ישראל (לולו) גבירצמן ז"ל

אבלים: אשתו: נעמי, ילדיו: אורי ודבי גבירצמן, רואי ודלית גבירצמן, אחי ורננית גבירצמן, דורית גבירצמן ורענן שקד, נכדיו ונכדותיו.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 13.12.21, בשעה 13.00, בית עלמין חדרה החדש.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב הרצל 39, סימטת יום הכיפורים, חדרה, בין השעות 10.00 – 14.00, 16.00 – 20.00.

החברים בחברת גיל הפקות מנחמים את דורית גבירצמן ומשפחתה על מות אב המשפחה.

משפחות קמינגר וברום מנחמות את משפחת גבירצמן על מות יקירם.

Share Button

2 תנחומים

 1. ע. שי

  חתנו של ישראל, לולו, מתאר בטורו בעתון החשוב במדינה: בהספד מאוד מרגש ומיוחד. ישראל, איש ענק, אצילי,. אפשרי היה לפוגשו על טיסות אזרחיות, כמי שמלקט סביבו את כל מי שחיפש, כולל הדילות עצמן,. את חברת האדם החד ומיוחד מנוחתו עדן. בעצם היותו על סיפון אותה טיסה יחדיו עם ישראל לולו.
  אכן תיאור יוצא דופן לאיש יוצא דופן שלא היכרתי מעולם. מתבקש, באופן טבעי, שממשיכי דרכו של אב המשפחה, יזכרו את אביהם יום ועוד יום. ובכך השיג האב הדגול הזה את מבוקשו בחיוו. יהי זכרו ברוך לעד בתוך המשפחה שזכה להקים בחיוו!
  ע. שי. (קורא את שקד בכל שבוע)

 2. שאולה רוטמן שחם

  למשפחת גבירצמן היקרה,
  בצער רב שמעתי אתמול על מותו של לולו. חזרתי מארצות הברית לפני כמה ימים ושמעתי מאחי אמש את החדשה המצערת. לא ראיתי את לולו שנים רבות מאחר וגרתי בארצות הברית. חויית נעורים שקשורה בו ובחברים אחרים השאירה לי זכרון מאד מתוק מאיש מקסים עם שמחת חיים ואישיות קורנת. בזכותו קראתי גם לבני רועי ( אם כי לא כמו רואי שלכם). יודעת בברור שהשאיר חלל עצום והבנתי שחתנו כתב טור מרגש לזכרו וחבל שלא קראתיו. שולחת תנחומים ומתפללת שהוא במקום טוב יותר ומשמח את סביבתו החדשה. יהי זכרו ברוך ואהוב!
  שאולה שחם (רוטמן)

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here