גילה ירון ז"ל

האקדמיה למוסיקה ולמחול ירושלים אבלה ומנחמת את המשפחה על מות יקירתם, אמנית, זמרת ומורה, עובדת המחלקה הווקאלית של האקדמיה.

Share Button

7 תנחומים

 1. דליה ויאיר איתן

  למשפחת גילה ירון שלום
  התכוונו להגיע הערב לביקור תנחומים אך דליהה הרגישה לא בטוב ונאלצנו להשאר בבית,לצערנו. היינו בקשר עמה שנים אבות. כמו גילה ויהודה , גרנו ברמת יוסף ומדי ערב יום כיפור היו באים אלינו לחוג יחד. המסורת נמשכה גם כאשר עברנו לנאות רחל. יהודה שר , כמוני ,במקהלת אבו גוש, כך שהקשרים המוסיקליים נמשכות גם כאשר עברו לרמת הנשיא. גילה היתה דמות מיוחדת, תמיד חייכנית ולא נשכח את צחוקה המתגלגל. לאחרונה פגשנוה כאשר כבר צעדה עם הליכון וספרה שהשתילו לה קוצב לב.
  תכננו להיפגש ולצערנו לא נסתייע בידנו.
  אנו משתתפים בצערכם , צערנו.

 2. לנד-לויצקי סנדי/יאנה

  זוכרת אותך כאישיות מלבבת ושמחה ?
  אישה חמה ? ואמנית דגולה ?
  יהי זכרך ברוך ומנוחתך עדן ?
  ככל אוהביך כואבת את לכתך
  ובאשר תהיי, מאחלת לך המשך מסע מרתק ?
  חיבוק גדול ממני, סנדי ?

 3. דר' יגאל גת

  גילה הייתה זמרת בחסד ונשמה טובה
  נהנהו ביחד עם מתיאוס פסיון, יוהנס פסיון, ומשיח של הנדל. שירתה בחומרים של מסנה הם בלתי נשכחים.
  מלאת כוח שירתי ומעודן. ליוותה אוצנו בנאמנות במקהלת אבו-גוש.
  בשירתה הייתה שופעת אנרגיה ותרבות זימרתית.

  נוחי בשלום מבצעת נפלאה

 4. שולמית חקלאי מצפה רמון

  היום הייתי בפגישה בספריה של מצפה רמון עם אורי וולשט מי שהיה ראש המועצה הראשון במצפה רמון- הוא השנה בן 100- איש צלול רהוט מלא אנרגיות.בין שאר התמונות שהראה היתה תמונה של גילה שרה עם המקהלה שאירגנה במצפה רמון אליה הגיעה בעקבות בעלה יהודה שהיה בחייל האויר.
  רציתי לשתף אותה בחוויה הזאת והנה הסתבר לי שנפטרה- אני כל כך עצובה – הערצתי אותה כאדם , כזמרת ומוסיקאית נפלאה- שולחת אהבתי ותנחומי לאחיותיה- שולמית חקלאי

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here