ד"ר צילה שמיר לייכטר ז"ל

אבלים: אחותה: רחל ודורון אלתרמן, בתה: גליה שמיר לאל ושי, בנה: אור שמיר, נכדיה: יואב ותמר.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 04.03.14, בשעה 16.30, בית עלמין אבן יהודה.
יושבים שבעה ברחוב הנוטר 29, אבן יהודה, טלפון: 09-8991455.

Share Button

5 תנחומים

 1. נועם משולם

  מרצה למתמטיקה.
  ממש במקרה קבלתי את ההודעה שד"ר צילה שמיר הלכה מעולמו.
  ד"ר צילה שמיר הייתה אחת המרצים שלא כל אחד זכה להכיר. אני הכרתי אותה באריאל למדתי אצלה אלגברה לינארית וחדו"א היא הייתה מאוד תומכת וצנועה ותמיד שמחה לעזור בכל שאפשר. עד היום אני משתמש בחלק מהחומרים שלה (באישור שלה כמובן ) חבל שלא ידעתי שנפתחה בטח הייתי מכבד אותה בדרכה האחרונה. אפשר לומר שכל הזמן (לפני עשר שנים סיימתי באריאל ) אני מדי פעם נזכר בא כמו שאומר המשורר ארז ביטון "זכר צילה (אבי) בנייר לבן כפרוסות ליום עבודה….

 2. יהונתן

  ד"ר צילה שמיר
  הכרתי אותך בקורס לאלגברה לינארית ואח"כ נרשמתי לקורס שלה מתמטיקה בדידה.
  הנני בהלם מפטירתה בטעם עת של האשה החכמה והנעימה שהכרתי .
  צילה שמיר אוהבת וחובבת מוסיקה קלאסית , שידעה שגם אני אוהב ונתנה לי מאוסף היצירות שקיים בביתה להאזין ולהנות מהמוסיקה עם הטעם הטוב של צילה .
  ידעתי שהיא סובלת ועברה ניתוחים רבים ועם כל זאת החיוך לא ירד מפנייה , תמיד השתדלה להיות אופטימית וחייכנית לכולם . אהבה לעזור ולהיות כעמך ישראל.
  צילה היקרה אני מקווה שאת נמצאת בין כנפי השכינה , שזה המקום המתאים לאדם כמוך .
  קשה לי לומר זאת , ועם זאת אומר בצער רב , תהיי נשמתך צרורה בצרור החיים .
  יהונתן .

 3. נועם משולם

  מרצה למתמטיקה.
  ממש במקרה קבלתי את ההודעה שד"ר צילה שמיר הלכה לעולמה
  את ד"ר צילה שמיר הכרתי באריאל למדתי אצלה אלגברה לינארית וחדו"א היא הייתה מאוד תומכת וצנועה ותמיד שמחה לעזור בכל שאפשר. עד היום אני משתמש בחלק מהחומרים שלה (באישור שלה כמובן ) חבל שלא ידעתי שנפטרה בטח הייתי מכבד אותה בדרכה האחרונה. אפשר לומר שכל הזמן (לפני עשר שנים סיימתי באריאל ) אני מדי פעם נזכר בא כמו שאומר המשורר ארז ביטון "זכר צילה (אבי) עטוף בנייר לבן כפרוסות ליום עבודה….

  תיקון למה שכתבתי קודם היה חשוב לי להשאיר את זה אותנטי (לכן רק תיקנתי שגיאות כתיב )

 4. רחלי פורת, חולון

  הייתי חברה טובה של צילה בבאר שבע. זוכרת אותה לטובה חייכנית ומוכשרת. רקדנו ביחד בחוג גאז ומאז ניינו חברות טובות. בביקור האחרון שלי אותה בבית החולים היא בקשה לא לבקר אותה יותר כיוון שהיא עוברת לגור אצל אחותה בחיפה (רחל). נזכרתי בה היום עם געגוע אחרי כמה שנים שהיא נפטרה. לא ידעתי מה קורה איתה. גם לא היה לי את מי לשאול. מצטערת לקרוא פה על מותה. אשמח לדבר עם משהו מהמשפחה שלה. יהי זכרה ברוך. רחלי פורת

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.