ד"ר צבי דינשטיין ז"ל

אבלים: אמו: ריבה דינשטיין, בנותיו: אידית ופבלו מלכסון, ענת ודני אהרון, גילי דינשטיין, אחיו: יורם ועדה דינשטיין ובני ביתם, אחותו: נילי וידין מכנס ובני ביתם, נכדיו, ניניו והמטפלת: רייצ'ל.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 11.04.12, בשעה 12.00, בבית העלמין בקרית שאול.
ביקורי ניחומים בבית בתו, ענת אהרון, רחוב שלמה בן יוסף 13, רמת אביב, עד יום ב' ה- 16.04.12, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 20.00.

מכון ויצמן למדע מנחם את המשפחה על פטירת יקירם.
המנוח היה חבר ותיק במועצה הבין לאומית של המכון.

אוניברסיטת תל אביב מנחמת את פרופ' יורם דינשטיין על מות אחיו.

האוניברסיטה העברית בירושלים, מיכאל פדרמן, יו"ר חבר הנאמנים, פרופ' מנחם בן ששון, נשיא האוניברסיטה מנחמים את המשפחה על מות יקירם.
המנוח היה חבר לשם כבוד וידיד נאמן של האוניברסיטה.

המכללה האקדמית של תל אביב יפו מנחמת את פרופ' יורם דינשטיין, חבר בחבר הנאמנים, על מות אחיו.

7 תנחומים

 1. מרגלית שיאון

  לאידית ענת וגילי קראתי היום בעיתון הארץ על מות אביכם היקר צבי דינשטיין עזרתי לכם במשק הבית ובעיקר טיפול בגילי הקטנה לפני כארבעים שנה צר לי על מותו וצר לי על מות אימכם רק עכשיו קראתי באינטרנט על מותה של אימכם לפני כ שלוש שנים שלא תדעו עוד צער ושאיכם ינוח על משכבו .

 2. חמדה ואיציק דניאלי

  אירית ענת גילי פבלו דני וכל המשפחה היום זה יום של עצב גדול יום קשה מאד.מותו של צבי דינשטיין היכה את כולנו בתדהמה,איבדנו אדם גדול אדם שכל זמן עימו היה זמן איכות, אדם בעל עשייה ברוכה ,איש יקר ואהוב על הבריות ,צבי היה בעל תפקידים צבוריים רבים בארץ ובחו"ל ,בכל תפקידיו דאג ד"ר צבי דינשטיין למדינת ישראל עוד בטרם מלחמת העצמאות וגם לאחר הקמת המדינה שימש בתפקידים כלכליים רבים ,מסוף 1965 ועד פרוץ מלחמת ששת הימים שימש סגן שר הבטחון(החליף את שמעון פרס)ללוי אשכול ,כיהן בנוסף כחבר כנסת,
  היה סגן שר האוצר לפינחס ספיר,ב1977 בממשלת בגין התמנה לציר הכלכלי של ישראל בארה"ב (במעמד אישי של שגריר) מותה של רעייתו איה השפיע עליו מאד
  ולא היה קשה לראות זאת עליו.יהי זיכרו ברוך.

  במעמד אישי של שגריר

 3. בהירה עלאיוף

  לאירית ענת וגילי היקרות. כואב לשמוע על מותו של אביכן. הוא היה דמות מאוד דומיננטית בחיינו. עבדתי לצידו שנים רבות ומרתקות. משהיה מפקח על מטבע חוץ ועד נסיעתו לארה"ב. היינו כמו משפחה, בטוב וברע. הוא עזר לי בכל תחום אפשרי ואני הייתי יד ימינו במשרד. חבל שהלך איש שכזה, גבוה משכמו ומעלה. איש עבודה מסור ואיש משפחה למופת. צר היה לי גם לשמוע על מותה של אמכן לפני מספר שנים. אישה אצילה הייתה. יהא זכרם ברוך ושלא תדעו עוד צער.
  בהירה עלאיוף

 4. רפי רחמן

  שלום
  זה רפי רחמן הבן של שולמית היא עבדה ‏בביתכם בשנות השישים ברחביה אני זוכר את אימא ואבא. הם תמיד דאגו לנו. אני ביליתי. הרבה זמן ברחוב מימון
  אני זוכר את אירית וענת אני מצטער לשמוע. יש לכם הורים שיכולים לשמש דוגמה. תודה על הכול מרפי. ואמא שולמית

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *