ד"ר ששון נקר ז"ל

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 17.04.13, בשעה 14.00, בית עלמין רחובות. כביש עוקף מזרחי (גורודצקי).
יושבים שבעה בדרך ירושלים 16, קומה 8, דירה 29, רחובות.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר, הדקאן, הסגל האקדמי, הסגל המינהלי והסטודנטים מנחמים את את המשפחה על מות יקירם.

7 תנחומים

 1. שרה זמר

  כואבים והמומים ביחד עם המשפחה ומרפאת שעריים, על פטירתו הפתאומית של הרופא שהיה לנו גם רופא, גם אב, גם חבר. ידענו שיש על מי לסמוך, שיש מי שדואג לנו בכל ליבו ונשמתו הענקיים, שיש לנו "כיפת ברזל" ו"חומת מגן" משלנו.
  ד"ר נקר, טיפלת בנו שניחם רבות, תמיד פתרת את בעיותינו, עם הזמן הפכת גם לחבר וגם לכומר, כי לך יכולתי לספר הכל. דמותך תחסר להמון המון אנשים וקשה להאמין שלא ניראה אותך ואת חיוכך החם ואת פניך הטובות לעולם.
  תחסר לנו מאד, כי אהבנו אותך.
  שרה ועופר זמר-אפרתי

 2. מוטי

  ביום שישי שעבר נקראתי ע"י דר נקר לביקורת תקופתית לאחר 5 שנים של אביקרתי במרפאתו, דר נקר מיד זיהה אותי והכניס אותי ללא תור, לקראת סיום הבדיקה אמרתי לו שכנראה נתראה רק בעוד 5 שנים, הוא צחק בצחוק רם ואמר כי יתכן שיצא לפנסיה ולא נתראה יותר.

 3. ד״ר עמנואל ניר

  בתדהמה שמעתי על מותו של חבר יקר איש רב פעלים , רופא בחסד עליון שניחן במידה שאין להרבה רופאים – אנושיות ממדרגה ראשונה. – חבל על דאבדין דלתא משתכחים -ויהיו אלו דברי נחומים למשפחה שאבדה את היקר לה

 4. ויקטור קאקון

  מרגע ששמעתי את הבשורה המזעזעת ומדהימה אותי ואת משפחתי .לא יכול להיות שיש מקרים כאלה , הוא יחסר לנו עד מאוד כרופא מטפל כחבר כיועץ הכל כי עליו קשה מאוד לכתוב בלשון עבר האיש משכמו ומעלה .
  אחד האנשים המיוחדים שהכרתי אני חושב שלא רק אני חושב ככה כל מי שהיה איתו בקשר .

  למשפחה אתכם באבלכם היו חזקים ממשפחת קאקון בנס ציונה .

 5. עמית שינפלד

  לפני 20 שהה, התגוררתי כסטודנט בשכונת שעריים ברחובות. באחד הימים, לא חשתי בטוב. בירור מהיר העלה כי מרפאת " יהודה הלוי" נמצאת במרחק של מספר רחובות מהבית בו התגוררתי. אז פגשתי את דר' נקר לראשונה. במשך מעל ל-20 שנה טיפל בי דר נקר. כל צרה, כל בעיה, כל עניין. תמיד הוא היה שם. מרעים בקולו העמוק. מזכיר לי גידול שהוסר מראשי. עם השנים נדדתי למקומות יישוב רבים, אך תמיד חזרתי למרפאה שהו ניהל, כי על רופא המשפחה שלך אתה חייב לסמוך.
  רק השבוע נודע לי כי דר נקר נפטר. אין ניחומים למשפחה ולצוות המרפאה. אני אבל על מותו ומשתתף בצערם של בני משפחתו, שותפיו לעבודה, מכריו ומטופליו. יהה זכרו ברוך.

 6. שרה סימנטוב

  תמיד אומרים אלוקים בוחר ,טלפון שלו הופיע בנייד ושלנו למרות שעזבנו את נס ציונה ,ואחרי בדיקה התברר שהוא כבר לא איתנו ,קשה לי לשמוע כי בן אדם טוב וגם רופא דגול כך הלך ,אתגעגע לחיוך שלו

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *