אלף תנחומים אחרונים

  • 18.06.21 משפחת שמלצר על שלמה שמלצר ז"לבמלאות שבע שנים לפטירת יקירנו נעלה לקברו ונתייחד עם זכרו ביום א’ ה- 20.06.21, בשעה 18.00, בית עלמין סביון.
  • 18.06.21 זהר ראביד על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסהסיפור הזה לא נותן לי מנוח. הלוואי שתמצאו את הכוח להילחם על גילוי האמת למען כולנו. תנחומי.
  • 18.06.21 מלכי על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסאתכם באבלכם מוות טרגי כואב ומטריד ביותר יהי זכרו ברוך!
  • 18.06.21 סילביה אלבו על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשתתפת בצערכם שהוא צערינו. כועסת יחד אתכם. לא נשכח את תומר למענו למענכם ולמענינו.
  • 17.06.21 אנהיטה מורובטי על ד"ר דניאל איוניר ז"ללמשפחת איוניר משתתפת בצערכם על מות בטרם עת של ד"ר דניאל אני באמת הערצתי אותו הוא סיפר לי בביקור אחרון שהייתי אצלו ואמרתי לו אתה רופא שלי ואני רוצה שתחזור ותישאר רופא שלי יהי זכרו ברוך נשמתו בגן עדן שישמור עליכם מי למלע אמן
  • 17.06.21 סנדה פוקס, מכון ון ליר על אמיר אלון ז"לכואבת את לכתו בטרם עת של עמיתי לעבודה, אמיר אלון ז״ל. בלתי נתפס שרק בתחילת השבוע עוד שמעתי את קולו בשיחת עובדים ערה והוא כבר איננו. אמיר היה מהאנשים האלה שאם פעם יצא לך לפגוש ולדבר, לא תשכח לעולם. תנחומים למשפחתו היקרה. יהיה זכרו ברוך.
  • 17.06.21 אסנת בר על תמי תמר חגין חכים ז"לתמי אהובה, אזכור אותך תמיד, עם הצחוק המתגלגל והמיוחד שיהדהד באוזניי לנצח. העדינות והקשר ההדוק שלך להורים למשפחה, הנתינה והמסירות האינסופית לגידולו של יונתן בנך האהוב כל כך. אהבתך לאחיך דוד, לשירי והילדים. גם ממרחקים הקשר היה יומיומי וכל כך חשוב לך ולמשפחה שעטפה אותך באהבה. זכיתי להתקרב אליך בתקופה החיפאית. הרבה שיחות ושעות של ביחד. זכיתי! גם אחוות יועצות נוספה לחיבור ביננו ואפילו תאריך יום הולדת צמוד. אח"כ עזבת מעבר לים - רחוק כל כך מכולנו. תמיד היית חסרה! שיחתנו האחרונה היתה בליל הסדר האחרון בחיק המשפחה כשאת בליבנו ואנחנו איתך ורק קו טלפון מחבר ביננו ולב ענק ואוהב, ומחשבות עליך שם במרחקים. צעירה כל כך. עדינה במיוחד, עם חזות מלאכית של הילדה הטובה. תנחומי להורים שאני כל כך אוהבת, לדוד שירי והילדים. ליונתן במרחקים. אזכור אותך תמיד. אבדן כה גדול! כה כואב! קיוויתי תמיד לשובך לארץ לחיק המשפחה. להדביק את כולנו בצחוקך המתגלגל. אך הצחוק נדם והדמעות שוטפות ומסרבות לעצור. נוחי בשלום על משכבך תמי אהובה שלנו - נלקחת מאיתנו בטרם עת. מוקדם כל כך..... אני אעטוף אותך תמיד, באהבתי, געגועי ומחשבותיי! זיכרך לא ימוש ממני לעד!!!!
  • 16.06.21 נאור על רנ"ג אליאס טואטי ז"לסבא איך אני מתגעגע אליך
  • 16.06.21 שבתאי רפפורט על גיורא ארמוני ז"להנני שבתאי רפפורט ובני משפחתו טל ערן וקרן , שולח תנחומים הכנים לנילי וילדים, על מות בעלה גיורא היקר ז"ל, לצערי אני מתנצל על האיחור בתנחומים, נמצא בטלפון 0548526161 שבתאי רפפורט
  • 16.06.21 גבי הרצהפט רפפורט על ג'ן (פויו) גולדשטיין ז"ללדני וגדי, משתתפת בצערכם העמוק במות אביכם ז"ל. מי יתן ולא תדעו עוד צער. גבי הרצהפט (לשעבר פורמולה)
  • 15.06.21 משה שטיין על ד"ר אנשל למברגר ז"לרק היום נודע לי על פטירתו של יקירכם. ידעתי על מחלותיו. עברנו ביחד התמחות ברמבם. הוא בנוירוכירורגיה ואני באונקולוגיה. שעות בילינו בחדר המיון על קפה וסיגריות ושיחות אינסופיות. טיפל במסירות ונאמנות בפצועי צהל שהגיעו מלבנון. היה פטריוט אמיתי פרופ מ קליני דר שטיין גמלאי-רמב"ם
  • 15.06.21 גדי על פרופ' ג'קי לומרנץ ז"לכבר 20 שנים שלא פגשתי את ג'קי. באותן השנים גם לא ביררתי מה שלומו של ג'קי. ובכל זאת, אני מרגיש צביטה בלב.
  • 15.06.21 מנחם ראובן דר על סנדרה סנדי שפע בכרך ז"לבס"ד גברת סנדי סנדרה שפע בכרך ז:"ל הייתה אחד מל"ו , צדיקה טהורה , אמיתית . יהי זכרה ברוך מנחם.ראובן דר
  • 15.06.21 דפנה על סנדרה סנדי שפע בכרך ז"לב"ה היום , ה' בתמוז, 9 שנים לפטירת האישה היקרה סנדי. מתגעגעת מאוד (כותבת עם דמעות בגרון).... לא שוכחת. ת.נ.צ.ב.ה.
  • 15.06.21 יוסי בן ארי (שפיגל) על אל"מ אלי (אלימלך) גרוסמן ז"לאמנם מאוחר, אך עדיף כך מאשר אף פעם לא: אלי היה איתי בקורס קציני מודיעין שהסתיים באפריל 1969. דרכינו הצטלבו פעמים לא מעטות משך שנים ארוכות לאחר מכן. אזכור תמיד אצלו את הפער העצום בין החזות הגברית, סוג של "בריון קשקשים" שקט ומפחיד, ובין העוצמה הפנימית הגדולה שהתבטאה כל פעם שפתח פיו ודבריו האירו. קשה להאמין שאיש חזק כל כך נכנע גם הוא למחלה ארורה. אזכור ממנו במיוחד מספר ימים ש"בילינו" יחדיו באחת מבירות סקנדינביה לפני מספר שנים. הייתה זאת הזדמנות להכירו ואת יקיריו שעטפו אותו, קצת יותר לעומק, וליהנות ממה שיכול היה לתת לסובביו. יהיה זכרו ברוך!
  • 14.06.21 אלקנה גמליאל על פרופ' בני שור ז"למשפחה יקרה, למדתי כסטודנט למדעי המחשב אצל פרופסור בני ז"ל, את הקורס מבוא למדמח בשנת 2017, סמסטר ב. זכיתי שבני לימד והקנה לנו את יסודות מדעי המחשב, בצורה יסודית, מרתקת, מצחיקה ברורה ונעימה. מעבר ליכולותיו המעולות כמרצה, בני היה אחד המרצים שניכרו ביחס האנושי שלהם. כשנולד לי בן במהלך הלימודים, בני היה פתוח וקשוב לשמוע את הקשיים שהתעוררו, ומעבר לכך התעניין גם בחיי האישיים מעבר ללימודים. תמיד היה עם חיוך על פניו, אדם לבבי שמסמל בעיני את הטוב וייחודיות שבמקצוע אותו בחר ללמד. יהי זכרו ברוך, תנוחמי העמוקים לכם, משפחה יקרה, שלא תדעו עוד צער
  • 13.06.21 אהוד מגל על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסאין מילים להביע את הצער הנורא. משתתף בצערכם.
  • 13.06.21 ד"ר קרימצנסקי בן ציון על רס"ן יצחק נש ז"ליצחק נש יקר. זוכר אותו לטובה.היה מצילי. עזר לי מול עזרא עמירן שכל כך רצה לזרוק אותי מקורס טכנאי הרנטגן בסביבות 1968.הוא שמר עלי מפניו ולא אפשר לעזרא להעיף אותי. בצער נודע על פטירת האיש היקר הזה. מתגעגע אליו.
  • 13.06.21 דר חיים רבונא על שמואל פינצ'י ז"לשמואל ז"ל למד באותה כיתה איתי מכיתה ד ועד סיום היסודי.איש חכם מסור חבר טוב ומסודר מאד יהי זכרו ברוך
  • 13.06.21 פיליפ ליבמן על עוזיה גליל ז"לברוך דיין האמת! עוזיה יהיה חסר לכולנו. תמיד עזר ותמיד ברוח טובה. לא פעם התייעצתי אתו והוא היה אוזן קשבת ומקור לידע ועצות מועילות. חלוץ אמיתי בתעשייה ובבריאות. יהיה זכרו ברוך!
  • 11.06.21 המשפחה על ניר דיסקין ז"לבמלאות שבע שנים לפטירת יקירנו נתייחד עם זכרו ביום ו’ ה- 18.06.21, בשעה 10.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה. לאחר האזכרה נפגש בבית משפחת דיסקין, רחוב נחשון 45, רמת השרון.
  • 11.06.21 משפחות חשין וסימקין על שניאור חשין ז"לבמלאות 11 שנים לפטירת יקירנו נעלה לקברו ביום ו’ ה- 18.06.21, בשעה 11.00, בית עלמין קיבוץ גבעת השלושה.
  • 11.06.21 משרד הביטחון, אגף משפחות הנצחה ומורשת ומדור נפגעים צנחנים על נ"ד נופלי אסון המסוק בבקעה ז"לבמלאות 44 שנים לנפילתם יתקיים טקס התייחדות עם זכרם ביום ה’ ה- 17.06.21, בשעה 17.00, באנדרטה שבגבעת הנ”ד בבקעת הירדן. טלפון לברורים: 09-8972308.
  • 11.06.21 משרד הביטחון, אגף משפחות הנצחה ומורשת ומדור נפגעים חיל הקשר והתקשוב על חללי חיל הקשר והתקשוב ז"לטקס התייחדות עם זכרם יתקיים ביום ד’ ה- 16.06.21, בשעה 18.30, באתר ההנצחה החיילי, רחוב אלפרט 3, יהוד. טלפונים לברורים: 052-2474339, 054-3066418.
  • 11.06.21 משרד הביטחון, אגף משפחות הנצחה ומורשת ומועצה אזורית מטה אשר על חללי "ליל הגשרים" ז"לטקס התייחדות עם זכרם יתקיים ביום ד’ ה- 16.06.21, בשעה 11:00, באנדרטת ההנצחה לנופלים “יד ביד” בגשר אכזיב. טלפון לבירורים: 04-9952718.
  • 11.06.21 משרד הביטחון, אגף משפחות הנצחה ומורשת ומדור נפגעים חיל המודיעין על חללי קהילת המודיעין ז"לטקס התייחדות עם זכרם יתקיים ביום ג’ ה- 15.06.21, בשעה 20.00, באתר ההנצחה בגלילות. יש להצטייד בהזמנה ובתעודה מזהה. טלפונים לבירורים: 03-7609194.
  • 11.06.21 המשפחה על רב"ט יוסי אחבון ז"לבמלאות 20 שנים לפטירת יקירנו נתייחד עם זכרו ביום ד’ ה- 16.06.21, בשעה 18.30, בית עלמין קריית שאול. במקום יתקיימו גם תפילות מנחה וערבית.
  • 10.06.21 דנה על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסאין מילים בעולם לנחם אתכם באבלכם וצערכם הכבד מנשוא. הלב בוכה יחד אתכם.
  • 10.06.21 יסמין על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחת אייגס, אני לא מוצאת מנוח מאז נודע לי על הפרשיה הטרגית והמזעזעת הזו. אין לי מילים לניחומים על אבדן כה כבד , כה מיותר של בן מחונן , עילוי . אני מחזקת ומחבקת אתכם באבלכם הכבד
  • 10.06.21 מרתה מזאנ על ד"ר גבריאל גבי איתן ז"לכל
  • 10.06.21 עדנה על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסקשה לחיות במדינה בה קצין כל כך מוכשר, שאולי ביצע מעשה שגוי אבל בוודאי לא מכוונה לפגוע בבטחון המדינה- נרצח בכלא. זה עצוב ומאוד מטריד. אסור לשתוק עד שהאמת תצא לאור.
  • 10.06.21 בן-משה אביחי על אהובה מנדל לבית ברדוש ז"ללמורתי האהובה. זכרך חרות על לוח ליבי, באהבה שאינה כבולה בגבולות של זמן. המורה אהובה, היתה המורה והמחנכת שלי, מכיתה ב' ועד כיתה ו', בבית ספר עממי "השחר" תל-אביב, בשנים 1959-1955. הינו ילדים שחיו באזורי עוני ומצוקה. אנחנו לא ידענו זאת, אבל המורה אהובה ידעה, ובמגע קסם אנושי, ערני, רגיש ומתחשב, גרמה לשינוי מהותי בחייהם של רבים מאתנו. אנחנו שמענו על כך בדיעבד, אבל היא, פעלה באינטנסיביות ובזמן הוה, על מנת לתקן עוולות ביחס לילדים קטנים חסרי ישע. זו היתה נתינה של חסד, מלב אוהב, שנותן ואינו מבקש דבר בתמורה! היא אהבה את כולנו, ואנחנו שהרגשנו את חום אהבתה, אהבנו אותה, בכל נשמתנו הרכה, הענוגה והטהורה. יום אחד חליתי ונעדרתי מבית הספר. באותו היום, בסביבות השעה 1:00 אחה"צ, המורה אהובה הגיעה אלינו הביתה, מתעניינת מה גרם להעדרותי. אמי קבלה אותה בסבר פנים יפות, ושתיהן התיישבו לשולחן לשוחח אודותי. באותו היום המורה אהובה לא רק ביקרה תלמיד שנעדר, אלא גם למדה להכיר את סביבת גידולו, מי הם חבריו, ומהם מאווייו האישיים. המורה אהובה ספרה לאמי, שכאשר נשמע הצלצול, אני אוסף את ספרי ומחברותי, מכניס לילקוט, ורק לאחר שהשולחן מסודר יוצא להפסקה. אמי בתמורה הראתה לה את הסדר בתא הבגדים האישי שלי. ואני, לאחר שהתעניינה ברגשותי, נפתחתי לספר לה, על מעשי בשעות הפנאי, ומי בבית הספר, הילדה שכבשה את ליבי. עד כדי כך, השכילה המורה אהובה לחצות את כל הרבדים, ולגעת ברגשותי העדינים הכמוסים והסודיים ביותר. המורה אהובה – את דוגמא וסמל– לאדם אמיתי, רגיש, יפה נפש, שבעושר רוחו, יוצק משמעות אופטימית לחייהם של רבים מתלמידיו. מורתי האהובה - כמו עמוד האש – אישיותך האכפתית, טובת הלב, והערה לרווחת הזולת, מלווה אותי בכל מעשי. "לא ימיש עמוד הענן יומם, ועמוד האש לילה, לפני העם" (שמות פרק י"ג פסוק 22). באהבה והערצה לעד, תלמידך – אבי בן-משה. 10/06/2021
  • 10.06.21 alex canfer על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסDear Family Egies, this is a terrible nightmare which struck you whose circumstances are still in the dark. Hope you have strength to endure the pain and the power to discover the truth, and most importantly you must know : many good ones are standing behind you and by your side and will be willing to fund the exploration of the truth as needed. Myself been in the military field very long and I have the necessary resources to help Please follow my posts on Ynet and Kan Bet Hadashot May the memory of Captain Tomer Eiges be blessed . .
  • 09.06.21 רות על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחת אייגס איתכם באבלכם הכבד על מותו בטרם עת ובדמי ימיו של בנכם המבריק. הלב כואב והראש סוער מהמשמעות של מוות כזה מיותר ומה זה אומר על המדינה ועל כל אחד מאיתנו. כולנו אחראיים לעובדה שהמדינה הגיעה לכזה שפל. שולחת תנחומים כנים.
  • 09.06.21 מאיר קדץ על מנחם קדץ ז"לאבי היקר, זמן רב עבר מאז לכתך מאיתנו ואין יום בו אינני חושב עליך. לאשתי ולי נולד בן זכר ברוך השם שכל כך רציתי שתראה ותכיר ותחזיק באהבה רבה בידיך. קראנו לו על שם סבתא עדה וגם על שמך שלך אבא. מקווה שאתה יכול לדעת, לראות ולחוש הכל משם למעלה. אוהב אותך מאוד אבא ואתה כה חסר לי. בנך, מאיר My dear father, It has been a long time since you have gone away from us and there is not a single day that I don't think about you. My wife and I have a new baby boy thanks God that I so wanted for you to see and know and hold with much love in your arms. We named him after Grandma Ada and also after your own name Dad. I hope that that you can know, see and feel everything from up there. I love you very much Dad and miss you so much. Your son, Meir
  • 09.06.21 יעקב סימון על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחת אייגס היקרה, מאז שנודע לי על האסון שקרה לתומר ז"ל, נפשי בסערת בעתה וכאב עליו ועליכם. אין לי מילים שיהיה בהן כדי נחמה, אבל אני מתפלל עליכם שיקל עליכם משא הכאב והסבל, ולו במשהו. אני מבקש לדעת את פרטי החלקה בה תומר ז"ל קבור, כדי שאוכל לפקוד את המנוח ז"ל ולהתפלל עליו. אנא.
  • 09.06.21 אבי דוד על רמי אנדרי רודן ז"ליש למישהו הוא מישהי סרט הוא חומר על הסרט חומר גלם על האוניית מפקורה סבא של אישתי אחד הניצולים דב בנק אז אני השמח דיברתי אם הבן שלו הוא אמר שהוא לא מוצא את החומר גלם אבל הוא נתן אותו למישהי מחיפה שהיא הכינה אותו אני השמח לקבל עותק כמובן בתשלום 0542223832
  • 09.06.21 ראובן אופיר על עדנה גיטה ז"לגם לי זכורה עדנה הספרנית של ההנדסה בתעשייה האווירית. תמיד קיבלת ממנה את העזרה הדרושה . זה היה עוד ב 1970, לפני עידן המחשבים, ואז הרצון הטוב והמסירות לנושא, היו המפתח להצלחה - ולעדנה זה היה בשפע . היא וצבי היו תמיד ביחד. הצניעות והענווה היו חלק ממנה . קשה לקבל את לכתה . בשבילי היא תמיד צעירה , כמו בתמונה המצ"ב שצולמה בכנסת ( בערך מ 1980 ).
  • 09.06.21 המשפחה על סמ"ר גיא בן דב ז"לבמלאות 35 שנים לנפילת יקירנו בקרב בלבנון נתייחד עם זכרו ביום ו’ ה-11.06.21, בשעה 11.00, בית העלמין הצבאי קריית שאול.
  • 09.06.21 המשפחה על סרן שרון שגב ז"לאזכרה לזכר יקירנו תתקיים ביום ב’ ה- 14.06.21, בשעה 17.30, בית עלמין צבאי קרית שאול, חלקה 16.
  • 08.06.21 טלי על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחת אייגס היקרה, מסרבים להאמין לחלום הבלהות הזה שנסיבותיו במחשכים עדיין. מקווים שיש בכם את הכוח לגלות את האמת, והכי חשוב שתדעו: רבים רבים רבים וטובים עומדים מאחוריכם ולצידכם ויהיו מוכנים לממן את חקר האמת ככל שיידרש. יהי זכרו של תומר, סרן תומר אייגס, עלם חמודות מבריק וכשרוני, לברכה ובעיקר כסמל לעולמים עד.
  • 08.06.21 טליה על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסלכל בני משפחת אייגס היקרים, אתכם באבלכם הכבד מנשוא, מסרבים להאמין בנסיבות. הן עדיין במחשכים. מקווים בכל מאודנו שיהיה בכם הכוח לגלות את האמת, והכי חשוב שתדעו: רבים רבים רבים וטובים בארץ ובחו"ל עומדים מאחוריכם ולצידכם ויהיו מוכנים לממן את חקר האמת עד שתראה אור.
  • 08.06.21 אודי וולק על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשתתף בצערכם וכואב את כאבכם. נשגב מבינתי מותו של תומר. מייחל שהאמת לגבי הנסיבות תצא לאור. ותהיה אשר תהיה אני איתכם ואיתו. אודי וולק
  • 08.06.21 פערדקינד על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמקווים שהאמת ץצא לאור. לבנו עם המשפחה
  • 08.06.21 מיקי וג׳פרי הלר על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסלמשפחת אייגס היקרים כואבים את כאבכם העמוק, אבידה כבדה לא נתפס משתתפים בצערכם העמוק
  • 08.06.21 מ על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסלהורים היקרים הכרנו אותכם בטיול בחו"ל וזוכרים שסיפרתם על הבן המדהים שלכם .משתתפים בצערכם ומקווים שהאמת תצא לאור מ. & א.
  • 08.06.21 עומרי על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסתדרשו עבורו צדק. חייבים לדרוש ועדת חקירה חיצונית. לא יתכן שחייל יאבד את החיים בכלא צבאי וימחק מעל פני האדמה במחי יד.
  • 08.06.21 גד לזר על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסאני ניזון ומאמין בכתבות של סילסרסטין ב"תיקון עולם". מאמין שהרשויות משקרות לגבי העדר טענות כלפי תומר ומאמין בטעותו של תומר.מאמין שצה"ל לא שמר עליו ושהרוסים הרעילו אותו. כואב הלב שבנכם מת. כואב הלב שאתם מאוימים על ידי רשויות הבטחון ולכן אתם שותקחם. קחו עורך דין ידוע שיטריד את הרשויות. אוהב ותומך. גדי
  • 08.06.21 גד לזר עו"ד על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסאני ניזון ומאמין בכתבות של סילסרסטין ב"תיקון עולם". מאמין שהרשויות משקרות לגבי העדר טענות כלפי תומר ומאמין בטעותו של תומר.מאמין שצה"ל לא שמר עליו ושהרוסים הרעילו אותו. כואב הלב שבנכם מת. כואב הלב שאתם מאוימים על ידי רשויות הבטחון ולכן אתם שותקחם. קחו עורך דין ידוע שיטריד את הרשויות. אוהב ותומך. גדי
  • 08.06.21 ש.ר. על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסהשתיקה וההסתרה אומרות הכל. אתכם בליבי. כאב גדול ובלתי נתפס. כאב שלא נותן מנוח. אסור לנוח ולתת לאף אחד להשתיק את זה.
  • 08.06.21 ריקי דנון על אביו ז"ל של ד"ר רוני אייגסלא הכרתי את הילד המתוק, אבל אני לא ישנה בלילות. לא יודעת מה עשה ומה לא. מה שבטוח לא היה צריך למות. היו צריכים לשמור עליו, על נפשו הרכה, דווקא משום שבוודאי לא היה ילד של זדון ורוע, אולי מבריק אבל זו לא סיבה להפקיר אותו לנפשו המיוסרת. מזעזע, נורא ואין נחמה. מחבקת את המשפחה האומללה.
  • 07.06.21 רחל על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשתתפת מעומק ליבי בצערכם.אני מזועזעת וכואבת .האכזריות,הרוע וחוסר האנושיות בטיפול של הצבא בבנכם בלתי נסבלים.יהי זכרו ברוך וכולי תקוה שלא יקרו מקרים כאלה ושיענשו האשמים שאין בהם חמלה ואנושיות.
  • 07.06.21 מיכל על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסעם משפחת איגס יקרה, אתכם אני אבלה. יגון וצער אין קץ על מותו של תומר בידי אלה שעשקו והשפילו והביאו למותו במחשכים. יהי זכרך תומר היקר, זכור לעד ויהיו הידיים שדחפו אותך אל מותך ארור לעד.
  • 07.06.21 ד"ר לפיסיקה שמואל מניב על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסלא הכרתי אותו שמעתי את דברי משרד הביטחון המבולבלים. ערכו לגופה ניתוח שלאחר המוות אבל אין עדין דוח!! - יש דוח אבל הוא לא לפרסום - לכן יש חשד? בהתחלה נאמר שהוא התאבד, אחר כך אמרו שזה בחקירה - האומנם? כאשר עוטים בערפל החשד עולה - לדעתי הכריחו אותו להתאבד!! כולם טוענים שהיה גאון, עילוי, וגם נוח לבריות, גם הוסיפו שהיה לא יציב נפשית? פעל נגד ביטחון המדינה בצורה מודעת. אפילו נניח שזה נכון, האם גאון טועה בשיקול דעת כל כך בוטה?! - לא מתקבל על הדעת!! מסקנה: יש כאן פשלה שכדי להסתירה הטילו עליו את האשמה וכדי להעלים עובדות הכריחו אותו להתאבד!!!! דורש להקים וועדת חקירה ממלכתית מיד שיהיו בה נציגי ציבור ויינתן לה חופש פעולה בלתי מוגבל. כאשר מסתירים הדמיון פורח.
  • 07.06.21 רינה טל על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחת אייגס יקרים - משתתפת בצערכם וכאבכם, הלב נקרע ובוכה ואין מילים לנחם. שולחת לכם חיבוק גדול. יהי זכרו של תומר ברוך
  • 07.06.21 הילה לרנאו על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחת אייגס היקרה, מיום שישי אין לי מנוחה... אני כולי צער עבורכם, שבינכם היה צריך למות כדי שהציבור ידע על החטיפה והמאסר הארוך וחוסר הידע וחוסר המנוחה שאתם חיים איתם כבר חודשים רבים. הלוואי והייתי יכולה לעשות מעט כדי להקל, כדי לעזור... הכאב שלו ושלכם נוגע בי עמוק עמוק. הלוואי ויידרש בדק בית רציני, שהאחראים ימצאו ושמקרה כזה לא יחזור... גם אם לא יהיה בזה כדי להחזיר את הילד היחיד והמיוחד שלכם, אולי תהיה בזה נחמה מסוג כלשהו... חיבוק
  • 07.06.21 ענת על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשתתפת מאוד בצערכם, הלב נקרע, שלא תדעו עוד צער
  • 07.06.21 שרה על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחה יקרה. איתכם באבלכם הכבד במות בינכם. אנו מוקירים את זכרו.
  • 07.06.21 יעל על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחה יקרה, הורים אוהבים, אחיות מחבקות- הלוואי ומילותיי ינחמו ולו המעט. רוצה להביע את תנחומי ולהציע את עזרתי. חיה בחו״ל (חוקי צנזורה אחרים…). לו יפתח עבורכם קמפיין מימון המונים - אתרום. קוראת כל מילה לגבי בנכם העילוי. לא נשקוט עד שהאמת תצא לאור!!!
  • 07.06.21 הדר על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחת אייגס היקרה, המקרה של תומר אהובכם לא מניח, מדיר שינה, מטריד כל רגע. דמו זועק מן האדמה…מקווה שתגיעו לחקר האמת בקרוב. אתכם בכאבכם. החזיקו מעמד. הדר
  • 07.06.21 יפעת שני על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשתתפת בצער משפחת אייגס זה מכה בנו עצוב מאוד אין מילים יהי זכר תומר ברוך תנחומים מכל הלב
  • 07.06.21 אלון שושנה על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסעצוב כואב ומקומם 😔מחבקת אתכם והעם מחבק גם יהי זכרו ברוך😪ת.נ.צ.ב.ה😔
  • 07.06.21 Gilli Avishay על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסאסונכם הנורא מלווה אותי מרגע שפורסם. כאימא לחמישה התמלאתי בעתה וחלחלה הלוואי שהיו לי מילות נחמה אין לי למעננו אני מקווה שהאשמים ימצאו וישלמו , אם יש בכלל דרך לשלם על דבר כזה
  • 07.06.21 חיים על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסטרגדיה זועקת לשמיים ולשמים אין אוזן. ארץ אוכלת יושביה 🤫
  • 07.06.21 עינת דוידי על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסכולנו מאחוריכם, מקווים שהאמת תצא לאור, צדק לא היה כאן, והאחראים: לדין. זכרו של בנכם מדיר שינה מעין הציבור. אתכם באבלכם הכבד, מן השמיים תנוחמו.
  • 07.06.21 ירושלמי על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשתתף בצער המשפחה, שלא תדעו עוד צער! מתפלל לכך שהאמת תצא לאור ובמהרה!!! לא נשכח.
  • 07.06.21 מירי כהן על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשתתפת בצערכם הכל כך עמוק. אשתתף בכל מחאה שרק תהיה
  • 07.06.21 אילנה קלדרון על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסזמנים שחורים באו עלינו במדינת ישראל. אין אמון בממשלה במשטרה ,ברשויות. ליבי איתכם. מאמינה שהאמת תצא לאור.
  • 07.06.21 דורית רינגלשטיין על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסאין מילים. יהי זכרו ברוך.
  • 07.06.21 עפרה בן ארצי על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחת איגס היקרה , נודע לי על בנכם תומר ואסונכם הנורא מריצ'רד סילברסטיין באתר שלו "תיקון עולם" . מאז איני יודעת מנוח ,הן כאחות שכולה והן כאם לבן שישב בכלא הצבאי . מיד פירסמתי תגובות רבות ככל שיכולתי,במיוחד ב"הארץ" ,תוך פירסום שמו וסיפורו באתר של ריצ'רד, ובהשראתו העליתי את שירה של זלדה "לכל איש יש שם "... אנא שאבו מעט נחמה מכך שאינכם לבד . רבים נושאים בליבם את זיכרו ומפללים לצאת האמת והצדק כהווייתם לאור במהרה. עפרה בן ארצי ,ירושלים
  • 07.06.21 תמר ג על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסלמשפחת אייגס האבלה, הזעזוע כבד. אובדן נוראי. רק ועדת חקירה ממלכתית שתפרסם כל מסקנותיה לציבור תוכל להשתיק את אי האמון שאנו חשים. תומר לא ישוב אך הציבור לא יחשה על עוולה נוראית.
  • 07.06.21 אירית לניר על מרגוליסה (לולה) סולניצקי ז"למיכאל שלום, שמי אירית לניר, הבת של הלינקה שורצברג לבית שוויצר, שהיתה בת דודה של אימך. אשמח באם תחזור אלי לנייד 054-6830330.
  • 07.06.21 מ. על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסאולי מי שמוחק עושה זאת מטעם המשפחה. יש כאן תגובות לא מותאמות, שעלולות להטריד יותר מאשר לנחם.
  • 07.06.21 מ. על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסיש לי הרגשה שהתגובה שלך נמחקת על ידי מישהו שרוצה בטובת המשפחה, כי זו תגובה מאוד לא מנחמת ולא מחזקת כלל. בחירת מילים אומללה.
  • 07.06.21 שרה פרנק על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסלמשפחת אייגס היקרה ! איננו מכירים, אך המחשבה על נסיבות לכתו של בנכם תומר ועל העובר עליכם בימים טרופים אלה. אינה נותנת מנוח. היו חזקים, מאחוריכם עומד ציבור שלם שהסיפור הטרגי מדיר שינה מעיניו.
  • 07.06.21 מלי ינובר על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסלבי לבי אתכם
  • 07.06.21 חיפאית על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסהלב נשבר לרסיסים. אתכם באבלכם הכבד והנורא על תומר. שולחים חיבוק ואהבה.
  • 07.06.21 סילבי אלבו על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסאתכם בכאבכם ובכעסכם. לא ניתן לשכוח,למענכם, למענו ולמעננו.
  • 07.06.21 -M- על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסברוך דיין האמת. בקרוב הכל יצא לאור יש אלוהים והוא רואה הכל המדינה יצאה מכלל שליטה . מצער
  • 07.06.21 יגאל טמיר על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסלחמתי בכמה מלחמות והאירוע שאנחנו חווים כאן , קורע את הלב ומעלה תהיות שמעולם לא עלו . הפקרה של ילד
  • 07.06.21 סילביה אלבו על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחה יקרה, אתכם בכאבכם ובכעסכם. לא ניתן לשכוח את עמית למענו, למענכם ולמעננו.
  • 07.06.21 משפחות שוטן ושפרן על בלה שוטן ז"לבמלאות שלוש שנים לפטירת יקירתנו נקיים אזכרה לזכרה ביום ג' ה- 08.06.21, בשעה 18.30, בית עלמין שדה יהושע (כפר סמיר) שער תמר, חיפה.
  • 07.06.21 דדי מלמוד על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחה יקרה, יחד עם כל עם ישראל כואב את כאבכם הנורא, חרד את חרדתכם על מותו הפתאומי של סרן תומר ז"ל בנכם יפה הגוף והנפש... כמג"ד לשעבר הנני מצדיע ומרכין ראש על קברו ומקווה שהאמת והצדק יצאו לאור במהרה...בדמנו הדבר !
  • 07.06.21 דודי על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסרוני זוכר שנפגשנו פעם כי הכרתי את הוריך שהיו חברים של הוריי. מאד כאבה לי הידיעה הנוראית ומשתתף מאד בצערך ומקוה השהצדק יצא לאור.
  • 07.06.21 דרורה הנדלסמן על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסצלמשפחת אייגס, העוול זועק לשמיים. זהו ניסיון ל וצנוע להשתתף בכאבכם. נלקח מכם בנכם היקר מכול, אהוב, יפה, מבריק - תוך רמיסת זכויות האדם שטרם נראתה כמוה. קורבן לפשעי משטר. אי אפשר להשלים עם האופן שמצא את מותו. והכאב חונק, לאיזה שפל הגיעו זרועות השלטון. ניסיון ההעלמה וההשתקה מחריד, קול דמיו עוד יושמע ויהדהד, והפרשייה תיחשף. למענכם, משפחה יקרה, שתזכו למזור ולו הקטן במלחמה שהציבור חייב לנהל עבורכם. יהי זכרו ברוך. כיצד תנוחמו.
  • 06.06.21 אלי נבון על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשתתף מאוד מאוד בצערכם הכבד. ממליץ לפנות לאביגדור פלדמן או למיכאל ספרד. הם יודעים איך לעבוד מול המערכות האטומות האלה. צריך להביא את הבן לקבורה מחדש, בלוייה צבאית מלאה, בחלקת חללי צה"ל. זו דרישה מספר אחת. בהמשך צריך לדאוג שכל מי שהיה מעורב בפרשה, מאחרון הכלאים, ועד מפקד 8200 וראש אמ"ן יודחו לאלתר. צריך להפעיל לחץ ציבורי על שר הביטחון בני גנץ - שהכל קרה במשמרת שלו.
  • 06.06.21 גיה קיפניס סמית על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחה יקרה כאובת איתכם. מזועזעת שכך קורה במדינתנו. אם תרצו במאבק לגילוי האמת אני איתכם.
  • 06.06.21 טל על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסתנחומי על מוות כל כך מיותר. כולנו ילדים של, כולנו הורים של. כולנו מבינים את כאבכם ומחבקים אתכם
  • 06.06.21 נעמי לויצקי על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחת אייגס היקרה, אין לי מילים להביע את הזעזוע העמוק הלב נשבר והעוול זועק לשמיים אתכם באבלכם הכבד יהי זכרו של תומר ברוך
  • 06.06.21 הלל אבני על עדנה גיטה ז"להיכרתי את עדנה כאשר עבדה במחלקה שלנו בתעשיה האוירית כספרנית. בתקופה מסוימת שלא היה לי מקום במחלקה, ישבתי בספריה. שם למדתי להעריך את עדנה. בהתמדה ובדייקנות היא סידרה את הסיפריה המבולגנת שלנו תוך האזנה חרישית למוסיקה קלסית מקול המוסיקה. היה קשה לגרור אותה לשיחות בטלות. כולה הייתה מרוכזת בעבודתה. אם בכל זאת שוחחנו זה היה בעיקר על המשפחה. מה עושים הילדים ואיך הם לומדים. אחרי שהמחלקה פוזרה, עדנה עבדה בסיפריה המרכזית באותה מסירות שאיפיינה אותה. אחרי שהיא פרשה, היא באה עם תמונות שצולמו במחלקה וחילקה אותם לאלה שזכרה שעבדו שם. היא השתתפה בהוצאת חוברת לבוגרי הכיתה שלה בעירוני ה' בתל אביב. היא ביקשה, ועשיתי זאת ברצון, שאכתוב על בן כיתתה יצחק בר יצחק שהיה מרצה שלי בפקולטה להנדסה אווירונוטית. מהחוברת למדתי שזאת הייתה כיתה של מחוננים מבלי שיקראו להם כך. צר לי מאוד על מותה. אני משתתף בצער המשפחה ובמיוחד עמנואל שהיא קראה לו 'צבי'. יהי זכרה ברוך.
  • 06.06.21 רות ורד לוין על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסאתכם באבלכם הכבד. לא נשכח את תומר ולא נשקוט עד שהאמת על חייו ומותו תצא לאור.
  • 06.06.21 עומרי על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשתתף בצערכם ומי יתן ותמצאו נחמה. ממש אין מנוח מהרגע ששמעתי על כך. מקווה שהאשמים והאחראים למחדל יעמדו לדין. גם כאן וגם בעולם הבא.
  • 06.06.21 חוה על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסהלב נשבר על מותו של ילד מתוק וחכם. יש למצות את הדין עם האחראים לאסון. אתכם בשכול הנורא.
  • 06.06.21 אמא בוכיה מעומק הלב על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחה יקרה. ליבי איתכם. טרגדיה זועקת לשמיים. אחרי חודשי גהנום שעברו עליכם מאז מעצרו המסתורי הסוף רע ומר. פניו מלאות הטוב נשקפות והדעת לא שוקטת על הטרוף, ההסתרה והאיוולת. לא נשקוט עד שהאמת תצא לאור.לפחות את המעט הזה חייבים לכם
  • 06.06.21 הנכד שלך.. על עמרם אדמונד ביטון ז"לסבא שלי לב שלי... בורא עולם לקח את המלאך הגדול ביקום.. תן לי שעה איתך אני נשבע לעלות איתך למעלה.
  • 06.06.21 ספי אדן על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסלא ממש מפתיע שמנגנוני החושך חסרי המעצורים של מדינת ישראל רודפים את תומר אייגס המנוח גם לאחר מותו, הן על ידי מסע לחישות מכוער והן על ידי מחיקת דברי ניחומים שנכתבו כאן. אני מתבייש להיות ישראלי.
  • 06.06.21 שולי הרטמן על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחה יקרה משתתפת בצערכם ומבקשת לזעוק זעקה גדולה. מעבר לצער הפרטי שאין לו נחמה, נעשה כאן מעשה שהוא מאיים על כולנו ובאחריות כולנו. חייבים להבין מה קרה כאן, איך יתכן שבנכם מת כך בכלא ומה פשר ההתנהגות הזאת כלפיו. אנא קבלו תמיכתי בכם ומחוייבותי לתמיכה בבירור יסודי של המקרה הנורא.
  • 06.06.21 ניצה נופרבר על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחת אייגס היקרה, משתתפת בצערכם על מותו הטרגדי של תומר. מכאיב, מכעיס ובלתי נתפס סיפור כליאתו ומותו. לא נשקוט עד שהאמת תצא לאור. אתכם באבלכם המר ניצה
  • 06.06.21 יונה ספיר על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחה יקרה אתכם באבל הנורא שאין כמוהו. הרשויות יסירו מעליהן כל אחריות. אבל אתם לא תוותרו עד צאת האמת לאור. הלוואי ותמצאו באמת ולו, קמצוץ של נחמה.
  • 06.06.21 הורים כואבים על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסתנחומינו הכנים למשפחת אייגס היקרה. הלב נשבר לנוכח האסון והשבר שאתם חווים. אנו לא מוצאים מנוח מאז פורסמו הדברים. חיים שהסתיימו באופן כל כך טרגי מחייבים חקירה ובירור.יחד עם זאת אנו מבינים אם אין לכם הכוחות לכך. לא ניתן להשתיק הורים שמוסרים את היקר להם מכל לצה"ל.
  • 06.06.21 ג'וד על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסארץ אל תכסי דמו 💔 הלב נשבר.
  • 06.06.21 שמוליק בדאור על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסחרדה מפני האמת. שתתגלה ותופיע.
  • 06.06.21 לא חשוב על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסקשה כשאול קנאה אמרו חז''ל הנה הורידו אותו לשאול יהי זכרו ברוך
  • 06.06.21 מרים על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסהלב נשבר לרסיסים. איתכם באבלכם הכבד, ובתקווה שהצדק ייצא לאור במהרה.
  • 06.06.21 אורלי על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסצר לי כל כך על אובדנכם, מקווה שתזכו לחשוף את האמת ושמותו לא יהיה לשווא
  • 06.06.21 אזרחית שכולה על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחת אייגס, הלב דואב איתכם ועם בנכם תומר ז״ל, שהלך בדמי ימיו והוא בחזקת זכאי עד שלא יוכח אחרת. כל אדם זכאי למשפט צדק וענישה בהתאם לחוק. אולם חייו של תומר נגדעו באכזריות, לא דין ולא דיין. זהו פשע מתועב החותר תחת שלטון החוק בארצנו. לא נשקוט ונתגייס לצידכם בתמיכה ככל שידרש, עד שתיחשף האמת ויובאו האחראים לדין. תומר בן הארץ הזאת, סלח לנו שלא הגנו עליך ועל זכויותיך הבסיסיות. מי יתן ותנוח בשלום, משוחרר מכל כאב וסבל בעולם שכולו טוב. תנצבה
  • 06.06.21 ורה קרין על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחת אייגס היקרה והאבלה גם אני ממש בוכה ומשתתפת בצערכם על מות בנכם הצעיר כל כך שחייו נגדעו טרם עת על ידי גורמים עלומים מהצבא שמנסים רק להסתיר ולהשתיק את מעשה הנבלה אין כרגע דברי נחמה היגון הוא קודר אך אנו איתכם בלהשמיע את זעקתכם לחקור את דמי בנכם הזועקים מן האדמה מחזקים אתכם משפחה יקרה
  • 06.06.21 hana על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשתתפת בכאבכם ובצערכם
  • 06.06.21 חנה לוין על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשתתפת בכאבים העמוק
  • 06.06.21 חנה לוין על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשתתפת בצערכם ובכאבכם על מות בנכם תומר אייגס בנסיבות כה קשות
  • 06.06.21 דפנה ארדינסט-וולקן על יואב אייגס ז"ללקרולינה ובני משפחתה. זה עתה ראיתי את המודעה, ואני משתתפת באיחור, אך מעומק הלב, בכאבכם הגדול. ימים קשים מנשוא עוברים על משפחתכם, ואני מייחת שתמצאו כוחות נפש להתמודדות הזאת. דפנה ארדינסט-וולקן
  • 06.06.21 דפנה על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסאתכם באבלכם הגדול מנשוא. אני מקווה שאתם מודעים לגל הזעם והכאב הגואה בקרב רבים בארץ המבקשים לעמוד לצדכם.
  • 06.06.21 חדוה ישכר על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשתתפת באבלכם הכבד, ומלאת כעס על הקלות הבלתי נסבלת שבה נרמסות זכויות אדם בישראל. לא נחשה.
  • 06.06.21 עינת ולטר על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחת אייגס היקרה, צר לי כמו לרבים מחבריי על מותו של בנכם תומר. יחד אתם ואחרים, אנחנו לא נשקוט, עד שהאמת תצא לאור. חיבוק גדול.
  • 06.06.21 עינת על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחת אייגס היקרה, צר לי כמו לרבים מחבריי על מותו של בנכם תומר. יחד אתם ואחרים, אנחנו לא נשקוט, עד שהאמת תצא לאור. חיבוק גדול.
  • 06.06.21 אוקי מרושק על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסלמשפחת אייגס היקרה, משתתפת באבלכם הכבד על מות בנכם. כעס גדול ממלא אותי כשאני חושבת על הדרך בה איבד את חייו. כולי תקווה שהאמת תצא לאור במהרה וכבוד בנכם לא יחולל. בברכה, ד"ר אוקי מרושק
  • 06.06.21 איציק על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסכל כך עצוב תהיו חזקים ונקווה שתגלו את האמת. "תדע כל אם עבריה..."
  • 06.06.21 אילנה בהט על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמחבקת אתכם מגבה ותומכת בועדת חקירה אזרחית האופן מידי. מתפללת לימים של אמת ואחווה
  • 06.06.21 נעמי בן יעקב על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסנכון כתבתי שלש פעמים מקווה שיגיע להורים
  • 06.06.21 אן וייל על אליעזר (אלי) דובדבני (פיטוסטה) ז"לאנחנו רוצים להביע את תנחומינו העמוקים ללכתו של אליעזר. אבא שלכם היה איש מרשים וטוב לב. אמכם הייתה חברה קרובה מזמן הגמנסיה של התאומות שושנה ומאירה אסנת . משתתפים בצערכם, שושנה וייל והמשפחה
  • 06.06.21 נעמי בן יעקב על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחת איגס היקרה אין לי מילים לנחמה.שלחתם לצבא פרח גאון ומוחזר אילכם ילד בארון. קשה לקבל את מה שקרה לילד המוצלח הזה שאולי חוכמתו היתה לו לרועץ וקשה לחיות בלי שמבינים איך קורה אסון כזה. אני מקווה שתאזרו כוח להפוך כל אבן עד שתיפתר התעלומה סביב מאסרו ומותו. זו פעם שלישית שאני כותבת דברי ניחומים וחיזוק אך עד עתה הדברים כנראה נמחקו.מקווה שדבריי יגיעו אילכם
  • 06.06.21 דיני על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסהלב מסרב להאמין לא הכרתי את תומר אבל ממה שמספרים היה משכמו ומעלה הסיפור פשוט אונו נתפס אתכם במאבק עד שהצדק ייצא לאור אתם אינכם לבד
  • 06.06.21 דיני על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסאיני מפסיקה לבכות הלב מסרב להאמין לא הכרתי את תומר אבל ממה שמספרים היה משכמו ומעלה הסיפור פשוט אונו נתפס אתכם במאהק עד שהצדק ייצא לאור אתם אינכם לבד
  • 06.06.21 ירדן על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסליבי ליבי איך מדינת ישראל פיספסה בחור עילוי יהי זכרו ברוך תפילה לקדוש ברוך הוא שיתן לכם כוחות לשאת את הכאב הנורא הזה על מות בינכם היקר ואני נושא תפילה שכל הלוט סביבו יתבהר ונראה כמה אבל נעשה לו גם אם הוא טעה לא מוצדק להחזיק אותו תשעה חודשים בצורה כזאת יהי זכרו ברוך אמן
  • 06.06.21 דלית על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסהלב זועק מאז שנודע אסונכם. פני בנכם היפות והתמימות מול בריונות הארועים והטרגדיה שלו ושלכם, בלתי נתפסת. הצדק כבר לא יעשה. אולי חלק מהאמת תתבהר. הטראומה תשאר לתמיד. את האמהות ואבות הארץ הזו לא ניתן להשתיק. מה שלא אפשרו לכם בברוטליות, לא יוכלו לעצור. הצער על אובדנכם מטלטל.
  • 06.06.21 בני ברבש על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשתתף בצערכם. זועם על העוול. מתפוצץ נוכח חוסר האונים שלכם לשקף לציבור את פרטי הפרשה. היו חזקים. האירו את האפלה האופפת את מות בנכם. אנשים רבים יעמדו לצדכם. אם תפנו אלי אסייע ככל יכולתי
  • 06.06.21 אבשלום אליצור על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסלתשומת לב היד הנעלמה המוחקת כאן את התנחומים: יש צילומי מסך שלהם. מאוד לא נבון. מה שאתם עושים הוא ביזיון המת.
  • 06.06.21 חמדה שלי כהן על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסאיתכם בכאבכם הנורא
  • 06.06.21 זהרה יזרעאלי על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסאני שולחת תנחומים על מות בנכם בידי כוחותנו. האמת חייבת לצאת לאור
  • 06.06.21 שירה שכטמן על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמזתתפת בצערכם הכבד תומר נראה איש צעיר מקסים... אני מקווה שהאמת תצא לאור נשמע שנעשה לו ולכם עוול גדול
  • 06.06.21 זההרה יזרעאלי על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסאני שולחת תנחומים להורים השכולים שבנם נהרג בידי בני עוולה בצהל.
  • 06.06.21 אילת על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסאתכם באבלכם העמוק ובזעם על מותו המיותר. את האסון הזה חייבים לחקור עד תומו.
  • 06.06.21 דבורה על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסאין לי מנוח מאז הופיע האין דיווח המזעזע. תומר נראה בחור מתוק להפליא. אתכם באבלכם, אתכם בכעסכם והייתי רוצה לשמוע אתכם, את צעקתכם, את הדרישה לחשיפת האמת. אצטרף לכל פעולה. שתדע כל אם עבריה שצה"ל היום הוא מקום לא בטוח, מקום שקרי, עבור בנה ואולי עדיף לוותר....
  • 06.06.21 אבשלום אליצור על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסוְגַם דָּמוֹ הִנֵּה נִדְרָשׁ.
  • 06.06.21 רות על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחה יקרה, אין מילים שיכולות לנחם אתכם בשעתכם הקשה. תנוחמו מן השמים
  • 06.06.21 מיה על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמי מוחק פה תגובות?
  • 06.06.21 רונית על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסחובה למצות את הדין עם האשמים במותו של תומר ולדעת מה שרה איתו ): תנחומי .
  • 06.06.21 שמואל על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגססיפור קשה ומטריד מאד. ליבנו איתכם!
  • 06.06.21 מוטי גבע על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסלרוני אשתו וכל משפחתו. עצב גדול על מותו של תומר . שלא תדעו צער. ותמצאו מזור לכאב .נקווה שהאחראים על מותו.יבואו על עונשם.רשת גמלאי רפא"ל שאני מחובר אליה . גועשת.
  • 06.06.21 דפנה שמעיה על ראובן שגיא ז"למצטער רק עכשו אני רואה את המודעה. אני המום משתתף בצערכם .
  • 06.06.21 יחיאל מנסור על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסאני סתם אזרח אבל מאוד. שלא תדעו עוד צער.
  • 06.06.21 אסתי על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחת אייגס היקרה, אתכם באבלכם הכבד. בטרגדיה הנוראית שארעה במדינה דמוקרטית כביכול . מוכרחה לקום כאן ועדת חקירה. המקרה של בנכם תומר זעזע כאן את אמות הסיפים. אסור להרפות. חייבים לחץ ציבורי עצום כדי שהאמת תצא לאור.
  • 06.06.21 איתן בקרמן על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחה יקרה, יש כאן קבוצת אזרחים מספיק נרחבת שלא תנוח לעולם עד שהאמת על מותו של תומר ז"ל תצא לאור. תנחומים מכל הלב.
  • 06.06.21 מיה על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמסרבת להאמין לחלום הבלהות הזה... מקווה שיהיה בכם הכוח לגלות את האמת, והכי חשוב שתדעו: רבים רבים עומדים מאחוריכם ויהיו מוכנים לממן את חקר האמת ככל שיידרש. אין נחמה, אין...
  • 06.06.21 אילן גור על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשתתף באבלכם ומקווה שלא תנוחו עד שתדעו את האמת
  • 06.06.21 אזרחית מודאגת וכועסת מאוד על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסתנחומיי להוריו של תומר אייגס ז"ל וכל בני משפחתו. אני קוראת את דברי השבח וההערכה על בנכם והלב נשבר. אני מקווה שכל פרט ופרט מהסיפור המקומם הזה יתפרסם במהירה.
  • 06.06.21 תמר על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסחייבים לדעת איך קרה מה שקרה (ופרטי כתב האישום אינם רלוונטים להתנהלות המוסדות). אתכם בצערכם הבלתי נתפס ואם תחליטו לפעול - במאבק לבירור האמת.
  • 06.06.21 עודד אבולעפיה על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמי יתן ותאזרו כוח מול אובדנכם.
  • 06.06.21 זהבית על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסכל כך עצוב. נגמרו המילים.
  • 06.06.21 סבטלנה שימנובסקי על ד"ר גבריאל גבי איתן ז"לדר' איתן ליווה אותי בשנת 2003 היה קשוב, תמיד רגוע ובטוח בעצמו ובי, מקצועי ועם כול זאת מצחיק ומאוד חביב. איש כול כך מיוחד! קיבלתי יחס כול כך טוב, כמאט כמו משפחה. אולי בעצם משפחה כי עזר לי להביא את 4 ילדיי. לא מאמינה שהוא הלך. אזכור אותו תמיד. תודה שהיה. יהיהזכרו ברוך תנחומיי לקרובים שלו
  • 06.06.21 יהודה כהן על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמאחל לכם רק טוב ואמת
  • 06.06.21 צפורה על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסלאט לאט נגלה הסיפור,וגם ללא ידיעת כל הפרטים הוא מקומם.קורים פה דברים שמזכירים משטרים אפלים.הלב כואב ונקרע על הזלזול הנפשע בחיי אדם.
  • 06.06.21 נעמי בן יעקב על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחת איגס היקרה אין לי מילות נחמה על פרח כזה שנקטף . פרח שחוכמתו כנראה היתה לו לרועץ. מאחלת שיהיה לכם כוח להפוך כל אבן עד שתפתר התעלומה של המוות ההזוי הזה ושל המעצר הקשה אני אתרום את חלקי בפרסום כל פיסת שתפורסם
  • 06.06.21 Doron Karp על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסתנחומי הכנים באבלכם הכבד על מותו בטרם עת של בנכם היקר. עוול איום ונורא נגרם לו ולכם, מי יתן ולא תדעו יותר צער
  • 06.06.21 מייק על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסלא נשקוט ולא נוותר עד שנדע למה צה׳ל מוציא להורג קצין מודיעין מבריק!
  • 06.06.21 מוטי על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסלרוני וכל המשפחה. שתתאוששו מהאסון שאירע לכם. מי יתן והאחראים על מות בנכם.יתנו את הדין.
  • 06.06.21 אפרת על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסלא יאומן ולא נותן מנוח תנחומים כנים ועמוקים
  • 06.06.21 נעמי בן יעקב על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחה יקרה אין לי מילות נחמה על הפרח החכם והמוצלח שאיבדתם. אין ספק שחוכמתו היתה לו לרועץ. מקווה שכל אבן תהפך לגילוי נסיבות מותו הבילתי ניתן להבנה ליבי אתכם הלוואי ויכולתי לסייע נעמי בן יעקב
  • 06.06.21 נעמי אברהם על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסלמשפחת אייגס היקרה, זוכרים את תומר הצעיר מבית הספר הפתוח. אנחנו מזועזעים וליבנו נשבר, איתכם באבלכם הכבד. נעמי וקובי
  • 06.06.21 אילנה מושכל על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסבכאב רב קבלתי ידיעה זאת. המוות של תומר הי"ד מעיק מאוד. צר על דאבדין ולא משתכחין אלא שהפעם נותרו עקבות אשם קשים למותו ללא עת בידי מי שהיה אמור להעניק בטחון.
  • 06.06.21 אזרחית על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשתתפת באבלכם הכבד . זהו ארוע שאסור בשום אופן לעבור עליי בשתיקה . בלתי נתפס! !
  • 05.06.21 אבשלום אליצור על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסארץ אל תכסי דמו
  • 05.06.21 מרינה גרוסלרנר על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחת. אייגס היקרה. חוויתם אובדן בלתי נתפס. אני ועוד הרבה מאוד אזרחים ואזרחיות לא ננוח ולא נשקוט עד חשיפת הסיבות לאובדן מחריד כל כך והבאת כל האשמים לדין. איתכם באבלכם הכבד.
  • 05.06.21 יעלה על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחה יקרה. אין לי מושג מה קרה . הטרגדיה היא קודם כל שאבדתם את בנכם והכאב הוא ודאי ללא נשוא. הנסיבות העלומות יוצרות הד בלבבות רבים וגם בליבי. אם יש בכך נחמה מבוימת, שאני ואחרים רוצים לדעת את האמת. מהמקום העמוק ביותר של סולידריות ושותפות גורל. אני מקווה שאינכם בודדים ושאתם עטופים ומחובקים בצערכם הנורא . מוסיפה בצניעות את דאגתי ורגשות ליבי
  • 05.06.21 ישראלי כואב על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסהכאב על יגונכם, ועל האופן שהמערכת מטפלת בנושא, הוא ללא גבול. תמיכה ותנחומים מכל לב. דירשו חקירה מלאה על הכול.
  • 05.06.21 טל על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסתנחומים עמוקים לכם אנחנו לא נוותר ותמיד ניהיה לצדכם לדעת את האמת
  • 05.06.21 ברקת שיף קרן על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסאני מזועזעת עד עומק נשמתי ממותו המסתורי של הגבר הצעיר ורב המידות שגויס והוכשר לשרת את צבא המדינה שבה נולדתי ובה אני חיה כל ימי במתקן כליאה של הצבא אין מילים בפי לנחם את הוריו ואת משפחתו ואינני רואה דרך למצוא רוגע לסערה חייבים להציף ולהאיר את כל מה שארע והביא למוות הזה
  • 05.06.21 רויטל על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסנקלעתי במקרה לתחילת ההלוויה מבלי שידעתי של מי היא ומה הטרגדיה שמאחוריה..במקרה בזמן שהייתי בהית העלמין ויצאתי כשהתחילה הלווייתו של תומר ז"ל.הסיךור הנורא הזה מחייב חקירה אמיתית ואמיצה, לבי אתכם, הלוואי ויכולתי לעזור. מבטיחה לכבד את זכרו ולבקר את קברו כבר השבוע. עצוב.
  • 05.06.21 אילנה אסיאס על ד"ר זאב ז'ורקובסקי ז"ללורטה היקרה רק היום נודע לי מחני כי בעלך זאב נפטר ממש הלם תמיד הצחיק אותנו בהמתנה לך משתתפת בצערך שלא תדעי צער מעריכה אילנה אסיאס
  • 05.06.21 מוטי גבע על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסלרוני אשתו וילדיו. שלא תדעו צער על לכתו בטרם עת של תומר.אירוע כואב שמסתיר מאחוריו (לכאורה) רוע ואטימות אנושית. שהעתיד יביא לכם מזור.
  • 05.06.21 ידין דודאי על מיכה יוסף דפט ז"לכואב על מותו של מיכה. ידין דודאי.
  • 05.06.21 רימון גולדמן על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסבבקשה ספרו את סיפורו. אני משתתפת בצערכם באופן העמוק ביותר שאפשר. סליחה. אני מתנצלת. סליחה שזה קרה לכם. זה פשוט נורא.
  • 05.06.21 יאירה על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחה יקרה, אנו עימכם באבלכם, בטרגדיה הנוראית אליה נקלעתם... בכל מחאה שתקום כדי לחקור מה שקרה - אנו נהיה שם ולא נרפה... שולחים תמיכה ותנחומים מלב דואב...
  • 05.06.21 אורי משגב על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשתתף באבלכם הכבד. אנא צרו איתי קשר ללא דיחוי. אורי משגב. uri.misgav@gmail.com
  • 04.06.21 כוכב בר-אל על אל"מ בנימין קלנר ז"לורד יקרה, הצטערתי מאד לשמוע על מותו של ד״ר קלנר אותו אהבתי והערכתי מאוד. שתינו שירתנו באותה תקופה בירפ״א, קלנר יילד את בני הבכור חי. מקווה שאצליח ליצור קשר איתך. כוכב בר-אל (יצחקי)
  • 04.06.21 משרד הביטחון, אגף משפחות הנצחה ומורשת, צה"ל ומדור נפגעים חטיבת הנח"ל על חללי חטיבת הנח"ל ז"לטקס התייחדות עם זכר חללי חטיבת הנח”ל יתקיים ביום ד’ ה- 09.06.21, בשעה 18.00, באתר ההנצחה, רחוב דרך הים 1, פרדס חנה. טל. לבירורים: 09-8973012.
  • 04.06.21 משרד הביטחון, אגף משפחות הנצחה ומורשת וועד משפחות חללי מלחמת לבנון השנייה על הנופלים במלחמת לבנון השנייה ז"לבמלאות 15 שנים למלחמת לבנון השנייה יתקיים יום עיון ביום ג’ ה- 08.06.21, בשעה 10.30, בהיכל התרבות במעלות. אזכרה תתקיים בשעה 18.00במצפור הר אדיר. לבירורים, הרשמה מראש ליום העיון ולהיסעים, טלפון: 052-8957106.
  • 04.06.21 משרד הביטחון, אגף משפחות הנצחה ומורשת ומשטרת ישראל על חללי משטרת ישראל ז"לטקס התייחדות עם חללי משטרת ישראל יתקיים ביום ב' ה- 07.06.21, בשעה 18.30 במכללה הלאומית לשוטרים בבית שמש. פרטים על מסלולי הסעות: חוליית נפגעים – 02-5428497.
  • 04.06.21 המשפחה על סמל אור כהן ז"לבמלאות 23 שנים לנפילת יקירנו בלבנון, נעלה לקברו ונתייחד עם זכרו ביום ו’ ה- 11.06.21, בשעה 11.00, בית עלמין הצבאי הר הרצל ירושלים. המנוח היה לוחם פלחה”ן נח”ל.
  • 04.06.21 המשפחה על רן נאור ז"לבמלאות 26 שנים למות יקירנו בתאונת דרכים בהיותו בן 20, נקיים אזכרה ביום ו’ ה- 11.06.21, בשעה 10:00, בית עלמין צבאי קרית-שאול.
  • 04.06.21 ציפי ואורי והאחות לירון על סמ"ר עידן גבריאל ז"לבמלאות 25 שנים לנפילת יקירנו בקרב בלבנון נעלה לקברו ונתייחד עם זכרו ביום ה’ ה- 10.06.21, בשעה 18.00, בחלקה הצבאית בית עלמין הרצליה.
  • 04.06.21 אלכס איוניר על אברהם אדמוני ז"להיינו שכנים, כנערים, ברחוב עציון ברמת יצחק. הייתי בא לביתו, צר לי על לכתו מאיתנו
  • 04.06.21 אימא בוכיה על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשתתפת בכאבכם על מות בנכם. אני תקווה כי שאספו כוחות לזכרו לחולל שינוי. אימא שלא מפסיקה לבכות.
  • 03.06.21 רינת פטלר ראובן על סא"ל כרמלה גרודסקי ז"לכרמלה פיקדה עלי בנקח"ל לפני שנות דור. היתה דמות מעוררת הערצה ומודל לחיקוי. צר לי לשמוע על לכתה בטרם עת.
  • 03.06.21 אמירה סופר על ד"ר מיכאל קלעי ז"להיכרנו בצעירותינו. היינו חברים. אחרי פרדתינו, כל אחד הלך לדרכו. לפני ימים לא רבים נזכרתי בו וחיפשתי אותו באמצעות אתר קלוז'ר-אתר לחיפוש קרובים. הגעתי למייל שלו ושם סיפר לי שהוא גוסס. זה ללא ספק היה הלם בעבורי. זכור לי כאדם נעים וחבר טוב יהי זכרו ברוך
  • 03.06.21 שירה ומוטי מעין על תמר זלצר ז"לבעקבות מודעת האבל ב"הארץ" נדהמנו לגלות על פטירתה של תמר ז"ל, זוכרים אותה לטוב,מצטערים מאוד שירה ומוטי מעין
  • 03.06.21 עכסה גוליברודה על עו"ד פרץ אמיר ז"ליוכבד היקרה. קבלי ניחומים מכל משפחת לפר. אתך באבלך עכסה וצביקה גוליברודה
  • 03.06.21 הוריו: עפרה ורענן, אחיו: שני ונמרוד, אחותו ובעלה: לי וזן מורגן ואחייניתו: קוקו על רפי מולד ז"לבמלאות 10 שנים לפטירת יקירנו נקיים אזכרה ביום ג' ה- 08.06.21, בשעה 18.30, בית עלמין ערד.
  • 03.06.21 דרור על ד"ר קרל יורק ז"לנתקלתי היום בידיעה המצערת שחיפשתי את דק. יורק שטיפל בי. זוכר טוב את דק. יורק כמטופל... איש נעים וניכר היה שליבו היה מוצף בטוב. אני בטוח כי בלכתו השאיר מלא טוב ואושר. כן יירבו אנשים כמוהו. דרור שם-טוב, רעננה.
  • 02.06.21 פזית על מנחם מרום ז"למנחם היה איש מיוחד ביצע תפקידו בנאמנות רבה ואכפתיות אין סופית פעל ביושר ונלחם בלהוכיח את הצדק תמיד היה כיף להיות בסביבתו , חייכן ונאמן אין הרבה אנשים כמוהו עצוב ובלתי נתפס נתגעגע ....
  • 02.06.21 עמירם על אילן דור ז"לצר לי מאוד על חבר נעורים שנפטר.חיבוק גדול שלא תדעו צער עוד.
  • 01.06.21 אלינור, הבת של אנה ושלמה♥️ על עזרא עג'ם ז"לפנינה יקרה שלנו, כואבת את כאבך המר. אמנם לא הכרתי את עזרא שלך היקר אבל אני מכירה אותך אישה טובת לב ומקסימה שעוזרת לכולם, מנשקת את כולם ומלאת אנרגיה טובה ומוארת. אני מקווה שעזרא שלך ישמור עלייך מלמעלה על ילדייך ונכדייך המהממים. מי יתן ולא תדעי צער לעולם יותר.
  • 01.06.21 Jack Fackerell על חוה יורן ז"לאם זו היתה המורה מאולפן עציון, הייתי תלמידה לפני הרבב שנים. כמו כל התלמידים שלה אני אהבתי אותה ו הערכתי את הכל שהיה עשתה בשבילנו. היא היתה בן אדם זהב . זכרונה לברכה.
  • 01.06.21 אברהם סופר על טוביה גרנות ז"למיצטער לשמוע על לכתו של טוביה היכרתי אותו בתחיל שנות השמונים במישרדיו רחוב האילנות היה לנו קישרי מיסחר ונחשב בעיני תמיד לאדם הגון יהי זיכרו ברוך אברהם סופר
  • 01.06.21 משרד החינוך והמשפחות השכולות על תלמידי כיתה ז-12 מחטיבת הביניים ע"ש י.ח. ברנר בפתח-תקוה, מורתם והאם המלווה ז"לבמלאות שלושים ושש שנים לתאונה בצומת הבונים נעלה לקברם ונתייחד עם זכרם ביום ד’ ה- 02.06.21, בשעה 17.30, בית עלמין סגולה בפתח-תקוה. טקס התייחדות בצומת הבונים יתקיים ביום ו' ה- 11.06.21, בשעה 08.45. ואלה שמות ההרוגים: עודד אגמון ז”ל, מיטל גיגי ז”ל, אסתר גץ ז”ל, ערן דהרי ז”ל, אורית הרשברג ז”ל, דביר ורובל ז”ל, צחי חבשה ז”ל, תמיר טסה ז”ל, שרונה כברה ז”ל, יאירה כהן ז”ל, סיגלית כהן ז”ל, יוסי לוי ז”ל, לילי מזרחי ז”ל, שלמה מזרחי ז”ל, מירב מנדלוביץ ז”ל, שלי מנדלוביץ ז”ל, ליאת סיני ז”ל, פלורין פלנציאנו ז”ל, ליאורה צרפתי ז”ל, אייל שאטי ז”ל ואמיר שחר ז”ל.
  • 31.05.21 יואב על מטילדה (טיטי) קובו ז"ל לבית אהרונוביהי זכרה ברוך
  • 31.05.21 קים על משה אוביץ ז"ליויו,הלילה הופעת לי בחלום,תמיד טוב כזה,אדיש להכל, תמיד אזכור את ליבך הטוב,בגעגוע קים
  • 30.05.21 תמי פורת על דני קרוון ז"ל 1930 – 2021 Dani Karavan z"lאיתכם תמיד, עם היד על הלב, החברות בין דני ומיכה אור לרגלינו. באהבה ובכאב רב, טוטי, שאולי, עודדי ונימי פרי, תמי וגידי
  • 30.05.21 אברהם חסון על הרב אברהם חמרה ז"להרב חמרה, פעל רבות עבור הקהילה היהודית בדמשק, קשר קשרים עם השלטונות בסוריה והשיג הקלות ליהודים כך שהקהילה שגשגה בתקופת כהונתו. כמו כן היו לו קשרים עם המוסד, דבר שעזר מאוד בהוצאת ספרי תורה ובעיקר הכתרים שהיו בדמשק. תהי נפשו צרורה בצרור החיים
  • 30.05.21 א על פרופ' אביחי דנון ז"למשתתף בצערם
  • 29.05.21 צבי שוראשי על יוסף שוראשי ז"לתמונה של יוסף שוראשי בצעירותו.
  • 29.05.21 פזית שקד על רס"ר דוד כוכבי ז"לעצוב לשמוע. היה מפקד שלי במקחש"ר . אדם חכם והיה חבר טוב ומורה לחיים.
  • 28.05.21 ערן רזין על פרופ' שמואל רזין ז"לתודה רבה אעביר ליפה. ערן
  • 28.05.21 המשפחה על ציפי זיסקינד (ארגמן) ז"לבמלאות שש שנים לפטירת יקירתנו נעלה לקברה ביום ו' ה- 04.06.21, בשעה 16.30, בית עלמין קיבוץ שפיים.
  • 28.05.21 המשפחה על רינה (פדלון) פלד ז"לבמלאות 20 שנים לפטירת יקירתנו נעלה לקברה ביום א’ ה- 30.05.21, בשעה 18.30, בית עלמין ברחוב החורש סביון.
  • 27.05.21 רונית על יהושע (שוקי) בנימיני ז"לשמעתי על מותו של שוקי לפני כשנתיים והייתי המומה ונסערת. הכרתי אותו בעיקר כפסיכולוג אבל גם באופן אישי והערכתי אותו מאוד. תנחומיי למשפחה. רונית
  • 27.05.21 רונית על יהושע (שוקי) בנימיני ז"לשמעתי על מותו של שוקי לפני כשנתיים והייתי המומה ונסערת. הכרתי אותו בעיקר כפסיכולוג אבל גם באופן אישי והערכתי אותו מאוד. תנחומיי למשפחה.
  • 27.05.21 Benjamin Raccah על טוביה יוגב ז"ללאסף שלום: אביך טוביה, למד איתי במקווה ישראל וישרתנו יחד בנח"ל ובגרעין בצובא. ידעתי שהוא חולה ולא ענה לי לטלפון כשניסיתי לשאול לשלומו. מאוד הצטערתי על לכתו.
  • 26.05.21 ורוניק על אורה קירפיצ'ניקוב ז"לאורה היית לנו אור בחיינו נזכור אותך לעד את עינייך הכחולות יהי זכרך ברוך ורוניק וגיא ים ודין
  • 26.05.21 יוסף-חיים בוקובזה על חיים מינץ ז"ללויויאן היקרה, קבלי את תנחומיי הכנים על פטירת אישך-אוהבך-אהבת חייך, חיים, מנוחתו עדן, שייחרט לנצח בזכרוני כאוהב ארץ ישראל ואיש חסד בכל רמת איבריו ושס"ה גידיו עוד מזמן היותו עולה חדש כשבכל יום שישי הגיע לבקר את חמותי החולנית דורין פרידמן עד יומה האחרון. בריאות ואריכות וימים לך ולכל יקירייך. יוסף-חיים בוקובזה (בעלה לשעבר של מימי-מרים).
  • 26.05.21 שי שאולוב על אסתר מנהיים ז"ללעולם לא אשכח את מורתי האהובה אסתר אשיות ענקית שליותה אותי מכתה א בבית הספר יהודה המכבי לפני יותר מ50 שנה שי
  • 25.05.21 איילת על ד"ר גבריאל גבי איתן ז"לאדם יקר, חכם, ציני, רופא מדהים ליווה אותי במהלך שלושת הריונות ילדיי בזכות האמונה שלו והאהבה לעזור. עבד מתוך אהבה למקצוע לעודד ולתמוך תמיד אבידה קשה מאוד ברוך זיכרונך לעד אדם יקר ונשמה גדולה 💙
  • 25.05.21 שלמה על יעקב אליעד ז"לרפי שלום, כאן שלמה אח של אשר ז"ל. רק היום 25.5.21, באחור של שנתיים, ראיתי, לגמרי במקרה, את השתתפותך בצער המשפחה על מות אבינו. אני מאד מעריך זאת! הטלפון שלי: 0503226068. סמס לי, התקשר או שלח לי ווטסאפ ונשוחח. שלמה
  • 25.05.21 תיקי על אנריקו איידן ז"ללא הכרתי אותו. אבל שמעתי סיפורים עליו. היה אדם טוב דואג ועוזר. עם לב ענק . יהי זכרו ברוך
  • 25.05.21 הדסה רוזנבלט על אביו ז"ל של יקי לרריקי לרר שלום רב, כעת נודע לי על מותו של אביך יצחק. מצטערת שלא ידעתי קודם . שמי הדסה הבת של צבי שלום, אשמח עם תיצור קשר איתי מס הנייד שלי 0528612018
  • 25.05.21 דב ושלמה לוין על עו"ד אילנה לוין לבית הורוביץ ז"לבמלאות שלוש שנים לפטירת יקירתנו נקיים אזכרה ביום ו' ה- 28.05.21, בשעה 10.30, בית עלמין סנהדריה, ירושלים.
  • 25.05.21 משרד הביטחון, אגף משפחות הנצחה ומורשת וברית חיילי הארגון הצבאי הלאומי בארץ ישראל על חללי "אלטלנה" ז"לטקס התייחדות עם זכרם יתקיים ביום ד’ ה- 26.05.21, בשעה 18.00, בית עלמין צבאי נחלת יצחק, עקב סידורי ביטחון אין להביא נשק או תיקים. הטקס יתקיים בהתאם לכללי התו הירוק. טלפון לבירורים – 03-6210669.
  • 24.05.21 אלינורה על ר' פסח ריבקין ז"לשלום, אני מחפשת את סוניה ביתו של פסח ריפקין, שהייתה חברה טובה שלי במשך השירות הצבאי תודה מראש אלינורה
  • 24.05.21 יעקב פוגל על משה ויצמן (משהל'ה) ז"להערב תפס אותי רוח נוסטלגיה וטיילתי ברשת בשבילי מעוז אביב ושבט הנשיא וכך הגעתי למודעה זו. דמותו המיתולוגית והאצילית של "אבא של תמי" חקוקה עמוק במחוזות זכרונות נעורינו. חבל על דאבדין ולא משתכחין. תנחומי לכל המשפחה המיוחדת הזו ובפרט לאמא שתזכה לאורך ימים טובים בבריאות ובנחת מכל הצאצאים. מיעקב פוגל קבוצת פנטומתוק.
  • 24.05.21 נורית בכר על עלית (ביאנקה) משיח ז"ללפני כמעט שלושים שנה פגשתי את עילית בחדר הלידה בשיבא וכשהלידה לא התקדמה היא פשוט טיפסה על הבטן שלי, עד היום אני שומעת את הקריאות הנחושות שלה: ד"ר פרנקל, ד"ר פרנקללל בתוך כל הקושי של אותו יום תמיד אזכור אותה לטובה, בזכותה ניצלו חיי בני יהי זכרה ברך
  • 24.05.21 נעמי על ד"ר טטיאנה שכטמן "ל"ר טטיאנה שכטמן זצ"ל . הצילה את הילד שלי בבעיה בריאותית קשה שאינה מתחום הפסיכיאטריה.על אף שהיתה פסיכיאטרית ידעה לזהות שהילד נפגע הקרינה לא מדמיין את סיבלו. זיהתה שהוא במצוקה כי לא האמנו לו ,גרמה לי להאמין לילד שלי,כי איש לא האמין לו,גרמה למערכת הבריאות לבדוק ולמצוא שאכן הילד נפגע קרינה,ידעה לתת את המזור המדויק לנקודה בזמן המחלה,בדקה את הילד בביתו כשיציאה מהבית סיכנה את חייו. אשה יקרה. נפטרה ביום הולדתי לעד אזכור את חסדה.
  • 24.05.21 נעמי על ד"ר טטיאנה שכטמן "לד"ר טטיאנה שכטמן זצ"ל . הצילה את הילד שלי בבעיה בריאותית קשה שאינה מתחום הפסיכיאטריה.על אף שהיתה פסיכיאטרית ידעה לזהות שהילד נפגע הקרינה לא מדמיין את סיבלו. זיהתה שהוא במצוקה כי לא האמנו לו ,גרמה לי להאמין לילד שלי,כי איש לא האמין לו,גרמה למערכת הבריאות לבדוק ולמצוא שאכן הילד נפגע קרינה,ידעה לתת את המזור המדויק לנקודה בזמן המחלה,בדקה את הילד בביתו כשיציאה מהבית סיכנה את חייו. אשה יקרה. נפטרה ביום הולדתי לעד אזכור את חסדה.
  • 24.05.21 יצחק הולנדר על ד"ר נסים רזון ז"לגיסי היקר ניסים אתה כל כך חסר לנו כמשפחה אוהבת אין לאף אחד מושג מה הייתה בשביל כולנו כולם היינו קשורים אליך ממש .הייתה לנו כיועץ כמשענת אף פעם לא היה אדם שפנה אליך בבקשת יעוץ או עזרה ואתה השבתה אותו או אותם בתשובת ריקם לא רק זאת הייתה מתקשר לברר ולדעת מה חדש ובאם הכל הסתדר.היכן פוגשים יחידי סגולה כמוך.מתגעגע לשיחה איתך ולו גם קצרה העקר לקבל עצה .אוהב אותך עד כלות גיסך הולנדר (איציק)יצחק.
  • 24.05.21 מיקי חקלאי על תא"ל מיל' חיים אבנרי ז"לשולח ניחומים למשפחת אבנרי חיים ז"ל אותו הכרתי בתחילת מלחמת יוהכ"פ. הוא הגיע אלי לאזור ראש פינה בהיותי אז קצין בחטיבת גולני וביקש אותי להצתוות לאחד הכוחות ומיד הכרתי לו את הסמח"ט רובקה אליעז והוא היה חלק מהצוות של הסמח"ט בתחילת המלחמה וגם הנצחתי בתמונה יחד עם רובקה ז"ל. אחרי המלחמה נפרדו דרכינו ולאחר שנים נפגשנו באקראי והסתבר שהוא המשיך בצ.ה.ל ועשה תקידים בכירים והועלה לדרגת תא"ל .חידשנו קשר והתכתבנו באינטרנט בשנים האחרונות ואף סיכמנו על פגישה אך פרצה המחלה הארורה והענין לא יצא לפועל לצערי.הוא זכור לי כאדם וקצין מרשים וידידותי וכך אזכור אותו כל חיי .אני מוקיר אותו ואת פועלו בצ.ה.ל.תנחומי למשפחה על האובדן הכבד. יהי זכרו ברוך. ממיקי חקלאי.
  • 24.05.21 מיכל ויסוקר על אביב מלינוביץ ז"ללעליזה, מיכל, מאיר משפחת מלינוביץ ומשפחת דקל היקרים , אתכם באבדן הבלתי ניתפס של אביב מלינוביץ ז"ל אביבי ,האחיין של שלמה חרל"פ ז"ל (הדוד האוהב ) בשבילנו כוכב, מיתוס ואיש אשכולות שלא תדעו עוד צער מיכל ויסוקר ומשפחת תמיר
  • 23.05.21 אורלי שלו על אילנה חלפון ז"לאבדה גדולה, אילנה יקרה אהובה אחת ויחידה, כולך לב ונתינה מסירות ואהבה בלי תנאי..תחסרי לנו מאוד, המומים וכואבים את לכתך הכל כך מוקדם מידי, אוהבים ומוקירים את מי שאת וכבר מתגעגעים,שלך משפחת שלו, שבורי לב:(:(:(
  • 23.05.21 Gadi Haber על ירון איזנבוד ז"ללנטע והילדים, משתתף בצערכם. מי יתן שלא תדעו עוד צער.
  • 23.05.21 גילי על מרים איתן ז"לקורט וליזה יעקובי? קורט זה היה שמו של אביה,של מרים זל?וליזה היה שמה,של אמא שלה?
  • 23.05.21 גילי על מרים איתן ז"לכן,היא היית אשתו של רפאל איתן זכרונו לברכה.
  • 23.05.21 נתנאל ארצי על מרים איתן ז"לקורט וליזה יעקובי היא הייתה סבתא רבתא שלי
  • 23.05.21 מיכל זהבי על אבינועם זהבי ז"לעדה יקרה, זה עתה ראיתי את התנחומים. תודה רבה מכל המשפחה. מיכל
  • 23.05.21 מיכל זהבי על אבינועם זהבי ז"למשה, אמנם באיחור כי רק עכשיו ראיתי את התנחומים בדף זה, אבל תודה רבה על המילים החמות. מיכל
  • 23.05.21 משפחת עובדיה על יואב עובדיה ז"לבמלאת עשרים ושבע שנים למות יקירנו נעלה לקברו להתייחד עם זכרו ביום ב’ ה- 24.05.21, בשעה 18:00, בבית העלמין ליד שיכון ותיקים נתניה, נפגשים ליד השער. יקירנו נפל אל מותו מבניין הפקולטה לרפואה (הבנין היה טעון שיפוץ) באוניברסיטת תל-אביב (זכינו במשפט בזכותו ניצלו חיי אדם אחרים). יקירנו היה סטודנט למדעים מדוייקים פיסיקה וכימיה.
  • 22.05.21 שולה עמיר(זקס) על פרופ' שמואל רזין ז"ליפה, ערן ומשפחה יקרה, משתתפת באבלכם הכבד במות יקירכם שמוליק. שולחת את תנחומי. שולה עמיר (זקס)
  • 22.05.21 דבורי שייט על קטי ארזי ז"לאני עובדת אוניברסיטת תל אביב באגף מיחשוב, הכרתי את קטי הנפלאה ומצרה מאד על פטירתה! אישה כל כך מדהימה ומקסימה, חייכנית, נמרצת וחברותית. וצעירה. כמה חבל!!!! . אהבתי אותה מאד, יהא זכרה ברוך
  • 22.05.21 גיורא עציון על דוד וינשל ז"לזיוה היקרה: בדרך מקרה נודע לי על פטירתו של דוד. אני שולח לך חיבוק, ומקווה שתימצאי לך נחמה בזיכרון של דברים יפים שמתיקותם לא פגה. מאוד חיבבתי אתכם, אותך ואת דוד, אף שלא התראינו לעתים כל כך תכופות. בשנים האחרונות, בעיקר מאז מותו של אבא, הקשר התרופף עוד יותר. אבל אני זוכר אתכם היטב, ואולי עוד ניפגש, את ואני, בביקור הבא שלי במולדת. גיורא עציון מסנט לואיס.
  • 21.05.21 גדעון חיאק על עמוס זולוטולוב ז"ליהי זכרו ברוך היה מאמן שלי בנוער של בית"ר תל אביב אדם אהוב מאמן גדול !!!
  • 21.05.21 מיכל זהבי על אבינועם זהבי ז"ליאיר שלום, זה עתה נודע לי על האתר. קיבלנו בהתרגשות את מילותיך החמות. תודה רבה, שנזכה להתראות בשמחות מיכל
  • 21.05.21 תמי בן שבת על סביחה קוקו ז"לאני מאווד אהבתי אותה
  • 21.05.21 עודד פינקל שרון על מיכה נעלי ז"למיכה ילד יקר, ככה חולפת לה תהילת עולם. בהחבא, באיווחת חרב,אפילו את שריקתה אין שומעים. מאחל לנשמתך את השלווה והשלמות הנפשית שכה רוצים כולם. עודד
  • 21.05.21 אתי וגד הורן על עו"ד שלמה טרגן ז"לשלום יהודית קרידה. מאוד רציתי להעביר תנחומינו בשיחה עמך בטלפון אבל המספר שמצוי אצלי איננו מחובר. קבלי תנחומינו הכנים על פטירתו של שלמה. אני זוכרת שפעם לפני הרבה שנים ביקרת עם שלמה ואביך ז"ל בבית הורי. מאז נפגשנו באירועים שונים בהמון חיבה. סומכת על בנותיך ובני ביתן שיהיו לך למקור של נחמה. אתי וגדי הורן
  • 21.05.21 טלי ג'ונסון על אביה ז"ל של ד"ר אלה פרקיסמשתתפת בצערך. המון כח . אוהבים אותך מאוד .
  • 21.05.21 אהובה קופל על עדית בן פורת ז"לכל כך מצטערת לשמוע... לא הכרתי ולא פגשתי את עדית מעולם, אבל למדתי ונתרמתי ממנה מאד דרך הסרטונים הנהדרים שלה. תנחומי...
  • 21.05.21 וקסמן בועז על עו"ד שלמה טרגן ז"ליהודית יקרה תמיד אזכור לטובה את ההרמוניה בעבודה משותפת ברמת דניה. אבי זל מאוד אהב את שלמה ואותך יהודית . בימים קשים אלו תמיד אזכור את שלמה המיוחד לטובה. וטוב שזכיתם לעדנה עם משפחה נפלאה. לבריאות לכל בני ביתכם ולימים טובים . באהבה בועז ורחל וקסמן
  • 21.05.21 המשפחה על שלמה אומן ז"לבמלאות 39 שנים לנפילת יקירנו נעלה לקברו ביום א’ ה- 30.05.21, בשעה 18.30, בית עלמין הר הרצל, הכניסה הראשית. דברי הספד מפי הרב ישי יהושע קניגסברג. בשעה 20.15 נפגש בבית משפחת להמן, רחוב רחל אמנו 26 א' פינת רחוב תל חי, ללימוד מפי דוד אומן ולשעור מפי הרב איתמר אלדר.
  • 21.05.21 משרד הביטחון, אגף משפחות הנצחה ומורשת על הנופלים במבצע "שלום הגליל" ז"לטקס התייחדות עם זכרם יתקיים ביום ד’ ה- 26.05.21, בשעה 18:00, בהיכל הזיכרון לחללי מערכות ישראל, בית העלמין הצבאי הר הרצל ירושלים. לא תתאפשר כניסה עם נשק. הטקס יערך בהתאם לכללי התו הירוק. טלפון לבירורים: 03-7776700. הטקס ישודר בעמוד הפייסבוק וביוטיוב של משרד הביטחון ובשידור ישיר בערוץ הכנסת (אפיק 99) ובאתר ערוץ הכנסת - knesset.tv.
  • 21.05.21 משה קרן על ורדה קרן ז"להיום 21.05.2021 נערוך אזכרה שבע שנים שאת לא איתנו. אוהב ומתגעגע. בן זוגך משנת 1974.
  • 21.05.21 ורד קולק על עו"ד שלמה טרגן ז"לשלומית היקרה, אנא קבלי את תנחומי על מות אביך ז״ל, לך, ולכל משפחתך. זוכרת, מהימים בירושלים. יהא זכרו ברוך. עצוב. ורד קולק קליפורניה
  • 20.05.21 שכטר רחל על פרופ' נפתלי זיסלין ז"לadiramot@tkz.co.il המייל של בתו עדי שלחתי לה את הבקשה שלך רחל תלמידה לשעבר
  • 20.05.21 שכטר רחל על פרופ' נפתלי זיסלין ז"לadiramot@tkz.co.il הכתובת של בתו עדי רמות
  • 20.05.21 אורית לישבסקי לוין על ד"ר גבריאל גבי איתן ז"לד"ר איתן ליווה אותי במשך שלושים שנה יילד את בני יחידי בנו בגיל הבן שלי. גם כאשר התמודדתי בעצמי עם מותו של בן זוגי תמך ועודד והיה רגיש במיוחד להיסטוריה הרפואית שלי. טיפול vip כל כך עצובה רופא בחסד נכנסתי להוציא לחברה את הטלפון במרפאה ברמת אביב. וגילית י את מותו לא ידעתי וזה מאוד מאוד מאוד עצוב לי יהי זכרו ברוך תהא נשמתו צרורה בצרור החיים. תנחומים לבנים ולחברה. אחרי שלושים שנה חשה 😪אובדן נורא.
  • 20.05.21 יעל ורותם זיו, המשפחה והחברים על אברם זיו ז"ל, שחר זיו ז"לזוכרים ומתגעגעים במלאות 22 שנים למותו של אברם זיו ו- 13 שנים למותו של שחר זיו.
  • 20.05.21 המשפחה על הטייס סגן חיים הולצמן ז"ל ופנינה ומאיר הולצמן ז"לבמלאות 52 שנים לנפילת הטייס סגן חיים הולצמן מעל רחובות בהיותו בן 22, נערוך אזכרה ביום א’ ה- 23.05.21, בשעה 18.00, בית עלמין צבאי קרית שאול. נפגשים ליד שער בית העלמין. בשעה 17.15 נקיים אזכרה להורינו, פנינה ומאיר הולצמן, ליד קברם.
  • 19.05.21 מנדי על פרופ' נפתלי זיסלין ז"לאני מחפש אמייל של מישהו ממשפחתו
  • 19.05.21 המשפחה על סרן ד"ר דורון שדה לבן ז"לבמלאות שלושים וחמש שנים לנפילת יקירנו נעלה לקברו ביום ב’ ה- 24.05.21, בשעה 18.00, בית עלמין צבאי קרית שאול.
  • 19.05.21 ורד קולק על עטרה פאר ז"לאמנון היקר ומשפחת פאר היקרה, הצטערתי לקרוא על מותה של עטרה ז״ל. זוכרת את סיפוריך היפים עליה, ואת הערכתה הרבה ואהבתך אליה. יהא זכרה ברוך! ורד קולק קליפורניה
  • 19.05.21 עופר גל על דוד וינשל ז"לדוד היה איש אציל, מרשים ומאד ענייני. נפגשתי איתו לראשונה ביום שישי 26/8 כשהיה מנכ"ל שופרסל ברחוב רוטשילד בפתח תקווה. לאחר שהצגתי בפני מרדכי קריינר את הרעיון שלי לשדרג את הנראות וחוויית הקניה ברשת, באמצעות מסכי פרסום מיוחדים, ארגזי תאורה מחליפי תמונות שיעדנו לתליה על הקיר מאחורי קו הקופות. קריינר ז"ל לאחר שראה והבין את המודל הכלכלי, לחץ על כפתור האינטרקום "וינשל קים העאר" מר וינשל הגיע וראה בשתי דקות את מה שהצגתי ואמר:יפה זה יפה...אך השאלה אם נוכל לעשות מזה כסף וכמה זה עולה לנו? אתה יודע מה בחורצ'יק? תעשה ניסיון בסניף פתח תקווה מעל הבאולינג ושיהיה בהצלחה... לאחר מכן נפגשנו מספר פעמים ותמיד היה מרשים ואלגנטי ובלי מילים נתן לי תמיד השראה ועוצמת להתקדם ולהוכיח... כשהוטל עלי להרים עבור הרשת את פסטיבל אמריקה..בטכס הפתיחה שהיה בסניף בשדרות נורדאו, אמר לי מר וינשל "עבודה יפה"...עבורי היו אלה מילות עצמה ולא צריך היה להוסיף עליהן דבר. אין ספק שדוד וינשל היה מנהל מיוחד ואיש אלגנטי עם עצמה שבאה ממקום טוב. עלי השאיר רושם עז והצטערתי מאד לשמוע שהלך לעולמו. יהי זכרו ברוך
  • 19.05.21 חיים זקס על ראובן הרמלין ז"ל 1934 – 2021אנא קבלו את השתתפותי בצערכם ! תסלחו לי על השאלה .האם המנוח היה בילדותו ברמת גן ? השם והגיל תואמים ! או שמא טעיתי בזיהוי.?אם כן נאמר לזכותו כי ניסה לפני כשלוש ארבע שנים לארגן התכנסות של חברים וחברות שיחד למדנו בכתה אלף בביתו בקריית אונו. היינו שם כעשרה מכרים. שבאו מרחבי הארץ. החלפנו חוויות ועדכונים על רבים מאתנו. המבצע הזה לגבי היה היחיד מסוגו. ואני הוקרתי לו הרבה תודה .ואם לא מדובר באותו אדם אנא הודיעוני בתודה מראש ואנסה לעדכן את כל מי שמתעניין מן החברים . חיים זקס
  • 18.05.21 דרור איזנבוד על ירון איזנבוד ז"לתודה רבה אמוץ עירית נעמה ועמית דרור וכל המשפחה
  • 18.05.21 רענן יקותיאל על יוסי אופק ז"לרק היום נודע לי , עבדתי מולו לפני תקופה ,איש חביב תמיד במאור פנים יהי זכרו ברוך
  • 18.05.21 צוריאל על צבי ולוך ז"למנוחתו בגן עדן אמן. בזכות חג מתן תורה שעבר עלינו בשלום. ת.נ.צ.ב.ה.
  • 17.05.21 ג'ק בלום על עלית (ביאנקה) משיח ז"ללפני יותר מ34 שנים, עלית הצילה את חייו של בננו ליאור בזמן הלידה. אשתי קיבלה בטעות מנת פטוצין הגדולה פי 10 מהנדרש. עלית כאחות ראשית של בית היולדות בשיבא, נכנסה לבדיקה שגרתית, איתרה מיד את התקלה וביצעה יילוד מיידי. ליאור נולד בריא ושלם. ליבנו נתון לה מאז, כואבים את לכתה. תנחומים למשפחה.
  • 16.05.21 תמר קן על נחום בן צבי ז"ללתלמה, רונית, אורי וכל המשפחה , עמכם בצער עמוק על לכתו של איש יקר . איש מלא ידע , עם חיוך ועיניים מלאות אור . כל מפגש עימו היה חוויה נעימה ומשכילה . נחסר אותו מאד . תמר ,שרון, ליה, סיינה בוסטון
  • 16.05.21 ורד קולק על נחום בן צבי ז"לתלמה ומשפחת בן צבי היקרה, קראתי בצער על מותו של נחום ז״ל. הכרתי אותו ואת תלמה בילדותי, ומאז זכרתי אותו בחום רב, ובעיקר את חיוכו שהיה מהשפתיים עד העיניים, כולו האיר. יהא זכרו ברוך! ורד קולק קליפורניה
  • 16.05.21 תמר קן על עלית (ביאנקה) משיח ז"להיום לפני 52 שנים ילדתי את הבת שלי בעזרת עלית שהיתה בשבילי מלאך בלבן . בשקט , במקצועיות , בהבנה , בשיח - עזרה לי בשעות קשות . לא הכרתי אותה ולא הכירה אותי - הייתי עוד יולדת . קבלתי את הטוב ביותר בזכותה . מוקירה לה תודה ואהבה .
  • 16.05.21 שימי על בוני יחיאל ז"למנוחתו עדן . אמן כן יהי רצון
  • 16.05.21 פרופ׳ דן כספי על עלית (ביאנקה) משיח ז"ללפרופ׳ שלמה משיח, לכל המשפחה וחבריכם הרבים נעצב מאוד עמכם על האבדה הקשה, ושולח את תנחומיי הכנים. דני כספי
  • 16.05.21 amnon Shaham על ירון איזנבוד ז"ללנטע והילדים המום מהידיעה ומתקשה להאמין. חיבוק גדול שלא תדעו עוד צער
  • 16.05.21 Asher Keinan על שמואל רותם ז"לשלום למשפחתו של שמואל רותם. הכרתי את שמואל משנות התישעים בפעילותו כדירקטור של "רותם" ובפעילותו מול הקריה למחקר גרעיני - דימונה.בשנים האחרונות שוב נפגשנו בביתו בעניני היסטוריה. מאד הערכתי את פעילותו בשנות ההקמה של "דימונה" ובפגישותינו הוא תרם לי לא מעט ידע אוטנטי על הימים ההם.
  • 16.05.21 אופטיקה בעמק על תנ"ץ (גימ') אורי אסטליין ז"למשתתפים בצערכם, אופטיקה בעמק משמר השרון
  • 15.05.21 ד"ר שלמה אלון על פרופ' נחום מגד ז"לנחום מגד, חוקר מן המעלה הראשונה, איש ספר ושיח. חוש ההומור הוביל אותו בכל נפתולי חייו. בצעירותו נהג ללוות את ש"י עגנון בדרכו לבית הכנסת בשכונת ארנונה בירושלים. יהי זכרו ברוך!
  • 15.05.21 אביטל קיבליצקי על ירון איזנבוד ז"ללנטע וכל המשפחה. החדשה העצובה הגיע אלי רק היום. אני המומה ועצובה שאדם כל כך חיובי ואנרגטי סיים את חייו ללא עת. חיוכו הגדול מול עיני תמיד. שלא תדעו יותר צער. אביטל ולייב קיבליצקי.
  • 15.05.21 אבשלום קופמן על מיכה חרמוני ז"לזוכר מניגריה משפחה נהדרת
  • 15.05.21 נסים בן דוד על ד"ר חזי סיטי ז"לבס״ד. לצערי רק עכשו ראיתי במקרה את ההודעה העצובה כל כך על לכתו של ד״ר חזי סיטי היכרתי אותו ועבדתי איתו לפני שנים איש חביב וישר נעים הליכות אשר מהווה דוגמא לאנשים רבים יהי זיכרו ברוך
  • 15.05.21 קובי רוזנברג על ד"ר ראובן גרוס ז"לד״ר ראובן גרוס היה איש נעים הליכות , ורופא מעולה. יהי זכרו ברוך
  • 14.05.21 גלית טרגר שגב על דניאל בר שחל ז"להיום... 9 שנים עברו! לא שכחתי אותך, אתה בליבי תמיד, אתה חסר לי חבר יקר. חיבוק גדול ממני ❤
  • 14.05.21 שושי וקסלר על עלית (ביאנקה) משיח ז"לתנחומינו הכנים על מותה של עלית האהובה. אישה, אימא וסבתא נהדרת. הכרנו אותה לפני 50 שנה כשהיא יילדה את ילדינו והאחיינים שלנו. המיילדת הטובה ביותר בעולם. הרגשתי שאני נמצאת בידיים טובות ובטוחות ביותר. כשילדתי את בני הבכור, אחרי יום שלם של צירים, בני החליט להגיח לעולם בשעה מאוחרת, הרבה אחרי שעלית סיימה את עבודתה. לפני שהלכה הביתה השאירה הוראות להודיע לה כשיהיו לי צירי לחץ וכך עשו. תוך מספר דקות אורו עייני. פתאום ראיתי את החיוך שלה ובמומחיות מיוחדת שרק לה היתה הצליחה ליילד אותי. אין עליה!!! היא בטוח תחסר לפרופסור משיח, לגיא, לרועי, לכלות ולנכדים. חיבוק גדול מאיתנו, שושי, משה וכל משפחת וקסלר.
  • 14.05.21 בן הכט, אנה הכט, רחל טרומפר ועמוס טרומפר על נירה טרומפר-הכט ז"לבמלאות עשר שנים לפטירת יקירתנו, נקיים אזכרה ביום ו' ה- 21.05.21, בשעה 09.00, בית עלמין קיבוץ גבעת השלושה.
  • 14.05.21 המשפחה על דרור שליט ז"לזוכרים ומתגעגעים במלאות שלוש עשרה שנים לפטירת יקירנו.
  • 14.05.21 המשפחה על חנה תדמור (כהן) ז"לבמלאות שלוש שנים לפטירת ראשת משפחתנו נתייחד עם זכרה ביום ה' ה- 20.05.21, בשעה 16.00, בית עלמין הרצליה הישן, רחוב פינסקר.
  • 13.05.21 אמוץ דפני על ירון איזנבוד ז"ללמשפחת אייזנבוד משתתפים באבלכם הכבד שלא תדעו עוד צער עמית, נעמה, עירית ואמוץ דפני
  • 13.05.21 וייס צבי על שמואל בן איון ז"לשנים עשינו יחד מילואים. שנינו באר שבעים. יהי סכרו ברוך
  • 13.05.21 פרופ' מחמוד גנאים על עמנואל קופלביץ ז"לאני מתנצל שלא ידעתי על מותו של המנוח עמנואל קופלביץ. איש שלום אמיתי שתרם רבות לחינוך הערבי בישראל ולתרבות הערבית בכלל. ידוע לי משנות השבעים של המאה הקודמת על התרגום שלו לאבן ח'לדון, וגם ספרו על טאהא חוסין שכתבתי עליו סקירה מיד עם הוצאתו במוסף הספרותי של ידיעות אחרונות. אנשים גדולים אינם מתים. http://m-ghanayim.com/content.asp?id=50
  • 13.05.21 פרופ' מחמוד גנאים על עמנואל קופלביץ ז"לאני מתנצל שלא ידעתי על מותו של המנוח עמנואל קופלביץ. איש שלום אמיתי שתרם רבות לחינוך הערבי בישראל ולתרבות הערבית בכלל. ידוע לי משנות השבעים של המאה הקודמת על התרגום שלו לאבן ח'לדון, וגם ספרו על טאהא חוסין שכתבתי עליו סקירה מיד עם הוצאתו במוסף הספרותי של ידיעות אחרונות. אנשים גדולים אינם מתים. http://m-ghanayim.com/content.asp?id=50
  • 13.05.21 לילי ישראל על פקד אמיר כהן ז"למשפחת כהן היקרים , אין לי מילים להגיד לך כמה נורא הבשורה שקיבלתי, אמיר היה בשבילי נסיך אמיתי, עד כדי כך ששבוע לפני שהתחתן אנחנו הגענו לאולם והחתונה הייתה שבוע אחרי את זוכרת? איתכם באבלכם, עם האובדן הנורא שפקד אתכם. זה כואב ועצוב, והמילים אולי לא יצליחו לנחם,אך כן יוכלו להביע השתתפות בצערכם. יהיה זכרו ברוך ושלא תדעו עוד צער🙏
  • 12.05.21 מתת על אל"מ אורי רבינוביץ ז"ל⬛⬜⬛⬜⬛⬜⬛⬜⬛⬜ לגליה, משתתפים בצערך על פטירת אורי. אנחנו עדיין כאן אתך, ואת אתנו. מתת ומיקי שטיין ⬛⬜⬛⬜⬛⬜⬛⬜⬛⬜
  • 12.05.21 זר מירי על יהושע זר ז"לחמי היקר והאהוב אין מילים לתאר את הכאב ואובדן שאני חשה תמיד אבל תמיד דאגת שאלת בררת מה קורה עם .... מה עם...כל אחד מאתנו. עד יומך האחרון דאגת מה עם הנכד הגדול מתי יתחן מה עם הנכד החיל ואם הוא שומר על עצמו. וכך על כל היתר. אבידה גדולה לאבד אב אבל אבידה כפולה ומכופלת לאבד אב שהוא גם אבא ואמא. אהוב שלנו תנוח על משכבך בשלום. ואנו נזכור תמיד את אהבתך לכולם את העזרה והדאגה אוהבים ודואבים אני דורון יניר וניתאי
  • 11.05.21 ורד קולק על יהודה גרדוס ז"למאד התעצבתי לקרוא שיהודה, או גרדוס כפי שקראתי לו תמיד , נפטר. הוא היה תקופה ארוכה חלק ממשפחתי, ונשאר קרוב אלי גם אחר כך. תמיד חייך, יעץ, סיפר ועוד. תמיד אזכור אותו בחיבה עד אין קץ. ורד קולק קליפורניה
  • 11.05.21 דינה, שי, לילך ובני ביתה על ורד צ'ילאג ז"לבמלאות 25 שנים לפטירת יקירתנו נעלה לקברה ביום ה’ ה- 13.05.21, בשעה 18.00, בית עלמין הר תמיר, גבעת שאול ירושלים.
  • 10.05.21 יוסי פלס על אילן אשד ז"למשתתף בצערה של המשפחה. איבדנו מוזיקאי מעולה וחצוצרן-בחסד. יהי זכרו ברוך.
  • 10.05.21 סיגלית ישעיהו עו"ד על דוד מועלם ז"לאיש משכמו ומעלה, זכיתי להיות מתמחה אצל שופט כל כך חכם..חכם מאוד רהוט במיוחד, שדיבר עם כולם בגובה העיניים, בעל עברית משובחת, והכי יפה ששמעתי, איש ספר, מוכשר בעל לב רחום. יהיה זכרו ברוך
  • 10.05.21 דניאלה זומרפלד על יוסף אדלסבורג ז"לשלום לכם אילנה רוני ואורי ומשפחה אני מבינה שאני ממש באיחור. עכשיו במקרה ראיתי את הכתבה. אני זוכרת את יוסי מילדות כאיש ממש חם ונעים. מצטערת על אבדתכם. דניאלה זומרפלד
  • 10.05.21 רונן גור אריה על ד"ר דניאל איוניר ז"לדוקטוא איווניר היה הרופא שלי במשך 13 שנים, איזה איש חכם ואדיב, תנחומיי למשפחה
  • 10.05.21 משה דה גרציה על אינס ברזילי ז"לקותי יקר זה משה דה גרציה חייל שלך בסדיר..שהעריץ אותך מאד ןאתה חיזקת אותו בימים הקשים ההם.משתתף בצערך הרב.ומתגעגע.
  • 10.05.21 איגור על אמה ז"ל של ד"ר ז'אנה לנדהז'אנה שלום רב! תקבלי את תנחומים ממני מכל הלב. שלא תדעי צרות דומות.גם אני איבדתי הוריי במשך 10 שנים. דר' איגור ויסמן...אם זוכרת...
  • 10.05.21 גבי נגר על אביהו שור ז"למשתתף בצערכם. את אביהו היכרתי עוד בטכניון בקורס ג כשהוא היה האסיסטנט שלנו. עם השנים נפגשו דרכינו בסולל בונה חו"ל ובמרכזי שליטה ,לשם הגעתי בהמלצתו. איש יקר ואהוב ,יהא זכרו ברוך גבי נגר
  • 10.05.21 אושי גרוס על יוסי אופק ז"לרק עכשיו קראתי שיוסי אופק נפטר אני חייב לו חלק גדול מהקרירה המוסיקלית שלי אהבתי אותו מאוד כבחור צעיר הופעתי אצלו כזמר אורח במקום השביעי ואחכ כזמר הבית לארועים תודה לך על החברות הנפלאה אחת התקופות היפות בחיי יהי זכרך ברוך
  • 10.05.21 המשפחה על רס"ן גיא קדמיאל ז"לבמלאות אחת עשרה שנים לנפילת יקירנו נעלה לקברו ונתייחד עם זכרו ביום ה' ה- 13.05.21, בשעה 17.00, בית עלמין צבאי קרית שאול. www.guykadmiel.com
  • 09.05.21 ענבר דוד על אילן ניסן ז"לקראתי את הספר ולא יכלתי להניח אותו. תודה על כך. מקווה שהכתיבה המשותפת הפחיתה ולו במעט את כאב הפרידה.
  • 09.05.21 רעיה על ד"ר אריאל לשם ז"לכמה עצוב היה לי לגלות על מותו של אריאל. הוא היה הפסיכולוג שלי במשך שנה, הרים אותי על הרגליים וגרם לי להעריך את עצמי מחדש. היה אדם מיוחד במינו, אני כל כך מתגעגעת אליו. יהי זכרו ברוך.
  • 09.05.21 יו"ד על ד"ר מיכאל קלעי ז"ללישראל סמילנסקי: הכתיב הנכון בעברית הוא תוחמן, באנגלית TUCHMAN. הטבלאות של קלעי ותוחמן נותנות מנטיסות בנות 4 ספרות. אני מחזיק לוחות לוגריתמים ופונקציות טריגונומטריות לחתמ (חיל תותחנים) עם 5 ספרות. הדור הנוכחי לא ראה לוחות לוגריתמים מודפסים על נייר וגם אינו יודע מהו סרגל חישוב.
  • 09.05.21 חנה שמול על אביהו שור ז"למשתתפת בצער המשפחה ומבקשת אים אפשר לקבל את הטלפון של שרה דר אחותו מזה שנים שאני רוצה לייצור איתה קשר אשמח לשמוע אותה ולנחמה באופן אישי שמי חנה שמול עבדה איתם שנים ברח' הרופא חיפה 0522779634 חנה שמול
  • 09.05.21 יהודית ומאיר ברזילי על ציפי ניסים ז"לחבל על דאבדין ולא משתכחין
  • 09.05.21 יהודית ומאיר ברזילי על ציפי ניסים ז"לתנצבה . חבל על דאבדין ולא משתכחין .
  • 09.05.21 חיים אבירם על ד"ר מיכאל קלעי ז"ללדינה ואריאלה היקרות, רק עתה נודע לנו על פטירתו של מיכאל. איש יקר וחכם. תנחומינו, יעל וחיים אבירם
  • 08.05.21 מירי אופיר על סא"ל אורי אופיר ז"לאנו בני המשפחה מעוניינים לשמוע פרטים נוספים על הקרב ברמת הגולן, מי שיכול לספר, נשמח שייצור קשר. מירי - 054-2266257
  • 08.05.21 סוני סגל על אביהו שור ז"למשתתף בצער צפי והמשפחה. שלא תדעו עוד צער. הכרתי את אביהו לפני 15 שנה. הוא קיבל אותי לעבודה בפלאזה סנטרס. אדם מדהים. עם לב רחב, עוזר ותומך, מקצועי והיה לי עונג רב ללמוד ממנו פרק מאלף בחיים שעזר לי להתקדם גם במישור האישי וגם הרוחני. יהיי זכרו ברוך לנצח סוני סגל
  • 08.05.21 ישראל סמילנסקי על ד"ר מיכאל קלעי ז"לנדהמתי. לי זכור מיכאל כצעיר רב קסם. הנה כמה דברים שכתבי בפייסבוק, בלי להעלות בדעתי שמיכאל איננו: "כן, מיכאל לא בא. מיכאל הלך. בימים בהם למדנו יחד היה מיכאל קלעי נער חמד, מוכשר להפליא, ונצר למשפחת מתמטיקאים: מי לא שמע על קלעי\טוכמן, ולא החזיק תחת ידו את לוח הלוגריתמים (והפונקציות הטריגונומטריות) שחיברו? עזריאל לוי היה העילוי הגדול של המחלקה למתמטיקה. לחשו עליו כי יום אחד פרופ' פרנקל הזקן סיפר לתלמידיו על חמש הבעיות המתמטיות שאין להן פותר – ולמחרת חזר עזריאל ובידיו פתרון לשתיים מהן. וכך זכה לוי בדוקטורט עוד לפני שסיים את התואר (השני – ראשון עוד לא היה אז באוניברסיטה) והפך למרצה שלנו לגיאומטריה פרויקטיבית. לא היה מרצה גרוע מד"ר לוי, ויתכן שגם לא יהיה. לא הבנו מילה מדבריו. הוא הכיר בכך, חלקית, ולכן רשם כל מילה שאמר על הלוח – וגם זה לא עזר. עזריאל דייקן היה, מאד, ונהג לעזוב את הכיתה ברגע שצלצל הפעמון, על השניה. אני זוכר את הפעם בה פתח ואמר "נצא מזוג נקודות", ובעודו רושם צלצל הפעמון והגיר נפל מידיו. על הלוח נותר "נצא מזוג נקו". ד"ר לוי קבע את שיעוריו ביום שישי בבוקר, בין 8 ל 10. ובאותם ימים, ימי אוניברסיטה אחת ויחידה – נהר כל הנוער לשפלה כבר ביום חמישי, אחר הלימודים. מזל שמיכאל היה ירושלמי והוא הגיע לשיעור האחרון, לבדו. שבוע לפני הבחינה. לוי, בחיוך נצחון, הרצה את משפט פסקל. החלטנו, מיכאל ואני, ללמוד יחד לבחינה, וכאיסטרטגים זהירים נגשנו ראשית חכמה לספריה ולמדנו את טפסי הבחינה בעשרים השנים האחרונות. בכולם הופיע משפט פסקל, על ששת צורותיו, והיה שאלת המפתח. ומכיוון שלא הבנו כלום פשוט למדנו בעל פה את המשפט ואת ההוכחות. בין חזרה לחזרה סיפר לי מיכאל על שכנתם הנודניקית מרים ילן־שטקליס, הגרה בקומה שמתחתם, ומזמינה אותו אליה – והוא לא בא. היא נתנה לו פרח, נתנה לו תפוח – והוא לא בא. היא צובטת בלחיים ואת זה הוא לא סובל. כשחולקו שאלוני הבחינה היו כמה וכמה התעלפויות. מי בכלל שמע על משפטי פסקל? מיכאל ואני סיימנו ראשונים ויצאנו בחיוך מחדר הבחינה. הציונים שלנו היו מזהירים. אלופי הפרויקטיבית. ומה קרה עם גורודיש ולאן מיכאל הלך – בפעם הבאה." תנחומי. יהיה זכרו ברוך.
  • 08.05.21 סרג׳ אלפרן על אביהו שור ז"למשתתף בצער של צפי וכל המשפחה. אביהו קיבל אותי לעבודה בחברת פלאזה סנטרס והיה למורי ורבי לאורך כל 5 שנות עבודתי בחברה. הוא היה לא רק מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ועזר לי בתחום הזה, אלא גם בן אדם מבין ותומך, חבר אמיתי, ״א מענטש״, כמו שאומרים ביידיש. יהי זכרו ברוך. סרג׳ אלפרן
  • 08.05.21 גד ויטנברג על אביהו שור ז"למשפחת שור היקרה !! הרעיה צפרירה תיבדל לחיים ארוכים. הבנות החתנים, האחות, הנכדים, חברים, מכרים, ידידים רעים ועמיתים לקריירה הארוכה של אביהו שור, חוטר מ בוני הארץ. שמי גד ויטנברג ומזה חמש שנים אני גימלאי צעיר של מכון התקנים הישראלי, לאחר ארבעה עשורי פעילות טובה וברוכה והכל בתחום התקינה בבניה. ההיכרות שלי עם אביהו החלה באמצע שנות התשעים עת קבל הוא עליו את ניהול בניית פרוייקט הארנה במרינת הרצליה. פרוייקט ענק סמוך לים, דורש ידע מקצועי רחב, למניעת אסון קריסה והצפה, יכולת ניהול, והקרנת בטחון ורוגע לכל מאות האנשים שעבדו בפרוייקט כל יום באתר. בכל אלה ניחן אביהו. בתוך זמן קצר נתגלו בינונו קשרי עבודה הדוקים ואף מעבר לכך. רקע משותף אנשי עבודה, נחלאים לשעבר אוהבי ארצינו הקטנה והטובה. לא אחת אביהו ציין בפני גדי תעבור תבוא לקפה גם אין לנו דברים מקצועיים על הפרק. ליוותי אותו גם בעת הניתוח הגדול שמחתי לראותו שוב כעבודה לאחר תקופת החלמה לא קצרה, מעט כבד תנועה אבל חד ו ברור בעבודה. שמחתי גם להעניק לו עם שובו לעבודה אלבום לרגל חמישים שנות מדינה עם קטע פתיח מוקדש למכון התקנים. ראיתי את התרגשותו הרבה. בנוסף לידע לניסיון ליכולות הוא היה גם "מענטש". משפחת שור היקרה !! בחיים נקצבו לנו שנים ספורות ו מעטות, בתוכן חבויים ימים רבים, יש ימים טובים ויש גם ימים נהדרים, נולדים ילדים, ילדים מגיעים לחופה, נכדים נולדים איזה כייף אילו חוויות. אך יש גם ימים אחרים, ימים קשים, והקשים מכל הם הימים בהם אנחנו נפרדים לעולמים משבעת הקרובים. בבית משפחת שור אשר היה לא יהיה, ביתכם בלי אביהו זה בית אחר זו משפחת אחרת. אבל בתוך זמן קצר יש להביט קדימה ולהמשיך הלאה, ואני בטוח שזה הוא גם רצונו של המנוח. מי יתן ולא תדעו עוד צער מה הוא. גד ויטנברג.
  • 08.05.21 עוזי שפירא על יחיאל שפירא ז"לאבי היקר,לא עובר יום מבלי שתהיה איתי אוהב ומתגעגע עוזי
  • 08.05.21 יחיאל לייטנרlhilik על יוסף דבי ז"למשתתפים באבל המשפחה. מיכל וחיליק לייטנר מזכרון יעקב. מה מה הטלפון של מוטקה שלי 0522830020 שתא תדעו עוד צער
  • 07.05.21 ענת לויט על איתי העליון ז"לנדהמת באיחור של תשע שנים. רק עכשיו נודע לי. ענת חברתך הראשונה מאי אז בהיותך חייל בבית אל
  • 07.05.21 דני על אבי סיטון ז"לאדון מנחם,בוש והכלם לך.עד להיכן מביאה אותך שנאתך לראש הממשלה ? אל מודעת תנחומים על מות אדם !!!!!.חסר היה שתטען מפורשות שביבי "רצח" את אבי סיטון ז"ל כפי שהוא "רצח" את 45 החרדים בהר מירון ואת 6300 קורבנות נגיף הקורונה
  • 07.05.21 ענת גלבוע-רון על ד"ר דוד דרום ז"לנעצבתי לקרוא על מותו של דוד. הכרתיו כסטודנטית צעירה במחלקה לזואולוגיה במגרש הרוסים. התחלתי אז את צעדי הראשונים בצילום, כשדוד מסייע לי בהסברים ובמטלות של צילום - שלח אותי לגג הבניין כדי לצלם והעיר והאיר. צילומים המופלאים ישארו לנצח.
  • 07.05.21 ענת גלבןע-רון על ד"ר דוד דרום ז"לנעצבתי לקרוא על מותו של דוד. הכרתיו כסטודנטית צעירה במחלקה לזואולוגיה במגרש הרוסים. התחלתי אז את צעדי הראשונים בצילום, כשדוד מסייע לי בהסברים ובמטלות של צילום - שלח אותי לגג הבניין כדי לצלם והעיר והאיר. צילומים המופלאים ישארו לנצח.
  • 07.05.21 משפחת ברוכי על אריאל ברוכי ז"לבמלאות 54 שנים לנפילת יקירנו נתייחד עם זכרו ביום א’ ה- 09.05.21, בשעה 18.00, בבית עלמין צבאי קרית שאול. ביום ב' ה- 10.05.21, בשעה 10.30, יתקיים טקס אזכרה לזכרו בבית ספר אריאל שבטירת הכרמל.
  • 06.05.21 מנחם על אבי סיטון ז"לבשנים האחרונות צפה אבי סיטון, אוהב ישראל וציוני אמיתי, כיצד נתניהו מרסק את החברה הישראלית לצרכים אישיים של הישרדות ומבקע את החוסן הלאומי. אבי סיטון, הגמלאי, הביט על התהליכים הללו בחוסר אונים ואין ספק שהעצב והתסכול שאותם חווה בעקבות כך, לא הועילו לבריאותו. חבל שלא שרד לראות את נתניהו, המנהיג הכי מסוכן בתולדות הציונות, מגורש מהזירה הפוליטית כפי שראוי שיקרה ועומד לגורלו בבית המשפט, שם סיכוייו, למרות חומת הסנגורים, קטנים מאוד, להימלט מעונש כבד בגין עבירות מהחמורות ביותר בספר החוקים. לסוזן ומשפחת סיטון. תנחומים כנים, שלא תדעו עוד צער.
  • 06.05.21 דני הלוי על עליזה סטרוד כהנא ז"למשתתפים בצערכם יהודית ודני הלוי
  • 06.05.21 רונית גרמן על אברהם בר און ז"לרבקה יקרה, נורא נורא עצובה על לכתו של אברהם. מישראל וממני ניחומים לכולכם. מבקשת שתצרי קשר. אין לי טלפון ולא אי מייל שלך. רונית גרמן
  • 06.05.21 Eli Gafni על תת אלוף (מיל') אלכס פארן ז"לאודי, התחלתי לשחות כל בקר בין ונזכרתי באודי ששנים שחינו בבקר בקנתרי כלוב שרק נפתח אז. הסתכלתי בגוגל ו ראיתי אותך דרך ההודעה המצערת על מותו של אלכס פראן. שלח אימייל eli@ ucla.edu. Eli.
  • 06.05.21 שולמית שיפר, אסף, אוריה, ענבל ובני ביתם על ד"ר זלמן (פיירטג) שיפר ז"לבמלאות חמש שנים לפטירת יקירנו נתייחד עם זכרו ביום ו' ה- 07.05.21, בשעה 16.00, בית עלמין קיבוץ גבעת השלושה.
  • 06.05.21 המשפחה על רב אלוף חיים בר-לב ז"לבמלאות 26 שנים לפטירת יקירנו נקיים אזכרה ביום ו' ה- 07.05.21, בשעה 10.30, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה. המנוח היה הרמטכ"ל השמיני של צה"ל.
  • 06.05.21 isaac perlmutter על אבישי טבת ז"למשפחת פרלמוטר משתתפת בצער משפחת טבת( טרצביצקי) על מות אבישי ,בנם של רחל ומאיר חברים של הורינו אפרים וזהבה פרלמוטר מקיבוץ תל עמל ניר דויד
  • 05.05.21 איתיאל רובינשטיין על אברהם יוסף פומרנץ ז"לב"ה. שמי איתיאל רובינשטיין, בנו של אליעזר רובינשטיין שהיה מיודד עם מר אברהם פומרנץ במשך עשרות שנים. מכיוון שבעזרת השם אני נושא עמי נכות מסוימת, נאלצתי להזדקק לסיוע בעניין לימודי באוניברסיטת בר-אילן. מר פומרנץ התגייס למשימה זו כאילו היה מדובר בבנו שלו, והודות לו השלמתי את הלימודים. אבי נהג לומר שמר פומרנץ הושיט לי את עזרתו בלי קשר לחברויות בסיעות אלה או אחרות - לשמהּ, ממש! פעמים אחדות נפגשתי עם עו"ד אברהם פומרנץ גם בזמן שהיה מדובר בהשגת עבודה. מעולם לא נתן לי להבין כאילו זמן פגישתנו קצר, ותמיד האיר אלי פניו. צר לי מאד שאינו עוד עמנו, ולא אוכל להביע באוזניו את מה שאומר להלן: זמן מה אחרי פגישתי האחרונה עמו נזכרתי שמעולם לא גמלתי לו ולפחות - לשלוח לו ולוּ פעם, "פרחים לשבת". דבר זה כואב לי מאד. וזה היה "אסימון שירד" מבחינתי: נזכרתי, שקרוב לוודאי כי מעולם לא השבתי למר פומרנץ כגמולו הטוב, על פני תקופה ממושכת! והנה עלה בדעתי לנסות לאתר את עו"ד פומרנץ ולהשלים את החסר באופן שיהיה "לא-לוהים ולאנשים". פניתי פעמים אחדות לאוניברסיטה, לעיריית רמת-גן, בנוסף על שירות 144 של "בזק" - לשווא. החשש קינן בלבי, אך קיוויתי... עד שהערב, (ליל כ"ד באייר ה'תשפ"א), עלה בדעתי לנסות את הערך באינטרנט! מה ש"הכה בי כברק" - שאברהם פומרנץ זיכרונו לברכה נפטר לפני פחות מחודשיים, בעודי מחפש אחריו! לא נותר לי אלא לאחל לבני משפחתו ולכל האבלים עליו: 'המקום ינחם אתכם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים; לא תדעו עוד צער ולא תוסיפו לדאבה עוד'.
  • 05.05.21 גיל פסטינגר על יחזקאל ויזל ז"לאדם משיריו ומעלה.בנה משפחה לתפארת שינוי על משכבו בשלום
  • 05.05.21 המשפחה על הטייס סרן יורם הרפז (זנדברג) ז"לבמלאות 54 שנים לנפילת יקירנו נעלה לקברו ביום ה’ ה- 06.05.21, בשעה 18.00, בית עלמין קרית שאול, החלקה הצבאית.
  • 05.05.21 Nisim dadon על מקסים טולדנו ז"ללדבר על האיש הנהדר הזה כבעבר לא מתקבל על הדעת !מקסים כשמו כן הוא מקסים ברמות מטורפות חיוך תמידי , ידי זהב ומגע של זהב ,נתינה ומאור פנים תמיד!כל רגע בחברתו הוא זמן איכות נטו להרגיש שאתה האדם הכי חשוב לו עכשיו וכאן! מקסים הכרנו כזכות גדולה לי להיות ידיד וחבר למשפחה דע אני אוהב דרך חינוכו של הבן !תמיד התקבלתי בחיוך ובאהבה גדולה זכות גדולה לי להיות חלק ממעגל חייך נוח על משכבך אדם אהוב ויקר תשמור על כולנו מלמעלה
  • 04.05.21 טובי חביב על יוסף חביב ז"להשאיר אחריו אשתו: טובי, ושלושה בנים: עמית, ישי ורותם ושלושה נכדים: נדב, עופרי ושקד.
  • 04.05.21 הברי אתי על ד"ר זאב ז'ורקובסקי ז"ללורטה יקרה. בתדהמה וצער שמעתי היום, בקופת חולים, על כך שזאב אינו בין החיים. משתתפת. בצערכם. זאב ייזכר תמיד כאיש שיחה בעל ידע מקיף ועמוק בכל תחום, רופא ומאבחן נפלא כירורג מומחה, בעל יד מדהימה, קשוב ובעיקר: כבעל הגאה שלך, לורטה, בעבודתך בהצלחתך ובפלאי הריפוי שלך, כמו בכוויות, שלדבריו לא יוכל להשתוות אלייך. הוא היה לי רופא מדהים, מצרה על לכתו. משתתפת בצערך ובצער המשפחה. שלא תדעו דאבה עוד. הברי אתי, פציינטית של שנייכם
  • 04.05.21 הברי אתי על ד"ר זאב ז'ורקובסקי ז"ללורטה יקרה. בתדהמה וצער שמעתי היום, בקופת חולים, על כך שזאב אינו בין החיים. משתתפת. בצערכם. זאב ייזכר תמיד כאיש שיחה בעל ידע מקיף ועמוק בעל תחום, רופא ומאבחן נפלא כירורג מומחה, בעל יד מדהימה, קשוב ובעיקר: כבעל הגאה שלך בעבודתך ובהצלחתך ובפלאי הריפוי שלך, כמו בכוויות, שלדבריו לא יוכל להשתוות אלייך. הוא היה לי רופא מדהים, מצרה על לכתו. הברי אתי, פציינטית של שנייכם
  • 04.05.21 יוליה לוטן על ד"ר גבריאל גבי איתן ז"לבשוק... וואו. פשוט בהלם.... כל כך עצוב. איש נפלא, מקסים ורופא מצוין. שובר לב...
  • 03.05.21 שי על רעות אוריה ברזלי ז"לאוריה אשה יקרה תנוחי על משכבך בשלום ליאור היקרה תדעי לך שאמא שלך אהבה אותך יותר מכל דבר בעולם .
  • 03.05.21 שי על רעות אוריה ברזלי ז"לאוריה . אשה יקרה יהי זכרה ברוך
  • 03.05.21 משה מטלון על יגאל חסקין ז"למשתתפים בצער המשפחה זוכרים את יגאל שהוביל דור שלם של אנשי מושבים לטיולים בארץ וברחבי העולם יהי זכרו ברוך
  • 03.05.21 светлана על צפריר אוסימי ז"לאיך הזמן טס. זכרונו לברחה
  • 02.05.21 טל על ד"ר טטיאנה שכטמן "לד״ר טטיאנה שכטמן עליה השלום
  • 02.05.21 נימה דיקר גפן על ד"ר דוד דרום ז"לדוד דרום המופלא- הראה את קיסמיי ים סוף לצוללנים באיילת, בדצמבר 1973, בארוח בלתי נשכח. היה זה כנס מדעי בינלאומי שאירגנו (לכבוד סידניי גולדשטיין, זכור לטוב) לפניי שידענו מה עומד להתרחש בהמשך השנה. הכנס התקיים ( בחייפה, במקום באיילת, למשך שבוע), גולת הכותרת, למרות ועל אף, היה סופשבוע באיילת, בארוח דוד דרום- בהרצאות, הדגמות והדרכת צלילה. עזרבהמשך הארוח, נשאר על הכוונת- כל מה שפרסם, צילומיי הטבע המופלאים שלו, והזיכרונות: אייזה אדם נחמד היה. איין חזון נפרץ, זיכרון עתיר יופי וצבע מאדם טוב. נימה דיקר גפן, רמת אביב
  • 02.05.21 סמדר גל על שרה (שרהל׳ה) למברסקי ז"ל לבית כרמישרהלה האחת והיחידה, אישה מדהימה! שאני חייבת לה המון המון המון.אשת חינוך וספרנית אהובה בשהייתי בפנימיית בבית זינגר בכפר מכיתה א' עד ו'. שרהלה החייכנית, הרגישה, החכמה והחרוצה היתה שם תמיד במבט חכם ומילים טובות. מאוחר יותר נפגשנו, היא חיה חיים מורכבים משל עצמה. לביאה. זכיתי שמסלול חיי פגש בשלה. נוחי בשלום שרהל'ה. זכרך יהיה נצור לעד בליבי ובלב אחיי ובשם הצעירים שהיינו שם אני מודה לך, מצדיעה לך.
  • 01.05.21 נחום נחמה על אריאלה ברק ז"ללהרצל היקר ולכל בני ובנות משפחת ברק. משתתף בצערכם הרב על פטירת הרעיה,אם המשפחה אריאלה ז"ל. תהי נשמתה צרורה בצרור החיים. שלא תדעו עוד צער ותנוחמו מן השמיים.
  • 01.05.21 מרק בילנסון על רחל גלבוס ז"למשפחה אדירה ורבת פעלים ...כמה חבל על המשפחה הזו.
  • 01.05.21 יצחק {איציק} שמילוביץ על סא"ל שלמה כוכבי ז"ללמשפחתו של שלמה כוכבי ז"ל תנחומי החמים והכנים. משתתף בצערכם.
  • 30.04.21 Rutie Eckdish על משה פוטרמן ז"לליוטה וכל המשפחה. אנחנו שולחות תנחומים מארצות הברית לך ולכל המשפחה. רותי אקדיש יהודית (אקדיש) פורד הבנות של מרטין ואילזה אקדיש, ז"ל מחיפה.
  • 30.04.21 דר' יגאל גת על גילה ירון ז"לגילה הייתה זמרת בחסד ונשמה טובה נהנהו ביחד עם מתיאוס פסיון, יוהנס פסיון, ומשיח של הנדל. שירתה בחומרים של מסנה הם בלתי נשכחים. מלאת כוח שירתי ומעודן. ליוותה אוצנו בנאמנות במקהלת אבו-גוש. בשירתה הייתה שופעת אנרגיה ותרבות זימרתית. נוחי בשלום מבצעת נפלאה
  • 30.04.21 אוהד על סא"ל טוביה נבות ז"לכנרת היקרה אוהבים אתכם ,ברכות להפועל ירושלים שחזרה היום לליגת העל ,טוביה מיכי ופיני צופים מלמעלה וגאים
  • 30.04.21 ברוך סבג על רס"ב אפרים מזרחי ז"למשתתף בצער המשפחה .כואב לי על האובדן של אדם טוב לב כאפריים ז"ל . שירתנו יחד השייטת שנים רבותבש.13 יהי זיכרו ברוך מנוחתו עדן
  • 30.04.21 המשפחה וקיבוץ כפר דרום על הרב שמעון בירן ז"לאזכרה לזכר יקירנו תתקיים ביום ה’ ה- 06.05.2021, בשעה 16.15, בית עלמין הר הזיתים. בשעה 17.00 יתקיים מפגש בבית הכנסת ע"ש רייך, רחוב מפרץ שלמה 10, גבעת המבתר, ירושלים. הרשמה להסעה: 054-5533806. המנוח היה רב הקיבוץ כפר דרום.
  • 30.04.21 המשפחה על ויליאם (וילי) רג'יניאנו ז"לבמלאות שנתיים לפטירת יקירנו נעלה לקברו לאזכרה ביום ו' ה- 07.05.21, בשעה 10.30, בית עלמין קרית שאול.
  • 30.04.21 משרד הביטחון, אגף משפחות הנצחה ומורשת והיחידה להנצחת החייל על הלוחמים שנפלו בפיצוץ בתי המלאכה של רכבות במפרץ חיפה ז"לטקס התייחדות עם זכרם יתקיים ביום א’ ה- 30.05.2021, בשעה 16:30, בית עלמין חיפה. טלפונים לברורים: 03-6820288.
  • 30.04.21 משרד הביטחון, אגף משפחות הנצחה ומורשת והיחידה להנצחת החייל על נ"ד נופלי אסון המסוק בבקעה ז"לטקס התייחדות עם זכרם יתקיים ביום ד’ ה- 19.05.21, בשעה 11.30, באנדרטה שבגבעת הנ”ד בבקעת הירדן. טלפון לברורים: 054-2694873.
  • 30.04.21 משרד הביטחון, אגף משפחות הנצחה ומורשת והיחידה להנצחת החייל על 37 חללי קרב ניצנים שנפלו במלחמת השחרור ז"לטקס התייחדות עם זכרם יתקיים ביום ג’ ה- 11.05.2021, בשעה 18.00, בית העלמין קיבוץ ניצנים. טלפון לבירורים - 054-4688568.
  • 30.04.21 משרד הביטחון, אגף משפחות הנצחה ומורשת והיחידה להנצחת החייל על חללי הקרב ב"גשר עד הלום" ז"לטקס התייחדות עם זכרם יתקיים ביום ו' ה- 07.05.2021, בשעה 10.30, בית העלמין הצבאי כפר ורבורג. טלפון לבירורים – 050-6485120.
  • 30.04.21 משרד הביטחון, אגף משפחות הנצחה ומורשת והיחידה להנצחת החייל על 46 חללי קרב ג'נין ז"לטקס אזכרה לזכרם יתקיים ביום ה’ ה- 06.05.2021, בשעה 12.00, בית עלמין הר הרצל בירושלים. טלפון לבירורים: 052-2660168.
  • 30.04.21 משרד הביטחון, אגף משפחות הנצחה ומורשת והיחידה להנצחת החייל על דוד רזיאל ז"ל האלוף בן-ענתבמלאות 80 שנים לנפילתו של מפקד הארגון הצבאי הלאומי, יתקיים טקס אזכרה ביום ד’ ה- 05.05.21, בשעה 16.00, בית עלמין הר הרצל, ירושלים. טלפון לבירורים – 052-8330177.
  • 29.04.21 תומר מילשטיין על שי מילשטיין ז"לשי בבקשה תחזור אליי😭😓
  • 29.04.21 עלי כהן (קופנהגן דנמרק) על נתן שחר ז"לאת נתן שחר האקודיונסט רב הפעלים היכרתי בצעירותינו המשותפת בירושלים החצויה של סוף שנות החמישים (ב"בית הלל" הזכור לטוב)-- נתן היה שם דבר בוירטואוזיות שלו בכלי הנפלא בחוגים לריקודי עם והיה אהוב על כולם. בהמשך דרכו בחיים ניצח על מקהלות ומפעל חייו היו שני ספריו הנהדרים "שיר שיר עלה נא" ו"שירת הנוער"- ספרים יפהפיים אלה שניהם בהוצאת "יד בן צבי". לפני פרוץ הקורונה בקרתי בביתו ברעננה ולא מכבר הביע פליאתו שלא יצרתי איתו קשר לאחרונה מסיבה זו בדיוק. המודעה על לכתו של האיש הנמרץ הזה שהיה גם חבר טוב הלמה אותי (ואני משער שגם כן את משתתפי המקהלות שהיו תחת שרביטו) וצר לי - צר עד מאד שלא נתראה יותר ולא נוכל לשבת בביתו ולדסקס על שירים ומעשים.
  • 29.04.21 יעקב וימן על אל"מ זלמן (ז'מקה) גנדלר ז"להכרתיו כתושב ברמת השרון ללא כל ידע על עברו. אדם חביב. איש שיחה נעים. ועכשיו, כשאני יודע מי היה ומה מעשיו, אפשר להוסיף אדם צנוע. יהי זכרו ברוך.
  • 29.04.21 בלהה גולדין על אבי סייג ז"לדבורה היקרה, מתן ועומר המומה למשמע הבשורה הרעה על לכתו של אבי בטרם עת. מאמצת אותך אל ליבי בשעותייך הקשות. שולחת לך ניחומים בלהה
  • 28.04.21 דורון על גיורא בשור ז"לאני מאוד אהבתי אותו הוא היה סבא שלי
  • 28.04.21 ישי על מרדכי (מקס) איגנשטיין ז"לזיידה שלנו! ♥️
  • 27.04.21 בצלאל אבירם על אילן אשד ז"לליהודית,ג'י,גוני והמשפחה, משתתפים בצערכם על מותו של אילן.קבלו את תנחומינו. רנה פלסר ובצלאל אבירם
  • 27.04.21 בצלאל אבירם על אילן אשד ז"לליהודית,ג'י,ג'וני והמשפחה משתתפים בצערכם על מותו של אילן. קבלו את תנחומינו. רנה פלסר ובצלאל אבירם
  • 26.04.21 אביהו על אביה ז"ל של פרופ' סילביה קוטוןחבל באמת שזה האב ולא הכלבה.
  • 26.04.21 גדעון גולדמן על ד"ר דוד אלג'ם ז"לד״ר דוד אלג׳ם, דיקו היה אדם אנושי מלא יושרה ותבונה. היה רופא ענק שתמיד חשב רק על טובת החולה. דיקו היה חבר מסור ותמיד פתוח לתת ולעזור. אהבתי ואמשיך לאהוב אותו בכל ליבי. ליבי עם ליבכם גידי גולדמן
  • 26.04.21 פרל (פנינה) ונחמיה תנא על אל"מ (מיל') יוסף ברנע ז"לנעמי היקרה, אתך באבלך הכבד. באהבה, פרל (פנינה) ונחמיה.
  • 26.04.21 יחיאל ערן על ד"ר רולנד שאול גייגר ז"לקבלי את. תנחומינו באיחור. אליענה.אנחנו תמיד איטיים. נעה וחיליק
  • 26.04.21 איתי על אמו ז"ל של רוני ברונפלדמשתתפים בצערך, החברים מאפס שש.
  • 25.04.21 בלה ודורון לוטואק על ד"ר דניאל איוניר ז"לתנחומים למשפחה...דר איוניר היה רופא משכמו ומעלה, קשוב , מרגיע, מטפל ודואג, עצוב לנו מאוד. יהי זכרו ברוך!
  • 25.04.21 דוד שהרבני על עו"ד דוד שהרבני ז"לתנחומי למשפחה, רק עכשיו ראיתי מודעה וגם ב...מקרה, אינני נמנה עם מכריו או חבריו, ואפילו לא מחוג לקוחותיו, הכרתיו ממש בדרך אקראי ממש! בביהכ''נ נאווה תהילה, ומאת ה' היתה זאת, אוהב צדקה וחסד,אשר לא חסך מאומה בנתינה אין סופית שלו לזולת. ,,פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד"; יהי זכרו ברוך, תנצב''ה. דוד.....שהרבני אור יהודה.
  • 25.04.21 חן זמיר על מיה תהילה יוגב ז"לילדה מדהימה כולה טוב לב אחד ענק , אבדה ענקית לי ולמשפחתה , צניעות וחכמת חיים היו בה ,ילדה יצירתית שאפתנית וענווה. תחסר לכולנו מאד
  • 25.04.21 שרה על ד"ר גבריאל גבי איתן ז"לאני לא מצליחה לעקל. איש נדיר, רופא בחסד. מאוד עצובה לשמוע.
  • 24.04.21 חן ליכטנשטיין על יונה ליכטנשטיין ז"לתודה מעומק הלב על המילים החמות עמיחי טוב לשמוע על החיבור המשפחתי מקווים שנוכל ליצור קשר ולהכיר חן ליכטנשטיין
  • 24.04.21 הילה רזניק על מיכל הרשקוביץ ז"לעצוב, רק היום נודע לי, היית יפה ומיוחדת יהיה זכרך ברוך
  • 24.04.21 משה (מוריס) כהן על רס"ר שלמה מירון ז"להייתי מפקדו וחבר של מירון שלמה, איש מיוחד שהלך מאיתנו. עצוב. חיבוק וניחומים לתרצה ולכל המשפחה מוריס
  • 23.04.21 הדי אור על תלמה המאירי ז"ללזיכרה של הגננת תלמה המאירי שנפטרה בימים אלו. תלמה היתה גננת ומחנכת משיכמה ומעלה ותושבת שכונת שיכון דן. בהחלט אני יודע כי היא היתה דמות שנויה במחלוקת. היו שאהבו אותה והיו כאלו שלא. היו שכאלו שקיבלו את שיטת הלימוד (כן כן לימוד בגן חובה) שלה והיו כאלו שחשבו כי היא טועה. ששלחנו את ביתנו הבכורה, מאיה, לגן החובה של תלמה היינו בהתלבטות כי שמענו את הטיעונים לצד זה ולצד השני. החלטנו ואני שמח בכל מאת האחוזים על ההחלטה הזו. לא הכל הלך על דרך המלך. לא הכל הסכמנו ובחלק גם נכנסנו לעימותים אבל... אכתוב על מספר נקודות. תלמה הודיעה להורי הבנות כי היא דורשת שלא יגיעו עם חצאיות / שמלות. אני התרגזתי וניגשתי אליה חדור ברוח קרב. מה פתאום שלא יגיעו עם חצאיות. הרי הם בנות. הסבירה לי כי בגן יש להם סולם מעוגל ומה אני חושב שיקרה אם הבנות יעלו על הסולם ובחלק העליון של הסולם השימלה תתנפנף ברוח הרי הילדה תנסה להסתיר את תחתוניה ובמקום להחזיק במתקן בשתי ידיים היא תנסה להחזיק את השימלה. ובנוסף, וללא קשר, כאשר הם משחקות בארגז החול יכנס לתחתונים חול בלי ההגנה של המכנס. קיבלתי את עמדה. בזמנו רכבי היה רנו אקספרס. טנדר קטן עם דלת לנהג ודלת לנוסע. על מנת להכניס את ביתי מאחור זה היה כרוך בקיפול כיסא הנוסע וכו. בגלל שגרנו בשכונה במרחק של 2 רחובות מהגן הרשתי לעצמי לחגור את ביתי מקדימה. כן אני יודע שזה לא חוקי ולא בטיחותי אבל יותר נח. אז היא העירה לביתי שתגיד לי שזה לא בסדר. ברור שגם לאחר העברת המסר לא הפסקתי עם הנסיעה בצורה שכזו. לאחר הפעם השלישית שהיא העבירה את המסר ניגשתי אליה ואמרתי תלמה אני מבין שבפעם הראשונה חשבת אולי הילדה בת 4-5 לא העבירה את המסר וכך בפעם השניה אבל בפעם השלישית זה בטוח שהעבירה. אז יש לנו 2 אפשרויות או שתוותרי או שיהיה מלחמה בינך לביני. את תגידי משהו אחד ואני העשה משהו אחר. את צודקת אבל היא תמשיך לשבת מקדימה. תלמה הבינה שהיא צודקת אבל שלא תזכה במלחמה הזו ויותר לא הזכירה את נושא זה. שניסינו לגמול את הילדה מהחיתול בלילה לא הצלחנו והתייעצנו עם תלמה. תלמה אמרה תשאירו את הטיפול לי. כל יום בשעה רבע לשמונה בערב היתה מתקשרת (או שאנחנו התקשרנו) והיתה מדברת עם הילדה כמה חשוב שלא תשתמש בחיתול ושהיא גדולה ויכולה להתאפק וכו. ככה במשך שבוע יום יום דיברנו בערב ולאחר שבוע היא ניגמלה !!! סיפור לימודי לדוגמה (אחרונה) ליום הולדת 4 הבאנו עוגה שאשתי הכינה. ובנוסף הביאה 7 נרות. 4 לגיל אחד לשנה הבאה ושניים נוספים שאם יהיה נרות שישברו או עם בעיה. מיד תלמה לקחה את האירוע של 7 הנרות ועשתה מזה סיפור. שאלה את הילדים אם זה יום הולדת 4 כמה נרות צריך. אז ענו לה ארבע. והיא התחילה לספור 1,2,3 וכו. ואז אמרה וצריך גם נר לשנה הבאה נכון. נכון. אז כמה נרות זה ביחד ענו 5. והתחילה לספור איתם עד חמש. ותראו יש כאן נר נוסף. כמה זה ביחד והנה עוד נר והגיעו ל-7 נרות אז כמה נרות יש לנו יותר מדי וכו. כלומר משום סיפור הצליחה לרתק את הילדים לספור לחבר ולהחסיר. שאשתי הצטרפה לטיול לבית הצייר ראובן רובין היא חזרה בהתרשמות מרובה כי הילדים ישבו והקשיבו והיו ממושמעים. המדריכה של בית ראובן רובין ניגשה לתלמה לאחר הסיור ואמרה כי היא אף פעם לא נתקלה בהתנהגות למופת ולהקשבה שכזו מצד קבוצת ילדים בגילם אלו. ושוב אני יודע כי היו ילדים (והורים) שלא הסתדרו עם תלמה ושהיא לא היתה קלה. ביתי הצעירה עד היום טוענת שהיא לא אוהבת זיתים וגבינה לבנה כי תלמה היתה מכריכה אותם כל הזמן לנסות ולאכול מאכלים שונים ולחשוף אותם לכל סוגי המזון. יש עוד סיפורים לכאן ולכאן אבל אצלנו היא תישאר כדמות חיובית ומחנכת אדירה. יהיה זיכרה ברוך
  • 23.04.21 ערן על מהנדס ברנרד (ברני) רוזנברג ז"ליהי זכרו ברוך, איש מקסים היה
  • 22.04.21 עמוס ברוכין על שבתאי בן בשט ז"לשבתאי מנהל וגנטלמן שלמדנו המון ממנו,והיה מדריך ומורה להרבה אנשי שיווק אזכור אותו כאדם נפלא יהי זכרו ברוך עמוס ברוכין
  • 22.04.21 nn על מרסל שושן ז"להיי, צרי איתי קשר במייל snufky@gmail.com
  • 22.04.21 נימה על אילן אשד ז"לאילן המופלא ונפלא- זכור כמוזיקאי, ואדם עתיר אהבה ורב אשכולות. עם המשפחה אבלה ועצובה וזוכרת את כל הצלילים, המראות, המחוות אתכם; אתו, בזכותו. אורו ממשיך, וימשיך. נימה
  • 22.04.21 שרה ומשה פבלוב על אלחנן מוצקין ז"לפרופ' גבריאל מוצקין, בכאב לב אני כותבת לך. הכרתי את פרופ' אלחנן מוצקין למעלה מעשור שנים בתפקידי כעורכת קונצרטי הצהרים באוניברסיטה בהר הצופים. האהבה שלו למוסיקה, ההבנה, הידע, עוררו בי השראה וכבוד והיו דוגמא עבורי. הקונצרטים חזרו השבוע, מקומו הקבוע היה ריק, צלצלתי, ביררתי, ונודע לי. יהי זכרו ברוך, מן השמים תנוחם, שרה ומשה פבלוב
  • 22.04.21 אורי יעקובוביץ' על נחמן ענבל (קלינגר) ז"לאני נזכר בנחמן הצנוע והשקט שהיה לי לעזר רב בתרגום מסלובקית, צ'כית, הונגרית וגרמנית. במסגרת הפסקות קצרות במהלך העבודה שלנו הייתי בא אליו לפעמים למספר דקות לחדר שבו ישב במשרד, והוא בסבלנות אין-קץ היה מתרגם עבורי כל מיני מסמכים ותעודות של אבי זכרו לברכה, והרגשתי שאפשר לסמוך עליו בתרגום מהימן. גם לאחר שנחמן פרש לגמלאות סופיות (היה מתנדב במשרד), ביקרתי אותו פעמיים בביתו בגבעתיים, וגם אז הוא ניאות לסייע לי בתרגום כמה מסמכים. הוא אף סיפר לי מקורותיו לאחר מלחמת העולם השנייה ואז הסתבר שהיה יחד עם אימי בבלגיה ואחר כך בצרפת ובהמשך באוניית המעפילים "תיאודור הרצל" ולבסוף בקפריסין. הוא ניאות לרשום עבורי סקירה קצרה על תקופה זו, ואותה צירפתי לזיכרונות אימי. יהי זכרו ברוך.
  • 21.04.21 ממשפחת עוזר, מיכל נופר ונסים. על עמוס מירוז (מריסיס) ז"ללערן קרן איתי תנחומים למשפחה על לכתו של אבא היקר לכם. איש יקר שתמיד דאג לכם. שתדעו ימים טובים.
  • 21.04.21 דורי על אחיה ז"ל של ד"ר שרית רשקוביץלעולם לא אשכח אותך, דני אדם אציל ואהוב.
  • 21.04.21 יהודית הרשקוביץ על שושנה (שושקה) ברקאי לבית לסקר ז"למשתתפת בצערכם
  • 21.04.21 רותי על הסופרת עדה אמיכל ייבין ז"למשתתפת בצערכם על מותה של עדה בבניין ציון תנוחמו. רותי ברזילי(בת של יונה ויוסף ברזילי)
  • 21.04.21 אריה קרישק,קצרין על הרדן וקסלר ז"לאיש גבוהה וטוב - עם ידי ענק ; חרש,גנן,פסל, אב,בעל וסב. חי חיים ארוכים ומלאי משמעות. יהי זכרו ברוך. אריה קרישק
  • 21.04.21 רונית אמר על ד"ר אבי אור עד ז"למשפחה יקרה. משתתפת בכאבכם ובצערכם. הכרתי את אבי לפני כ 40 שנה. אדם מיוחד במינו. בכל מקום שפתח את המרפאה שלו הגעתי. אם זה היה בחיפה. בקריות. או בטבעון. האמונה שלי במקצועיות שלו כוטרינר היתה אבסולוטית. מבחינתי לא היה ולא יהיה כמותו. היחס שלו לחיה קודם כל. הטיפול המקצועי. המסור והאכפתי. היו מדהימים. הרבה כאב. שלא תדעו עוד צער.
  • 20.04.21 רותי על דבורה שויד לבית טאוב ז"לשלום שושנה רק עכשיו ראיתי את הדברים שכתבת על אמא. אשמח לדבר אתך אם תוכלי לתת לי מייל או טלפון רותי מאירי שויד 0526971110
  • 20.04.21 מיה ואלק על שלמה סלע ז"לשלום לכל המשפחה, שלמה התקשר אלינו על מנת להפרד טרם הנסיעה לשוויץ. הכרנו אותו ואת מלכה בנסיבות קשות, בעיקבות מחלת בנם אורי, ומאז נשארנו אתם בקשר, משך כל שנות שהותנו בארה״ב. כפי שבעלי אלק אמר, גם הוא וגם מלכה היו מלח הארץ, והשאירו מאחוריהם משפחה הממשיכה בעקבותיהם. לכבוד היה לנו להכיר את המשפחה ואנחנו משתתפים בצערכם. מיה ואלק הרצברג.
  • 20.04.21 המשפחה על אליהו [פדלון] פלד ז"לבמלאות עשרים ושבע שנים לפטירת יקירנו נעלה לקברו ביום ג' ה- 20.04.21, בשעה 17.30, בית עלמין חולון.
  • 20.04.21 גלית טרגר שגב על דניאל בר שחל ז"ל9 שנים עברו ... והעצב לעולם לא יפסק, התמונות שצילמתי איתך, התמונות שצילמתי אותך, המיילים שנשמרו ממך, איתי תמיד, אתה כל כך חסר לי... השיחות המרגיעות, הייתה חבר נפש, יכולתי לספר לך הכל, להתייעץ, להתעודד, איך הלכת... ומה נשאר בלכתך, כל כך הרבה עצב, היה מגיע לך הרבה יותר, מצד שני לא יודעת אם לא היית עצוב בדיוק כמוני ממה שיש לחיים האלה להציע, אני מתגעגעת אליך איש יקר.
  • 19.04.21 פרופסור דניאל גראופה על אל"מ ברוך בהט ז"לברוך דיין אמת אדם יקר משכיל ומבריק חברי בבי״ס הריאלי בחיפה מפקד נערץ בחיל האויר אשרי שזכיתי להכירו זה עתה נודע לי על פטירתו
  • 19.04.21 יאיר על מתן גור ז"למתן איש ענק מחנך מדרגה ראשונה נוחו עדן
  • 19.04.21 אפרים אנגל על ישראלה דורי ז"לאבלים אחיה של ישראלה דורי ז''ל אפרים אנגל , אחייניות טליה אנגל ומירב אנגל איתמרי ואחיין יוני אנגל
  • 19.04.21 רלי על גבי סין אלתר ז"לגבי אלתר סין -אדם טוב ויקר שבזבוב לא פגע כמה חבל שהלכת מאתנו צר לי/נו כול כך
  • 18.04.21 גבי גליק על ד"ר זאב ז'ורקובסקי ז"ללורטה, דנה וחנן, רק היום שמעתי (מדולי אבירם) בצער רב על לכתו בטרם עת של ולדי. למרות שלא היינו בקשר בשנים האחרונות, מותו של ולדי מהווה עבורי תום עידן התמימות. יהי זכרו ברוך.
  • 18.04.21 יהודית וישראל קרקובסקי על מאיר פורטנוי ז״ללכל משפחת פורטנוי בארץ ובחול, במקרה נודע לנו באיחור של כמעט שמונה שנים. משתתפים בכאבכם . הכרנו את מאיר, זל. את זלמן ואפילו את דודה בתיה. נשמח אם תיצרו קשר.. judykrako@gmail.com
  • 18.04.21 עופר דיאמנט על רס"ב מנחם צובוטרו ז"לאני המום מהבשורה הקשה ומסרב להאמין, הכרתי מקרוב את מנחם במשך שנים רבות בזמן ששרתנו יחד בבסיס חיל האוויר בצפון. אדם שמח חם ולבבי , איש משפחה למופת, חיוני, תמיד אהב לעזור ולסייע, אדם מקצועי בתחומו . היינו בקשר גם אחרי פרישתנו מהצבא, נפגשנו באירועים, וברכנו האחד את השני בחגים. אלעד , אני משתתף מעומק ליבי בצערך ובצער המשפחה מלכתו בטרם עת של אבא. מאחל לכם שלא תדעו עוד צער.
  • 18.04.21 שלמה רובנוב על אל"מ אורי רבינוביץ ז"למשפחת רבינוביץ היקרה, בצער רב נתבשרתי על מותו של אורי ז"ל . עבדתי עם אורי מספר שנים בקופ"ח כללית ואורי איתגר את הסובבים אותו בשאיפה למצויינות. אהבתו ליצירות אופראיות ולמבצעים שונים חיברה בינינו גם בשעות שמחוץ לשעות העבודה. שלא תדעו עוד צער !
  • 18.04.21 חזי מוספי על רנ"ג יצחק רון ז"למשתתף בצערכם . בסוף השבוע שעבר , נודע לי על האובדן . שירתנו יחד תקופה של כ 4 שנים וזכורה לי אישיותו כאדם טוב, חברותי , אחראי , מסור ,חדור מוטיבציה שסייע בכל מה שנדרש. יהי זכרו ברוך ושלא תדעו צער..
  • 18.04.21 יעל, דורון, שרית ומיכל על משה רוזנבלום ורדי ז"לזוכרים ומתגעגעים במלאות ארבע שנים לפטירת יקירנו.
  • 17.04.21 אפי מזרחי על רס"ב אפרים מזרחי ז"למלח הארץ ,אציל נפש יפה תואר ויפי נפש יהי זכרו ברוך נשמתו צרורה בצרור החיים
  • 17.04.21 רוני אהרון על רנ"ג ארז קפלן ז"ליהי זכרו ברוך . ת.נ.צ.ב.ה אמן כן יהי רצון .
  • 17.04.21 עפרה ניר-גל על ישראל יחיאלי ז"ללפנינה, לצביקה, לדניאלה ולילדים משתתפים בצערכם על לכתו של ישראל יחיאלי ז" מי יתן ולא תדעו עוד צער מעפרה ואורי גל והילדים
  • 17.04.21 ניר אלנבוגן על סא"ל ד"ר רוברט רובי יעקב קומלוש ז"ללמשפחה היקרה, הצטערתי מאד לשמוע על פטירתו של קומלוש. שירתנו באותה יחידה בחיל האויר בפרק זמן מסויים. תנחומיי! שלא תדעו עוד צער. ניר אלנבוגן
  • 16.04.21 מיכאל הרפז על פרופ' אדוארד שיפרין ז"לאדם יקר . עזר לי רבות . משתתף בצער המשפחה . יישאר בזיכרוני לתמיד . מיכה וקתי הרפז נהריה
  • 16.04.21 אביגדור פלדמן על דרור מקרין ז"לאביגדור פלדמן משפחת מקרין היקרה, קבלו נא את תנחומי לפטירתו של האיש היקר דרור. הכרתיו היטב בעיקר דרך עדנה קפלן שראתה בו אורים ותומים ובצדק. כתבתי מעין הספד שהעליתי לפייסבוק ויתפרסם בכת העט האינטרנטי פוסטה על מותו של עו"ד דרור מקרין נודע לי, מידיעה קטנה בעיתון ידיעות אחרונות, שאותו הרמתי מספסל ברחוב. אני לא יכול לעמוד כנגד כל דבר דפוס מושלך ברחוב. העיתון היה לח מגשם שירד כמה שעות קודם והדפים נדבקו לזה. דפדפתי בקושי עד שראיתי תמונה קטנה מוכרת, לאחר כמה שניות זיהיתי עו"ד דרור מקרין. נפטר אמרה הידיעה, העיתון היה בן כמה ימים, ההלוויה כבר הייתה שבוע שעבר. דרור מקרין היה עורך דין פלילי מן ענף המרכזי של עורכי דין פליליים. הוא התמחה אצל חיים קאזיס שהתמחה אצל יעקב הגלר והוא עצמו גידל כמה שמות מוכרים של עורכי דין פליליים. מזה כמה שנים אני שוקד על העץ המשפחתי של עורכי הדין הפליליים, אני מחפש את האב הקדמון של עורכי הדין הפליליים, זה שירד מספינת הקיטור בחוף יפו, הרטיב את נעליו הזולות בשלולית, לבש חולצה לבנה ועניבה שחורה , אולי היו לו מכנסיים, בידו החזיק עותק מרופט של פקודת החוק הפלילי האנגלית משנת 1936. מה נותר מזכרו של עוה"ד הפלילי, כאשר נקרא אל בית הדין הגבוה מעל גבוה לצדק? הנאומים שנשא בבית המשפט, שלא הותירו עין יבשה, נעלמו מיד לאחר שנישאו, כתבי טענות מרהיבים כמעט לא היו, עורכי דין פליליים לא אוהבים לכתוב, את צלקות החקירות הנגדיות נושאים הנחקרים בסתר. הנאשמים שוכחים אותו ולימים יספרו כי הם זיכו את עצמם ועורך הדין רק הפריע. הדרמות הגדולות, הרציחות, ארגוני הפשע, הרמאים נוסח פליקס קרול, הפכו לעפר פורח, פסקי הדין לא מזכירים אותם ואם מזכירים את עורך הדין זה בדרך כלל לרעה, כמו באותו פסק של אליעזר בולקין שבית המשפט כתב ברשעות יתירה זיכינו את הנאשם למרות טיעוניו של עו"ד ק. עו"ד דרור מקרין היה עורך דין של עורכי דין, הכרתי עורכי דין שלא החליטו החלטה גורלית במשפט שניהלו בלי להתייעץ עם דרור מקרין, שהשיב בסבלנות לכל פונה. לא תמיד צדק, פעם אחת הלך לפגוש לקוח במעצר, ואותו לקוח שלף סכין יפנית וחתך בפניו ובפני עורך דין שליווה אותו. תביעת פיצויים שהגיש כנגד שרות בתי הסוהר שלא וידאו כי האסיר לא מחזיק ברשותו סכין, נדחתה. בבית המשפט העליון כתב השופט יצחק אנלגנרד, מן העדינים שבשופטים, שלא ביקר מעולם אסיר עצבני בבית המעצר, לא במפורש אך במשתמע, אמר לדרור מקרין, יכולת להיות עורך דין של עיסקאות מסובכות, לעסוק בשאלות המורכבות של עשיית עושר ולא במשפט, או בדין שליח שחרג משליחותו, אבל בחרת לייצג עבריינים מסוכנים, אז תישא בתוצאות. פסק הדין האחרון שהתפרסם באינטרנט שבו הופיע דרור מקרין היה משנת 2016 בבית המשפט המחוזי בתל אביב, בהרכב השופטים דבורה ברלינר, (שופטת עמיתה) גורג קרא כתוארו אז והשופטת נחליאלי, הערעור עסק בשאלה הנדושה והכל כך לא אינטלקטואלית, האם הוכח כי הסכין שבה נדקר הקורבן הובאה על ידי המערער. והנה פסק הדין בשלמותו : הקדשנו שעה ארוכה ושמא שעה ארוכה מידי לשמיעתו של תיק זה. במהלך השמיעה המלצנו בפני המערער וב"כ, לאחר ששמענו את מלוא הטיעונים, לחזור בהם מהערעור על הכרעת הדין והמלצתנו התקבלה. חלקה השני של שמיעת הערעור הוקדש לדיון בנושא הענישה. גם בנושא זה שמענו ארוכות את דברי המערער, עיינו בכל המסמכים הרלוונטיים, גם כאלה שלא היו בפני בית משפט קמא, ובסופו של התהליך המלצנו גם בנושא זה למערער לחזור בו מהערעור. שעל כן הערעור כולו נדחה. מאחר וזה פסק הדין האחרון שמצאתי הרשום על שמו של דרור מקרין, האם יתכן שאחריו חזר עו"ד מקרין למשרדו, ברחוב דובנוב, הסמוך לבית המשפט, זרק את הגלימה לקרן זווית, ואמר לעצמו, "די, מספיק" המילים "הקדשנו שעה ארוכה, ושמא שעה ארוכה מדי", התרוצצו במוחו הסחוט, כמו דבורים רגזניות. הוא יצא מן המשרד, נעל אותו כדי לא לשוב אליו . בשווארמה באבן גבירול פינת צייטלין קנה שווארמת עגל בפיתה, הטחינה נזלה על חולצתו ומחקה את דמיותיהם של ברלינר קרא ונחליאלי. כאלה הם חייך עורך דין המתעקש להמשיך ולהופיע במשפטים פליליים. אני תקווה שבמקום אליו הגיעה נשמתו הטובה והחומלת של דרור מקרין, יש לשופטים יותר סבלנות ובמקום לשכנע את המערער לחזור בו מן הערעור יקשיבו שעה, לא ארוכה מדי ולא קצרה מדי לטיעוני עורך הדין בפוסטה שאלו אותי אם יש לי תמונה שלו, אין לי אך אם תמצאו נא שלחו לי למייל ןאעביר להם
  • 16.04.21 משה אברמוביץ על פרופ' דוד צילג ז"לוואו איזה מרצה מדהים, מקצועי ומעל הכל בן אדם! אני בן 60 במאי הקרוב ובזכות ההרצאות של פרופסור צילג ז"ל כנראה שאנסה שוב את מזלי באו"פ בלינארית. למשפחה היקרה אומר שמורשתו שלהאדם המופלא הזה תשמש לרבים נר לרגליהם. יהי זיכרו ברוך! משה אברמוביץ חיפה
  • 15.04.21 ליאת על דורון דיסקין ז"להיינו חברים טובים פעם. הכרתי אותו דרך רשת חברתית בשם קפה דמרקר. בעיקר התכתבנו שם, ולעיתים רחוקות שיחת טלפון, אבל זה הספיק ליצור תחושות של ידידות טובה. נפגשנו פעם לקפה...ואז ראיתי מה שאי אפשר היה לראות בתמונות, את טוב הלב המדהים שהיה בעיניו ועל פניו. כשקראתי שלשום את הכתבה אודותיו (כנראה הוקפצה בוינט לרגל יום הזיכרון) נדהמתי והצטמררתי....לא יכולתי להפסיק לבכות. מלח הארץ האמיתי הלך מאיתנו. יהי זכרך ברוך, דורון. לא אשכח אותך לעולם!
  • 15.04.21 Amir Bienstock על יפה טוסק לבית פרידמן ז"לA little late, but I'm sorry about your mom, Tizpi. I remember her well. Amir
  • 14.04.21 ישראל על ניצן שרון ז"לנשמח לדעת מי זה שרוצה לתרום עבור עמותת מסילות באשדוד - 052-7172175
  • 14.04.21 אורית גפני על עמוס קיפניס ז"לאבא היקר, היית חרוץ ודאגת לנו תמיד תודה לך מתגעגעת יהי זכרך ברוך
  • 14.04.21 אורית גפני על רות פכטהולט ז"לרותי היקרה, בת דודה של אמי בצלאלה ז"ל הית אישה מיוחדת ויפה טובת לב אימצה בת ונתנה לה חיים מאושרים. יהי זכרה ברוך
  • 14.04.21 אורלי סודאי אלקלעי על רעות אוריה ברזלי ז"ללמשפחת ברזילי משתתפת באבלכם הכבד. שלא תדעו יותר צער. לא ידעתי במקרה נודע לי על האסון שלכם.
  • 14.04.21 אסף שיאון על דב שיש ז"להכרתי היטב את המנוח דב שיש, כשהיה מנהל מוסד מכורה של חסות הנוער בשנות ה 60 ולאחר מכן מנהל ומפקח מעון גיל עם. איש נוח, נעים סבר, קשוב, סבלני, חייכן, מסייע. דב שיש מינה אותי בתחילת שנת 70 למנהל האגף הנעול, האגף הקשה והבעייתי ביותר של חסות הנוער. נערים השפוטים לתקופות מאסר בגין ביצוע עבירות, רצידיביסטים, ביצוע עבירות שוב ושוב. דב שיש המנוח, השקיע ימים ולילות בעבודה חינוכית שיקומית עד שמונה למנהל מחוז מרכז במשרד הפנים. פגשתיו פעם אחרונה, בחנוכת ביתו של ח"כ מיקי איתן בכוכב יאיר, אירוע אותו כיבד ראש הממשלה יצחק שמיר שהגיע במבוק. יהא זכרו ברוך ליד.
  • 14.04.21 מיכל בן עמי על שילה בהט ז"לרן בהט שלום, אני מיכל בן עמי חיילת שמשרתת בפיקוד העורף, הגעתי היום ביום הזיכרון לפקוד קבר בבית העלמין שמיר. בעודי מחפשת את הקבר אליו הגעתי, נתקלתי בקבר של שילה בסוף השדרה הכאובה הזו. הקבר שלה תפס לי את העין, התקרבתי אליו והתרגשתי, חיפשתי את הסיפור שלה והדמעות עומדות לי בגרון. משתתפת בצער המשפחה ושולחת חיבוק ענק ומחזק, מיכל בן עמי
  • 14.04.21 בנק ישראל על עובדי בנק ישראל ז"ל שנפלו במערכות ישראל ובפעולות האיבהביום הזכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה תשפ"א, אנו מכבדים את זכרם של עובדי הבנק אשר נפלו במערכות ישראל ופעולות האיבה: שמואל תמרי ז”ל, יוסף שחבר ז”ל, אבנר בן אליעזר ז”ל, נחמיה גנאור ז”ל, דוד טל ז”ל, יעקב טל (טואשי) ז”ל, מאיר ימיני ז”ל, דני ספרבי ז”ל, גדעון גמליאל ז”ל, ישראל לב ז”ל, אליעזר קרני ז”ל, דב וייס ז”ל ואסתר גאליה (עטיה) ז”ל.
  • 14.04.21 עיתון הארץ על עובדי עיתון הארץ שנהרגו בהפצצת בית הדפוס ב- 18.05.48 (ט' באייר תש"ח)ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה תשפ"א, עיתון הארץ מתייחד עם זכר עובדיו: דוד גזבר ז"ל, ישעיהו זקליקובסקי ז"ל, אסף כהן ז"ל, ישראל שולדינר ז"ל וליאו שחרל ז"ל, שנהרגו בהפצצת בית הדפוס ב- 18.05.1948.
  • 14.04.21 בנק הפועלים על עובדי בנק הפועלים ז"ל שנפלו במערכות ישראל ופעולות האיבהביום הזכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה תשפ"א זוכרים את עובדי הבנק שנפלו במערכות ישראל ובפעולות האיבה ומנחמים את המשפחות השכולות. ואלה שמות הנופלים: אבי יזדי ז”ל, אהוד אריאל ז”ל, איתן ארד ז”ל, איתן חממי ז”ל, אנג’ל קוהן ז”ל, אקטרינה ויינטראוב ז”ל, בלהה בוטין (יגודייב) ז”ל, בנימין כהן ז”ל, גדי זוהר ז”ל, דן (תיאודור) נכט ז”ל, דניאל שיפר ז”ל, זלמן קולס ז”ל, יאיר יעקב ז”ל, יורם קמינסקי ז”ל, ליאור נפתלי ז”ל, משה כהן ז”ל, עמירם זמורה ז”ל, פנחס ברוש ז”ל, צבי בן סירה (לוטקר) ז”ל, צבי (צביקה) לב ז”ל, שמעון דיכטר ז”ל וששון קרקוקלי ז”ל. מורשת הנופלים מתועדת באתר האינטרנט של הבנק: www.bankhapoalim.co.il.
  • 14.04.21 בנק דיסקונט על עובדי בנק דיסקונט שנפלו במערכות ישראל ז"לביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה, יום ד' – 14.04.21, נתייחד עם הנופלים עובדי הבנק ובני משפחותיהם: סרן אליהו אלוף – נפל במלחמת ההתשה, סמל מקס ממן – נפל במלחמת יום הכיפורים, סגן יצחק פלאומן – נפל במלחמת יום הכיפורים, סמ”ר יחזקאל ריימונד – נפל במלחמת יום הכיפורים, רס”ל יעקב חן – נפל במלחמת יום הכיפורים, רב”ט דוד סרוב – נפל בשרות מילואים ואיל יברבוים – נפל בפעולת איבה.
  • 14.04.21 המשפחה על רות איזקסון ז"לבמלאות 13 שנים לפטירת אמנו נעלה לקברה ביום א’ ה- 18.04.21, בשעה 09.00, בית עלמין נחלת יצחק תל-אביב.
  • 14.04.21 לינגל יוסף על דורון דיסקין ז"ללמדתי עם דורון ז"ל בביה"ס היסודי "משה הס", מחזור ד' - ילידי 1948. דורון גר בשיכון שלנו- שיכון עממי ג', בית מס' 6 (דרך השלום 83) תל-אביב. היה מקסים וכובש ונדהמתי ממה שכתב אחיו יובל דיסקין לזכרו. תנחומי למשפחתו. פרסמתי בפייסבוק את הכתבה, המידע יגיע לעוד עשרות חברים/חברות שלמדו עימו.
  • 14.04.21 מאיר גריניאסטי על ד"ר ראובן אמירתנחומים לנעם וחוה על מותו של ראובן היקר. ראובן היה איש חכם מאוד וסקרן ואנליטי אבל גם איש שהחיוך לא סר מפניו. מפגש איתו היה תמיד משמח. יהי זכרו ברוך!
  • 13.04.21 עופר גלבוע על פרופ' חיים אדלר ז"לאדם מסור לחינוך וטיפוח בני נער ומחנכים רבים. איש מיוחד, חכם , הגון וצנוע. העמיד דורות של תלמידים
  • 13.04.21 צבי קניג על ארנון חסון ז"לארנון ..ההיית חבר ילדות יקר ! תנצבה.
  • 13.04.21 אודי גלבמן על אלה גלבוע ז"לאלה היקרה אני חש שהפסדתי היכרות עם דמות מופת. אני מבטיח לך שכל עוד אנחנו פה - נשמור עלַ אישך שאהב אותך כל כך, כמיטב יכולתנו. בשם החברים : אודי
  • 13.04.21 מיכל על רס"ן ד"ר עוז תיבון ז"ליהי זיכרו ברוך, הייתי סמב"צית בחמ"ל בחברון ולעולם לא אשכח את האצילות שלו. אדם משכמו ומעלה. תהיה מנוחתו עדן.
  • 13.04.21 אופל מקס על רס"ב ויקטור מקס ז"לסבוש שלי היקר, מתגעגעים אלייך💔
  • 13.04.21 יצחק שלום על רס"ב אלי אמויאל ז"לאיש יקר, משכמו ומעלה, קראנו לו בשם נכס לאומי שרתנו באגד ארטילרי בצאלים
  • 13.04.21 סניצר (בוריסוב) ניקול על אל"מ אורן צ'יקו ז"למשתתפת בצערה של משפחת צי'קו על פטירתו בטרם עת של אורן. אזכור אותו כאיש שהיה לו חשוב לתמוך ולעודד להתנדבות חברתית בקהילה. מודה לו ולבתיה מאוד על שבחרו בי למצטיינת חברתית. טשרניחובסקי, מחזור ס"ח, 2014
  • 13.04.21 בנק לאומי על עובדי בנק לאומי ז"ל חללי מערכות ישראלביום הזכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה תשפ"א, בנק לאומי זוכר את עובדיו שנפלו במערכות ישראל ובפעולות האיבה: אדיר לירן, אהרונסון מרדכי, איזנגרט צבי, אנטר אברהם, בן נון אברהם, ברעם ישעיהו, גרוסמן ברוך, גרינבוים יצחק, ורקוני אוסקר, יובל מנחם, יום טוב יצחק, כהן בן ציון, כהן שלמה, לוי חנניה, מזרחי מנחם, מכלוף פיקי פרחיה, צוויגנבלום משה, ציגל שמואל, קורץ הנרי, קליין יעקב, קלר יעקב, קפלן אורי, רוזמן משה, שגיא שלמה ושחרור אמנון.
  • 13.04.21 המשפחה על זהבית חסידוף ז"לבמלאות שש שנים לפטירת יקירתנו נקיים אזכרה ביום ו' ה- 16.04.20, בשעה 10.00, בית עלמין קרית שאול.
  • 12.04.21 שרית על סא"ל רון סרג טימור ז"לאבא אהוב שלי
  • 12.04.21 דפנה קורמן על רות קורמן ז"לליאת אני זוכרת אותך ( מבית הספר גם) תודה רבה אכן אישה ואמא אצילה חסרה כל כך
  • 12.04.21 נורית שטיינהרט על פרופ' ארנסטו לובין ז"לפרופסור לובין, קודם לכל - האדם הרגיש, נעים ההליכות, החייכן, המרגיע ולאחר מכן - הרופא המקצועי, האחראי והטוטאלי. היה לי הכבוד להיות בין ראשונות מטופליו מגיל 12 ועד הפרישה לגימלאות מהמכון לרפואה גרעינית בבלינסון (עשרות שנים!). לפטירתו התוודעתי רק לאחרונה. אני שולחת את תנחומי למשפחתו המורחבת. 'איפה ישנם עוד אנשים כמו האיש ההוא'. חבל על דאבדין ולא משתכחין
  • 12.04.21 חיים על ניצן שרון ז"ליהי זכרו של ניצן ברוך. הכרתי אותו ועבדתי איתו מספר שנים בחברת רד. הצטערתי מאוד לשמוע על מותו. ת.נ.צ.ב.ה. חיים פרץ
  • 12.04.21 עמירם לייטנר על פרופ' מיכאל פרידלנדר ז"לרק עכשיו ראיתי זאת, לא מאמין שמיכאל נפטר כל כך צעיר, האם זה באמת הוא? למדתי אצל מיכאל פרידלנדר בתיכון חשמונאים בשנת 1966 ושנת 1967, כתה ט' וכיתה י' בתיכון שלא היתה בו עדיין חטיבת ביניים. הוא היה עדיין דוקטורנט בתקופה זו, ומורה מדהים לביולוגיה כפי שכתב עמיר. המגמות התחילו אז בכיתה י"א וכיוון שתכננתי ללמוד הנדסת מכונות עברתי למגמה המתמטית פיזקלית, למרות זאת זכרתי אותו כמורה הטוב ביותר שהיה לי בתיכון. בשנת 2005 חידשנו את הקשר, אני כבר מספר שנים רב אחרי סיום הדוקטורט והוא פרופ' במכון לחקר ימים ואגמים. מיכאל ערך לי ולאשתי סיור פרטי מרשים ביותר במכון וציין בצער שהוא מחויב לפרוש בעוד 3 חודשים בשל הגיל, שאלתי אותו אם הוא עדיין מלמד בתיכון והוא ענה שהוא מאוד נהנה מכך, אך עבר ללמד בפתח תקווה ומתכוון להמשיך גם אחרי גיל הפרישה. מיכאל היה לא רק מורה מזן מיוחד אלא גם אדם מזן מיוחד וזו אבידה גדולה מאוד לכולנו. יהיה זכרו ברוך עמירם לייטנר
  • 12.04.21 הבנות, המשפחה והחברים על עדה ברודסקי ז"לזוכרים ומתגעגעים במלאות 10 שנים לפטירת יקירתנו.
  • 12.04.21 ציפי ושרגא ז"ל שגיא מקרית ביאליק, כליל ומשפחתה משמשית על רינת ז"ל לבית שגיאבמלאות 37 שנים לפטירת יקירתנו, נעלה לקברה ונתייחד עם זכרה, ביום ד’ ה- 14.04.21, בשעה 15:00, בית העלמין צור שלום.
  • 12.04.21 משפחת גולן וקיבוץ גבים על סג"מ צור גולן ז"לביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל, יום ד' ה- 14.04.21, נתייחד עם זכר יקירנו, בשעה 11.00, בית עלמין קיבוץ גבים.
  • 11.04.21 שלמה פילו על צבי גלבוע ז"לתנחומי לכם משפחתו היקרה... לא ידעתי על פטירתו והיום ניסיתי להתקשר לברר אם תהיה ביום הזיכרון פגישה של ותיקי גדוד 53 , ולא הייתה תשובה. אבי ז"ל היה גם הוא בגדוד 53 פלוגה ב'. ביום הזכרון לפני שנתיים פגשתיו לאחרונה ולפני שנה שוחחנו בטלפון כי לא היה מפגש ונדברנו להפגש במשרדו ולעבור על תמונות מ-'48 . מאוד נהנתי מחברתו באותן נסיעות לגבעת הגדוד, מהסיפורים שלו והאישיות המקסימה שלו. מאוד מצטער ושולח לכם תנחומים כנים. אולי אשתף את התמונות אתכם.
  • 11.04.21 ניר על אל"מ גדעון עציון ז"לגדעון שינה את מסלול השירות הצבאי שלי, מרצון לעזוב בכעס את הצבא, להשלמת שירות מלא ועד יציאה לקצונה במילואים , איש יקר היה , פתוח ומוכן לעזור
  • 11.04.21 מורן מרום על גל גורשברג ז"לחבל מאוד שלא הודעתם לאבא שלי עכדיו אבא שלי כם נפטר בשער חסד .
  • 11.04.21 נחום רויכמן על רפי (רפאל) ברית ז"להשתתפותי באבלכם. נחום רויכמן1
  • 11.04.21 אברהם אמונה על יצחק אגסי ז"למשפחת אגסי דברים מרגשים נאמרו בעת ההלוויה על המנוח יצחק אגסי ע"י בני המשפחה. משתתף בצערכם ולא תראו עוד דאבה. כעובד משרד הפנים בלמעלה מ-35 שנה, הערצתי את המנוח, כבכיר בשירות הציבורי, כעיתונאי וכאיש אשכולות ובר אוריין. הייתה לו אוזן קשבת לפונים אליו, גם מחוץ למשרד. עם פרישתו מן המשרד, ליוויתי אותו בכהונתו בקדימה צורן.והסדרתי לו תנאי הפרישה. מידי פעם, אחרי פרישתו ביקש לדעת סוגיות שונות בנוגע לזכויותיו.. היה איש צנוע בהליכותיו. יהי זכרו ברוך.
  • 11.04.21 משה תירוש על אל"מ משה שחר ז"לעד היום אני כל יום זוכר ונזכר וכואב על מותו של אדם יקר זה
  • 11.04.21 הרב שמואל אידלמן על ד"ר ישראל גלזררק כעת רואה את פטירתו של הרופא הדגול שהיה נוח לבריות , וכאב את חוסר הרופאים בתחומו בעיר תא בקופות החולים , הגיע לו להגיע למנוחות בבתי העלמין בתא העתיקה כרום מעמדו , ברוך דיין האמת הכרתיו ושוחחנו רבות נעים שיחה ובעל ידע עצום הרב שמואל אידלמן
  • 11.04.21 משפחת פיצ'ו על סרן ג'קי (יעקב) פיצ'ו ז"לבמלאות שלושים ושלוש שנים לפטירת יקירנו נתייחד עם זכרו ביום ג’ ה- 13.04.21, בשעה 17:30, בבית העלמין הצבאי בקרית שאול.
  • 11.04.21 קיבוץ רמת הכובש על חללי רמת-הכובש ז"ל שנפלו במערכות ישראלביום ד’ ה- 14.04.21, בשעה 11.00 נעלה לקברם של בני הקיבוץ שנפלו במערכות ישראל ונקיים אזכרה בבית העלמין בקיבוץ רמת-הכובש.
  • 10.04.21 מוריה וייס על Dr. Sue Zohar Desheh z"lשלום לכולם, כבכל שנה, אנחנו מציינים את זכרו ונופלו של גלעד דשא ז"ל ביום הזכרון לחללי מערכות ישראל. לאורך השנים, האזכרות נוהלו ביד רמה על ידי אימו של גלעד, סו זהר ז"ל. לאחר פטירתה, בני המשפחה ממשיכים בקיום האזכרה בקבר בהר הרצל יחד עם חברים, לוחמים, בני משפחה ועוד. בשנה שעברה נאלצנו לוותר על מפגש עקב משבר הקורונה, וגם בשנה זו יש הגבלות על ההגעה להר הרצל, כך שגם הפעם נאלץ לוותר על המפגש. בשנה שעברה ביקשנו ממי שרצה לכתוב לכולנו, לשתף, לחלוק, לתאר, להיזכר- בכל דבר שקשור לגלעד ו/או לסו וכך ציינו את הזכרון יחד. גם השנה נזכור יחד את גלעד ואת סו וממש נשמח ממי שמעוניין- לחלוק איתנו כל דבר שיכול ללוות אותנו בזכרון. במשך שנים סו ניהלה את יום הזכרון באופן בו היה תוכן משמעותי משתנה לצד הרבה קטעי זכרון חוזרים. ובכל שנה מחדש קטעי זכרון אלה נגעו בלב. אנחנו מזמינים אתכם, כפי שסו נהגה לעשות, לשתף גם בזכרונות מוכרים. כמו כן, סו תמיד ביקשה לפתוח את האזכרות בציון שמות נופלים נוספים. נשמח גם לשיתוף זה ממי שירצה. ניתן לשלוח אליי קטעי זכרון, רגשות, סיפורים, חלומות, געגועים, שירים, שמות נופלים ועוד ועוד למייל האישי עד ליום שני הקרוב (12/4). ביום הזכרון נשלח לכולם את הדברים בצורה מסודרת ורצופה. לבסוף, אם אתם מכירים מישהו שהיה רוצה לקבל את המידע ואנחנו לא מכירים או שיתכן ופספסנו, אשמח שתעבירו הלאה את המייל. weiss.moriah@gmail.com
  • 10.04.21 דן על רס"ן יואב פז ז"למפקד,חבר יקר ! חלק מנוף החברים בצבא.... הידיעה על המוות שלך הגיעה אלי שנים אחרי התאריך המקורי ! וההלם הוא גדול.... דן.
  • 10.04.21 אירנה גרשנוביץ על אל"מ (במיל') עמיר שלג (חבש)חבש ואברהם צדקה היו באים עלינו בשנות השמונים לבוריס מעדני קאונס בראשון לציון היו חברים טובים וגברים שבגברים מלכי הארץ זיכרונם לברכה
  • 10.04.21 רותי ברזילי על עדנה דננברג ז"לאיתכם באבלכם על מותה של אמכם. בבניין ירושלים תנוחמו. יונה ברזילי ובנותיה
  • 09.04.21 אלה צמבליסטה ננצל על ד"ר אבי אור עד ז"לאתמול אמרתי לאיש שלי שנעבור אצל אבי לקחת כדור נגד קרציות ופשפשים משום שהמנה שנתן לנו הסתיימה. הוכתי בתדהמה לשמע החדשות. 20 שנה אנו מטופלים אצל אבי. נוצרה אהבה אישית ותענוג גדול להיפגש כל פעם מחדש. אבי ביצע כל טיפול בחיות הבית שלנו, במסירטת אין קץ ואף דיתף ולימד אותי בעשייתו. חבר טוב ורופא מופלא. לשימחתי הרבה הספקתי למסור לידיו ציור בצבעי מים של כלבי. אבי שמח על זה. מחבקת את המשפחה
  • 09.04.21 מאיר יפה על משה בורר ז"לליוכבד ולמשפחה תנחומים על משה ז"ל. משתתפים בצערכם על האיש שאיבדתם. ידיד חם ומחבק ואיש נלהב תמיד. מירה ומאיר יפה חולון
  • 09.04.21 המשפחה על יצחק רזין ז"לבמלאות שנתיים לפטירת יקירנו נעלה להתייחד עם זכרו ביום א' ה- 11.04.21, בשעה 17.00, ביער בן שמן.
  • 08.04.21 שוש ויצמן על בנימין (בני) ברנור ז"למשתתפת בצערכם .יהי זכרו ברוך! הכרתי אותו בשנים האחרונות במסגרת עבודתי כמדריכה לגידול רוסקוס. הוא כבר היה חולה ונלחם להמשיך לגדל . שוש
  • 08.04.21 מנחם על סנדרה סנדי שפע בכרך ז"ל2021. 4. 8 סנדרה טוהר אמונה כוח דבקות יסודיות תמיכה צמיחה עוצמה אמת עזרה יושר
  • 08.04.21 מאיר אריה-לי על רס"ב (גימ') בלה אריה לי ביטי ז"ללארנוו היקר.תודה רבה על הניחומים. כן. אמא נפטרה בפתאומיות והפתיעה את כולנו . מאיר אריה-לי 0522422927
  • 08.04.21 המשפחה על שרה לחמן ז"לבמלאת 40 שנים לפטירת יקירתנו נקיים אזכרה לזכרה ביום ו’ ה- 09.04.21, בשעה 09.30, בבית העלמין חולון דרום.
  • 07.04.21 שי הימן על אפרים הימן ז"ל💖🇮🇱🏵
  • 07.04.21 יובל עזרא על רס"ר (גימ') עזרא שושן ז"ליהי זכרו ברוך תנצב"ה "אמן"
  • 07.04.21 רמי רוזנצוויג על עירית עמיאל ז"לאוני דיתה צר לי לשמוע על מותה של אמכם זכיתי להכיר אותה ואת אביכם ז"ל אנשים מיוחדים חלק מחיי ילדותי שלא תדעו צער רמי רוזנצוויג
  • 07.04.21 בן צור אהוד על ד"ר בנימין לבר ז"לאחלה רופא, תמיד היה מוכן לעזור
  • 07.04.21 יזהר רגב על משה בורר ז"למשתתף בצער המשפחה. משה ז"ל קלט אותי בגף תיכון הנדסי ביא"א 22 בשנת 1970. למדתי ממנו הרבה. בפעם האחרונה ראיתי אותו בחגיגות יא"א 22. היה מקור להשראה בשל הידע והניסיון הרבים שלו. תנצב"ה.
  • 07.04.21 אוולין על גלית בכר ז"למתגעגעת
  • 06.04.21 משה על יצחק שדמתי ע"הברוך דיין אמת. מאיזו מחלה נפטר?
  • 06.04.21 מרדכי בביוף על פנחס בביוף ז"לאני מרדכי בביוף אחיינו של המנוח כאוב אחרי לכתו מאתנו מנהיג המשפחה, שהייתה ממיסדי אגד , איש טוב הגון חרוץ ונאמן
  • 06.04.21 אורי ותמר קופפרשמחדט על דפנה צמחוני ז"לקיבלתי בתדהמה את הבשורה הרעה, כלל לא ידעתי שדפנה ז"ל הייתה חולה. בשנים האחרונות נפגשנו לסירוגין, אבל היו גם שנים רבות של קשר הדוק, אקדמי וחברתי. הרבה שיחות, הרבה זיכרונות. גם בתחום המחקר המשותף, החוג באוניברסיטת חיפה , ולימודים באותו מוסד בלונדון, וחלקית אפילו אצל אותו פרופסור. למדתי הרבה מדפנה ז"ל, בעיקר מן המחקרים שלה אבל גם תובנות ועצות סתם (וחכמת-חיים), בנוגע לשדות המחקר השונים שעניינו אותנו. בוודאי שהמורשת המדעית שלה תישאר. כך נמשיך לזכור את דפנה. תמר ואני משתתפים באבל הכבד שלכם, ומאחלים לכם, לכולכם, כוח לשאת באבידה הגדולה, ובריאות מעל לכל.
  • 06.04.21 Hanna Doron, New York על עפרה דירון ז"לעופרה דירון היתה מורתי האהובה בכיתות י׳ ו-י״א בשנים 1963/1964. תמיד זכרתי אותה לטובה וחשבתי עליה הרבה. יהיה זכרה ברוך.
  • 05.04.21 טובה אקדמאי על פנחס בביוף ז"לאבדה גדולה, משתתפת בצערכם, ת.נ.צ.ב.ה. אמן
  • 05.04.21 גבי אלעד אדליסט על סא"ל כרמלה גרודסקי ז"למשה כ"ץ היקר, כל מילה שכתבת אודות כרמלה ז"ל חברתינו בנקח"ל, חקוקה בסלע. יהי זכרה ברוך לעולם עולמי עולמים. גבי אלעד אדליסט.
  • 05.04.21 משה כץ על סא"ל כרמלה גרודסקי ז"לכרמלה היקרה ז״ל. היתה לי הזכות לשרת איתה בנציב קבילות חיילים. היא היתה אשה מיוחדת. אשה חכמה ונבונה, קשוחה ועדינה. טובת החיילים היתה לנגד עיניה . לא היתה מוכנה להשלים עם כל עוול שנגרם לחייל. בכל שיחה איתה למדתי משהו חדש. הטיפול המסור דלה באמה, המלחמה שלה כדי לאפשר לאמה לקבל מטפלת, דבר שהיום הוא מובן מאליו, חייב אותה לעבור דרך קירות, והיא עשתה זאת. חברה יקרה ונאמנה, יהי זכרה ברוך.
  • 05.04.21 ורד קולק על יחזקאל זכאי ז"למשפחת זכאי היקרה, אנא קבלו את תנחומי על מותו של יחזקאל, היקר באדם. תמיד אזכור אותו בהוקרה ובהערכה רבה. ורד קולק קליפורניה
  • 04.04.21 חנה בר על יהושע (שוקי) בנימיני ז"להיכרת את שוקי?
  • 04.04.21 שלמה כרמי על יוסף (יוסק'ה) קריס ז"ללכל בני משפחת קריס, הצטערתי לשמוע על מותו של יוסק'ה, יחד עם חנה אשתו, היו חברים טובים ובמשך שנים רבות של הורי חיה ומשה כרמי ז"ל שחיו באביחיל. מאחל לכם ימים טובים יותר בהמשך. שלמה כרמי
  • 04.04.21 מרב על Steven Schwartz z"lשלום אנשי יד ושם היקרים, במידה ותרצו לתקן, נפלה טעות באיות שם המשפחה של מר שוורץ ז"ל Schwarz ללא האות t.
  • 04.04.21 נירה צפריר-בורשטין על צפרירה שמעוני ז"לתנחומיי באיחור רב. אבי, ברל'ה צפריר (צווילינגר) מהכשרת מעוז א, הפלמ"ח, אהב אותה מאוד. בשנים האחרונות הצלחנו להפגיש פעם אחת בינו לבין חגית ואמכם צפרירה, ואחר כך, עקב קוצר ראייה שאני מצטערת עליו, לא עשינו זאת שוב עד שאבי נפטר. אשמח להיות בקשר אתכן, בנותיו, גאיה ואיילת. מספר הטלפון שלי: 050-3336244 והדוא"ל: nirazb@yahoo.com שלכם, נירה.
  • 04.04.21 יונה שפירא-גל. 0508367771 על ענת נבו ז"למשתתפת איתכם באבלכם מעומק הלב,אמכם היתה גדולה מהחיים,אמיתית עד כאב,רגישה ועדינה באותה המידה,חשבתי שהיא בילתי מנוצחת.
  • 04.04.21 יונה שפירא-גל. 0508367771 על ענת נבו ז"לליבי איתכם,דרור ומומיק ומישפחותיכם,אבדה גדולה ומאד כואבת.היה לי הרושם שהיא בילתי מנוצחת ושהחיים קטנים עליה,היתה לכם אימא לביאה אמיתית אך גם חברה נאמנה.אישה גדולה וחסרת פשרות,אמיתית עד כאב.לב גדול ורגישות חסרי גבולות.רציתי לחלוק איתכם בשיחת טלפון אך שום מיספר שבירשותי לא עונה.בכבוד רב יונה.
  • 04.04.21 א.נ.א. על מאיר שי ז"לאיש הגון שקט אלגנטי ותמיד מעורר כבוד זכור לי (לטוב) מתחילת שנות ה 80 בחטיבת הביניים בהדר. זכרו לברכה. אין יותר מורים מהסוג המכובד הזה
  • 04.04.21 משפחות חשין, יצחקי וכהן על סא"ל אמיר שלום חשין ז"לאזכרה לזכר יקירנו תתקיים ביום ו' ה- 09.04.21, בשעה 10.00, בית עלמין קיבוץ חולדה.
  • 04.04.21 ענת, גבי ועידו ברון על רן ז"ל לבית ברוןזוכרים במלאות 18 שנים לפטירת יקירנו.
  • 03.04.21 אלכס על ד"ר ורד פינסק ז"לרופאה ובת אדם בחסד עליון! אשרנו שזכינו להכירה! רופאה מקצועית, אכפתית ואנושית! מי יתן ואורה יאיר לעד! יהיה זכרה ברוך לעולמי עד!
  • 03.04.21 דניאל על איתן ויטמן ז"לאתם קשורים לפורטונה ויטמן? זל
  • 03.04.21 ליאת שטיינר על רות קורמן ז"ללכבוד המשפחה המתאבלת, משתתפת בצערכם העמוק!שלא תדעו עוד צער. הכרתי את רות כילדה...שלמדה בבת דור, וביקרה הרבה בחנות מוצרי הבלט המקצועיים,'חוט השני' שניהלה במקצועיות ואהבה.. ובמשך השנים נפגשנו ותמיד חייכה והתהלכה באצילות ומאור פנים...🙏🙏🙏 תנחומי.
  • 02.04.21 משה כהן על משה (מרק) טיגרמן ז"ללדויד היקר ומשפחתו, שמעתי בצער על מות אביך משה. נהגתי לפגוש אותו ולברכו לשלום בעיקר כאשר נהג לבוא למשרדך בסמילנסקי 2 פינת הרצל 24, הנמצא בקומת משרדו של אחי. במסגרת מסעי באירופה , ביקרתי בתאריך 15.10.1981 בפעם הראשונה בחיי במחנה ההשמדה דכאו בגרמניה.להפתעתי על גבי ערימת נעלי ילדי הנרצחים היה מונח זר פרחים טרי ורענן עם הכיתוב "עיריית נתניה" .(מכתב בנושא זה שלחתי ללשכת ראש העיר ). ידוע לי כי אביך היה האחד משני ניצולים שהצליחו להינצל. מי ייתן ולא תדעו דאבה עוד. משה כהן נתניה.
  • 01.04.21 לנה על ד"ר גבריאל גבי איתן ז"לכל כך עצוב לשמוע. רופא קשוב, אנושי, נעים וסבלני. תהיה מאוד חסר לנו. תנחומיי
  • 30.03.21 מיא על ד"ר גבריאל גבי איתן ז"לבזעזוע עמוק קבלתי את הבשורה המרה כל כך מצטערת לשמוע זאת רופא יוצא מן הכלל איש נפלא חבר נפלא ליווה אותי מאז ומתמיד נתגעגע אליו כל כך
  • 30.03.21 גדעון אילת על רחל דיין ז"למשתתף בצערך נורית
  • 29.03.21 רחלי פורת, חולון על ד"ר צילה שמיר לייכטר ז"להייתי חברה טובה של צילה בבאר שבע. זוכרת אותה לטובה חייכנית ומוכשרת. רקדנו ביחד בחוג גאז ומאז ניינו חברות טובות. בביקור האחרון שלי אותה בבית החולים היא בקשה לא לבקר אותה יותר כיוון שהיא עוברת לגור אצל אחותה בחיפה (רחל). נזכרתי בה היום עם געגוע אחרי כמה שנים שהיא נפטרה. לא ידעתי מה קורה איתה. גם לא היה לי את מי לשאול. מצטערת לקרוא פה על מותה. אשמח לדבר עם משהו מהמשפחה שלה. יהי זכרה ברוך. רחלי פורת
  • 29.03.21 אלן אוטנקוב על יהושע (שוקי) בנימיני ז"לתנחומי. והיי
  • 29.03.21 אורית עוזיאל על רבקה שילה ז"לרבקה שילה לבית פלד גילמה בחייה את ההסטוריה של הארץ. ב-1935 בגיל שש עלתה עם משפחתה מפולין. ב-1948 התגייסה לצה"ל שזה עתה הוקם. מאוחר יותר נישאה לבני והקימה בעשר אצבעות חנות מצליחה למוצרי יופי. אבל גאוותה הגדולה ביותר היו ילדיה דורית ורונן. הם וילדיהם יזכרו אותה תמיד
  • 29.03.21 מרק על איליה שיפרין ז"להזכרה במלוא 5 שנה תהיה שבוע הבא.
  • 29.03.21 נעמי שלו על אריה שניפר ז"ללמשפחת שניפר היקרים ! אינכם מכירים אותי, אבל אביכם אריה ואחיו ראובן גרו בשכנות עימנו בנס - ציונה .עם הוריהם כמובן .. שלא תדעו עוד צער ודאוה! ממני נעמי שלו הבת של משפחת טווילי.
  • 29.03.21 חנה ליינר על רבקה שילה ז"לתנחומים לכם. היתה אישה נמרצת, חרוצה ומאירת פנים. יהי זכרה ברוך. חנה ליינר
  • 29.03.21 אשדוד עקלין על אמו ז"ל של ד"ר רמדאן אבו עקליןממתי לדוקטור רמדאן אכפת מדברים כאלה? הוא לא פגש את אימו במשך 20 שנה, הוא אפילו לא הכיר לאמא שלו את ילדיו. מבחירה. התבייש בה. אמא יקרה שלנו. עצוב שהאיש האפור מלא שנאה שקורא לעצמו אחי, עושה בילדי משחקי ציניות וזדון. עוול חסר תקדים. שנים של רדיפה עבור שקלים. למה אתה רעב אח יקר, מתי נהיית יצור שכזה? תעזור לבן שלי. זה האחיין שלך, תפסיקו לאכול ממנו. הרגתם אותי. רוצים להרוג לי גם אותו?
  • 28.03.21 אורנה ניסים על מיכה קסטכר ז"למשתתפת בצערכם .. מיכה היה אדם מקסים.. נהנתי לעבוד איתו אגרקסקו וגם ב"הדקלאים. יהי זכרו ברוך.
  • 28.03.21 ענת שלי שלום על כרמלה זייד ז"למשפחה יקרה, כרמלה היתה מחנכת שלי בכיתה ה, ואני זוכרת אותה רק לטובה! באתי לבקר את הורי לחג וראיתי את המודעה... משתתפת בצערכם ושולחת תנחומים ענת שלי
  • 28.03.21 חיים טל על ד"ר פרח לכיש ז"לחיים שלום, ראיתי את מודעתך לגבי ד"ר פרח לכיש. היא הייתה ידידה ובת כיתתי בירושליים , ובשלב מסויים "נעלמה ולא ביררתי למה. האם היית בקשר איתה לפני פטירתה ? יודע מה קרה לה. בברכה, חיים טל
  • 28.03.21 יוסי אהרוני על אפרים וחגי זיידל ז"למשתתף בצערם של המשפחה, בהחלט אבדה גדולה הן למשפחה ובכלל לכל התעשייה. בשנה שלפני הקורונה עבדתי בצמוד לאחים גדי ופסח יבדלו לחיים ארוכים והן עם חגי שעמד לרשותי בכל עת ונתן לי מענה בכל בעיה הן בעצה טובה והן במתן מענה טכני במלון. בהחלט יחסרו לי. מי יתן ולא תדעו עוד צער יוסי אהרוני מנהל אחזקה מלונות קראון פלאז'ה והרברט סמואל.
  • 28.03.21 יוסי עופר על עמוס כרמל ז"לנועה ואסף שלום רב, שמי יוסי עופר, אני היסטוריון ומאד מבקש ליצור עמי קשר בנוגע לסבכם לוי כרמל (ויניק). בתודה רבה וחג שמח. טל. 054-439445
  • 28.03.21 יאיר גולד על פרופ' שלמה רז ז"ליהי זכרו ברוך
  • 28.03.21 ימין כנען על כרמלה זייד ז"להילה היקרה ובני משפחת זייד! נעצבתי מאוד לשמוע על מותה .כרמלה, היתה מופלאה התייחסה אלינו המוסדניקים כבני המקום. מעולם לא חשנו שונים ,דומני שהדביקה גם אותכם ;הילה ורד אבישי בצניעותה הרבה .שלא תדעו עוד צער. ימין כנען (וקנין) תא"ל מיל
  • 27.03.21 Edeet Bergman על רוברט כהן ז"ללמשפחת כהן, אחרי חיפוש בגוגל מצאתי שרוברט נפטר לפני כשנה וחצי. בעיני תמיד היה החביב מבין הקולגות של אבי, איש תרבות, נעים ועדין. מענטש. חיבבתי אותו מאד. ראיתיו לאחרונה במאי 1999 בשבעה של אבא שלי . תנחומי. עדית ריפין ברגמן (בתו של פנחס -פיני ריפין ז״ל) ניו יורק
  • 27.03.21 נתן גדרון על חנן אכסף ז"לדברי הספד לזכרו של חנן אכסף ז"ל בעת לווייתו, ליד קברו, בבית העלמין ירקון, שער פ"ת, בתאריך: ב' ניסן תשפ"א, 15.3.21; ע"י נתן גדרון טל ובני משפחת אכסף היקרה, קהל נכבד! שמי נתן גדרון ואני עובד לשעבר של חברת מוטורולה (ישראל). הייתה לי הזכות לעבוד עם חנן עשרות שנים בחברה; להכיר אותו מקרוב, לעמוד על מעלותיו ולהיות אתו יחד בהרבה רגעים: גם קשים וגם מעוררים. אני באתי לחברה ב-1967, אחרי הטכניון, אחרי לימודיי בטכניון, פגשתי שם את חנן שהיה כבר שנתיים בחברה והיה ותיק ממני בשנתיים בה. הוא הגיע לחברה מקנדה לאחר שהשלים שם את לימודי התואר השני בהנדסה והחל לעבוד בחברה בפיתוח מוצרים. כשהגעתי אנוכי לחברה לא ידעתי דבר על פיתוח מוצרים...היום אנחנו שומעים שיש חברות היי-טק ואת אשר הן עושות. כשאני באתי לחברה, לא היה לי מושג שאני בא בעצם לחברת היי-טק.... ומי שהיה בין מניחי היסודות של פיתוח מוצרים בחברה, היה חנן אכסף! הוא בא עם הידע שלו כטכנאי בחיל האוויר והלימודים שלו בהנדסה, בטכניון ואחר כך בקנדה ועסק בפיתוח מוצרים. היות והוא שירת בחיל האוויר לפני כן, בין הפרויקטים הראשונים שהוא פיתח ועשה, היו פרויקטים לחיל האוויר. וכשבאתי לחברה, הוא נתן לי ספר של פרויקט שהוא הביא אותו לחברה שהוא זכה בו במכרז. פרויקט שלא נשמע כמוהו, אי אפשר לפרט, היה פרויקט ביטחוני. אמר לי: "קח את הניירות ותעבור עליהם – עכשיו אנחנו צריכים לבצע את זה!"...וישבתי, הייתה לי הזכות לשבת שולחן ליד שולחן אתו ביחד ולהבין ממנו; ולהבין את הפרויקט שהוא דיבר עליו, פרויקט חדשני מאד במונחי אותם הימים. וכמובן אחר כך, הוא התקדם בחברה והגיע להיות מנהל השיווק וסמנכ"ל החברה ואחר כך כמובן גם מנכ"ל ונשיא החברה. בכל הדברים שהוא עשה, הוא הביא חדשנות לחברה! הוא הוביל אותנו אחריו את כל האנשים שחלק גדול מהם נמצאים פה אתי, עשרות אנשים ממוטורולה. הוא הוביל אותנו, הראה לנו את הדרך, בין אם זה בנושא הטכנולוגי ובין אם בנושא של שיתוף הפעולה והחברות (בין העובדים) וזה שהעובד הוא הנכס היקר ביותר של החברה. וכך אנחנו גדלנו אתו והעברנו את זה הלאה ללקוחות שלנו שלו (לחנן) הייתה סיסמה: "הלקוח הוא המלך!". זה מה שהוא ידע להגיד וכך אנחנו למדנו ממנו. מי שמע על זה אז? על התכונה השירותית הזו שאנחנו צריכים לשרת את הלקוחות שלנו? הוא הטמיע בנו את הדבר הזה! לפני שנה, לצערנו, נפטר העוזר, אחד העוזרים העיקריים שלו, אליעזר לבנת אשר היה הסגן שלו, גם הספדנו אותו, היה שייך גם כן, עם חנן, לדור המייסדים של החברה שיחד עם המייסדים של החברה, משה בסין ולוי קציר, אשר למעשה, בנו מאפס את החברה הזו בארץ שהתחילה עם עשרות עובדים וגדלה לאלפי עובדים וקיימת עד היום! ואנחנו, כולנו פה, מאנשי מוטורולה, התברכנו ולקחנו אתנו את כל הדברים הטובים שחנן לימד אותנו ולכן אנחנו גם פה היום להוקיר אותו ולהנציח אותו ולהגיד לו: "חנן, נוח בשלום על משכבך ותהיה מליץ יושר עלינו, למעלה בשמים, כל טוב!"
  • 27.03.21 עמיחי ארז על יונה ליכטנשטיין ז"ללמשפחת ליכטנשטיין לדורותיה. איננו מכירים. לצערנו, לא שמרנו על קשר כל השנים. אבא היה בן דוד שני שלי. אביו היה בן דוד של אבי. קראנו בצער על פטירתו. משתתפים בצערכם. שלא תדעו עוד צער. עמיחי ארז ( טננבאום) בן שמואל ושרה טננבאום.
  • 27.03.21 יעל בלום על חיים פלג ז"למצטערת לשמוע שמתי רק ביום הבחירות יעל
  • 27.03.21 יעל בלום על חיים פלג ז"למצטערת לשמוע יעל
  • 27.03.21 כרמלה ומוטי שטרן על אריק בן ארי ז"ללכל משפחת בן ארי משתתפים בצערכם (צערנו) שלא תדעו עוד צער תמיד נזכור את אריק היקר באהבה כרמלה ומוטי שטרן קרית חשמל
  • 27.03.21 יששכר מדיני על אריק בן ארי ז"למשתתף בצערכם על מותו של אריק. חבר ילדות מקרית חשמל . זכרונות רבים לי מאריק בגיל צעיר ויחד עישנו את הסיגריה הראשונה שלנו. כאב לי מאד לשמוע על מותו. יהי זכרו ברוך.
  • 26.03.21 ariel bergner על אלה לורן למלבאום ז"לשלום אני שומע את השירים של אלה, מתמוגג מהקול ומהמוזיקה. יהא זכרה ברוך. כואב הלב. בחורה יפיפיה וזמרת אדירה.
  • 26.03.21 משה על אלכס סלע ז"למשפחת סלע היקרה את אלכס הכרנו בשנת 1977 כששרתנו בצבא. שמענו בכאב את הבשורה. למרות שלא היינו בקשר 40 שנה תמיד זכרנו את אלכס המחייך והאופטימי. משתתפים בצער המשפחה חבריו לפלוגת מחץ מאי 1977
  • 26.03.21 גדי זגגי על פרופ' דוד וייסרט ז"לבצער רב שמעתי על פטירתו של פרופ' וייסרט, מגדולי המורים שהכרתי.הוא היה מורי לשפה היוונית ומורה ומנטור לאשתי המנוחה, שאהבה והעריכה אותו לאין שיעור, פרופ' נטע זגגי. תנחומי למשפחתו. גדי זגגיגדי
  • 26.03.21 איתן בורשטיין על פרופ' דוד וייסרט ז"לSic transit gloria mundi
  • 26.03.21 יענקלה רגב בן סג'רה על גבי גרביה ז"לאילנה היקרה ללבי הסג'ראי!! לכל בנות ובני שבט גרביה היקרים ללבי!! נצבט לבי,גבי היקר הלך מאיתנו , שמי יענקלה רגב בן סג'רה. הנני בן דודו של לייזרקה חברו של גבי לנשק.!! גדוד 28 צנחנים ירושלים, לליזרקה ומורדי נהרגו בסמטת המוות האכזרית והמקוללת מחבקים אתכם בחום לוהט רעיתי יהודית (ניצולת שואה) ואנכי בן דודו של לייזרקה רגב היקר. אשמור עמכם קשר, החיים צועדים "קדימה" חג שמח (עצוב בלב) אוהבים 048718836 0523086135
  • 26.03.21 פרופ מ. קליני דר שטיין על סא"ל זאב דפני ז"לכבר כתבתי תנחומים על פטירתו של מר זאב דפני שהכרתי אותו בשרותי הצבאי האם ניתן לרכוש את הספר שהוצאתם עליו? פסח כשר
  • 26.03.21 קרן עירא לקידום עסקים, טכנולוגיה וחברה, פרופ' אהוד מניפז, יו"ר הקרן על סרן עירא להט גרצברג ז"למתייחדים עם זכרו של עירא, המהנדס והטייס, במלאת 48 שנים לנפילתו.
  • 25.03.21 ברק טל על כבוד השופטת סמדר אברמוביץ קולנדר ז"לסמדר למדה איתנו משפטים במחזור שסיים ב-1991. נדהמתי והצטערתי מאד לשמוע על פטירתה. לא היינו בקשר מאז אבל זוכר אותה היטב כסטודנטית מוכשרת, שמחה, טובת לב ומצחיקה. תנחומיי למשפחתה.
  • 25.03.21 מאירה בן טל על סא"ל זאב דפני ז"לשלום טובי מרגישה צער רב על מות אביך. לפני כשלוש שנים שוחחתי איתו בטלפון. איני יודעת אם את זוכרת אותי. כשהיינו ילדות המשפחות שלנו , שהן קרובי משפחה רחוקים, משפחת בלומנטל, היו מאוד קרובות. גרנו ברמת גן והיינו מבקרים אתכם לא מעט ואנחונ היינו משחקות יחד. הייתי גם בחתונתך והורייך היו בחתונתי. שלא תדעו עוד צער מאירה בן טל
  • 25.03.21 הפנר אבי על רחל פלד (הורוביץ) ז"לאמציה ואוו איזו יפיפיה הכרת ממש יפיפיה מהממת חג שמח אבי
  • 25.03.21 הפנר אבי על רחל פלד (הורוביץ) ז"לאמציה ואוו איזו יפיפיה הכרת ממש יפיפיה מהממת חג שמח אבי
  • 25.03.21 פנינה רז על שולי פלמור ז"למשתתפת בצערך יוסי ובצער המשפחה. עבדתי עם שולי בשרות מבחן לפני שנים רבות והצטערתי לשמע על פטירתה מבת דודתי תמי טל. יהי זכרה ברוך.
  • 25.03.21 אהרן עטיה על רס"ר ריקי בן נעים ז"למן השמים תנוחמו.אמן
  • 24.03.21 מיכאל לנדו על רפאלה (רפי) שיר ז"לחיפשתי מידע אודות האומנית שרישומיה המופלאים מופיעים בספרו של מאיר שלו "גינת בר" צר לי מאד שאינה עוד איתנו.
  • 24.03.21 מיכאל לנדו על רפאלה (רפי) שיר ז"לחיפשתי מידע אודות האומנית שרישומיה המופלאים מופיעים בספרו של מאיר שלו "גינת בר" צר לי מאד שאינה עוד איתנו.
  • 24.03.21 אבי על סא"ל מנוח זהבי ז"למוקי זהבי היה חבר ילדות - גרנו אחד ליד השני קרוב לים. מוקי הגיע לגדוד 890 והיה שליש של דן שומרון לאחר שנפצע. בליהוק לוחמים פגשתי את מוקי בכראמה והחלפנו כמה מילים. את אחיו שמעון זהבי פגשתי בלבנון בשרות המדינה. אחיו השני ישראל זהבי הכרתי בימי בית הספר העממי . יותר מאוחר הבאתי אותו לפאלו אלטו ן והכרתי לו את אשתו במשרדי ב999 שיהיה זכר בנימין,חסידה,ישראל,מוקי ושמעון לברכה
  • 24.03.21 אלעד על ד"ר משה אלבאוםמשה הכיר אותי מילדות , והאמין בי מאד וביכולותיי , בזמן שאחרים לא ממש האמינו וחשבו אותי לשונה כילד ביישן. גם בבגרות היה בינינו קשר הוא טיפל בי תקופה והיינו בקשר התכתבות. ורצה להזכיר לי מי הייתי כשהכיר אותי בילדות. תמיד הוא האמין בי באופן מיוחד ואהב אותי באופן יוצא דופן כך היה ניכר. משה האמין באדם וביכולת של האדם לצאת מכל מצב קשה. היתה בו אמונה ואהבה מדהימה לילדים , ולעולם שלהם, והאמין בהם. לפעמים בן אדם אחד כזה שמאמין בך , יכול להציל חיים. שמרתי את ההתכתבויות שלנו. אני זוכר בן אדם פשוט אמיתי, וחם ,וצנוע ובעיקר שאהב אותי. הוא טיפל גם ברב שלום איפרגן (הבבא שלום) בזקנתו. וסיפר לי עליו. והיה לו קשר למשפחה של הרב יעקב איפרגן ולאחיו דוד. הוא פיתח שיטה מעשית שאוהבת , מכבדת ומאמינה, באדם , שהוא קודם כל ילד. ואני מעריץ אותו על כך שתמך בילדים, כשבימים אלה, בשביל בצע אנשים פוגעים בילדים , גם בתרופות וגם בחוסר כבוד ואמונה באדם שבילד. מעשיו הוכיחו, שאהב את הבריות. ואת זה תמיד אזכור ואודה. חבל לי כל כך שהלך הוא היה איש מיוחד צנוע, ואמיתי.
  • 24.03.21 עודד ליזרוביץ על עו"ד משה זינגר ז"למשתתף בצערכם. הערכתי את משה לאורך השנים הרבות שעבדנו יחד, למדתי ממנו המון. שלא תדעו עוד צער.
  • 24.03.21 דן לאור על יעל פתיר לבית אוליצקי ז"ללדן פתיר שלום רב, הצטערתי עד מאוד לשמוע על פטירתה של יעל, שאותה הכרתי והוקרתי וחיבבתי, כל מפגש איתה היה גורם לי לשמחה גדולה. היא הייתה אישה שופעת אנרגיה ודורשת טוב, ובאומץ לב נדיר ידעה להתגבר על האסון שפקד אתכם. כל זה בצד מעמדה המקצועי המוערך כמורה בפקולטה והאהבה העצומה שתלמידי רחשו כלפיה. עוד אציין כי הוריי הכירו היטב את פרופ' ל.א. אוליצקי ואת אשתו זהבה, אבי, ד"ר אברהם לאופר ז"ל, היה עמית שלו בביה"ח הדסה, הם גם גרו בסמוך בשכונת רחביה בירושלים. כך שהקשר נמשך באיזשהו מקום מני אז. כיום קבריהם של בני הזוג אוליצקי ושל הורי נמצאים במרחק זריקת אבן בבית העלמין שעל הר המנוחות. קוריוז קטן: בכל פעם שהייתי פוגש את יעל היא הייתה מזכירה לי את ספר הבישול באנגלית שאמי העניקה לה ליום חתונתכם, שהיה שמור עמה לאורך כל הדרך. אני משער כמה קשה השעה הזאת גם לך וגם לבנות, ואין לי אלא לבטא את השתתפותי הכנה בצערכם ובאבלכם. בימים כתיקונם הייתי מגיע לביתכם לשבעה, אבל הימים עדיין אינם כתיקונם. בתקווה לימים טובים מאלה ולהתראות, דן לאור אוניברסיטת תל-אביב
  • 23.03.21 אילנה ליבנה על דודו פילס ז"לשנה... שנה חלפה וחברינו דודו פילס ז"ל כבר לא עמנו קהילת אפיק זוכרת ומחבקת את טל בית אפיק www.kibutz-afik.org
  • 23.03.21 דויד על יוחאי קטרון ז"ליוחאי היה איש ואינו עוד. איש ישר הגון וטוב, מקצוען אמתי שעשה הכל תמיד בחוכמה ובחוש הומור. תנחומיי העמוקים למשפחה. תחסר לאוהביך. יהי זיכרך ברוך ד.כ
  • 23.03.21 אבנר חיורוני על עו"ד יורם קפלן ז"לרותי יקרה ובני המשפחה זה עתה נודע לי על פטירתו של יורם היקר, אני לא מסוגל ברגע זה להמשיך ולנחם, אני איתכם באבלכם הרב. אבנר
  • 23.03.21 דוד אורן על אילן נובקוביץ' ז"לשלום סלה. שמי דוד. הכרתי את אילן בעת שעבדנו יחד במפעל "כתר" בירושלים. לפני כן "מפעל תרגומי המדע הישראלי בע"מ". גרתי בירושלים, במחנה אלנבי, ברחוב רבקה וברחוב הקצין סילבר בתלפיות. אני סורק תמונות בשחור לבן מאלבום ישן ובו מצאתי תמונה של אילן ז"ל ושלי. אפעיל על התמונה את מיטב יכולות הפוטושופ לנקות ולהעלים קרעים וכתמים. אשמח לשלוח לך. בריאות
  • 23.03.21 יואב שטרן על דב שטרן ז"לתודה רבה עזרא היקר על הדברים היפים, אכן היה צנוע ועניו...
  • 23.03.21 מזאריב מגדי על רחל דיין ז"ליהי זכרה ברוך שלא תדעו צער
  • 22.03.21 אסי יצחקי על דידי גת ז"ללמדתי איתו קורס המחזמר,מאז היינו משוחחים מדי פעם.איש נפלא ושחקן מוכשר.יהי זכרו ברוך
  • 22.03.21 דניאלה על ד"ר אהרון קנכט ז"לאת דר קנכט הכרתי לאחר שילדתי את בת הזקונים שלי ..לפני שעבד במכבי הוא עבד בקופח לאומית הופניתי אליו עם לחצי דם ...איש חכם רופא אמיץ יחד עזר לי לאזן את לחץ הדם לעולם לא אשכח אותו היום הייתי זקוקה לנפרולוג מיד חשבתי עליו לצערי הרב גיליתי שנפטר יהיה זיכרו ברול אדם מיוחד במינו רופא פורץ
  • 22.03.21 דורית נחמן על חנן אכסף ז"ללטל ולמשפחה, שמעתי בצער (ומאוחר) על מותו של חנן. רון נחמן, בעלי, כראש עיריית אריאל, נעזר בחנן להגשים את פרוייקט מחשב לכל ילד באריאל.כך שבנוסף לפועלו הרב תרם חנן גם לקידום חינוך דור העתיד-באריאל, וודאי במקומות רבים נוספים. תמיד נעריך, נזכור ונוקיר. תנחומינו, דורית נחמן, אריאל
  • 22.03.21 עזרא גמליאל על דב שטרן ז"לרק היום נודע לי על פטירתו של דב ז"ל...הכרתי את דב לראשונה בין השנים 1963-4 כשהייתי מגיע לשנלר בתוקף תפקידי, ובהמשך בעיריה.הן בצבא והן בעיריה בלט דב בצניעותו ובענוונותו...מילא תפקידיו על הצד הטוב ביותר ובאופן מקצועי ..יהי זכרו ברוך !
  • 22.03.21 מיכה כרמון על כרמלה זייד ז"ללכל המשפחה היקרה . אנחנו מלאי צער וכאב על מותה של כרמלה ז"ל אשה יקרה ואהובה מאד על כולנו . הרבה תנחומים לכולכם . מי יתן ולא תדעו עוד דאבה . בתיה ומיכה כרמון מירושלים וכל בני משפחתם .
  • 22.03.21 המשפחה על בן ציון פולק ז"לבמלאות שמונה שנים לפטירת יקירנו נקיים אזכרה ביום ב' ה- 22.03.21, בשעה 17.00, בית עלמין הרצליה הישן, רחוב פינסקר 5. לאחר מכן נפגש בבית משפחת פולק.
  • 21.03.21 ג'ניה על פטר להן ז"לתמר יקרה כמה עצוב לי לשמוע על פטר. חיבבתי מאוד אותו ואת הקקטוסים שלו. אין לי את הטלפון שלך. אשמח אם תצרי איתי קשר. שולחת לך חיבוק גדול ג'ניה 0542020696
  • 21.03.21 ... על ר/כ אמל חלבי ז"לأمل حبيب قلبي باعوك ................................
  • 21.03.21 לילך דנין לביא על אהוד דנין ז"לתודה נורית על המילים החמות. אבא הזכיר ודיבר עליכם וכן ציין ששמח לשוחח איתך ואיתכם בענינים שונים והרגיש את העומק והיופי שבקשר המשפחתי. תודה ת.נ.צ.ב.ה
  • 21.03.21 לילך דנין לביא על אהוד דנין ז"לתודה אורית ומשה וסליחה על תגובה המאוחרת. הרבה סיפורים שמענו מאבא על ההכרות שלכם והעבודה המשותפת ומקומכם בחייו. תודה ת.נ.צ.ב.ה
  • 21.03.21 דינה קלעי על ד"ר מיכאל קלעי ז"לתודה רבה מקרב לב לכל המנחמים. הלוויתו של מיכאל תיערך היום, יום ראשון 21 במרץ, בשעה 9 בערב שעון ישראל / 12 בצהריים שעון סיאטל. כלומר בעוד 4 שעות. היא תשודר גם ב"זום" ולכן אני מצרפת את הקישור פה למטה. תודה שוב, דינה קלעי (dina.kallay@gmail.com) https://us02web.zoom.us/j/81672899651?pwd=MXBmQ3dlVmptQnB0VWRUQzFsN3ZUZz09 Meeting ID: 816 7289 9651, Passcode: 667681 One tap mobile: +12532158782,,81672899651# US (Tacoma)
  • 21.03.21 טל על פרופ' ארנון גולדברג ז"להיה רופא הילדים שלי. רק טוב אני זוכר ממנו. כזה ששופע מלב מלא באהבה. ה' יתברך יגמול לו בטוב בעולם הבא.
  • 21.03.21 לילך דנין לביא על אהוד דנין ז"ללגמרי מפתיע שלמה. תודה על המילים החמות. אבא דיבר עליך רבות במהלך השנים בהערכה רבה. גם עבורנו הוא היה נבון, שקול ומתווה דרך והאובדן מפתיע וכואב וגם עבורנו הטיפול שלו באמא והדאגה למשפחה היה למופת. מצרפת את תמונה של המצבה עם הכיתוב - שמצאנו אותו מתאר את אבא במספר מילים ותמונה של ההורים ביום ההולדת של אמא לפני שנה וקצת.... תודה שלמה ת.נ.צ.ב.ה
  • 21.03.21 לילך דנין לביא על אהוד דנין ז"לתודה יורם ויעל וסליחה על התגובה המאוחרת שלנו. גם אנחנו חווינו אותו כאיש מיוחד להעריך ולכבד. סליחה על שאני לא מכירה, אתם מהחברים מהטיולים? "הירושלמים"? או מהמתנס? לילך - הבת האמצעית:-)
  • 21.03.21 מיכאל שולר על רותי כהן לבית סדנאי ז"למשתתף בצערכם על האובדן. שמי מיכאל שולר ורותי סדנאי ז״ל הייתה חברת ילדות שלי. האם רותי גרה בילדותה ברחוב בצלאל בחיפה (קרוב לרחוב גאולה והשילוח)? הייתה לה גם אחות בשם פנינה? סליחה על ההטרדה
  • 21.03.21 לילך דנין לביא על אהוד דנין ז"לתודה רבה פיני אפילו הספקת, אם אני זוכרת נכון, לבקר את אבא ואמא בשנה שעברה. אכן אכן סיפור החיבור בין ההורים בטיול לארבל, הוא כמו באגדות:-) הם סיפרו לנו עליך ועל החברות שלכם במהלך חייהם ובשנה האחרונה, סיפרו יחד וכל אחד לחוד מהזוית שלו. עברתם כברת דרך וחיים יחד. תודה על שכתבת ועל שהיית איתם ועבורם. ת.נ. צ. ב. ה לילך
  • 21.03.21 לילך דנין לביא על אהוד דנין ז"לתודה רבה פיני. אפילו הספקת אם אני זוכרת נכון לבקר את אבא ואמא בשנה שעברה. אכן אכן, סיפור הכרות כמו באגדות 😉 הם המשיכו לספר עליך - יחד וכל אחד לחוד. צעדתם כברת דרך ארוכה יחד. תודה על שכתבת ועל שהיית איתם ועבורם. אכן ת.נ.צ.ב.ה
  • 21.03.21 לילך דנין לביא על אהוד דנין ז"לתודה יהושע (או בשמך הידוע בחיבה, הערכה וידיעה שיש על מי לסמוך- ״בנעזרא״) הוא המשיך לדבר עליך ולהזכיר אותך ממש עד לאחרונה תודה
  • 21.03.21 לילך דנין לביא על אהוד דנין ז"לאכן איתן המשפט הזה שלך הולך איתי לא מעט. תודה
  • 21.03.21 מייק וצביה אגור על ד"ר מיכאל קלעי ז"ללדינה, בני, יוני, ג'קי, אריאלה ויתר בני המשפחה. הזדעזענו להבין שמיכאל הסתלק מאתנו. היינו חברים למעלה מחמישים שנה - מאז הגיעו למפקדת החטיבה המאובקת בביר גפגפא, דרך האוניברסיטה, ההפגנות, הנשואים, הילדים, המסיבות, האלגוריתמים ... ועד היום, והיינו יחד בהרבה צמתים חשובות בחיינו ובחייו. מיכאל היה אדם מקסים ואציל רוח. הוא ידע לתת לחבריו מעצמו, מכשרונותיו וממעשי ידיו ומוחו. אני מקווה שתתנחמו בזכרונות טובים של האיש היפה הזה. מייק וצביה אגור
  • 21.03.21 ורד קולק על ד"ר מיכאל קלעי ז"למשפחת קלעי היקרה, הצטערתי לשמוע על מותו של מיכאל ז״ל. הכרתי אותו כשהיה מורה שלי למתמטיקה בירושלים. זוכרת אותו בהוכרה ובהערכה רבה. יהי זכרו ברוך! ורד קולק, אינדיו, קליפורניה
  • 21.03.21 ברק קול על פרופ' ניר פרידמן ז"לעצוב לי לשמוע. ניר ואני שרתנו בצבא במקביל ובמדורים סמוכים בשנים 90-94. נפגשנו בקיץ 2005 בקיימברידג׳ מסצ׳וסטס, אז כבר עם משפחותינו הצעירות, במהלך המסלול האקדמי. בנוסף לחוזקו כחוקר ומפתח, אני זוכר אותו כחבר טוב וכאדם פתוח ולבבי, נעדר מסכות. תנחומיי. יהי זכרו ברוך.
  • 20.03.21 Ori על נרי (Wolf) כספי ז"ל Neri (Wolf) CaspiWe used to drive together on the bikes.we had some good times Neri,had some good times at the mash.(more halchol served her).RIP MY FRIEND. WILL ALWAYS REMEMBER YOU.
  • 20.03.21 Inbal Etz-Hadar על ד"ר מיכאל קלעי ז"לI'm writing in me and my mothers name, Dorit. My father is Michael's cousin. I didn't know him very well, but back in 97 we visited Seatle. Even though I was only 8 years old back then, I still have vivid memories of the trip and remember what a wonderful time we had, and all the fun adventures Michael took us on. We are deeply sorry for your loss, we'll always carry these fond memories with us.
  • 20.03.21 ארנה חריש על ינון מיכאלי ז"לשלום לכם, שמי ארנה אליעד חריש. ינון היה חבר ילדות קרוב שלי. דרכנו נפרדו, וכשניסיתי לאתרו, בהיותי כבר מעל שישים, מצאתי את מודעת האבל על לכתו בגיל כה צעיר. מאוד הצטערתי, ומכיוון שדווקא עכשיו כולנו מחדשים את הקשרים ומתחברים בחזרה לחברים היקרים שגדלנו אתם, כואבת לי עוד יותר המחשבה שאינני יודעת מה קרה לו, וביכלל שאני יודעת כל כך מעט על חייו. הוא עזב את החבורה שלנו ברמת אביב לאחר הסקנדל הקטן שהיה מעורב בו, ועבר לגת גלאון. שמרנו קצת קשר אחר כך ולאחרונה גם מצאתי מכתב ממנו אלי מתקופת הקיבוץ שבו הוא מתלונן שאינני מגיעה לבקר אותו שם. אשמח לשמוע עליו. זה יעזור לי לסגור חוט פתוח, שמכביד עלי. בברכה, ארנה
  • 20.03.21 איל לוי על ד"ר מיכאל קלעי ז"ללא יכול היה להיות לי חבר מאציל השראה וטוב יותר. למעלה מ30 שנים של חברות עמוקה וחוויות משותפות עם אישיותו היחודית.
  • 20.03.21 מאיר על רנ"ג (גימ') אפרים נבעה ז"לאפרים נוח על משכבך בשלום
  • 20.03.21 מנחם אלמשלי על יצחק שחרור ז"למנחם שיחרור היקר המכונה בפי יעקב גילר "שומשום" מנחם אלמשלי 0546702845 משתתך בצערך ובצער המשפחה
  • 20.03.21 שלמה כרמי על ישראל חסין ז"ללדליה והמשפחה, הופתענו ממותו הפתאומי של של ישראל. במהלך השנים הרבות שבהן עבדתי בכפיפותו במפעלים הפטרוכימיים וכרמל אולפינים, נוצרה אותה חברות שהפכה להיות גם אישית. שמרנו על קשר גם לאחר יציאתו לגמלאות. ישראל הצטיין בתכונותיו האישיות ובפשטותו וכמובן גם כמהנדס כימיה מעולה. הצער הוא רב אך מאחלים לכם זמנים מאושרים בהמשך. עדנה ושלמה כרמי
  • 20.03.21 מנשה בן מאיר על הרב פאול רויטמן ז"לרק היום נחשפתי לדמותו המופלאה של פאול רויטמן זל.חייבים לעשות מאמץ על להעלות את דמותו ומפעליו לידיעת הרבים. ההיוודעות אליו קרתה בזכות מעקב אחרי ספריה של בתו בטי רויטמן החיה ומלמדת בירושלים;הריאיון המעולה ב"מקור ראשון" והמאמר של ניצן רותם ב"הארץ" יהי זכרו של פאול רויטמן לברכה.
  • 19.03.21 איה על אלמוגית יולס ז"לאלמוגית הייתה מורה שלי בכיתה אלף ובית. היא הייתה המורה הכי טובה בעולם. היה בה קסם שלא היה באף אחד אחר. היה לנו קשר מיוחד. יכולתי לשפוך את הלב ולדעת שלא תספר. היא הייתה כל כך יפה נדיבה מתוקה מקסימה והמורה הכי טובה בעולם. שולחת לה מלא חיבוקים ונשיקות. איה.
  • 19.03.21 רוני קפלן על ישראל חסין ז"ללדליה היקרה, קיבלנו בצער רב את הידיעה על הליכתו לעולמו של ישראל היקר. עדיין לא מסוגלים לעכל זאת. ישראל היה הבוס שלי במפעלים הפטרוכימיים, הוא השפיע עלי, ולמדתי ממנו רבות. משתתפים בצערכם, דבורה ורוני קפלן.
  • 19.03.21 אביגדור סבו על חנן אכסף ז"לאיש משיכמו ומעלה יהי זיכרו ברוך
  • 19.03.21 יפה ודני גרייף על לאה אחי מרים (לבית ז'לזני) ז"להצטערנו לשמוע, משתתפים באבלם הכבד של סלעית ונגב וייתר בני המשפחה , שלא תדעו עוד צער יפה ודני גרייף
  • 19.03.21 יעל טלמון על אריאל שמעון בן ארי אטינגר ז"להמומים על לכתו של ידידנו אריאל בן ארי, איש אשכולות, שארגן הרצאות לקבוצה גדולה של ידידיו ב"אכסניה" בבית הכנסת "דורשי" כ"ס. ובתקופת בץהקורונה בזום. אשתו רוחלה הייתה שותפה פעילה. חבל דאבדין ולא משתכחין. יעל וברוך טלמון, כפר סבא
  • 19.03.21 תמי ויהודה רוה על ד"ר מיכאל קלעי ז"למצטערים וכואבים את פטירתו של מיכאל קלעי היקר תהיה נשמתו צרורה בצרור החיים ושלא תדעו עוד צער
  • 19.03.21 דן עץ הדר על ד"ר מיכאל קלעי ז"לקשה ואולי גם בלתי אפשרי להעביר רגשות ומחשבות במילים, במיוחד מיתוך כאב ותחושת אובדן עמוקים. בכל זאת אומר כמה מילים מנקודת ראותי האישית. מיכאל היה עבורי חלק מה"אני" שלי. איני יודע להסביר מדוע במיוחד כשהקשר ביננו היה, לאורך השנים, מקוטע לחלוטין. עכשיו, עם הסתלקותו, אני חש שהסתיים עבורי פרק בחיי. ממש כך. הזדהיתי והתחברתי לאישיות שלו, אדם עדין, רגיש, צנוע ובעל יושרה פנימית עמוקה. אדם המפיק חום טבעי ועדין. פשוט נפלא היה להמצא בקרבתו ולהנות מנוכחותו. אבד למשפחתו, למוקיריו ולי אדם אהוב, מוערך ללא תחליף. יהי זיכרו ברוך
  • 19.03.21 אהוד. על ד"ר מיכאל קלעי ז"לצר לי על פטירתו של מיכאל ז״ל. מי יתן ולא תדעו עוד צער.
  • 19.03.21 בית הנשיא על חיים הרצוג ז"לבמלאות עשרים וארבע שנים לפטירת נשיאה השישי של מדינת ישראל, תתקיים אזכרה ביום ב’ ה- 22.03.2021. בשל מגבלות הקורונה והנחיות משרד הבריאות האזכרה תתקיים בחוג המשפחה.
  • 19.03.21 המשפחה על ליאור זיו ז"לבמלאות 18 שנים לפטירת יקירנו, תתקיים אזכרה לזכרו ביום הד’ ה- 25.03.21, בשעה 16.00, בבית העלמין הצבאי בחולון. בשעה 19.00 נקיים תפילת מנחה באוויר הפתוח בהתאם להנחיות משרד הבריאות. www.liorziv.co.il
  • 19.03.21 Zehava Chen-Levy על ד"ר מיכאל קלעי ז"לנפלה הזכות בחלקי להכיר מקרוב ובמשך שנים רבות את מיכאל קלעי ומשפחתו. אדם צנוע, שלמרות חוכמתו וכישרונותיו המקצועיים, היה בעיקר איש משפחה חם ומסור, שמח בחייו ובחלקו ואוהב אדם. מיכאל האציל שלווה ורוגע על הסובבים אותו ולימדנו חכמת חיים מהי. אישיותו הנעימה והקורנות תחסר לי מאד, אבל אצילותו וחכמת חייו תיזכר ותחייה אחריו. יהיה זיכרו ברוך.
  • 18.03.21 אייל ארז על גבי דובינסקי ז"לחבר ילדות. היינו יחד בקןרס קצינים. ביטחום עצמי, ריש מתגלגלת ושמחת חיים. חבל דאבדין ! תנצבה
  • 18.03.21 שלמה הנר על אל"מ גרשון שפירא ז"לצר לי לשמוע על פטירתו של גרשון זכור לי כמפקד מחנה צמח בשנות השבעים של המאה הקודמת
  • 18.03.21 אריה סקופ על חנן אכסף ז"ללצערי שמעתי את הבשורה המרה רק עכשיו. הייתי לקוח של חנן לפני 40 שנה, ולאחר מכן עמית לעבודה במוטורולה. היינו בין מייסדי "מחשב לכל ילד", שהוא היה יושב הראש שלו עד 2005 ואז החלפתי אותו בתפקיד. היה חבר טוב כל השנים, בעל מזג נוח ויכולת ביצוע. תנחומיי לטל ולמשפחה.
  • 18.03.21 יעקב גרצמן על חנן אכסף ז"להכרתי את חנן אכסף לראשונה בשנת 1977 במסגרת השירות הצבאי , בשנת 1988 הצטרפתי לחברת מוטורולה ונפגשתי אתו פעמים רבות . איש מקסים ומנהל מוערך . יהי זכרו ברוך. תנחומיי למשפחתו . יעקב גרצמן .
  • 18.03.21 אורלי לוי על סא"ל שבתאי קו ז"לכאב וחלל גדול הותרת בליבנו
  • 17.03.21 אירית אביבה על נורית (שונמי) רייכמן ז"לאמנון ודניאל היקרים שלנו, מסרבת להאמין שאמא איננה עוד. ליפני כחודש איבדתי את בני ובעלי ב-1.2.2021 שנהם באותו יום, מנוחתם עדן אמן, בוודאי אתם שואלים מיזאת. זאת אביבה שהייתה המטפלת שלכם שהיתם קטנים, 02-6255469
  • 17.03.21 אירית על נורית (שונמי) רייכמן ז"לאמנון ודניאל היקרים שלנו, מסרבת להאמין שאמא איננה עוד. ליפני כחודש איבדתי את בני ובעלי ב-1.2.2021 שנהם באותו יום, מנוחתם עדן אמן, בוודאי אתם שואלים מיזאת. זאת אביבה שהייתה המטפלת שלכם שהיתם קטנים, 02-6255469
  • 17.03.21 אברהם ונציה על חנן אכסף ז"להיה כף להיות איתך מאז התיכון א'. תמיד מוצלח ורציני וחבל שזה נגמר. שהזכרונות ימשיכו בהרגשה טובה לכל החברים, עד 120.
  • 17.03.21 אברהם ונציה על חנן אכסף ז"להיה תמיד כף איתו, מאז שלמדנו יחד בתיכון. חבר נעים, מקצוען רציני, הכל היה מעולה. חבל שאין המשך טוב. ...
  • 16.03.21 אברהם שפיגלר על חנן אכסף ז"למעבר למפגשים בארועי החברה, כל מפגש שחנן הגיע אלינו לפריפריה היה אירוע מרגש ומיוחד, תמיד היה תענוג לשמוע את משנתו, יהי זכרו ברוך.
  • 16.03.21 פסח שחר על חנן אכסף ז"לבצער רב קראתי הידיעה על חנן! שירתתי בקשר חיל אויר. פרויקט ראשון עם מוטורולה להכנסת מכשירי רדיו לבסיסי ח״א עשיתי עם חנן שהגיע מארצות הברית ,. שנים רבות היינו בקשר רצוף והערכתי מאד את יכולתו המקצועית , יחסי אנוש נהדרים , ניהול ברמה גבוהה וראיה והערכה קדימה. בזכות אישיותו ויכולתו זכה למלא תפקידים חשובים! יהיה זכרו ברוך ותנחומים למשפחהה
  • 16.03.21 Avi Levy על חנן אכסף ז"לצר לי לשמוע על מותו של חנן מנכלינו הנערץ במשך שנים רבות פגשתי אותו באפריקה באחת מהתקופות ששהיתי שם בשליחות החברה והתרשמתי מאוד מאישיותו המרשימה יהי זכרו ברוך
  • 16.03.21 Gershon Giron שהיה פעם ביטבתה על ז'אן פרידמן ז"ל Jean Frydmanאני משתתף באבלכם, מי ייתן שלא תדעו דאבה עוד
  • 16.03.21 רחל מלאכי על מיכה קסטכר ז"להמומה וכואבת ,משתתפת בצער המשפחה על האבדה הקשה. כאשר ראיתי את מודעת האבל בעיתון וקיוויתי שזה טעות והתקשרתי לטלפון של מיכה....ולא הייתה תשובה. מלא חיים, נמרץ, ישר וחרוץ. השתתף אתנו, דיירי ז'בוטינסקי 148 בקידום פרוייקט פינוי בינוי. יחסר לנו מאוד. מחזקת אתכם. רחל מלאכי
  • 16.03.21 תרצה על בבה גלזר ז"למשתתפת באבלך יעל. מי יתן ולא תדעי עוד צער. תרצה לפידות
  • 16.03.21 רוני האן על חיים רחמים בן רחל ז"לאזכור אותו לעד כמדריך נערץ שהוליך אותי יד ביד ברזי התעופה המסחרית.
  • 16.03.21 אייל על עו"ד שלמה (סלומון) כנפו ז"למעציב מאוד להתבשר על פטירתו של אדם יקר, חבר מסור ויהודי גומל חסדים אשר השקיע את עצמו בקריירה שניה של לימודים משפטים מתוך רצון כנה לסייע לחלשים ומיעוטי יכולת במתן ייצוג משפטי, אך למרבה הצער לא זכה לממש את שאיפתו. יהי זכרו ברוך ונשמתו צרורה בצרור החיים.
  • 15.03.21 יהודית דוהן ענבר על ד"ר זיוון פורשנר ז"ליחד עם אימו אניצ'קה ואחיו חגי, זיוי היה חלק בלתי ניפרד מהמשפחה. חלק בלתי ניפרד מהחגים שלנו, מהשמחות שלנו חלקנו את אותו זיכרון משפחתי, את אותם בדיחות וסיפורים. תמיד היה כייף לדבר עם זיוי. אפשר היה לדבר איתו על כל נושא שבעולם. היה לו ידע עצום וזוית מיוחדת לבחון דברים, הוא לא היסס לאתגר אותי ואת החשיבה שלי . השיחות איתו היו רב מימדיות ומלאות בהומור. אני מלאת צער על לכתו ומתקשר לדבר עליו בלשון עבר. יהי זיכרו ברוך.
  • 15.03.21 הדס ויאיר לבסקי על ד"ר אבי אור עד ז"לאבי היה הוטרינר של גלורי הכלבה שלנו במשך 14 שנים, טיפל בה באהבה, ואף הציל את החתול שלנו ממש, מאד אהבנו אותו. יהי זכרו ברוך, מצרפים את התמונה של גלורי, משפחת לבסקי, טבעון.
  • 15.03.21 סנדי על רס"ל אלינור נונה ז"ללאליצור נונה היפהפייה רק היום דנה אלמקייס סיפרה לי מתפללת לעילוי נשמתך באהבה סנדי סלמן כיתה ו'2
  • 15.03.21 אליעזר קצנשטיין על אל"מ יהודה מורג ז"לאיש יקר. היינו נפגשים בבית כנסת "בבת עין" בראש העין. אהבתי לשוחח איתו על תקשורת צבאית בשנותיה הראשונות של המדינה. ת.נ.צ.ב.ה.
  • 15.03.21 שרית פישל , עו"ד על ברוך שמידט ז"להלב מסרב להאמין על האובדן של ברוך היקר בטרם עת ובמפתיע כל כך . איש נעים הליכות, מקצוען וגם חבר . תנחומים לכל מכריו, לבנו שאותו אהב כל כך, לאמו לאחותו ולכל בית ידיעות מנויים . איש יקר ואהוב. ת נ צ ב ה
  • 15.03.21 Zvi Rafael Marom על גדעון קוטלר ז"לדיאנה יקרה, משתתפים באבלכם על פטירתו של גדעון ז"ל - כל כך הרבה זכרונות משותפים יש לנו מתקופת הנעורים שלנו. צר לנו מאוד על לכתו - אילנה וריקי מרום
  • 14.03.21 דויד קופל על ד"ר אבי אור עד ז"למשתתף בצערכם. תהי מנוחתו עדן וזיכרו ברוך. מדויד קופל
  • 14.03.21 דר לאון דוד על ד"ר אבי אור עד ז"לברוך דיין אמת הוא היה וטרינר מהטובים שהכרתי דר לאון דוד רמת ישי
  • 14.03.21 מושנזון עדנה ונטורה על חנוך ונטורה ז"לשולחת תנחומי למשפחתו של חנוך ונטורה. חנוך היה בן דודי. עדנה מושנזון ונטורה ( בתו של שמעון ונטורה)
  • 14.03.21 נאוה ושמוליק מיכאלי על בתיה קנטור ז"ללדבר קנטור ובני ביתו משתתפים בצערכם העמוק עם לכתה של אם המשפחה בתיה המדהימה והמיוחדת. לזכר ימי החברות שלנו מהנסיעה לספרד .
  • 14.03.21 טלי לנצר על ד"ר אבי אור עד ז"לאטה משתתפת בצערך טלי
  • 14.03.21 המשפחה על גיא צ'יקו ז"לבמלאות 30 שנים לנפילת יקירנו בפעילות מבצעית ברצועת עזה, נעלה לקברו ביום ו’ ה- 19.03.21, בשעה 12.00, בבית העלמין הצבאי בנתניה.
  • 13.03.21 ענת וברוך על ירון גנין ז"למרגלית והבנות היקרות, המומים וכואבים את אובדנו של האיש היקר שזכינו להכיר! תנחומנו הכנים!!! ענת וברוך מרום
  • 13.03.21 יוסי ורובל , טל' 052-3793112 על תא"ל אהרון פלד (פדלה) ז"ללמשפחת פלד, נחשפתי רק עתה למודעה זו וברצוני להשתתף בצערכם על פטירתו של אב המשפחה אהרון פלד ( פדלה). הכרתי את פדלה בהיותי מדריך בקורס מפקדי טנקים ב-1966-7 והוא סא"ל מפקד הקורס בשבטה. במבצע "כראמה הוא שיבץ אותי כתותחן הטנק שלו ואת סג"מ דורון דיסקין כטען קשר שלו (דורון -אחיו של יובל דיסקין, לשעבר ר' השב"כ- הלך החודש לעולמו). על תפקודו המבריק במבצע (כמפקד כח בגודל של פלוגה)הוענק לו עיטור "המופת" כ"כ גם לי הוענק עיטור זה כתותחן הטנק אשר השמיד באופן אישי שמונה טנקי אויב. פדלה הצטייר בעיני כמפקד כאריזמתי וקשוח עשוי ללא חת. יהי זכרו ברוך!
  • 13.03.21 אנג' פלד זאב על ישראל קלר ז"למבקש לנחם את בני המשפחה על מותו של ישראל קלר, איש מקצוע וידיד שמורשתו ותרומתו לפיתוח מדינת ישראל, ניבטת על כל צעד ושעל ברחבי מדינת ישראל. יהי זכרו ברוך וצרור בצרור החיים.
  • 13.03.21 דניאלה על יהודית אוהד ז"לאמא
  • 12.03.21 שיר בוצ'לין על נעם בוצ'לין ז"לשמי שיר בוצ'לין, הבת של נעם. דרך חיפוש מקרי בגוגל הגעתי לאתר הזה ולתגובות המרגשות שלכם. זה מרחיב את הלב לשמוע כמה אבא עזר לאנשים והיה דמות עבורם. אין יום שהוא לא חסר לנו. תודה רבה על סיפורים היפים ונשמח לשמוע עוד כמובן. אגב, החברה הברזילאית הפכה לימים להיות אשתו והאמא המהממת שלי. מודים לכם מקרב לב, משפחת בוצ'לין.
  • 12.03.21 יעל סנה על ירון גנין ז"למרגלית היקרה שמעתי בתדהמה בצער ובכאב על לכתו של ירון. שלא תדעו צער
  • 12.03.21 שלמה גלברג על יצחק ויסבלך ז"למשתתף בצער של המשפחה על מות יצחק אדם יקר עבדתי איתו 31שנים לימד אותי המון דברים בכול התחומים כול צעד בחיים ובעבודה קיבלתי הצע טובה ממנו הזכור אוטו כול החיים
  • 12.03.21 אלי על עופר פייר ז"לעופר היה אדם משכמו ומעלה אין בנאדם שהוא לא עזר לו אם זה ביום חם ואם זה בגשם זלעפות. עופר תמיד יהיה איתנו בלב ובנשמה
  • 12.03.21 איציק גל על מיכה קסטכר ז"למשתתף בצער המשפחה. שנים של שרות משותף במילואים. רק זיכרונות טובים מאיש עם מזג טוב וחברות. שלא תדעו עוד צער
  • 12.03.21 ישי קציר על גבריאלה (גבי) בשן לבית אהרונסון ז"למשתתפים בצערכם .משפחת קציר. פלטיה , יובל וישי
  • 11.03.21 אנונימית על ד"ר טטיאנה שכטמן "לד"ר שכטמן הצילה את חיי כאשר הייתי מתבגרת. תמיד הייתה זמינה בטלפון בכל ניסיון אובדני שלי והצליחה לגרום לי לצאת מהבור השחור שהייתי בו.
  • 11.03.21 Zippy shstz על ד"ר שלמה יסף ז"למצטערת עם משפחת יסף יל מותו של שלמה. זכיתי לעבוד מולו מספר שנים. מלאת הערכה לפועלו ולאנושיות והחמלה שגילה כלפי מטופליו. צר לי מאג יל לכתו. שלא תדעו צער . ברוך דיין האמת
  • 11.03.21 יוסי גרשון על יורם שדה ז"ליורם ממקום מנוחתך האחרונ - בירכת החברים של האב היקר
  • 11.03.21 שלי זר-ציון על גדית חסון ז"למשפחה יקרה, אין מילים לנחם את האובדן הגדול. הכרתי את גדית כאשר בני למד בבית הספר בבבלי. מאור הפנים שלה והחום האינסופי שלה האירו על מפגש סתמי ואקראי באור מיוחד. כמה שנים לאחר מכן גדית עבדה בסופר מרקט שבו אני קונה. כל פגישה איתה חיממה את ליבי. היא פיזרה אהבה וטוב לכל עבר. ליבי איתכם, מי יתן ותוכלו להמשיך ולנצור את האור והחום הזה שלה בחייכם ובזכרונכם.
  • 11.03.21 יורם צור על ירון גנין ז"לשמעתי בצער עמוק על פטירתו ללא עת של ירון. תנחומי למשפחתו. היה איש מדהים, ישר ואמין בעסקים והיה לי כבוד לעבוד מולו בשנים עברו. יהי זכרו ברוך.
  • 11.03.21 Tal Eshel על אל"מ אריה אשל ז"לתודה רבה על המילים החמות והמרגשות
  • 11.03.21 Tal Eshel על אל"מ אריה אשל ז"לתודה על המילים החמות
  • 11.03.21 אסף על אל"מ מרדכי מורל'ה בר און ז"להכרתי את מורלה בקן בראשון אחותי תמר היתה איתו בגדוד יהי זכרו ברוך בתיה כהן גלוזמן
  • 11.03.21 אסף על אל"מ מרדכי מורל'ה בר און ז"לזוכרת אותו מהקן בראשון היה בגדוד עם תמר אחותי יהי זכרו ברוך בתיה כהן גלוזמן
  • 11.03.21 ארנית על אורי בנד ז"לדרור, ציפי ורובי,  תודה רבה על המלים התומכות והניחומים. ריגשתם אותנו מאד. זוכרים אתכם ואת ההורים שלכם לטובה. קבוצת הבתים בה גדלנו היתה מקבץ של שכנות טובה, חברות ואנושיות. תודה,טל, ניבה וארנית
  • 11.03.21 המשפחה על אורית אורנשטיין ז"לבמלאות 29 שנים לפטירת יקירתנו באסון אווירי, נתייחד עם זכרה, ביום ו’ ה- 12.03.21, בשעה 12.00, בית עלמין קרית שאול.
  • 11.03.21 יוסף על חנוך ברנר ז"לשלום יש לי משהוא חשוב בשביל המשפחה של משה ובנו חנוך ברנר. נא ליצור איתי קשר lonjew23@gmail.com
  • 11.03.21 מעיין ויהונתן על ד"ר ורד פינסק ז"למרגישה שהיא כמו שליחה שהגיעה לטפל בבן שלי יהונתן שאובחן על ידה עם קרוהן לפני 3 שנים. אני אישית מרגישה תחושת עצבות קשה על אובדנה. הקשב האישי,האכפתיות, הנשמה והלב הענק שהביאה לידי ביטוי יחד עם מקצועיותה הבלתי מעורערת הם שילוב שהפכו אותה כמי שנתפסה על ידינו כאלילת רפואה. היתה זמינה בווטסאפ לכל מאכל, תמיד ברוך , בחיוך, בחיבוק ובהמון אמפתיה. עצוב לנו מאוד ומשתתפים בצער המשפחה. אובדן ענק😢😢😢😢
  • 11.03.21 מעיין ויהונתן על ד"ר ורד פינסק ז"לרופאה בחסד עליון! מרגישה שהיא כמו שליחה שהגיעה לטפל בבן שלי יהונתן שאובחן על ידה עם קרוהן לפני 3 שנים. אני אישית מרגישה תחושת עצבות קשה על אובדנה. הקשב האישי,האכפתיות, הנשמה והלב הענק שהביאה לידי ביטוי יחד עם מקצועיותה הבלתי מעורערת הם שילוב שהפכו אותה כמי שנתפסה על ידינו כאלילת רפואה. היתה זמינה בווטסאפ לכל מאכל, תמיד ברוך , בחיוך, בחיבוק ובהמון אמפתיה. עצוב לנו מאוד ומשתתפים בצער המשפחה. אובדן ענק😢😢😢😢
  • 11.03.21 מעיין על ד"ר ורד פינסק ז"לרופאה בחסד עליון! מרגישה שהיא כמו שליחה שהגיעה לטפל בבן שלי יהונתן שאובחן על ידה עם קרוהן לפני 3 שנים. אני אישית מרגישה תחושת עצבות קשה על אובדנה. הקשב האישי,האכפתיות, הנשמה והלב הענק שהביאה לידי ביטוי יחד עם מקצועיותה הבלתי מעורערת הם שילוב שהפכו אותה כמי שנתפסה על ידינו כאלילת רפואה. היתה זמינה בווטסאפ לכל מאכל, תמיד ברוך , בחיוך, בחיבוק ובהמון אמפתיה. עצוב לנו מאוד ומשתתפים בצער המשפחה. אובדן ענק😢😢😢😢
  • 10.03.21 יאיר שרעבי על אסתר גרינברג בואסביין ז"ל ומודסטה ברנק ז"להיכרתי את משפחת ברנק בעליית המשפחה ארצה וכמוכן הייתי חבר קרוב של בן המשפחה יעקב ברנק תקופה ארוכה .כבר בהגיע המשפחה לשכונת ביצרון התחבבו בני המשפחה על תושבי השכונה שקיבלו אותם בידידות ומיד רכשו חברים רבים.חברי הטוב בנה של מודסטה והבעל חיים נפטר בגיל צעיר מאוד דבר שהעציב את כל חבריו ועד היום אנו מזכירים אותו וחוויות שהיו בחברתו. זכיתי לנסוע בחברתו לטיול באירופה מספר שבועות ולא אשכח חוויה זאת לעולם .יהי זכר משפחת ברנק ברוך .
  • 10.03.21 נסים עוזר על אירית גילורד (צ'צ'יק) ז"להמום כואב את פטירת האשה הנחמדה אירית שכל פעם שנפגשנו הייתי שואל לשלום הוריה .עד שאבא נפטר. לא מעכל שאסתר איבדה תוך שנה שניים יקרים. את אסתר תבל"א היכרתי מאיכילוב שם עבדתי 30שנה. תנצבה 0524262240 נסים עוזר
  • 10.03.21 אלי שפיר על בתיה קנטור ז"לדב היקר.משתתף בצערך וצער המשפחה כולה על פטירת אשתך.ידיד ותיק מהעבר הרחוק,אלי שפיר מאלביט.זוכר את הימים היפים שהיינו בקשר עיסקי וגם חברי.טל' 050-6471142.
  • 10.03.21 שרה ואלי קמפ על בתיה קנטור ז"לל דב ומשפחתו משתתפים באבלכם על מותה של בתיה הרעיה האם והסבתא
  • 10.03.21 עופר על רס"מ אדם גייצמן ז"לאוהב אותך מנכדך עופר
  • 10.03.21 Itzhak Manor יצחק (סימן טוב) מנור על רבקה בז'רנו ז"לאורנית והמשפחה שלום, משתתף אני בצערכם (רק עכשיו נודע לי), אישה מדהימה שבמשך כל חיי הייתה בעומק ליבי.
  • 09.03.21 אולי מרקוביץ לבית קונסטנטינובסקי תל אביב על חוה שפירא ז"להשתתפותי הכנה עם מותה של חוה שפירא. שלא תדעו עוד צער.
  • 09.03.21 אולי מרקוביץ לבית קונסטנטינובסקי תל אביב על חוה שפירא ז"להשתתפותי הכנה עם מותה של חוה שפירא.
  • 09.03.21 חברה תמיד על אלעזר צויבל בן דוד ז"לאזכור אותך תמיד,יהי זכרך ברוך
  • 09.03.21 אני על אלעזר צויבל בן דוד ז"לתנוח בשלום אלעזר
  • 09.03.21 חברה תמיד על אלעזר צויבל בן דוד ז"לתנוח בשלום אלעזר
  • 09.03.21 נאוה הראל-שושני על אל"מ מרדכי מורל'ה בר און ז"לאיבדנו אדם יקר ומיוחד, מאחרוני דור הנפילים של מדינת ישראל. תנחומים לאראלה ולכל המשפחה. נאוה וגדעון שושני, אלמגור
  • 09.03.21 אמיר עוז על אירית גילורד (צ'צ'יק) ז"למנחם את לילך וגיא על מות אמם ז"ל ומשתתף בצער המשפחה. המנוחה עבדה בעבר עם אמיר עוז בידיעות מינויים.
  • 09.03.21 אליצור בר-יוסף על ניצן סניפר ז"לגיורא יקר מירב ניחומים על האובדן הקשה של בן ! אני זוכר כמה הייתם קשורים האחד לשני עוד בילדותו !! עם כל הלב , אליצור
  • 08.03.21 Ruth Barak על אל"מ מרדכי מורל'ה בר און ז"למחבקים את כולכם באהבה רבה, שאול ורותי ברק
  • 08.03.21 ניצה על ד"ר ורד פינסק ז"לאישה מיוחדת במינה רופאה אדירה יהי זכרה ברוך
  • 08.03.21 ציפי על אורי בנד ז"לתנחומים מכל הלב. מדרור, ציפי ורובי שמרלינג, השכנים לשעבר ברמת יוסף. שלא תדעו עוד צער.
  • 08.03.21 יעל על יורם שדה ז"לשלא תדעו עוד צער. באהבה יעל ומשפחות אסמן ומנדלבאום
  • 07.03.21 הדר בן-ארי איב על נתן דונביץ' ז"ל, רותי דונביץ' ז"לרותי ז"ל, היתה האחות בבי"ס "תיכון חדש" בת"א כשאני הייתי תלמידה שם. היא היתה קרן האור שלי שםכששבעתי אכזבות מהמוסד שהיה מוסד משפחתי אבי יבדל"א, אמי ז"'ל, דודי יבדל"א, דודתי תבדל"א ואחותי הבכורה תבדל"א כולם סיימו את לימודיהם שם והיו להם סיפורים על מורים מסוג אחר ממה שהיו לי, למותר לציין שאני לא סיימתי שם א לימודייי....בכל רגע קשה כל שהייתי צריכה זה להגיע לחדרה של רותי, להתקבל אצלה עם החיוך התמידי שהיה פרוש על שפתיה והכל היה כלא היה. לימים עבדתי ברח, בר-אילן בת"א והייתי פוגשת אותה ברחוב ומתעדכנות במה שאירע.....כמה גאווה היתה לה במשפחה שלה, בהצלחות של שירה שבאותם ימים דיברו עליה במהדורות החדשות בשל תיקים שהיא היתה העו"ד המייצג וכמה נחת רוותה מהנכדים.... תמיד אזכור אותה באהבה.... צתנצלת שלא ידעתי בזמן ולא הגעתי להפרד כשהיא עזבה אותנו... אבל עדיף מאוחר מאשר לעולם לא.......
  • 07.03.21 שלום טטרו על כוכבית שני ז"למשתתף בצערכם ומביע, מקרב לב, תנחומי לכל המשפחה.
  • 07.03.21 דניאל גרץ על ציפורה פאר צוק ז"לחברי וחברות ארגון בני ברית ישראל משתתפים באבל המשפחה עם פטירתה של נשיאת בני ברית לשעבר - צפורה פאר - צוק ז"ל אישה שתרמה למען הקהילה ופעלה ללא ליאות לטובת החברה בישראל. תנצב"ה
  • 07.03.21 אברהם דיין על שמשון לימון ז"להייתי ילד כשאימי, נצחיה דיין, מחנכת כיתות נמוכות באשדוד, עברה אצלו סדנת תאטרון, והעלתה מחזה בסיוע שלו. המחזה עסק בילדים בזמן השואה. אני זוכר את הערצתה אליו, ושמו עלה בשיחות במשפחה.
  • 07.03.21 המשפחה על גילי שרף ז"לבמלאות שלושים ושש שנים לנפילת יקירנו בלבנון נקיים אזכרה לזכרו ביום ו’ ה- 12.03.21, בשעה 10.00, בבית העלמין הצבאי בחולון. ביום ה' ה- 11.03.21 יתקיים שיעור של הרב יעקב רוז'ה במסגרת החוג לתנ"ך לעילוי נשמתם של גילי שרף ז"ל ושמואל קלוגהפט ז"ל. השיעור יועבר בזום. פרטים להתקשרות לזום בטלפון: 052-5933324.
  • 07.03.21 המשפחה על ברוך דובדבני ז"לבמלאות שלושים ושבע שנים לפטירת יקירנו נעלה לקברו ביום ב’ ה- 08.03.21, בשעה 16.30, בית עלמין הר המנוחות, גבעת שאול.
  • 07.03.21 מיכה אבנימלך על פרופ' בן עמי צוקרמן ז"ללדניאלה והמשפחה, תנחומי על הפרידה מבן עמי היקר. עבדנו יחד במשרד האוצר ונפגשנו מסביב ובהמשך בצמתות החיים. מלבד היות בן עמי איש מקצוע מעולה ויסודי, היתה בו התכונה הנדירה - היה מאנטש, בן אדם לפני הכל. יהי זכרו ברוך. מיכה אבנימלך
  • 06.03.21 זיוה וחיים צסלר על מיכל (ברכה) קוצ'יק ז"ליוסי ונירית מזועזעים ממותה של אחותך האהובה מיכל. ז״ל אין לי מילים כדי להביע את צערי העמוק מי יתן ולא תדעו יותר מצער!! חברכם זיוה וחיים צסלר
  • 06.03.21 ענת על ד"ר גבריאל גבי איתן ז"לאני בהלם. היה רופא שלי יותר מעשרים וחמש שנה. אדם מקסים, מקצועי, רגוע וחבר של ממש. סיפר לי על חייו והתעניין בי ובחיי. כבר מתגעגעת ומוסרת תנחומים.
  • 06.03.21 חיים עמית על מנחם רבוי ז"למשתתף בצערך העמוק ועצוב איתך בלהה
  • 05.03.21 המשפחה על אל"מ עוזי יאירי ז"לזוכרים ומתגעגעים במלאות 46 שנים לנפילת יקירנו בקרב עם מחבלים במלון סבוי בתל אביב. השנה נתייחד עם זכרו בחוג המשפחה.
  • 05.03.21 מירי קרמר על שולי פלמור ז"לליוסי משתתפת בצערך העמוק בלכתה של רעייתך שולי שאותה הכרת עוד בגדוד להב צופי הלל הלכתם יד ביד ברחוב הלל עד לצריף שהיה בסוף הרחוב הייתם זוג ילדים נחמדים והמשכתם עד הלום. יוסי היה חזק כי החיים חזקים יותר למרות האבדה העצובה וכואבת. ממני מירי קרמר פעם מרחוב הלל אחר כך רפאל
  • 05.03.21 הגר על מיכל (ברכה) קוצ'יק ז"ליוסי נירית דרור תומר עומרי וטליה שולחת לכם בהרבה כאב מילות תנחומים. מתאבלת גם אני על עזיבתה של מיכלי היפה המצחיקה החמה. ככ לא הגיוני שהיא איננה. אוהבת אותכם הגר שור ומרטין פלטשר.
  • 04.03.21 אהוד לס על דורון דיסקין ז"להדרכנו יחד בקורס מפקדי טנקים בשבטה. היה קצין מצויין. מצחיק. מוראל גבוה. מקצועי ביותר. אהבתי אותו מאד.
  • 04.03.21 רותי על ד"ר זיוון פורשנר ז"לזיוון ז"ל. אדם ישר דרך, אציל וטוב לבב. יהי זיכרו ברוך. רותי אקר
  • 04.03.21 לאה פטרון על ציפורה בל ז"לקיבלתי את הודעתה של ריקי על מות ציפקה בלב כבד מאוד. בפעם האחרונה שהתראינו זה היה לפני שנה, במסיבת יום הולדתי ה-70. דקה לפני שפרצה הקורונה וגזרה על כולנו ריחוק חברתי, בידוד וסגר. היא סיפרה לי שלא הרגישה טוב, נסעה באמבולנס לשיבא ושם התגלה שמחלת הסרטן תקפה אותה שוב. מאז דיברנו בטלפון, כשהתאים לה מבחינת הכוחות וזמני הטיפולים. בכל שיחה היא שיתפה בכל מה שעובר עליה. בין השיחות היינו מתכתבות בוואטסאפ על המצב בארץ. ב-22 בפברואר היא שלחה לי הודעה אחרונה. אני ממש מצטערת שלא הספקתי לדבר איתה מאז. קיוויתי שגם הפעם היא תנצח את הסרטן ושנשוב להיפגש כשהקורונה תיעלם מהעולם. היתה לכם אמא גיבורה אמיתית. בגלל הקורונה היא נלחמה במחלה לגמרי לבד, אבל היא אף פעם לא התלוננה. רק הודתה לכל אחד. לכם - על הדאגה מרחוק לכל מחסורה, לרופא ולאחיות - על הטיפול המקצועי והמסור, לליאור וגל, הבנים של חיים אחיה על הליווי הצמוד למרות הקורונה, ולשכנים - על הארוחות שהביאו לה מדי יום בתיאום ביניהם. בגישה מעשית היא התמודדה עם המחלה ועשתה כל מה שנדרש. היא לא ויתרה לעצמה גם כשהיה קשה ולא איבדה תקווה שגם הפעם תנצח. תמיד שמרה על אופטימיות וחיזקה את האחרים. בחדר הטיפולים בשיבא היא היתה משתפת את החולות הצעירות בניסיונה הרב ועודדה אותן. גם כשהיה קשה, היא השתדלה לא להדאיג. רק סיפרה את העובדות מבלי להתלונן. כן, אמא שלכם היתה פייטרית. היא גם היתה פטריוטית אמיתית, ואהבה את ישראל בכל ליבה. כאב לה מאוד כשמישהו דיבר בגנות ישראל. צר לי על אובדנכם, ריקי ואדם יקרים. איבדתם אמא שהיתה גאה בכם. היא אהבה אתכם ואת המשפחות שהקמתם בכל ליבה. אין בעולם אהבה כמו האהבה והדאגה של אמא. מעכשיו אהבתה שמורה אצלכם בליבכם פנימה. שמרו על עצמכם ועל בני משפחותיכם. יהי זכרה של ציפקה, חברתנו היקרה, ברוך. בגן עדן תהא מנוחתה. היא תחסר לנו מאוד.
  • 04.03.21 ארנון הירש על רס"ב (גימ') בלה אריה לי ביטי ז"ללברוך ולמאיר - תנחומי על לכתה של בלה ז"ל. אמכם היתה חלק מנוף ילדותי. תמיד במאור פנים וחיוך. לפני כמה שנים צלצלה אלי. המספר לא היה מוכר. אבל לא ניתן היה שלא לזהות מייד את נגינת קולה הייחודית.
  • 04.03.21 טללי קאנץ על חוה שפירא ז"לליאיר לכל המשפחה משתתפת בצערכם אני רואה את חוה מולי עם החיוך הנצחי, טוב הלב ושמחת החיים. היינו קבוצת בוגרות תיכון ,חוילנו וגויסנו ללימודי סיעוד בתל השומר. התחלנו כ30 בנות וסיימנו 9. הפעם האחרונה שחוה יצרה עמי קשר היה בלנסות לארגן כנס של "שורדות"... אני בטוחה שחוה הייתה לכם אימא וסבתא נהדרת ואשת חיל ליאיר. זכרה ברוך
  • 04.03.21 צבילי בן משה על מיכל (ברכה) קוצ'יק ז"לליוסי ולמשפחה, אתכם באבלכם העמוק, על מיכל ז"ל מי ייתן ולא תדעו עוד צער דליה וצבילי בן משה
  • 04.03.21 וליד כרכבי על מיכל (ברכה) קוצ'יק ז"ללדרור יקר, קיבלתי בתדהמה את הידיעה על מותה של מיכל. בלתי נתפס. היכרתי אותה מלאת חיים ואופטימיות. לך לילדיה ולמשפחה מאחל בריאות טובה ואריכות ימים. יהי זכרה ברוך. אדר' וליד כרכבי חיפה
  • 04.03.21 רויטל (שחר) פלד על מיכל (ברכה) קוצ'יק ז"ללרוני, יוסי והמשפחה המורחבת האבלה, משתתפת בצערכם על פטירתה בטרם עת של מיכל. הכרתי אותה בשנותיה הצעירות... תמיד התפעלתי מיופיה החיצוני והפנימי ומהחן הרב שלה. רוני, למרות השנים הרבות שלא היה קשר....תמיד תמיד שמור לי מקום קטן ומאוד חמים בלב , לך ולכל משפחתך. יהי זכרה ברוך .
  • 03.03.21 בנו של המנוח על סא"ל שמואל ובר ז"להמשפחה מודה על תנחומיך זה לא המקום לשאלות מסוג זה המשפחה ככלל התחסנה וממליצה לכולם להתחסן ןלהקפיד על ההנחיות! משפחת המנוח
  • 03.03.21 עוזי ורדי-זר על פרופ' בן עמי צוקרמן ז"ללמשפחת צוקרמן, בן עמי יחסר לי. דוגמא לאדם מוכשר נעים הליכות צנוע וחבר. מצטער על הפרידה ממנו. עוזי ורדי-זר
  • 03.03.21 אלכס שוצמן על יעקב (קובה) הגלר ז"לשלום רב קובה הגלר היה חבר של אבא שלי עוד מלבוב כשעלינו לארץ ב 1951 התגייס לסייע לנו בתהליכי הקליטה.מאד עזר ךנו בתקופה הקשה ההיא. עד היום אני זוכר את החיבה וההערכה של הורי לקובה יהי זכרו ברוך
  • 03.03.21 נינה קול (קלקין) על פרופ' רוני (אהרון) אלנבלום ז"ללינור יקרה, בעודי חוקרת פרטים על אבא: אליהו לנקין, אני מגלה שאת אשתו של רוני זכרו לברכה. רוני שינה את עולמי. לימד אותי להרחיב עד בלי די את החקר סביב כל עובדה היסטורית עליה אני לומדת ומדריכה. התובנות המעמיקות שלו ייחסרו כל כך. בברכה, נינה מורת דרך.
  • 03.03.21 יוסף על אברהם יצחק יעקבי שווילי ז"לבוכה!!!
  • 03.03.21 יוסף על אברהם יצחק יעקבי שווילי ז"לבוכה!!!!!
  • 03.03.21 נח גונן. על ד"ר לסלי (קליב) קרפל ז"לחבל. איש טוב ומצחיק.
  • 02.03.21 אופק על עמית פורת ז"לנתינה אינסופית ללא אינטרס. לב טהור אמיתי!
  • 02.03.21 Ruth lowental על פרופ' בן עמי צוקרמן ז"ללמשפחת בן עמי צוקרמן, דניאלה הילדים והנכדים אכן עצוב להיפרד מאנשים מיוחדים. בן עמי ז"ל היה מי שקלט אותי בראשית שנות ה-60 במחלקת המחקר של מינהל הכנסות המדינה! אז - סטודנטית-כתבנית. הוא זה שדחף אותי לעזוב את לימודי ההיסטוריה והספרות וללמוד כלכלה... עברו מאז הרבה מים בירדן וכל אחד פנה לדרכו אך לאורך השנים עדיין שמורה בזכרון הרוח הטובה והמקצועית שבן עמי הקרין על כולנו. תנחומים ממני ומפרופ' עזרא סדן, שותפי מלווים את המשפחה. יהי זכרו ברוך. רות לובנטל סדן-לובנטל בע"מ
  • 02.03.21 יוסף סבג על עמית פורת ז"ליש לי כל כך הרבה מילים לתאר את האדם הטוב הזה שעשה עבורי בפרט המון פטירתו תפסה אותי שאני לא בארץ ומאז נשאר לי כתם בלב שלא ייסתם לעולם. עמית היקר מנוחתך עדן ויום אחד ניפגש למעלה נשב על קפה ותספר לי על כל תרומתך למקומות באהבת חינם ואהבת אחר ללא שום תנאי אוהב המון ומתגעגע כל כך ת.נ.צ.ב.ה אמן
  • 02.03.21 נימה על מיכל שני דור ז"לעודד קלרניטן הקסם? מיכל הזכורה לטוב ( יפה, צעירה ברסיטל הגמר המופלא, ככיבוד שלה, נוכחותה)? ואוליי ( הלואיי) אני טועה ולא היא. מודאגת, משתתפת, תוהה אייך ממה ולמה. זכורה גם מדבריך לה בזום שלך- אחד הראשונים בגילגול המגפתי הנוכחי. לבי אתך, אם אכן. נימה
  • 02.03.21 שלמה קב ונקי על יהושע לנגבורט ז"למשתתף בצערכם על מות אבי המשפחה יהושע , אנו משפחת קב ונקי לא נשכח את המעשה הנאצל שעשה לאבי יוסף לפני כ- 58 שנה (שהחליף אותו במקא"ל לימים סע שא ) נתן לא הלואה שהוציאה אותנו לעצמאות כלכלית.
  • 02.03.21 המשפחה על יהודה ארד ז"לזוכרים ומתגעגעים במלאות תשע שנים לפטירת יקירנו. בשל הקורונה לא נתכנס לאזכרה.
  • 01.03.21 ישראל זיסק על עמית פורת ז"לבס"ד, תיקון טעות: המעיל לספר תורה תרמו בני כיתתו של עמית ז"ל, מבית הספר המשותף בשדה אליהו, ולא כפי שכתבתי. ישראל
  • 01.03.21 נטלי על ד"ר גבריאל גבי איתן ז"ללא מפסיקה לבכות. לא רוצה להאמין. 26 שנה היית רופא שלי. בחיים לא ביקרתי אצל רופא אחר. סמכתי עליך בעיניים עצומות. למה עזבת אותנו מוקדם כל כך. כואב הלב. לא נקלט שלא נפגש יותר. מתגעגעת אליך, איש מדהים. תנחומיי למשפחה.
  • 01.03.21 חוי ואורית גור אריה על ד"ר רות עברון לבית הבר ז"למצטערים מאד לשמוע. רותי ליוותה ותמכה באבינו היקר שלמה ז"ל ( בן דודה) בימי מחלתו הקשים ואנו זוכרים אותה באהבה. משפחת גור אריה.
  • 01.03.21 ניסים דהן על ד"ר חיים גרוסמן ז"לד"ר חיים גרוסמן ז"ל . היום קיבלתי את השורה המרה...עבדתי וסחרתי אתו כ 25 שנה המונים של חומר ארץ ישראל הגיע מידי אליו ..עזר לי ותמך בי לא מעט פעמים איש טוב היה נשמתו בגן עדן אמן.
  • 01.03.21 אהרון תמיר על אהרון מגן ז"לאיש יקר. רבים מעשיו למען המולדת הסמויים יהי זכרו ברוך
  • 01.03.21 אפרים ירמנס על פרופ' בן עמי צוקרמן ז"לדניאלה היקרה, הצטערתי מאוד לשמוע על פטירתו של בן עמי ז"ל. היינו חברים לעבודה באוצר, חברות הזכורה לי לטוב. תנחומי לך ולמשפחה. אפרים ירמנס.
  • 01.03.21 nima dicker geffen על פרופ' (אמריטוס) יהודית כהן ז"לאייזו בשורת איוב! אבל אחריי חיים עתירים, פוריים ותורמים, נחמה פורתא. כנעולת מזיקה (מברוק עד בא- רוק משכבר; וברוק במיוחד, ובאך- מלך מלכיי המלכים במיוחד במיוחד) למדתי,קבלתי, נהנייתי מיהודית בפגישות מופלאות, מעשירות ומאירות. מלומדת, ידענית, יצירתית ונדיבה- במשך עשרות שנים, כאן עד עכשיו. חבל על דאבדין, אבל לא נשכחים. נימה
  • 01.03.21 סיגל כהנא על ד"ר גבריאל גבי איתן ז"לכמה עצוב ! הוא ליווה אותי 25 שנה ועד היום ..3 לידות הבת שלי גם מטופלת שלו אני פשוט כלכך המומה איש מדהים , מקצועי , נעים קשוב ורגיש נתגעגע אליך מאוד איש יקר ואהוב
  • 01.03.21 רמי נוידרפר על פרופ' בן עמי צוקרמן ז"להצטערתי מאוד לקרוא על פטירתו של בן עמי צוקרמן זכרונו לברכה. בן עמי היה סגנו של אבא שלי, משה נוידרפר ז"ל, שהיה הממונה על הכנסות המדינה במשרד האוצר וחבר טוב ואהוב של אבא. פגשתי אותו פעמים רבות, תמיד עם חיוך על הפנים. תנחומינו לדניאלה ולמשפחה רמי נוידרפר
  • 01.03.21 רפי האפט על פרופ' בן עמי צוקרמן ז"ללדניאלה, הילדים והנכדים, אתכם באבלכם הכבד על פטירתו של שכננו לשעבר בימים שכולנו היינו צעירים. רפי האפט
  • 01.03.21 רמי נוידרפר על פרופ' בן עמי צוקרמן ז"להצטערתי מאוד לקרוא על מותו של בן עמי צוקרמן זכרונו לברכה. בן עמי היה סגנו של אבא שלי, משה נוידרפר, שהיה הממונה על הכנסות המדינה, וחבר טוב ואהוב. משום מה אני זוכר אותו תמיד מחייך חיוך נעים. פגשתי אותו עשרות פעמים. דרכיהם הצטלבו לדעתי גם בהקמת המסלול האקדמי של המכללה למנהל. תנחומיי לדניאלה ולמשפחה
  • 28.02.21 ז'קלין על רס"ב דניאל יפרח ז"לתשע שנים והזמן לא עומד מלכת! איך חיים שלמים נגדעו ברגע! תמיד המחשבות נודדות ושואלות למה? אחי תמיד מתפללת לעילוי נשמתך ורוצה להאמין שאתה במקום טוב. אומרים שיש מלאכים בשמים ואני מאמינה כי אתה אחד המלאכים ששומר עלינו מלמעלה. דנידן אהובנו תנוח על משכבך לשלום אמן!,. אוהבת
  • 28.02.21 ז'קלין על רס"ב דניאל יפרח ז"לתשע שנים והזמן לא עומד מלכת! איך חיים שלמים נגדעו ברגע! תמיד המחשבות נודדות ושואלות למה? אחי תמיד מתפללת לעילוי נשמתך ורוצה להאמין שאתה במקום טוב. אומרים שיש מלאכים בשמים ואני מאמינה כי אתה אחד המלאכים ששומר עלינו מלמעלה. דנידן אהובנו תנוח על משכבך לשלום אמן!,. אוהבת
  • 28.02.21 אבי אלטמן על המורה יהודה כחלון ז"למורה ואדם מרשים. החתים אותי בחכמת ליבו
  • 28.02.21 ז'קלין על רס"ב דניאל יפרח ז"ל9 שנים
  • 28.02.21 רוני וגבי וינרב על משה בורר ז"להמומים וכואבים, ומשתתפים בצערה של יוכבד והמשפחה
  • 28.02.21 גדי יגיל על בבה גלזר ז"לאיש יקר ושכן יקר. בבה תמיד עם חיוך נשמה טובה איש שיח והקשבה. תחסר לי מאד. גדי יגיל.
  • 28.02.21 גלעד יוסקוביץ מלכה על זאב בשן ז"לחוויה מיוחדת היתה לי עם זאביק בזמן לימודי באוניברסיטת באר שבע. זאביק היה קצין של יחידת הגששים הבדואים. הוא הזמין אותי לחפלה בדואית. הכבוד שזכינו לו בזכות זאביק כשכבש נשחט ואני יושבת עם המון גברים כשכולם אוכלים עם הידיים. זו חוויה מיוחדת במינה. יהי זכרו ברוך🙏
  • 28.02.21 רות לובנטל, עזרא סדן על פרופ' בן עמי צוקרמן ז"למצטערים ומשתתפים באבל המשפחה. רות לובנטל ועזרא סדן.
  • 28.02.21 רותי אייזן על ד"ר עמוס גרושקה ז"ללמושיק תנחומים משתתפים בצערך רותי ואלי אייזן
  • 28.02.21 נירה כץ יניב על פרופ' בן עמי צוקרמן ז"ללדניאלה ולכל המשפחה אני, נירה כץ יניב משתתפת בצערכם בפטירתו של הבעל האבא והסבא בן עמי. מי יתן ולא תדעו עוד צער. עדינה אחותי מצטרפת לתנחומים.
  • 28.02.21 ברקאי דניאל על זאב בשן ז"למתאבל על זאב אנוכי חברו מבית הספר היסודי.ת.נ.צ.ב.ה.
  • 28.02.21 יאיר בר-קול על פרופ' בן עמי צוקרמן ז"לעצוב מאוד לפתוח את העיתון בבוקר ולראות שעוד חבר ותיק וטוב, הלך לעולמו. את בן-עמי הכרתי עוד בשנות ה-70 כששירתנו במשרד האוצר והוא היה סגן הממונה על הכנסות המדינה ואחר כך הממונה על הביטוח, החיסכון ושוק ההון. בן-עמי היה מעמודי התווך של מערכת המסים ועמד בראש הצוות שהכין והפעיל את חוק מס ערך מוסף. גם אחרי השירות באוצר נשמר הקשר עם בן-עמי, דרכינו הצטלבו שוב ושוב במסגרות שונות של השירות הממשלתי ובוועדות ציבוריות כאלה ואחרות. תמיד הוא היה לא רק מקצועי, ענייני, מסור ומשתף פעולה, אלא גם חם, לבבי ונעים הליכות. זכות גדולה וגם תועלת רבה היתה להיות במחיצתו ולהסתייע בתרומתו ובעצותיו בכל דיון ובכל פורום. במשך השנים שמחנו גם להיפגש לא פעם בערבי זמר והצגות בתיאטרון ירושלים ולהעלות זיכרונות מימים עברו. יהי זכרו ברוך! תנחומי למשפחה, יאיר בר-קול
  • 28.02.21 ברק הדס על יחיאל שולץ ז"ללכל משפחת שולץ משתתפת בצערכם שלא תדעו עוד צער.
  • 28.02.21 איריס איטר על אורי לוי ז"ל 27.07.1948 – 25.02.2021שרי יקרה משתתפת באבלך..שלא תדעי צער... חיבוק גדול
  • 27.02.21 משה שטיין על סא"ל זאב דפני ז"לשבוע טוב הבנתי שאבא ז"ל כתב ספר עת חייו והייתי מעוניין לרכוש אותו הגידו מה המחיר וכתובתי פרופ מ. קליני דר שטיין רחוב תורה ועבודה 5 קרית שמואל - חיפה תודה
  • 27.02.21 דר׳ ממרים מישורי על אל"מ בנימין קלנר ז"לבמקרה ניתקלתי בידיעה שבני קלנר הלך לעולמו. אני בהלם מוחלט.הוא היה מפקדי והייתה ביננינו הערכה וידידות הדדיים. טיפלתי בכמה מילדיו, הגדולים וגם הקטנים, ואחר כך גם הוא היה מטופל שלי. אני בהלם כי היה תמיד צעיר כל כך. ורד, קבלי את תנחומי העמוקים. מרים מישורי
  • 27.02.21 אורנה שובל על אסתר מנהיים ז"לאסתר היתה המחנכת שלי בכיתות א, ב, וזכורה לי, כאשיות שעיצבה אותי בשנותי הרכות. יהי זכרה ברוך!
  • 27.02.21 גבי קמין על אורה לבנטון (לבית הלמר) ז"ללעולם אזכור אותה כמורה ומחנכת גדולה. יהי זכרה ברוך.
  • 26.02.21 נורית אברבנאל על בבה גלזר ז"לליעל והמשפחה, משתתפים בצערכם על מותו של איש יקר הזכור לנו לטובה. קבלו את תנחומינו דידי, טוביה ונורית אברבנאל וינשטיין-גת
  • 26.02.21 אהוד וסופי גיתאי על אל"מ (במיל') אורי הר ז"ללאריאלה והילדים משתתםים בצערכם על לכתו מאיתנו של אורי. מעבר לקשר המשפחתי היה לי הכבוד לפעול במחיצתו של אורי באיגוד תעשיות האלקטרוניקה. אורי היה איש מדהים, נעים הליכות שידע לאחד ושלב את כולנו במחשבה צלולה משולבת בחיוך חברי. דמותו תחסר לנו.
  • 26.02.21 נירה גתאי על אל"מ (במיל') אורי הר ז"למשתתפים באבלה של המשפחה נירה ויעקב גתאי
  • 26.02.21 יואב קין על אייר וולפה ז"להכרתי את אייר. מאד אהבתי אותה. יואב
  • 26.02.21 זאב ברקוביץ על סא"ל זאב דפני ז"לכיוצא "מקהלת הרבנות" של השנים 1970 -1972 זכור לנו סא"ל זאב דפני כמארח שלנו בחזרות שנערכו בבסיס הרב"צ ביפו. איש נעים הליכות שהשתדל לעשות טוב לכל הסובבים אותו. יהי זכרו ברוך.
  • 26.02.21 ד"ר שלמה אלון על עמנואל קופלביץ ז"לברוך דיין האמת. עמנואל היה משכיל מאוד, מומחה דגול לתולדות הערבים והאסלאם. תרגם לעברית יצירות מופת רבות בערבית ובשפות אירופאיות. תרגומו ל"אקדמות למדע ההסטוריה" מאת אבן ח'לדון, אבי הסוציולוגיה, הפך נכס צאן ברזל לחוקרים רבים. היינו בקשר לאורך 35 שנה. נהגתי להזמינו לכנסים השנתיים של המורים לערבית בהם שימש אורח של כבוד, במשך 26 שנות שירותי כמפקח על לימודי ערבית ואסלאם. בעבר זכינו ללמד בחדרים מקבילים בחוג לשפה ולספרות ערבית, באוניברסיטת תל אביב. תרגומו האחרון, המכיל 590 עמודים, של הכרוניקה המופלאה של הכיבוש הצרפתי במצרים על פי אלג'ברתי, בשם "היום שבו התערערו חוקי בראשית", הוא מלאכת מחשבת, בהוצאת סדרת "מכתוב" של מכון ון-ליר וידיעות ספרים. יהי זכרו ברוך.
  • 26.02.21 גבי אקשטיין על בבה גלזר ז"לנאהב אותך תמיד. ונזכור אותך כמופת לאנושיות חיוביות ונשמה טובה.
  • 26.02.21 המשפחה על נעם מנחם בהגון ז"לבמלאות 18 שנים לנפילת יקירנו במערכה על הגנת המדינה, נקיים עצרת זכרון ביום ד’ ה- 24.02.21, בשעה 16.00, בית עלמין סגולה פתח תקווה, החלקה הצבאית, על פי כללי משרד הבריאות. בשל התקופה האזכרה תתקיים באמצעות הזום בשעה 20.30.
  • 26.02.21 המשפחה על עו"ד ענת רוזן וינטר ז"לבמלאות עשרים וארבע שנים להריגת יקירתנו בפיגוע טרור בערב פורים בקפה אפרופו בבית חנה בתל אביב, התקיימה אזכרה לזכרה בחוג המשפחה, בבית עלמין כפר נחמן רעננה.
  • 26.02.21 המשפחה והחברים על סמל דורון לב ז"לנתכנס לזכר יקירנו ביום ו’ ה- 05.03.21, בשעה 11.00, בית עלמין חולון הצבאי. האזכרה תתקיים לפי הנחיות משרד הבריאות.
  • 26.02.21 המשפחה על תא"ל ארז גרשטיין ז"לבמלאות עשרים ושתיים שנים לנפילת יקירנו נכבד את זכרו בחוג המשפחה המצומצמת בהתאם להנחיות.
  • 25.02.21 רחל ברוזה על פרופ' מאיר ברוזה ז"להיי ליאורה מעל 40 שנה עברו מאז הכרנו אתכם באמהרסט בשנת 1979. מאיר( ולא דוד) ואנוכי. הזוג הצעיר הבא לפוסט ומורה לנגינה בפסנתר. כבר 5 שנים שמאיר נפטר ואני חיה כיום במרכז אשמח אם תיצרי קשר- rbroza@gmail .com אתם עדיין בקונטיקט? ומה שלומכם תודה רחל
  • 25.02.21 משה שטיין על סא"ל זאב דפני ז"לזכרתי את סא"ל דפני משרותי הצבאי ברבנות הצבאית בחיל הים בחיפה . כשהייתי בא לבר"ץ 779 ביפו הייתי פוגש אותו. איש מקרין חיילות ולב טוב. היה נעים לשוחח עימו. כמדומני שגם הרס"ר האגדתי ברוך הלך לעולמו. בשיבת ציון ובישוב הארץ תנוחמו פרופ דר שטיין
  • 25.02.21 יעקב קרץ על יורם מור (יוּרֶק מייצ׳יק) ז"לשמי יעקב קרץ, הגעתי ארצה באותה הקבוצה הקטנה ומוזרה יחד עם יורק ולמחרת אנשי הסוכנות פיזרו אותנו כל אחד לדרכו. לפני עשרות שנים ניסיתי לאתר אותו ואת האחרים, ללא הצלחה. המוזר הוא שגם אני התחלתי את דרכי בחקאות בבית ספר חקלאי (המדריך לגידול פרחים ב1947 היה יוסף ברודסקי) ואחרי הצבא למדתי שנה בפקולטה, ואחר כך עברתי לגאולוגיה. האם יש לך קשר למישהו ממשפחתו? אם כן אשמח חשמוע מהם . יעקב קרץ נייד 0525685160.
  • 25.02.21 ורד קולק על סרג'יו נטרא ז"למשפחת נטרא היקרה, אנא קבלו את תנחומי על מותו של סרג׳יו ז״ל. הכרתי אותי לפני שנים רבות בהיותי מפיקת תחרות הנבל הבינלאומית, ועבדתי איתו בכל התחרויות שהפקתי, ושלהם גם עשיתי את כל יחסי הציבור. הוא היה נפלא! הוא ליווה את התחרויות באופן אדוק, עם יצירותיו, בשיפוט , וכן ביעוץ אמנותי למתחרים והמתחרות שהגיעו לתחרויות מכל רחבי תבל. תמיד עם חיוך וסבלנות עד אין קץ. לידו, פעמים רבות היתה סוניה, רעייתו ז״ל, שתמכה בו באהבה ובהערצה, ובהיותה אמנית בעצמה, היתה לה רגישות נפלאה לבאי התחרויות. עצוב. יהא זכרם ברוך. ורד קולק
  • 25.02.21 אלישבע חיימובסקי על אורה טריואקס ז"למשתתפת בצערך ובצער המשפחה אמא היתה אשה יקרה שתנוח על משכבה בשלום! אלי7
  • 25.02.21 אהרן סמט על עו"ד רנה מזרחי (אורון) ז"לאשמח לקבל התיק שהיא טיפלה
  • 25.02.21 משפחת פרידמן ורשת המקומון מעריב על אודי פרידמן ז"לבמלאות שלוש שנים לפטירת יקירנו נעלה לקברו ונתייחד עם זכרו ביום ו' ה- 26.02.21, בשעה 11.00, בית עלמין כוכב יאיר. לאחר מכן נתכנס בבית המשפחה, רחוב גלעד 17.
  • 25.02.21 מירב על רפאלה כהן ז"לרפאלה אישה יקרה וחמה היתה אחות אחראית מסורה ומתחשבת אישה אנרגטית מלאת שמחת חיים וחיוניות אישה אמיתית שאוהבת לתמוך ולתת אוזן קשבת. מנחמת את המשפחה מכל הלב שלא תדעו עוד צער ת נ.צ.ב.ה
  • 25.02.21 אמיר על איל לוין ז"לת
  • 24.02.21 ברוך רבינוביץ ביאלא הר יונה גליל על אדריכל צבי ברנדס ז"להמקום ינחם אותכם בתוך שאר אבילי ציון וירושלים
  • 24.02.21 אורי שיחור על סיגל ונגר אגינסקי ז"לרחל היקרה, שלא תדעי עוד צער. שיהיה לך הכוח להמשיך לצעוד קדימה. אוהבים ומתגעגעים, משפחת שיחור
  • 24.02.21 תקווה (פרג) לוין על אמה ז"ל של דינה אשדינה אש- תנחומיי. האם שירתנו יחד בצה"ל? (אבד לי הקשר איתך אשמח לחדשו
  • 24.02.21 עמי רן על אדריכל דרור סופר ז"לאדריכל דרור סופר נדרס למוות על ידי רכב בעת שהפגין עם דגל שחור בצומת סביון. דרור, בוגר הטכניון, היה אדריכל מוכשר שעבד במשרדו כמעט לבד או עם עזרה מועטה. הקריירה המקצועית שלו החלה כאשר זכה יחד עם שותפו דאז אדריכל יוסף קולודני בתחרות הראשונה לתכנון בית המשפט העליון. אולם, לאחר שהפרויקט תוכנן עד לשלב תוכניות העבודה, הוחלט על בניית בית המשפט במיקום אחר והוכרזה תחרות בינלאומית שהתקיימה בשני שלבים. לאחר שהשניים לא הוזמנו להשתתף בשלב המוזמנים, דרור וקולודני נפרדו, והוא המשיך את עבודתו במשרד משלו, בו הוא תכנן מבנים חשובים, ביניהם בית משפט השלום באשדוד, דיור מוגן בנתניה, מספר מבנים של התעשייה האווירית, ומבנה של חברת אלתא. דרור, איש צנוע, נדיב וסקרן נפל על עקרונותיו והוא בן 82 בלבד. והנחמה - אדריכלים אינם מתים, הם רק עוברים דירה!
  • 24.02.21 אברהם גוטפריד ראש פינה על סא"ל יהודה איש הורוביץ ז"לזכרונות מאיש מקסים נעים הליכות ושופע חכמה
  • 23.02.21 נועה על ד"ר עזרא (אדי) טל ז"לאני יודעת שאני משיבה אחרי זמן רב אבל אני מרגישה שאני חייבת... אני הנכדה שלו ואני מאוד התרגשתי לשמוע שהוא עזר לאימך.. אמנם עברו שנתיים אבל עדיין הכאב רק גדל וגדל.. את ריגשת אותי תודה לך!
  • 23.02.21 משפחת עוז על אילן שמרת ז"ללרוחמה , עדי , עומר ועמית היקרים , משתתפים באבלכם הכבד מנשוא לא מאמינה , אילן ז״ל איש יקר ואהוב על כל הבריות , כואבים את לכתך , יהי זכרך ברוך, משתתפים בצערכם משפחה אהובה מאוד.
  • 23.02.21 מיקי פופר על אלכס פרידמן ז"לבתדהמה ובצער רב שמעתי על פטירתו של אלכס. היינו חברים מאוד קרובים בתקופת ביה"ס היסודי ביאליק בחיפה. אומנם לא הצלחנו לשמור על הקשר אבל הזיכרונות הטובים נשארו. אני בשלב זה מתגורר בחו"ל אבל אשמח להיפגש עם משפחתו הקרובה של אלכס בהזדמנות הקרובה כשאגיע לארץ באם תשאירו פרטים. משתתף בצערכם ושלא תדעו עוד צער.
  • 23.02.21 מנאוה ונרי רביד על אהובה (לובה) מנלזון ז"ללכל בני המשפחה- אתכם באבלכם ובצערכם העמוק על לכתה של סבתא לובה שנפטרה בשיבה טובה וזכתה לנחת מכל המשפחה המורחבת.
  • 23.02.21 גילי גמליאלי על יחיעם מרדכי פדן ז"למה בער לך, פדניאנאידס? מסור ד"ש וצפה לבאים.
  • 23.02.21 חברת אגד על חללי מעלה העקרבים ז"לביום השנה ה- 67 לנפילת חברי אגד ז”ל תתקיים אזכרה לזכרם ביום ד' ה- 24.02.21, בשעה 10.30, בית עלמין נחלת יצחק.
  • 22.02.21 רני גינוסר על רוני ויסלר ז"להכרתי את.רוני מגיל מאוד צעיר בהיותו בחיפה .בלונדי .. אתמול שמעתי והיתי המום שאיננו
  • 22.02.21 אברהם בוסקילה על רס"ב מכלוף בוסקילה ז"לתודה רבה לך. אשמח לדעת איך הכרת את המנוח.
  • 22.02.21 אביגיל גרינברג על שולי פלמור ז"לליוסי ולמשפחת פלמור היקרה משתתפים בצערכם הכבד מנשוא, המומים וכואבים, מחבקים ומנחמים 🙏 יהי זכרה ברוך אביגיל וראובן גרינברג
  • 22.02.21 משה פישהנדלר על אברהם ריקלין ז"לשלום לך. אבי פישהנדלר אלחנן נלחם בפלוגה 3 גדוד 12 , במצור בטבריה , בצמח , והגשר , ובסגרה- אילניה. אשמח באים נשארו צילומים מאותה תקופה. ומידע על יומנו האישי של אברהם ריקלין. בתודה , פישהנדלר משה fishendler@ yahoo.com
  • 22.02.21 משה פישהנדלר על אברהם ריקלין ז"לשלום לך. אבי פישהנדלר אלחנן נלחם בפלוגה 3 גדוד 12 , במצור בטבריה , בצמח , והגשר , ובסגרה- אילניה. אשמח באים נשארו צילומים מאותה תקופה. ומידע על יומנו האישי של אברהם ריקלין. בתודה , פישהנדלר משה fishendler@ yahoo.com
  • 22.02.21 פישהנדלר משה על אברהם ריקלין ז"לאדם מיוחד מאוד , פיקד על אבי בפלוגה בגולני , בקרבות הקשים ביותר. יהי זכרו ברוך. נ.ב. באים מישהו יודע על יומנו האישי בקרבות, שקראתי מספר קטעים ממנו. שיצור קשר איתי. בתודה. פישהנדלר משה בנו של אלחנן.
  • 22.02.21 ארדרייך ריקה על עליזה סלפטר ז"למשפחת ארדרייך משפחת בורג אבלים יחד איתכם על מות עליזה ז"ל. אנחנו קורבי משפחה מצד הסבא של חיים שהיה אח של סבא של אימי. סבא יוסף ואשתו דבורה. אומנם חלפו כמה שנים אבל הקשר נותק. לא בריב חלילה . בגלל תחומי עיסוק שונים. יהיה זכרה ברוך כמו זכרו ש חים ואלי שנספה באסון צור. ארדרייך ריקה
  • 22.02.21 משה טור על פרופ' ניר פרידמן ז"לצר מאוד היה לי לשמוע על לכתו ללא עת של ניר. ניר עשה את עבודת המסטר שלו בהנחייתי. הערצתיו על אומץ ליבו ויכולתו לבצע תפניות ענק בהתענינותו המחקרית. מסטר בלייזרים מסיבים אופטיים, דוקטורט בקוונטים וקריירה מרשימה במדעי החיים. חבל על דאבדין ולא משתכחין. תנחומי למשפחה. יהי זיכרו ברוך.
  • 21.02.21 איציק על הילל משארקה ז"להשם יקום דמו
  • 21.02.21 ללה פבלוביץ על קלמן סקר ז"לאתי והילדים היקרים,גליתי זה עתה את הבשורה הקשה מנשוא על מות קלמן אהוב נפשי.אין לי מלים להביע את צערי העצום,רק משתתפת בכל לבי בכאב האבדן הרב. מקווה שאתם שומרים על עצמכם בתקופה קשה זו,מאחלת כל הטוב שבעולם ושלא תדעו עוד צער. ללה😪
  • 21.02.21 ערן נאורי על שי בוקוב ז"לשי היה המדריך שלי בצופים לפני למעלה מ-40 שנה, היינו קבוצה 'לא מהקלות', ושי לא אמר נואש בשום מצב, הרגישות שלו לבני אדם והלב החם ניכרו בכל. יצא לי לפגוש אותו לפני מספר שנים בנסיעה באוטובוס שהוא נהג, מבית הקרנות לאחוזה, העלינו זיכרונות וצחקנו, וכרגיל הוא היה קשוב ומלא רגש לסביבה. רק עכשיו נודע לי שהוא איננו. כמה הוא יהיה חסר בעצותיו הטובות, וביחס המופלא שהוא היה נותן לכל אדם. יהי זכרו ברוך.
  • 21.02.21 אלי שיחור על שולי פלמור ז"ליוסי פלמור, משתתף בצערך וצער משפחתך על מןתה של שולי זכרונה לברכה. שלא תדעו עוד צער. מאלי שיחור
  • 21.02.21 גדעון יצחק הלוי על טובה כהן ז"לתנחומים למשפחתה של טובה כהן המנוחה, שלא תדעו עוד צער, עבדתי באפיקים הכרתי את טובה, אישה טובה מאוד כשמה היא טובה, היתה מעצבת את זרי הפרחים, פעם אחת ביקשתי מימנה לסדר לילד זר פרחים ליום הולדת נענתה בחיוך ובחיוב, ביקשה לקנות את הפרחים, תמיד שפגשתי את טובה היתה מחייכת לא אשכח את הנתינה שבה, תנוחי על משכבך בשלום.
  • 21.02.21 מירי אומידי פולני על ד"ר גבריאל גבי איתן ז"לתנחומיי הכנים למשפחה, זה ממש שוק טוטאלי, היום ניסיתי לקבוע אליו תור והידיעה המצערת הזאת נמסרה לי. דר איתן היה הרופא שלי קרוב ל20 שנה, רופא מהדור שמתסתכל על האדם שמולו ולא על המחשב, מתעניין בכנות ומטפל נהדר.. צר לי ועצוב על מותו.. יהי זיכרו ברוך
  • 21.02.21 מירי אומידי פולני על ד"ר גבריאל גבי איתן ז"לתנחומיי הכנים למשפחתו, היה הרופא שלי קרוב ל16 שנה, רופא מדהים, איש מקסים, קשוב מהרופאים שמדברים אתך, מתעניינים בך ובשלומך בכנות.. שוק טוטאלי שהוא איננו.. יחסר מאוד. יהי זיכרו ברוך.
  • 20.02.21 חנה שלומית וזאב שלוסברג על פרופ' ברנרד לאון ז"ל Prof. Bernard Lownהצטערנו לשמוע על פטירתו של ברנרד בן דוד של אבי זאב שלוסברג
  • 20.02.21 ולדימיר מלניקוב על יפרח זילברמן ז"ליעל יקרה, דר זילברמן בשבילי .... חיפשתי אודותיך וראיתי את ההודעה באיחור של שנים. אני אחד המסטרנטים הרבים שגידלת, אני שומר בעדינות על זיכרון מדהים מהתקופה ההיא.
  • 20.02.21 עמי שלח על איתן בן נתן ז"לבהלם שמעתי היום על פטירתו של איתן, ידיד כאדם, כאיש מוסיקה וכתעשיין. תנחומי למשפחה. עמי שלח
  • 19.02.21 לינה אנדה על לינה אנדה ז"ל״אשת חיל מי ימצא״. אמנית ועקרת בית מופלאה אני מצאתי בעלה מיכאל אנדה אמן
  • 19.02.21 ה.ח. על ר/כ אמל חלבי ז"לאמל הנשמה האהובה .. תמיד החיים נראו קטנים עליך.. מה קרה שהלכת ועזבת...מתגעגעים המון, מרגיש שעזבת רק אתמול.. אבא עזב כמה ימים לפניך ..כאבתם שניכם.. אתה יודע כשאבא ידע שאתה הולך לעזוב לא יכל לשאת את הכאב ששרר בלבו..היו רגעים שאי אפשר לתאר..נחנק ..דמם ..כולנו ידענו שהוא לא ירשה שאתה תלך והוא ישאר בחיים..המחשבה הזאת חנקה אותו..אתה בטח ידעת.. השארתם אותנו עם הרבה געגועים..ריק גדול וחיים לא מובנים..אוהבין אתכם
  • 19.02.21 מיכאל שמידט על מורל קאהן ז"לעירית יקרה, משתתפים בצערכם הגדול . קבלו את תנחומינו. יהי זכרו ברוך. שרהל'ה קלמוביץ וב.ב מיכאל שמידט וב.ב חיפה.
  • 19.02.21 המשפחה על סא"ל פיני (פנחס) עבו ז"לבמלאות 26 שנים לנפילת יקירנו תתקיים אזכרה לזכרו ביום ג' ה- 23.02.21, בשעה 17.30, בבית הכנסת “היכל מאיר”, המורדות, טבריה. ביום ד' ה- 24.02.21, בשעה 11.00, נעלה לקברו בית עלמין הצבאי חולון.
  • 18.02.21 חיים מוסקוביץ על ראובן שגיא ז"למשתתף בצערכם
  • 18.02.21 gidi shoshani על לאה בכר ז"ל – כ״ג במרחשון תשע״אאישה מופלאה . ניצולת שואה שהיתה לחברת גבעת ברנר מ-1954. לאה בכר לבית כהן בת גזלה ווולף נולדה ב-1928 בכפר טיסא בהונגריה . אביה וולף כהן נפל בשבי במלחמת העולם הראשונה ושב לחיק המשפחה רק ב- 1922 . ב- 1936 נפטר האב . ב-1944 אחותה הבכורה רחל נרצחה ע"י המשטרה הפרו נאצית מכיוון שנמצאה ענודה בתכשיטים ולא השיבה אותם לשלטונות . בהמשך שנה זו נשלחה עם אמה גזלה לאושוויץ . באושוויץ שהתה 4 חודשים . משם נשלחה לעיר ברמן בגרמניה שם ניקתה את הכבישים לאחר הפצצות בעלות הברית את העיר . לאחר מכן נשלחה לברגן בלזן . באפריל 1945 שוחררה ע"י בעלות הברית . עלתה לישראל ב- 1948 . גרה עם אחיה יצחק ברחובות וחיפה . נישאה ליוסף בכר ב- 1950 . בשנה זו התיישבו במושב משמרת . ב- 1954 עברו לגבעת ברנר . ללאה ויוסף שלושה ילדים . אסתר ז"ל נולדה ב- 1950 , טובה נולדה ב- 1953 וזאב שנולד ב- 1955 . יהי זכרה ברוך
  • 18.02.21 איתן יזהר הנדסה וקבלנות בע"מ על אפרים וחגי זיידל ז"למשפחת זיידל וחברת אורן המום על לכתם של חגי ואפרים אין עוד אנשים כמו האנשים הללו. עשרות שנים של היכרות שהחלה עוד בשנות השבעים מהיכרותו המקצועית של אבי, אלעד ז"ל, איתם ובהמשך איתי - סמל ליושרה, הגינות ומקצועיות. מי ייתן ותמשיכו במורשת המפוארת שהנחילו ההורים. שלא תדעו עוד צער. איתן יזהר יזהר הנדסה וקבלנות בע"מ
  • 18.02.21 מיכאל אייזינגר על יורם מור (יוּרֶק מייצ׳יק) ז"לעצוב היה לשמוע על פטירתו של ד"ר יורם מור.יורם היה עמית לעבודה וחבר. היינו יחד שנים רבות מדריכים לגידול וורדים -והוא אח"כ מנהל אגף הפרחים במשרד החקלאות בשנים בהן היה ענף הפרחים - ראשון ביצוא החקלאי. ליורם הייתה תרומה רבה בהישג זה. היינו בקשר טלפוני בכל השנים האחרונות ואף יזמתי פגישת חברים אצלו במשכנו. יורם היה מנהל עיקש , חדור מטרה ,שפיו ולבו היו שווים. לפני כמעט עשור נפטרה רעייתו תמר, בייסורים רבים, היא הייתה אישיות רבת פעלים בפני עצמה. היא כבר אז -והוא כל השנים האחרונות דאבו " על המצב בארץ". למרות זאת הספיקו עוד לתור בעולם. תנחומי לשלושת ילדיו ולמשפחה המורחבת. יורם ייזכר לטובה ע"י רבים מחבריו.
  • 18.02.21 רבייב טטיאנה על ד"ר גבריאל גבי איתן ז"ללא מצליחה לעקל.רציתי לקבוע תור וקבלתי בשורה הזו.ממש בהלם.הוא היה רופא מדהים,בן אדם מעולה.תמיד היה נעים לבוא עליו לביקורת.העביר לי 5 הריונות שלי.ולא נקלט אצלי עדיין שהוא לא איתנו יותר.יהיה זיכרו ברוך.תנחומיי למשפחתו.
  • 17.02.21 Ron Gilo על יעל בן מרדכי ז"למוטי והמשפחה, אולף מגרמניה ואנחנו משפחת גילה כואבים את לכתה של יעל הזכה. זכינו להכירה כמדריכה, כחברה ותמיד הזמן עימה היה איכותי ונפלא. משתתפים בצערכם העמוק
  • 17.02.21 ינון נקאש על רס"מ אברהם נקאש ז"לאבא אברהם בקבלת דרגות
  • 17.02.21 רמי ארטמן על מורל קאהן ז"לעירית יקרה שמענו בצער על פטירתו של מורל קבלי תנחומינו הכנים בתיה ורמי ארטמן
  • 17.02.21 יזהר ברלב על סא"ל עמוס גבעול ז"לחנה'לה, איריס וארנת אתכן באבלכן הכבד על מותו של עמוס יזהר בן דני ושועיק ברלב
  • 17.02.21 דינה גל על מורל קאהן ז"לעירית יקרה, קראנו בצער על פטירת בעלך. הכרנו אותו במהלך השנים בקנטרי. פגשנו איש חם, מלא שמחת חיים ואהבת אדם. משתתפות באבלך ובאבל משפחתך. שלא תדעי עוד צער. חנה ברקאי דינה גל
  • 17.02.21 המשפחה על הטייס דן בלקין ז"לביום ד', ה' באדר תשפ"א, אנו מתייחדים עם זכר יקירנו שנפל במילוי תפקידו.
  • 16.02.21 רמי גביזון על מורל קאהן ז"לעירית יקרה, אנא קבלי את תנחומיי על מות בעלך. שלא תדעו עוד צער
  • 16.02.21 רמי גביזון על מורל קאהן ז"לעירית היקרה. קבלי תנחומיי. שלא תדעו עוד צער
  • 16.02.21 נאוה טיבט על שושנה מור ז"לשושקה דודתי האהובה והיקרה ז״ל, הכל היה כל כך מהר ובלתי נתפס שאת כבר לא איתנו ולא אוכל לשוחח איתך מדי יום ולשאול לשלומך ואם את זקוקה למשהו ולכל עזרה שהיא , ולא נוכל לטייל יותר בנופים הירוקים שכה אהבת, ולא נוכל לבקר ולאכול יחדיו במסעדות שאותן אהבת ולהתענג מכל ביס וביס, ולא נוכל לצחוק יותר יחדיו ,, ולא נוכל ללכת לצפות בסרטים בבית הקולנוע ביחד , ולא אוכל לשמוע יותר את ההומור הציני שלך שבכל הומור היה סוג של מסר , ואת תמיד אמרת לכולם שאת בסדר גם כשאני ידעתי שזה ממש לא בסדר , אותי את שיתפת ברגעי הכאב והדיכדוכים והכאבים שהיו באים והולכים ,כך נעלם לנו כל הביחד שהיה לנו עד עכשיו , אבל הזכרונות והחוויות יישארו עימי לעד וילוו אותי בכל רגע ורגע . את שעותייך האחרונות בחיים היתה לך תקווה שעוד תחיי!! חיכית לנס , אבל לנגד עיננו הוא התמוסס , ואת הלכת מאיתנו כשאת שוכבת לישון במיטתך בחדרך , והנחמה היחידה היא שלא סבלת ברגעייך האחרונים אבל רצית מאוד להמשיך ולחיות כי אהבת את החיים וכעת הכל נגדע בעבורך . הלב בוכה , הנשמה כואבת ומסרבת להאמין . הלוואי והיית איתנו לעוד שנים רבות ,, והיינו נוצרים עוד חוויות וזכרונות , ודאגות ואהבות ,, הלוואי😥😓 נוחי על משכך בשלום דודתי האהובה עם הנפש הצעירה והמראה הצעיר,, ארור הוא הסרטן שלקח אותך מאיתנו. יהי זכרך ברוך . כבר מתגעגעת ואוהבת המונים♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
  • 16.02.21 בני ברק על נחמה ברוק לבית לייבוביץ' ז"לראויה יקרה תודות ורק בשורות טובות
  • 16.02.21 סימה לב על סא"ל עמוס גבעול ז"ללחנה היקרה, איריס וארנת, משתתפים באבלכם הכבד על מותו של עמוס בטרם עת. שיהיה זיכרו ברוך ונשמתו צרורה בצרור החיים. סימה לב ומשפחתה
  • 16.02.21 יעקב רבין (שבטוב) על מינה מיכל לבבי ז"לאישה יקרה מאוד, שהחברות בינה לבין משפחתי הייתה עמוקה ושורשית. מיכל וסבתא שלי, לילי שבטוב, היו גננות יחד ברמלה. מאז החברות רק גדלה והמשיכה עם הדורות. הייתי מתקשר אליה מידי חג עד שלצערי, לפני מספר שנים יהודה ז"ל ענה לטלפון (מקרה חריג בפני עצמו) והודיע לי על פטירתה. מאז אין יום שהיא לא חסרה, הייתי נוהג להתייעץ עמה רבות עד כמעט ימיה האחרונים. אשה צדקת וישרה שהרבתה טוב וחסד עם כל סובביה. יהי זכרה ברוך ונשמתה בצרור החיים.
  • 16.02.21 נילי ארנרייך יונאי על ד"ר ג'וסי פקטור ז"לברברה וילדיך היקרים. צר לי לשמוע על לכתו של ג׳וסי ז״ל. לא תדעו צער.
  • 16.02.21 מתי על יצחק חרותי ז"ליצחק חרותי לא הדקורטור(חנות וילונות)... לשם הבהרה 🙏
  • 16.02.21 איסר ותמיר זקס על פרופ' יהודה קנובלר ז"ללמשפחת קנובלר היקרה. רק עכשיו נודע לנו על פטירתו בשיבה טובה של אביכם ז''ל . אנו זוכרים היטב את הוריכם היקרים י'הודה ורינה ז''ל. כילדים חיפאים (גרנו בקרית חי'ים) נסיעה לירושלים היתה בשבילנו ביקור אצל משפ' קנובלר, עם חוויות משותפות. אנו נושאים בקרבנו זכרונות טובים מידידות ארוכת שנים שלכם עם הורינו זאב ורותי זקס ז''ל . מי יתן ולא תדעו עוד צער. איסר ותמיר זקס
  • 16.02.21 איסר ותמיר זקס על פרופ' יהודה קנובלר ז"ללמשפ' קנובלר היקרה. רק עכשיו נודע לנו על פטירתו בשיבה טובה של אביכם ז''ל. אנו זוכרים היטב את י'הודה ורינה ז''ל . כילדים חיפאים, נסיעה לירושלים היתה בשבילנו ביקור אצל משפ' משפ' קנובלר והערכנו מאד את הקשר ואת שימור זיכרון השואה. מי יתן ולא תדעו עוד צער. איסר ותמיר זקס. (בני זאב ורותי ז''ל)
  • 16.02.21 ראלי רבינוביץ על אלוף (בדימוס) אביגדור (יאנוש) בן גל ז"לבמלאת חמש שנים למותו של יאנוש מרגישה שהגיע הזמן להנציח את שמו כמפקד שהכריע את המשך קיומה של מדינת ישראל וכמופת למנהיגות . במידה וחושבים להקים צוות חשיבה -אשמח להצטרף. יאנוש במרומים-קיבלתי לאחרונה מהבן שלי ספר על חייך..עדיין קשה לי לקרוא ולהאמין שהלכת לבלי שוב. למדתי ממך על ניהול ומנהיגות ,על פרפקציוניזם ועל צניעות ,על חזון ומעשה,על מקוריות ,יצירתיות ופטריוטיות. נוצרת את זכרך לנצח . ראלי רבינוביץ (רלש"ית של יאנוש במלחמת יום כיפור)
  • 16.02.21 המשפחה על אלוף (בדימוס) אביגדור (יאנוש) בן גל ז"לבמלאות חמש שנים לפטירת יקירנו נכבד את זכרו במתכונת משפחתית מצומצמת.
  • 16.02.21 שרה, אילן, יובל ורון על ניר דובב ז"לבמלאות עשרים ושמונה שנים לנפילת יקירנו בפעילות מבצעית בלבנון, נעלה לקברו, ביום ה’ ה- 18.02.21, בשעה 14.00, בית עלמין חולון הצבאי. האזכרה תתקיים על פי הנחיות משרד הבריאות.
  • 16.02.21 יעקב זיגלמן על יעקב שקד ז"לוואי.. שמעתי בצער רב על לכתו בטרם עת של יעקב שקד, מורי בבסמ״ת חיפה בעת שלמדתי בשנות השבעים הנדסאות בניה. נפגשנו מס׳ פעמים גם בתחום הפרויקטים ואכן האיש מיוחד, מקצועי, אמין ואנושי. יהי זכרו ברוך!
  • 15.02.21 אורי שטינמץ על חללי מערכות ישראל שמקום קבורתם אינו נודע ז"לאנא , לפחות תכתבו את התאריך העברי של הטקס , שהוא ז' באדר ה'תשפ"א , שהינו יום פטירתו של משה רבנו שמקום קבורתו לא נודע , וזאת בציווי הבורא.
  • 15.02.21 דנה יורה על אלה גרימברג ז"לאתמול נשכח לעבר והנה קורץ לו המחר. תמיד אפשר לשפר את היום בחיוך אמיתי בכל מקום, בלב בנפש ובנשמה באש במים וברוח, אתן לנפש גם לנוח, מכל מחשבה מכל געגוע אלייך *אמא*. איך נגדעו חייך כשעודני צעירה האמת ביקשתי מה' שיקח אותך חזרה. כי הרגשתי שהזקת לנו, הזקת לעצמך. על זה מבקשת סליחה . ועכשיו נשארה בי מחשבה, האם היית עדיין אוהבת אותי עד כלות נשמתך כמו שאהבת? האם היית אוהבת את בעלי ואת ילדיי כמו שאני? את יודעת שיש לו כיפה סרוגה?😅 זה מה שביקשת לה' למעני אחד שיגן עליי מכל רע. רצית שאתחתן עם רמבו שילחם את כבודי.💪🏻 ה' בהחלט מילא את מבוקשך, תודה אמא שרצית את הכי טוב בשבילי💙 ונכדייך.... מתוקים...הם גדלים לתפארת בלי עין הרע. אני אוהבת אותך אמא יקרה איפה שלא תהיי. רק רציתי להגיד סליחה. *אני דיי.....* *----מתגעגעת-----* סולחת לך בלב שלם תנוחי על משכבך בשלום. על החתום *:* *דנה* הבת הבכורה שלך...
  • 15.02.21 קפרא עלי על שפרה פרידמן ז"לנוחי בשלום על משכבך וינעמו לך רגבי עפרך שנזכה לראותך קמה עם מתי ישראל במהירה , אמן
  • 15.02.21 ציפי קרן-לרר על יונה לרר ז"לנחמה היקרה תודה על תנחומייך וצר לנו על לכתו של בעלך. אמא תשמח להיות איתך בקשר. אשמח אם תכתבי לי לאימייל tsipikerenlehrer@gmail.com ציפי (הבת של יונה ואתי)
  • 15.02.21 ציפי קרן-לרר על יונה לרר ז"לציונה היקרה קראנו את תנחומייך בהתרגשות רבה וגם התמונה לא היתה בידינו קודם. אמא תשמח להיות איתך בקשר. אשמח אם תכתבי לי לאימייל tsipikerenlehrer@gmail.com ציפי (הבת של יונה ואתי)
  • 15.02.21 קרין על נגה אשל ז"לאהבתי אותה מאוד. אישה יוצאת דופן.
  • 15.02.21 פרופ' גילה חן על פרופ' שלמה לוי גרוסמן ז"לאיפה ישנם עוד אנשים כמו האיש הזה? צנוע, סובלני, עניו ואוהב בריות. חבל על דאבדין ואין משכיחין. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים. אמן!
  • 15.02.21 דליה ודני שרון על אדריכל צבי ברנדס ז"לאנו משתתפים מעומק הלב באבל המשפחה על הילקחו של צבי ז"ל היקר. שלא תדעו עוד צער.
  • 15.02.21 צילה טוביאנה על מורל קאהן ז"לעירית יקרה, צר לי כל כך על לכתו של מורל, האיש המיוחד במינו והמקסים באישיותו ובנפש האומן שלו. אני משתתפת בצערך ובצער המשפחה ושולחת לכם מכאן את תנחומיי. צילה
  • 15.02.21 הראל עזרא על ד"ר יואב בן דב ז"להתייחסתי לתרומתו הגדולה של ד"ר יואב בן דב בחקר המדען הגדול סר אייזיק ניוטון. המפגש העוצמתי בין המדע והנבואה https://fliphtml5.com/ginu/iqsi/basic ראו במיוחד עמודים 47 - 44. בברכה עזרא הראל 0525514429
  • 15.02.21 שמואל שרון על יוסף יוספוב ז"להצטערתי מאוד לשמוע על פטירתו. היכרתי אותו בשנות עבודתי הרבות במשרד מבקר המדינה, עד ליציאתי לגימלאות. יהי זכרו ברוך. ניחומי למשפחה
  • 15.02.21 בני כפיר. על יעל בן מרדכי ז"לבצער כבד נודע לי כי יעל נפטרה. מאחל למשפחתה : שלא ידעו צער יותר. יהיה זכרה לעד. בני כפיר : חבר , מורה דרך ושותף לעבודה שנים רבות.
  • 14.02.21 אילן קלמר על אפרים וחגי זיידל ז"ללמשפחת זיידל פסח,גדי ירון, עודד וכל בני משפחת זיידל. משתתף בצערכם על פטירת ראשי משפחותיכם אפריים וחגי . כואב הלב לשמוע על שני אחים ישרים והגונים ,אנשי תעשייה ועשייה אשר היושרה שימשה נר לרגליהם. בחייהם ובמותם לא נפרדו ושימשו דוגמא ומופת לכולם. תנוחמו במורשת שהשאירו לכם ושלא עוד תדעו צער. אילן קלמר
  • 14.02.21 הניה על שפרה פרידמן ז"לממושה שלי😥😥😥
  • 14.02.21 קפרא עלי על שפרה פרידמן ז"לליצחק והניה היקרים ! אמכם היקרה הייתה לי אמא לא פחותה מאמי הביולוגית. דאגה לי תמיד , טיפלה בי ובתחלואי ומכאובי והעניקה ראש שקט לאמי שעבדה והייתה בוטחת בידיים של המטפלת המסורה והאחראית. אמא זכרה לברכה זכתה לאריכות ימים בזכות מעשיה הטובים עלי אדמות. מאחל גם לכם ילדיה היקרים בריאות וחיים טובים ללא חולי ומכאוב.
  • 14.02.21 שלום סופר על גיורא באר ז"למתגעגע לחבר ילדות
  • 14.02.21 ניר ולך על גיורא באר ז"לנודע לי רק כעת על מותו של גיורא. חבר יקר מתחילת שנות ה-80 כאשר עדיין גרנו אצל ההורים בצפון ת"א. ההורים שלו- אהובה ושאול ז"ל ןההורים שלי- היו חברים טובים וכך הכרתי את גיורא. היינו יוצאים יחד למסיבות המפורסמות בוילות בסביון, מבלים עם בנות ועם חברים נוספים. תקופה ניפלאה שלא תחזור. בהמשך ,עקב נסיעתי לחו"ל, ניפרדו דרכינו. שמעתי כי היה נהג באגד( כמו אבא שלו) ואח"כ די ג'יי מצליח. הייתי בקשר עם אחותו הצעירה כאשר עברה להתגורר בראשון לציון בה גם אני התגוררתי והיינו שכנים למשך תקופה מסוימת. לא הכרתי את אישתו והילדים. זה כבר שיך לתקופה בה לא היינו בקשר. אשמח מאוד לפגוש את משפחתו שלא הכרתי. חבל רק שבנסיבות מצערות שכאלו. אשמח אם יוכלו ליצור איתי קשר דרך אתר זה. אני מבין שכבר עברו 5 שנים מאז שניפטר אך לגבי זה כאילו קרה היום. ובאמת שלא נדע יותר צער ניר
  • 14.02.21 ניר ולך על גיורא באר ז"לרק עכשיו נודע לי על מותו של גיורא. חבר ילדות יקר מתחילת שנות ה-80 כאשר גרנו(עדיין אצל ההורים) בצפון תל אביב. ההורים שלנו אהובה ושאול ז"ל- וההורים שלי -היו חברים טובים ,וכך יצא לי להכיר את גיורא. (וגם הכרתי את אחותו הצעירה כאשר עברתי להתגורר בראשון לציון והיינו שכנים למשך תקופה מסוימת.) היינו הולכים יחד למסיבות המפורסמות בוילות בסביון יצאנו ביחד עם בנות ועם חברים נוספים. היתה תקופה ניפלאה שלא תחזור. בהמשך, עקב נסיעה לחו"ל ניפרדו דרכינו ושמעתי כי היה נהג באגד( כמו אבא שלו) ואח"כ די גיי מצליח. רק היום גיליתי כי ניפטר כבר לפני 5 שנים. לא הכרתי את אישתו ואת הילדים- זה כבר שייך לתקופה בה לא היינו בקשר. הייתי מאוד שמח לפגוש את המשפחה שלו שלא הכרתי, חבל רק שבנסיבות מצערות שכאלו. אם יוכלו ליצור קשר איתי דרך האתר אז אשמח מאוד.
  • 14.02.21 Daniel Glickman על יוסי מור ז"לנוח בשלום יוסי היקר. חבר טוב ודוד כל חיינו ועוד הרבה לפני. נזכור אותך הרבה אחרי.
  • 14.02.21 דוד סיטבון על אברהם אברהמי ז"לעצוב !!! כמה שהיה גדול בגוף היה ענק בלב ובנפש . נוח לבריות ,מקצוען בעבודה, חייכן . אהבתי אותו תמיד !
  • 14.02.21 שרה על יהודה צוקרן ז"לצילה, באיחור של למעלה משנתיים ראיתי בהלם את המודעה תנחומי לך ולילדים, שלא תדעי צער עוד
  • 14.02.21 ofer על רס"ן ניסים בן יוסף ז"לשלום רב למשפחת בן יוסף. אני קורא בעצב וצער עמוק מודעה זו. ניסים (או בכינויו בנג'ו) היה מפקדי בחיל האוויר לפני עשרות שנים. איש מיוחד, מדהים בהתנהגותו, חכם ועדין ומעל לכל, היה אדם במלוא מובן המילה. אני יודע שאחרי שמישהו נפטר תמיד אומרים רק דברים טובים וכדו. במקרה זה, כל מילה שכתבתי אני עומד מאחוריה. היה לי העונג והזכות לעבוד איתו וללמוד ממנו המון. אני חש החמצה קשה שלא נפגשנו מאז שחרורי מהצבא כי, בודדים האנשים שהערכתי כמו ניסים. בצבא מסתבר, אין הרבה כמוהו. שלא תדעו צער וניסים היקר, אני לא שכחתי אותך ואת עצותיך אף פעם. יהי זכרך ברוך.
  • 14.02.21 המשפחה על מנשה בנימין שרפסקי ז"ל, אחיעזר (אחי) ומיכל שרפסקי ז"לבמלאות שלושים ואחת שנים לפטירתו של יקירנו מנשה בנימין שרפסקי וחמישים שנים לפטירתם של יקירינו אחיעזר (אחי) ובתו מיכל שרפסקי, אנו זוכרים בערגה ובאהבה.
  • 13.02.21 אילנה בן-דב על ד"ר יואב בן דב ז"ליורם יקר, ריגשת אותי מאד בדבריך. האבדן, הגעגוע והצער אינם פוחתים עם הזמן... תודה לך. מאחלת לך כל טוב, בריאות, שמחה וחיים ארוכים וטובים. אילנה בן-דב, אמא של יואב ז"ל
  • 13.02.21 משה על אבינעם (אבי) קורן ז"לת.נ.צ.ב.ה🥀
  • 13.02.21 יורם גואטה תל אביב על ד"ר יואב בן דב ז"לגרנו באותו רחוב , הגפן ,פגשתי אותו ללחיצת יד קצרה במפגש בוגרים של בי"ס אורנים רמה"ש לפני כמה שנים לכבוד הוא לי , תנחומי למשפחתו הקרובה. אמנם צעיר ממנו בשכבת הגיל גם במקור מרחוב הגפן ובית ספר אורנים האהוב.
  • 13.02.21 דליה גוטליב טנקה על סא"ל אליהו תמיר ז"לאלי היה אחד המפקדים שלי בחיל הים. ליבי נשבר. דליה
  • 13.02.21 גאולה שפר על יהלומה נחמן ז"למשתתפת בצערכם על מות חברה לשעבר ועל מות יקירתכם ולשמוע מכם גאולה שפר 0547604720
  • 13.02.21 משרד הביטחון, אגף משפחות הנצחה ומורשת על חללי מערכות ישראל שמקום קבורתם אינו נודע ז"לביום ה’ ה- 18.02.21, בשעה 11.00, יתקיים טקס אזכרה ממלכתי לזכרם, בהיכל הזיכרון הממלכתי לחללי מערכות ישראל, בית עלמין הר הרצל, ירושלים. הטקס יתקיים ללא קהל על פי הנחיות משרד הבריאות. הטקס ישודר בעמוד הפייסבוק וביוטיוב של משרד הביטחון. לינק לפייסבוק: https:// www.facebook.com/MODIsrael/live/ לינק ליוטיוב: https://youtu.be/xeg2CyD16oQ ובשידור ישיר בערוץ הכנסת (אפיק 99) ובאתר ערוץ הכנסת Knesset.tv
  • 13.02.21 אורית ווהזה על אביו ז"ל של אשר בן שושןלאשר שלום רב מה שלומךשךחתי את תנחומיי על מות אביך זל האם קיבלת אורית ווהזה 0502145441
  • 12.02.21 הדס אהרוני פוירשטיין על זלפה קליין ז"לשלום
  • 12.02.21 הגר טאוב אפיל על ד"ר רות עברון לבית הבר ז"ליאיר, בשם הטאובים הצעירים משתתפים בצערך גדי, הגר ונירה ונועה
  • 12.02.21 לאה חקלאי על אורה הראל ז"לתנחומי למשפחה , נזכרתי בה השבוע אחרי 50 שנה כשנתקלתי בתמונה שלה מיום חתונתי , עבדנו יחד בצעירותינו בתל אביב .העיתוי מצמרר ומרגש . יהיה זכרה ברוך לאה חקלאי
  • 12.02.21 תרצה ושמעון זנדבנק על ד"ר רות עברון לבית הבר ז"למצטערים צער רב על מותה של רותי
  • 12.02.21 שאול המתגורר בלונדון על מנחם דותן ז"לצר לי להתבשר על כך. היה חבר שנים רבות.
  • 11.02.21 Yosi Aizenkot על רס"ר אלברט אזנקוט ז"ללשנה שאבא איננו: אבא היקר והאהוב, עומדת כל המשפחה הקרובה שאוהבת אותך ללא תנאי, אנחנו כאן חיים גם בשבילך ואתה מתחתינו באדמה הזו. ליבנו מתמלא בעצב וגעגועים אבל גם הזמן מעצב את מה שחסר ומה שחסר הוא לחבק אותך ולראות אותך מאושר, שנוכל לקחת אותך הבייתה ושתהיה לידינו. אומרים שהגעגוע וחסרונך הולך ודועך ככל שעובר הזמן אבל מסתבר שזה בדיוק ההיפך, שבוע שבוע בשנה האחרונה ראינו עד כמה מתגעגעים יותר ויותר ומבכים את לכתך לעולם שכולו טוב, אומרים גם שלומדים להעריך בן אדם אחרי לכתו, אנחנו למדנו להעריך אותך ולאהוב אותך עוד הרבה לפני ועוד יותר אחרי. אבא דברים השתנו הזמן כמעט עצר מלכת אחרי שהלכת כאילו נתת פקודה שהכל ייעצר עם הקורונה ואנשים יעשו חשבון נפש. הרבה דברים השתנו אבל לא הערכים שהנחלת לנו הצניעות האהבה למשפחה הדאגה החמלה לאנשים באשר הם. אנחנו מקיימים את מה שהבטחנו: להיות ביחד ולדאוג להזכיר אותך ואת המורשת שלך גם בדברים הקטנים ביותר. אבא היקר, אמא עומדת כאן ומבכה אותך שבוע אחרי שבוע אולם יודעת שאתה הענקת לה ולמשפחה חיים יפים מלאים ועל כך לא נוכל להודות לך לעולם. הזיכרון שלך באורח פלא תמיד ממלא אותנו בכוח מופלא שמעניק עוצמה נפשית ועל הדרך גם מאחד את המשפחה. אנחנו כאן נישאר חזקים בשבילך ובשביל המשפחה בין השאר כדי שיהיה לנו כח לבוא שבוע שבוע לפה על מנת לבקר אותך ולדבר איתך. זכרונך ישאר איתנו תמיד ואתה תחייה בלבנו לנצח, יהי זכרך ברוך.
  • 11.02.21 דוד ווייסברג על מרדכי (מוטי) בן חורין ז"ללצערי נודע לי רק היום,11/2/2021, על פטירתו של מוטי בן חורין(גינזבורג)ז"ל,מקריאה ב-gplanet של ד"ר גיא בכור,שמוטי ז"ל ליווה אותו בתגובותיו שנים. כיליד ארץ ישראל 27/02/1938 בפתח תקווה, שבה גדלתי ברחוב קיטרוני 10 וכך גם הכרתי את משפחת בן חורין(גינזבורג) שביתה היה אם אינני טועה ברחוב אהרונסון ובתה אמיצה למדה בבית ספר"נצח ישראל"בנות והייתה חברתה לכיתה של אחותי. אינני שוכח עד היום,כשבהיותי ילד בעומדי ברחוב קיטרוני(כך היה אז,כאשר את רוב הזמן הפנוי מלימודים והכנת שיעורים בילינו במשחקים ברחוב מגורינו ובמגרש הגורן,שהיה מול ביתו של פסח קופלמן ז"ל)עבר לידי מוטי ז"ל עם אופנועו וביקשני להובילו לביתו של בלומברג(שעבד כנראה במשרד האדריכלים כנער ולימים היה קצין בחיל הנדסה שבו שירתי גם אני במילואים עד שנת 1991שבה השתחררתי משירות המילואים).שמחתי מאוד להזמנתו לעלייה לאופנוע,שבו הסיע אותי עד לביתו של בלומברג(אינני זוכר את שמו הפרטי)ואינני שוכח את חיוכו ואת דיבורו של אדם אוהב אדם זה,שעקבתי אחרי תגובותיו בעיתונות לנושאים לאומיים שחפפו את דעותי שאותן הבעתי גם בהשתתפותי הרבה בהפגנות של הגופים הלאומיים ובין השאר בהפגנה הגדולה בכיכר ציון ירושלים. חבל על דאבדין ולא משתכחין יהי זכרו ברוך!!!!!!!!!!!!!! דוד ווייסברג
  • 11.02.21 המשפחה על יצחק לבני ז"לביום השנה הרביעי לפטירת יקרינו, ביום ו' ה- 12.02.21, זוכרים ומתגעגעים.
  • 11.02.21 המשפחה על אברהם בר ציון ז"לבמלאות שנתיים לפטירת יקירנו נקיים אזכרה ביום א' ה- 14.02.21, בשעה 10.30, בית עלמין קרית שאול.
  • 11.02.21 יאיר יד לדל על בלהה גיבשטיין ז"להנהלת עמותת יד לדל ראשון לציון מבכה ומשתתפת באבלם של מכובדנו עו"ד חנניה גיבשטין הי"ו וב"ב על לכתה למנוחת עולמים של הרעייה הסבתא מרת בלה בלהה גיבשטיין ע'ה " פיה פתחה בחכמה ותורת חסד על לשונה" אשת חיל " הנהלת העמותה שולחת כסא דנחמתא למשפחה המקום ינחם אתכם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים ולא תוסיפו לדאבה עוד בבניין ציון וירושלים תנוחמו הנהלת העמותה
  • 10.02.21 קארין ארז אזולאי על צבי ארז ז"להצבי ישראל על במותיך חלל איך נפלו גיבורים אבא הותרת חלל עמוק בליבנו נתגעגע כל כך כל מלחמות ישראל עברת ולוירוס הנורא לא יכולת 😥💔😔
  • 10.02.21 קארין ארז אזולאי על צבי ארז ז"לאבא שהיה איש עם לב ענק.. תמיד מוכן לעזור לכל מי שנזקק. איש עם אהבה לטבע ולמדינה. לחם את כל מלחמות ישראל ושרד רק לוירוס הארור לא יכל. חור ענק נפער בליבנו. 'הצבי ישראל על במותיך חלל איך נפלו גיבורים ' 😔💔😥
  • 10.02.21 ראויה שירן (לבית בוכמן) על נחמה ברוק לבית לייבוביץ' ז"ללבני ולורדה ליבוביץ (כך אני היכרתי אתכם מילדותכם ברח' יהודה הלוי) קבלו את תנחומי העמוקים על מותה של נחמה, שהייתה יקרה לי. כמו גם הרצל ז"ל. סיבה רפואית מקשה עלי לבוא ולנחמכם אישית. כדי להזדהות : שמי ראויה לבית בוכמן. אולי אתם זוכרים את אבי שלמה בן-ציון. בשעתו הייתי באה הרבה לבקר את ליבע ז"ל, ונחמה כשהיתה גרה אתה, ואסתר שישבה רבות בקיוסק למטה. ושוב, קבלו תנחומי, ראויה
  • 10.02.21 תומר גולומב על דוד דודיק גולומב ז"לץ
  • 09.02.21 יגאל רוט על מיקי קדרון ז"לתנחומנו ליהודית,אנחנו בהלם מוחלט איך לא ידענו!!!
  • 09.02.21 תלמיד לשעבר (ד״ר) גלעד על מאיר שי ז"למורה ומחנך דגול. האיש שינה את חיי. בכיתה י׳ איבחן שיש לי בעיה בסיסית במתמטיקה ועזר לי לתקן אותה. בזכותו סיימתי 5 יחידות בהצטיינות.
  • 09.02.21 עידו על פרופ' רישרד נקש ז"לאדם יקר מאד. טיפל בי למופת ממש בשנותיו האחרונות. יהי זכרו ברוך.
  • 09.02.21 פנונו מרים על אברהם פרדקין ז"לאברהם ז''ל היה אדם יקר, ביצע את תפקידיו בחברת "דלק" כמנהל המסחרי שלה, תמיד בשלווה. כיבד את האחר ולפחות איתי שמר על קשר מספר פעמים בשנה. יהיה זכרו חרות תמיד בליבי. מנחמת מרים פנונו מזכירת מחוז חיפה של חברת דלק לשעבר.
  • 09.02.21 גדעון על אברהם בן הר ז"לאיש רב מעללים , יהי זכרו ברוך . נולד לשמואל בן אברהם ב-1928 . היתה לו הוצאת ספרים . פגשתי אותו בשבוע הספר ב-2010 בכיכר רבין . לוחם לח"י שנידון למוות בכלא עכו . יהי זכרו ברוך .
  • 09.02.21 טלי יער קוסט על חגית אדיב ג'יניאו ז"להצטערנו מאד לשמוע על פטירתה של חגית. עבדנו יחד בעשור האחרון על תכנית מתאר נתניה. חגית היתה אשת מקצוע, אסרטיבית וחיונית שידעה להשיג את מבוקשה תמיד בנעימות וחיוך. חגית תחסר לכולנו, תנחומינו הכנים למשפחה. טלי וכל צוות התכנית.
  • 08.02.21 פרידמן נחום על דורון איטר ז"לדורון לא ידעתי שהלכת לעולמך לא אשכח את השרות הצבאי שלנו ביחד איך היית תמיד דואג לכל חיל וייל במחלקה לא נשכח מה עשית למעננו נזכר אותך לעד
  • 08.02.21 עדנה טמיר לאופר על רס"ב (גימ') ששון פז ז"לדודי היקר ואהוב לי ששון, אתה הדוד שתמיד מלא שירים וניגונים ממפוחית הפה וגם החליל תמיד עם חיוך וחוש ההומור המיוחד רק לך יהיה זכרך ברוך ונשמתך צרורה בצרור החיים. תשכב במנוחה ובשלום. לעד אשא את הזכרונות בליבי! אמן🙏🏻🙏🏻🙏🏻
  • 08.02.21 אביבה משה על רס"ב (גימ') ששון פז ז"לדודי היקר והאהוב ששון, אהוב על כולם תמיד עם מילה טובה וחיוך. אהב מוזיקה והיה אלוף התשבצים! יהי זכרו ברוך ותהי נשמתו צרורה בצרור החיים ומנוחתו עדן אמן!
  • 08.02.21 Shoshana Shalev-Minuk על רס"ב (גימ') ששון פז ז"לכמה אהוב על הבריות היה אחי היקר ששון ז״ל. אחי השאיר חלל ריק בליבי. תהיה נשמתו צרורה בצרור החיים. משתתפת בצער כל המשפחה. יהי זכרו ברוך וינוח על משכבו בשלום. אמן 🙏🏻 אחותך שושי
  • 08.02.21 קאטי ארגמן על ראובן שגיא ז"לעצוב ממש.
  • 08.02.21 ירוחם. קשת. הגולן על יוסי לב ארי ז"לשלום. את יוסי למדתי להוקיר ולהכיר בשנות ה-70 עם אנשי צוות ביס"ש קשת יהונתן. יוסי היה בחבורה שהכניסה אותי ליסודות וסודות ההדרכה בתחום ידיעת הארץ בחרמון בגולן ובגליל. מתוך סבלנות אין סופית ובסיוע אופיו מלא טוב לב ואלף חיוכים הכניס בנו - אז צעירים - את התורה החשובה זו. ומתוך היותו מאותם מדריכי על יודעי הכל על הכל , היה לנו לאחי סמך בכל שאלה מקצועית שעלתה במוחנו. שנים רבות למדתי לנצל את אוצר ידיעותיו ואת חידושיו שמעולם לא פגו. שמח שהייתה לי ההזדמנות , אחרי שנודע לי על מחלתו, לארגן עבורו - מתוך הערכה והוקרה עמוקה - ביקור ייחודי באתר ברית הבתרים. תהא נשמתו צרורה בצרור הנשמות של אותם ענקי רוח שתרמו להאהבת הארץ על מטייליה.
  • 08.02.21 ירוחם. קשת. הגולן על יוסי לב ארי ז"לשלום. אני כנראה מומחה בהחמצת ידיעות חשובות באמת.פטירתו של יוסי היא ידיעה מהותית לי , כמדריך לידיעת הארץ בכלל והגולן וצפון הארץ בפרט. יוסי היה מבין המדריכים הכל יודעים שהכניס אותי ,בתוך צוות ביס"ש קשת יהונתן , לתוך רזי המקצוע. אופיו החייכני, טוב הלב והאין סופי של סבלנות גרם לנו להתאהב קשות באיש.. למעלה מ40 שנה , יוסי היה מקור סמכות של מידע של ענפים רבים בתחום מדעי כדור הארץ. שמח שעלה בידי , כשנודע לי על מחלתו , לארגן -מתוך מחווה והכרת תודה עמוקה-ביקור מיוחד עבורו באתר ברית הבתרים. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים עם כל נשמות חברינו שתרמו להאהבת הארץ על מטייליה. ,
  • 08.02.21 ורדה ליברמן על חיה קלדרון ז"לשלום לכל משפחת קלדרון, שמי ורדה ליברמן. אמי, זהבה (תבל"א) ואבי, שמואל (ז"ל) גרייף היו חברים קרובים של נחום וחיה ז"ל בימי חולון העליזים, בשנות החמישים. אני כילדה זוכרת את שניהם בבהירות. השבוע, אימא חלמה עליהם וביקשה שאאתר לה אותם. הגעתי לנגריה ולטלפון שם, אך הוא מנותק. ואז בפשפוש נוסף באינטרנט גיליתי ששניהם נפטרו. תנחומיי לכל המשפחה. אימא מאד הצטערה לשמוע ואמרה שתשמח לדבר עם מי מהילדים/נכדים שיכול ומוכן. אם כן - אשמח אם תשלחו לי פרטים של מי שמעוניין. יש לנו זיכרונות רבים ונהדרים מהם. הנייד שלי הוא 0544-314628 והמייל: liberman@idc.ac.il שלכם, ורדה
  • 08.02.21 הגר ערן על פרופ' אמריטוס אברהם (רמי) פרידמן ז"ללמשפחת פרידמן, משתתפת באבלכם. רמי הנחה אותי בכתיבת התיזה למ. א. בפסיכולוגיה בנושא יחסי עבודה ובהמשך גם עבדתי במחקר שערך באוניברסיטה בתחילת שנות ה-80. הכרתי אדם נהדר, חכם, נעים, אכפתי, לבבי ובעל חוש הומור. הגר ערן
  • 08.02.21 נתן רועי על ניצה שטרנהיים ז"לבאיחור נודע לי על מות המורה ניצה שטרנהיים שלימדה אותנו הסטוריה, עם זכרון פנומנלי, בבית הספר תיכון חדש בחולון (לפני שעברתם לסלעית וכשעוד לא קראו לו תיכון אילון ). אין נחמה אבל לפחות דעו שהתרשמנו ממנה מאד וכיבדנו אותה מאד.
  • 08.02.21 פרופ' דר שטיין על אל"מ יצחק קט ז"לשרתי תקופה קצרה על המשחתת אח"י יפו כשפיקד עליה בתקופה כשהוטבעה אחי אילת האומללה. איש ים אמיתי. מקצוען. הערכתי אותו מאד. תנחומי למשפחה
  • 08.02.21 ורד קולק על רות דיין ז"ל Ruth Dayanראומה, יעל וכל המשפחה, אנא קבלו את תנחומי על מותה של רות היקרה, שתמיד הוותה מקור השראה, אומץ ודרך ארץ. זוכרת את ידידותה עם הורי, ז״ל, נעמי ויוסף קולק. את חנות משכית הראשונה בירושלים, ולאחר מכן כשעברו לרחוב אחר, היה כמו מהפכה בעיר, מהפכה נהדרת של שגשוג ואופטימיות, מלווה בצניעות ועשיה מלווה בענווה. משכית, לא היה רק חנות, היא הוותה מקום מפגש לנשות העיר, לתיירים, לילדות כמוני, דאז. היא הפכה למרכז עשיה וחברתיות. כשרות היתה מגיעה העירה, לירושלים,תמיד היתה התגודדות סביבה, היא דיברה עם כל אחד ואחת ונתנה תשומת לב והתעניינה בכולם. איזו אישה ! איזו דוגמא! איזו עצמה פנימית! תמיד אזכור אותה!
  • 08.02.21 איציק על ג'קי אלאל ז"לג'קי ואני עברנו יחד טירונות נ"מ בפלמחים בתחילת 1978. אני זוכר אותו בתור חבר חייכן ורגוע, ותמיד משרה ביטחון. בטקס סיום הטירונות אחותו קורין אלאל הופיעה בבסיס יחד עם מיקי גבריאלוב, היה טקס סיום מדהים. חשבתי עליו פעמים רבות, והיום לאחר שראיתי תמונה שלו כילד לצד אחותו (בתוכניתו של יואב קוטנר 'מתעדים יוצרים') החלטתי לחפש את ג'קי באינטרנט, ואני המום לשמוע שהוא נפטר ממחלה לפני עשר שנים. יהי זכרו ברוך.
  • 07.02.21 מוריה על שמעון יהודה שטרית ז"לאני מוריה שטרית ואני מאוד עצובה שסבא שלי נפטר שמעון יהודה שטרית אבל הוא סבא שלי וכשיגיע המשיח אני אראה אותו ואת כל מי שנפטר
  • 07.02.21 משה שי על רות דיין ז"ל Ruth Dayanדות דיין ז"ל,האישה והאגדה,הייתה אייקון הצברית החדשה,מודל לנשות דורה,ואשת אשכולות בעשייה אמנותית ,התעקשה לנהוג גם בגיל מבוגר,ונתנה גב חזק לאסי ואודי ז"ל. ת.נ.צ,ב,ה.
  • 07.02.21 אילן לוין על ברוך סנדלר ז"לשלא תדעו צער תנחומי
  • 07.02.21 שמריהו נחום על תא"ל (מיל') עודד ארז ז"לאיש מקסים זכיתי לשמש מנהל מפעל בכפיפות אליו בחברת מקסימה בה היה מנכ"ל כ 4 שנים.
  • 07.02.21 נועה על שמעון יהודה שטרית ז"ליפעת חדד שטרית היא דודה שלי ואבא שלה הוא סבא שלי
  • 07.02.21 הגר אלכסנדרוני שיין על גיטה אלכסנדרוני ז"לעודד שלום, מחמם את הלב לדעת שאמא שלי נגעה בליבך, אחר שנים כה רבות. את "ילדי" קבוצת שחף אני זוכרת מצוין וכמה אמא החשיבה כל אחד ואחת מכם ונתנה את התייחסותה לכל ילד על פי צרכיו ואופיו. עבורה החינוך היה ערך עליון ומשימתי. תודה רבה לך, הגר.
  • 06.02.21 אורה פלקס על גינה סיידל (לבית ארליך) ז"ללמשפחת סיידל, משתתפת באבלכם הכבד על פטירתה ללא עת של גינה בת כיתתי החמודה עם גומות החן והצחוק המתגלגל. עצוב עצוב! אורה פלקס
  • 06.02.21 צביקה מיטל על אל"מ ד"ר ראובן נאמן (ארליך) ז"לאנו דיירי בניין ריינס 3 משתתפים בצער המשפחה והמומים מלכתו בטרם עת של ראובן ארליך. מהכרותי איתו בפעמים שנפגשנו, בישיבות ועד ובמעלית, הכרתי אדם שקט, צנוע ועברו הרחוק והקרוב לא היה ידוע לי בכלל. כשאני קורא את ההיסטוריה שלו בדפי האינטרנט אני נדהם ונפעם. ראובן מלח הארץ, יהי זכרך ברוך
  • 06.02.21 בצלאל על סג"ד ד"ר מקס פוטישמן ז"לבציעירותי טיפל במישפחתי , הוא ואישתו אלה אנשים מדהימים ומיקצועים מישתתפים באבלם. משפחת מייר.
  • 06.02.21 אמנון לוי על אל"מ (מיל') יוסי יוסף האס ז"ללמשפחת האס היקרה, הורי המנוחים אניטה ומייק לוי אהבו את יוסי ודברו מפעם לפעם בשבחו. קבלו נא תנחומיי
  • 06.02.21 רפי יעקבסון על נוני יעקבסון ז"לאלון, מאד התרגשתי לקרוא את מה שכתבת על סבתא. אכן, כל מילה בסלע. עד היום אני מצטט מאימרות פיה כמו זו המפורסמת שגם אתה, אפרת ואמיר שומעים לא פעם: "אל תלך איפה שלא צריך" ועוד כהנה וכהנה. אחד הדברים שאף אחד לא יכול לקחת מהשני הוא זיכרונות ואכן היו וישנם כאלו למכביר. שוב תודה על מילותיך החמות. אבא.
  • 05.02.21 רותי בודילבסקי על כרמלה פלד (לבית נויפלד) ז"למשתתפת בצערכם. רותי בודילבסקי. הבת של בודי.
  • 05.02.21 אמסיס אלפרד על דוד עוזיאל ז"למשתתף בצער המשפחה יהי זיכרו ברוך
  • 05.02.21 נחמני דניאל על דוד עוזיאל ז"להיה מנהל משכמו ומעלה ואדם יוצא מן הכלל. יהי זכרו ברוך.
  • 05.02.21 אהובה בלומר / רוזנשטראוך על אל"מ אורן צ'יקו ז"לגם אני הכרתי את ממ"ק צ'יקו אורן בשלישות הראשית בתחילת שנות ה- 70. ופתאום בין רשימת נפטרי הקורונה של רינו צרור, עולה לי דמותו איש עניו, שקט ורגוע. יהי זכרו ברוך. עצוב.
  • 05.02.21 אהובה בלומר / רוזנשטראוך על אל"מ אורן צ'יקו ז"לגם אני הכרתי את ממ"ק צ'יקו אורן בשלישות הראשית בתחילת שנות ה- 70. ופתאום בין רשימת נפטרי הקורונה של רינו צרור, עולה לי דמותו איש עניו, שקט ורגוע. יהי זכרו ברוך. עצוב.
  • 05.02.21 ברוך סבג על רס"ב מכלוף בוסקילה ז"למשתתף בצער המשפחה . מכלוף ז"ל היה אדם עם לב ענק ללוחמי שייטת 13 תמיד אמר כן ותמיד תמיד לא סירב לאף בקשה של חייל
  • 05.02.21 אלון על נוני יעקבסון ז"לסבתא יקרה שלנו, כל כך הרבה שנים, כל כך הרבה זיכרונות. איפה שלא תהיי, מקווה שטוב לך. השארת אותנו אוהבים ומתגעגעים.. תישארי בלב של כולנו לתמיד.
  • 05.02.21 רובינסון סנדלר על דוד עוזיאל ז"ללמשפחת עוזיאל שכנים יקרים מרח' עלומים ברמת גן הצטערנו לשמוע על מות דוד ז "ל. מהשמיים תנוחמו מרינת-יה רובינסון וחפצי-בה סנדלר בנות משפחת גורודנצ'ק מרח עלומים 24 רמת גן
  • 05.02.21 רובינסון סנדלק על דוד עוזיאל ז"ללמשפחת עוזיאל שכנים יקרים מרח' עלומים ברמת גן הצטערנו לשמוע על מות דוד ז "ל. מהשמיים תנוחמו מרינת-יה רובינסון וחפצי-בה סנדלר בנות משפחת גורודנצ'ק מרח עלומים 24 רמת גן
  • 05.02.21 אורית קריפס על ד"ר גבריאל גבי איתן ז"לממש עצוב הלם!!!
  • 05.02.21 משפחת מועלם על סא"ל משה מועלם ז"לבמלאת עשרים ושלוש שנים לנפילת יקירנו באסון המסוקים בדרכו לפעילות מבצעית בלבנון, נקיים אזכרה לזכרו ביום ד’ ה-10.02.21, בשעה 16:30, בית עלמין צבאי חיפה. האזכרה תתקיים על פי הנחיות משרד הבריאות.
  • 05.02.21 יהודית, מאיר, רותם, אורי, רעות ואייל על סמ"ר עומר שליט ז"לזוכרים ומתגעגעים במלאות עשרים וארבע שנים לנפילת יקירנו באסון המסוקים. אתר הנצחה לזכרו – www.omershalit.com
  • 05.02.21 דן ונטורה על קרן (קני) הרשנזון ז"למשפחת הרשנזון היקרה, שמי דן ונטורה, אינני יודע אם אתם זוכרים אותי, עברו הרבה שנים. קרן ואני היינו בבית הספר ביחד, והייתה ביננו חיבה הדדית. לפני מספר שנים התחברנו והסתבר ששנינו חולקים תחביבים כמו ספורט ורכיבת אופניים. צילמתי מספר תמונות מההתכתבויות ביננו. ליבי כואב את האובדן האדיר, ואני שולח לכם חיבוקים. שלא תדעו עוד צער.
  • 04.02.21 ישראל זיסק על דבורה טושינסקי ז"לבס"ד, שלום וברכה. דבורה טושינסקי ז"ל הייתה מורה לציור בבית הספר "צאלים" בשכונה ד' בבאר שבע בראשית דרכו. יחד עם מנהלת בית הספר ריטה בינה ז"ל הם ציירו את סמל בית הספר שני עצי צאלה. שבת שלום. ישראל זיסק
  • 04.02.21 Ruth and David Posner על חיים מינץ ז"לSo sorry to hear this. To Vivienne and family המקום ינחם אתכם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים
  • 04.02.21 דלית אבן אור על שרה זוסמן לבית דיסקין ז"להצטערתי לשמוע על פטירתה של שרה. היא זכורה לי ממיפגשי החברים של הורי ומהטיולים שעשינו יחד בילדות. אשה מלאת חיים, תוססת, תמיד זכרתי שהיתה לבושה באופן אלגנטי ומרשים(עם אמא היינו מדברים על בגדי מיס לגוט, כשעוד לא היו כל כך הרבה בגדי יוקרה בארץ). יוסקה יקר וכל המשפחה, שלא תדעו צער. דלית, הבת של אהובה ויצחק בן משה.
  • 04.02.21 בוריס ספוז׳ניקוב על חנה מילר ז"לתנחומים למשפחת מילר האבלה. שלא תדעו עוד צער. הכרתי את חנה ז״ל בימים הראשונים שלי בארץ, שעזרה ותרמה רבות לקליטה והשתלבות שלי ושל משפחתי. יהיה זכרה ברוך.
  • 04.02.21 טלי פיניש, איתי גרינשפן על פרופ' אמריטוס אברהם (רמי) פרידמן ז"ללמשפחת פרידמן, הצטערנו מאוד לשמוע על פטירתו של רמי. הכרנו את רמי כשהיה המנהל שלנו במכון ירושלים לחקר ישראל. הוא היה אדם נעים הליכות, מעורר השראה, ומנטור. למדנו ממנו רבות, נהננו בחברתנו ומעבודתנו המשותפת. משתתפים באבלכם הכבד, נזכור אותו לטובה.
  • 04.02.21 אמציה איל על ד"ר אבי (אברהם) ארבל ז"להיי אבי האם באמת נחפזתה מה בוער. איזו אבדה .וכבר אנחנו מתקרבים ליום מותך.כמה שזה עצוב כמה חבל שזה קרה. אי אפשר להשתתף בצער משפחתך. כול אחד הכאב שלו והצער שלו. אם יש מקום גן עדן זכור ביקשתי ממך לשמור לי מקום לידך.
  • 04.02.21 רפי יעקבסון על נוני יעקבסון ז"ל – כ״א בשבט תשע״חבמלאת 17 שנים לפטירתה, זוכרים בכאב, באהבה ובגעגועים אין קץ, ילדיה דני ורפי וב"ב.
  • 04.02.21 אביבה דזיאלושינסקי (לשעבר לוי (פוליוקן) על אריה אברמצ'יק ז"להיי שמי אביבה דזיאלושינסקי , ילידת 1948, שם משפחתי לפני הנישואים היה: לוי (פוליוקן) גדלתי במושב בית הלל, הוריי המאמצים מאיר ורבקה ז"ל אימצו אותנו אותי ואת אחותי מרים בתחילת שנות השישים. לאימי הביולוגית היתה אחות בשם רחל שנישאה ולימים הפכה לאברמצ'יק, גרה בכפר סבא, הכרנו אותה ואת שלושת ילדיה , חנה מירה וארקה ז"ל. בנוסף היה לאימי גם אח בכפר מנחם בשם משה אסף (כנראה עברת את שמו) נשוי לבת שבע ולהם שלושה בנים, אורי חגי וצביקה ז"ל, שאגב יש לי כמה מציוריו המדהימים שצייר.אורי ובתיה גרים בגן יבנה, וחגי ואבישג בעין יהב. היות והחלטתי לפתוח את תיק האימוץ שלי, ואני כרגע בתהליך, הייתי מאוד רוצה ליצור קשר אתכם ושאלתי היא האם נוכל להיפגש? אני גרה ביבנה מאז 1992 ועד היום נשואה לפרדי, ויש לנו בן אחד המתגורר בקליפורניה עם משפחתו. היות ולא הצלחתי לקבל מספרי טלפון נכונים, אשמח אם תוכלו ליצור עימי קשר . הנייד שלי: 052-8685015 והנייח: 08-9430811. תודה מראש.
  • 04.02.21 איתמר על סא"ל יצחק גדות (ביגר) ז"ללאריה תנחומנו על מות אחיך יצחק ז"ל ולא ישמעו עוד שוד ושבר בגבולנו,ובנחמת ציון וירשלים תנוחם,עדי נוושע במהרה בתשועת עולמים,בבוא גואל לציון בב"א איתמר גיא ואורנה רוטמן
  • 03.02.21 Ayalah Podwal על נורית (שונמי) רייכמן ז"לאמנון ודניאל היקרים נורית והוריה גרו בדירה מולנו ברחוב מטודלה 6. היינו חברות עד שהשנים והמרחקים הפרידו ביננו. נפגשנו שוב בהרצאה וחידשנו את הקשרים. מצטערת מאד מאד, אהבתי את נורית ופגישותינו הן בלאס וגאס בניו יורק ובדרך כלל בדירתה בירושלים. שיחותינו סבבו על חיי משפחותינו, על ספריה שאת כולם קראתי על תכשיטים שנורית כל כך אהבה ועל החיים. אשמח לשמוע מכם. אילה
  • 03.02.21 אלכסנדר מנחם על עמוס מזרחי ז"לערב טוב אני תלמיד של אבא עמוס במרכז ההכשרה במירון אביכם מהבונים ומהמעצבים בחינוך בגליל אולי המעצב אשמח להכיר אתכם הילדים אמא מכירה ואולי זוכרת אלכסנדר מנחם (כרמיאל היום)מדלתון בעבר
  • 03.02.21 ציונה על יונה לרר ז"לאתי והילדים, בכאב רב ראיתי את המודעה על לכתו של יונה. קשה לי להפנים זאת, ואפילו לדבר עליו בלשון עבר. יונה היה חבר קרוב ביותר שלי במשך כל שנות התיכון, במרביתן חלקתי שולחן אחד אתו. וגם לאחר מכן נמשך הקשר. יונה היה חבר נפלא, איש אמת, חרוץ ומוכשר. במהלך השנים הכרתי גם אותך, אתי המקסימה ונפגשנו רבות. צר לי שבלי כל סיבה התנתק הקשר במהלך השנים. אך הוא יישאר בליבי לנצח. כואבת אתכם. ציונה
  • 03.02.21 רן נאמן על אל"מ ד"ר ראובן נאמן (ארליך) ז"לתודה מאיר ואריה על המילים המנחמות. ציפי (אישתו) ורן (בנו)
  • 03.02.21 אברהם יעקב הכהן רוזובסקי על תמר כרמי (לבית במברגר) ז"ל 1939-2020בס"ד משפחה נכבדה. את הבית ברח' אתיופיה אני מכיר שנים רבות. על ראש המשפחה ורעייתו, "גדעון ותמר" שמעתי רבות מחמי ז"ל מר חיים פיליפ (הנגר). שלא תדעו עוד צער, ומן השמים תנוחמו. (בהלכה, על אבל של הורים מנחמים כל השנה)
  • 03.02.21 יורי ואלה פרלמן על משה אליקים ז"לליקירנו - עדה, אלי וקולט, דגנית וכל בני המשפחה, לצערנו נסחבות רפואיות מונעות מאתנו לבוא להלוויה אבל אנו בהחלט חולקים אתכם את צערכם העמוק. מה שקרה, נטפס כדבר בלתי מתקבל על הדעת ובלתי מתקשר עם אישיותו של משה. תמיד התייחסנו בהערצה לדרכו המקצועית שלו - מנער במפעל קטן לאמבטיות לתעשיין מבריק שהעלה את מפעלו לקונסטרוקציות פלדה עד לרמה בין-לאומית. עם זאת, רחשנו לו כבוד עוד יותר גדול על היותו מנהל שדואג לעובדיו ומתחשב בהם ובראש ובראשונה על היותו אדם רגיש, מוכשר, חכם, מעניין מהיבטים רבים. אני, יורי, ממש מאושר שיצה לי לעבוד אתו כל כך הרבה שנים ושהקשר ביננו נמשך גם אחרי שסיימתי לעבוד. משה היה ונשאר בשבילנו אדם יקר ומיוחד. שלכם, יורי ואלה פרלמן.
  • 03.02.21 יוכי מילר (טולדנו) על שמואל כהן ז"למשתתפת בצערכם .שלא תדעו עוד צער. יוכי(הבת של דוד סידי)
  • 03.02.21 מרכוס ראובן על יונה לרר ז"ללמשפחת לרר היקרה הייתה לי הזכות להכיר ולעבוד עם יונה שנים רבות וכך למדתי לכבד אותו כאדם יסודי מאוד, שקול בדעתו ,איש עבודה למופת. מאוד התעצבתי לשמוע על הלכתו. יהי זכרו ברוך ראובן מרכוס לשעבר "שפירא-מרכוס-גרינברג מהנדסים בע"ם"
  • 03.02.21 דבורה אנקרי על משה אליקים ז"לאלי היקר, היה הלום ונורא לשמוע על מות אביך והאובדן הגדול שלכם. איתכם בכאבכם הגדול ומביעה את האהדה הכנה שלי אליך ולמשפחתך. מחבקת אתכם מעומק ליבי בשעה קשה זו. תנחומיי.
  • 03.02.21 עמיקם נתיב על טוביה גרנות ז"להיצטערתי לשמוע . הכרנו אחד את השני בתחילת שנות השמונים. הוא היה בין היחידים שיעוץ איתו הוליד פיתרון. גם הפעם אני בבעיה ואמרתי לעצמי רק טוביה. ולצערי נודע לי . אדם מישכמו ומעלה , הגון מיקצועי , תומך ועוזר גם אם לא תקנה ממנו . מפרגן לאנשי מקצוע. אין שני לו. צער גדול . יהי זכרו ברוך. עמיקם נתיב אלמור.
  • 02.02.21 ורד דגן-טל על פרופ' אמריטוס אברהם (רמי) פרידמן ז"לחנה והמשפחה היקרה, צר לי מאוד לשמוע על פטירתו של רמי, אדם מקסים! הייתי תלמידתו של רמי באוניברסיטה העברית בסוף שנות ה-80 בלמודים לתואר שני בבי"ס למנהל עסקים - התנהגות ארגונית ויחסי עבודה. נהניתי מאוד להכיר אותו ולהיות תלמידתו, והשכלתי מאוד מזוית הראייה המיוחדת שלו . זכיתי אף יותר מכך שרמי לקח אותי לעבוד איתו כעוזרת הוראה ומחקר בקורסים שלימד, ובנוסף כעוזרתו בוועדת קוברסקי, בוועדת משנה שהוביל בתחום יחסי עבודה. הרגשתי תמיד שזכיתי להכיר אדם מיוחד, אותנטי וחביב, בעל חזון ותפיסת עולם מוצקה ובעל יכולת ניתוח מדהימה. היה מאוד נעים לעבוד איתו ושמרנו על קשר לאורך שנים. תמיד היה מרתק להקשיב לו וללמוד ממנו. חבל שנלקח מאיתנו. איפה ישנם עוד אנשים כמו האיש הזה. תנחומים מכל הלב תנחומים מכל הלב
  • 02.02.21 חנה גלבוע. על רות כהנים ז"למשתתפת בצער המשפחה. הקשר בינינו היה לאחרונה, רופף, בלשון המעטה, אבל צר לי לשמוע על לכתה. תנוחמו במשפחתכם הגדולה. חנה גלבוע, עשרת.
  • 02.02.21 אביבה קרטון על אל"מ ד"ר ראובן נאמן (ארליך) ז"לראובן היה ידיד נעורים שלי. לימים נםגשנו על רקע מקצועי. תמיד מאיר פנים ונעים הליכות. אבדה גדולה. משתתפת בצער המשפחה. יהי זיכרו ברוך. אביבה קרטון
  • 02.02.21 אביבה קרטון על אל"מ ד"ר ראובן נאמן (ארליך) ז"לראובן היה ידיד נעורים שלי בימי הלימודים באוניברסיטה. לימים נפגשנו גם על רקע מקצועי. תמיד מאיר פנים ונעים הליכות. אבידה גדולה. הכאב גדול. משתתפת בצער המשפחה. אביבה קרטון
  • 02.02.21 נימה על פרופ' (אמריטוס) גדעון אלכסנדר ז"לעוד ענף עתיר נגדע. לא עוד פגישות במעלית, חזרה לחדרה של ימיי ילדותי, מתקן אותי. ממשיכים בשיחת ותיקין, אוניברסיטה ושאר חיים כאן, עכשיו. חסר (מאז פגישות אחרונות), לנצח- מעכשיו; חיים עתירים לו- נחמה פורתא. חבל על דאבדין, אתכם באבלכם נימה
  • 02.02.21 יצחק על אל"מ ד"ר ראובן נאמן (ארליך) ז"ליהי זכרו ברוך
  • 02.02.21 נחמה השילוני על יונה לרר ז"למצטערת לקרוא את המודעה .גם אני איבדתי את בעלי הקיץ.אבל הם ימשיכו לחיות איתנו ... זוכרת את יונה חבר נעורים מהתיכון גבוה מרשים חכם נעים ומה לא? נחמה טופול- השילוני
  • 02.02.21 אידה ויורם גולדרינג על יוסי לב ארי ז"לאין מילים בפינו, הצער עמוק משאפשר לבטאו במילים. את יוסי הכרתי לראשונה בשנות השישים הראשונות כשהייתי מדריך בבית ספר שדה אילת ויוסי הגיע אילנו עם הכיתה בה לימד טבע. מהרגע הראשון נוצרו בינינו קשרים טובים מאוד. כך יצא לי להדריך גם את הכיתות בשנים הבאות וכן אחרי מלחמת ששת הימים להדריך אותם גם בסיני. לאחר נישואי בשנת 69, ולהזמנת החמה של יוסי עשינו את ירח הדבש אצל רחל ויוסי בקיבוץ, כאן יצא לנו להכיר גם את רחל הנפלאה. מאז יצא לנו להפגש לעיתים די רחוקות בכנסים, טיולים וגם בהלוויות. לפני כחודש נודע לי דבר התגברות מחלתו של יוסי, מיד התקשרתי, יוסי לא ענה לטלפון, ענתה לי ביתו שבדיוק הייתה עם רחל בביקור אצל יוסי בבית החולים. השיחה הזאת נשמעה לי אופטימית, יוסי בדיוק אז יצא מטיפול נמרץ והכיוון נראה חיובי. רק היום נודע לי דבר פטירתו, הצער עמוק מאוד. רחל והילדים קבלו את תנחומינו באבלכם הכבד.
  • 02.02.21 אדית על סא"ל שמואל ובר ז"ליהי זכרו ברוך! תנחומים למשפחה. האם שמואל ז"ל נפטר לאחר חיסון נגד קורונה? מידע חשוב לציבור. אנא תשובה.
  • 02.02.21 ענבל על אל"מ ד"ר ראובן נאמן (ארליך) ז"למשתתפות בצער המשפחה, היינו פקודות של רובק'ה בתחילת שנות האלפיים. היה איש משכמו של מעלה ומפקד נערץ. יהי זכרו ברוך.
  • 01.02.21 דורית סיוון על פרופ' אמריטוס אברהם (רמי) פרידמן ז"לחנה והמשפחה הצטערנו לשמוע על לכתו של רמי. אנו זוכרים אותו כאיש נעים הליכות וידען . זוכרים לטובה את המפגשים המשפחתיים הנעימים שהיו כאשר אבא אמא וראובן עוד היו בחיים. זיוה אחותי מצטרפת מוושיגטון לתנחומים. שלא תדעו עוד צער. דורית(שוורץ) ואריק סיון
  • 01.02.21 מאיר אינדור על אל"מ ד"ר ראובן נאמן (ארליך) ז"לתנחומינו למשפחה ולעם ישראל . שאיבד לוחם נאמן נגד הטרור. האתר שהקים מעיד על יוצרו. חבל על דאבדין. מאיר אינדור -יו"ר ד"ר אריה בכרך -אב שכול
  • 01.02.21 רונית רבינוביץ על ציפורה (ציפי) יששכרוף ז"ליהי זכרה ברוך, ושלא תדעו עוד צער. עבדתי יחד עם אמא בעזרת נשים (הרצוג) בשנים 1970 - 1975
  • 01.02.21 רונית עופר (הירש) על מלה ונדרוב ז"ללדנה ובני ביתה למרילה יגאל ורוני בצער רב שמעתי על מותה של מלה . משתתפת בצערכם , מלה תיזכר בליבי כאשה אצילית נדיבה ומיוחדת יהי זכרה ברוך רונית עופר(הירש)
  • 01.02.21 עמנואל תמיר על פרופ' אמריטוס אברהם (רמי) פרידמן ז"למשפחת פרידמן יקרה, נעצבתי מאד לשמוע על מותו של רמי. רמי היה מנחה בעבודת הדוקטורט שלי (יחד עם דן ענבר). זכורות לי שיחות משמעותיות רבות עמו שבהן הרחיב את דעתי, באכפתיות, בחוכמה ובנדיבות. בתודעתי הוא ממשיך ללוות אותי בהגיגיו. תנחומיי, עמנואל תמיר
  • 01.02.21 חדוה עמר על פרופ' אמריטוס אברהם (רמי) פרידמן ז"למשפחת פרידמן היקרה קבלו את תנחומיי הכנים על האובדן הגדול. זכיתי לעבוד עם רמי מספר שנים בוועד הישראלי לאונסקו כשמילא תפקיד יו"ר ועדת האדם והחברה. זכיתי להכיר איש נעים הליכות, חכם ומבריק, צנוע, איש משכמו ומעלה. אין מילים לתאר את הכאב והצער שאני חשה עכשיו. ת.נ.צ.ב.ה
  • 01.02.21 דניאל בר-אלי ביטון על פרופ' אמריטוס אברהם (רמי) פרידמן ז"ללחנה תומר ורקפת מצטער לשמוע על לכתו של רמי היקר רמי היה יו"ר הוועדה למדעי החברה של הוועד הישראלי לאונסקו. שירת בהתנדבות 12 שנה כחבר הוועד הישראלי לאונסקו. השתתף בכל דיוני הוועד וייצג את ישראל בדיוני הוועידות השנתיות והמקצועיות באונסקו. קידם את רעיון שוויון לכל בחברה האזרחית. יעץ וסייע בידי הוועד בנושאי אונסקו. חבר יהי זיכרו ברוך דניאל בר-אלי ביטון מזכ"ל הוועד נישראלי לאונסקו
  • 01.02.21 חיים על מודי מאור ז"לברוך דיין האמת ... לב ענק שנדם
  • 01.02.21 ריקי שפי ורד על עו"ד יהודה הרפז ז"ללברכה, רנן וגלי, אתכם בצערכם הכבד על מותו של חברנו היקר יהודה. קבלנו את תנחומינו הכנים, כתה י״ב 3 תיכון עירוני ט׳ 1966
  • 01.02.21 נחמה (ברוכיאל) רביבו על מנשה ברקוביץ ז"לבס"ד.. כבת אחותו הגדולה.. מביע זעזוע וכאב עם נלב"ע הדוד היקר שלי.. שהיה הכי הכי .. הכי צנוע הכי צדיק הכי ענו.. הדטד הכי הכי.. חטםנו מכה קשה ביותר.. מרגישים חלל ריק בלב . לא התאוששתי במות אימי היקרה.. שהיוותה אימו השניה של דודינו היקר.. ועכשיו 4 חודשים.. 2 אנשים יקרים.. ומי יתן תמורתם!! תנצב"ה
  • 01.02.21 ברוריה וכל משפחת שחם על פרופ' אמריטוס אברהם (רמי) פרידמן ז"לחנה היקרה, הילדים והנכדים, ומצטערים מאוד לקרוא על מותו של רמי. נשתדל להגיע. באהבה ברוריה וכל משפחת שחם
  • 01.02.21 אמיר חלפון על אלמוגית יולס ז"לאלמוגית המחנכת הראשונה של בתי נעמה חלפון בכיתות א' וב' . חוץ מהיותה מורה מדהימה עם המון השראה היא הייתה גם מורה ומדריכה להורים שהכניסו את ילדיהם בפעם הראשונה לכיתה א . בהכוונה ביעוץ בתמיכה שינתה את חייה של נעמה בכך שהאמינה בא להיות בכיתת מחוננים ודחפה אותנו ואותה להאמין ולעשות כל מה שצריך שזה יקרה . ואכן כך קרה . עצובים והמומים מאוד מלכתה . משתתפים בצער המשפחה יהי זכרה ברוך.
  • 01.02.21 יואב שטרן על דב שטרן ז"לתודה רבה מוטי, תודה על המילים היפות
  • 01.02.21 עמנואל תמיר על פרופ' אמריטוס אברהם (רמי) פרידמן ז"למשפחת פרידמן יקרה, נעצבתי מאד על לכתו של רמי. רמי היה מנחה שלי בעבודת הדוקטורט (יחד עם דן ענבר). זכורות לי לעומק שיחות טובות עם רמי. לצד חכמה, נדיבות ונועם הליכות שאפיינו את המפגשים שלנו, הוא השאיר אצלי חותם בחשיבה, בפרשנות של המציאות. בתודעה האקדמית שלי רמי ממשיך להיות נוכח. עמנואל תמיר
  • 31.01.21 שני על עומר לונדון ז"לעומר חסר לכולם ותמיד קשה לי לראות את טל בוכה שהוא קורא על עומר כי היה להם קשר טוב אוהבת את משפחת לונדן
  • 31.01.21 מוטי אזולאי על דב שטרן ז"ללמשפחת דב שטרן ז"ל תנוחמו בין אבלי ציון וירושלים ולא תוסיפו לדאוה עוד.שרתתי עם דב בשנלר,וקבלתי אותו לעבודה בעיריה,שנים עמדנו ב קשר ובימי העצמאות בפרט. דב'לה היה איש מיוחד נחבא הגון וישר דרך,קשה היה לי לשמוע ,במקרה כשחיפשתי לדעת עליו שיום קודם נפטר, תהה נשמתו צרורה בצרור החיים.
  • 31.01.21 דניס ניקיטין על יונה לרר ז"למשתתף בצער המשפחה. שיהיה זכרו ברוך!
  • 31.01.21 גיא אפשטין על אלמוגית יולס ז"לאלמוגית היתה המחנכת של בני בכיתה א ו-ב. מורה מדהימה, איכפתית, רגישה, מיוחדת במינה, משקיענית - עשתה הכל בשביל הילדים, האמינה בדרכה המיוחדת. הכינה ביחד עם בעלה, בזמנה החופשי בחופשת הקיץ (כמו כל חופשת קיץ), כיתה מיוחדת שעטפה את התלמידים בהמון הנאה ואהבה. לא פגשתי מורה כמוה, כל-כך התאימה להיות זאת שקולטת ועוטפת את התלמידים בשנותיהם הראשונות בבית הספר, מילאה אותם בעניין וגירתה להם את הסקרנות. בני זכה למורה שכזאת. מאחל למשפחה היקרה שלא תדעו עוד צער. משתתף בצערכם ומחבק אתכם !
  • 31.01.21 מיכאל בן דרור. קיבוץ שדה-נחמיה. 052-3222342 על יוסי לב ארי ז"ללרחל, עודד ולמשפחה האבלה. שמעתי בצער רב על לכתו של יוסי לב ארי. הכרתי אותו מצויין, מאז הדרכותיו (והדרכותי) במרחבי סיני בשלהי שנות השישים. בטחונו העצמי, מעין הידע שנבע ממנו, ודיוקו בכל פרט, הציבו אותו כמאור גדול. בהמשך, כאשר הצטמצמנו, שנינו, במחוזותינו הצפוניים, הסתייעתי בו תדיר. הוא היה, לגבי, "מר חרמון", כמו גם "מר גליל" ו"מר גולן". היו אלה שני המאורות הגדולים. - מייק לבנה ויוסי. מייק נפטר זה מכבר ועתה גם יוסי איננו. ליוויתי אותו גם כאשר היה כבר מוגבל מעט בשל המחלה. אך לגבי הוא היה ממש אלמותי. שלוותו והבטחון שנסך בכל כאילו אמרו, - טוב. אל חשש. לי זה לא יקרה. נזכור את יוסי תמיד. חד, בהיר וחייכני. יהי זכרו ברוך.
  • 31.01.21 ריקי קרטן (מנהיים) על ד"ר יריב (פגריסיו) מלימובקה ז"למשפחת מלימובקה היקרה, הצטערנו מאד לשמוע על לכתו של ראש המשפחה, שהיה חלק מרתק, מיוחד ואהוב בנוף ילדותנו. כחברו הקרוב של של אבי , משה מנהיים. נזכור אותו תמיד. יהי זכרו ברוך משפחת מנהיים.
  • 31.01.21 גילה שיריזלי על עו"ד יהודה הרפז ז"ללברכה רנן וגלי והמשפחה קבלו את תנחומינו בשעתכם הקשה. מחבקים ומנחמים. גילה שיריזלי רונן, אורית ושרון
  • 31.01.21 נעמי גנין אפשטיין על זהבה כרמלי ז"למשתתפים בצערכם, זוכרים את זהבה לטובה. שלא תדעו עוד צער. יפה גנין והבת נעמי (של צבי גנין ז"ל, השכן מרחוב ה). תנחומינו!
  • 31.01.21 בת שבע גולד כהן על פרופ' יצחק בליקשטיין ז"ללמשפחת בליקשטיין היקרה הרבה ניחומים וצער על אבדן של בן אדם כה אנושי כה מושלם כמו פרופ בליקשטיין יצחק זצ"ל , פרופ יצחק בליקשטיין איזה בן אדם טהור בעל נשמה יהודית כשרה בשבילי הוא הצדיק המושלם . קשה למצוא אנשים טובים ורופאים מקצועיים בעולמינו.. את פרופ בליקשטיין פגשתי לביופסיה לפני כ 26 שנים אני גרה בניו יורק ועקב הקורונה נשארתי בעיר רחובות -בא"י , עליי לעשות ביופסיה וניסיתי לחפש את הטלפון של פרופ בליקשטיין לפני יומיים כדי לקבל המלצה על איזשהו רופא בקפלן ולצערי הרב והכאב הגדול במקום את קולו של בליקשטיין קראתי הספדים , אני בשוק ... פרופ יצחק בליקשטיין בן אדם מיוחד , אנושי מאוד לא מתנשא ולא מתרברב מכבד כל אדם , מאוד מסור ,אחראי אכפתי מאוד רגיש ומאוד מקצועי . אני אדם מאוד פדנטי בכל ויש לי כישרון שיפוט מהיר לגבי אנשים לא נתתי לשום רופא לעשות לי ביופסיה כשבקרתי את פרופ בליקשטיין מייד ידעתי שאני בידיים נאמנות ומקצועיות. איזה רופא ובן אדם נפלא !כמה חבל כל הפרחים היפים המפיצים ריחות נעימים במעשיהם היפים ותרומתם הרבה לאדם ולסביבה בצניעות בסבלנות וסובלנות בנועם בדרך ארץ ובאכפתיות ביושר ומוסר וערכים ונאמנות רבה הולכים טרם עת . פרופ בליקשטיין שייך לקבוצת האנשים המיוחדים והבודדים שקיימים בכל תחום ונולדו למקצוע , בעלי אישיות נעלת תכונות יפות תמיד חייך תמיד מקבל כל אדם בברכה ללא התנשאות , תמיד אנושי וסבלן ותמיד מצא הזמן לטפל בכל חולה אף פעם לא השיב חולה ריקם ואף פעם לא סירב וכל עשייתו ביידע ומקצועיות רבה ,באחריות ובאנושיות .אני בטוחה שיצחק היה דמות מוערצת והרבה היה ללמוד מאישיותו ומהידע שלו ותרומתו לאדם ולעולם . מי יתן וירבו כמו פרופ יצחק בליקשטיין בא"י ובעולם כולו. MAY G-d confort you among the mourning of Bene Israel May he rest in peace in Gan Eden in the higest Heaven he is the rightous doctor i have ever met in Israel שפרופ יצחק בליקשטיין ינוח בגן עדן ברקיע הכי עליון אמן סלה. ולאשתו ולילדותיו וכל משפחתו תנוחמו משמיים בתוך אבלי ציון אמן סלה.(אבדה גדולה וכואבת כבעל כאב וכרופא הרבה חולים נצרב לבם כי אין הרבה כמוהו) בת שבע גולד - כהן
  • 31.01.21 יודי יובל רקנאטי על פרופ' אמריטוס אברהם (רמי) פרידמן ז"לחנה יקרה, משפחה יקרה, בשם עמותת נט״ל, נפגעי טראומה על רקע לאומי, תנחומינו הכנים לכם, בני משפחתו. רמי ז״ל היה חבר עמותה, ומילא תפקיד חשוב כחבר בועדת הביקורת של העמותה. הביא מנסיונו הרב, ומהיכרותו עם התחום בו אנו עוסקים. רמי יחסר לנו מאוד, יודי יובל רקנאטי , מייסדת ויו״ר אפרת שפרוט, מנכ״ל
  • 31.01.21 הלל שמיד על פרופ' אמריטוס אברהם (רמי) פרידמן ז"לחנה היקרה, הילדים והנכדים, משתתף בצערכם העמוק על מותו של רמי ז"ל שמותו הפתיע אותי ורבים אחרים.רמי היה המורה והמנחה של בלימודי הדוקטורט.זכיתי לההנות מחוכמתו, ניסיונו והרצאותיו המעניינות והמאתגרות.לימים זכיתי לשתף עמו פעולה במספר תוכניות ולפגוש אותו באירועים שונים.לרמי היו תרומות רבות בתחומים רבים.הסתלקותו משאירה חלל עמוק באותם תחומים בהם עסק,למד וחקר.יהי זכרו ברוך. הלל שמיד
  • 31.01.21 איריס טבעון על ד"ר יריב (פגריסיו) מלימובקה ז"למשתתפת בצער המשפחה. איריס טבעון
  • 31.01.21 אילן על רס"ר יוסף קסטין ז"לאיש יקר זכור לי מבה"ד 6, כאשר הגעתי לקורס נהיגה בשנת 63. ומאוחר יותר בשנת 65 בהגיעי להשתלמות קציני הספקה. יהי זכרו ברוך
  • 31.01.21 עמי פדרמן על פרופ' אמריטוס אברהם (רמי) פרידמן ז"למשפחת פרידמן היקרה , בצער רב שמעתי על פטירתו של רמי ז״ל. תנחומיי הכנים ומי יתן ולא תדעו עוד צער . הייתי תלמידו של רמי באוניברסיטה העברית בתחילת שנות ה-70 ,שמרנו על קשר ואף שיתפנו פעולה בעבודות שונות בשנים מאוחרות יותר. הנני מלא הערכה לפרופ’ פרידמן ותמיד שמורה לו פינה חמה בליבי. תנחומיי, עמי פדרמן
  • 31.01.21 תומר כהן-פרידמן על פרופ' אמריטוס אברהם (רמי) פרידמן ז"לתודה יובל. התרגשנו לקרוא את הדברים היפים שכתבת. אשתו חנה וילדיו רקפת ותומר
  • 31.01.21 זאב קינן על יובל חגואל ז"ל Yuval Hagoel z"lמוסד ביאליק, הדירקטוריון, המנכ"ל וצוות העובדים משתתפים בצערו הכבד של מר יעקב חגואל בהילקח אחיו יובל ז"ל. בעל הנחמות ינחם אתכם זאב קינן מנכ"ל מוסד ביאליק הדירקטוריון וצוות העובדים
  • 31.01.21 מאיר רומם על ד"ר יוסי יוסף הדס ז"למשפחת הדס היקרה זכיתי להכיר את יוסי שהיה גם ממונה עלי במחלקת החקר. הוא היה איש חכם ובוס נהדר. אין הרבה אנשים מקסימים כמוהו. היה לנו קשר במשך שנים רבות. תמיד נזכור אותו בחיבה רבה. לבנו עמכם. בהוקרה ובכבוד רב גם מרעיתי . מאיר רומם
  • 31.01.21 מאיר רומם על ד"ר יוסי יוסף הדס ז"למשפחת הדס היקרה זכיתי להכיר את יוסי שהיה גם ממונה עלי במחלקת החקר. הוא היה איש חכם ובוס נהדר. אין הרבה אנשים מקסימים כמוהו. היה לנו קשר במשך שנים רבות. תמיד נזכור אותו בחיבה רבה. לבנו עמכם. בהוקרה ובכבוד רב גם מרעיתי . מאיר רומם
  • 31.01.21 ציפי על יונה לרר ז"לההלוויה ב 13:00.
  • 31.01.21 קותי פאר על אמיר אורן ז"ללמשפחת אורן היקרים, משתתפים בצערכם הכבד על האבדה הכל כך יקרה. איש נעים הליכות, תמיד קיבל כל אדם באשר הוא... בסבר פנים מחייכות. אדם שהיה יפה מבחוץ ומבפנים. שלום לך חבר יקר. תהיה נשמתך צרורה בצרור החיים. ולמשפחה היקרה שלא תדעו צער לעולם.
  • 31.01.21 אלי גולד על אמיר אורן ז"למשתתף בצער המשפחה על לכתו המוקדמת והכל כל לא צפויה של אמיר, הכרתי אותו בעת עבודה משותפת בתעש ״יצחק״ ולמדתי להעריך אותו. עצוב וכואב, מי יתן ולא תדעו עוד צער, אלי גולד נוף הגליל
  • 31.01.21 זיוה צקלג על עו"ד יהודה הרפז ז"ללברכה,רנן וגלי היקרים. אתכם באבלכם הכבד על מותו של יהודה ז"ל. לא נשכח לעולם את השנים שבהם חיינו זה לצד זה בשמחה ובאושר וגידלנו את הילדים. היינו חברים בלב ובנפש.מי יתן ולא תדעו יותר צער. מכל משפחת צקלג- זיוה ויהודה,קרן,ברק ואבישי.
  • 31.01.21 ריקי חזן על אל"מ אורן צ'יקו ז"ללמשפחת צייקו היקרה משתתפת בצערכם העמוק. אהבתי מאד את אבא שהיה מפקדי פעמיים וחבר יקר.
  • 30.01.21 לימור לדלסקי קסלר על פרופ' אמריטוס אברהם (רמי) פרידמן ז"לחנה יקרה, אני משתתפת בצערך ובצער המשפחה. איבדתי מנטור, מנחה, חוקר משותף ואיש יקר!. מבטיחה להמשיך את המורשת האקדמית שלו ואף ללמד בדרכו. הוא מאוד יחסר. יהי זכרו ברוך. לימור
  • 30.01.21 משפחת שייך עודה על ד"ר אליהו ארדיטי ז"לרופא בחסד עליון, אציל לב ונפש שתמיד נרתם לסייע למצוקות השכנים, אובדן כבד של אדם מיוחד ולצערנו נדיר . משתתפים ביגון המשפחה מן השמים תנוחמו.
  • 30.01.21 אורית אפללו על רס"ר דב שטרן ז"ללמשפחת שטרן היקרה, משתתפת בצערכם. אדם הזכור לי בזכות חברות נאמנה עם אבי יעקב עובדיה ז"ל ששירת עימו בחיל הקשר בירושלים, זכור לי כאדם עם ידע נרחב וחוש הומור משובח. דבר מותו נודע לי ע"י אימי זלדה עובדיה שמוסרת תנחומים. בשורות טובות אורית עובדיה- אפללו
  • 30.01.21 שלי גינת על אל"מ שמואל ברנע ז"לשלום רב, אנו משתתפים בצער המשפחה. הכרנו את המנוח מתקופת השירות הצבאי. נודה לכם אם תוכלו למסור לנו את שם אימו לצורך אמירת קדיש ואשכבה. אפשר ליצור קשר בנייד 0504063795 שלי גינת.
  • 30.01.21 הודיה הופמן על אלכס קורנהאוזר ז"לשמי הודיה ואני כותבת ספר על אלכס קורנהאוזר ז"ל. אשמח לשוחח עם האיש שעבד עם אלכס כאיש משאבי אנוש וסיפר את הסיפור על רוני שלומי ז"ל. אשמח אם יוכל ליצור עמי קשר או לקשר בינינו. תודה רבה! hodayahoffman@gmail.com הודיה
  • 30.01.21 תמר ישראלי על אל"מ אורן צ'יקו ז"ללבתיה יקרה. אני המומה לפטירתו של אורן זל. מחבקת אותך חזק. ומשתתפת בצערך . עצוב ומאד תמי ישראלי (קירנברג)
  • 30.01.21 יובל רכלבסקי על פרופ' אמריטוס אברהם (רמי) פרידמן ז"ללמשפחת פרידמן הידיעה על פטירתו של רמי הועברה אלי ממשרד האוצר וחשבתי על כך שהסגרים אינם מאפשרים מפגשים ואף לא נוכחות פיזית בהלוויה ובפרידה מאדם יקר וקרוב . הכרתי את המרצה האהוד ליחסי עבודה , בהיותי סטודנט צעיר בלימודי התואר השני במינהל עסקים, באוניברסיטה העברית. בימים ההם לא חשבתי על השפעתו של פרופ' פרידמן על דרכי המקצועית בשירות הממשלתי . כשני עשורים מאוחר יותר, בתפקידי הבכירים כמ"מ נציב שירות המדינה והממונה על השכר והסכמי עבודה במשרד האוצר נכנסתי לנעליו הגדולות של רמי. לאורך כל הדרך הוא היה נוכח בועדות , בסיעור מוחות ובעצות מקצועיות ואקדמיות. לא תמיד הסכמנו אך הויכוחים רק העצימו את הקשר איתי ועם חברי באגף הממונה על השכר .כאשר רמי פרש מהוראה באוניברסיטה העברית בקשני להחליפו בקורס מבוא ליחסי עבודה במסגרת לימודי התואר הראשון בחוג למינהל עסקים . קפצתי למים ושמרתי על מתכונת הרצאותיו ולימדתי מודלים ביחסי עבודה (המודל הדואלי כלכלי- פוליטי ) שהוא פיתח והתמחה בתחום. כולנו כבדנו ואהבנו את האיש החכם שהיה משכמו ומעלה. יהי זכרו ברוך. יובל רכלבסקי
  • 30.01.21 עוזר כרמי על פרופ' אמריטוס אברהם (רמי) פרידמן ז"לחנה יקרה, איבדתי חבר יקר, מאד אהבתי והערכתי אותו. יחסר לי מאד, אוהב אותך, עוזר
  • 30.01.21 חנה שביט על ד"ר יריב (פגריסיו) מלימובקה ז"למשפחת מלימובקה משתתפת בצרכם על פטירתו של דר מלימובקה משמים תינחמו יהי זכרו ברוך . חנה שביט מגבעתיים
  • 30.01.21 תמי אלמוג על אסף ולדן ז"לעוד מאט שנתיים לפטירתו של פופי, שאהבת כל כך, עדיין הלב ממאן להשלים עם מותו. אין מילים לנחמה, ולא יהיו, אתם לבטח יודעים מה כמה אני אבלה על מותו. חיבוק אוהב, תמי אלמוג.
  • 30.01.21 שאול אהרון על תנ"צ (גימ') מאיר שדה ז"לאני משתתף בצער המשפחה על מות יקירם. יהי זיכרו ברוך.
  • 29.01.21 שמואל שפר על רות ז"ל אמו של איתן שמיאיתן.תנחומים מעומק הלב. שמואל(מולי)שפר,זוכר?! צור קשר. 2molish@gmail.com
  • 29.01.21 יובל משעל על עמוס אופיר ז"להייתי עם עמוס בקורס מורי דרך. עמוס היה איש מיוחד , מלא באנרגיות ומעורר השראה בידע הרב . תנחומיי משעל יובל
  • 29.01.21 מוטי ירד על אל"מ אורן צ'יקו ז"ללבתיה ומישפחתה- תנחומי הכנים על פטירתו של אורן היקר- נידהם והמום - זה עתה נודע לי מי יתן ולא תדעי עוד צער
  • 29.01.21 ירד מוטי על אל"מ אורן צ'יקו ז"ללבתיה ובני מישפחתה ....בתדהמה נודע לי על פטירתו של אורן. קבלי השתתפותי העמוקה ושל ילדי באבלך. מי יתן ולא תדעי עוד צעא
  • 29.01.21 נעמי אפשטיין על חיים (חיוס) יונאי ז"למשתתפים בצערכם ושולחים תנחומים מרחוק. יפה גנין והבת נעמי אפשטיין
  • 29.01.21 דר נעמי נירנברג אונגר על ד"ר נורברט הרשקו ז"לשלא תדעו עוד צער. איש משכמו ומעלה
  • 29.01.21 ביאטריס ואהרן עוזיאלי על פרופ' אמריטוס אברהם (רמי) פרידמן ז"לחנה יקרה, הופתענו והצטערנו מאוד לקרוא. איש יקר ומוערך מאוד בעינינו. לפני כמה חודשים עוד טרח מיוזמתו להתקשר ולשאול לשלומנו. גם התמונה שקיבלנו מכם (עודד פיינגרש) מככבת בחדר האורחים... מאחלים לך בריאות ונחת מהסובבים, במידת האפשר, בימים טרופים אלה. ביאטריס ואהרל׳ה עוזיאלי
  • 29.01.21 אהרון (אורי) אמויאל על אימה ז"ל של אורלי אמויאלשלום אורלי, מחפש דרך קשר אליך והגעתי בגוגל למודעה זו. אמנם חלפו עשור ,ובכל זאת צר לי לשמוע אודות אמא יקרה שנפטרה. אני , אהרון אמויאל, גר בירושלים, יליד אוג'דה ,מרוקו, עליתי ארצה כילד קטן ב-1956, נמצא בעשייה מאומצת לאתר עוד ועוד שורשים למשפחות אמויאל. אשמח לקשר . הנייד שלי 052-3678511. יום טוב, שיהיו תמיד רק בשורות טובות, שבת שלום.
  • 29.01.21 רותי, אמנון, שגיא וטל על סגן ניר שרייבמן ז"לבמלאת עשרים וארבע שנים לנפילת יקירנו באסון המסוקים נעלה לקברו ביום ה’ ה- 04.02.21 בשעה 16.30, בית עלמין צבאי כפר סבא. האזכרה תתקיים תוך הקפדה על הנחיות משרד הבריאות.
  • 28.01.21 גן גפן על מרינה ליפשיץ ז"ללקרוא ולא להאמין, גננת שנתנה כול כך הרבה אהבה וחום לילדים כמה נילחמנו כדאי שהילד שלנו יהיה בקבוצה שלה הלב נשבר
  • 28.01.21 מיכל על ד"ר גבריאל גבי איתן ז"לאני בהלם. ניסיתי לקבוע תור וראיתי את מודעת האבל. כולנו המומים. מה קרה??
  • 28.01.21 אסתר שושן על אלכס סלע ז"ללמשפחת סלע אני בעלת הדירה בה אלכס גר כמה שנים. הוא היה אדם ישר, הגון, טוב לב ונעים הליכות זו זכות למצוא דייר כמוהו. הצטערתי לשמוע על פטירתו בטרם עת. משתתפת בצער המשפחה אסתר
  • 28.01.21 תומר בלומקין על פרופ' אמריטוס ישראל לוסקי ז"לחיה יקרה, עצוב לי מאוד על ישראל היקר עליו השלום. הוא היה ראש המחלקה שקיבל אותי כחבר סגל צעיר. תמיד קשוב לשאלות שלי. תמיד מספק עצה חכמה. ישראל היה אדם נדיב ורגיש. איש עם עקרונות. אני מאחל לך, ולדור ההמשך - שתדעו רק טוב והרבה בריאות! תומר בלומקין נב אהיה בקשר כמובן. תהיי חזקה!
  • 28.01.21 יעל שטדלר על שלמה אלטר ז"למשתתפת בצער המשפחה על לכתו של שלמה. איש יקר מוכשר ועדין. ציוריו מעטרים את קירות ביתי לעד.
  • 28.01.21 ראובן דונגי על שלמה אלטר ז"לאבקש להביע את תנחומי למשפחה. בעבר, היו לנו מפגשי עבודה משותפים. בשנים האחרונות היינו נפגשים בעיקר בערבי חג. צר גם לי מאוד כי אילו כבר נגדעו.
  • 28.01.21 מנחם על אל"מ אורן צ'יקו ז"להכרתי את צ'יקו כששרתנו יחד בשל"ר, האיש היה מבריק ובעל השכלה משפטית,וכששאלתיו למה אינו פונה לשוק האזרחי , ענה, אני חולה על הצבא ת.נ.צ.ב.ה
  • 27.01.21 לוי מרים (מירי) על אל"מ אורן צ'יקו ז"להזדעזעתי לשמוע על פטירתו ללא עת של ראש אגף השיקום לשעבר צ׳יקו אורן. חלקנו תקופת עבודה משותפת בהיותי מפקחת ארצית לשירותי השיקום. שולחת תנחומים למשפחה, מי יתן ולא תדעו עוד צער. ממירי לוי
  • 27.01.21 עוזי רן על עמוס אופיר ז"לתנחומים מעוזי רן יחידת התקווה. מתנדבים למילואים נוספים ומיוחדים. עמוס היה חבר יקר ואיש לבבי ומיוחד במינו. הוא חסר לנו. סא״ל מיל. עוזי רן 054-9788080
  • 27.01.21 לייבעלע פרידמן על יוסי לב ארי ז"לחובב טבע מושבע, אוהב את הארץ, פשוט ונעים הליכות, מרצה בחסד, נמרץ, טוב לב. בלוויתו עליתי על החרמון פעם ראשונה לפני 30 שנה.היה לי הכבוד לקבל ממנו עזרה בעבודתי. תודה לך יוסי, איש יקר, יהי זכרם ברוך.
  • 27.01.21 גילה על אל"מ אורן צ'יקו ז"להכרתי את ציקו כשירתתי בצבא בקריה . אוהוו אני ממש המומה . רואה את דמותו מול עיני . היה קצין מצטיין ובולט . יהי זכרו ברוך . עצוב
  • 27.01.21 יואל אברהם על אלכס סלע ז"ללמשפחת סלע היקרה! שמי יואל אברהם. עבדתי 15 שנה מטעם בזק בינלאומי בקרית הממשלה בת"א. הכרתי את אלכס במהלך השנים כאדם שכיף לעבוד אתו, תמיד עם חיוך ואיש שיחה נעים. מאוד הצטערתי על לכתו בטרם עת. משתתף בצערכם
  • 27.01.21 טוביה לרנר על אפרים וחגי זיידל ז"לבס"ד הרגשתי כאב עמוק לשמוע תחילה שחגי ואפרים היקרים זצ"ל מאושפזים במחלקת קורונה, ואחר כך לשמוע את הבשורה המרה על לכתם בזה אחר זה. גם עכשיו אני עדיין לא יכול להירגע ונזהר שלא להרוות בדמע את המקלדת בכתבי שורות אלו. זה כאב כמו שזה היה משפחה קרובה, לאחר למעלה מ-40 שנות היכרות. היכרות עם יושר, הגינות, רגישות ונכונות לעזור תמיד בכל עת שהתגלמה בדמויות האחים זיידל. זה לא היה יחסי ספק לקוח, זה גלש לידידות עמוקה וחברות אמת שמעבר לעסקים. הרבה מעבר. עמוק יותר מכל מה שהיה אמור להיות בין ספק ללקוח, וזה לא מובן מאיליו. כולנו התמכרנו ליושר בלתי מתפשר של הזיידלים מ"אורן". כולנו התרגלנו לסמוך עליהם בעיניים עצומות. תמיד ידענו שכל מה שהם מוכרים לנו, הם בדקו היטב במעבדות שלהם ולא בוחנים את איכות המוצר בבית הלקוח. כולנו הרגשנו את זה בפער אדיר בקריאות שירות ותקלות בין "אורן" למתחרים. כולנו עדים שמוצרים שעדיין עובדים היטב בבתים שלנו, השכנים כבר החליפו פעמיים ויותר בתקופה המקבילה. ייעוץ טכני תמיד היה לטובת הלקוח בראש וראשונה, ולאו דווקא לטובת הרווח של המייעץ. תמיד קיבלנו בדיוק מה שצריך ותמיד התאהבנו בתוצאות שתאמו את הציפיות בשלמות נדירה ובדיוק מפליא. וכל זה היה כי הייתה ידידות אמת ואהבת הזולת, שהאמון המלא היה התוצאה הטבעית של תכונות אלו של זיידלים. והאמון בהם מעולם לא הכזיב. כידוע השאלה הראשונה שנשאל האדם בבית דין של מעלה - "האם נשאת ונתת באמונה". כל השאר בא אחר כך. כי זה היסוד האיתן שצדיקים עומדים עליו ובהיעדרו כל השאר לא שווה הרבה. בשאלה זאת חגי ואפרים זצ"ל הם צדיקים גמורים שלוואי ונזכה להתקרב ולעמוד במחיצתם. וכולנו תפילה שזכותם תעמוד לכל המשפחה, לכולנו ולכל עם ישראל. יהי זכרם ברוך.
  • 27.01.21 איתן קולסקי על רחל (מדי) וולך לבית כרמי ז"למשתתף בצערך
  • 27.01.21 יואב קיוה על חנה ליבון ז"ללדן ורוני ומשפחת ליבון תנחומים עמוקים וכנים על מותה של אמא. אישה מקסימה ולבבית. יואב קיוה
  • 27.01.21 אסתר שפיטלניק עילם על רחל וינמן ז"לאפרת נא כתבי לי במייל eilamesti@walla.com דרך ההודעה הזו שכתבת כאן איני יודעת מי את, על מי בדיוק מילאתי דף עד שגילית כעת וכו'. כתבי לי למייל ואשמח להגיב לך. בנוסף להיותה מורתי, היא גם היתה בת דודה של בן ובנות משפחה שלי, משה רחל ויהודית לבית רפל, וכך נכנסה למחקר המשפחתי שלי. כל פרט נוסף - רק באופן אישי. בברכה אסתי
  • 27.01.21 נעים יעקב על הרב עו"ד שמואל אלטלף ז"לאני נדהם לקרוא את המודעה היה איש ענק מכיר אותו מילדות התפללתי בבית הכנסת ביהוד ע"ש אחיו ז"ל מאיר, משפחה למופת אביו היה ראש המועצה הראשון ביהוד, למדתי עם אחותו בשם שרה גאונית נכיתה יהיה זכרו לעד מנוחתו עדן איש צדיק
  • 27.01.21 איציק דותן על אל"מ אורן צ'יקו ז"לאוהב אדם , קצין וג'נטלמן , הצטערתי לשמוע על פטירתו בטרם עת , משתתף בצער המשפחה , יהי זכרו ברוך !
  • 27.01.21 אפרת על רחל וינמן ז"לשלום אסתר שמי אפרת בבואי לאתר דף ביד ושם, גיליתי שמילאת דף הזהה בפרטיו לזה שאבי מילא רק שנת הלידה אינה תואמת אשמח לשוחח איתך אפרת
  • 27.01.21 רבקה מיכאלי על גדי דגון ז"ללמשפחת דגון, משתתפת בצער הפרידה מגדי,צלם מחונן ומאיש נהדר- רבקה מיכאלי
  • 27.01.21 עופר עטייה על פרופ' שמואל ניסן ז"לאני הגעתי אליו בשנת 1967 מתל השומר ילד בן שנתיים גמור ושאף אחד לא ידע מה לעשות איתו .(אחרי שתיית סודה קאוסטית ששרפה את כל הושט קיבה וצילקה את כל האיזור ) ורק פרופסור ניסאן וד"ר ברמאור הצליחו להציל ועד היום רופאים שרואים את הסיטי שלי לא מבינים איך לפני 50 הצליחו לעשות עבודה כזאת ....וכשאמא שלי הביאה אותי לעפולה מיואשת ובוכיה ...הוא הבטיח לה שאני יהיה בריא וחזק ואפילו חייל בצהל .... תודה לך על האופטימיות ועל הצלת חיים של אלפי ילדים
  • 27.01.21 המשפחה על יצחק הורוביץ ז"ל – ט׳ בשבט תשע״זבמלאות ארבע שנים לפטירת יקירנו נקיים אזכרה לזכרו ביום ו' ה- 29.01.21, בשעה 09.30, בית עלמין קרית שאול.
  • 27.01.21 רמי על רס"ב (גימ') עוקלה אל פאר עלי ז"להמנוח היה בנאדם עם לב טוב תמיד עזר לכולם שיהיה זכרו ברוך
  • 26.01.21 יולנדה פרידמן על יולנדה קימל ז"לאשה יקרה וטובת לב. אשת חייל. עדינה אצילית ואהבה מאוד את בעלה ז"ל. הכרתי אותה שנים והיה לנו קשר מיוחד היא אהבה אותי מאוד ואני אותה. נהנתי לשוחח איתה, אישה אינטיליגנטית מאוד. לימים עברה מביתה לבית האבות משען בגבעתיים. ושם נפטרה. יהי זיכרה ברוך. על משכבה יהיה שלום. תנצבה.
  • 26.01.21 עוקלה זינב על רס"ב (גימ') עוקלה אל פאר עלי ז"לנשמתך צרורה בגן עדן דוד מיוחד ונדיר אהבנו אותך יהיה זכרך ברוך 😢
  • 26.01.21 אנואר עוקלה על רס"ב (גימ') עוקלה אל פאר עלי ז"לעלי היה אדם צדיק שנתן את כל כולו לבטחון המדינה במשטרת ישראל שכלכך אהב ,היה תמיד צנוע איש שלא מרבה בדיבורים וגדל משפחה לתפארת עלי היה האח החבר שדואג לכל האנשים סביבו ואהב לעזור לכולם יהי זכרו ברוך
  • 26.01.21 נאדיה על רס"ב (גימ') עוקלה אל פאר עלי ז"להוא היה איש נאמן וצדיק וצנוע ששרת במשטרת ישראל בנאמנות הרבה שנים יהיה זכרונו לברכה ותודה מכל הלב על התנחומים ממשפחת עוקלה
  • 26.01.21 אסף על דב זעירא ז"ללניצן היקר תנחומים ממני על מות אביך אסף
  • 26.01.21 רותי ברורמן על אריה פוזנר ז"למשתתפת בצערכם הכבד על מותו של אדם יקר רותי ב מוותיקות הטל' החינוכית
  • 26.01.21 וכט - אביצור על חנה ליבון ז"לדן רוני ומשפחת ליבון תנחומינו העמוקים והכנים ביותר על מותה של אמא - אישה מקסימה ולבבית שתמיד ידעה לומר מילה טובה משפחת וכט - אביצור
  • 26.01.21 חיים אלפיה על סא"ל שמואל ובר ז"למשפחת ובר היקרה קבלו את תנחומינו חבר יקר ואמיץ לב מכל החברים מחוג הטאי צי בית הלוחם ירושלים רונית וחיים אלפיה
  • 26.01.21 יעל אלמוג על עזרא נאווי ז"לעזרא נאווי זיכרונו לברכה היה איש שהתנגד לכיבוש בגדה המערבית בשטחים הכבושים שנכבשו ב1967. היה סייע לפלסטינים במאבק נגד המתנחלים הניאו נאצים. אמנם הוא היה קיצוני מדי ביחס לחיילי צהל. אבל כל חייו לא היה מוכן להישאר אדיש לגבי זה שאנחנו כובשים מדכאים עם אחר. יהי זכרו ברוך.
  • 26.01.21 אורנית על ד"ר ערן לין ז"לבתדהמה גדולה נודע לנו שד"ר ערן לין נפטר, צער רב מילא את ליבנו. שלא תדעו יותר צער.
  • 26.01.21 שמעון דרור על חיים (חיוס) יונאי ז"לחביבה בצער רב קראתי את מודעת האבל על הליכתו של חיים. משתתף בצערכם -שמעון דרור
  • 26.01.21 ירון דסה על אל"מ אריה אשל ז"לירון דסה חתנו של אריה בשבילי אריה היה אבא שיכולתי לשתף ולספר לו כל דבר ולהתייעץ איתו אריה היה אדם עם לב זהב שתמיד עזר ותמיד היה נותן אוזן קשבת והיה תמיד בשביל המשפחה שלו איש חכם פטריוט אמיתי איש משפחה סבא למופת איבדנו איש יקר ואהוב מאוד יהי זכרו ברוך
  • 26.01.21 ירון דסה על אל"מ אריה אשל ז"לירון דסה חתנו של אריה אשל ז"ל בשבילי הוא היה האבא שלא היה לי תמיד היה כאן בשבילי לכל שאלה וכל יעוץ אריה היה אדם משכמו ומעלה אדם יקר חכם מאוד פטריוט אמיתי אין עוד אנשים כאלה היום אבד לנו אדם אהוב ויקר יהי זכרו ברוך
  • 26.01.21 פזית בכר על אל"מ אורן צ'יקו ז"לאדם משכמו ומעלה. איש יקר, היה שלום. עצוב נורא.

תנחומים are closed.