הראל בוקר ז"ל

אבלים: רעייתו: ארנה צאן בוקר, ילדיו: עומר וגילי והמשפחה.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 18.05.18, בשעה 15.00, בית עלמין קיבוץ שדות ים.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב שוהם 14, שכונה 11, קיסריה.

החברים בחברת מיקרוסופט מחקר ופיתוח מנחמים את גילי בוקר ומשפחתה על מות אביה.

רעייתו: ארנה צאן בוקר, ילדיו: עומר וגילי והמשפחה מודיעים כי אזכרה  וגילוי מצבה על קברו יתקיימו ביום ו' ה- 06.07.18, בשעה 11.00, בית עלמין קיבוץ שרות ים.
לאחר האזכרה יתקיים מפגש בבית המשפחה, רחוב שוהם 14, שכונה 11, קיסריה וכן בימים שבת וראשון ה- 07-08.07.18.

Share Button

16 תנחומים

 1. דוד שפיץ

  עבדתי עם הראל ביוניליוור בהיותי רב החברה. התרשמתי מאוד מכנותו ומיושרו האישי כששימש, מנהל אתר חיפה, סמנכ"ל תפעול ולבסוף כשעזב. בהגינותו סיפר לי בלי לטשטש את הנסיבות לכך שעזב את החברה, בלי שום התחמקות.
  תנוחמו מן השמים.

 2. עמוס הראלי

  קבלתי בכאב רב את הידיעה על מותו של הראל , קולגה וחבר לעבודה בחוגלה , הראל היה אדם מדהים, יפה תואר ויפה נפש , אדם ישר והגון שקל היה להעריך ולאהוב , תנחומים לאורנה היקרה וילידים , שלא תדעו עוד צער .

 3. אורנית פולק

  אורנית פולק, הייתי המזכירה הישירה של הראל במפעל יוניליוור חיפה. אני לא יודעת איך לתאר את האדם המיוחד הזה. אין ואין ואין אנשים כאלו. לא מעכלת את הידיעה. הראל היה הבוס הישיר שלי בתקופה של 18 שנה שהייתי ביוניליוור שבה החלפתי ממונים. הבוקר טוב שלו, הסדר, הארגון, הפירגון, האיכפתיות מהכל ומכולם אף פעם לא שכח לטפל בכל בקשה, תמיד היה מפרגן, מקשיב ומכבד. אני ממש לא מאמינה.ביום שהראל עזב הדבר שאמר לי תקחי את עצמך ותעשי מה שאת אוהבת כי לא הולך להיות פה יותר קל. איך אהבתי לבוא לעבודה כל בוקר מחדש. היום אני בעלת מכון יופי שבאמת פיתחתי את מה שבאמת אני אוהבת לעשות אהל לא שוכחת לעולם מי היום המורים שלי . אהבתי אותו כל כך ותמיד אמרתי שבוס היה לי רק אחד והוא הראל. לא האמנתי שאפשר יהיה להגיע לכזה אהבה והערצה של ממונה ישיר. זה היה הדדי מצד כולם. עצובבבבבב???

 4. אורנית פולק

  , הייתי המזכירה הישירה של הראל במפעל יוניליוור חיפה. אני לא יודעת איך לתאר את האדם המיוחד הזה. אין ואין ואין אנשים כאלו. לא מעכלת את הידיעה. הראל היה הבוס הישיר שלי בתקופה של 18 שנה שהייתי ביוניליוור שבה החלפתי ממונים. הבוקר טוב שלו, הסדר, הארגון, הפירגון, האיכפתיות מהכל ומכולם אף פעם לא שכח לטפל בכל בקשה, תמיד היה מפרגן, מקשיב ומכבד. אני ממש לא מאמינה.ביום שהראל עזב הדבר שאמר לי תקחי את עצמך ותעשי מה שאת אוהבת כי לא הולך להיות פה יותר קל. איך אהבתי לבוא לעבודה כל בוקר מחדש. היום אני בעלת מכון יופי שבאמת פיתחתי את מה שבאמת אני אוהבת לעשות אהל לא שוכחת לעולם מי היום המורים שלי . אהבתי אותו כל כך ותמיד אמרתי שבוס היה לי רק אחד והוא הראל. לא האמנתי שאפשר יהיה להגיע לכזה אהבה והערצה של ממונה ישיר. זה היה הדדי מצד כולם. עצובבבבבב???

 5. צביקה מאירי

  לאורנה ולמשפחה,

  משתתף בצערכם, היינו פעם כמעט שכנים בחדרה ויצא לנו לעבוד ביחד במפעלי נייר, מאוד נהניתי מהאמינות, המסירות, הלויאליות ובמיוחד מהיושרה שלצערינו כבר לא כל כך קיימת במחוזותינו היום,

  שלא תדעו צער,

  צביקה מאירי

 6. צביקה אילון

  קיבלתי בכאב ותדהמה את הידיעה המרה על פטירתו של הראל.
  את הראל הכרתי במפעלי נייר שם עבדנו ביחד ותקופה מסויימת היה גם המנהל הישיר שלי.
  אני מצטרף לכל הדברים אשר נכתבו כאן על הראל.
  הוא אכן היה מהטובים ביותר.
  אין ספק שלכתו בטרם עת היא מכה קשה ואובדן גדול לכל קרוביו ומכריו.
  תנחומים לאורנה אשתו ולבני משפחתו.

 7. אריאל צחר

  רק באקראי נתקלתי במודעת האבל על לכתו של הראל ובאיחור ניכר ונדהמתי. עבדתי לצידו וככפיף שלו מס' שנים ביוניליוור. הראל היה האדם הנעים, הנינוח, השליו, החביב והאמפתי ביותר שאי פעם עבדתי עמו. השקט הנפשי שלו, החיוך הקטן בזווית פיו, הציניות המרומזת. שום דרמות מיותרות, שום סקנדלים. הכל בנינוחות.
  מצטער מקרב לב לשמוע על לכתו של איש נהדר זה. שלא תדעו עוד צער.
  אריאל צחר

  • ארנה בוקר

   שלום אריאל,
   תודה על הניחומים. מאד מרגש לקרוא את מה שכתבת.
   זוכרת שהראל מאד העריך אותך וסיפר כמה אתה מוכשר ומיוחד.
   אנחנו עדיין בהלם ומתקשים להתמודד עם חסרונו, ודבריך אכן מחזקים…
   ארנה.

 8. שחר דוד

  ברוך דיין האמת
  גם אני שומע שמועות רק בדיעבד…
  וגם אני הייתי בהלם
  עבדתי עם הראל כסמנכ"ל יצור אבן קיסר, הוא היה אדם משכמו ומעלה – ישר והגון . קידם ועשה ותמיד התחשב בכולם ובדעותיהם . לא סגר עניינים מבלי לשמוע את כולם.
  מצער לשמוע שאדם שהקפיד על בריאות ושילוב ספורט בחייו נפטר לפני שהספיק ממש להיות בפנסיה.
  מן השמיים תנוחמו.
  דוד שחר

 9. אייל עיני

  הראל בוקר ז"ל היה מנהלי הן ביוניליבר ובדגש לאבן קיסר, שם ניהלתי את הבטיחות.
  אדם מדהים: ביושר, בשיטות הניהול, בחדות הדרישות, בנועם ההליכות, בפשטות בהוגנות…
  הזמן לא מרפא את הכאב!!!
  אני מתגעגע אליך הראל היקר!!
  אם היו הרבה כמוך-הייתה המדינה הזאת נראית אחרת!!!

  יהי זכרך ברוך-אזכור אותך עד יומי האחרון!!

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here