ד"ר חיים גרוסמן ז"ל

המשפחה אבלה.
ההלוויה התקיימה ביום ו' ה- 18.10.19, בית עלמין חולון.
יושבים שבעה ברחוב שמעון ויזנטל 28, דירה 10, הרצליה, החל מצאת החג יום ב' ה- 21.10.19. במוצ"ש וביום א' יושבים ברחוב היוגבים 5, דירה 19, ראשון לציון.

Share Button

11 תנחומים

 1. לורן טרבלסי(בעבר מזרחי)

  משתתפת בצער המשפחה איש יקר מאוד שלימד אותי המון(היה המחנך שלי בבית ספר עירוני ה ומורה להיסטוריה שלי)מעבר להיותו מורה היה איש שיחה מעניין להפליא והיה שם ודאג כל הזמן .איש שנון חכם היתה לי זכות להיות תלמידה שלו .

  • שרון

   חיים היה מורה שלי להיסטוריה בתיכון בן צבי בקרית אונו לפני יותר מ 30 שנים. קשה להסביר כמה השפעה היתה לו עלינו. איש מקסים, ערכי, חכם. היה לנו מורה לחיים, כזה שלא שוכחים. מורה אהוב במיוחד. משתתפת בצער המשפחה על האובדן.

 2. אורלי זילדמן

  דר חיים גרוסמן היה מורי בעירוני ה .זכור לי אדם משכיל כלי מלא ידע עם סקרנות ואהבה אמיתית לתלמידיו. מדור הנפילים שהולך ופוחת. הערכתי והערצתי אותו כמורה וכאדם . משתתפת בצער המשפחה על האובדן ושולחת להם תנחומי.

 3. חיים פ.

  הופתעתי ועצוב לי מאוד לשמוע על פטירתו. פגשתי אותו בקטע של אספנות צעצועים בשנת 1995. הייתי בביתו המקסים ועשינו החלפות כמה פעמים במהלך השנים. הוא היה איש מיוחד, "מענשט" ומלא נשמה. הוא מסוג האנשים הנדירים שזכות גדולה להכיר אותם ואני מתקשה להאמין שלא אפגוש אותו יותר. משתתף בצער המשפחה.

  • נמרוד חיים (לשעבר רק נמרוד)

   ד"ר חיים גרוסמן (שאני כמו הרבה ילדים פרחחים קרא לו פשוט חיים מחוסר ידיעה ובורות) היה עבורי הרבה מעבר לעוד מורה שמלמד או יותר נכון מקיא את החומר הנלמד כפי שנעשה כבר בדורי נכון לתחילת העשור השני של המאה ה21 שלימים יכריע את עתיד האנושות כולה על פני הכדור המסכן הזה.
   חוש הומור היו לו בשפע ויכולת יצירתית ללמד ואף להוסיף מעבר לנדרש בתוכנית על מנת שנבין מה שאנחנו לומדים ולא רק נשנן כמו תוכי וזאת למרות אי הסכמתה של רכזת המקצוע להיסטוריה.

   היה לי עונג לזכות ולא בחסד להיות תלמיד שלך ומורים כמותך אין בנמצא לעת עתה

   נפרד בדמעות

   נמרוד תיכון עמית עמל ראשון לציון

 4. עמוס ספראי

  למשפחת גרוסמן היקרה. קבלתי בצער את ההודעה על פטירתו של חיים. הכרתי אותו בצעירותו. הדרכנו יחד בקייטנת עירית רמת גן. מדריך טוב ונעים הליכות. לימים נפגשנו בתקופת הצבא בבית הספר לשריון. כמפקד הוא היה ישר וקורקטי כאשר תמיד התוולה חוש הומור לדיבורו. היו שראו זאת כציניות אך רוב החיילים והחברים לצוות הכירו בערכו. עקבתי אחרי פעילותו בתחום התרבות והיצירה הארץ ישראלית. עמוס ספראי 0523806727

 5. ניסים דהן

  ד"ר חיים גרוסמן ז"ל .
  היום קיבלתי את השורה המרה…עבדתי וסחרתי אתו כ 25 שנה המונים של חומר ארץ ישראל הגיע מידי אליו ..עזר לי ותמך בי לא מעט פעמים איש טוב היה נשמתו בגן עדן אמן.

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here