זהר דבורין ז"ל

אבלים: רעייתו: פנינה, ילדיו ובני ביתם: גיא ושיר דבורין, דנה ואמיר פרי, נכדיו: אור, נויה, רונילי, תמרי ועלמה, אחיו: ליאורה כהן ופיקי דבורין.
ההלוויה תתקיים בחוג המשפחה בהתאם להוראות הקורונה, ביום ב' ה- 27.07.20, בשעה 19.00, בית עלמין מנוחת עולם נתניה.
יושבים שבעה בביתם של דנה ואמיר, רחוב הנדל נחמה 7, דירה 1, כפר סבא, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.30 – 21.00.

נועה וגילי הולצמן אבלים ומנחמים את פנינה, גיא, דנה והמשפחה על פטירת יקירם.

החברים: שירי וחומי אורן, שולה וזאב אריאל, איתמר בורוביץ וגילי מליק, ליאורה ורוני ברטור, אנני ואמנון ברמן, מירי ואיתן ברק, פנינה ופרנק גירון, רמי הדר וחיה שקד, נורית ודוד וולף, חגית וצביקה וילנר, נינה ויוסי זלצמן, יעקב יהב, עליזה ואריאל יפו, ניבה ומשה מטלון, ורדה וחיים סאמט, ברכה וחיים סמו, תמי ומני עצמון, אסתי וליאור קון, יהודית ורוני קצין, מימי וארדון רובינשטיין, מירי רוזנברג ודני האן, בתיה ורוני רוטמן, דליה ויהודה רשל ואילנה והרצל שלם אבלים ומנחמים את פנינה, גיא ודנה על מות יקירם.

החברים: דורי ודודו בן דוד, רחל'ה בן עמי, שלומית ודבל'ה בר, ג'ודי ואילן גונן, נורית ודני (גלבי) גלבאום, אילנה ובני מידן, אסתי ודני מילט, תמי ואורי סלונים, נימה ורפי קרסו, יולה רייטמן, יעל ושבתי שביט ורותי וארל'ה שרף אבלים ומנחמים את פנינה, גיא, דנה והמשפחה על פטירת יקירם.

הדירקטוריון והנהלות החברות גול פרטנרס בע"מ ואר.סי.איי ישראל (1999) בע"מ מנחמים את פנינה דבורין ומשפחתה על מות בעלה.

שירה ואלון שילוח, שירי ויונתן בן ארצי, רונית ורותם אופיר, דפנה ואסי שמלצר, טלי ואורי חייצ'יק ויעלי ודודו זרוח אבלים ומנחמים את גיא, פנינה, דנה והמשפחה על מות יקירם.

Share Button

9 תנחומים

 1. Inbar

  פנינה דנה וגיא היקרים,
  אני שולחת לכם תנחומים ואהבה.
  זוהר היה דמות מופת עבורי בדאגתו הכנה וארוכת השנים לי ולאחותי וכן באהבתו העמוקה לאבי אלכס גור אריה ז"ל.
  אני מאמינה שהפגישה שלהם שם למעלה הייתה נרגשת וחמה
  שלכם תמיד
  ענבר גור אריה

 2. שולמית אמיר

  לפנינה גיא ודנה,
  בימים עברו הייתה ביננו שותפות. כפרקליטות, האמנו שאנו עושות את הדבר הנכון, השנים חלפו מהר אבל זהר וגם האב חיים הם חלק בלתי נפרד מזיכרונותיי. רק עליהם ניתן להתרפק.
  אף על פי שהתרחקנו עם השנים מותו הכה בי.
  שולמית

 3. אסף כספי

  תמיד מנומס, תמיד חיובי, תמיד עם חיוך תמיד עושה חשק לחברות והחלפת דעות.
  בני אותו מחזור, בנים לאבות שהיו מיודדים, ילדי תל אביב של פעם. תחסר לנו. מאוד.
  נעקרה בחטף אבן דרך מנוף חיינו.

 4. רות שריג

  פנינה יקרה עצוב לי מאד מאד. משתתפת באבלך העמוק. זוכרת את הימים ההם, החברות והשותפות של זהר ואלכס, היחס הנפלא בו זוהר ליוה אותי ואת הבנות אחרי המלחמה.. גם אם לא התראנו הרבה הקשר והחום שלו ושלכם חיים בלב. מחבקת אותך ואת גיא ודנה.

 5. גיורא אקרשטיין

  פנינה חברתנו, בתדהמה ובצער שמענו את ההודעה על מותו של זהר. זוכרים את פגישותינו, ובמיוחד במגדל.זהר היה איש נעים להתרועע וכל פגישה היתה תמיד באווירה נעימה. משתתפים בצערך ובצער כל המשפחה, היו חזקים ושלא תדעו צער.
  לצערנו בגלל הקורונה לא נוכל להגיע לניחום אבלים.
  שולה וגיורא אקרשטיין

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.