ד"ר רפי וישניצר ז"ל

אבלים: המשפחה וקיבוץ קבוצת שילר.
ההלוויה תצא ביום ב' ה- 19.12.16, בשעה 15.00, מבית התרבות בקיבוץ קבוצת שילר.
המנוח היה חבר הקיבוץ.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה למדעי הרוח ע"ש לסטר וסאלי אנטין, החוג להיסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה, הדקאן, הסגל והסטודנטים מנחמים את ד"ר אבנר וישניצר והמשפחה על מות אביו.

Share Button

4 תנחומים

 1. דודו כהן

  משכמו ומעלה .אדם , איש , מאמן , רופא ללא גבולות . נלחם באומץ , מילא את חיי האתלטים שלו במקצועיות רבה באיכפתיות נדירה ובאהבה למקצוע האתלטיקה . הזכרון המופלא שלו לתוצאות ולארועים בעולם האתלטיקה מדגיש עד כמה האתלטיקה מילאה את חייו .

 2. אילן מורדי

  רפי היה המאמן שלי. בזכותו הצלחתי לשפר חלק מהשיאים האישיים שלי. בזכותו למדתי לא לפחד ממאות של קילומטרים. בזכותו הצלחתי לפגוש אתלטיקה מסוג אחר. רפי היה חדור מוטיבציה ונחישות באימונים ובתחרויות. האתלטיקה היתה לא רק ברגליו אלא גם בנפשו. רפי ניחן באהבה כה עזה לאתלטיקה שהיה משקיע את כולו באתלטים שלו, בין אם היה מדובר באתלטים בכירים ובין אם היה מדובר באתלטים חובבים.

  רפי היה לא רק מאמן גדול. הוא היה גם חבר טוב. לא כל מאמן יודע להיות חבר טוב של האתלטים שלו. רפי היה תמיד מייעץ, תמיד מקשיב, תמיד עוזר, גם בנושאים שמעבר לאתלטיקה.

  רפי היה גם אדם טוב, אדם רגיש, אדם יפה. קשה להפנים שאדם שכזה, שנתן מעצמו כל כך הרבה לסובבים אותו, איננו עוד. אך זהו כוחם של אנשים כמו רפי, שגם לאחר לכתם הם עדין חיים בקרבנו.

 3. L/S

  תדהמה רבה אחזה בי כשקראתי את מודעת האבל על פטירתו של ד"ר רפי וישניצר . רפי טיפל בנו מעל 30 שנה …רפי היה אנושי …דאג תמיד לספק את התרופות החדישות ביותר כדי להקל ולסייע ….אנחנו כואבים מאוד את לכתו ומודים לו על שנים רבות של טיפול מסור ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר …תמיד היה ענייני וקצר במילים כך שלא נוצרה ההזדמנות להודות לו בהרחבה בחייו , לצערי אנחנו עושים זאת עם לכתו …… חשוב שידעו כולם שהיה אדם מיוחד אוהב את הבריות ואיננו עוד ….תהי נשמתו צרורה בצרור החיים , ניחומים למשפחתו ואוהביו ……נזכור אותו ואת פועלו לעד !

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here