אראל פרדו ז"ל

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 24.08.14, בשעה 17.00, בית עלמין קיבוץ גבעת ברנר.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב קליי 18, תל אביב, בין השעות 10.00 – 20.00.
המנוח היה בנם של טובה וחיים פרדו ז"ל.

יוסף (פיקו) גיא רון ומירה בראון ומשפחות גרון ושרגאי אבלים ומנחמים את דפנה ואילן על מות יקירם.
המנוח היה נכדם של ד"ר אנגלו וארנה גרון.

רוני ומירי פיש, דורון וגילה רבינוביץ, שמשון ומיקי בלקין, אריאל ונעמית שר, מיקי קורנהויזר ועליסה כהן גן אבלים על פטירת חברם.

קרן מקור לסרטי קולנוע וטלוויזיה, גדעון גנני, ניבה מנדלבליט והנהלת הקרן אבלים על מותו.
המנוח היה חבר הנהלת הקרן.

Share Button

6 תנחומים

 1. Orna Willis

  לדפנה היקרה מאד, הלב נקרע לי לשמוע על אבא. איש מקסים, אינטלקטואל, מצחיק וטוב לב. המון זכרונות חולפים לי בראש, ובכולם גם את, קטנה עם שיער מטולטל וראש חכם, רוקדת וצוחקת. כבוד היה לי להכיר ולחלק איתו שנים ביחד. אני מחבקת מרחוק. אורנה

 2. חיים שירן

  תנחומי למשפחה ולילדים
  אראל היה תלמיד שלי באוניברסיטת תל-אביב
  ועבדנו ביחד לאחר מכן כשהיה שותף בחברת הפקה
  אראל היה בחור מקסים ומוכשר
  צר לי על מותו הוא היה
  צעיר
  ברוחו ובמעשיו
  אראל יחסר לכולנו
  מן השמים תנוחמו
  חיים שירן

 3. חנה בן חורין

  את אראל הכרתי מהסיפורים של שרה שכנתי שניא דודתו אחות אביו חיים. אראל היה בשביל שרה אחיין אהוב , היא תמיד דיברה עליו בכזאת אהבה וגאווה. כששרה התקשרה לבשר לי על מותו של אחיינה יקירה הרגשתי חץ כואבת לתוך ליבי כי ידעתי כמה עצוב יהיה לשרה ללוות את אראל בדרכו האחרונה.

 4. ע.א.

  הכרתי היטב את אראל בילדותו וידעתי על הקשר העמוק שהיה בין אברהם חלפי לבין חיים וטובה – ובעיקר יחסו האבאי לאראל שהיה ילד מקסים. מהידיעות שליקטתי באינטרנט הבנתי כי אראל המשיך בדרכו של חיים – בעולם הקולנוע. בתקופה שחיים השתלם בקולנוע במנהטן, נמצאתי גם אני שם ובילינו שעות רבות ביחד. איש נפלא היה חיים וטובה היתה מקסימה ושחקנית מהשורה הראשונה. פרי אהבתם זכה גם לפחות בשיר אחד של חלפי שהקדיש אותו לאראל, בן חבריו. צר לסכם את לכתם של ההורים אליהם הצטרף הבן. לבני משפחתו חיבוק חם.

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.