במבי (ברכה) חיי שלג ז"ל

אבלים: בעלה: יאיר שלג, ילדיה: יהונתן ואסתר שלג, אריאל וסיוון שלג וטובה שלג, אחיה: מיקי וברכה ארליך ובני ביתם והרב יוסי וליאת ארליך ובני ביתם.
ההלוויה התקיימה ביום ב' ה- 15.08.16.
יושבים שבעה בבית משפחת שלג, רחוב אמציה 3, ירושלים.

יד ושם, הרב ישראל מאיר לאו, יו"ר מועצת יד ושם, אבנר שלו, יו"ר הנהלת יד ושם, ההנהלה, המועצה והעובדים אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירתם.
המנוחה הייתה חברת מועצת יד ושם.

קרן מנדל אבלה ומנחמת את המשפחה על פטירת יקירתם.
המנוחה הייתה חברת סגל בית ספר מנדל למנהיגות חינוכית.

צוות המכון הישראלי לדמוקרטיה אבל ומנחם את יאיר, חבר הצוות, ומשפחתו על פטירת יקירתם.

עיתון מקור ראשון מנחם את יאיר שלג על מות אשתו.

ארגון כל זכות, הדירקטוריון, המועצה הציבורית והצוות מנחמים את המשפחה על פטירת יקירתם.
המנוחה הייתה חברת המועצה הציבורית של הארגון.

המרכז העולמי של בני ברית ירושלים, חברי חבר השופטים: אשר וייל, יהודית אורבך, גבריאלה שלו, איתן בנצור, שלום קיטל, היו"ר: חיים כ"ץ והמנהל: אלן שניידר אבלים ומנחמים את בעלה יאיר והילדים על פטירת יקירתם.
המנוחה הייתה עיתונאית, סופרת והוגת דעות, כלת הפרס לעיתונאות של המרכז העולמי של בני ברית למצויינות בסיקור התפוצות בתקשורת הישראלית לשנת 2012 וחברה בחבר השופטים בשנים 2013 – 2016.

אוניברסיטת בר אילן, הפקולטה למדעי היהדות, המחלקה ללימודי המזרח התיכון והמחלקה ללימודי ארץ ישראל וארכיאולוגיה מנחמות את ד"ר מיכאל ארליך על מות אחותו.

המשפחה מודיעה כי במלאות שנה לפטירת יקירתם תתקיים עלייה לקברה ביום ה' ה- 03.08.17, בשעה 17.30, בית עלמין הר הזיתים (כניסה ליד מלון אינטרקונטיננטל).

2 תנחומים

 1. אריאל הירשפלד

  במבי שלג – מאנשי הרוח המשמעותיים ביותר שהולידה הציונות הדתית למען כלל החברה הישראלית ורוחה. לא רק פתיחות וסובלנות נדירות היו בה, אלא, ובעיקר – חוכמה עמוקה שבורכה גם בלא מעט פיקחות. דמותה הפכה זה כבר לסמל לאפשרות הדיבור והקשב בין חלקיה ובתריה של החברה הישראלית.
  הייתה לי הזכות לעבוד במחיצתה – הן ככותב ב"ארץ אחרת" והן כמורה במכון מנדל למנהיגות חינוכית; לא אשכח את תחושת השמחה והסיכוי שבמבי השרתה סביבה, את הטעם העז של השלום המקיף נוכחות של חוכמה כשלה. כי הרי – זהו האות לקיומה של חוכמה.
  זכרה הוא ברכה לגבי והיא היתה ברכה עבור כולנו.

 2. המשפחה

  במלאות שלוש שנים לפטירת יקירתנו נעלה לקברה ביום ב' ה- 12.08.19, בשעה 17.00, בית עלמין הר הזיתים (כניסה ליד מלון אינטרקונטיננטל).
  בשעה 16.15 תצר הסעה מבית המשפחה, פינת הרחובות אמציה ואלעזר המודעי בירושלים.
  בשעה 19.15 תתקיים תפילת מנחה ולאחריה ערב לזכרה של במבי, בבית הכנסת הרמב"ן, רחוב אמציה 4, ירושלים.

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *