דינה אתינגר לבית חבס ז"ל

אבלים: בנותיה: תמר דודיך ורות רפקין, נכדיה: שרון וולך, נעמי רודיך ובן זוגה: ליאור וולף, רוברט ובניס רפקין, ניניה: יונתן וולף ורעיה רפקין.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 12.08.13, בשעה 13.00, בית עלמין קרית שאול.
יושבים שבעה בבית המנוחה, שדרות ח"ן 18, תל אביב, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 20.00.
המנוחה הייתה אלמנתו של יונה אתינגר ז"ל.

מוזיאון תל אביב לאמנות, רון חולדאי, ראש עיריית תל אביב יפו ויו"ר מועצת המנהלים של המוזיאון, מועצת המנהלים והחברים במוזיאון מנחמים את תמי רודיך על מות האם.

קרן תל אביב יפו לפיתוח, צבי קנור, מנכ"ל הקרן והעובדים, רון חולדאי, ראש עיריית תל אביבי יפו ויו"ר קרן תל אביב יפו לפיתוח מנחמים את תמר רודיך, חברת מועצת קרן תל אביב יפו לפיתוח, והמשפחה על מות האם.

תיאטרון הקאמרי, חברי מועצת הנאמנות, חברי הוועד המנהל של נאמנות תיאטרון הקאמרי, ידידי התיאטרון וקרן יונה אתינגר והווארד גילמן מנחמים את תמר רודיך על מות אמה.

האופרה הישראלית וחנה מוניץ, מנכ"ל, מנחמות את תמיר והמשפחה על פטירת יקירתם.

אוניברסיטת תל אביב, פרופ' יעקב פרנקל, יו"ר חבר הנאמנים, פרופ' יוסף קלפטר, נשיא, אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירתם.
המנוחה הייתה עמיתת כבוד של האוניברסיטה.

התזמורת הפילהרמונית הישראלית וקרן התזמורת הפילהרמונית הישראלית מנחמים את המשפחה על פטירת יקירתם.
המנוחה יחד עם בעלה המנוח יונה אתינגר היו ממקימי קרנות התזמורת בארץ ובחו"ל.

החברים: עדית אלקון, אירן אמודי ואלישע בן צור, טובי ואמנון ברגר, ברכה ועמירם ברעם, ורדה גיל ודסי סטרוד מנחמים את תמי רודיך והמשפחה על מות אמה.

קרן התרבות אמריקה ישראל מנחמת את תמר רודיך, חברת הנהלת הקרן, ומשפחתה על פטירת אמה.

Share Button

תנחומים אחד

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here