דורון אדיר ז"ל

אבלים: רעייתו: זהבה, בניו: רן, אייל, רועי ושרון, אחיותיו, כלותיו, נכדיו והמשפחה.
פרטים על מועד ההלוויה בטלפון: 050-5222624, 050-4003510.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב לוי אשכול 63 ב', תל אביב.

קבוצת סקאל, ההנהלה והעובדים מנחמים את רועי אדיר והמשפחה על מות אביו.

ועד אגודת צהלה והתושבים מנחמים את עיריית תל אביב והמשפחה על מותו.
המנוח היה מנהל אגף רבעים ושכונות בעיריית תל אביב.

Share Button

19 תנחומים

 1. הרצל נעמן -

  היום היה יום גשום והפכפך, היום קברנו את דורון, מי יאמין? רק לפני פחות משבוע ישבנו יחד בסדנא, עם כיפים וצחוקים וצבעוניות המיוחדת לדורון. אזכור אותך תמיד. תנחומי למשפחה.

 2. ד"ר אבי א

  הכרתי את דורון ז"ל דרך הספורט כשהיה מנהל קאנטרי קיריית שלום , לאחר מכן כמארגן הספורטיאדה של האגף לספורט לעם של מרכז הפועל.. ובשנים האחרונות כיו"ר ועדת החינוך של רובע מזרח.
  דורון ז"ל תמיד התבלט בכושר הניהול שלו… ותמיד פירגן לי…
  יהא זכרו ברוך.. תנחומים למשפחה מקרב לב

 3. אורון חן

  דרכנו ביחד כבר למעלה מ-45 שנה ,הכרותי עם דורון החלה עוד בהיותו נער כשהיה בא לשחק כדורגל במגרש בסוף רחוב לסינג [ היום נתן החכם ] ליד רחוב דיזנגוף , אני גרתי בהמשך הרחוב , הייתי אז ילד בן 5 [ לפני כ 47 שנה ] והייתי בא לצפות ב" גדולים משחקים ", דורון שיחק בנוער של הפועל ת"א ויחד עם העובדה שאביו היה מנהל בלומפילד , בעיני הוא נחשב לאליל , לא היה את מה שיש לנוער היום טלויזיה ואינטרנט , כך שלראות שחקן על אמת זה היה לראות את דורון משחק, קולו החזק והרועם היה סימן ההכר שלו ומיכוון שהיה שחקן טוב זה היה ממש חוויה , כל רגע פנוי הייתי מגיע למגרש לראות אותו, דורון אהב אותי מאד מאד , וכך הייתי ה"גרופי "שלו שתמיד ישב ביציע המאולתר וצפה בו , לעיתים היה שולח אותי לביתו להביא לו דברים ששכח, הייתי האח הקטן שלו ועבורי הוא היה האח הגדול הנערץ שלא היה לי, ולמרות הפרש הגילים ביננו הסבלנות והאהבה שגילה כלפיי העידה שיעשה משהו עם נוער בחיו הבוגרים. קרה ומאוחר יותר עברנו דירה וגם דורון התגייס וכך דרכנו נפרדו למשך כ 6-7 שנים ואז דורון הגיע לנהל את הקפיטריה באורט טכניקום בגבעתיים היכן שלמדתי , הייתי כבר בן 15-14, ויום אחד בהפסקה כשירדתי לקפיטריה שמעתי קול כל כך מוכר, ואת הקול הזה אי אפשר לשכוח, הייתי חייב להתקרב כדי לראות , אולם הדמות לא הזכירה לי את דורון , היה לו זקן , גידל קצת כרס , אולם לא יכולתי להתעלם מהקול , אני זוכר שנשארתי עד לתום ההפסקה ולא הלכתי לשעור , התור בקפיטריה נגמר והתקרבתי לדלפק ושאלתי אותו אם הוא דורון אדיר .. וכך דרכנו התחברה שוב והעלנו זכרונות מאותה תקופה, כאשר אני כעת נער כפי שהכרתי אותו והוא כבר נשוי עם ילדים ,מאוחר יותר בחור שגם למד בבית הספר עבד אצלו בקפיטריה במשך שנים הפך להיות גיסי [ ז"ל ]. עברו שנים ואחרי הצבא נסעתי לחו"ל וחזרתי רק לאחר 12 שנה לארץ, משחזרתי חיפשתי אותו ומצאתי אותו בעיריית תל אביב ויצרנו קשר שוב.
  דורון היה חבר , הערצתי אותו כפי שהנוער מעריץ היום את מסי ורונלדו , היה איש טוב לב, שאהב אנשים
  איש שהיה כיף לדבר איתו ולצחוק איתו ,אתגעגע אליו מאד.
  דורון ,אזכור אותך תמיד, תנחומי למשפחה
  ידידך אורון חן

 4. אשר חג'ג

  קבוצת מענ"ק (מערך ניווט קהילתי) משתתפת בצער המשפחה על אבדן יקירה.
  דורון היה בראש פירמידה קהילתית ענפה, ולנו כפעילים חברתיים ברובע דרום מזרח, הייתה הזכות לשתף איתו פעולה בתחום החברתי קהילתי.
  יהי זכרו ברוך!
  מענ"ק

 5. שוקי דנינו

  תנחומי למשפחה. הכרתי את דורון כרכז הקורס למנהלי מרכזי ספורט ובריכות שחייה בוינגייט. אדם עם ידע רביחס חם לתלמידים ולחברים ובן אדם שאכפת לו. הוא פיתח את הקורס במהלך השנים והכשיר רבים ממנהלי הבריכות העובדדים ברחבי הארץ. אזכור אותו כחבר לעבודה וגם לאחריה וכאדם שתמיד אפשר לפנות אליו והוא ישיב לך במאור פנים. יהי זכרו ברוך.

 6. שרעבי לאה

  למשפחת אדיר המורחבת….
  בראשית מחבקת….
  דורון עבורי ועבור ילדי היה כאב במתנ"ס גורן גולדשטיין בק"ש.
  תמיד דאג תמך והרגיע…
  היכן שהייתי ונתקלתי לבעיה משלט רחוק ידע לפתור בשקט.
  במתנ"ס נתן לנו להרגיש יותר מבבית.
  אישיות עם נוכחות וביטחון.
  לאחר שעזב הרגיע שתמיד הוא בשבילנו.
  במפגשים דאג תמיד להגיע לחבק ולהתגאות בילדנו .
  כואבים ומחבקים משפחת שרעבי

 7. אריק כסיף

  דורון אדיר
  את דורון הכרתי כל חיי אנו בני דודים ומגיל אפס. תמיד האינו שמרים על קשר תמידי לא 24 שעות אבל בקשר משפחתי.
  משפחתנו היתה גדולה לסבתי עליה השלום היו חמישה ילדים שלוש בנות ושני בנים והבנים היו גם חברים יש לצין שבשנות החמישים לא היו טלוויזיות וברור גם מחשבים כך שהרבה מזמנינו האנו ביחד.
  בשבתות ובחגים וביחד זה שלושים איש קשה לישכוח את החגים כאשר בבית הסבתא נפגשו כולם ואין לצאת למסיבה או לפגישה.
  דורון כילד התבלט באישיות חזקה וכושר מנהיגות אשר הטבלטה ככל שהתבגר אדם חרוץ ובעל ששאיפות להתקדם ולהצליח.
  לימים פגש דורון זהבה בחורה יפה נעימה וכמו שאומרים מבית טוב לזוג נולדו ארבעה בנים מקסימים והמישפחה גדלה והתרחבה ופה ראינו שוב את חרצותו של דורון אם קולו האדיר שלט ביד רמה ושמר על אחדות המישפחה עד יומו האחרון
  דמותו הדומיננטית התבטאה גם בעבודה דורון דאג לכולם ודמותו השפיע על כולם
  אדם נדיב ישר נאמן לכולם עוד רבים התגעגו אלי דמותו תיזכר לעד.
  חבל בן דודי היקר שהלכתה כה צעיר אריק כסיף

 8. רן אדיר

  אבא איך עזבת אותנו ככה כל יום שעובר יותר קשה וקשה הגעגועים אליך קשים מנשוא דמותך הענקית מלווה אותנו מבוקר השכם עד לילה הגיבוי של כולנו איננו אין לאן להתקשר להתייעץ או להודיע בשורה משמחת או אפילו אם קצת לא מרגישים טוב הדבק של כולנו איננו כל כך הרבה דברים אני יכול לרשום עליך ואני אצטרך אלף דפים אבל אני אגיד במשפט אחד אבא כמוך לא שוכחים אפילו לא ליום אחד עד יום מותי רן אדיר

  • גיא בית און

   עבדתי אצל דורון לפני כעשרים שנה. והודות לאינרנט הבנתי שהאיש האדיר החזיר את נשמתו לבורא עולם. אני הייתי החובש בבריכה בקריית שלום יחד עם עוד שלל תפקידים שדורון ביד מיומנת יד להטיל עלי.
   יש לי רק דבר אחד לומר על האיש הוא היה אדיר.
   בקו המחשבה שלו.
   בחדשנות שלו.
   בשאיפות שלו.
   ביכולת שלו לנצל את הכוח האנושי סביבו.
   הוא היה פשוט אדיר.
   נוח בשלום איש אדיר .

 9. אורון חן

  שנה עברה ,והזמן עושה את שלו, אולם את דורון לא אוכל לשכוח , דורון כדמות נערצת עבורי היה משהו שאין לו תחליף,קולו הרם והדמות האבהית, סבלנותו לילדים לנוער ולצעירים היו משהו שלא ניתן למצוא היום
  תמיד אזכור אותו
  אורון חן

 10. אורון חן

  עוד שנה עברה, הכאב והצער קצת עוברים , ככה אנחנו בני האנוש, הזמן עושה את שלו. אולם את הזכרון לא ניתן למחוק וגם לא את הגעגוע, דורון היה מיוחד, איש נהדר, דמות להערצה.
  חבל שהלכת כל כך מוקדם
  אזכור אותך תמיד
  אורון חן

 11. ליאור בינה

  הכרתי את דורון אדיר בזכות בנו אייל אדיר שלמד איתי בתיכון באותה כיתה אורט טכניקום גבעתיים , אני זוכר איך הייתי מגיע בסופ"ש לבריכה בקרית שלום והיינו יושבים אני אייל ודורון , אדם מדהים , שלא תדעו עוד צער , ליאור בינה .

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here