גידי (גדעון) קייך ז"ל

המשפחה אבלה.
ההלוויה התקיימה ביום ד' ה- 28.10.15, בית עלמין קיבוץ כפר גלעדי.

Share Button

5 תנחומים

 1. בתשבע

  זכיתי ללמוד אצל גידי, לפני למעלה משלושים שנה, כשלמדתי עיצוב גרפי במכללת אמונה.
  גידי היה מורה נפלא, כזה שידע לזהות את החולשות בלי לפגוע, ולהעצים את החוזקות. הצחיק ושימח, והעשיר את עולמי.
  תנוחמו מן השמים.

 2. בת שבע לוי חדד

  גידי, המורה הכי עסיסי, שרמנטי ומלא חיות למרות גילו – ושובה לב (נכנס עם ממתק מההפסקה, חיוך ממזרי על שפתיו – לא מציע לכן… זה סתם יושב שתי שניות בפה, שעתיים בקיבה, שנתיים על המתניים… עזובנה…)

  חנך את לימודי העיצוב שלי ב'אמונה' לפני שלושים שנה, בת 7 אחרת.
  ג'ינגי' באופי לנצח.
  חלמתי אותו אתמול – מודיע שהוא כבר לא, הבן שלו כן.

 3. יהודה פרדיס

  לא לנחמה, כי אבדן אי-אפשר לפטור במלים.
  רק הערת שוליים קטנה, אישיאת שלי: הכרתי את גידי כשלמדנו באותו מחזור ב"בצאלאל", המחזור השני בסה"כ. התלמידים דאז, ערב קום המדינה, התקבצו מכל קצות הארץ עם ייצוג מכובד של עמק הירדן. ביניהם בלטו מי שהיו חברי המקהלה האזורית, עם גידי בראשם. דבר ראשון, החלו ללמד אותנו משיריהם. קלאסיים, בעיקר בארוק, ובמיוחד באך.
  וכך, לאחר אימונים והדרכה קצרים, מצאנו את עצמנו רכונים על העבודה הגראפית שלנו ושרים בפה מלא ובהתלהבות Schafe können sicher weiden , עד שמהנהלת "בצלאל" העבירו לנו הודעה: אנא, השתדלו-נא, קצת יותר בשקט – מחוץ לבנייו נאספים עוברי-אורח ומתפלאים: "מה זה, המוסיקה? חשבנו שלומדים כאן לצייר!"
  אני כבר בסוף הדרך, רתוק למיטתי. מכל התכניות לבקר ידידים ותיקים, לא יצא דבר. אבל נעים להיזכר.

 4. פרידה אונגר-(גולדרייך)

  ראשית רק היום גיליתי שגידי נפטר.פשוט העלתי את שמו מתוך סקרנות .גם אני למדתי במכללת אמונה לפני כשלושים שנה גידי ז"למעבר להיותו גרפיקאי מוכשר היה איש שמח זורם שובב משהו……יהי זכרו ברוך.

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.