דפנה לוז ז"ל

אבלים: בעלה וילדיה: עדו, איה, אסא ומיכה קוק, אחותה: נעמי זמר ובני ביתה, אחיה: אורי לוז ובני ביתו, אחותה: תמר לוז ובני ביתה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 08.12.19, בשעה 12.00, בית עלמין רחובות.
יושבים שבעה ברחוב ג'ורג' אליוט 14, תל אביב.

חברת IBI בית השקעות אבלה ומנחמת את עדו, הילדים ומשפחות קוק ולוז על פטירת יקירתם.

משרד גולדפרב זליגמן ושות', השותפים והעובדים מנחמים את תמר לוז ומשפחתה על פטירת יקירתם.

החברים בחברת פועלים אי.בי.אי מנחמים את עדו קוק ומשפחתו על מות רעייתו.

Share Button

3 תנחומים

 1. אורלי פרי

  כואבת את כאבכם. מכירה את דפנה הנהדרת מימי בצלאל. דמותה המיוחדת חקוקה בליבי כבר שנים. אביה של דפנה היה ידיד של חמותי עפרה טריידל ז"ל מימי חקלאי פרדס חנה . מחבקת את כולכם. אורלי פרי טריידל

 2. אסנת ברגר

  עצובים וכואבים על מותה של דפנה.
  דפנה עבדה בבי״ס ״ ונצואלה״ לחינוך מיוחד בתל אביב, וזכורה לנו כאשת מקצוע טיפולית, בעלת ידע מקצועי רב, רצינית, עמוקה וכאשת צוות נפלאה.
  צר לנו מאד על מותה, מנחמים את בני משפחתה.
  אסנת רונה וצוות בית הספר.

 3. רונית לוי וייס

  משפחה יקרה, הכרתי את דפנה בביה"ס ונצואלה-קלישר. יצא לנו להכין חג ביחד. (אני לא זוכרת איזה חג זה היה) נפגשנו להכנת החג בבית קפה ברחוב טשרניחובסקי, דפנה הגיעה על אופניים. תכננו את החג בקלילות, היתה בנינו הבנה מלאה בנושא הזה וכנראה שגם בעוד נושאים. יצא לנו כמה פעמים להפגש באקראי ברחוב. תמיד שמחנו זו לקראת זו. הפעם האחרונה שנפגשנו היתה באזור התחנה המרכזית, היא היתה על אופניה ואני חזרתי מירושלים. התעדכנו על מעשינו ונפרדנו…עד לפעם הבאה ועוד נפגשנו כמה פעמים בפייסבוק. משפחה יקרה, אני שולחת לכם את תנחומי, שלא תדעו עוד צער. דפנה כבר חסרה לי.
  רונית

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here