ד"ר קרל יורק ז"ל

אבלים: צילה יורק, הילדים, הנכדים והחברים.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 16.07.18, בשעה 18.00, בית עלמין מושב אביחיל.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב דרך הזיתים 26, מושב חבצלת השרון.

חבורת הדגנים: טלי ואבי, תמי ואילן, חיה ויורם, גילה ואהרון, חנה ורוני, אריאלה וגדעון, ניצה ורמי, חנה ועודד, רבקה ואברהם, יעל וזאביק, לאה ואיב ועופרה ואלעזר אבלים ומנחמים את צילה והמשפחה על פטירת יקירם.

Share Button

17 תנחומים

 1. דני טמקין

  לצילה ולמשפה, אתכם באבלכם הכבד במות קרל יקירכם. חבר ואיש מיוחד. הוא תרם וקידם מקצועית את המחלקה בפוריה כשכל זאת נעשה תוך מתן יחס מיוחד חמימות חברות ושפע של חוש הומור. קרל, תחסר לכלנו.

 2. צביקה לסטר

  לצילה וכל המשפחה! המום וכואב את האבידה הגדולה של חבר וקולגה שתרם רבות לקידום המחלקה. רופא שהישרה סביבו רגיעה , נינוחות ומיקצועיות ברמה הגבוהה ביותר.
  משתתף באבלכם.

 3. איתמר תאודור

  לצילה ולכל המשפחה,

  ד"ר יורק היה רופא ואדם גדול ובעל נשמה יתרה, אשר עמד לצידנו בשעותינו הקשות, והגיע להפעיל בהתנדבות את מרפאתו של אחי ד"ר יונתן תאודור ז"ל בעת שהיה מאושפז.
  נזכור אותו תמיד כחבר יקר.

  שלכם,
  איתמר תאודור

 4. משפחת חבר

  לצילה ולכל המשפחה, נודע לנו מהמרפאה רק היום.בתי מטופלת אצלו, מצטערים וכואבים לשמוע על אובדן יקירכם. היה רופא מדהים ובן אדם מדהים מעל הכל, מי יתן ולא תדעו צער יותר. מן השמים תנוחמו .

 5. גלית

  ד״ר יורק היקר טיפל בי בשנת 1988, ביקרתי במרפאה עם בני ממש לפני חודש בכדי להתחיל טיפול. איש חביב ומקסים שמיהר להוציא את הספר טיפולים הישן והראה לי את שמי ומספר המטופל שלי. משתתפת בצער המשפחה, שלא תדעו עוד צער. גלית .

 6. Nicola Jacks

  To the dear York Family,
  Am so terribly sorry to have just hear of Dr. York's sudden passing,
  Dr.York took care of my son for several years, was professional , patient and caring
  Dr York always remembered my late father, Dr. Laurie Jacks z"l who took care of his mum.
  May you find much comfort in his memory
  With much sympathy
  Nicola and Guy Jacks
  Ra'anana

 7. לירון זהר שלזינגר

  המומה וכואבת רק עכשיו אמי סיפרה לי שנודע לה על פטירתו של ד"ר יורק שאני הייתי פציינטית לפני כמעט 30 שנה ובחודשים האחרונים כבר חזרנו עם ביתי למרפאה.
  משתתפת בצער המשפחה והמכרים הקרובים, כמה אהבתי את ד"ר יורק עוד מהילדות שטיפל בי תמיד עם חיוך בכל כך הרבה נועם וחביבות.
  שלא תדעו יותר צער.
  לירון זהר שלזינגר

 8. מיכל קדר

  רק עכשיו נודע לי. אני המומה!!!
  דר' יורק טיפל בשתי בנותי.
  רופא משכמו ומעלה ובעיקר בן אדם מיוחד אשר השרה בנועם הליכותיו אוירה טובה וכמובן במקצועיות לעילא ולעילא.
  משתתפת בצערכם ושלא תדעו יותר צער.
  מיכל קדר

 9. עמי דרורי

  למשפחת יורק האבלים על מות יקירם. אדם כל כך חביב ונעים לבריות. ד"ר יורק טיפל בכל ילדיי במשך 15 שנים, במיקצועיות מופלאה. תמיד שהגעתי למירפאה אמרתי לילדיי, תיראו איזה אדם מופלאה, נעים הליכות ומיקצוען. בנה את חייו בצורה כל כך יפה ופיתאום נעלם לנו. עצוב לכולנו. שלא תדעו עוד צער.

 10. שקד

  הייתי מטופל של דר קרל יורק. הגעתי אליך משלל המלצות שקיבלתי מרופאים ברחבי הארץ. כן כמה המליצו לי עליך ואמרו שאתה נהדר ומקצועי . היום באתי לביקורת במרפאה אחרי 8 שנים שאני בא שנה אחר שנה ופשוט נשבר לי הלב.אני זוכר את החיוך שלו אלי בפעם אחרונה שהייתי במרפאה שהוא הסתכל אלי וענה לי על משהו שטותי שעלה לי לראש הוא אמר לי שטויות זה שום דבר . אני עכשיו באמת מבין שיש דברים שהם פשוט שטויות לעומת החיים הענקיים שלנו פה בכדור הארץ. אני ככ מצטער שאדם כמו הוא נקטף מהעולם שלנו .אני זוכר אותך דר כאדם חייכן אדיב ונראת ככ צעיר כאילו באמת כל החיים לפניך! זה פשוט לא נתפס. יהי נשמתך צרורה בצרור החיים. תמיד אזכור אותך כרופא שהגשים לי חלום קטן . :'( משפחתו שלא תדעו עוד צער. כואב איתכם מעומקי נשמתי

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.