חללי גדוד 51 של חטיבת גולני שנפלו בקרב ביער גבעה 69 ז"ל

במלאת 63 שנה לנפילתם במלחמת העצמאות מודיעות המשפחות השכולות על אזכרה שתיערך ביום א' ה- 5.6.11, בשעה 9:00, ליד האנדרטה. ואלה שמות הנופלים: אברמוביץ מאיר, ברגר פרדי, ברזילי ישראל, ברסקי איסר, ברש יהודה, דלוגי דניאל, לופס יעקב, מנדלבוים משה, נוסבוים יעקב, סגל יאיר, סטולר סידני, עובדיה שלמה, פישבין יוסף, פריד יוסף, פרלמוטר אהרון, רוזנטל יעקב, רוטמן מנחם, שינהורן ריצ'רד, שמשי עקיבא ושצ'ופק מנדל. האזכרה בבית הקברות הצבאי בנחלת יצחק תיערך בשעה 11:00. בני המשפחות, חברים לנשק וידידים מוזמנים. ההסעה מרכבת צפון תל-אביב, רציף המטענים של אל-על, בשעה 7:30.

המשפחות השכולות מודיעות כי במלאת 64 שנים לנפילת יקיריהם במלחמת העצמאות תתקיים אזכרה ביום ה' ה- 24.05.12, בשעה 9:00, ליד האנדרטה.
ואלה שמות הנופלים: אברמוביץ מאיר, ברגר פרדי, ברזילי ישראל, ברסקי איסר, ברש יהודה, דלוגי דניאל, לופס יעקב, מנדלבוים משה, נוסבוים יעקב, סגל יאיר, סטולר סידני, עובדיה שלמה, פישבין יוסף, פריד יוסף, פרלמוטר אהרון, רוזנטל יעקב, רוטמן מנחם, שינהורן ריצ'רד, שמשי עקיבא ושצ'ופק מנדל.
בשעה 11.00 תתקיים אזכרה בבית העלמין הצבאי נחלת יצחק.
בשעה 07.30 תצא הסעה מרכבת צפון תל-אביב, רציף המטענים של אל-על.

6 תנחומים

  1. המשפחות השכולות

    במלאת 65 שנים לנפילת יקירינו במלחמת העצמאות תתקיים עצרת זכרון ביום א’ ה- 12.05.13, בשעה 9:00, ליד האנדרטה.
    בשעה 11.00 תתקיים אזכרה בבית העלמין הצבאי בנחלת יצחק.
    ואלה שמות הנופלים: אברמוביץ מאיר, ברגר פרדי, ברזילי ישראל, ברסקי איסר, ברש יהודה, דלוגי דניאל, לופס יעקב, מנדלבוים משה, נוסבוים יעקב, סגל יאיר, סטולר סידני, עובדיה שלמה, פישבין יוסף, פריד יוסף, פרלמוטר אהרון, רוזנטל יעקב, רוטמן מנחם, שינהורן ריצ’רד, שמשי עקיבא ושצ’ופק מנדל.
    בשעה 07.30 תצא הסעה מרכבת צפון תל-אביב, רציף המטענים של אל-על.

  2. המשפחות השכולות

    במלאת 66 שנים לנפילת יקירינו במלחמת העצמאות תתקיים עצרת זכרון ביום א’ ה- 01.06.14, בשעה 9:00, ליד האנדרטה.
    בשעה 11.00 תתקיים אזכרה בבית העלמין הצבאי בנחלת יצחק.
    ואלה שמות הנופלים: אברמוביץ מאיר, ברגר פרדי, ברזילי ישראל, ברסקי איסר, ברש יהודה, דלוגי דניאל, לופס יעקב, מנדלבוים משה, נוסבוים יעקב, סגל יאיר, סטולר סידני, עובדיה שלמה, פישבין יוסף, פריד יוסף, פרלמוטר אהרון, רוזנטל יעקב, רוטמן מנחם, שינהורן ריצ’רד, שמשי עקיבא ושצ’ופק מנדל.
    בשעה 07.30 תצא הסעה מרכבת צפון תל-אביב, רציף המטענים של אל-על.

  3. המשפחות השכולות

    במלאת 67 שנים לנפילת יקירינו במלחמת העצמאות תתקיים עצרת זכרון ביום ה’ ה- 21.05.15, בשעה 09:00, ליד האנדרטה.
    בשעה 11.00 תתקיים אזכרה בבית העלמין הצבאי בנחלת יצחק.
    ואלה שמות הנופלים: אברמוביץ מאיר, ברגר פרדי, ברזילי ישראל, ברסקי איסר, ברש יהודה, דלוגי דניאל, לופס יעקב, מנדלבוים משה, נוסבוים יעקב, סגל יאיר, סטולר סידני, עובדיה שלמה, פישבין יוסף, פריד יוסף, פרלמוטר אהרון, רוזנטל יעקב, רוטמן מנחם, שינהורן ריצ’רד, שמשי עקיבא ושצ’ופק מנדל.
    בשעה 07.30 תצא הסעה מרכבת צפון תל-אביב, רציף המטענים של אל-על.

  4. המשפחות השכולות

    במלאת 68 שנים לנפילת יקירינו במלחמת העצמאות תתקיים עצרת זכרון ביום ה’ ה- 09.06.16, בשעה 09:00, ליד האנדרטה.
    בשעה 11.00 תתקיים אזכרה בבית העלמין הצבאי בנחלת יצחק.
    ואלה שמות הנופלים: אברמוביץ מאיר, ברגר פרדי, ברזילי ישראל, ברסקי איסר, ברש יהודה, דלוגי דניאל, לופס יעקב, מנדלבוים משה, נוסבוים יעקב, סגל יאיר, סטולר סידני, עובדיה שלמה, פישבין יוסף, פריד יוסף, פרלמוטר אהרון, רוזנטל יעקב, רוטמן מנחם, שינהורן ריצ’רד, שמשי עקיבא ושצ’ופק מנדל.
    בשעה 07.30 תצא הסעה מרכבת צפון תל-אביב, רציף המטענים של אל-על.

  5. המשפחות השכולות

    במלאת 69 שנים לנפילת יקירינו במלחמת העצמאות תתקיים עצרת זכרון ביום א’ ה- 28.05.17, בשעה 09:00, ליד האנדרטה.
    בשעה 11.00 תתקיים אזכרה בבית העלמין הצבאי בנחלת יצחק.
    ואלה שמות הנופלים: אברמוביץ מאיר, ברגר פרדי, ברזילי ישראל, ברסקי איסר, ברש יהודה, דלוגי דניאל, לופס יעקב, מנדלבוים משה, נוסבוים יעקב, סגל יאיר, סטולר סידני, עובדיה שלמה, פישבין יוסף, פריד יוסף, פרלמוטר אהרון, רוזנטל יעקב, רוטמן מנחם, שינהורן ריצ’רד, שמשי עקיבא ושצ’ופק מנדל.
    בשעה 07.30 תצא הסעה מרכבת צפון תל-אביב, רציף המטענים של אל-על.

  6. המשפחות השכולות

    במלאת 70 שנים לנפילת יקירינו במלחמת העצמאות תתקיים עצרת זכרון ביום ה’ ה- 17.05.18, בשעה 09:00, ליד האנדרטה.
    בשעה 11.00 תתקיים אזכרה בבית העלמין הצבאי בנחלת יצחק.
    ואלה שמות הנופלים: אברמוביץ מאיר, ברגר פרדי, ברזילי ישראל, ברסקי איסר, ברש יהודה, דלוגי דניאל, לופס יעקב, מנדלבוים משה, נוסבוים יעקב, סגל יאיר, סטולר סידני, עובדיה שלמה, פישבין יוסף, פריד יוסף, פרלמוטר אהרון, רוזנטל יעקב, רוטמן מנחם, שינהורן ריצ’רד, שמשי עקיבא ושצ’ופק מנדל.
    בשעה 07.30 תצא הסעה מרכבת צפון תל-אביב, רציף המטענים של אל-על.

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *