מאיר בנאי ז"ל

אבלים: הוריו: שמחה ויצחק, ילדיו: נועם ונגה, אחיו: אפרת, אורנה ואביתר והמשפחה.
ההלוויה תצא ביום ו' ה- 13.01.17, בשעה 12.00, מבית ההספד הספרדי בדרכה אל בית עלמין גבעת שאול, ירושלים.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב תמר 44, מושב חמד. הוריו ישבו במוצ"ש וביום א' ה- 14-15.01.17, בביתם, דיור מוגן פרותיאה בהר, בנין 8, דירה 12, מושב שורש.

חברות אן אם סי יונייטד והד ארצי מנחמות את נועם, אורנה, אביתר ומשפחת בנאי על מות יקירם, הזמר והיוצר.

עם תום השבעה, אגודת אקו"ם אבלה ומנחמת את משפחת בנאי על פטירת יקירם

Share Button

10 תנחומים

 1. חי

  אדם מקסים וצנוע, היה איתנו במושב. חיוך מיוחד. לא ידעתי על מחלתו. השאיר מורשת של חן ומידות טובות. טוב שם משמן טוב. לא פשוט להיות פשוט ומאיר הראה שהדבר אפשרי. אהוב על הבריות, אהוב על המקום. יהי זכרו ברוך, תנוחמו מן השמים, חי

 2. דליה תשובה ( צדיק)

  משפחת בנאי היקרים! אתכם באבלכם הכבד. צר לי מאוד מאוד על האיש הנפלא הזה. אמן מקסים, איש בעל ענווה וצניעות הייתי גם התלמידה של שמחה בנאי, שהיתה מורה שלי במקיף ד' מחזור שני, אשה מוערכת מאוד בעיני, ומורה שהטביעה את חותמה עלי, מכל צוות המורים.
  וגם את מאיר הכרתי מהמקיף הוא למד שנה מתחתי, תנוחמו מן השמים בין שאר אבלי ציון וירושלים, שלא תדעו לדאבה עוד משפחה יקרה.

 3. ירון

  מאיר בנאי הוא חוליה חזקה, מעניינת, מיוחדת וקסומה בשרשרת המדהימה של משפחת בנאי שתרומתה לתרבות הישראלית עצומה, מגוונת, מעשירה וראויה להערכה אינסופית. תנחומיי הכנים לכל שבט בנאי על מותו בטרם עת של מאיר ואני מקווה שהמורשת המוסיקלית העשירה שהותיר, תהווה נחמה לכל המשפחה וזכרונו ישאר בלב כולנו לעד. יהי זיכרו ברוך – כבר מתגעגעים.

 4. נורית (ארמה)אלמוג

  משפחת בנאי היקרה
  תנוחמו מהשמיים על אובדן צעיר ומוכשר , מכירה את המשפחה מקרוב הגב' היקרה שמחה בנאי היתה מורתי בתיכון מקיף ד' ולימדה אותנו דרך ארץ מהי יותר מאשר את המקצוע וכך חינכה את ילדיה להיות צנועים וענווים, מחבקת ומחזקת אתכם להנציח ולהמשיך דרכו.

 5. מרדכי היהודי

  בס"ד
  למרות שלא זכיתי להכירו באופן אישי, זכיתי להיות בלא מעט מופעים שלו,
  מהימים של "גשם " וכו' הייתי מחובר לשיריו בכל לבי ונימי נשמתי .
  למרות שלא הכרתיו מקרוב, תמיד ידעתי בלבי שמאיר איש של אמת כזה שתמיד אבל תמיד חותר את האמת,
  ואכן בשנים האחרונות לחייו זכה למוצאה בדמות התורה הקדושה, המצוות ואבא שבשמיים.
  תמיד אמרתי לסובבים אותי שיבוא זמן שמאיר יחזור בתשובה, למה…? כי הוא איש של אמת.
  איזו ענוה איזו ביישנות מתוקה שבא לך לחבק ולנשק אותו ! איזה איש אמיץ שהכיר באמת האלוקית וחזר בתשובה.
  אשרי חלקו בעולם הזה ואשרי לו בעולם הבא – עליו אמרו חז"ל הקדושים: " במקום שבעלי תשובה עומדים אין צדיקים גמורים יכולים לעמוד " – חבל על דאבדין ולא משתכחין – יהי זכרו ברוך – ת.נ.צ.ב.ה

  מרדכי היהודי

 6. משה שמש

  מאיר בנאי ז"ל, האיר את עולמנו ביצירה של ,אהבה, אמונה, קירוב לבבות , הביט במבט אחר , שונה, ייחודי על החיים , ידע להתחבר אל ה "יש" ושינה את עולמנו באמצעות מילים, לחנים, פזמונים לעולם טוב יותר , עולם קרוב יותר .

 7. איריס אברהמי

  משפחה יקרה, כואב מאוד מאוד הלב. נסתרות הן דרכי האל.
  בראש השנה השמיעו את לך אלי ברדיו ועברה בי צמרמורת, חיפשתי באינטרנט מי שר כל כך יפה ולא הופתעתי שזה מאיר בנאי. לפני חודשיים כתבתי לו בפייסבוק שהוא הזמר הכי טוב בארץ ולא תיארתי לעצמי שזה המצב. שולחת לכם חיבוק.

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.