ארנונה פייקס ז"ל

אבלים: בתה וחתנה: תמר פייקס ואבי פוזן, חתנה: דני מטס, נכדיה: חן ומתן מטס, נעה ורומי פוזן, אחותה וגיסה: טלמונה ותיאודור אורין, אחיה וגיסתה: מנחם ונעמה לוריא.
ההלוויה התקיימה ביום ב' ה- 19.06.17.
יושבים שבעה ברחוב הגדוד העברי 22, ירושלים, בין השעות 10.00 – 13.00, 17.00 – 22.00.

Share Button

3 תנחומים

 1. רחל אשרי

  הכרתי את ארנונה כאחותה של טלמונה שהיתה שכנתי בשנות ה-60 בבית הכרם. נדמה לי שהפעם האחרונה שפגשתי אותה היתה בסיום קורס לריקודי בטן בו השתתפה גם בתי נעמה. רק לפני חודש וחצי הזכרתיה כשגיליתי שיש לנו מכר משותף. אתמול צפיתי שוב בסרט של תמר שהזכיר לי ימים עברו. לא מזמן אמר מישהו שבעת ניחום אבלים לא ראוי לומר "שלא תדעו צער" כי זה לא מציאותי. נכון לומר "שתדעו צער בעיתו" זה מה שאני מקווה למשפחה. ברצוני להגיע לנחם.

 2. עמנואל מרקס

  שבעים שנות ידידות עם ארנונה ובני ביתה הסתיימו, ועצוב לי וכואב לי. באורח פלא ארנונה לא כרעה תחת מעמסת האסונות שליוו את חייה וכנראה גם אחנו צריכים לנהוג כך. אני תומך בכם באבלכם ומאחל לכם עתיד טוב ורגוע וזכרונות טובים. בגלל חולשה לא אבא לנחם אתכם, אבל לבי ומחשבותי אתכם.

 3. עדית דיין

  בעקבות הסרט המופלא ששודר לפני שנים אחדות, לא יכולתי שלא להבחין במודעת האבל אתמול…
  אשה כל כך מיוחדת, משפחה כל כך מיוחדת… הלב יוצא אליכם.
  צפיתי אתמול שוב בסרט, ושמחה לזכור את ארנונה – אותה מעולם לא פגשתי – כפי שהופיעה בו: חיונית, ישירה, נטולת פוזה… מקווה שימיה האחרונים עברו עליה בשלווה.
  חושבת עליכם בחום ובהערכה עצומה!

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here