ד"ר אור עזרתי ז"ל

אבלים: אמו: רות עזרתי, אשתו: גגו עשת, ילדיו: ימה וינאי והמשפחה.
יושבים שבעה בחוג המשפחה, רות – 052-8989898, גגו – 055-6625808.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר, בית הספר למקצועות הבריאות ע"ש שטייר, החוג להפרעות בתקשורת, הדקאן, ראש בית הספר, הסגל האקדמי והסגל המינהלי אבלים ומנחמים את ד"ר רות עזרתי ומשפחתה על פטירת בנה.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר, בית הספר למקצועות הבריאות ע"ש שטייר והחברים בחוג להפרעות בתקשורת אבלים ומנחמים את ד"ר רות עזרתי ומשפחתה על פטירת בנה.

Share Button

4 תנחומים

 1. איתן ברק

  היכרנו את אור עוד משחר נעוריו . פעילות ספורט בתחילה היו בתחתית סולם העדיפויות שלו אך כשהתחבר עם בננו ניר למד את תרבות הריצה ויחד קיימו פעילות ספורט מגוונות ובעיקר בתחום הריצה . כשנכדינו בנו של ניר חלה במחלה קשה , היה אור אחד התומכים והמסייעים להתמודדות עם הנורא מכל .
  כואבים ואבלים על אובדן אדם צעיר חבר ומאד מוכשר. משתתפים בצערה של גגו והמשפחה הצעירה ועם האם רותי ( וינוקור) עזרתי .

 2. אתי דרומי

  קשה למצוא מילות ניחומים לרותי ולכל המשפחה. אור נולד והביא אור גדול לכל הסובבים שזכו להכיר אותו לאורך חייו הקצרים כל כך. היה גבוה משכמו ומעלה- רגיש, חושב, מעניין עד בלי די.
  אובדן עצום! כאב נורא. לא נתפס.

 3. אורי הדר

  אני נדהם, חשבתי שאור הוא נצחי ותמיד יהיה אפשר לפגוש אותו במסדרונות "שרת", להחליף חיוך, שלום מהנשמע, או לשמוע עליו משהו מאחד התלמידים. אני מבין שזו סצינה מהעבר הדי רחוק, אבל צר לי מאוד על המוחלטות שהעבר הזה קיבל.

 4. גיא פוקשנר

  זכיתי ללמוד עם אור בתיכון. מקסים, חייכן, איש שיחה מרתק.
  אני זוכר שבריצות הארוכות בשיעורי ההתעמלות היינו משתרכים שנינו מאחור. לאחר זמן, לא הופתעתי כלל לקרוא את הבלוג המרתק על התמודדותו והישגיו המרשימים בתחום. נחוש ורציני, צנוע ומרשים כל כך. פגשתי את אור בבריכה, מצויד בסנפירים, מקצוען אמיתי…שוחחנו על אהבתנו המשותפת לפריז.
  אני כואב ומשתתף באבלה הכבד של המשפחה. שלא תדעו עוד צער.

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *