ד"ר נעם חרץ ז"ל

אבלים: אשתו: חוה, אמו: חנה, אחיו ואחותו: יהודה חרץ, דרור חרץ, חדי הוס ובני ביתם, ילדיו: מוישי ומוריה חרץ פרימן, רחל ודניאל ברוך, מתן, יעל, הלל, תמר ונכדיו.
ההלוויה התקיימה ביום ד' ה- 01.11.17.
יושבים שבעה בבית משפחת חרץ, רחוב סמדר 5, אפרת.

חברת VBL מנחמת את דרור ומשפחת חרץ על פטירת יקירם.

נירה וזיגי גונצ'רובסקי ומשפחתם מנחמים את דרור על פטירת אחיו.

החברה לחקר מניעה וטיפול בטרשת העורקים מנחמת את פרופ' דרור חרץ, נשיא מרכז הליפידים ע"ש ברוך שטרסבורגר במרכז הרפואי ע"ש שיבא ויו"ר החברה בעבר, ומשפחתו על מות אחיו הרופא.

הנהלת מכבי שירותי בריאות, ארגון הרופאים עצמאיים ומינהלת מחוז ירושלים והשפלה מנחמים את משפחת חרץ על פטירת יקירם.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר, הדקאן, הסגל האקדמי, הסגל המינהלי והסטודנטים מנחמים את פרופ' דרור חרץ, והמשפחה על מות אחיו.

מדרשת או"ת לינדנבאום, הרב אהד טהרלב, צוות המדרשה, התלמידות והבוגרות מנחמים את רחל, יעל ותמר, בוגרות המדרשה ומשפחת חרץ על פטירת אביהן.

Share Button

69 תנחומים

 1. נעמי צבר

  ד"ר חרץ היה הרופא שלי במשך 24 השנים האחרונות. הוא התענין לא רק במכאובי, בהם טיפל במומחיות יוצאת מן הכלל, אלא גם במשפחתי, במעשי ובמחשבותי. לעיתים שיתף אותי בהרהוריו, בקורות משפחתו. הוא היה רופא נפלא, אדם משכמו ומעלה, אדם. קשה מאד להשלים עם לכתו. תנחומי למשפחתו.

  • רבקה

   בס"ד
   ברוך דיין האמת
   המומים על פטירתו של אדם יקר כל כך, אנושי אבהי חבר, מה לא בעלי ואני מטופלים שלו מזה שנים, איננו מעקלים על משמע אוזננו.
   לכל המשפחה היקרה תנוחמו מן ה' שלא דתעו עוד צער יגון ודאווה ה' ינחם אתכם בתוך שאר אבלי ירושלים.
   חבל על דאבדין ולא משתכחין.
   הוא לא היה רק רופא, מה הוא לא היה ככל שנוסיף הדף יגמר והקולמוס יבש ולא נספיק לאמר את מה שיש לאמר על אדם דגול זה.

  • רבקה

   שוב אני כותבת וכעת לאחר סערת הרוחות שהיתה לי כששמעתי את הידיע על פטירת אדם יקר כל כך במוצ'ש, איננו מעקלים שנועם כשמו כן הוא חרץ שהיה חורץ את גורלו של כל אחד ואחד לטובה והיה מייעץ מה לעשות ואיך לעשות כדי שלא נסבול את הכאב,
   הייתי נכנסת אליו עם בעלי אני עם הכאבים שלי ובעלי עם הבעיות שלי היה מחייך ואומר לי נו בוא אזריק לך והיה יודע עת תגובתי על הזריקות
   אנו מוזמנים לעוד עוד לאן נלך ולאן נגיע מי יפגוש אותנו עם החיוך המדהים שלו, למי נחכה שעות כי תמיד התור היה ארוך ולא התייאשנו גם שעה גם שעתיים היינו יושבים ולא רותנים אעפ"י שזה חזר על עצמו כל שלושה חודשים. וזה הזכות שלו יהי רצון שהקב"ה ינחם את משפחתו ואותנו הפציינטים שלו ובמיוחד את המזכירות המדהימות שלו.
   ת.נ.צ.ב.ה

  • יעל לוי

   ד"ר נעם חרץ זכיתי שהכרתי אותך ליוותה אותי מעל 20 שנה הייתה היועץ שלי לכל דבר חוץ ממני הכרת את משפחתי , כל פעם שהייתי מגיעה אליך הייתי חייבת להביא איתי משהו מתוק בכדי שיהיה לך יותר קל ותמיד שהתור שלי היה מגיע היית יוצא להכין לך לשתות עושה הפסקה ושמחתי שזה קורה שאני נמצאת באותו זמן במרפאה ואתה יכול להרשות לעצמך הפסקה קטנטנה הערצתי אותך עם כל הסבלנות שהייתה לך ותמיד המרפאה הייתה עמוסה היה שווה לחכות כל שניה . ותמיד שחודש נובמבר היה מתקרב אמרת לי גם לילדי יש יום הולדת בתאריך 9.11 וגם לך שמחתי שזכרת את יום הולדתי הייתי אצלך לפני כשבועיים בכדי לקחת מרשמים זה היום האחרון שראיתי אותך!!!!
   שמעתי מרופא שהמלצת לי עליו שאתה לא מרגיש טוב ומכאן השאר כבר ידוע לשמוע את מזל בהודעה קולית מצמררת שאתה לא איתנו יותר .. את בנותך יצא להכיר יפיפיות במרפאה וכל כך דומות לך ד"ר נעם חרץ היית ותמיד תהיה האדם המיוחד במינו נוח על משכבך מלאך יקר בגן עדן. ת.נ.צ.ב.ה

  • צביה יגן

   ד״ר חרץ היה הרופא של סבתי מזה 30 שנה! היא מספרת:
   ד״ר חרץ היה ממש כמו אבא בשבילי, הוא היה מעודד אותי ומתעניין בי. בכל פעם שהייתי מגיעה למרפאה הייתי מביאה לו מעמול ובייגלה.. תמיד התעניין במשפחתי. הוא היה יודע את תאריך יום הולדתי. אני ממש בשוק! כואבת ועצובה .
   אני לא מאמינה שאמצא מחליף לאדם כמו ד״ר חרץ! שולחת לכם את תנחומיי. צביה יגן פציאנטית קבועה וותיקה״.

 2. סוניה

  זכיתי להכיר את ד"ר נועם חרץ רק לפני שנה, הוא היה רופא מדהים .
  ברגע שנכנסת אליו כבר הספיק לעיין בתיק הרפואי ולדעת כל פרט עד לפרטים הקטנים.
  איני מעכלת את לכתו ועוד יותר לא מבינה את המילים האחרונות שאמר לי:
  כשנפגשנו בחודש יולי אמר לי : "תקבעי לסוף ספטמבר למרות שזה פחות משלושה חודשים כי אחרי זה אני לא יודע מה יהיה"?!
  תנחומים למשפחה היקרה

  • דבורה

   למשפחה היקרה של המלאך ז"ל
   אני בהלם, כל גופי רועד… קבלתי עכשיו את הידיעה וזה לא מתקבל על הדעת , לחשוב שכבר לא אראה את החיוך של האדם הנאצל, האמפתיה , האכפתיות….כל כך היה לך כואב בשבילי … קשה למצוא רופאים כמוך. כ"כ כאב לו שאנשים מחכים בתור והוא כעס על עצמו שהוא לא עומד בזמנים- ברור הוא נתן יחס לכל אחד ניחם , חיזק וכו' והכל בחיוך אוהב….
   תודה לד' שנתן לי את הזכות להכירו ולקבל את טיפולו המסור הוא יחסר לי וכן גם להורי שיחיו. יהי זכרו ברוך.
   ולבת הנהדרת שמלאת חיות ומרץ – הספקתי להכירך מעט – שמרי על הצחוק המתגלגל והמשיכי לשמח את כולם עם חיוכך – כהמשך לחסדו של אביך הגדול.
   המקום ינחם אתכם עם שאר אבלי ציון וירושלים ולא תוסיפו לדאבה עוד.

 3. יצחק לוי

  עצוב ביותר ובלתי ניתפס.
  טופלתי על ידי ד"ר נועם חרץ במשך 20 שנים.רופא עילוי עם ידע נירחב,מיקצועי וחכם.
  אוהב אדם ותמיד נותן למטופל להרגיש שהוא יחיד,למרות שטיפל במאות ובאלפי אנשים.הזעזוע עמוק מאוד.
  יהי זכרו ברוך.

 4. תמי לנקרי

  דוקטור נועם בלכתך השארת הרבה מטופלים המומים ואבודים איש ישקר נשמה ענקית דאגה אין קץ תהיה מליץ יושר של עמך בית ישראל ודאי בשמים קינאו שיש אדם כמוך כאן ולקחו אותך כל כך מהר יהיה זכרך ברוך

 5. שרה עובדיה

  בצער ובהלם שמעתי על פטירת האיש האציל הרופא המקצועי ביותר שכל ימיו הקדיש לרפואת אנשים . עבד וטרח ולמד והשקיע בכולם , בקושי אכל בקושי שתה רק טיפל במסירות בחולים שצבאו לפתחו. עצוב מאוד. קשה מאוד הפרידה מאיש שהיה חלק מחיינו, כי בקור אצלו יצר קשר אישי ולבבי . הוא ידע לתת עצות נכונות והיה באמת משהו מיוחד, עדין ואציל נפש. חבל על דאבדים ואינן משתכחין.יהי זכרו ברוך.

 6. בת-שבע חג'ג'

  אנחנו בהלם ולא מצליחים לעכל את לכתו של דר נעם חרץ איש יקר מאוד .
  עד שלא קראתי שהוא נפטר לא האמנתי שבאמת זה קרה ועד עכשיו זה לא נקלט.
  דר נעם חרץ היה הרופא של בתי כבר יותר מ12 שנה. מגיל 8 עד עכשיו, כל שלושה חודשים אנחנו אצלו.
  אין מילים…

  תנחומים למשפחה
  יהיה זכרו ברוך.

 7. בנימין

  על ד"ר חרץ נאמר – כל שרוח הבריות נוחה ממנו רוח המקום נוחה ממנו. מאות ואלפי מטופלים שהיו באים אליו לאורך שנים כאל שלוחו של מקום, יעידו שהוא היה מטפל בהם במסירות אין קץ, זכר כל אחד ואחת מהם באופן אישי, על תחלואיו, ולא חסך מעצמו שום מאמץ לעזור. גם אחרי יום העבודה הארוך שלו, בשעות הלילה, היה מצלצל למטופלים שהשאירו לו הודעה ועונה על שאלותיהם ודואג לצרכיהם.

  אותי ד"ר חרץ הוציא ממצב בריאותי ירוד – לאורך תקופה ארוכה הוא בנה והוציא לפועל תכנית רפואית מבריקה, חשב על פתרונות לא שגרתיים, ערך שינויים בהתאם למצב, השקיע מחשבה ולב – ובס"ד הצליח. כל כך רבים חייבים לד"ר חרץ שנים של בריאות, והכל עשה בנועם ובסבר פנים יפות.

  בחסדיו עם הבריות היה ד"ר חרץ דבק בדרכיו של הקב"ה – בבחינת מה הוא רחום אף אתה רחום. תהי נשמתו צרורה בצרורה חיים בגן עדן.

 8. אתי אלונה כהן

  הלם הלם הלם……….אין לי איך להביע את גודל כאבי , על לכתו של אדם טוב כזה, שלא נתן הרגשה של רופא בלבד, אלא הרגשתי שהוא כל כך רוצה לעזור לי ,ובכל ביקור כל שלושה חדשים תמיד התעניין לדעת על דברים אחרים שמקשים עלי. הוא הפך לחלק מחיי אחרי ביקורים של כל שלושה חודשים במשך השבע שנים האחרונות. גם בשנה האחרונה שאני גרה הרחק מירושלים לא וויתרתי והייתי באה כל שלושה חודשים. משפחה מיוחדת במינה. קבלו את תנחומי העמוקים, כל כך עצוב וקשה לי,שאיני יודעת איך לסיים את דברי

 9. אתי אלונה כהן

  חווה הדוקטור שלי שכל כך אהבתי, קבלי את תנחומי העמוקים , אין גבול לכאב שאני חשה, ובזכותך הכרתי את נועם הדוקטור המהולל, הייתי אצל נועם בדיוק לפני חודש, זה לא נתפס ומאז זה נודע לי היום אני לא יודעת את נפשי ולא מוצאת מנוח, תנחומי מעומק הלב גם למשפחה המיוחדת. משפחה מיוחדת.

 10. אורה .ל.

  נעם חרץ ! הרופא היקר שלי! 4 שנים טיפלת בי! שהייתי מגיעה אלייך עם דמעות מכאבי תופת בשרירים השפלת מבטך! כאב לך! ובמיוחד שאני אלמנה ואחות שכולה! הילדים שלי תמיד התלוו אלי לטיפול הרפואי! ומצאת זמן לעודד אותם ותדבר איתם על חו"ל וכמה חשוב שיסעו איתי! שלא אהיה עצובה ובדכאון! פעמים רבות באתי ללא תור ובחוץ אין ספור חולים… חיכיתי ותמיד אבל תמיד קיבלת אותי! אבי נפטר לפני 30 שנה אחותי לפני 14 שנה נפחה במילוי תפקידה ועכשיו איבדתי אדם יקר שבאמת היה לו איכפת ממני! כואבת ודואבת ובוכה!!! אורה

 11. עו"ד רזי בטט

  לשפחת חרץ היקרה.
  נדהמתי לראות את המודעה על פטירת ללא עת של ד"ר נועם חרץ היקר.הולך תמים ופועל צדק.ודובר אמת בלבבו.לא רגל על לשונו ולא עשה לרעהו רעה,וחרפה לא נשא על קרובו .נבזה בעיניו נמאס ואת יראי ה' יכבד.רופא אציל נפש הסתכל על מטופליו בגובה העיניים וטיפל בהם במסירות וללא התנשאות הוא היה מודל לחיקוי.אין לי ספק שכל מי שהכיר וכל מי שטופל על ידו ממרר בבכי וכואב את לכתו לעולם האמת.השאיר את מטופליו יתומים והמומים.הוא אבידה גדולה לא רק למשפחתו הקרובה אלא הוא אבידה גם לכל מטופליו ולכל מי שהכיר אותו.חבל על דאבדין ולא משתכחין.תהא נשמתו צרורה בצרור החיים אמן.
  עו"ד רזי בטט ירושלים

 12. יעקב טל

  למשפחת חרץ היקרים. אני מכיר את ד״ר חרף ממלחמת יום כיפור. היה תחת פיקודי ומאז עברו שנים רבות. חליתי בדלקת פרקים חזקה במשך 25 שנים הוא טיפל בי במסירות רבה ואהבה. אני ממש בשוק שקבלתי את ההודעה מאילנה כי הוא נפטר. אין רופא כמוהו. יעקב טל – 0523848844.
  שלא תדעו עוד צער.

 13. דינה גולובנציץ

  למשפחת חרץ היקרה ,ד"ר חרץ היה אהוב ויקר מאוד לנו איינו יכולים להאמין שלא נראה אותו שוב עם המיוחד שבאדם שתמיד עודד ושמח שמחה מכל הלב שהטיפול שלו הצליח מאוד יחסר לנו מאוד כל שלושה חודשים לפגוש את מזל שתחיה המתוקה שאין לתאר..לחכות הרבה זמן למי אכפת…
  תמיד יצאנו מחוזקים ובהרגשה שאנחנו המטופלים היחידים שלו מן השמים תנוחמו
  משפחת גולובנציץ

 14. רחל גבירץ

  אני בהלם, לא קולטת שהרופא שטיפל בזמנו באבי ז"ל ומטפל בי מזה כ-17 שנה איננו, ככה, פתאום. איש טוב, רופא טוב, מסור, מבחינתי – יש לי תור בדצמבר ואני רוצה להגיע ושהוא יהיה שם…

  מן השמיים תנוחמו.

 15. יעל הרשברגג

  בזעזוע וכאב קבלתי את הבסורה הקשה ש דר' נעם חרץ הלך לנו. הוא היה רופא בנפש, מחונן במקצוע,עדין ורגיש, אהוב למטופליו. תמיד אזקר אותו, הטיפול המצוין שנתן לי ומידותיו היפות. האבדה לכולנו הוא גדול, אבל הכאב האמיתי נשאר עם משפחתו. מן השמים תנוחמו.
  יעל הרשברג

 16. עילי

  אמנם לא הספקתי לבקר אצל ד״ר נעם חרץ מספר רב של פעמים, אך מהפעמים האלה הרגשתי שאני מופקד אצל רופא מקצועי ומעולה שאכפת לו באמת מהמטופלים שלו, שנתן לי יחס אישי מעל מה שציפיתי. זכות גדולה היתה לי להיות מטופל שלו.
  המקום ינחם אתכם עם שאר אבלי ציון וירושלים ולא תוסיפון לדאבה עוד.
  תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

 17. זאב גרשגורן

  נועם היה בן דוד שלי אימי ואביו זכרונם לברכה היו אחים. יחד עם זאת נועם היה המנטור שלי בנושאי רפואה. כאשר רופא אורטופד מומחה קבע שיש לי בעיה בברך ונדרש ניתוח לניקוי הברך נסעתי מקרית מוצקין למרפאה של נועם לאמת את הדיאגנוזה של אותו אורטופד ואז לאחר הבדיקה שלו התברר לי שהדיאגנוזה הזו היתה שגויה והבעיה היא בעצם במפרק הירך ולא בברך. נועם צדק והצילומים שבצעתי לאחר מכן הוכיחו שצדק. מאז המשכתי להיות מטופל אצל נועם ואז גם התודעתי לכמות העצומה של המטופלים המרוצים שהגיעו אליו מכל קצוות הארץ. נועם היה צדיק גדול מומחה ומקצוען בנושאים שבטיפולו וגם בעל ידע בשאר נושאי הרפואה. נועם יחסר לכולנו . תנחומים למשפחתי דודה בני דודים אשתו וילדיו יהיה זכרו ברוך

 18. כנרת

  אני פשוט חנוקה מדמעות שבע שנים הכרתי אותך בתור חבר יקר שלי לכאב שרק אתה יכולת להבין את הכאב שלי אומרים שצלקות הכי כואבות הם אלה שלא רואים אותם רק אתה ראית אני לא מבינה איך ככה הלכת ועזבת חיילים פצועים ומדממים בשטח לא נוטשים חברים בשדה קרב אני רק מקווה שתנוח על משכבך בשלום דר נעם חרץ היקר מה שבטוח שאם היו לי כנפים פצועות אחת מהם נשברה עם לכתך

 19. סימונה

  בהלם ובתדהמה קיבלתי את הבשורה האיומה והבלתי ניתנת לעיכול על לכתו של ד״ר חרץ היקר, שעות הייתי מוכנה לשבת ולהמתין רק כדי לשמוע אותו ואת הדיאגנוזה וזה מה שהרגיע אותו כבמטה קסם , ד״ר חרץ טיפל גם בבני משפחתי והיה נערץ על כולם , יחסר לכולנו , עצובה עצובה כל כך היה חבר ודמות אבהית שנסך על כולם בטחון ואהבה , הלב בוכה עם בני משפחתו

 20. פרי כלאף

  אני בהלם ותדהמה מליכתו של האיש היקר והרופא הנפלא, 17 שנים אני פציינט שלו תמיד הרגשתי שיש על מי לסמוך וכמו כן שימש כפסיכולוג אישי שלי, עברתי איתו המון מצבים שבהם טיפל בי בשיא המקצועיות והעדינות שלבסוף הדלקת פרקים שממנה סבלתי נמצאת ברמסיה ארוכה הודות לאיש היקר דר' נעם חרץ .
  משפחה יקרה זכיתם להיות במחיצת האיש והרופא הנפלא, מי יתן ולעולם לא תדעו צער תנחמו מן השמים .
  לעולמים דר' נעם חרץ יהיה בליבי!!!

 21. פנינה דניאלי

  אין מילים לתאר את ההרגשה הנוראה כששמעתי שאינך עוד איתנו. הלם גדול ואבל כבד נפל עלי ומתארת לעצמי שגם על כל מטופליך וקרוביך…
  דר נועם חרץ טיפל בי כ-30 שנים, במסירות רבה, בהקשבה אין סופית. הוא הצליח לעזור לי לצאת ממצבים קשים ביותר ולשמור על יציבות רפואית. מעל הכל, דר חרץ היה איש מקסים ואוהב אדם ותמיד מקשיב ונותן עצה טובה. דר חרץ טיפל גם בביתי וניסה לעזור, ככל שרק יכל ובכל עת.
  דר חרץ… היית דמות משמעותית מאוד בחיי והערכתי אותך עד מאוד כאדם וכרופא מקצועי ברמה עולמית. ליווית אותי שנים רבות וזכיתי להכיר אדם דגול בעל שיעור קומה. צר לי שנתת את כולך לאחרים ולא השארת זמן לדאוג לעצמך…
  דמעות חונקות את גרוני ועצב גדול על לכתך…
  נוח על משכבך לשלום ויהי זכרך ברוך לעד.

 22. שמעון בלאיש

  אני בהלם מוחלט מידיעה על פטירתו של האיש הנפלא דר' נועם חרץ.
  אני מטופל אצלו מזה 4 שנים .
  קיבל אותי תמיד עם חיוך צנוע ונעים.
  תוך שניות זכר את ההיסטוריה שלי הגיב ונתן המלצות להמשך .
  סמכתי עליו והרגשתי שאני בידיים מעולות .
  קשה לעכל שלא אפגוש אותו אחת לשלושה חודשים . עצוב מאוד מאוד.
  יהי זכרו ברוך.
  שמעון בלאיש

 23. ריטה גמליאלי

  ב30.10 ביקרתי אצלך במרפאה המלצתי לי עוד טיפול . מטופלת אצלך כבר יותר מ30 שנה.
  פעם בשנה ראית אותי וכאב את הכאב שלי ניסית הכל כל שנה טיפול חדש .
  אני המומה וכואבת את מותך שלאחר שבוע נפתרת ז״ל הרי רק שבוע שעבר הייתי במרפאה ישבנו ודיברנו .
  תנוח על משכך בשלום???

 24. רותי ברזילי

  ד"ר חרץ זכרונו לברכה היה רופאי 19 שנה.
  נתן מענה יום ולילה.
  היה קשוב,אמפטי ורגיש לכאביי כמו גם לכאבי כל חוליו.
  חסרונו לחוליו בכלל ולחולי פיברומיאלגיה בפרט טרם נקלט.
  תנחומיי לאימו היקרה ולכל בני ביתו.

 25. חזי יוז'וק

  ד"ר נעם חרץ המקסים, עם החיוך התמידי.
  טיפלת בי במשך 17 שנים.
  תמיד כשנכנסת אליך היית מתעניין לא רק במצבי הרפואי אלא גם בהתקדמותי האישית במסגרת העבודה, הלימודים, המשפחה.
  תמיד זכרת להתעניין בשלום אחותי – שושי שאת מסירותך אליה לא אשכח בתקופות בהן אושפזה ונהגת לבוא לבקרה ולהתעניין בתיקה הרפואי, להמליץ ולסייע במקצועיות ובחן.
  לא פעם שאלתי את עצמי כיצד אתה מסוגל לשאת בעומס המטופלים המשחרים לפתחך, לחייך לכולם, להעניק את מלוא תשומת הלב.

  בימים הספורים טרם פטירתך, ייחלתי וקיוויתי שתחזור אלינו כי לא יתכן אחרת.
  חסרונך בלתי נתפס.
  זכרך הטוב בלבי לעד!!!

 26. ינון

  למשפחת חרץ היקרה,
  קיבלתי בהלם ובצער רב את הידיעה על פטירתו של ד"ר נעם חרץ.
  כשמו כן הוא, נעים הלכות, ומסביר פנים. טופלתי אצלו במשך מספר שנים ותמיד למרות העומס העצום של החולים ששיחרו לפתחו, מזגו היה נעים והוא קיבל כל אחד בחיוך.
  כל ביקור החל בהתעדכנות במצבי המשפחתי ומה שלום הילדים, והוא תמיד שמח מאוד כשאחד מהם הצטרף אלי לביקור. הוא תמיד תמך בכל צעד שלקחתי במסגרת הטיפול בי ונענה לכל בקשותי. מעבר לכך, ניכרה בקיאותו בתחום, והאיכפתיות למצבי הרפואי ולפיתרון הבעיה תמיד נתנה הרגשה טובה.
  זכור לי כי באחד הביקורים נכנסתי אליו לאחר השקיעה, וכנראה כי גם אני חבשתי כפה, הוא ניצל את שהותי אצלו ועצר לרגע כדי לספור את ספירת העומר.
  הוא היה "רק" הרופא שלי, אבל הוא יחסר לי מאוד.

  צר לי מאוד על פטירתו ומן השמים תנוחמו וננוחם.

 27. תהילה

  אין לי מילים הייתי אצלו 5דקות וזה מסביר את כל האדם שהוא היה הוא הסביר לי שהמצב שלי לא כך נורא והוא נתן לי בדיקות דם ואמר לי לחזור עוד חודשיים ביחד עם מעקב בבית חולים ועכשו אין לי למי לחזור חבל שלא טופלתי אצלו יותר איזה חסר עצום לעולם חווה יקרה רופאה שלי מסורה מאחלת לך חיים טובים שמחים איזה אנשים טובים ורופאים מיזן אחר אין כאלה היום שעושים הכל מתוך שליחות לעמי מרגש אני כותבת בדמעות יהיא זכרו ברוך

 28. תהילה

  למשפחת חרץ היקרה
  אין לי מילים הייתי אצלו 5דקות וזה מסביר את כל האדם שהוא היה הוא הסביר לי שהמצב שלי לא כך נורא והוא נתן לי בדיקות דם ואמר לי לחזור עוד חודשיים ביחד עם מעקב בבית חולים ועכשו אין לי למי לחזור חבל שלא טופלתי אצלו יותר איזה חסר עצום לעולם חווה יקרה רופאה שלי מסורה מאחלת לך חיים טובים שמחים איזה אנשים טובים ורופאים מיזן אחר אין כאלה היום שעושים הכל מתוך שליחות לעמי מרגש אני כותבת בדמעות יהיא זכרו ברוך

 29. אברהם

  אנחנו המומים.
  כל מילה שנאמרה למעלה – אמת לאמיתה.
  טיפל בנו במסירות, כמו אבא טוב, והשרה רוגע – יחד עם מקצועיות רב.
  כנראה משמים רצו את הצדיק למעלה.
  הוא יהיה חסר לנו. מאד.
  יהא זכרו ברוך, תנחומים למשפחה

 30. מרים וינרב

  נדהמתי והצטערתי לשמוע על מותו הפתאומי של ד"ר נועם חרץ. הגעתי אליו עם כאבי רגליים עזים לאחר נתוח החלפת ברך והוא העמד אותי על הרגליים באופן זמני.
  המסדרון במגדל העיר היה מלא אנשים , אפילו בשעות הערב המאוחרות.
  ד"ר נועם היה נעים וחרוץ וקבל כל פציינט בסבר פנים יפות וניסה לעזור כמיטב יכולתו.
  תנחומי למשפחתו, וחבל על דאבדין ולא משתכחין, יהי זכרו ברוך

  • צוות המרפאה מזל אילנה ושירה

   לאחר כ"כ הרבה שנות עבודה עם ד"ר חרץ קשה לדבר עליו בלשון עבר אבל נכתוב מעט משבחיו.
   היה לנו כרופא, כיועץ, כפסיכולוג ולפני הכל כמשפחה. "חבל על דאבדין ולא משתכחין" כולנו יודעים שיש
   יד שמכוונת מלמעלה ולכן אין לנו תלונות ומענות אך מבקשים שבזכות כל החסד שעשה עם הבריות
   יהיה מליץ טוב ויושר בעדינו ולפני הכל כולם צריכים לזכור שללא חוה {אשתו} אף אחד מאיתנו לא היה
   זוכה לקבל את מה שקיבל ממנו אז חוה תודה על הכל תהיו חזקים וכן היה לנו הזכות להכיר את את משפחתו
   וכן לעבוד עם ילדיו המקסימים
   יהי זכרו ברוך.

 31. לי-רן

  חורף ירושלמי קר לפני שנה! השעה 9.30 בערב ואני עושה את דרכי במונית למרפאת ד"ר חרץ במגדל העיר! בשעה 10.00 בלילה יש לי תור… עולה במעלית לקומה 16 ומתנשמת בכבדות! כאבי תופת בשרירים! נכנסת לקליניקה ועוד 4 חולים ממתינים! ב10.30 נכנסת! קולו של ד"ר חרץ :"תקראו ללירן" ! החדר הקטן שצופה לנוף הירושלמי המדהים וד"ר חרץ שיושב על כסאו מחייך אליי! תיקי האישי מונח לפניו! אני מתפרצת בבכי והוא משפיל מבטו! מבין את כאבי העז! מדבר איתי על ילדיי ועל הנופים בחו"ל! 4 זריקות ותם הביקור! ספל קפה מלאה שטרם שתה! וסלט ירקות שטרם אכל! זהו ד"ר חרץ שדאג לכל חוליו בכל שעות היום והלילה! המלאך עלה בסערה השמימה! ושם מקבלים אותו מלאכים רבים והוא זוכה לכבוד הראוי לו! אני בוכה כואבת ודואבת! ת.נ.צ.ב.ה אור

 32. צביה יגן

  ד״ר חרץ היה הרופא של סבתי מזה 30 שנה! היא מספרת:
  ד״ר חרץ היה ממש כמו אבא בשבילי, הוא היה מעודד אותי ומתעניין בי. בכל פעם שהייתי מגיעה למרפאה הייתי מביאה לו מעמול ובייגלה.. תמיד התעניין במשפחתי. הוא היה יודע את תאריך יום הולדתי. אני ממש בשוק! כואבת ועצובה .
  אני לא מאמינה שאמצא מחליף לאדם כמו ד״ר חרץ! שולחת לכם את תנחומיי. צביה יגן פציאנטית קבועה וותיקה״.

 33. מרים

  הגעתי אל ד"ר נעם מבית מלון בירושלים בו שהינו כ 8 חודשים לאחר הגרוש מגוש קטיף.
  סבלתי מאד מדלקת פרקים פסוריאתית שהחמירה מאד אחרי הגרוש,עד כי לא יכולתי ללכת בשל הנפיחות והכאבים בברכיים ובעוד מקומות.
  לאורך כל התקופה בה שהינו בירושלים טיפל בי ד"ר חרץ בהתמדה ובמסירות. הוא קיבל אותי בהתנדבות למרפאתו והיה קשוב מאד למכאובי הגופנפש שהיו באותה תקופה.
  האוזן הקשבת והפתרון שמצא בטיפול התומך, העמידו אותי על שתי רגלים איתנות ואיפשרו לי להתפנות מהעיסוק בכאב לתמיכה וחיזוק של התא המשפחתי שנותר ללא בית.
  הוא ליווה אותי בעצותיו גם לאחר שעברנו למגורים הזמניים באתר הקראוונים ובזכותו יצאתי לדרך חדשה המאפשרת חיים מלאי עשיה.
  מודה לה' על שזכיתי בטיפולו של ד"ר נעם חרץ שבדרכו הנעימה ובתבונתו חרץ דרכי לחיים שמחים.
  יהי זכרו ברוך
  משפחה יקרה, תנוחמו בתוך שאר אבלי ציון וירושלים.

 34. פיני

  כשהתקשרו אלי ממכבי ב 26.10.17 לבטל את התור שהיה לי ב27 לספטמבר יום שני בבוקר במרפאת אפרת,
  כל כך התפלאתי מה קרה? ואז כששאלתי מה קרה? אמרו עקב מצב חירום – ולא פירטו מה קרה. אבל כאשר ביקשתי לקבוע תור חדש אמרו שאי אפשר כי אין יותר יומן תורים, כבר נפל לי האסימון והבנתי שמשהו רציני קרה 🙁
  יהי זכרך ברוך

 35. אבי

  טופלתי על ידו במשך למעלה מ 7 שנים. הגעתי לאחר סבל של שנים כי מחלתי לא אובחנה. אבל דר חרץ מהר מאוד עלה על הבעיה. לא אשכח שאמר לי : תדע לך שיש לך כך וכך ומה שיעזור לך זו תרופה מסויימת שקופח לא נותנת בקלות אבל אני אדאג לך… גם מקצועיות וגם סבר פנים יפות. כל נושא שהיה בתחום השפעתו תמיד היה נכון לסייע. אהבתי לבוא למרפאה לפטפט קצת. החריפות והחדות שלך בשיחת חולין היתה משהו. חבל על דאבדין. זכרך יהיה לברכה . תנחומים למשפחה .היקרה .

 36. משפחת גילצייק

  משתתף בצערכם.
  אשתי ואמי היו מטופלות שלו במשך כמעט 10 שנים .
  תמיד קיבלו יחס ותשומת לב ממנו .בן אדם טוב מאוד ורופא מעולה.
  תודה לך הכל הכל מכל המשפחה שלנו.
  יהיה זכרו ברוך.שלא תדעו עוד צער.
  משפחת גילצייק

 37. א צ

  ברוך דיין האמת. הצטערתי מאד לשמוע על פטירתו הפתאומית של ד״ר חרץ. הוא עזר לאנשים רבים שסבלו מכאבים לא פשוטים. המרפאה שלו הייתה עמוסה תמיד וזמן הבדיקה בגדר המלצה ובכל זאת הוא התנהג בצורה אנושית למטופלים. ראו שהכיר כל מטופל באופן אישי והיה מתעניין בשלומם מעבר לעניין הרפואי. הוא תמיד היה מאד נמרץ ומתחת לענייניות ראיתי גם הרבה חכמת חיים וקצוות של הומור ואפילו שובבות בעיניים, בקול ובקצות החיוך. הוא יחסר לי ולרבים מאד. מן השמים תנוחמו ויהי זכרו ברוך.

 38. יאיר סיני

  היום שמעתי על האסון הנורא
  כואב לי מאד גם על המשפחה.
  דוקטור נועם חרץ היה משכמו ומעלה שאין כמותם.
  לא רק רופא אלא גם בן אדם.
  מבין, מתחשב, דואג, מבין, סבלני, אדיב – מיוחד !
  עזר גם בתחומים אחרים ולא רק שלו. היה רופא שכיף ונעים היה לבוא אליו ולמרות ההמתנה זה היה שווה.
  עצוב מאוד אבדה גדולה.
  כל מה שנכתוב לא יתאר אפילו טיפה בים על מי היה ומה יש לומר עליו.
  הקדוש ברוך הוא לוקח את הצדיקים לידו.

 39. חנה. פ

  קשה לדבר עליו בילשון, עבר נילקח מאיתנו אדם, ורופא מלאך, ובוס שלא יהיו עוד כמוהו,
  עבדתי אצלו לתקופה קצרה אבל הספקתי ללמוד ממנו הרבה
  אדם משכמו ומעלה, לא משנה מה היה קורה המזכירות שלו היו תמיד בשורה העליונה.. לא הסכים לאיש לדבר לא יפה על העובדות שלו אוזן קשבל לכולם תמיד הבוקר טוב שלו היה עם חיוך
  כשבאנו אליו כצוות העובדים ואמרנו לו ד"ר חרץ תוריד מהמטופלים יהיה פחות לחץ
  אז הוא ענה איך אני יכול להגיד לאחד כן לבוא ולשני לא… אני לא מסוגל לעשות את זה….
  שולחת את תנחומיי שלא תידעו יותר צער
  שיהיה מליץ יושר בעדינו חנה.פ

 40. נועה

  צער רב ותדהמה גדולה חשתי אם היוודע לי דבר מותו הפתאומי של ד"ר חרץ
  ומאז אני מסתובבת עם תחושת מועקה, כאב והחמצה…
  ד"ר חרץ היה רופא שלי ב 8 השנים האחרונות, הוא היה בין רופאים שהחזירו אותי לתפקוד ולעבודה לאחר התדרדרות קשה במצבי הרפאי.
  הוא היה רופא נדיר, חכם ומסור, ברגעים הכי קשים היה לי פתאום טלפון בערב ממנו משיחה לא מזוהה כמו קרן אור ואז הייתי שומעת את קולו המוכר :
  "שלום מדבר ד"ר חרץ, את חייבת לעשות הליכה עכשיו בחוץ לפחות 15 דקות גם אם אין לך כוח ,זה ישפר לך את המצב, ממה שאני רואה בדיקות הדם שלך יצאו תקינות,
  תתקשרי למזכירה מחר תקבעי תור…" כזה הוא היה כמו רופא מהאגדות…
  ועכשיו אני נמצאת בחופשת מחלה עד סוף נובמבר שד"ר חרץ ז"ל עוד הספיק לכתוב לי ולשמור עלי…
  הייתי מוכנה להגיע רק פעם אחרונה ולשבת ולחכות שעתיים בתור (כמו תמיד…) כדי להפרד מהרופא המדהים הזה…
  אני חושבת שבירושלים צריכים להקים לזכרו כיכר או גן או רחוב בשל ליבו הרחב, תרומתו המשמעותית לבריאותם של התושבים ואישיותו האצילית כרופא.
  ד"ר חרץ בליבי לנצח!
  יהיה זכרו ברוך!

 41. דודיק סוויד

  כשקבלתי היום את הבשורה הנוראה, חשבתי לעצמי שמשהו מהותי בתוכי לא יוכל לקבל לעולם את לכתו.פשוט משום שלא יצא לי עד כה להכיר מלאך בדמות אדם.בעיני ד"ר נעם חרץ הוא התגלמות האדם האנושי,במלוא הדרה .הראוי לכל מילת שבח שקיימת.אני מניח שאובדנו מותיר את כל מי שהכירו בשבר ובתמיהה,ועם מילה אחת .למה??…
  אין לי מילים מנחמות, רק אומר שזכיתי בחיי להכיר תופעה ייחודית, שלא הגיעה אלי מסיפור או משמיעה.

 42. קסלבסקי

  מאת ע.ק.
  ד"ר חרץ היה הרופא שלי מזה 8 שנים, מאז שהייתי עם ראומטיק פיבר
  (חום שעושה דלקת פרקים) ועד שהתפרצה אצלי הפיברומאלגיה. אין תחליף
  ולא יהיה, לידע המקצועי העצום שהיה לו, לאנושיות, לאופטימיות ולאהבת ישראל
  שהקרינה כל ישותו.
  הרופא היחידי שהכרתי שטיפל במחלת הפיברומאלגיה, מתוך רצינות אמיתית
  והבנה של השלכותיה ככל שהיא מתקדמת. הוא החליף בזה, כל רופא אחר
  ועבורי, הוא החליף אפילו את רופאת המשפחה שלי מזה שנים.
  ד"ר חרץ היה השליח שלי, להגיע לבריאות מקסימלית והודות להמלצותיו,
  אני מקבלת היום קצבת נכות ראויה.
  יהי רצון שיתווספו רווחת משפחתי ובריאותי, לעשרות אלפי זכויותיו.
  האבדה קשה מנשוא ואין מנחם לה. בכיתי בלי סוף כששמעתי את הבשורה הקשה.
  קבלתי על עצמי משהו לעילוי נשמתו, זה המעט שאני יכולה להחזיר
  לו מכאן, מאמינה שכל מטופליו חייבים לו גם.
  תהיה נשמתו צרורה הצרור החיים,אמן.

 43. ציפי

  זכיתי להכיר את ד"ר חרץ שטיפל בי במשך 7 שנים
  ד"ר מלאך שנתן הרגשה טובה ואוירה מקסימה בכל טיפול
  היה לו ידע עצום במגוון תחומים ותמיד היו לו משפטים חכמים להגיד…
  יש לו מקום טוב בגן עדן.
  תנחומי למשפחתו.

 44. יהודית סויסה רוכמן

  רק אתמול נודע לי שד"ר חרץ נפטר .
  הלילה התעוררתי מצער גדול ב3:50 ….
  חוה יקרה וכל המשפחה היקרה,
  איני יודעת כיצד לנחם אותכם.
  אני צריכה שקודם ינחמו אותי על מנת שיהיה לי כח לנחם אתכם.
  ד"ר חרץ היה אדם מלאך יחיד בדורו!!!!!
  נישאתי באושר לפני שנה ושבעה חודשים ועברתי לגור באילת.
  שולחת לכם מאילת הרחוקה חיבוק ענק ואוהב .
  יהודית סויסה רוכמן.
  [זילברמן לשעבר]

 45. דבורה

  "חבל על דאבדין ואינם נשכחים" – אין רופא כמו דר' חרץ עליו השלום הוא נתן את כולו למטופלים עם החיוך האוהב והמלטף, אני לא מוצאת אף רופא שיכול להידמות לו.
  יהי זכרו ברוך.
  נ.ב. הייתי חייבת לרופא זריקה, אם מישהו יוכל לאמר לי למי יש להחזירה אשמח מאד.
  u7611222@gmail.com
  תנחומי למשפחה הנכבדה ובפרט לביתו הבחורה המתוקה והחיכנית – המקום ינחם אתכם

 46. דבורה

  "חבל על דאבדין ואינם נשכחים" – אין רופא כמו דר' חרץ עליו השלום הוא נתן את כולו למטופלים עם החיוך האוהב והמלטף, אני לא מוצאת אף רופא שיכול להידמות לו.
  יהי זכרו ברוך.
  נ.ב. הייתי חייבת לרופא זריקה, אם מישהו יוכל לאמר לי למי יש להחזירה אשמח מאד.
  u7611222@gmail.com
  תנחומי למשפחה הנכבדה ובפרט לביתו הבחורה המתוקה והחיכנית – המקום ינחם אתכם

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *