יצחק שטרן ז"ל

אבלים: המשפחה ומנהלים והעובדים בחברת יצחק שטרן ושות' בע"מ.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 07.11.13, בשעה 15.00, בית עלמין טבעון.

ההנהלה והעובדים בחברת הנסון ישראל בע"מ מנחמים את אמנון ואסף ובני ביתם על מות יקירם.

חברת שפיר הנדסה, ההנהלה והעובדים מנחמים את משפחת שטרן על מות יקירם.

חברת ישראליפט מקבוצת קונה, ההנהלה והעובדים מנחמים את משפחת שטרן על מות האב.

משרד אטיאס, פרוכטר ושות', עו"ד, מנחם את אמנון ואסף שטרן ומשפחותיהם על מות אביהם.

ארגון הקבלנים והבונים בתל אביב יפו ובת ים, אבנר לוי, יו"ר, אלי רוזנטל, מנכ"ל, חברי הארגון והעובדים מנחמים את משפחת שטרן על מות יקירם.
המנוח היה חבר הארגון.

Share Button

2 תנחומים

  1. דליה פרנקל דביר

    שלום לבני המשפחה, משתתפת בצערכם העמוק, אני הבת של מרדכי פרנקל מטבעון, הכרתי את אביכם היקר והטוב, שמחתי לחברות שהיתה לאבא שלי עם אביכם, חברות עמוקה של שני גברים שאוהבים להיפגש ולשוחח, לבלות בסרטים וכל שאפשר בגיל המתקדם. לפני שבועיים עוד שוחחנו בטלפון והוא נשמע מצויין, הבטחתי לבוא לבקר שוב ולא יצא. בקשה גדולה לי אליכם, אני עובדת בארכיון השומר הצעיר בגבעת חביבה, אם יש לכם חומרים מתקופת נעוריו, גם מזמן המלחמה ואח"כ מהחיים בקיבוץ,ההגעה לארץ עליה הוא סיפר לי, ואתם מתכוונים להיפטר ממנה, אשמח לקבל ולתעד לדורות הבאים. כנ"ל גם מאמא שלכם. כתבו לי בבקשה למייל ואבוא לקחת כשיתאים. מאד אהבתי את איגי אביכם ואזכור אותו תמיד באהבה.

    • ורד

      שלום דליה פרנקל. התרגשתי לקרא את דברייך. איגי אהב מאוד את אביך והיתה ביניהם ידידות מנחמת ויפה .. היום קמנו מהשיבעה. עוד לא התארגנו ולא יודעים מה יש. אבל נשמח לדבר עימך ולהעביר חמרים כפי שביקשת. הבן שלי- אורן יודע ומתעניין בהיסטוריה. תוכלי לדבר איתו- 0545222993. להתראות. ורד שטרן

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.