ד"ר דב פרידלנדר ז"ל

אבלים: רעייתו: הדרה פרידלנדר, ילדיו: כרמית ועפר בר און, גיל ורקפת פרידלנדר, דני פרידלנדר ואלון שוורץ, נכדיו: גיא, טלי, הילה, יהלי, איתי, נטע, מאיה ואדם.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 19.01.21, בחוג המשפחה.
יושבים שבעה בבית המנוח בהתאם למגבלות הקורונה.

האוניברסיטה העברית בירושלים, הפקולטה למדעי החברה והמחלקה לפסיכולוגיה אבלות ומנחמות את המשפחה על מות יקירם.

החברים בחברת קשת מנחמים את דני פרידלנדר ומשפחתו על מות האב.

Share Button

3 תנחומים

 1. פרופ' יוליה מירסקי

  להדרה ולכל המשפחה,
  משתתפת בצערכם על לכתו של דב.
  אני זוכרת אותו כמנהל נבון ומלא אנרגיה של שירותי הייעוץ, שם עבדתי שנים רבות. ומקום מיוחד בלב שלי יש לו בזכות האנושיות והרגישות שגילה כלפי כמנהל כאשר התמודדתי עם המחלה והמוות של אבי. הוא תמך ואפשר לי להיעדר מהעבודה על מנת לסעוד את אבי, אבל ידע גם ברגע המתאים לומר לי שהגיע הזמן לחזור לעבודה ולחיים. אני נוצרת בליבי את התקופה בה הנחה אותי בדוקטורט, שעה שהוא עצמו התמודד עם מחלה וקריאת הדוקטורט שלי במקביל להקלטה, נתנה לו את הצעדים הראשונים לשיקום.
  אתכם באבלכם.
  יוליה

 2. אפי זוסמן

  ״משפחה אהובה. עפוף אני צער עמוק על לכתו מאתכם של אבא, וממני – חברו הטוב ומושא הערצתי.
  יודע מנסיוני הקרוב והכואב שאין מילים היכולות באמת לנחם ברגעים כה קשים, בין היתר בשל כך שהאובדן קרה במהירות- כפגיעת ברק. אוכל אולי לנחמכם ב ״נחמא פורתא״ כלשהי, בכך שהדרה׳לה היקרה לי, וכולכם, אולי תמצאו מנוחה כלשהי במחשבה שבהעלמותו המהירה של אבא היה משום ״מיתת נשיקה״ ואולי גאלה אותו מסבל בל ישוער.
  כואב עמכם. אפי

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here