ד"ר רלי אריאלה בריקנר ז"ל

החברות והחברים: רבקי אופיר, חוה ודוד בונדי, תמי ועזרא בריק, טלי בן דור ודני ברנע, רותי גורפיין ליברמן, דליה ויוסי דישון, ניצה ואברי הברון, עפרה וחגי חרמש, יגאל טמיר ושיה שחם, מאירה טמיר לוטנר וחיים לוטנר, אולגה ומאיר טריפ שמטרלינג, איבי מכמנדרוב, עדנה ותלי מסטבוים, אורה ודורון נחמני, שרה פרידמן, דיתי ויהודה צפריר פייגין וחנה ואמנון רובינשטיין אבלים ומנחמים את משפחת בריקנר: מיקי, איתי, ענבל ועידו על פטירת יקירתם.

המרכז לטכנולוגיה חינוכית, מועצת המנהלים, ההנהלה והעובדים אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירתם, ממעצבי דרכה של מט"ח.

החברים: אפי ורונית אברמזון, פסח וגילה זיידל ורות בייט מרום אבלים ומנחמים את מיקי, איתי, ענבל, עידו ורחל על פטירת יקירתם.

חברת יק"א ישראל, סר סטיבן ואלי כהן, נשיא יק"א ישראל וחברי מועצת המנהלים אבלים על פטירתה של חברת כבוד במועצת המנהלים של קרן יק"א.

החברים מגרעין העמק יוצאי גדוד ארבל ומשפחותיהם: אהרון פוגל, נורית יערי, חניה גולדברג, אמנון סטוצקי, בני גיגר, יורם שרייבר, מיכל סלע, עמי אילן ורותי ילקינג אבלים ומנחמים את מיקי, איתי, ענבל ועידו על פטירת יקירתם.

הנהלת האוניברסיטה הפתוחה והעובדים אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירתם, מנהלת המחלקה להערכה והדרכה וגמלאית האוניברסיטה הפתוחה.

המרכז הרפואי ע"ש חיים שיבא, ההנהלה והעובדים מנחמים את עידו בריקנר על פטירת אמו.

Share Button

11 תנחומים

 1. ורדה מאייר

  משתתפת בצערכם משפחה יקרה, הכרתי את רלי בעבודתנו המשותפת במט"ח, אתמול שמעתי שהלכה לעולמה אחרי מספר שנים שהיתה חולה, תמיד הייתה אופטימית, נעימת הליכות, קשה להזכיר אותה בנשימה אחת עם המילה הייתה!, את הפוסט הבקר בפיסבוק על "אלוהים". הקדשתי לרלי ז"ל

 2. בוני רנן

  משתתפת בצערכם בכאב על לכתה של רלי- הכרתי אותה בשנתיים האחרונות בקבוצת לימוד ערבית שרלי ארגנה בביתה . היה תענוג לפגוש אותה כל שבוע – זכיתי בחברה חדשה נבונה ומכילה עם חוש הומור וכוחות שאפילו המחלה הארורה ועיקשת לא כיבו. אזכור אותה כברכה .

 3. מיכל עברי

  משתתפת בצערכם הכבד על מות רלי. הכרתי את רלי בעבודתנו המשותפת באוניברסיטה הפתוחה לפני 10 שנים, הגעתי למחלקה כמחליפת מקום ורלי גרמה לי להרגיש שייכת מהשניה הראשונה, אף פעם לא שכחה לשאול מה שלומי ואיך הולך לי בלימודים, עם חברים ועם בנים, תמיד תמכה ואהבה. הבשורה על מותה השאירה אותי המומה, קשה לחשוב עלייך בזמן עבר רלי. אזכור אותך לנצח ותמיד אעריך כל מה שעשית בשבילי. אוהבת תמיד, מיכל

 4. נועה כץ גמרניק

  נדמה שאין מילים שיכולות לתאר את הכאב המציף אותי היום. איך כותבים על אשה מופלאה כמו רלי בלשון עבר.
  הכרתי את רלי בשנת 2006 היא היתה המנהלת שלי באוניברסיטה הפתוחה וחמש שנים עבדנו צמודות אחת לשניה יום יום. את החיוך בבוקר אחרי סבב מסדרון לא אשכח לעולם.
  רלי היתה אשה חזקה, אמיצה ומלאת שמחה וחום. היה לי העונג להיות בקרבתה ולספוג ממנה המון ידע, אור ואהבה.
  תודה לך רלי יקירה שהיית חלק מחיי, אני אזכור אותך לעד כפי שהיית.
  משפחה יקרה משתתפת בכאבכם שלא תדעו עוד צער

 5. שושי פינק

  רלי היתה המתרגלת שלי בקורס סטטיסטיקה לתואר ראשון בפסיכולוגיה בירושלים. עברו מאז חמישים שנה ועדיין בשבילי היא מלאך אנושי. עם העיניים הטובות,החיוך המנחם והעידוד האינסופי.
  הוכיתי בהלם למקרא מודעת האבל.
  תנחומי למשפחה המיוחדת.

 6. חני

  משתתפת בצערכם משפחה יקרה. קשה להאמין שליד השם רלי מופיע הצירוף ז"ל. זכיתי בעברי (במט"ח) במנהלת מופלאה.
  רלי בעלת עיניים מאירות וחיוך תמידי על השפתיים שהביעו טוב לב ואהבת אדם.
  כל כך הרבה תכונות נדירות באדם אחד: צניעות, פרגון, חוכמה ורגישות, קבלה והכלה של האחר, אופטימיות וחשיבה חיובית, אכפתיות, ראיית התכונות הטובות באחר, סובלנות, כבוד ואמון באנשים ובתהליכים.
  דמות חינוכית, מנהיגה ומנהלת משכמה ומעלה. הערכים שאותם הנחילה במערכת החינוך היו מצפן לעשייתה היומיומית. השפיעה רבות על כל מי שעבד מתחתיה ולצידה, ואלו הן אדוות שיישארו גם לאחר לכתה…
  כאב לב…

 7. עדנה כץ

  רלי יקרה ואהובה
  הוכנו בתדהמה לשמע הידיעה על לכתך מעימנו. חיוכך ומאור פנייך ילוו אותנו לתמיד.
  זכיתי להכירך בתחילת ולאורך הדרך של פרוייקט להוראה יחידנית בראשות אסתר חכם . היינו כמשפחה של מסירות ודבקות במטרה .
  תנחומים למשפחתך.
  קשה הפרידה
  באהבה גדולה.
  עדנה כץ .

 8. עפרה הנמן

  כל כך עצוב
  רלי היא מהנשים שאפשר להסתכל עליהן וללמוד ולקבל השראה. מנהלת מדהימה שזכיתי לעבוד תחתיה במחלקה להדרכה באונירסיטה הפתוחה. שילוב כה נדיר של מקצועיות ואנושיות ורגישות. תשומת לב לכל מי שסבב אותה עם חיוך תמידי מכל הלב. תנחומים גדולים למשפחה

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


The maximum upload file size: 256 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.