לילי לדרמן ז"ל

אבלים: הילדים: משה, רונה ואירית, האחים: אביבה ויוסף והנכדים.
יושבים שבעה בבית הבת, אירית, בקיבוץ מגל.

חברת נטפים מנחמת את אירית קבסה ודנה אזואלי על מות יקירתן.

Share Button

5 תנחומים

 1. ניסים דדון

  אני בשוק, לקרוא שלילי הלכה לעולמה, רק במקרה גליתי , שמים של עבודה ביחד בימי, אם בית מרכזית ואני מדריך אתה את החניכים במות מןפת , אחריות אין סופית דאגה לילדים , אהבתי כת לילי בכל הלב דמות שאני הערצתי , באחד מבקוריי בישראל הייתי בקיבוץ לראות אותה זכיתי ברגעי חסד להפרד ממנה לפני הזמן נחמה למשפחה אוהב אותך לילי את בליבי .

 2. ניסים דדון

  שנה חלפה לדעת שהלכת לעולמך! היתה לי הזכות לעבוד איתך שנים באהבה גדולה , חגים שבתות ימים שלמים של דאגה ואהבה לילדים עלה הופקדנו! אהבתי אותך לילי יקרה , היית לי חברה ויועצת מלאת חוכמה אין סופית ! באתי לקיבוץ לראותך דברנו על החיים הפינה שלך מסודרת כמו שרק את יודעת לסדר! רצית להיות קרובה לנכדים ולילדים! כזו היית לתת אהבה גדולה ! לילי כל תמונות חיינו בימי נבטים מעל קירות ביתי בארצות הברית ! דמותך חקוקה בליבי האוהב אותך כי נגעת בו באלף דרכים! יהי זכרך ברוך !

 3. ניסים דדון

  יום השנה לילילי האהובה אם הבית החברה והשותפה דלי לעבודה גדולה בחינוך הנערים עלהם הופקדנו, הצלחנו לילי אהובה , הילדים בכל שדרת המגינה מצללים יפים מחונכים מצליחנים כמו שרק שאפנו ביחד בכל יום! היית לי אם ואחות וחברה לעבודה ! דמות מופת ממנה שאב כל אחד משהו לחיים שלו !זכות גדולה להעיר אותך ולעבוד במחיצתך שנים ! תנוחי בשלום אשה אהובה .

 4. ניסים דדון

  לדבר על לילי זה כמעט בלתי אפשרי הקול בפנימיה של לילי מיוחד צליל נותן כוח לעייף ותקווה לילד שרק אתמול קבלנו לידינו !לילידמות מופת ענווה שקטה ומליאת חיים עם חוש הומור תמידי !נפרדנו מהימי וכל אחד לדרך חיים חדשה ! באתי לקיבוץ לראותך גאוותי היא זאת שזכיתי לעבוד איתך תמיד מתוך בחירה של שנינו היי שלווה שם למעלה כי כולנו צועדים באותה דרך מנוחתך עדן עם אהבה גדולה לך לילי אהובה

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here