יוסף רינגלשטיין ז"ל (2015-1948)

RAFDOCS-#14117681-v1-רינגלשטיין יוסף-תמונה

יוסי החל את עבודתו ברפאל בשנת 1985 בהמ"ם. בשנת 1991 עבר לשמחו"ת ועסק במגוון פעילויות כגון הבטחת איכות, טיפולים אנטיקורוזיביים וצבעים. בשנים האחרונות הוא היה כתובת מקצועית בנושא צבע וצביעה, הן במנור והן ברפאל.

יוסי שאף למצוא את הפתרון המיטבי בכל נושא בו טפל ותמיד נענה ברצון לאתגרים מקצועיים. בעת הצורך נרתם לביצוע משימות מיוחדות בלו"ז קצר כולל עבודה בשעות חריגות, מתוך הכרה בחיוניות המשימה ותרומתה לביטחון המדינה.

יוסי היה אדם אופטימי, חברותי ואוהב חיים. היו לו תחומי עניין רבים ומגוונים – מוסיקה, תרבות ואמנות, ספרות, היסטוריה, אורח חיים בריא ועוד. גם כאשר מצבו הבריאותי החמיר, הוא המשיך להתעניין בנושאי העבודה.

יוסי היה איש משפחה למופת ותמיד התגאה בהצלחות של ילדיו. פטירתו בטרם עת משאירה חלל גדול לא רק במשפחתו אלא גם בקרב מכריו וחבריו לעבודה.

יהיה זכרו ברוך.

Share Button

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here