ד"ר נחום רוזן ז"ל

אבלים: רעייתו: רותי, בתו וחתנו: אביטל ודודו טופל, בתו: דנה, נכדיו: רועי, עומר ואור, אחותו: רחל וצביקה גרנות, גיסותיו: אניטה שפירא ודיתה נצר.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 22.01.18, בשעה 14.00, בית עלמין קרית שאול, תל אביב.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב פנקס 64, דירה 241, תל אביב, בין השעות 10.00 – 21.00.
המנוח היה בנו של אברהם.

החברים: אלוני טובה וצביקה, בירנבאום מיילי וסמי, זק"ש אופירה ודני, חרל"פ אורית ועמי, מויסייב ארנה ויוסי, מילצ'ן רוני ודרור, צ'יש מיה וחגי, שבדרון שלי ואילן ושירצקי יפה ושרלי אבלים ומנחמים את רותי, טלי, דנה והמשפחה על פטירת יקירם.

צפי איציק ומשפחת שוחר אבלים ומנחמים את רותי, טלי, דנה והמשפחה על פטירת יקירם.

איגוד רופאי העיניים בישראל אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם, רופא ומורה.

החברים: ברוריה ושועי אימבר, אסתי ואליעזר אלקון, רינה וגדעון באום, איתמר בורוביץ וגילי מליק, הדה בן בסט, מירי ואיתן ברק, חיה וקני גרין, ארנה ואודי דנון, ויוי ויבי הופמן, יהודית ועמי הופמן, מדי ורמי הופמן, אלי הלפן ואמירה לויט, חנה וגדעון המבורגר, נורית ודדי וולף, נעמי ואורי וולף, שוש ואליעזר כרמל, רוחלה ושאולי לוטן, דניה ודניס מאיר, חנה ודדי מיטווך, מירה וגדעון פלד, רפי פשוטי, יהודית ורוני קצין, נילי קריב, צפי ואיציק שוחר, ורדה ועמי שטינלאוף ונעמה ויגאל שפר אבלים ומנחמים את רותי, טלי, דנה, רחל והמשפחה על פטירת יקירם.

הנהלת מכבי שירותי בריאות, ארגון הרופאים העצמאיים, מינהלת מחוז המרכז והעובדים מנחמים את משפחת רוזן על מות יקירם.

הרופאים והעובדים במכון העיניים בבית החולים שיבא תל השומר אבלים ומנחמים את רותי, אביטל, דנה והמשפחה על פטירת יקירם הרופא.

Share Button

16 תנחומים

 1. חוה ירדני

  רותי יקרה, אביטל ודנה, רוחל'ה, וכל המשפחה. קבלתי הבוקר בתדהמה ובעצב עמוק את ההודעה על מותו של נחום, נזרקתי מיד אל שנות ילדותינו בהן בילינו המון שעות יחד בבלויים משפחתיים עם ההורים. נחום תמיד היה בעיני ילד, נער ובוגר נפלא. איש כלבבי. נורא עצוב. שולחת לכם חיבוק חם. חוה ירדני.

 2. רועי בלוך אבא של ליאור

  הגענו לדוקטור נחום רוזן שהיינו מיואשים. הבן הקטן שלנו בגיל שנה נזדקק לניתוח שלא הצליח כמה פעמים.
  דוקטור פיהרר המליץ עליו והניתוח הצליח. הבן שלנו חזר לחיים רגילים.
  לא נשכח את טוב ליבו של הדוקטור שאף אירח אותנו בביתו.
  קיבלנו בצער רב את הידיעה. ואנחנו מנחמים את כל המשפחה.
  שלא תדעו עוד צער
  משפחת בלוך מחיפה

 3. איקי ולד

  למשפחת רוזן היקרה , תנחומינו על פטירתו של דר נחום רוזן. שלא תדעו עוד צער.
  רוחלה יקרה,
  כשנודע לי על פטירתו של נחום , נצבט לי הלב, וצצו לפני תמונות וזכרונות מילדותנו. המון שנים חלפו מאז, אך נותרה לי בלב פינה חמה עבורך. לא פעם חלפה במוחי השאלה- איך את ? איפה את? איך עברו עליך השנים?
  וכו. חבל שדרך העצב והאבל הצלחתי למצוא קצה חוט אליך. משתתפת בצערך, חושבת עלייך. אנא צרי קשר.
  איקי ולד ( זוירברון ) 0522550657

 4. רחל פלינט

  לפני 30 שנה הגעתי למרפאה של דוקטור נחום רוזן עם כאבים איומים והוא אבחן לי אובאיטיס והציל את ראייתי בטיפולו המסור .
  כל השנים זכרתי והזכרתי אותו ואת היחס שלו והסבלנות.
  רציתי לחזור אליו עכשיו [עם מכתב שכתב אז ]עם בעיה אחרת שדורשת ניתוח ולומר לו שרק עליו אני סומכת .
  שוב נאמר לי שהוא הכי טוב.
  נתקלתי במודעה , חשבתי שאולי זו טעות ואני בהלם מוחלט.
  משתתפת בצערכם.

 5. ילנה

  מצטערת כל כך לגלות על מותו של ד"ר רוזן. הוא ניתח אותי בשנות ה90 כאשר הגעתי אליו נערה צעירה בשנות העשרה שלי לאחר תאונת דרכים קשה שבה העפעפיים שלי התעוותו כתוצאה משברים בעצמות הפנים. חיכיתי לתור אצלו בתל השומר חודשים ארוכים. ואז סוף סוף התגשם חלומי. ד"ר רוזן הנפלא ניתח אותי והצליח לתקן בהרבה את הנזקים שנגרמו לי כתוצאה מהתאונה ומהניתוחים הקודמים שעברתי על ידי רופאים אחרים. כעבור עשרים שנה הגעתי לד"ר נחום רוזן לקליניקה בתל אביב שוב. רציתי לשפר עוד קצת את נזקי התאונה. הוא ניתח אותי שוב. פעמיים. התוצאה יצאה נפלאה. הוא כ"כ עדין, מקצועי, וירטואוז של ממש. לא הייתי מעיזה לתת לאף רופא אחר להתקרב לעיניים שלי אחרי מה שעברתי. רק לד"ר רוזן. אני כל כך עצובה לגלות על מותו. מן השמיים תנוחמו. יהיה זכרו של ד"ר רוזן ברוך. בן אדם ואיש מקצוע נפלא הוא היה.

 6. יואב מעין

  למשפחה של דוקטור רוזן ניחומים.
  שמי מעין יואב ויש לי פטוזיס ( צניחת עפעפיים) גם ביתי נולדה עם הבעיה וכבר בהיותה תינוקת ייפנו אותנו לטיפול. באותה עת עלה שם של רופא בירושלים שעוסק בניתוחים מסוג זה כבר קבענו איתו ואז פגשנו חברים ואמרו לנו מה פתאום רק לדוקטור רוזן. זה היה הצעד הכי חכם ונכון שעשינו הגענו לאדם מקסים מקצועי ומיוחד ביתי עברה 3 ניתוחים אצלו והיום כשהיא בת 24 היא טוענת שהוא הציל אותה מבחינה חברתית ואישית. אני עברתי אצלו ניתוח נוסף לאחר שנים רבות שעברו מילדותי ואין ספק שבזכות הקידמה ומומחיותו של דוקטור רוזן גם אצלי המראה החיצוני השתפר פלאים. אתמול היינו ביתי ואני אצל רופאת עיניים בחיפה למשהו סתמי וקטן והיא עדכנה אותנו ששמעה שנפטר היינו בהלם ועדין קשה לנו לשמוע ולהבין שהוא נפטר משתתפים אתכם בצער העמוק על מותו.
  משפחת מעין
  חנה 33 כרמליה

 7. אורלי חסון

  למשפחת רוזן היקרה … גם אני כמו כולם הופתעתי לשמוע מאוחר מאוד על מותו של ד״ר נחום רוזן ז״ל .. הגעתי אליו לפני 19 שנה עם תאומות שנולדו עם פטוזיס הוא הרגיע אותי וכמובן שניתח אותן בהצלחה רבה במסירות אדם נעים כל כך ומקצועי היה … אחרי 4 שנים נולד הבן וגם הוא נולד עם פטוזיס חזרנו כמובן לד״ר רוזן כי הוא מספר 1 בתחום הזה לא חשבנו אחרת … קשה לדבר עליו בלשון עבר .. ייזכר תמיד בליבנו קודם כאדם מקסים ואישיות למופת וכמובן כעילוי בתחום שבו עסק וכל כך אהב … מחזקים אותכם ומשתתפים בצערכם עצוב לשמוע … אורלי ואוריין חסון

 8. גלית דיגמי

  משפחת רוזן היקרה
  היום חפשתי את ד׳ר רוזן התקשרתי למרפאתו ונודע לי שהוא נפטר..
  לפני 13 שנים הוא הציל לי את העין
  וניתח אותה בשל הדחיפות מהיום למחר
  הייתי אז אמא צעירה עם שני תינוקות בבית
  לא אשכח אותו
  ממש מצער
  רופא מצויין
  גלית

  • אביטל רוזן m

   גלית יקרה,
   שמי אביטל. אני ביתו של ד״ר רוזן. בשם אימי, אחותי, אנוכי ונכדיו של ד״ר רוזן אנחנו מודים לך מכל הלב על המילים החמות. חסרונו של אבי מורגש לנו יום ביומו ולדעת שהוא נגע באנשים כך שהם זוכרים זאת שנים לאחר שהלך מאיתנו, זה ממש ממש ממש חשוב לנו ומרגש. תודה רבה לך.

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here