טל שורץ ז"ל

אבלים: בעלה: יוסף, ילדיה ובני זוגם: אדם ושולי, שאול ורונית וצילה ויותם, נכדיה: גתית, סיון ואייל, אביב, הילה ובר, דורי, עמליה והלל ובני ביתם ואחייניתה: ליאות.
המנוחה תרמה את גופה למדע.
יושבים שבעה בהתאם לנסיבות, תנחומים ופרטים בטלפונים: 052-3219152, 050-2280272, 052-8238642.

Share Button

תנחומים אחד

  1. אלמוג אהרוני

    טל היקרה שלנו,

    מילים לא מתחילות ולא נגמרות באיזה בן אדם היית ואיזה מורה היית. כל שיעור איתך ידעת להביט אל נפש התלמיד, ולהגיד מהמטבח שהכתף לא משוחררת ושהידיים לא מגיעות אל תוך הפסנתר. בליבי נצורים כל כך זכרונות, איך שהגינו אליך לשיעור ראשון ואספנו אותך מכפר המכביה, שנצחת אותי בהורדות ידיים, שעשינו שיעור כל יום עד לבחינות של מגמת המוזיקה, כל הסדנאות הנפלאות עם פיצה ותופים ברזילאים, שאמרת לי שאת גאה בי על זה שלמדתי עמוד מפוגה של באך, שהלכנו יחדיו לשלבים של תחרות רובינשטיין ולרסיטל של מארי פרחייה ועוד המון המון רגעים יפהפיים. היית כולך לב זהב, נותנת לכולם, אהובה על כולם. הדמעות שלנו בימים האלה מהולות בשמחה ובחיוך המדבק שלך. במחשבות ובצלילים את חיה איתנו לנצח.

    באהבה רבה

    אלמוג

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.