ד"ר אלי דהן ז"ל

החברים והעמיתים בעין טל, המרכז לרפואת עיניים, אבלים על פטירת יקירם.
המנוח היה רופא.

חברות איי אופטימה וביו לייט מנחמות את המשפחה על פטירת יקירם.

חברת אופטונול מנחמת את קולט, עדנה, נילי ואלה על פטירת יקירם.

Share Button

33 תנחומים

 1. אורנה

  בצער רב מאוד נודע לי עתה על פטירתו של דר' אלי דהן,
  הרופא היקר שהציל את ראייתי.
  אדם משכמו ומעלה, צנוע וענו, אשר נתן את הבטחון שאני בידיים טובות ובטוחות.
  משתתפת בצער המשפחה על האבדן הגדול.
  מצטערת עבורינו המטופלים, על קטיעתה של רפואה ברמה כשלו,
  שרק מעטים בעולם הכירו, ניתוחי גליאוקומה לא חודרניים.
  ת.נ.צ.ב.ה.

  אורנה ללוז
  באר שבע

 2. רוני הדני

  בצער גדול ובתדהמה נודע לי על פטירתו של דר אלי דהן שהציל את ראייתי ופטר אותי מסבל ממושך.
  דר דהן היה איש מקצוע ברמה עולמית ורופא בחסד עליון ואדם צנוע ונעים הליכות שדאג בכל מאודו למטופליו בצורה שאין לה מקבילה.
  לכתו בטרם עת היא אבידה גדולה מאד למשפחתו ולמטופליו ומשאירה חלל גדול בפרקטיקה של רפואת העיניים העולמית.

  ת.נ.צ.ב.ה

  רוני הדני ומשפחתו

  אוסטין, טקסס

 3. מיכאל וינשטוק

  בצער רב שמעתי על מותו ללא עת של ד"ר אלי דהן.הכרתי אותו לפני כחמישים שנה,עוד לפני שהחל בלימודי הרפואה.שנינו התחנכנו בפנימיית "בויאר"בירושלים,ואלי היה חברי הטוב.הקשר בינינו נותק לשנים ארוכות,אך לפני כשנתיים פגשתיו בכנס מחזורים בפנימיה והחלפנו מידע על הקורות אותנו.ידוע לי כי היה רופא עיניים מעולה,מומחה בתחומו.נשאר אדם צנוע כפי שהיה בצעירותו.
  תנחומים למשפחתו.חבל על דאבדין.

 4. שרה לאור

  המומה ממותו הפתאומי של ד"ר דהן היקר המורם מעם ומכל רפואת עיניים מוכרת, לפני 6 שנים גילו אצלי לחץ של 65 בשתי עיני, ד"ר דהן ניתח אותי במומחיות ןעדינות רבה והציל את מאור עיני ומאז הלכתי אחריו בבטחון מוחלט אסירת תודה ! הוא השאיר אחריו חלל ענק, אבדן עצום ! הוא ניתח גם את אחי יהודה ואת אחותי אהובה כולנו מעריכים ומוקירים אותו מכל הלב ומודים על שהיה לנו המזל להכירו ולהיות בין מטופליו תנחומים רבים למשפחתו על האבדן העצום !

 5. ברדוגו אבי

  בצער גדול שמעתי על מותו הפתאומי של דר אלי דהן. ברגע כתיבת שורות אלה דמעות רבות זולגות מעיני מרוב צער .היתי מטופל אצלו בשנתיים האחרונות והרגשתי רגוע ובטוח אני מרגיש שהוא השאיר חלל ענק לא מאמין שאדם כזה יש מחליף

 6. מארק דהן

  אני אח של אלי דהן צעיר ממנו בשש שנים. אלי אחי היה אדם טוב ישר צנוע ועושה מצוות ומעשים טובים לזולת ואלו התכונות שבלטו על אף שהיה אדם משכיל מאוד בעל ידע רב.
  אלי עשה לי ניתוח קאטאראט בשתי העיניים בגלל הבדל גדול בניהן והיום ראיתי מושלמת ללא משקפיים או עדשות מגע. בחייו עשה ניתוחים מאוד מורכבים ומסובכים בעל שם עולמי כמומחה לגלאוקומה. בשנים האחרונות ייעד לעצמו מטרה ללמד את דור רופאי העינייים הצעירים וכך עזר ועשה הרבה למען הרפואה והמדע.

  אלי אחי אבדה למשפחה, לחברים ולמדע.
  אלי תודה על הכל וסליחה אם לפעמים לא הייתי קשוב אליך.
  אחיך האוהב
  מארק דהן

  • בתיה רונן

   שלום מארק!

   אני אבנר רונן גרנו בדרום אפריקה בשנים 81 עד 86 ומשם עברנו לארצות הברית
   אלי וקולט חברים טובים שלנו בילנו וטיילנו יחד אפילו פעם אחת בקרו אותנו בכליפורניה
   רק לפני יומיים בשיחת טלפון עם חברים משותפים נודע לנו בצער וכאב על האבדון היקר
   אני ובתיה מזועזעים לא יכולים לעכל איבדון כל כך יקר
   אלי היה אדם מאוד מיוחד, אבא ובעל למופת אדם אהוב עלינו ועל כל החברים

   בבקשה תמסור את תנחומינו לקולט עדנה נילי ואלה
   המון אהבה חיבוקים ונשיקות

  • אשכנזי הילה

   את ד"ר דהן היקר הכרתי לפני כארבע שנים כמעט שהתחלתי לעבוד בבית חולים עין טל.
   במסגרת תפקדי יה עלי לדווח עבורו התחשבנות לחברות ביטוח ולדאוג שיקבל את תגמוליו בגין פרוצדורות שביצע למטופליו.
   דר דהן תמיד היה מחייך כשהיה נכנס בבוקר , ו/או מתנצל אם הרכבת אחרה, ומטופילו נאלצו להמתין הוא היה חייכן וצנוע ,וגם כשהייתי נכנסת לחדר באמצע בדיקה, תמיד היה מסביר פנים בחיוך ועונה על כל שאלותיי,
   הוא אף פעם לא כעס ולא בא לשאול שאלות תמיד קיבל הכל באהבה ובחיוך, כאילו, הכסף בכלל לא היה חשוב לו, אלא לעזור לפציינטים ולבוא לקראתם כמה שיותר.
   אני מצרה מאד על אובדנו , ותמיד כששמו עולה, אני מחייכת חיוך עצוב אבל זוכרת אותו באהבה גדולה.

 7. גבי עשור

  המוומים, כואבים ונדהמים נתבשרנו בצער עמוק על מותו המפתיע ובטרם עת של רופא דגול., ואדם יקר, אציל נפש, משכמו ומעלה.
  זכיתי להיות מטופל של ד"ר אלי דהן, לאחר סדרת ניתוחים כושלים בהדסה
  ועל סף איבוד הראייה. מיטב מומחי הגלאוקומה בארץ נואשו ולא יכלו להושיע, ומצאתי את עצמי בדרכי ליוהנסבורג, דרום-אפריקה, שם התגורר ד"ר דהן עד לפני שנים אחדות. נותחתי על ידו בהצלחה רבה וניצל מאור עיניי. לראשונה בחיי לא נזקקתי עוד לטיפות העיניים הרבות שהיה עלי ליטול במשך שנים רבות מדי יוח ביומו.
  אלי וקולט פתחו לי את ליבם וביתם, ואירחוני בחום, בלבביות ובמסירות שלא תתואר. לא אשכח לעולם את אצילות הנפש, הענווה, הפשטות, רוחב הלב והדאגה הכנה לכל צרכיי- שהרעיפו עלי ד"ר דהן ובני המשפחה,
  בהמשך נזקקתי לניתוחי קטארקט, שאף הם בוצעו תחילה בדרא"פ ולימים גם בארץ. נפלה בחלקי הזכות הגדולה לקבל טיפול מקצועי ונדיר באיכותו מאחד מגדולי מנתחי הגלאוקומה בעולם. סמכתי על ד"ר דהן ובטחתי בו בשעותיי הקשות ביותר, ולא אחת דימיתיו למי שמוציאני בזהירות , בסבלנות אין קץ ובביטחה משדה מוקשים מאיים. הוא עמד לצידי תמיד, נכון לסייע בכל עת, זמין ללא מגבלה לכל שאלה והתייעצות- ונותן מענה מיידי באנושיות, בפשטות ובאיכפתיות וטוב לב, שפסו כליל מן העולם במקומותינו….אהבתיו אהבת נפש והערצתי את מקצועיותו ורוחב אופקיו.
  אכן, כאב לב אמיתי ואובדן עצום למטופליו, לעמיתיו , למשפחתו ולכל מוקירי זכרו. לכתו בטרם עת מותיר חלל גדול וחסר תחליף באיכותו וברמתו בתחום הגלאוקומה בארץ, ואני חש תחושת יתמות ועצבות גדולה. קולט היקרה והבנות, מי יתן ומעשי החסד והנסים המופלאים והקטנים שחולל בחייו עבור מטופליו הרבים- ינחמו אתכם ולו במעט. ננצור את זכרו היקר והאהוב בליבנו לנצח.

 8. אסתי פטיטו

  שלשום הזדעזעתי לראות מודעת אבל על מותו של דוקטור אלי דהן, רופא עיניים שניתח וטיפח באימי לורט טולדנו ב6 שנים האחרונות. ד״ר אלי דהן היה איש יוצא דופן, איש נעים הליכות, מתחשב, טוב לב, תמיד דיבר בגובה העיניים, באדיבות ובסבלנות. כדי להקל עלינו על הנסיעות התכופות למרפאה בתל אביב הציע לקבל אותנו בביתו הפרטי ואף נתן לי את הפלאפון האישי שלו. לצערי בשנים האחרונות אני מוצאת עצמי מבקרת הרבה אצל רופאים, אישיות מיוחדת, יחס וטיפול כפי שקיבלנו אצל ד״ר דהן לא קיבלתי אף פעם. תחסר לנו מאוד. יהי זכרך ברוך, אסתי.

 9. צביה דולב

  בתדהמה קראתי בעיתון על מותו של דר' אלי דהן. הכרתי אותו לפני כ – 5 שנים כאשר חיפשתי נואשות רופא שיוכל לעזור לי במחלת הגלאוקומה בה חליתי. כבר בבקור הראשון פגשתי אדם מיוחד במינו. שקט, אדיב, איכפתי מדבר בגובה העיניים. תפקידו הראשון היה להרגיע אותי ולהסביר לי בפרוטרוט על שיטת הניתוח שלו. הוא פשוט נסך בי ביטחון ומיד ידעתי שאפקיד את עיניי בידיו. ואכן עברתי את ניתוח הגלאוקומה בשתי עיניי , ובניתוח אחד אף בקש את רשותי לצלם את מהלך הניתוח ובכלל לא היתה אופציה לסרב. אני מאוד מקוה שהדורות הבאים ינתחו בשיטתו ויביאו מזור לאחרים. הלחץ בעיניי ירד פלאים ומאז אינני משתמשת בטיפות. הקפדתי לבקרו אחת לשנה ולו רק כדי לשמע ממנו על הלחץ התקין בעיניי. תמיד תמיד זכיתי ממנו ליחס המיוחד לו ותמיד הרגשתי כאילו אני היחידה אצלוואין תור של אנשים אחרי. אין זה דבר רגיל מקומותינו. במשך הזמן למדתי עליו, על התמחותו יוצאת הדופן על היחסים שלו עם רופאי העיניים הקונבנציונליים שלא כל כך קיבלו אותו בקהלם, בלשון המעטה. את סיפוריו תאר בענווה, בצניעות ונראה שהוא כאילו הוא "מתנצל" על כישוריו.
  שמחה שהיתה לי הזכות להכיר את האדם המיוחד שבו ורופא.ומבקשת למסור את תנחומי לבני משפחתו שזכו לחיות עם אדם מיוחד ויוצא דופן. יהא זכרו ברוך.

 10. מרקי לוי

  ד"ר אלי דהן הוא בן דודי בצער רב נודע לי על מחלתו רק כשבועיים לפני מותו , ביודעו את חומרת מחלתו הבין שאין טעם בטיפולים ונשאר בביתו עד למותו זוהי גדולה שאין לאף אחד, לבי לבי עם קולט הבנות ההורים והאחים והנכדים, אלי יהיה בליבי לנצח . יהא זכרו ברוך

 11. עמי קורן (קרספיל)

  את אלי הכרתי כנער שהגיע מראש פנה עת למדנו בפנימיית בויאר לפני כ 50 שנה, ואף יצא לנו להתגורר באותו החדרלפרק זמן מסויים. כבר אז התבלט בצניעותו וברצונו לעזור לזולת (כדובר צרפתית עזר לתלמידים בוגרים ממנו שנאלצו ל"שבור שיניים" בלימוד הצרפתית). כבר אז חלם לעסוק ברפואה, אומנם הוא דבר כל הזמן על פסיכולוגיה, אך במקוצוע שבחר לעסוק נראה שעשה חייל. כה מרגש לקרוא את ניחומי מטופליו, ונראה שעבורם הוא אבדה גדולה. הקשר עם אלי ניתק להרבה שנים, עד לאחרונה עת פגשנו בו במפגש מחזורים בבויאר, גם לאחר שנים צניעותו בלטה.
  יהא זכרו ברוך.

 12. אס סימה

  את ד"ר אלי דהאן הכרתי באקראי דרך כתבה בעיתון. מאחר והנני סובלת מגלאוקומה "מיוחדת" מגיל צעיר יחסית, ופגשתי לא מעט רופאים בתחום, בחרתי לנסות מזלי אצל האחד היחיד והמיוחד בתחומו.
  היריעה צרה מלהכיל… פגשתי אדם מקצועי, נעים הליכות , אדיב ומרגיע מעין כמוהו..כל המתואר לעיל, הינו גרגיר של חול בדיונות אינסופיות שאפשר לכתוב עליו….

  לו יכולתי לפגוש אותו ולו לפעם נוספת אחת ולומר לו בשמי ובשם כל מטופליו האחרים , איזה חלל עצום נפער בלכתו…

  תנחומים כנים למשפחתו, חבריו ומכריו

 13. רותי

  דר' אלי דהן היקר באדם, נשארנו המומים כששמענו את הבשורה המרה על מותך, אני כותבת ופשוט לא מאמינה לאותיות שמתחברות להן, דר' דהן אציל הנפש והמיוחד, קיבל את הורי כמו שאף רופא לא קיבל אותם כל שנות חייהם ואני ביכלל לא מגזימה, אדיב, צנוע ומרגיע בצורה יוצאת דופן, עד לרגע כתיבת המילים אני עדיין לא מעכלת את האובדן, הורי המומים ולא מצליחים לעכל וגם לא לתפקד כבר יומיים, איך יתכן שדר' דהן כבר איננו, איזו זכות נפלה בחלקם להכיר אדם כל כך מיוחד, אני זוכרת שאחרי הניתוח שעברו הורי הן של גלאוקומה והן של קטארקט, אבא שלי הסתובב כמו טווס וסיפר לכולם על רופא מיוחד בשם דוקטור אלי דהן שניתח אותו, על המיוחדות שבו כאדם וכמנתח יוצא מהכלל, אין מילים בפינו לתאר כמה מאושרים היינו על הזכות להיות מטופליו ולהכירו. זכרו לא ימוש מלבנו לעולמי עד, פעם בחיים מזדמן להכיר עילוי שכמותו. משתתפים בצער המשפחה היקרה על האובדן הגדול, יהי זכרו ברוך ונשמתו צרורה בצרור החיים!!

 14. רותם חיים נחמני

  בצער רב ובכאב לפני מספר ימים שמעתי על מותו ללא עת של ד”ר אלי דהן. את ד"ר דהן הכרתי לפני כ 5 שנים כשנשלחתי דרך ד"ר לוינגר להסרת משקפיים בלייזר, שם נודע לי שיש לי לחץ דיי גבוהה ורק ד"ר דהן יוכל לטפל בי ולהציל את עיניי, לא אשכח את המשפט "..אני שולח אותך למלאך לא לרופא" כבר באותו שבוע הגעתי לד"ר דהן שבדק אותי ובישר לי שאני אצטרך לעבור ניתוחי עיניים מורכבים כמה שיותר מהר ושאני צריכה להיות חזקה, נדהמתי ולא הצלחתי לעכל כי בסך הכל רציתי להסיר את המשקפיים, הרגשתי שנכנסתי לליבו ויום למחרת ד"ר דהן טלפן אלי להרגיע אותי שוב שהכל יהיה בסדר ושאני בידיים טובות, תמיד הוא חזר ואמר לי שבעיניים לא משחקים וחשוב מי יבצע את הניתוחים באותה תקופה המצב הכלכלי של הורי לא היה טוב ואני הייתי חיילת משוחררת, אל לא יחסתי לזה חשיבות כי העיניים שלי היו מעל הכל ואמרתי יהיה בסדר. לאחר מספר שיחות טלפוניות עם ד"ר דהן הוא הציע לי את עזרתו לנתח אותי בהתנדבות, נדהמתי מטוב הלב שלו והנתינה וכך קרה הכל הסתדר במהרה בבית החולים אסף הרופא קיבלו את הבקשה ותוך חודש כבר עברתי את הניתוח הראשון בהצלחה, כך 3 ניתוחים (הורדת לחץ והשתלת עדשות להסרת משקפיים )ב 3 חודשים ד"ר דהן וד"ר קפלן מאסף הרופא ניתחו אותי. כמה שפחדתי ידעתי שאני בידיים טובות ושיש מי ששומר עלי. במשך שנה בכל שבוע ד"ר דהן קיבל אותי לבדיקה ונדהם מהצלחת הניתוח, וכך כל הרופאים שבדקו אותי עד היום. אף פעם לא שכחתי את ד"ר אלי דהן בכל שנה הגעתי אליו עם שי לחג והודתי לו על מה שעשה בשבילי. דר דהן היה איש מקצוע ורופא בחסד עליון, אדם צנוע, מיוחד ונעים הליכות שדאג מאוד למטופליו. זכיתי להכיר אדם מדהים ולהיות מטופלת שלו.
  אני עדיין המומה ממותו, ד"ר דהן תמיד ישאר בליבי ויחסר לי מאוד!!
  יהי זכרו ברוך

  רותם נחמני – חיים

  • גבי עשור

   הסיפור המרגש שלך הוא אחד מני רבים, שצצים ועולים שוב ושוב, ומעצימים את הכאב והיגון ללא נשוא. לצערי הרב, ולדאבון לב כל מטופליו, נותרנו יתומים, תרתי משמע, עם חלל מקצועי עצום ועם דאגות וחששות של ממש ביחס לעתיד… מתפלל שהטיפול הנדיר באיכותו לו זכינו מידיו המנוסות יעמוד לנו שנים רבות וטובות, ועצוב על שאחרים במצבים קשים ומורכבים לא יזכו כעת לפתרון של ממש ברמתו. נתפלל כולנו שהוא שומר ומשגיח עלינו ממרומים.

 15. רן רותם

  לד"ר אלי דהן הגעתי עם עין שסבלה מלחץ גבוה ונזקים מניתוח קטרקט לא מוצלח. הוא ניתח אותי, ניתוח מורכב למדי ונשארתי בטיפולו כשלוש וחצי שנים עד לפטירתו הפתאומית שהותירה חלל ריק, צער וגעגועים לרופא ואדם נדיר.
  לביקורי במרפאה, הייתי מביא איתי ספר להעביר הן את זמן הנסיעה והן את זמני ההמתנה. ד"ר דהן קרא חלק ניכר מהספרים הללו שרובם היו ספרי עיון והחלפנו חוות דעת על תוכנם.

  בשני הביקורים האחרונים שלי במרפאתו בעין-טל, הבחנתי בפיזור נפש קל. סברתי לתומי שזו פשוט תוצאה של עייפות ואני מצטער שלא עלה על דעתי לשאול אותו לשלומו. ייתכן והיה פוטר אותי בתשובה סטנדרטית אבל ייתכן והיה חושף את מצבו הבריאותי והיינו יכולים לשוחח בנושא. צר לי שלא ניסיתי ואולי החמצתי הזדמנות לעשות משהו למענו.
  בעת שנודע לי על פטירתו, ניסיתי להשיג כתובת כלשהי או טלפון של המשפחה ולהביע השתתפות
  בצער. את מס' הטלפון שקבלתי, ניסיתי ללא הצלחה ואני שמח להזדמנות לכתוב למשפחה באמצעות
  האתר הזה, שרבים ממוקיריו בוודאי היו שמחים לכתוב בו, לו אך ידעו על קיומו.

 16. אייל לוין

  האיש הזה, הרופא הזה, נתן את חוות דעתו מבין 6 חוות דעת אחרות, והיא זו היחידה שהצילה את ראייתי. ללא כל חשש הוא מסר לי את מספר הנייד שלו, שוחח עם רופאים אחרים שטיפלו בי והביא למצב שטופלתי בטיפול הנכון ביותר והמתאים ביותר. הוא צדק! הוא גאון! הוא אדם משכמו ומעלה. והוא נפטר עכשיו. וזה כל כך עצוב…

  יהי זכרו ברוך!!

 17. הנרי

  למשפחת דהן בצער רב בכאב עמוק הלילה חיפשתי את אלי על מנת לקבל את חוות דעתו כאשר אני סובל מקטרקט משניי עניים קבלתי את שוק חיי כאשר קראתי בצער שאלי אננו עוד ,אני ואלי נולדנו בעיר רבת שבמרוקו הפרש גלאים אולי שנה גדלנו יחד כאשר אימא שלי ז"ל הייתה נשואה לבן דודה של אימא של אלי ז"ל רוזט, אני יתום מאב אימא של אלי ז"ל הדודה רוזט ואבא שלו סמואל חיברו בנינו כאשר היינו ילדים כבר אז בגיל – 10 האהבתי את אלי והיה כאח .כאשר הוריו עזבו את מרוקו ועלו לארץ לראש-פינה אלי היה חסר לי מאוד וכאשר אני הצטרפתי בעליית הנוער והגעתי לראש-פינה אלי היה בצבא ולא הצלחנו להיפגש ותמיד ידעתי שאלי ז"ל היה בדרום אפריקה היה מומחה לרפואת-עניים ותמיד היה לי מקום בלב כאלי ז"ל היה תמיד אח .היום כאשר חיפשתי אותו והתבררה לי העובדה המרה שהוא איננו נותרה לי העובדה שאני זוכר את אלי ז"ל את מארק ואת מרים ולעולם לא אשכח אותו כאשר מעומק לבי אני משתתף בצערו ,בצער המשפחה כאשר חבל לי שלא הצלחתי לפגוש איש יקר שבשבילי היה אח יקר וכאשר אני קורא את כל מה שכותבים עליו אני מגיע למסקנה שהיה ילד יקר ,אדם יקר,רופא יקר ואני פיספסתי אותו

  הנרי בן שמחון

 18. דהן ישעיהו

  משפחת דהן היקרה
  לא הכרתי את דר אלי דהן. הגעתי לשמו עכשיו תוך כדי חיפוש רופא עניים טוב ברמה גבוה. החלטתי שאני יבוא אליו לטיפול על סמך חוות דעת של מטופלים שהיו אצלו באינטרנט .הרגשה פנימית אמרה לי שהוא האיש נכון בשבילי.
  והנה תוך כדי תוך כדי חיפוש שמו לצורך מידע יותר מעמיק הגעתי לעמוד הניחומים הזה.
  הצטערתי מאוד לשמוע על האבידה הגדולה.איש טוב וצנוע מאין כמותו והאבדה היא גדולה לכולנו המטופלים בבעיות עניים ולמשפחה בפרט.
  בצער רב
  ישעיהו דהן

 19. צביה דולב

  למשפחת דהן היקרה.
  רציתי להעלות נקודה נוספת באישיותו של דר דהן ז"ל. נותחתי על ידו לפני 7 שנים ניתוח גלאוקומה שרק הוא ידע לבצע. בתום הניתוח הוא אמר לי שבוודאי נתראה כעבור 6 שנים לניתוח קטרקט ואז הוא " ינקה את הצינורות" מחדש. בשנה האחרונה חלה החמרה במצב הגלאוקומה והופניתי לדר נעה גפן שהייתה תלמידתו. היא כנראה הייתה תלמידה מצטיינת ביותר משום שהניתוח שעברתי פעם נוספת בעין טל הצליח. בכל פעם שאני מגיעה לביקורת היא טורחת לציין עוד נקודה מלימודיה מדר' דהן: הרישום המדויק שלמדה ממנו, צורת הכתיבה וההערות שהיא כותבת בדיוק כמוהו, ההתייחסות למטופל ובני משפחתו והעיקר עיקר המיומנות שלימד אותה לבצע סוג ניתוחים שכזה. הוא היה מורה מעולה. מאוד רצה שיכירו בו ובשיטת ניתוחיו וחבל שאין נביא בעירו.

 20. גבי עשור

  כבר שנתיים בלעדיו, ועדיין לא נתפס…
  חלל אילם וצובט-לב של געגוע אינסופי לרופא דגול, לאדם נפלא, לחיוך האופטימי העדין, למסירות ולדאגה האיכפתית והכנה, לסקרנות האינטלקטואלית הנועזת, פורצת הדרך והגבולות, לטוב-הלב ולנדיבות הג'נטלמנית…
  כל אלה נטועים לעד עמוק בליבנו, אוהביו ומוקירי זכרו, וכל מי שזכה לפגוש באדם נדיר ומיוחד זה.
  תודה למנהלת מחלקת העיניים בבי"ח הלל יפה בחדרה על יוזמת ההנצחה המרגשת, בתקווה שתביא הקלה ומזור למטופלי הגלאוקומה, שכה עמל למענם.
  יהי זכרו ברוך

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here