דוד (דדי) שחר ז"ל

אבלים: הוריו: רינה ויובל שחר, אחותו: איילת וארקדי דייטש ובני ביתם, אחותו: שרון ואייל שחר בן דוד ובני ביתם, אישתו: אביטל שחר, בנותיו: גיל, ניצן, ליאור, נועם ועומר.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 26.06.11, בשעה 11.00, בבית העלמין בכפר קיש.
יושבים שבעה בבית ההורים, רחובת עלומים 17, סביון, מיום ב' ה- 27.06.11.

ועד האקדמאים ברשות שדות התעופה מנחם את המשפחה על מותו.

מועצת רשות שדות התעופה, ההנהלה, ועדי העובדים והעובדים מנחמים את המשפחה על מותו.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 26.06.11, בשעה 11.00, בבית העלמין בכפר קיש.
הסעות תצאנה מהתמך המזרחי בנתב"ג בשעה 08.30 בבקר.

ועד העובדים הכללי והעובדים ברשות שדות התעופה מנחמים את המשפחה על מותו.
המנוח היה מנהל חטיבת התפעול ומבצע קרקע ברש"ת.

אמיר ונאוה, עירית ואיתן, אילן והדר, אילנה ורפי, גתית ומיכה, ביבי ודפנה, דליה ודני, גדי ונילי, איה ויהודה מנחמים את טלי, הבנות ומשפחת שחר על מותו.

אוניברסיטת בר אילן, הפקולטה למדעי החברה, החוג המשולב למדעי החברה, המחלקה למינהל, הסגל האקדמי והסגל המינהלי מנחמים את ד"ר רינה שחר והמשפחה על מות בנה.

Share Button

11 תנחומים

 1. יעקב

  עכשיו בוקר יום א' 26.06.2011 09:20 .
  באורח שבאמת אינני יכול להסבירו חיפשתי ברגעים אלו מידע כמעט חסר חשיבות באינטרנט והצירוף המוזר 'דדי שחר ז"ל' עלה אל מול עיני. באמת שאי אפשר להיות מוכן לכך.
  צביטה ענקית בלב. באמת קשה לעכל. דדי חבר ילדות מרמת גן. היינו יחד אפילו בגן חובה, אבל חברותנו התפרשה על פני שנות התיכון ומעט לאחר השירות הצבאי.
  ממרחק הזמן, חמש-שש שנות חברות נראים כמעט כלא כלום, אבל לא כך הוא. השנים הללו הם זמן יקר ערך של ממש. ימים מלאים מכל טוב של זכרונות נפלאים.
  דדי החכם, השנון, המצחיק עד דמעות, החקיין המוכשר,תמיד מסמר הערב.
  דדי שבא מבית יוצא דופן לנוף הרמתגני הציג בפני כמעט את כל אוצרות האמנות שחוויתי עד אז. אל מי ניתן היה בימים ההם להכנס הביתה ולראות בחדר השינה של ההורים ציור רקדנית מקורי של אוגוסט רודן תלוי מעל למיטה?
  עצוב, עצוב.
  אני שולח את תנחומי הכנים למשפחה.

 2. אורטל

  באתי לכפר קיש כשאני מכירה ילדה אחת, חייכנית ושמחה. (סמיילי זה הסמל האהוב עליה) ויצאתי משם כשאני מבינה כנראה איך היא הפכה להיות כזו. הייתי לצערי, בהלוויות רבות ושמעתי שלל הספדים אבל מה שנאמר באותם צהריים בכפר קיש על דדי שחר פתח לי צוהר להבין לאיזה מן אדם באתי באתי לחלוק כבוד אחרון וגיליתי מישהו שהסב לסובבים אותו אושר כה רב, ואופטימיות אין קץ, ממש כמו אבא שלי. "אני מצטערת שזה קרה", אמרתי לליאור שעל אף הקושי הבלתי ניתן לתיאור להזדהות עימה במעמד זה, נשבר לי הלב לרסיסים להבין איזה אדם אדיר אבד לכם ואני ממש ממש מצטערת בשביל כולכם ומקווה שתדעו רק שלווה בעתיד.

 3. שמעון קושניר

  דדי היקר – כמה מצער היה לראות את מודעת האבל על לכתך.. אני כחברך בתקופת לימודנו בבית ספר המרכז ברמת- גן וזוכר את הוריך היקרים ואחותך ולאחר מכן את רעייתך לא הפסקתי למרות שלא נפגשנו שנים רבות לעקוב אחר התקדמותך בקריירה היכן שהרצאתי הייתי גאה לשמוע איך אתה מצליח ואיך אוהבים אותך כל מי שבמחציתך.. וכמה כאב לי לפני כחודש ששמעתי שחלית.. אתה לא מתאר לך כמה דברנו עליך חברים מילדותך..קוויתי לשמוע שאתה מחלים אך הידיעה הבוקר נתצה את החלום.. היית מקסים בילדותך.. הייתי איש שמח שמבדר את כל מי שבמחיצתך..והחבר הטוב ביותר.. חבל על אובדנך.. למרות שמשפחתי לא הכירה אותך אישית כולם אוהבים אותך…
  שמור על כולנו שם למעלה יהי זכרך צרור בצרור החיים אמן ואמן

 4. ע

  דדי שחר
  הראשון בכתה מהמרכז שהלך לנו
  כואב
  קשה לעכל
  זוכר אותו את אחותו את הוריו המקסימים
  את הזכרון שכתב לי ביומן
  כמו אתמול
  מעל ארבעים שנה עברו
  כמו אתמול
  יהא זכרך ברוך
  רינה. אני הבן של שרה מבר אילן. היי חזקה. 

  • ניני

   דדי זכור לי מכיתה – ובהמשך נצטלבו דריכנו בתיכון בנוער רפורמי ,
   היה המיוחד , בעל דעות מקוריות , חוש הומור מדהים ובגרות ,
   הודיע לי חברנו לכיתה א , וכך גם העברתי ל ע . מדהים כמה זיכרון של דדי וההתרשמות ממנו מהממת למרות מרחק השנים הרב
   יהא זכרו ברוך ! ושלא תדעו עוד צער.

 5. אפרת

  למרות שלא פגשתי אותו מאז כיתה ח' דדי תמיד היה כזכרון ילדות מתוק.מהגן ועד כיתה ח' צעדנו יחד. מהרגע שרולי הודיע לה על מותו של דדי לא הפסקתי לזכור ולהיזכר בדדי הילד החמוד שהיה מחכה לי לפני בית ספר.
  תנחומי הכנים למשפחה-יהיה זכרו ברוך !

 6. עירן גזית

  את דדי הכרתי בצבא. היינו חברים מאוד קרובים בקצינים במודיעין פקוד דרום, בילינו יחדיו רבות בסיני. אני זוכר כשדדי התקבל לעבודה ברשות שדות התעופה. הייתי שם כאשר קיבל את המשימה להקים את מעבר הגבול ברפיח ואני זוכר את הבית בימית. אני זוכר את היום שהכיר את טלי וידע מיד כי זאת אשתו. הכי הרבה אני זוכר את ההומור ואת הצחוק. למרות שלא התראינו זמן רב, תמיד ידעתי שאם צריך, דדי שם בשבילי.
  אהבתי אותך דדי – העולם מקום פחות טוב בהעדריך.

  עירן, הנמצא רחוק בארה"ב, אבל ליבי עם טלי והבנות – רינה ויובל, איילת ושרון

 7. ריבי (בן יהודה) ושלמה וולקוביץ

  באיחור, ובזעזוע, קיבלנו את הידיעה על מותו של דדי – אנו זוכרים אותו מבי"ס המרכז ומתקופת התיכון ברמת-גן – כפיקח, בדחן, יפה-תואר, ובהמשך – כמקצוען בתחומו, בעל ואב גאה. כה חבל שנפטר בגיל צעיר, וכה חבל על משפחתו והוריו.
  יהי זכרו ברוך.

  • דדי ויס

   לצערירק עכשיו נודע לי על לכתו של דדי האיש המופלא,רב הפעלים בעל חוש ההומור המיוחד כל כך.את דדי הכרתי עוד בילדותינו בתקופת הלימודים בבית הספר היסודי המרכז אז בילינו רבות מעבר לשעות הלימודים.מאז הצלבו דרכינו מידי פעם במסגרת תפקידיו המגוונים.כל פגישה איתו היתה מלאת הנאה עם המון טעם של עוד.כאבתי עד מאוד לשמע הבשורה המרה והאבידה הקשה ושולח תנחומי מעומק הלב למשפחתו הנפלאה אותה הכרתי בעיקר בילדותי.
   עודד (דדי) ברק (ויס)

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here