הפסיכולוג מוטי שילה ז"ל

אבלים: נאוה שילה, תמר ומשה קול וטלי ועומר דויטש.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 16.01.15, בשעה 12.00, בית עלמין הרצליה החדש.
המשפחה מבקשת להימנע מביקורי ניחומים.

6 תנחומים

 1. חגית חורין

  מוטי כואב לי מאוד, אזכור אותך תמיד כי חדרת לנישמתי.היגעתי אליך בגיל 19 חיילת, צעירה ותמימה פעם בשבוע למכון רודי ואח״כ אליך הביתה…אין לי מילים …הרבה חיים עברו לי כשאתה לידי שומר עלי מלמעלה ותמשיך לשמור עלי.
  כואב , כואב אבדה גדולה, מבריק חכם תמיד עם חיוך וקפה טוב קיבלת את פני.
  טוב ליבך והדאגה שדאגת לי תמיד.
  לנאווה יקירתי שלא תדעי עוד צער..ולבנות היפות מצטערת בשבילכן.
  חגית

 2. מנחם

  45 שנים לא ראיתי את מוטי אתמול בלילה חלמתי חלום מוטי בא אלי בחלום דיבר אלי ישבנו שתינו כוס קפה במסעדה בשם נלסון בהרצליה {בחיים לא הייתי במסעדה הזאת } ישבנו וסיפרנו זיכרונות חלום מוזר נכנסתי עכשיו לאינטרנט וראיתי שמוטי נפטר
  הכרתי את מוטי היינו שכנים באותו בנין בזבוטינסקי 10 בתל אביב

  יהי זכרו ברוך נשמתו צרורה בגן עדן.אמן

 3. שלמה טריסטר תדהר

  תנחומי המאוחרים: ביושבי במשרדי אשר בהונג קונג עלתה דמותו של מוטי לעיני. החלטתי לחפש אתכם כפי שתמיד רציתי לעשות. החברות, והאהבה ששררה בינינו לפני 50 שנה ליוותה אותי גם אם לא נפגשנו. אפילו ארי בננו הבכור זוכר אתכם היטב וילדינו נאלצים לשמוע את סיפורי על התקופה הנפלאה שעשינו ביחד, משחקינו, שיחותינו ומשובותינו. חיפשתי ולצערי מצאתי את מודעת האבל הזאת. אינני יודע אם תגיעו אליה אבל אני כואב את מותו של מוטי, כאב עמוק ומצמית.
  אתגעגע עד יום מותי. שלמה.

 4. שלמה תדהר

  נאווה חברתי היקרה והבנות. אני בטוח שאתן יודעות שמוטי איתנו לתמיד. כמצוותו אני זוכר אותו באהבה גדולה ובשמחה על מה ואיך שזכה לחיות את החיים במלואם. שנה חלפה ותחלופנה עוד אבל אהבתנו את מוטי לא תחלוף. אני משוכנע שהוא עכשיו תומך במלאכים ומצחיק אותם, אולי אף מספר להם סיפורים מרתקים וממלא גם אותם באהבת אמת.
  שלמה.

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *