יאיר אליקים ז"ל

קיבוץ דביר מנחם את נצר ודפנה אליקים והמשפחה על פטירת האב והסב.

Share Button

2 תנחומים

 1. בן בן דוד יצחק (רודולפו)

  דפנה ונצר.. משתתף בצערכם על אובדנו של האב הרוחני שלי.. זה שלימד אותי להניע את אבריי ולהפוך בזכות תורתו לשחקן מוערך ומן השורה.. תהוה נשמתו עדן יריקיריי שלי.. ושלא תעדו צער עוד אמן….

 2. אילת מזר

  לדפנה ונצר היקרים,
  קראתי בצער גדול את הידיעה על מותו של יאיר לפני למעלה משנתיים. תכננתי בליבי להיפגש איתו יום אחד ואחרתי את המועד. מאוד מכאיב (כל כך חבל, אלף פעם אני אומרת שאסור לחכות…)
  אומנם הייתי ילדה קטנה אבל רציתי לספר לו כמה השפיע עלי להיות הבת של ביאטריס אשתו של אדי.
  אם אני שומעת את באחיאנס ברזיליירס של ויללופוס, המנגינה שליוותה את ההצגה, אני נעמדת בלי לזוז. זה שמימי. אני זוכרת סצינות שלמות מההצגה, והעיקר, את הדם שזרם אצל השחקנים, זה היה כל כך אמיתי, מלא רגש ומלא עוצמה.
  בקרית גת של שנות השישים, הוא עשה את הלא יאמן, והרים חוג דרמתי ברמה שאין למעלה ממנה. זו הייתה מקצועיות במיטבה ומבוססת על תושבי קרית גת והסביבה "הפשוטים", שהתעלו מעל חיי היום יום ונגעו – כולם – בשחקים. איזה איש! איך הפסדתי?!
  זכותו תישמר חקוקה בליבי לעד.
  באהבה גדולה
  אילת מזר (הבית של אסתר – ביאטריס)

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.