זהבה שביט ז"ל

הלומי צער וכאב על פטירתה של
יקירת לבנו ואהובת נפשנו
זהבה שביט
הלוויה תיערך ביום 11.8.13 בבית העלמין בכפר קיש
יושבים שבעה בביתנו בכפר
אבלים: בעלה, ילדיה, נכדיה, אחיה ואחיותיה

Share Button

16 תנחומים

 1. ציפי בז'יק

  אני בשוק וכואבת מאוד אני לא תופסת שהדבר קרה. אישה מדהימה וחברה טובה אין מילים לתאר אותה . חברה לעבודה ומנהלת מקסימה יפה כשרונית אני לא יודעת איך לנחם איתכם . אני משתתפת בכאבכם הגדול ובאובדן הענק משתתפת בצערכם ושהמקום ינחם אתכם נחמה גדולה.
  ציפי בז'יק

 2. ציפי מזר

  צער רב כל כך…

  הכרתי את זהבה במסגרת עבודתנו המשותפת באגף לחינוך מבוגרים במשרד החינוך. היא כתבה בהתנדבות, בידע ובכישרון בעיתון "שער למתחיל" שהייתה לי הזכות לערוך.
  תמיד נעימה, תמיד משדרת טוב.
  כאבנו את השכול שחוותה.
  שמחתי לשמוע ממנה תמיד על המוסיקה של רוני.

  משפחה יקרה,
  כואבת יחד אתכם.

  ציםי מזר, רעננה.

 3. יעקב גרוס

  לבנג'י, אמיר, ברק, גלעד ורוני. לא האמנתי, ועדיין אינני יכול לעכל. מותה של זהבה האישה הנפלאה, היפה והחיננית פער בלבי חלל גדול. הכאב הנורא עם מותו של זיו הותיר בי צלקת כואבת. והבוקר, ההלם הכבד שהכה בי למשמע הידיעה הנוראה, עצר כל מחשבה אחרת. זהבה שהכרתי הייתה אישה אופטימית, יוצרת, תאוות חיים ומלאת אהבה. קשה להאמין שפתיל חייה כבה.
  תהיו אתם הנר שיישא את זכרה לאורך ימים. כואב אתכם באבלכם שלא יסולא בזהבה.
  אוהב את כולכם, יעקב גרוס.

 4. יונה וילנסקי

  נדהמתי לשמוע על פטירתה של זהבה היקרה. אשה, מורה, מנהלת ומדריכה נ פ ל א ה!
  אזכור תמיד את אישיותה הנעימה ואת תרומתה הגדולה לעולים החדשים ולמוריהם.
  ליבי איתכם בני משפחתה היקרים. יונה וילנסקי

 5. יעל רוה

  זהבה שביט איננה. הייתכן ?! פשוט לא נתפס! איך בכלל אפשר לכתוב עליך בגוף שלישי ובלשון עבר?!
  היית עבורנו המורים לעברית , שזכו לעבוד במחיצתך, סמל ודוגמא לחיוניות, יצירתיות, תעוזה ומקור להשראה , והרוח החיובית שהקרנת, לא יכלה שלא להשפיע בדרך כזו או אחרת.
  פגשתי אותך באקראי לפני כ- 3 חודשים ליד שוק מחנה יהודה. היית עם בתך, רוני, אותה זהבה בעלת המראה המצודד והנאה ואותו חיוך על פניך המאירות,וכדרכך, שידרת "עסקים כרגיל" , רק שלא כאן, בירושלים, אלא שם, ,בגליל הקסום למרגלות הר תבור …
  אין לי ספק, שאותה גישה חיובית , שליוותה אותך וכה היתה מיוחדת לך, תחסר לכל מי שזכה להכירך בין אם מקרוב או מרחוק.
  יהי זכרך ברוך
  יעל רוה

 6. דורית ואיתי כוכבי

  משפחה יקרה כל כך!! הידיעה האיומה על לכתה הפתאומי של זהבה תופסת אותנו מחוץ לגבולות הארץ, ומותירה אותנו המומים כואבים תלושים ורחוקים. בזיכרוננו נצרבה זהבה, בחוכמה, ביופי, בחיוניות מרנינה, במאור פנים תמידי, כאישה ספורטיבית וכה חיובית, שאנשים מחפשים את קרבתה ואת חומה….. שולחים אהבה וחיבוק גדול לכולכם!!!

 7. משה אדוריאן

  למשפחה האבלה והיקרה,
  קבלתי בתדהמה את דבר פטירתה של זהבה ז"ל. עבדתי שנים רבות באגף לחינוך מבוגרים ומתוך השנים האלה כמה שנים גם עם זהבה. היא הייתה אישה מקסימה, עובדת למופת, ריכזה את ההשתלמויות במחוז ירושלים בדרך מופלאה ואחראית. נפגשנו פעמים רבות באירועים שונים ובישיבות והיא הייתה סמל של עובד מסור, נאמנה לתפקידה ונתנה דוגמא אישית לכל הסובבים אותה.אני גם יודע שהיא הייתה אשת משפחה למופת. אין מילים בפי להביע את צערי על מותה. צר לי שלא אוכל להגיע אליכם אישית כדי לנחם אתכם ולכן אני שולח את תנחומיי כאן. תנוחמו מן השמים ולא תוסיפו לדאבה עוד.
  משה אדוריאן, גימלאי של האגף לחינוך מבוגרים.

 8. עופר וענבל ויסמן

  אנחנו שותפים לתדהמה ולתחושת האבדן. זהבה ובנג'י קיבלו אותנו בזרועות פתוחות כשחזרנו ארצה ב 92 ומאוחר יותר מצאנו מכנה משותף בסמינר אינסייט – מה שכל כך מסמל את זהבה – החיבור אל הלב, האהבה והכבוד לכל אדם באשר הוא. בשנים האחרונות לא התראינו אבל תמיד כששלחתי מסרים ל"משפחת אינסייט" ראיתי לנגד עיני את דמותה וחוויתי בלבי את החיבוק החם של זהבה. תנחומי בשמי ובשם ענבל ושנינו שולחים אור ואהבה לבנג'י ולמשפחה.

 9. מריל ויסמן

  הצטערתי כל כך לשמוע על פטירתה של זהבה. אמנם לא התראינו בשנים האחרונות אבל זהבה, בנג"' והמשפחה קבלו אותנו לחיק משפחתם בזרועות פתוחות כשחזרנו לארץ ועברנו לרמות.
  ארוחות שבת וחגים משותפות, אינסייט ועוד
  מאחלת שלא תדעו עוד צער
  מריל (מירי) ויסמן

 10. ארגון מורי היוגה בישראל

  בצער רב, נודע לנו על מות חברתנו היקרה זהבה שביט. זהבה – מורה ותלמידה ליוגה מסורה, סקרנית, יסודית, מתלהבת ומלהיבה. היא תהיה חסרה לנו. תנחומים למשפחה היקרה שלה בשם חברי ארגון מורי היוגה.

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here