יצחק קורן ז"ל

קיבוץ מגן מנחם את עופרה, נעמי, יונתן, יאיר, הדס, שיר ויפתח על פטירתו.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 11.12.11, בשעה 14.00, בבית העלמין בקיבוץ מגן.
המנוח היה חבר הקיבוץ.

Share Button

6 תנחומים

 1. גבי אלעד אדליסט

  אני זוכר את איציק כמש"ק הנדסה בשארם אלשייך בפלוגת הצמ"ה.בחור צנוע,שקט ,מקצוען אמיתי ,מבצע את כל המוטל עליו בזריזות /מהיימנות/אמינות ובצנעה.אחת לתקופה ירדתי לשארם לשבועיים/ שלושה ,בהנחיית מפקד הגדוד, ע"מ לפקח מטעמו על ביצוע העבודות ואחזקת הצמ"ה.נהגתי ללון בחדרו הצנוע של איציק ונהגנו לשוחח רבות בעניניי דיומא ובכלל.איציק היה איש נעים סבר,אינטלגנטי ובר – שיחה בלתי רגיל.צר לי עד מאד לשמוע הבוקר על פטירתו לפניי כשמונה חודשים.ניסינו לאתר אותו לאחרונה עת ארגננו פגש גדודי ( גדוד צמ"ה מטכל"י 573 ) ,בהשתתפות מפקדיי הגדוד לדורותיו וכלל החיילים והמפקדים.
  איציק היה חסר מאד במפגש הגדודי.
  "חבל על דאבדין ולא משתכחין"

  גבי אלעד אדליסט , סא"ל במיל' .

 2. גבי אלעד

  גבי אלעד אדליסט:
  01.08.12 – י״ג באב תשע״ב 11:07
  אני זוכר את איציק כמש”ק הנדסה בשארם אלשייך בפלוגת הצמ”ה.בחור צנוע,שקט ,מקצוען אמיתי ,מבצע את כל המוטל עליו בזריזות /מהיימנות/אמינות ובצנעה.אחת לתקופה ירדתי לשארם לשבועיים/ שלושה ,בהנחיית מפקד הגדוד, ע”מ לפקח מטעמו על ביצוע העבודות ואחזקת הצמ”ה.נהגתי ללון בחדרו הצנוע של איציק ונהגנו לשוחח רבות בעניניי דיומא ובכלל.איציק היה איש נעים סבר,אינטלגנטי ובר — שיחה בלתי רגיל.צר לי עד מאד לשמוע הבוקר על פטירתו לפניי כשמונה חודשים.ניסינו לאתר אותו לאחרונה עת ארגננו פגש גדודי ( גדוד צמ”ה מטכל”י 573 ) ,בהשתתפות מפקדיי הגדוד לדורותיו וכלל החיילים והמפקדים.
  איציק היה חסר לנו מאד במפגש הגדודי.המייל הזה נשלח בתפוצה לכל מפקדיי וחיילי הגדוד שהכירו והוקירו את מש"ק הצמ"ה האהוב שלנו איציק ז"ל.
  “חבל על דאבדין ולא משתכחין”

 3. חיים שחם

  יצחק היה דוגמה לחייל ואדם אהבתי את הבחור . וכשחזרתי לארץ אחריי שהות של שנים ארוכות ידעתי שאני הולך ליצור קשר אבל לצערי .אחרתי במיספר חודשים ואני רק יכול לחשוב אילו . וזה דבר שמאוד מצער אותי . ולמישפחה אני רק יכול לאמר שיצחק היה ולא נישכח יהיי זיכרו ברוך!!!!

 4. גבי אלעד אדליסט

  איציק ז"ל היה וישאר בזכרוני ובליבי :- אדם מצניע לכת,ישר דרך ובר לבב,חכם מאין כמותו,חרוץמאד,אוהב אדם ואינטליגנטי באופן מיוחד מאד.תמיד היה לי נעים לשבת ולשוחח איתו בעיניני דיומא.
  משתתף במער המשפחה על לכתו מאיתנו בטרם עת.
  תהי נשמתו צרורה בצרור החיים.
  גבי אלעד אדליסט.

 5. גיורא שיפוני

  יצא לי להיות עם איציק בשארם תקופה די ארוכה, בתקופה זו היה מש״ק משמעת, במקום שלא היה צריך הרבה לעשות ! היתה המון הבנה לצרכים של כולם וכיבדו זה את זה ובניצוחו.
  אני זוכר את החיוך שהיה מתפשט על פניו ותמיד מצב רוח טוב.
  במסגרת חיפושי את כל יוצאי גדוד 573, הגעתי ואיתרנו את משפחתו וחבל מאוחר !
  יהי זכרו עימנו תמיד ובכל מפגשנו נזכירו ועם חברים שלצערנו כבר לא עימנו יותר.
  יהי זכרו ברוך !

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here