טלי לאור (לבית אביגדורוב) ז"ל

אבלים: שירה ועופר, ציפי ויובל, עודד ושירי והמשפחה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 19.08.18, בשעה 17.30, בית עלמין מושב כפר מלל.
יושבים שבעה ברחוב הסולטן 32, מושב רמות השבים.

תמי ומיקי, שרה'לה, לאה ויהודה, נחמה ומומו, ירדנה ולוי וחביבה וראובן אבלים ומנחמים את ציפי, יובל, שירה, עודד, עופר והמשפחה על מות יקירתם.

ההנהלה והחברים במושב כפר מל"ל מנחמים את משפחות לאור ואביגדורוב על מות יקירתם.

רשת ת.ל.מ וקבוצת עמל ומעבר מנחמות את ציפי לאור לבני על פטירת בתה.

חברת נופר אנרגיה מנחמת את המשפחה על פטירת יקירתם.

Share Button

3 תנחומים

 1. שמחה גבריאל

  טלי למדה עם בני עידן גבריאל בתיכון מטרו-ווסט (רעננה), הם הפכו לחברי נפש. קראו לעצמם "אח ואחות". טלי היתה אצלנו בבית כל יום. שעות ישבו בחדר ודיברו. הם נהגו לומר ששניהם כל כך חכמים ומיוחדים שחבל שלא יולידו ילד ביחד. אבל, יש מגבלה – "הם אחים", הם לא זוג ולכן הם יעשו את זה בהפריה. הם היו מאוד רציניים.
  בזמנו היתה הצגה ב'הבימה' (אני לא מצליחה לזכור איזו) והזמנתי את טלי להצגת מטינה בשישי. אבא של טלי הסיע אותנו. לפני ההצגה ישבנו לאכול במסעדה של הדוד (ליד היכל התרבות). היה פשוט כיף ביחד.
  לפני מספר שנים, הייתי מנויה על סדרת הרצאות של יוכי ברנדיס בבית יד-לבנים ברעננה ופגשתי את טלי ברחבה. גם היא הגיעה להרצאה. כזאת חמודה. קסם. לאחר שהתחבקנו ארוכות, אמרה לי: "שמחה, כל הכבוד לך, את עדיין סקרנית, צמאה לידע. הלוואי שאני אהיה ככה כשאתבגר" (כמה עצוב שלא זכית טלי). היא סיפרה לי שהיא נשואה לאדם דתי (בכל היית מיוחדת טלי) ואמא לילדים. עמדנו וצחקנו, מה ילדים? מי ילדים?
  לפני מספר שנים ראיתי מודעת אבל ברעננה "טלי לאור…". עמדתי קפואה על מקומי. מיד ניסיתי לבדוק. ראיתי במודעה שהשבעה ברמות השבים. התקשרתי לטלפון שמצאתי, לא היתה תשובה ממנו. גם ראיתי איפשהו שמדובר בילדה. קשה לי לזכור כרגע מה היה שם בדיוק. גם בני לא אמר לי כלום והגעתי למסקנה שזו לא טלי שלנו.
  ממש עכשיו נכנסתי לפייסבוק של עידן בני ועיני נפלו על שמה (ותמונתה של טלי), נכנסתי וראיתי כי הפוסט האחרון של טלי והוא מ-2017. זה היה נורא מוזר והכל נדלק אצלי. נכנסתי לגוגל וחשכו עיני.
  הו טלי טלי, לא אתקל בך שוב? במקרה או באיזו הרצאה? את הרי נכנסת לי לב, איך אפשר שלא?

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here