותו הגעתי לשבוע מקסימלי ולידה במשקל יפה! בחיפוש בגוגל עבור המלצה שנתתי לחברתי נתקלתי בראשי התיבות ז״ל! דבר שזיעזע אותי. הצטערתי מאוד לראות את זה! שולחת תנחומים למשפחה
  • 31.12.20 אבשלום דולב--- 050-5216362 על חגי שמידוב ז"ללמשפחת שמידוב היקרה שמי: אבשלום דולב, בן וחבר קיבוץ טירת צבי עד היום. קראתי בתדהמה על פטירתו של חגי. אינני מכיר אתכם אישית אך את חגי הכרתי מצויין. חגי שהוא בן גילי הצטרף ליחידת טילי נ"ט 755 ב-1964. למיטב זכרוני הוא הגיע אלינו מיחידת חרמ"ש והיה אתנו כל שרותו הצבאי ולאחר מכן שנים לא מעטות במילואים. לאורך שנים שמשתי כמנכ"ל מועצת החלב והוא שהיה מאד פעיל במגזר החקלאי בכפר ידידיה מצא אצלי אוזן קשבת לשאלות חקלאיות שהטרידו אותו. בכל מפגש של מילואים שוחחנו על הכל. הוא היה גאה במשפחתו וסיפר לי עליהם. בעיני הוא היה האיש החזק ביותר שהכרתי ולכן כה נדהמתי לקרא על הסתלקותו. ישעיהו כ"ה/8 "בִּלַּע הַמָּוֶת לָנֶצַח, וּמָחָה אֲדֹנָי יְהוִה דִּמְעָה מֵעַל כָּל-פָּנִים; חֲבָל עַל דְּאָבְדִין וְלָא מִשְׁתַּכְּחִין יהה זכרו ברוך
  • 31.12.20 שלמה פכט על אהוד דנין ז"לאבל ומופתע מהסתלקותו של אהוד.נבון,שקול ומתווה דרך.היכרות רבת שנים ב-ה.ל.ס.בע"מ. טיפולו המסור ברעייתו לילי ראויה לכל שבח. שלמה פכט
  • 30.12.20 רות על יצחק פלש ז"לבן יחיד מכל המשפחה העניפה, שניצל מהשואה ועלה לארץ גיל 13. אדם אצילי ובעל נשמה גבוהה, ביקר קרובי משפחה עריריים וסייע בקניות ובבדק הבית. ב"ה שזכה להתחתן ולהמשיך את המשפחה. יהי זכרו ברוך!
  • 30.12.20 יואב פיסטינר על אינג' אלישע ימינאל ז"למהנדס בחסד, מקצוען אמיתי ומעורר השראה. יהי זכרו ברוך יואב פיסטינר בשם עובדי פז הנדסה וניהול
  • 30.12.20 אליהו מילוא מלול יו"ר אגודת מורי הדרך על אבנר סליטרניק ז"לתנחומינו שוקה ונורית סליטרניק על אובדן הבן אבנר איש הטבע השטח והסביבה, ההכרות התחילה עוד בלימודי א"י ומורי הדרך בבית ברל עת למדתי את לימודי התואר בידיעת הארץ חינוך והיסטוריה, ילד נפלא מצחיק שכולם אהבו אותו, קבלו את השתתפות אגודת מורי הדרך בישראל בצערכם הרב יהי זיכרו ברוך.
  • 30.12.20 עירית על ד"ר גבריאל גבי איתן ז"לד"ר איתן היקר, רופא בחסד ואדם מדהים, שתמיד שיתף אותי בסיפורים אישיים, התבדח והיה איכפתי ברמה הכי גבוהה לבריאות שלי- תודה על כל השנים בהם ליווית אותי , עודדת ודאגת- אני עדיין מתקשה להאמין... תנחומיי הכנים למשפחה, עירית סנדלמן
  • 30.12.20 ד"ר יוסף ממן על אבנר סליטרניק ז"למשפחת סליטרניק היקרה אבנר נטל חלק בקורס רב תרבותיות במסגרת לימודי התואר השני במכללת אוהלו בהנחייתי. בתקופה הקצרה שהכרנו אותו התגלה כאדם דייקן וסקרן ובעל עמדה אישית באשר לכל דבר ועניין ובעל נסיון חיים רב. חסרונו מורגש ואני משתתף בצערה של המשפחה ושל הקהילה ברמת הגולן. יהי זכרו ברוך לעד. אמן ד"ר יוסף ממן והכיתה מכללת אוהלו 30.12.20
  • 30.12.20 יעל אלמוג על פרופ' משה ברור ז"לפרופ' משה ברור הלך לעולמו בגיל 101. יהי זכרו ברוך לעד. פרופ' משה ברור היה איש אשכולות, מרתק, מעניין, מחכים, משכיל. פרופ משה ברור ואנשים כמוהו עשו את המדינה שלנו טובה יותר. תודה לאל שנפטר בשיבה טובה בגיל כ"כ מופלג. הייתי בהרצאת גאוגרפיה שלו באוניברסיטת תל אביב ונהינתי מכל שנייה. כל ספרי האטלס בעברית שיצאו בשנים האחרונות הוא הוציא אותם. יהי זכרו ברוך.
  • 30.12.20 יוסי בן-עקיבא על פרופ' (אמריטוס) בנימין פינקוס ז"ללמדתי אצל פרופ' פינקוס ז"ל בחוג ללימודים רוסיים באוני' העברית לפני כמעט 50 שנה. אני זוכר איך הוא תיקן את העבודות הסמינריוניות שלי - במקצועיות, ביידע עמוק ומפורט ותוך השקעה עם הפנייה למקורות כדי לעודד את הסטודנט להמשיך ולחקור בנושא. פרופ' פינקוס לא הוערך מספיק באקדמיה הישראלית כי לא היה 'מקושר' מספיק, ולכן נאלץ תקופה די ארוכה 'לרעות בשדות זרים' שבהם זכה להערכה רבה. היה איש אשכולות ובעל יידע רחב מאוד בתחומים שעסק בהם - וגם מעבר לכך. יהי זכרו ברוך.
  • 30.12.20 פאני על רס"ן דורון רוזנטל ז"לצר לי עליו אדם נפלא בזכותו הבן שלי למד מקצוע והיום משתכר ברווחה, תהה נשמתו עדן
  • 30.12.20 רם גולדברג על אינג' אלישע ימינאל ז"ליהי זכרו ברוך
  • 30.12.20 יורם ויעל נאמן על אהוד דנין ז"להערכנו וכיבדנו את אודי חברנו
  • 30.12.20 פיני דרור על אהוד דנין ז"לחבר ילדות קרוב מירושלים ועד לטכניון של עשרות שנים היה לי הכבוד לשדך בן אמא לילי לאבא אהוד בטיול לכנרת......שניהם טיפסו לארבל וחזרו זוג מאוהב.... זוגיות מפוארת של עשרות שנים ת.נ.צ.ב.ה
  • 30.12.20 ציון אסייג על אפרים זידל ז"לגדי היקר משתתף בצערכם שלא תדעו עוד צער
  • 30.12.20 יורם על אהוד דנין ז"להערכנו וכיבדנו את אודי חברנו
  • 30.12.20 רונית כפיר על אינג' אלישע ימינאל ז"למשתתפת בצערכם העמוק. שמי רונית כפיר. עמוס גלילי זל היה דודי. ימינאל הוא זה שנלחם אית ו בפעולה על בתי הזיקוק בה נהרג והוא זה שנשא את האלונקה. זה היה היום לפני 72 שנה אני כל כך כל כך מתרגשת. מאד עצוב לי שלא זכיתי לפגוש אותו. היתה פגישה מרגשת עם רגב( העדיף פגישה ראשונה בלעדינו. אשמח לקשר. רונית כפיר 0523862239. אימי יעל ז"ל סבי יעקב ז"ל כתב ספר בשם חיי עמוס.
  • 30.12.20 ארנון קנדל על אפרים זידל ז"לאפרים ואחיו שייכים לזן נדיר שכבר לא קיים בארצנו. זכיתי להכירם ולקבל השראה מהם. צר לי על אפרים, ותנחומי למשפחת זיידל על כל ענפיה ארנון קנדל
  • 30.12.20 אריה רוזן וחברת ב.ל.ה על ד"ר יוסף א. פסח ז"למשתתף בצער משפחת פסח ומנחם את עמיחי ווהמשפחה על פתירת אהובם- ד"ר יוסף א.פסח מורי ורבי. חלוץ בל"ה בישראל
  • 30.12.20 רות פבזנר על רות אור ז"לשלום רב, הצטערתי מאד לקרא על פטירתה של רות. עם רות שחקתי בילדותי מדי פעם בביתה של חברתי רות כאהן, ברחוב שלמה המלך 67 (כמדומני). כן, עברו שנים רבות. זוכרת עדיין את תלתליה של רות ואת צחוקה המתגלגל. המקום ינחם אתכם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים. רות פבזנר
  • 30.12.20 רוברט על אינג' אלישע ימינאל ז"ליהי זכרו ברוך! משתתף בצערכם ומקווים שלא תדעו עוד צער וכאב אדם חכם ומבריק במיקצוע.
  • 30.12.20 יהושע בן עזרא על אהוד דנין ז"לת.נ.צ.ב.ה. חבר טוב הלך לעולמו.
  • 30.12.20 ד״ר מאיר סיון על ניסים מזרחי ז"לאיש יקר, אצילי בהתנהגותו ובר סמכא מקצועי בהיותו ממניחי היסוד לחקר הביקורת הציבורית-מקצועית והביקורת הפנימית בישראל. היה מקור בלתי נדלה לידע ולמידע בתחומי הביקורת בארץ ובעולם. היה לי הכבוד והעונג להכירו שנים רבות ולעבודבמחיצתו במסגרת תכנית ההתמחות לתואר שני בביקורת ציבורית ופנימית באוניברסיטת חיפה בראשותו של מורי ורבי פרופ׳ אשר פרידברג ז״ל. עצתו וחכמתו יחסרו לכל החוקרים והעוסקים במקצוע ולי אישית. יהיה זכרו ברוך.
  • 30.12.20 אבנר כהן -מחברת שטרן פרויקטים על אינג' אלישע ימינאל ז"למשתתף בצער המשפחה , שלא תדעו עוד צער . ברוך דיין האמת . המקום ינחם אתכם .
  • 30.12.20 איתן גרטש על אהוד דנין ז"להלך החברהאחרון שלי.
  • 30.12.20 עמרי על רות שוהם ז"לשלמה היקר - תנחומים כנים על מותההדל רות. תמיד קיבלה פני במאור פנים ולב רחב בפגישות ששי המרתקות שקיימנו בביתכם. היה חזק ואיחולי בריאות בשנה הבאה עלינו לטובה ובכלל.
  • 30.12.20 ארידור יהודה על אינג' אלישע ימינאל ז"לתנחומים למשפחה היקרה. ימינאל איש יקר, הכרתי שותו במסגרת העבודה, משנת 2970, אני אדריכל צעיר, והוא מהנדס יועץ מבוגר ומנוסה, ולמדתי ממנו המון במשך שנים רבות. הערצתי אותו על יכולותיו וחדותו, רק ביום ראשון השבוע שוחחתי איתו בטלפון בהמשך לשיחות והתכתבות מימים קודמים, ולא הרגשתי כלום. חבל על דאבדים, ברוך דין אמת, הלך מאיתנו איש יקר ברוך עשיה
  • 30.12.20 מטלון חיה ושלמה על תא"ל יורם כהן ז"לשלומית היקרה.שי שירה לכל בני המשפחה.משתתפים אנו בצערכם אל לכתו של יקירכם יורם.שלא תדעו עוד צער חיה ושלמה מטלון ובני המשפחה
  • 30.12.20 י על תא"ל יששכר (ישכה) שדמי ז"לרוצח בדם קר. דמם של נרצחי כפר קאסם ירדפו אותך גם בעולם הבא. טפי עלייך לחרבן לך על הקבר. אפילן הנאצים לא עשו מה שעשית.
  • 29.12.20 דוד לובצקי על ורדה יהלהלב כואב והראש מסרב להאמין על לכתה של ורדה יהל ז"ל, אישה כל כך מיוחדת וצדיקה אשר חייה היו שזורים במעשי חסד רבים. מעבר לפעילות החסד הציבורית שלה בארגונים רבים ובטיפול בפצועי צה"ל, ורדה היתה משתתפת באדיקות בכל האזכרות בבתי העלמין של אמא שלי יהודית ז"ל לבית פנקס ואבי יצחק לובצקי ז"ל ,סבי דוד צבי פנקס ז"ל וסבתי לאה פנקס ז"ל למעלה מ-50 שנה. כזאת מסירות והכרת הטוב לא קיימת במקומותנו. ורדה הייתה תמיד קשובה לכל מצוקה ונתנה עזרה בכל דבר וענין והכל היה "על הדרך" מבחינתה, כדי שמקבל העזרה לא ירגיש מבוכה או חוסר נעימות. ורדה השתתפה גם בכל השמחות של המשפחה והייתה חלק חשוב במשפחתנו עשרות שנים. אנחנו כואבים את פטירתה ומצטערים מאד כי לא השתתפנו בלוויה. תהא נשמתה צרורה בצרור החיים ותהיה מליצת יושר על כל משפחתה ומכריה.
  • 29.12.20 בתיה על ברכה קליבנוב ז"לברכה קליבנוב ז"ל היתה דמות של מחנכת ומורה ייחודית. אוהבת, מכילה, איכפתית ומסורה לכל ילד וילד. הרבה שנים חלפו אך היא עדיין זכורה אצל רבים מאד מתלמידיה . יהי זכרה ברוך.
  • 29.12.20 ברוך יקיר על אפרים זידל ז"לפסח היקר, קראתי בעצב על מותו של אחיך אפרים. הרשה נא לי לשלוח אליך ולכל המשפחה, ניחומים מעומק הלב. שלא תדעו עוד צער.
  • 29.12.20 שאול אקסלרד על פרופ' אהרון עצמון ז"לחבל על דאבין ולא משתכחין
  • 28.12.20 מיכאל קמינר על עדינה בר עקיבא ז"למיכל ודורון גוטסמן, יורם בר עקיבא, אלונה נוה וכל המשפחה אנו משתתפים באבלכם על לכתה של עדינה כבנה של חברתה הטובה של עדינה [נילי קמינר] זכיתי להכיר מעט את עדינה שהיתה אשה מעוררת השראה אני מעתיק לכאן את השיר שכתבה עדינה והקריאה כמספד לזכרה של אימי[חברתה הטובה] נילי ודאי תמצאו בו נחמה: התנועה ובית הספר (ובהחלט בסדר הזה) היו העולם; המהות, החובה שבשתי המסגרות, שלגבי הראשונה - הסכמנו, טיפחנו ואהבנו,ואף הגדלנו עשה, ונגד השנייה - מחינו ומרדנו – הזכות והחובה לעשות ולהיות - בסדר הזה - היו העולם! התנועה ובית הספר - הטרדות והשמחות הקטנות של יומיום, פנים החלטיים ונחושים מכסים על כאבי-נעורים ורגשת-לב; הרבה חברות וקרבת-נפש, וגעגועים ותקווה לימים אחרים, וחזון ואמונה ותום – וחלומות... וכל רגע מלא בסערה, בציפייה אל הנשגב, אל הלא ידוע, אל כל מה, שאחר-כך ידענו, שברובו נותר דמיון - חלום נעורים שגז. ובמעשה: הפעולות, החניכים, הטיולים, המחנות (גם קצת לימודים ובחינות), תקופת ההכשרה, והקיבוץ, והחתונה המשותפת וענת ואפרת שלנו, שנולדו באותו שבוע... ומאז, נפגשנו באירועים המפגישים אנשים, שדרכיהם כבר נפרדו; בשמחות ובכאב, לפעמים גם באקראי; וכבר מזמן לא כל-כך חשוב מה היינו, או מה רצינו ולא היינו; ומה שנשאר מאותם ימים, וכן חשוב - חברי ילדות יקרים, שתמיד הם, באותה נאמנות, קיימים ושמורים, וכל העולם והשנים לא יוכלו להמירם, ומשהלכו, לנצח לא יפוג זכרם. אם נשכיל לקבל את המוות כהמשך החיים, נאמין שאי-שם, אי-פעם בוודאי ניפגש, כולנו! עדינה בר - עקיבא
  • 28.12.20 דנה עדן על ד"ר גבריאל גבי איתן ז"לאני ממש עצובה. הציל את חיי פעמיים וליווה אותי 15 שנה. תנחומיי. ממה נפטר?
  • 28.12.20 מאירה כץ על אבנר סליטרניק ז"לנורית ושוקה חברים יקרים כמה נורא האסון שפקד אתכם. איך בין רגע נקטף לו בן שהיה רב פעלים, ידע וגישה אנושית. קשה לנחם ברגעים קשים אלו. הזיכרונות הטובים יהיו לכם לנחמה פורטא. אספו כוחות למען המשפחה היאחזו בחיים. על פי מה שלמדתי על אבנר. הוא ודאי מבקש זאת כצו לחיים. חיבוק חם יאיר ומאירה כץ
  • 28.12.20 אודי גרף על עודד מאיר בן עליזה וגבריאלתנחומי הכנים. משתתף בצערכם. עודד היה איתי באותה כיתה במשך כל התיכון וגם היינו יחד באותה קבוצה בצופי-ים חיפה. בתיכון היינו בקשר הדוק והיו הרבה לנו זכרונות משותפים מהשנים ההן. בחופשת הקיץ הראשונה בטכניון עבדנו יחד כעצמאיים בכריתת עצים ביער בלפור (ביחד עם גדעון) ובסוף הקיץ השלמנו הכנסה בקציר המלח בחברה של דנקנר בעתלית. מלחמת יום כיפור קטעה לשנינו את העונה. שנינו גם נפצענו במלחמה ביד (אני בצנחנים בדרום ועודד בשיריון בצפון). נפגשנו לאחרונה שוב במפגש יובל ה- 70 של הכיתה הריאלית מתיכון עירוני ה'. אם תרצו תכתבו לי למייל - יש לי תמונות משותפות עם עודד מהפלגות ארוכות מהשיט לקפריסין בתום קורסמפקדי סירות בקיץ 1966. מהמשפחה הקרובה הכרתי היטב את הוריו (עליזה וגבי) וגם את גדעון וגליה. לצערי לא הכרתי את דור ההמשך. אימו עליזה ואמא שלי (צופיה) היו בקשר הדוק במשך עשרות שנים אחרי שעודד ואני בגרנו.
  • 28.12.20 יונתן גורל על פרופ' דב נוי ז"להאיש הלבבי והמקרב , בעל הידע העצום, אוהב אדם ומנהג באשר הוא, מעודד בפועל חוקרים בחקר הפולקלור ו האמונה העממית, המנה ג , דרכים וחדושים, גם אם עברו 7 שנים למותו עולה ומורה , מאיר ומכוון. זכרו , דמותו,השראתו חיים אתנו . ברבות השנים מתחדדת ההכרה אין לו תמורה, גם אם יש חוקרים ומורים נוספים מחדשים, מכוונים ומפתחים את התחום. דמותו כדמות מאירה ואורה הולך ומאיר...
  • 28.12.20 דליה קרמר על עו"ד דוד שהרבני ז"לאבידה גדולה כאדם איכותי חכם צנוע . התעצבתי לשמוע על לכתו. שלא תדעו צער דליה לדר קרמר
  • 28.12.20 תמר וחיים רדזי על אבנר סליטרניק ז"לנורית ושוקה היקרים! עצונים,המומים ואבלים אתכם , עקב הקורונה מרחוק. איזה אסון נורא כואבים אתכם את האובדן. איתכם באבלכם. חבוק גדול תמר וחיים רדזי
  • 28.12.20 גאולה אוליאל פינטו קרית אתא רחוב אלבז על חביבה גליק ז"למשתתפת בצערכם שלא תדעו עוד צער זכרונות מלפני יותר מחמישים שנה
  • 28.12.20 מרדכי וייס על אבנר סליטרניק ז"לAvner was a great friend and truly a special person. He was a man of the Land. He gave so much joy to so many, sharing his great knowledge. I have lost a great teacher
  • 28.12.20 נורית חסון לוי על יהודה קרמן ז"ללירן ושגיא היקרים שמי נורית ואני חברה של אורית קמחי ושל אמא . עברתי לפני שנתיים וחצי לגור בבת ים. התעוררתי באמצע הלילה ואמרתי לעצמי שאני רוצה לדבר עם יהודה קרמן על בת ים ועל הנוסטלגיה של העיר ורחמים בן זוגי הזכיר את הפלאפל שלו ואת ההומור. וכדי לא להטריד את אמא חפשתי את מספרו באינטרנט והבנתי שאין לי את מי לשאול . אתם ילדיו הנושאים את חותמו ואת מה שהותיר בליבכם כטוב וזה יואר מתוככם לכל שנות חייכם .אני מבקשת להשתתף בצערכם ולהוסיף חיבוק לנחמכם באור אהבתו אילכם התמידית תוארו🌿בהוקרה לכם וחביקות לחדווה💟נורית
  • 27.12.20 צביה לוטן על אורית אולומוצקי ז"להמומים לקרוא על האסון הכבד, מחבקים ומתאבלים, רוני וצביה לוטן
  • 27.12.20 דני סער על אבנר סליטרניק ז"לתשוקה, נורית וכל משפחת סליטרניק, אנחנו פשוט המומים , עצובים ואבלים עימכם. אבנר פינק אותנו בסיורים גיפ מהממים ברמה וכך ישאר צרוב לטובה בזכרוננו. לא פשוט להורים לאבד את ילדיהם ועוד בטרם עת! מחזקים אותכם מרחוק ובטוחים שכל הזכרונות על חיים מלאים מופלאים שחלקתם יחדיו יחזקו אותכם ברגעים אלו ובעתיד. ננסה להתקשר בימים הקרובים קבלו את כל אהבתנו ותנחומינו שלכם הסערים במישיגן ימי, דני, עומר וניר
  • 27.12.20 מוני על אבנר סליטרניק ז"לנורית ושוקה יקרים. איזה אסון נורא נפל. לא מובן ולא נתפס. כואב הלב חיבוק חזק חזק לחזק אתכם ולנסות לנחם. מוני סער ומשפחתו
  • 27.12.20 ליבסקינד זאב על אבנר סליטרניק ז"לאיתכם באבלכם באסון הכבד שפקד אתכם. מן השמיים תנוחמו .המקום ינחם אתכם עם שאר אבלי ציון וירושלים. זאב ליבסקינד (אבא של בני ליבסקינד)
  • 27.12.20 חיה שרון על אבנר סליטרניק ז"לנורית ושוקה יקירים לנו. נעמה עומרי ויפתח והמשפחה הרחבה. מחזקים אתכם מחבקים באהבה. כואבים את האבדן. כל הזכרונות כל הביחד כל אהבת החיים. זכרוהו רק בטוב. אנחנו איתכם. חיה'לה ויחיעם שרון
  • 27.12.20 מירי אילני על אבנר סליטרניק ז"לשוקה ונורית, צר לי מאד, מקווה שיישארו הרבה זכרונות טובים!! מירי אילני (סליטרניק)
  • 27.12.20 ר על ד"ר גבריאל גבי איתן ז"לאני ממאנת להאמין. הייתי מטופלת שלו 25 שנה והיו לי סיבות מצויינות לכך. הוא היה גם רופא וגם חבר אבידה קשה.
  • 27.12.20 בתיה חבר על אבנר סליטרניק ז"לשוקה, נורית והילדים משתתפים בצערכם הגדול. נבוא לבקר מיד עם תום הסגר. אנחנו איתכם במחשבותינו. בתיה חבר והילדים: שי, טל, רן ויעל חבר.
  • 27.12.20 יעל נחמיה על ד"ר גבריאל גבי איתן ז"לטיפל בי שנים... מצטערת כל כך לשמוע
  • 27.12.20 זלמן גרינברג על פרופ' דן שפירא ז"לבוכה על דן זלמן גרינברג
  • 27.12.20 תמר אפשטיין על אבנר סליטרניק ז"לשוקה נורית והמשפחה היקרה משתתפת בצערכם שלא תדעו עוד צער
  • 27.12.20 ויטה אפשטיין על אבנר סליטרניק ז"להמומים מהאסון הנורא הזה! כואבים איתכם, שוקה ונורית יקרים. מחזקים אותכם ואת כל המשפחה, באהבה רבה, ויטה ומיכאל וכל השבט.
  • 27.12.20 אור אפשטיין על אבנר סליטרניק ז"לשוקה ונורית היקרים ולכל המשפחה , צר לי לשמוע על האובדן והטרגדיה , אנא קבלו את צרור תנחומינו. אוהב מאוד , אור
  • 27.12.20 אבי נאור על ד"ר פרח לכיש ז"ל25.12.20 אני זוכר..😒🤔
  • 27.12.20 נירה סקלייר Nira Sklair על אבנר סליטרניק ז"לשוקה ונורית יקרים ואהובים, אין מילים לבטא ולתאר את האסון שפקד אתכם, העצב והיגון הקשה מנשוא. משתתפים באבלכם הכואב מנשוא. באהבה רבה נירה וכל משפחת צברי, קיבוץ עין גב
  • 27.12.20 צח חביב על אבנר סליטרניק ז"לכמה כואב.. כמה עצוב.. חיבוק חם לקרן נעה פלג ולמשפחה..
  • 27.12.20 אשר על אבנר סליטרניק ז"להצטערתי לשמוע על לכתו של אבנר. הכרתי את אבנר בתחילת שנות ה 90 העליזות של אגד תיור על גלגוליה השונים. היית אור בטיול לא רק למטיילים בעיקר לצוות ההדרכה שלו. יהי זיכרו ברוך. שלא תדעו עוד צער. אשר
  • 27.12.20 חיימי אייזנברג על מאיר קוסטינר ז"ליותם יקירי והמשפחה כולה כוס תנחומים עוד קטע מההסטוריה של נוף ילדותנו שב לאדמה. מן השמיים תנוחמו. חיימי אייזנברג והמשפחה. 0502347250
  • 26.12.20 מיכל סינגר על אורית אולומוצקי ז"לאשה אהובה ויקרה לנו מאוד. המומים על לכתה. מיכל של חוה שפירא
  • 26.12.20 אריאל וינר על עודד מאיר בן עליזה וגבריאלכואב לי מאוד על לכתו של שכני היקר מזה שלושים שנים , בנינו את בתינו יחד ונפגשנו לא מעט לשיחות חלקנו דעות משותפות, שנינו שירתנו בשריון כמפקדים והיו בינינו הרבה מאוד דברים משותפים, עודד היה חכם ונבון בעל ידע נרחב בהרבה תחומים, היה ישר והגון בצורה כמעט לא אנושית, יהי זכרך ברוך שכן יקר.
  • 26.12.20 ישראל זיסק על נתן ושושנה נהוראי ז"לתמונה
  • 26.12.20 עו"ד רזי בטט על יהושע ראובני ז"ללכל משפחת ראובני,הרעיה הילדים ונכדים.תוך כדי קריאת העיתון נדהמתי לראות את המודעה על פטירתו של יהושע היקר.יהושע ראובני לא בהכרח יהושע שאני מכיר אבל כשראיתי בתחתית מייסד פוטקס כבר לא היה לי ספק.יהושע היה איש אציל נפש שבנה את עצמו בעשר אצבעותיו.כיבד וכובד ע"י הזולת.אין לי ספק שאילו לא המחלה הארורה הזאת של הקורונה עשרות ואולי אף מאות היו פוקדים את ביתכם בשבעה וטוב עשיתם שכתבתם במודעה שעקב מגבלות הקורונה נבצר מכם לקבל ביקורי תנחומים.חבל ע דאבדין ולא משתכחין.תהיה נשמתו צרורה בצרור החיים אמן. רזי בטט
  • 26.12.20 ברוך גרינברג על ד"ר ירח פארן ז"לברוך דיין אמת. ירח פארן ז" ל,מהאנשים שייסדו את האון ,עמוד תווך ומהאנשים המשפיעים וסוללי הדרך לבאים אחריו,הלך לעולמו . ירח היה פעיל בהמון עשיות ובין היתר היה בין אלה שקלטו מועמדים לקיבוץ האון.כך גם הכרנו אותו. כמעט ולא היו נושאים שלא התחייב ,וכשהתחייב נשאר נאמן להתחייבויותיו. אני מרכיו ראשי לזכרך ,תהא נישמתך צרורה בצרור החיים. אנא היה מליץ לנו בפני מלכות שמיים. היה שלום, ונוח בשלום. ברוך גרינברג.אלפ"ש
  • 26.12.20 נתן על פרופ' אמריטה ליזה אולמן ז"לאני מצר על לכתה של פרופסור ליזה אולמן שמסייעת רבות למי שמבקש להכיר את קורות העם הזה בתרגומה החשוב כל כך.
  • 25.12.20 רמי אלטמן על מנחם אהוד רפאל (חמי) ז"ל Menachem Ehud Raphaelלמשפחת רפאל משתתפים בצערכם על פטירתו של חברינו חמי חברי שילה מורן, נועם, בני, ספי, רמי, ישי, מריו, מיכיק ושרון
  • 25.12.20 גילי על מרים איתן ז"למה היה שמה,של אמא של מריים איתן זל?
  • 25.12.20 גילי על מרים איתן ז"למה,היה שמה,של אמא או אביה של מירים ז"ל?
  • 25.12.20 יעל ויוסי שני( שיין) על אורית אולומוצקי ז"להמומים ומשתתפים בצערכם.
  • 24.12.20 סימה על ד"ר טטיאנה שכטמן "לרופאה בחסד עליון, מזועזעת. טיפלה בבנותיי בסבלנות אין קץ לאורך שנים, תמיד היתה קשובה והקדישה זמן לכולם כאילו היתה רופאה פרטית לכל דבר.יהי זכרה ברוך
  • 24.12.20 אסתר וינר על הורסט (אפרים) פייזר ז"ללדני, ננסי ואדי מצטערת מאוד לקרא על מות אביכם, הורסט היקר. משתתפת בצערכם. אסתר וינר
  • 24.12.20 אורי שפרינצק על רו"ח אברהם אלעזרי ז"ליום חמישי ט בטבת תשפ"א 24.12.2020 בס"ד שלום אביבה, מיכל, רם, דן אני משתתף בצערכם העמוק על פטירתו של בעלך/אביכם אברהם ז"ל. שלא תדעו עוד צער. אורי שפרינצק.
  • 24.12.20 אורי שפרינצק על רו"ח אברהם אלעזרי ז"ליום חמישי ט טבט תשפ"א 24.12.2020 בס"ד שלום אביבה, מיכל, רם, דן אני משתתף בצערכם העמוק על מותו של בעלך ושל אביכם אברהם ז"ל ושלא תדעו עוד צער. אורי שפרינצק.
  • 24.12.20 נילי פרידמן על הגננת דבורה קוזוינר ז"למשפחת מירי פרידמן משפחת שירי פרידמן בן דוד מצטערים על לכתה של אושיית חינוך לתפארה חיבוקים שלא תדעו צער
  • 24.12.20 חיים בקיש על רו"ח נחום קודנצ'יק ז"לאבל על מותו של נחום היקר, דרכו הייתה דרכי נעם. את שלמדתי ולמדו רבים ממנו ומדרכו נשמור עימנו לעד. בברכה, חיים בקיש
  • 24.12.20 אבנר כהן על פרופ' גדעון רכבי ז"ללזלמן ק: אכן פרופסור גדעוני הוא השם בו מכנה מוניה מרדור את פרופסור גדעון (גידי) רכבי. אליעזר ג. הוא ד״ר אליעזר גון, יד ימינו של גנקה באותו פרוייקט עלום שמרדור אוהב להזכיר אך אינו יכול לומר עליו הרבה. לימים אליעזר גון היה סגן נשיא רפאל.
  • 24.12.20 אבי מצליח על רס"ב איציק יצחק שטיינברג ז"לכואב הלב , אדם משכמו ומעלה. יהי זיכרו ברוך
  • 23.12.20 לי על ד"ר גבריאל גבי איתן ז"לאיש יקר ורופא נהדר ליווה אותי ואת אמא שלי הרבה שנים ובשני ההריונות שלי טיפל ברגישות ובמסירות משתתפות בצער המשפחה ושולחות תנחומינו אבידה גדולה בקי ולי קרמר
  • 23.12.20 אסף על סא"ל שמואל צביון ז"ללא נתפס , מפקדיי היקר! היית אדם נדיר עם אישיות מיוחדת ,ערכי ,מפקד ואיש חינוך בכל רמ"ח אבריו. חינכת והובלת דורות שלמים למצוינות ,מקצועיות ,התמדה ,אכפתיות רבה ובעיקר לאהבת הארץ. שמחתי לפגוש אותך מדי בוקר בפעילות ספורט בים .לא ייאמן בכלל. יהיה זכרך ברוך ותנחומי למשפחה
  • 23.12.20 אסף גובנה על סא"ל שמואל צביון ז"ללא נתפס , מפקדיי היקר! היית אדם נדיר עם אישיות מיוחדת ,ערכי ,מפקד ואיש חינוך בכל רמ"ח אבריו. חינכת והובלת דורות שלמים למצוינות ,מקצועיות ,התמדה ,אכפתיות רבה ובעיקר לאהבת הארץ. שמחתי לפגוש אותך מדי בוקר בפעילות ספורט בים .לא ייאמן בכלל. יהיה זכרך ברוך ותנחומי למשפחה
  • 23.12.20 ארי מנצור על מרים איתן ז"לאישה שהיא מלח הארץ דור מיסדיי המדינה נתנה עד כלות.
  • 23.12.20 אתיק. על מרים איתן ז"למשתתפת בצער המשפחה. היתה אשתו של רפול?
  • 23.12.20 לויפור הרצל על יוחאי קטרון ז"ללוחם וקצין בסיירת אגוז, מוערך ומקצועי ביותר, אהוב על כולנו. אבידה גדולה למשפחה ולחבריו. יהי זכרו ברוך.
  • 23.12.20 גרשון שמיר על אביו ז"ל של ד"ר יועד אליעזהאם אביו המנוח של ד"ר אליעז הוא האמן אורי אליעז? אם חיובי,אני מוסר לו את תנחומי. הכרתי אותו מקיבוץ נחשון,שם הקמנו את עדר הצאן ועבדנו בדיר ובמרעה.
  • 23.12.20 דלית קרני על זהבה זילברברג ז"לתנחומי לכל המשפחה. שלא תדעו עוד צער. שמי דלית ואני ביתו של אלכס כהנוביץ בן 92 שהיה חבר בפלמח עם זהבה.אבא שלי רוצה לדבר ולנחם אתכם אך אין לו את מספרי הטלפון שלכם. הטלפון שלי 0525604701 אם תרצו צרו עימי קשר כדי שאוכל לקשר את אבי אליכם.תודה ותנחומי.
  • 23.12.20 צבילי בן משה על מרים איתן ז"למרים היתה אשת חייל, אחות בבית החולים העמק. הכרתי אותה בנסיבות עצובות ב – 29 לפברואר 1980 יום פטירתו של מורי ורבי יגאל אלון. ישבתי עם רות אלון רעייתו של יגאל לפנות בוקר ליד חדר הטיפול הנמרץ בבית החולים העמק עפולה וידינו אוחזות זו בזו. מרים שהייתה באותו זמן האחות הראשית של מחלקת הטיפול הנמרץ, יצאה מדי פעם, לעדכן את רות על מצבו של יגאל. למרות דמותה הקשוחה, התגלתה בה רגישות רבה ובזמן הקצר שהכרתי אותה, היא הטביעה בי את חותמה האנושי. משתתף בצער המשפחה, שלא תדעו עוד צער יהי זכרה ברוך.
  • 22.12.20 איילת ספיר על ד"ר מרדכי לפידות ז"לתנחומי. מרדכי קיבל אותי לעבודה באירוקונסלטנטס ופתח בפני את עולם החדשנות האירופאי. נהניתי ללמוד ממנו ולעבוד אצלו. הוא יחסר מאוד
  • 22.12.20 אבו נעים על דוד דובקין ז"לאיה שלום, אני אבו נעים עם הנכד מוחמד (מוחי) משתתף בצערכם על האיש האהוב והנחמד שאני מכיר עוד מקבוץ פלמחים. רק היום נודע לי שדויד היקר נפטר. עכשיו אני מבין שהשיחה האחרונה שלי עם דויד היתה כנראה ימים ספורים לפני מותו. איש מקסים עם לב ענק שתמיד שמר על קשר חם איתנו. כל כך עצוב לנו על לכתו.
  • 22.12.20 ד"ר צבי כהנא על ד"ר מרדכי לפידות ז"לעבדתי עם מרדכי בחברתו אירוקונסלטנטס, ותמיד זכיתי להנות מתבונתו וטוב ליבו. כולם, גם באירופה, התרשמו מהיריעה הרחבה של ידיעותיו ומנסיונו החכם. ביתו, הבית של לאה, היה השתקפות של כל אלה. תמיד תחסר לי!
  • 22.12.20 צבי כהנא על ד"ר מרדכי לפידות ז"לעבדנו ביחד באירוקונסלטנטס, החברה של מרדכי לפידות ואילנה פריד. חכמתו ואנושיותו היו בסיס לידידות והערכה שנבנו בחיבה רבה שנמשכו שנים גם אחרי שהחברה נסגרה. ביתו החם, הבית של לאה, היה מקום בו נפגשנו לא מעט והחלפנו דברים על מדע ועבודה. חבל על דאבדין ולא משתכחין
  • 22.12.20 אהוד סתת על עידית גלילי ז"לאורי היקר, חנה ואני אתכם באבלכם על פטירת ראשת משפחתכם האהובה ומחזקים את ידי המשפחה. מורשתה של המנוחה והדורות המפוארים אשר זכתה להעמיד המה ינחמוכם. בהוקרה ובכבוד רב, אהוד
  • 22.12.20 חגילחובר על רו"ח אברהם אלעזרי ז"ללאביבה והילדים שלום משתתף בצערכם על מותו של אברהם. חגי
  • 22.12.20 נימה על ד"ר גבריאל גבי איתן ז"ללא יכולה להאמין! אייך? למה? בטרם עת. הציל את חיי מזמן, עזר מאז ועד היום בעצם היותו- רופא רופא. אבדה ממשית לי ( היה ברשימת הטובים, לשעת צורך חרום- כל כך מעטים- לעזרה). חבל על דאבדין נימה
  • 22.12.20 ברון זלפה (נוסבאום) על עידית גלילי ז"ללמשפחת גלילי היקרה שמי זלפה נוסבאום ברון. הוריי שמעון ופרידה נוסבאום ז"ל היו ידידים טובים של עידית ושמואל גלילי ז"ל. בשנת 1945 שהיתי בביתכם למספר ימים כאשר אימי היתה בבית היולדות. אבי היה מחלק חלב ובעל רפת בגבעתיים. אני זוכרת אותכם מהילדות. משתתפת בצערכם. זלפה
  • 21.12.20 חנה והמשפחה על יצחק איש הורביץ ז"למתגעגעים במלאות שנתיים לפטירת יקירנו. ממובילי תחום התקשורת בישראל.
  • 20.12.20 אדית אורי על רוחלה מעין ז"למשה, משתתפת באבלך ואבלכם על רוחלה, האחות הקטנה שהחיים עוד היו לפניה, והיתה עמוד התווך בכל פעילות שבה השתתפה. שלא תדעו עוד צער.
  • 20.12.20 ירון גלובוס על יואב בן ארי ז"לנדב, תנחומים לך ולמשפחה.
  • 20.12.20 ניר דרור על סא"ל שמואל צביון ז"ללא נקלט, מלח הארץ למדתי המון ממך חבר יקר ואיש יקר, ניהלת ביד רמה את מחלקת מערכות נשק באלביט והיית מודל לדוגמא וחיקוי, קשה להאמין שאתה לא איתנו, יהיה זכרך ברוך איש חיל הים עם עיניים כחולות מדהימות כצבע הים. מאד כואב ובלתי נתפס😢עצוב תחסר לכולנו.
  • 20.12.20 אבי גטניו על יוחאי קטרון ז"לצר לי על מותו של יוחאי שהיה מ"פ שלי יהי זכרו ברוך. אבי גטניו פלוגה ג' סיירת אגוז
  • 20.12.20 יהודה אטיאס על מרדכי (מוטי) סנדל ז"לדמעות של צער מעומק הלב, תיצמדו בכוח כל אוהביו של יקירכם, ולו תהא זאת מעט נחמה לכם. באהבה ועצב רב.😪😪😪
  • 20.12.20 יורם גולן על פימה (חיים) רוזן (רוזנברג) לבית סולומונוב ז"לפימה האהוב היה איש חינוך. איש משפחה ואדם יקר. מאחרוני השורדים של השואה. וממקימי קיבוץ נצר סירני. ת.נ.צ.ב.ה. סידי דודי וכל המשפחה האהובה. מחזק את ידיכם. באהבה. יורם גולן.
  • 20.12.20 דבורה טובי (לוין) על דפנה דפי רוזן זינגר ז"לדפנה, זוכרת אותך ואת בנג'י היטב מJDS... הייתם הזוג של הכיתה. קשה לי לחשוב שאת איננה והוא לבד, זוכרת כמה אהבתם אחד את השני. תנחומיי למשפחה. שהמקום ינחם אותכם. (אני מתכוונת שגם המקום עצמו, כלומר החלל הענק שנוצר, שגודלו מעיד על עשייתה הרבה, ינחם אותכם דווקא בשל גודלו ועוצמתו - שמעיד על חיים מלאי עשייה).
  • 20.12.20 רות שניידר על ברוך שוב ז"ל Baruch Shubזכיתי והיה לי הכבוד להכירך ברוך, בורקה, וחלק ממשפחתך,זכינו לשיר יחד את שיר הפרטיזנים, לרקוד קוזצוק וגם טנגו,תענוג וענין רב היה להיות במחיצתך,השארת חותמך בעולם הזה שלא תשכח, ומשפחה לתפארת,זכרך יהא שמור בלבי וצעדי הטנגו ירקדו ברגליי רות שניידר
  • 20.12.20 גלעד בן שלוש על רס"ב יעקב בן שלוש ז"לאבי היקר, איש הצבא שנותר חייל במהותו, גם שנים לאחר הפרישה תמיד עמד לצד מי שנזקק לו וטיפל בכל אדם מישראל כאילו היה אחד מחייליו או מילדיו.
  • 20.12.20 אורי סגל על אל"מ (במיל') עמיר שלג (חבש)למשפחת שלג, הכרתי את חבש במסגרת ההתגייסות להחזרת הביטחון של הקהילות היהודיות לאחר אסון הגשר במכביה. התנדבתי על פי בקשת ר' עירית רחובות יעקב סנדלר (הייתי אז מנכ"ל העיריה) להצטרף לוועדת הבטיחות, לקראת המכביה הבאה,בראשות ירמי אולמרט .מצאתי איש מקצוע מהמעלה הראשונה,נחוש ללא גבולות להשגת המטרה ,בקור רוח וחדות מחשבה שהקרין את תחושת השליחות שעטפה אותו במשימה לאומית זו. מאז ועד לפרוץ הקורונה נפגשנו מידי ששי במסעדת חליל ברמלה .פגשתי איש חם,מלח הארץ ,איש שיחה מרתק .ש"טיפטף" מעת לעת סיפורים מעברו הצבאי ועד מהרה מצאנו גם בסיס משותף לשיחותינו, עברו של כל אחד מאיתנו בצבא. חבש שיתף אותי מיד עם הוודע מחלתו .הוא שיתף אותי בשיחות קצרות בכל אחת משיחותינו על הטיפולים ומצבו.איש אמיץ המיישיר מבט אל המציאות ומתמודד בכבוד הראוי להערכה רבה מול האתגרים הלוא פשוטים. לכתו ישאיר חסר ,מעתה ואילך ,בתמונת שישי בבוקר שלי בכל שבוע. יהי זיכרו ברוך
  • 19.12.20 צבי אבני על גיל גרובר ז"ללזיו והמשפחה - נדהמתי לשמוע על פטירתו של אחיך גיל . את שניכם הכרתי מבטן ומלידה, ולכאב על פטירתם של הוריך ז"ל - הנפלאים בידידי מצטרף עתה הצער על לכתו בלא עת של גיל. אנחנו ספונים בבתינו בימים אלה - אבל ננסה להתקשר טלפונית אליכם. משתתפים בצערכם העמוק צבי ודבורה אבני
  • 19.12.20 עינת רבינוביץ על רונית ז"ל לבית סטניצקידני יקר לא בטוחה שאתה זוכר אותי עינת שנטל רבינוביץ . שמעתי על האסון שפקד אותך ואת בני משפחתך .שולחת את. תנחומי שלא תדע תדעו עוד צער עינת שנטל רבינוביץ
  • 18.12.20 גבי רבהון על סא"ל שמואל צביון ז"להלם! זכיתי לשחות עם שמוליק מספר חודשים בחודשי החורף בים. (שמוליק היה ב- 6:00 בבוקר במים.) שחיין מצטיין, אדם עשוי ללא חת ויראה מקושי. שוחה בקור בים חזק וזרמים. נשמה טובה, עוזרת ומפרגנת. אישיות חכמה עם תכונות מנהיגות חריגות. תנחומי למשפחתו המלוכדת. מצדיע לו בהדרת כבוד והדר! יהיה זכרו ברוך!

תנחומים are closed.