ד"ר ראובן מטרני ז"ל

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 02.07.14, בשעה 18.00, בית עלמין אבן יהודה.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב ההדרים 6 א', כפר נטר.

ד"ר עמית מור, ד"ר אבי אלבז וחברת אפוסתרפיה אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם.

Share Button

5 תנחומים

 1. עצמון תחיה

  למשפחת מטרני היקרה!
  הוכינו בתדהמה על מות יקירכם ד"ר ראובן מטרני ז"ל, אנו תלמידותיו בווינגייט עיסוי רפואי לעיוורים,זכינו להכיר אדם נפלא וחם,אדם לבבי וחכם,מאוד הצטערנו בעת שיצא לגימלאות,אבידה גדולה לוינגייט.

  תנוחמו משמים,ולא תדעו עוד צער
  תחיה עצמון וטובה איליה

 2. טובה אברהם רעננה

  מאת טובה אברהם רעננה בתאריך 05/07/2014

  היה לי הכבוד לעבוד איתו במאוחדת , הדפסתי לו את העבודות והיו פעמים שדיברנו בנושאים שונים וגם על ענין הבעיה הבריאותית שלו. רציתי לבקרו אך אמרו לי שהוא לא רוצה לראות מבקרים, משתתפת בצערכם ושלא תדעו יותר צער. ד"ר ראובן מטרני יזכר כאדם יקר ואיש מיוחד. יהי זכרו ברוך. אמן.

 3. דר' בארי עתניאל

  למשפחת מטרני מתלמיד חבר וקולגה לאורך שני רבות. הנני מביע את תנחומיי וצער עם הליכתו בטרם עת של מורה שהוביל ותמך בדרכי המקצועית. דר' מטרני עודד ודחף אותי ללימודים שלאחר קבלת ההסמכה המקצועית לתואר שני ושלישי. אני חב לו המון…
  שלא תדעו צער. דר' בארי עתניאל פיזיותרפיסט וחבר.

 4. אמנון אהרונסקינד

  שמי אמנון אהרונסקינד אני גר בניו יורק שנים רבות, סיימתי את מכון וינגייט בכיתה עם רובי היינו חברים מאוד קרובים ושיחקנו ביחד במכבי נתניה. כשמיטרני היגיע לניו יורק הצטרף אלי ואל רובי יאנג לשחק בקבוצה היהודית מכבי ניו יורק, עברנו ביחד הרבה הרפתקאות ולא היתה פעם כשהיגעתי לביקור בארץ שלא נפגשנו, צחקנו והעלנו זיכרונות. היינו כמשפחה. הבוקר שמעתי על הבשורה הנוראה וממש איני יכול לעכל שרובי לא איתנו עוד. יהי זיכרו ברוך.

 5. פרופ' אלי כרנלי

  ראובן היה בשבילי מורה ועמית. ראובן היה אדם, איש חושב, קולגה ביקורתית ותמיד מתוך איכפתיות כנה ומתוך יושרה. איש דעתן ומקורי, איש ספורט, נעים לשיחה, אישיות אנרגטית בעלת נוכחות. תנחומי למשפחה. אלי כרמלי

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *