ד״ר לירן עודני ז"ל

אמיר עוז מנחם את משפחת עודני על מותו בטרם עת של
ד״ר לירן עודני ז״ל
ומשתתף בצער המשפחה.

Share Button

28 תנחומים

  • איריס אור פז

   היום הודיעו לי ד"ר לירן עודני נפטר, אני אחוזת שוק, בלתי נתפס.
   ד"ר לירן היה הרופא שלי בשנים האחרונות, רופא יסודי, מקצועי ושירותי לעין ערוך, רופא לבבי וכל כך דאג לי ולבראותי עשה מעבר למה שהיה צריך לעשות, תמיד ענה והקשיב גם לא בשעות העבודה שלו. פשוט אין מלים אדם, רופא משכמו ומעלה.
   פשוט אבידה גדולה מאוד.
   יהי זכרו ברוך, ושלא תדעו עוד צער

  • יהונתן

   עודני היה הרופא שלי במהלך השנתיים האחרונות, רופא מעולה!! תמיד דאג לוודא ולבדוק כל אפשרות, לשלול אפשרויות כדי לעשות בדיקה בצורה היסודית ביותר
   רק השבוע בטרם נודע לי המקרה יצא לי לדבר בשיחה עם חבר, על כך שיש לי כיום את רופא המשפחה הכי טוב שהיה לי.
   אני בשוק ומחזק את הקרובים
   יהי זכרו ברוך.

 1. Jacob

  הגעתי היום במקרה לקופת החולים לקחת תרופות תקופתיות וראיתי את השלט בכניסה ופשוט קבלתי צמרמורות וירדו לי דמעות? לירן היה רופא שלי במשך תקופה היה לבבי מבין ואכפתי להפכנודריה שלי ממש מנצ׳.לירן היה צעיר ממני ב5 שנים ופשוט עצוב ובלתי מובן עבורי. יהיה זכרו ברוך ???

 2. דבורי קיסרי

  אמי בהלם מוחלט. זה קשה לי וכואב עד עומק נשמתי.
  אהבתי אותו כרופא מקצועי ובלתי מתפשר אבל אדם, מאנש היה רק אחד, חכם, רגיש, עדין, חרוץ מחובר למטופלים, אחד ומיוחד. מחבקת את המשפחה עם לב שוטט דם??????יהי זכרו ברוך. *אהבתי אותו כל כך*כמו בן יקר??

 3. אלונה ויזהר

  אנחנו נדהמים וכואבים.
  לירן היה אדם ורופא משפחה יוצא דופן בכל מהותו.
  לירן היה כל כך צעיר. בפעם הראשונה שפגשנו אותו התבדחנו שהוא ׳בגיל של הבן שלנו׳.
  ליבנו עם המשפחה והחברים של לירן.
  אלונה קמחי ויזהר אשדות.

 4. ענת

  בחרתי בלירן כרופא משפחה וחשתי שסוף סוף יש עם מי לדבר, לחקור, להבין באמת, ולפרוש את הפחדים והיסוסים שלי. תמיד מעמיק, חושב ומגיב בקשב וידע. כל כך מצטערת ובלתי נתפסת לכתו.
  מקווה שלא סבל, ושידע כמה הוא מוערך על מה שהוא. תנצב״ה.

 5. מיכל

  הגעתי היום לקופ"ח וישר ראיתי את השלט בכניסה עם נר נשמה דולק, הייתי בטוחה שזה נר שקשור לנרצחי הפיגוע בב"ש/ חדרה אך שהתקרבתי חשכו עיניי!!לא האמנתי ועדיין לא מאמינה שד"ר לירן נפטר. ד"ר לירן עודני היה קודם כל בן אדם, היה מאד אמפתי, אהב מאד לעזור ואפילו עשה המון דברים שלא במסגרת תפקידו(למשל עזר לי בעזרת קשריו לקבל החזר על ביטול מלון בחו"ל שנאלצתי לבטל עקב מצב בריאותי) ללא ספק רופא ואדם משכמו ומעלה, עצוב וכואב לי מאד על הבשורה, יהי זכרו ברוך?

 6. משה מנטל

  כמה עצוב לא נתפס, ה הייתי מגיע אליו עם אנשים עם מוגבליות, איזה אדם חביב נעים סובלני מקצועי, דור חדש של רופאים. לפני מספר חודשים שלחתי מכתב הערכה למנהל מחוז המרכז על האיש\אדם רופא למופת. יהי זכרו ברוך!!!

 7. כוכי נוה

  ד״ר לירן עודני היה רופא המשפחה שלי בשנה האחרונה, כי עברתי לתל אביב מקיבוץ בדרום.
  הפקידה אמרה לי שהיא מעבירה את התיק שלי לרופא הכי טוב במרפאה. אכן צדקה.
  מיד נוצרה כימיה ביננו, ודיברנו על הא ועל ד״א. על שהוא גם עבר לדירה בפלורנטין ועוד. הרגשתי שהוא חבר טוב מלבד רופא מקסים שעבר על התיק ומיד ביקש שאעשה בדיקות רפואיות מיוחדות שמעולם אף רופא לא ביקש ממני.
  ד״ר עודני היה רופא כל כך אכפתי ויסודי עם ידע רב, מדבר בגובה העיניים, לא מסתכל על השעון. היה מתקשר מהנייד הפרטי שלו לשאול אם בצעתי את הבדיקות, אם לקחתי את התרופות ולמה לא הגעתי למרפאה . כל כך אהבתי אותו ושמחתי שזכיתי בו. אבל למה למה לכל כל מעט זמן?
  אני בשוק והמומה על לכתו בטרם עת. לבי נשבר. שולחת את תנחומי למשפחתו. יהי זכרו ברוך?

 8. עודד בנגיגי

  נקרע הלב והדמעות זולגות. ד״ר לירן עודני היה רופא המשפחה שלי. איש יקר רגיש ומקצועי כלכך. לירן היה רופא המשפחה הטוב ביותר שהכרתי, אדם משכמו ומעלה שדאג לבריאותי ברגישות כלכך גדולה.
  לא יודע איך לעכל את הבשורה הקשה, משתתף בצער המשפחה כלכך, ואני פשוט בשוק. איך הטובים ביותר נלקחים. לירן היקר תודה לך על הטיפול המסור שלך בכל, אהבת האדם שלך, הערכיות והאנושיות שלך. תודה שהיית הרופא שלי. נוח על משכבך בשלום. הכאב ממש ממש קשה. שולח את תנחומי למשפחתו.
  יהי זכרו ברוך.

 9. עמירם וייס

  ד"ר לירן עודני היה רופא מעולה ויותר מזה אדם, סבלני וקשוב. הייתי מאד מודאג מבעייה שיש לי. מעבר לטיפול והבירורים הרפואיים אליהם שלח אותי, ניסה לירן להרגיע אותי בנימוקים ודרכים שונות. ממש הגיע אלי. לא יאומן שאדם כה אנושי וטוב נלקח מאיתנו בגיל כה צעיר.
  הערכתי אליו כה רבה, לא רק כעת, כך שבתחרות של עיתון ידיעות אחרונות לבחירת רופא משפחה, שלחתי את פרטיו של לירן, באמונה שלמה בבחור הזה, ברופא הזה.
  משתתףבצער המשפחה!

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here