דני ויניצקי ז"ל

אבלים: זיוה, מאיה, יונתן, אלי ואמיליה, תום, שלומי ורומי.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 21.09.16, בשעה 12.45, בית עלמין קיבוץ גבעת ברנר (בית העלמין האלטרנטיבי).
יושבים שבעה בברחוב אחד העם 112, תל אביב.

החברים במוזיאון תל אביב לאמנות מנחמים את מאיה ויניצקי על מות אביה.

האוניברסיטה העברית בירושלים והרשות למחשוב, תקשורת ומידע אבלות ומנחמות את המשפחה על מות יקירם.

Share Button

6 תנחומים

 1. מיכל פנט פלג

  זיוה יקרה,

  הכרתי היטב את דני ונדהמתי לשמוע על מותו של האיש הכי נמרץ ואופטימי שאני מכירה. עבדתי אתו במחלקה למערכות מידע בשנות השבעים ותחילת השמונים ולימים, כשעברתי למדעי החברה בהר הצופים, נשארתי בקשר טוב עם מרבית ותיקי המחלקה. בכל פגישה הוא עדכן אותי בנעשה בענייני המחשוב באוניברסיטה ותמיד ידע לתת לי עצה מקצועית טובה.
  אבל מה שאפיין את דני מעבר למקצועיות ולנועם הליכותיו הוא טוב הלב שלו והאנרגיה שהשקיע בעזרה לזולת. זכורות לי השנים שבהן טיפל במסירות אין קץ ברחלי רומנו החמודה שנאלצה להתמודד לבדה עם מחלת הסרטן. לא רק שעודד אותה וסייע לה בסידורים השונים אלא גם הזכיר לי ולאחרים להזמין אותה מפעם לפעם לארוחת ליל שבת. טוב הלב של דני היה מדבק. אחרי מותה ארגן דני ערב מרגש לזכרה.

  לימים, כשאמי הקשישה הזדקקה למכשור רפואי, פגשתי את דני כמה פעמים ב"יד שרה" בירושלים כשהוא מסייע לעובדים ולמתנדבים בכל דבר ועניין, נוסף על התרומה שלו בשדרוג מערכות המידע של המוסד. לא פלא שהעובדים ביד שרה ממש העריצו אותו.

  על דני ויניצקי וכמותו אומרים "הטובים הולכים ראשונים".
  בידידות,
  מיכל

 2. עפרה אנקר

  משפחת ויניצקי היקרה ובעיקר זיוה
  שמעתי בתדהמה על מותו של דני . דני היה חבר ילדות שלי . למדנו יחד בעממי וגם היינו יחד בקבוצת הנוער העובד והלומד בגיל ההתבגרות . ביחד עברנו חוויות עשירות בתקופה שהיתה לה השפעה נכבדה על התפתחות האישיות שלנו . אפשר להגיד שגדלנו ביחד . דני היה חבר מסור ויקר לי הוא זה שהיה מגן עלי בזמנים שהייתי זקוקה להגנה בשל ״ עניני חברה״ וכשהיינו קטנים הוא זה שהיה ״איש סודי״. לתמיד אזכור את הטיולים הנפלאים שערכתי אתו בהרי ירושלים , שני ילדים .
  דרכנו נפרדו בשל מעברי ראשית לתל- אביב ולאחר מכן ללונדון . חבל .
  לאחרונה החלפנו מספר אמיילים בשל מחלה קשה של חברה משותפת שלנו שהוא טיפל בה נאמנה וטרח לדווח לי מדי פעם על מצבה . הוא היה מסור לה כמו אח בזמן שגססה .
  אני שותפה לצערכם . דני היה איש טוב לב , פיקח , עם חוש הומור ייחודי .

 3. יוסי קלמנוביץ'

  4 מרץ 2017
  אני היכרתי את משפחת ויניצקי בתור מדריך תיירים, ועבדתי כ 30 שנה עם אבא של דני, חיים ויניצקי ז"ל.
  בכל אותן שנים הרביתי להכנס לביתם שברח' מטודלה, והייתי כבן משפחה, בהזדמנויות אלו למדתי להכיר נפש טובה, ממש כמו אביו.
  ממש קשה להאמין שהוא כבר לא איתנו.
  יהי זכאו ברוך.

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.